خدمات ویژه باربری و حمل بار و اثاثیه در آجودانیه

اتوبار در آجودانیه و باربری در آجودانیه را به ما بسپارید.
اطلس بار در ارائه کلیه خدمات حمل بار در آجودانیه و کلیه مناطق شمال تهران آماده ارائه متمایزترین خدمات است. اطلس بار با افتخار ارائه خدمات مدرن اثاث کشی منزل در تهران و بسته بندی اثاثیه در شمال تهران می باشد.

محله آجودانیه در شمال تهران

آجودانیه در شمال شرق تهران و در شهرستان شمیرانات واقع شده است.
این منطقه از شمال به دارآباد و از جنوب و شرق به اقدسیه منتهی می شود.
همچنین نیاوران و صاحبقرانیه در غرب این منطقه واقع شده اند. این منطقه از خوش آب و هواترین محلات در تهران است. این محله در دامنه رشته کوههای البرز واقع است و در بالاترین نقاط خود دارای ارتفاعی در حدود 1700 متر می باشد. از این رو به دلیل شیب زیاد ، ساکنان محله در روزهای برفی با مشکلاتی مواجه می شوند.  از مکانهای تفریحی در این منطقه می توان به  کوه دارآباد ، موزه حیات وحش و پارک شطرنج  آن اشاره کرد.

خدمات حمل اثاثیه و انواع بار در آجودانیه با اطلس بار

همانطور که اشاره شد به دلیل شیب دار بودن مسیر ها در این منطقه حمل بار و اسباب کشی با مشکلات زیادی مواجه است. اما شرکت باربری اطلس بار در حمل بار در این منطقه از رانندگان ماهر و کاربلد و نیز ماشین های مخصوص و مجهز استفاده می کند. مجهز به ماشین های مدرن اسباب کشی با موکت , پتو و انواع ضربه گیر ها برای اثاث کشی خوب و ایده ال هستیم . تمامی ماشین های حمل بار ما به صورت مسقف و سرپوشیده است و بار شما را از تمامی آسیب ها محفوظ می دارد.
•    رانندگی در زمان صحیح
•    استفاده از تجهیزات مناسب برای اسباب کشی در این منطقه
•    چیدمان و تخلیه بار اصولی
از مهم ترین خدمات حمل بار در آجودانیه و سراسر تهران توسط ما می باشد.

خدمات حمل بار و اثاثیه در آجودانیه