نکاتی درباره جابجایی وسایل در اثاث کشی

اگر شما در حال نقل مکان و اسباب کشی به منزل جدید هستید یا فقط می خواهید چیدمان اثاثیه خود را تغییر دهید،لازم است که شما خودتان اسباب سنگین را جا به جا کنید . استخدام یک حرفه ای از یک شرکت بارگیری ممکن است بسیار هزینه  داشته باشد در حالیکه کمک خواستن از دوستان غیر ممکن نیست به خصوص اگر شما عجله داشته باشید .

چندین روش است که می تواند به شما در انجام دادن جابه جایی کمک کند

برآورد(ارزیابی) اثاثیه 

اول از همه (ابتدا)با ارزیابی شکل، وزن و اندازه ی اثاثیه شروع کنید . اگر که لازم است که اسباب خود را از بین در ،راهرو باریک یا پلکان عبور دهید اندازه بگیرید و برآورد کنید که بهترین راه برای حمل اسباب چیست.

جا به جایی اسباب متصل 

همه ی کشوها ، کمد و قفسه را خالی کنید کشو و قفسه ها را تا جایکه ممکن است از جای خود خارج کنید و اگرنه ، اطمینان حاصل کنید که آنها در زمان جا به جایی باز نمی شوند.

متحرک های واقعی : غلتک ، سرسره ، چرخ دستی (اهرم)

سطحی که اثاثیه را در آن جا به جا می کنید را در نظر بگیرید که آیا لیز یا نا هموار است یا نه تهیه تعدادی سرسره می تواند کار شما را به طور چشمگیری آسان کند .

راه دیگر استفاده از چرخ دستی یا اهرم می باشد . دسته ی جارو یا میله می تواند به عنوان یک اهرم استفاده شود . اهرم اسباب را از کنار جابه جا کنید و غلتک را به زیر آن هل دهید.

وسایل آشپزخانه 

وسایل سنگین آشپزخانه مانند یخچال ،ماشین لباس شویی می تواند با تلاش کمتری جا به جا شود اگر شما مقداری مایع ظرف شویی برای کاهش اصطکاک بر روی زمین پخش کنید (بمالید). مراقب باشید لیز نخورید.

اگر که شما می خواهید یک یخچال بزرگ را جا به جا کنید کنار آن بایستید آن را به سمت خودتان کج کنید و با هل دادن آن از یک طرف به طرف دیگر آن را به جلو حرکت دهید.

جا به جایی اسباب در پلکان

جا به جایی اسباب به بالا یا پائین پله ها می تواند بسیار دشوار باشد آگر شما تنها باشید . از دو تخته به عنوان پلکان متحرک (سراشیبی) استفاده کنید ، شما می توانید آن وسیله با خواباندن یک طرفه بر روی آن به بالا یا پائین هل دهید.

روش دیگر اینکه مقدار پوشال یا پتوی کهنه،ملافه در زیر وسیله ای که می خواهید آن را جا به جا کنید قرار دهید و سپس فقط آن را بکشید . این روش می توانید یه سطح زمین شما آسیبی نمی زند و این راه یک روش ارزان و آسان برای جا به جایی وسایل است.


آخرین مطالب وبلاگ

اسباب کشی افراد سالمند

اگر می خواهید که به افراد سالمند در زمان اسباب کشی به خانه ی جدید کمک کنید صبور باشید توصیه های زیر را در نظر بگیرید زیرا مطمئنا اسباب کشی سختی خواهید داشت .

مهربان باشید.

سعی کنید مهربان تر باشید. در هنگام مرتب کردن و بسته بندی وسایل از آن ها کمک بگیرید زیرا عدم کمک آنها ب ...

بارداری در زمان اسباب کشی

بهترین کار این است که قبل از به دنیا آمدن بچه اسباب کشی کنید. زیرا شما می توانید در فرصت مناسب بعد از اسباب کشی خانه را مرتب کرده و به آن نظم دهید، اتاق کودک خود را آماده کرده و بدون هیچ استرسی در انتظار به دنیا آمدن او باشید. اول اینکه سعی کنید بیشتر در دوره ی پرتنش و پر استرس اسباب کشی استراحت کنید و 

چگونه در اسباب کشی کودکانی شاد داشته باشیم؟

این روزها در حال اسباب کشی هستید و فعالیت شما بسیار زیاد است. شما باید بتوانید کل وسایل خانه را بسته بندی کرده , اسباب کشی کنید,جعبه ها را باز کرده و وسایل را جا به جا کنید و هم چنان والدینی مسئول و فداکار باشید. پس می توانید از شرکت های باربری (اتوبار) کمک بگی ...

آخرین نظرات کاربران

بله افراد آموزش دیده برای باز کردن و چیدمان وسایل هستند که میتونن در این زمینه فعالیت کنند و رضایت شما رو جلب کنند


شرکت شما کار چیدمان وسایل رو هم انجام میده؟


سایتتون واقعا مطالب مفیدی داره موفق باشید


خسته نباشید مطالبتون واقعا جالب و مفیده موفق باشید


مطالب آموزنده ای در سایتتون دارید بسیار عالی موفق باشید