کارتن اسباب کشی و حمل بار در ابعاد متفاوت

کارتن حمل بار ، کارتن برای اسباب کشی و انواع کارتن اسباب کشی یک ابزار مفید و کاربردی در جابجایی است. کارتن بسته بندی اسباب کشی را می توان قطعا یکی از ضروری ترین تجهیزات در باربری و اتوبار دانست. کارتن حمل بار و کارتن بسته بندی اسباب کشی در اندازه های مختلف تولید می شوند.
و مناسب برای بسته بندی لوازم منزل یا محل کار است.
برای بسته بندی لوازم منزل می توانید از کارتن بسته بندی اسباب کشی مختلفی استفاده کنید. در انتخاب کارتن حمل بار بهتر است از انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی هایی استفاده کنید که از مقاومت بالایی برخوردار است و می تواند وزن بار درون خود را به خوبی تحمل نماید. پس از قرار دادن وسایل درون کارتن حمل بار و کارتن اسباب کشی نیاز است که درب کارتن باربری را با چسب کاملا محکم کنید.
برای اطمینان بیشتر می توانید دور کارتن را نیز طناب پیچ نمایید.

کارتن حمل بار

کارتن حمل بار و اسباب کشی 5 لایه

یکی از مهم ترین مزیت های کارتن حمل بار و کارتن برای اسباب کشی دارای 5 لایه مقاومت بالای آن است.
از کارتن برای اسباب کشی با 5 لایه برای بسته بندی لوازم حساس مثل:

و ... استفاده کرد.
کارتن بسته بندی اسباب کشی می تواند به خوبی از اثاثیه شما محافظت کند.
و از خسارت های ناشی از ضربه و ... جلوگیری می نماید.
کارتن برای اسباب کشی و کارتن حمل اثاثیه مناسب کسانی است که به وسایل لوکس منزل خود اهمیت می دهند و نسبت به آنها حساسیت دارند.

کارتن اسباب کشی با قیمت مناسب

کارتن اسباب کشی و انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی در اتوبار و باربری اطلس بار برای بسته بندی به فروش می رسد. اتوبار و باربری اطلس بار بهترین و مناسب ترین قیمت کارتن حمل بار و کارتن بسته بندی اسباب کشی را ارائه می کند. کلیه تجهیزاتی که برای استحکام کارتن برای اسباب کشی و محکم کردن درب آنها نیاز دارید نیز در اتوبار اطلس بار ارائه می شود. انواع فوم های ضد ضربه برای محافظت از بار و اثاثیه نیز عرضه می گردد.
از ضد ضربه ها در لابلای اثاثیه درون کارتن برای اسباب کشی استفاده می شود.

کارتن بسته بندی اسباب کشی با آرم مخصوص اطلس بار

اطلس بار طراح انواع کارتن بسته بندی اسباب کشی و کارتن حمل بار است.
انواع کارتن حمل بار و کارتن بسته بندی اسباب کشی و کارتن برای اسباب کشی را با طراحی خاص و منحصر به فرد منقش به آرم شرکت طراحی و تولید می نماید. کارتن حمل بار و کارتن بسته بندی اسباب کشی در این شرکت در اندازه های مختلف تولید می شود. کارتن برای اسباب کشی و کارتن جابجایی اثاثیه اطلس بار از کیفیت بالایی برخوردار است
و ظرفیت و مقاومت آن برای بسته بندی لوازم مختلف تست شده است.

لزوم بسته بندی در اسباب کشی

بسته بندی یک اقدام بسیار مهم در اثاث کشی و باربری است.
تمامی اقلامی که قرار است در طول حمل اثاثیه به خانه جدید انتقال یابد باید به گونه ای بسته بندی شود. اقلامی که قابلیت قرار گرفتن در کارتن برای اسباب کشی و جعبه ها را دارند بهتر است درون کارتن برای اسباب کشی قرار گیرند و بسته بندی شوند. سایر اقلام بزرگتر که داخل جعبه قرار نمی گیرند مثل مبلمان و امثال آن را با روشهای دیگر مثل استفاده از پلاستیک های حباب دار و یا روکش های محافظ می توان بسته بندی کرد.
بسته بندی با استفاده از کارتن برای اسباب کشی کاری است که نیاز به سازماندهی و برنامه ریزی دارد و احتمالا زمان زیادی نیز از شما وقت می گیرد اما در عوض شانس موفقیت شما در طول جابجایی اثاثیه منزل و عدم خسارت و شکستن افزایش می یابد. اتوبار و باربری اطلس بار با داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه بسته بندی لوازم منزل و محل کار و استفاده از بهترین تجهیزات بسته بندی آماده است تا به شما در جابجایی اسباب منزل و محل کارتان به شما کمک نماید.
انواع کارتن حمل بار و کارتن برای اسباب کشی در سایزها و اندازه های مختلف و با کیفیت بالا و انواع کارتن برای اسباب کشی و بسته بندی را می توانید از شرکت اتوبار اطلس بار تهیه نمایید.

