حمل و نقل وسایل در استانبول با اطلس بار

اتوبار در استانبول و باربری در استانبول دارای حساسیت زیادی می‌باشد. بهتر است بهترین و مدرن‌ترین سرویس‌های اثاث کشی را در این منطقه را از ما دریافت نمایید. به‌راحتی می‌توانید تجربه‌ای شیرین از جابجایی داشته باشید. تنها کافی است با ما در اطلس بار در تماس باشید.

در اسرع وقت کلیه خدمات اسباب کشی و جابجایی در استانبول را ارائه می‌نماییم. سرویس‌های باربری را در تمامی ساعات شبانه‌روز ارائه می‌نماییم. در سراسر تهران می‌توانید خدماتمان را استفاده نمایید. اگر در مرکز تهران ساکن هستید تنها کافی است با ما در تماس باشید.

مشاوره اصولی و کارشناسی دقیق از خدمات ویژه‌مان است. از دید مشتریانمان بهترین باربری در تهران هستیم. این افتخاری بزرگ برایمان می‌باشد.

شما نیز تنها کافی است یک‌بار با ما جابجا شوید. تا به جمع مشتریان همیشگی‌مان بپیوندید.

حمل‌ونقل وسایل در استانبول با ماشین‌های مدرن

بهترین و مدرن‌ترین ماشین‌های حمل اثاثیه را از ما بخواهید. انواع ماشین باربری ازجمله :  وانت , نیسان , کامیون , کامیونت , خاور و تریلر را ارائه می‌نماییم. تمامی این ماشین‌ها به‌صورت مسقف , سرپوشیده و مجهز به ضربه‌گیر می‌باشد.

خدمات بسته بندی وسایل از دیگر خدمات ویژه‌مان است.  به سبک اروپایی این خدمات را ارائه می‌نماییم. استفاده از بروزترین و باکیفیت‌ترین لوازم بسته بندی اثاثیه تخصصمان است. کارتن‌های مورداستفاده جهت بسته بندی، کارتن 5 لایه می‌باشند. کارگرانمان نیز از متخصص‌ترین کارکنان آقا و خانم هستند. می‌توانند از لوازم بسته بندی بهینه استفاده نمایند. تمامی وسایل را به بهترین شکل ممکن بسته بندی نمایند.

برای خرید انواع لوازم بسته بندی نیز می‌توانید با ما در تماس باشید. با مناسب‌ترین قیمت باکیفیت‌ترین لوازم را ارائه می‌نماییم.

توجه نمایید ارائه خدمات توسط ما با بیمه‌نامه رسمی و معتبر می‌باشد.

حمل و نقل وسایل در استانبول با اطلس بار