اسباب کشی در مینی سیتی با اتوبار و باربری مینی سیتی اطلس بار

اتوبار در مینی سیتی و باربری در مینی سیتی آماده سرویس دهی خدمات به تمام نقاط تهران و ایران است. اگر قصد اسباب کشی و جابجایی در مینی سیتی را دارید می توانید از خدمات بسته بندی و اسباب کشی مان در اطلس بار استفاده نمایید. همچنین به جهت ارسال بار به شهرستان های مختلف کشور و یا حمل و نقل بین المللی نیز کافیست با ما تماس برقرار نمایید. ارائه بیمه نامه رسمی و کامل برای اولین بار در ایران توسط ما در تیم اطلس بار باعث جلب رضایت مشتریان از خدمات ما شده است.

مینی سیتی

مینی سیتی نام محله ای در منطقه یک شهرداری تهران می باشد.
این محله جزء شهرستان شمیرانات است و یکی از خلوت ترین و خوش آب و هواترین مناطق تهران است. شمال محله مینی سیتی در مجاورت ارتفاعات رشته کوه البرز (خرگوش تپه) قرار دارد. این محله همچنین از جنوب به زمین های لویزان، ازگل و اراج؛ از شرق به سوهانک و لواسانات و از غرب به محله اقدسیه منتهی می گردد. زمستان های این منطقه سردتر از سایر مناطق تهران است. خط ۳ مترو شهر تهران (متروی قائم)، طولانی‌ترین خط متروی خاور میانه نیز در این محله قرار دارد.

اتوبار در مینی سیتی و باربری در مینی سیتی با اطلس بار

آب و هوای سرد در منطقه مینی سیتی می تواند کار اسباب کشی با مشکل مواجه نماید. اما ما در اتوبار اطلس بار با اطلاع از وضعیت آب و هوای این منطقه و آشنایی کامل با مسیرها و جاده ها اقدام به اسباب کشی در این منطقه می نماییم. باربری و اتوبار اطلس بار کلیه مناطق شمال تهران و دیگر مناطق را نیز تحت پوشش خدمات خود دارد.
از خدمات مهم ما :
•    بسته‌های مخصوص حمل رختخواب و کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس
•     بسته بندی حرفه ای به سبک کشورهای اروپایی به صورت غیر قابل نفوذ( استرج رپ، بابل رپ )
•    استفاده از کارتن‌های 5 لایه حجیم و محکم بصورت تضمینی
•    بیمه نامه رسمی و معتبر
•     کادر حرفه ای جهت بسته بندی و جابجایی اثاثیه
•    ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

اتوبار در مینی سیتی و باربری در مینی سیتی