کاربرد های کارتن اسباب کشی

از کارتن برای اسباب کشی می توان در بسته بندی موارد مختلفی استفاده کرد.
در کل هر وسیله ریز و درشت که در منزل داشته باشید را می توان در کارتن های کوچک و بزرگ بسته بندی کرد.
برای مثال:

و انواع دیگر وسایل را به خوبی می تواند در کارتن حمل بار قرار داد
و برای یک حمل و نقل اسباب و اثاثیه سریع و ایمن آماده کرد.
به طور کلی می توان گفت که استفاده از کارتن برای اسباب کشی می تواند ایمنی و سرعت کار حمل اثاثیه منزل و یا محل کار به میزان چشمگیری افزایش داد.

کارتن اسباب کشی

نکات مهم در استفاده از جعبه بسته بندی

به یاد داشته باشید که در بسته بندی اقلام سنگین تر مثل کتاب از کارتن بسته بندی اسباب کشی بزرگ استفاده نکنید. زیرا باعث می شود کارتن حمل بار بیش از اندازه سنگین شود و جابجایی آن برای شما دشوار باشد. از کارتن بسته بندی اسباب کشی متوسط و مقاوم استفاده کنید و کتاب های تان را بسته بندی کنید اگر مجبور به استفاده از کارتن بسته بندی اسباب کشی بزرگ هستید می توانید تا یک وزن عادی داخل کارتن حمل بار را با کتاب پر کنید
و سایر فضای خالی جعبه را با وسایل سنگین تر پر نمایید.
این اقلام می تواند شامل

و ... باشد.
اگر نگران این هستید که وسایل تان داخل کارتن حمل بار و کارتن برای اسباب کشی ممکن است خیس شوند و یا رطوبت به داخل کارتن بسته بندی اسباب کشی نفوذ کند می تواند یک کیسه زباله داخل کارتن حمل بار قرار دهید.
و سپس کتاب های حساس و سایر وسایل تان را داخل آن قرار دهید.
و سپس در کیسه را ببندید.
و در کارتن برای اسباب کشی را بسته بندی نمایید.

کارتن بسته بندی اسباب کشی

انواع کارتن اسباب کشی اطلس بار

اتوبار و باربری اطلس بار در فروش لوازم بسته بندی اثاثیه شامل کارتن حمل بار و کارتن اسباب کشی تخصص کامل دارد این شرکت دارای مجهز ترین وسایل و ابزار ها برای بسته بندی و اسباب کشی است.
این شرکت علاوه بر ارائه:
کارتن حمل بار
کارتن بسته بندی برای اسباب کشی
و کارتن اسباب کشی
همچنین انواع خاصی از کارتن بسته بندی اسباب کشی و اتوبار شامل؛

را نیز ارائه می نماید.

کامل ترین تجهیزات بسته بندی

کامل ترین مجموعه از انواع کارتن حمل بار و کارتن برای اسباب کشی را از اتوبار و باربری اطلس بار بخواهید. اگر کارتن بسته بندی اسباب کشی و کارتن حمل بار مخصوص وسایل الکترونیکی خود را در دسترس ندارید برای بسته بندی این گونه وسایل الکترونیکی حساس و گرانقیمت مثل تلویزیون , دی وی دی و ... می توانید با اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید. ما در شرکت حمل بار اطلس بار برای بسته بندی لوازم الکترونیکی شما از بهترین کارتن برای اسباب کشی و کارتن حمل بار استفاده می کنیم.
مهم ترین وسیله برای بسته بندی در اسباب کشی استفاده از کارتن حمل بار و کارتن بسته بندی اسباب کشی است. اگر در بسته بندی وسایل خود نیاز به کمک دارید می توانید با ما در شرکت اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید. ما با اعزام نیروهای متخصص و انواع تجهیزات بسته بندی شامل کارتن بسته بندی اسباب کشی کلیه وسایل شما را در کمترین زمان ممکن در بهترین کارتن حمل بار و کارتن بسته بندی اسباب کشی قرار می دهیم.