خدمات جابجایی و حمل اثاثیه در آزادی

این منطقه که در غرب تهران قرار دارد با نام میدان آزادی شناخته می شود. در واقع میدان آزادی قبل از انقلاب و به عنوان نماد سلطنت رضا شاه ساخته شد و میدان شهیاد نام گرفت. پس از انقلاب نیز نام آن به آزادی تغییر یافت. مساحت آن نیز به ۵۰٬۰۰۰ مترمربع می رسد و دومین میدان بزرگ ایران است.
ترافیک و تردد در میدان آزادی بسیار بالا است. بنابراین باربری در آزادی را از یک شرکت معتبر اتوبار در آزادی بخواهید و وقت خود را در ترافیک بالای این منطقه تلف نکنید.
از آن جایی که هتل های بسیاری در اطراف میدان آزادی قرار دارد،شما شاهد افراد بسیار زیادی در این محدوده از شهر می باشید. مخصوصا در روزها این محدوده از شهر بسیار شلوغ و پر تردد می باشد به همین جهت پیشنهاد ما به شما اسباب کشی در شب در این محدوده است .

ما در اطلس بار هستیم تا به شما جهت جابجایی در سایر مناطق کمک نماییم. لازم به ذکر است می توانیم خدمات جابجایی و حمل بار در آزادی را در تمامی ساعات شبانه روز به شما ارائه نماییم.

همچنین با توجه به تخصص رانندگان مان و آشنایی کامل این عزیزان با کلیه خیابان ها و محله های تهران می توانند بهترین مسیر را برای رسیدن شما به مقصد برایتان انتخاب نمایند.

خدمات جابجایی و حمل اثاثیه در آزادی