اثاث کشی وسایل و کلیه خدمات باربری در دروس

اتوبار در دروس و باربری در دروس با خدمات ویژه در خدمت شماست تا مدرن ترین روش های بسته بندی و جابجایی را به شیوه اروپایی انجام دهد. با این کیفیت در بسته بندی شما اطمینان خاطر خواهید داشت که اثاثیه گرانقیمت تان بدون کمترین نقص و خسارت به مقصد خواهد رسید. اتوبار در دروس و باربری در دروس همچنین جهت:
چیدمان اثاثیه
نصب انواع لوازم برقی
بسته بندی اثاثیه حساس و شکستنی
و ... نیز با شما همراه است.

شرایط جغرافیایی دروس در اثاث کشی

از جمله محله های شمال تهران و منطقه سه تهران، دروس است.
دروس از جنوب به بلوار شهرزاد منتهی می شود.
 مرز شمالی آن نیز کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به خیابان کی نژاد -که مرز بین قلهک و دروس است- منتهی می‌گردد. از ویژگی های بارز در این محله می توان به خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌ها اشاره کرد. دروس دومین محله قدیمی در تهران است که در گذشته دهکده ای ارمنی نشین بوده است. این منطقه محل سفارت خانه بسیاری از کشورهاست.

اتوبار در دروس و باربری در دروس اطلس بار

اطلس بار جهت ارائه خدمات حمل بار دارای آماده ترین کادر بسته بندی و اسباب کشی است. ارائه خدمات جابجایی در دروس با انجام تعداد زیادی پروژه اسباب کشی به صورت روزانه تجربه درخشانی در امر اثاث کشی و بسته بندی به دست آورده است.
این شرکت با استفاده از تجهیزات مدرن همچون:
•    بابل رپ و استرچ رپ در بسته بندی
•    ماشین های اسباب کشی مجهز
•    و آموزش پرسنل
امروز یکی از شرکت های بزرگ در این زمینه می باشد.
خدمات شبانه روزی به شما این امکان را می دهد تا ساعت و زمان اسباب کشی را خودتان تعیین کنید. اعزام کارشناس خبره در محل و برنامه ریزی اصولی از دیگر خدمات و مزیت های ما در اطلس بار است. حمل اثاثیه در پایتخت به آسانی انجام می شود زمانی که شما با اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.
1871 شماره تلفن شبانه روزی اتوبار اطلس بار تهران است.

اتوبار در دروس و باربری در دروس