ویژه ترین خدمات باربری در شهر زیبا با اطلس بار

شهر زیبا از محله های شمال غرب تهران اسن ت و جزو منطقه 5 شهرداری می باشد. انبوه سازان از سال 1380 وارد این منطقه شدند و از این ساخت و ساز در این منطقه نیز به اوج رسید و امروزه می توانیم خانه های بسیاری را در این محدوده ببینیم.

خیابان‌های نیلوفر-سرو-آلاله-کیهان از خیابان‌های مرفه نشین شهرزیبا است که به سرعت در حال پیشروی در ساخت ساختمان‌های تجملاتی است. از خیابان‌های آن می‌توان به تعاون-آلاله-سرو-نیلوفر-عدالت-شربیانی-کیهان اشاره کرد.

در این محل مجموعه ۱۰۰۰ واحدی شهرزیبا (بلوک‌های بتونی قرمز رنگ) واقع شده‌است.

ازدحام جمعیت و شلوغی در این محله سبب شده تا جابجایی در آن نیز مشکل باشد.

شما برای اسباب کشی در چنین محله هاییی نیاز به شرکت های باربری متخصص در تهران دارید تا بتوانند جابجایی تان را بدون دردسر و بسیار راحت برای شما انجام دهند.

ما در اطلس بار برنامه ریزی نموده ایم و در تمامی محله های تهران ایستگاه هایی را برای خودروهای بحمل اثاثیه مان تعبیه نموده ایم که بتوانند به سرعت در محل شما حاضر شوند و هزینه ها نیز برای شما کاهش یابد.

این بار اثاث کشی تان را به ما محول نمایید تا بهترین خدمات را به بهترین نحو به شما ارائه نماییم.

خدمات ما چیست؟

شما در وهله اول می توانید باما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

این مشاوره رایگان به ما چه کمکی مینماید؟

شما می توانید با اعلام محله های مبدا و مقصد به همکاران ما از اطلاعات این عزیزان در ارتباط با بهترین ساعت جابجایی در آن محدوده اطلاع کسب کنید.

از طرفی می توانید با در میان گذاشتن وسایلی که قرار است جابجایی شوند از آن ها در ارتباط با بهترین نحوه بسته بندی وسایل برای جابجایی اطلاعات بسیاری کسب نمایید.

ما تجهیزات بسته بندی را نیز به شما ارائه می نماییم.می توانید حتی بسته بندی را به کارگران متخصص ما محول نمایید تا با کمترین تجهیزات وسایلتان را به بهترین نحو برایتان بسته بندی نمایند.


ویژه ترین خدمات باربری در شهر زیبا با اطلس بار