صفر تا صد حمل وسایل و باربری در چیذر با اطلس بار

اطلس بار  جدیدترین فناوری را در جهت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و باربری در چیذر و در تمامی سطح تهران به کار می برد.
از نظر ما خدمات بسته بندی از مهم ترین نیازهای اسباب کشی است. از این رو تلاش می کنیم تا بهترین کیفیت را در بسته بندی و اسباب کشی به کار ببریم و اثاثیه گرانبهای شما را در حین جابجایی حفظ نماییم.

آشنایی با منطقه چیذر

چیذر در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است.
این محله در قدیم روستا بوده است.
با گسترش تهران اکنون جزئی از این شهر محسوب می شود. چیذر از جنوب به بزرگراه صدر منتهی می شود و در میان محله های قیطریه , دزاشیب , اختیاریه , فرمانیه و کامرانیه قرار دارد. از اماکن این منطقه می توان به حوزه علمیه قائم (عج) و بهزیستی اشاره کرد.

ویژه ترین خدمات بسته بندی و حمل تمامی وسایل در چیذر با اتوبار اطلس بار

اطلس بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه است.
از خدمات مهم ما در محدوده چیذر می توان به:
•    کادر حرفه‌ای جهت انجام خدمات اثاث کشی
•     خدمات حرفه‌ای و پیشرفته در بسته ‌بندی اثاثیه و لوازم حساس
•    مناسب ترین قیمت باربری و اسباب کشی
•    خدمات رسانی همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی
•     حمل بار بین شهری
•    امکان ثبت درخواست آنلاین
اشاره کرد.
جلب رضایت شما عزیزان در شرکت ما از مهم ترین اهداف است و ما این هدف را بر موفقیت مادی نیز ارجح دانسته ایم و اکنون مفتخریم با حفظ کیفیت خدمات خود و رعایت حقوق شهروندی بهترین و مدرن ترین سرویس های جابجایی و حمل اثاثیه را ارائه می نماییم. اگر از اثاث کشی هراس دارید و از خستگی و زحمتی که تجربه های گذشته تان برای شما به وجود آورده است نگران هستید کافیست با ما اطلس بار تماس بگیرید.
بهترین و مناسب ترین خدمات را به شما ارائه می نماییم. از صفر تا صد جابجایی تان را با خیالی آسوده می توانید به ما محول نمایید.
برای مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت می توانید اگر در تهران ساکن هستید با شماره 1871 و اگر در شهرستان ها هستید با شماره 02122299940 به صورت شبانه روزی با ما در تماس باشید.

جابجایی وسایل و باربری در چیذر