امور شکایات و کنترل کیفی باربری اطلس بار

شرکت اطلس بار پاسارگاد با سالها تجربه در زمینه خدمات اتوبار، باربری ، اسباب کشی و اثاث کشی منازل، شرکتها، سازمانهای بزرگ و کوچک در سطح تهران و شهرستانها   شما عزیزان را در داشتن یک تجربه راحت و متفاوت در این زمینه یاری میرساند

یکی از مهمترین مسایل و اهداف متخصصین اطلس بار پاسارگاد در اسباب کشی، باربری و به طور کلی حمل و نقل و جابه جایی، کنترل کیفی ، امنیت و در راس  تمام اهداف رضایت مشتریان در تمامی مراحل است. از این رو در راستا ی برآورده ساختن  این اهداف و افزایش کارایی، گروه متخصصین ما جهت کنترل کیفی و رسیدگی به نظرات و پیشنهادات و شکایات شما عزیزان در زمینه خدمات اسباب کشی ، باربری و حمل ونقل   برای شما عزیزان قرار داده ایم. 

شما میتوانید به صورت 24 ساعته نظرات، پیشنهادات و شکایات خود را درباره هر کدام از خدمات ارایه شده توسط گروه باربری اطلس بار از قبیل فرایندهایی همچون اسباب کشی، باربری، بسته بندی را به کارشناسان و متخصصین ما انتقال دهید. شایان ذکر است ما با کنترل فنی کیفیت در تمام مراحل از رزرو تا انجام پذیرفتن جابه جایی، اثاث کشی و حمل و نقل در کنار شما برای انجام یک اسباب کشی ایدآل خواهیم بود.

از طریق وب سایت و  از طریق شماره های تماسهای 22299940-22299980 نسبت به انتقال نظرات و شکایات خود اقدام فرمایید.