انواع باربری و اتوبار و بهترین باربری ها

شرکت‌های باربری ، اتوبارها یا شرکت‌های حمل‌ونقل شرکت‌هایی که در حال تخصص  آن‌ها در حمل‌ونقل و یا حمل بار از یک مکان به مکان دیگر می‌باشد. این شرکت‌ها به چند نوع تقسیم‌شده است. به‌عنوان‌مثال باربری بین‌المللی، حمل کالا بین‌المللی از کشور به کشور ، باربری داخلی، باربری محصولات با کشتی در یک کشور و مواردی این‌چنینی.هزاران نفر در شرکت‌های باربری   ،اتوبار یا حمل‌ونقل در سراسر جهان مشغول کسب‌وکار وجود دارند. از بزرگ‌ترین شرکت‌های حمل‌ونقل دنیا می‌توان به  سازمان شامل IATA  (انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی)، TIA BIFA(انجمن واسطه حمل‌ونقل)  BIFA (انجمن حمل‌ونقل بین‌المللی بریتانیا)، و یا FTA (حمل‌ونقل انجمن حمل‌ونقل) اشاره نمود.

همان‌طور که اشاره شد روش‌های متفاوتی برای حمل و نقل کالا وجود دارد؛ توسط هوا، جاده، دریا، و یا راه‌آهن. برخی از شرکت‌های باربری و حمل نقل همچنین به ارائه راه‌حل‌های چندوجهی پرداخته‌اند، این بدان معنی است که آن‌ها بیش از یک سرویس را در بسیاری از موارد هوا ،زمینی و قطار را در داخل کشور یا باربری در سطوح بین‌المللی به مشتریان خود ارائه می‌دهند. شایع‌ترین راه برای باربری یا حمل و نقال از طریق زمینی و با استفاده از وانت، کامیون‌های باربری و کانتینرهای مخصوص اتوبار و باربری برای حمل بار است

در ارائه نوع روش‌های حمل‌ونقل (دریا، هوا و زمینی) عامل‌های متفاوتی دخیل می‌باشند ازجمله  سه عامل اصلی زمان، هزینه و نوع محصول می‌باشد. به‌عنوان‌مثال حمل‌ونقل از طریق دریا می‌تواند طولانی‌تر از حمل‌ونقل از طریق هوایی باشد  و باربری از طریق هوایی عموماً گران‌تر است. حمل‌ونقل از طریق راه‌آهن نیز ممکن است انجام شود نوع محموله‌ها نیز در انتخاب روش مؤثر خواهند بود.حمل‌ونقل با یک کامیون نیز گزینه دیری است که بار را می‌توان  به گیرنده مستقیماً تحویل داد.

اصولاً شرکت‌های باربری موفق‌تر هستند که هر سه اصل را در نظر گرفته و با ارائه کیفیت بالاتر زمان کمتر و هزینه پایین‌تر به یاری مشتریان بشتابند. پیدا کردن بهترین قیمت با بهترین حامل برای هر بار همواره اصلی مهم در انتخاب یک باربری یا اتو بار است.

گسترش شرکت‌های باربری و حمل‌ونقل خواستار افزایش یکپارچگی مالی و قبول مسئولیت این شرکت‌ها در قبال خدمات باربری است. هر شرکت باربری یا حمل‌ونقل باید با بهره‌گیری از نرم‌افزارها و روش‌ها و استانداردهای جدید برای به حداکثر رساندن بهره‌وری و پیگیری محموله‌های باری  نهایت  کیفیت را در خدمات باربری در نظر گیرد.
شرکت اطلس بار پاسارگاد از اتوبار و باربری های بسیار متخصص و قدیمی میباشد که ضمن رعایت تمامی اصول و استاندارهای روز جهانی سعی نموده است تا در راستای توسعه و جابه جایی، باربری ، اتوبار و کلیه موارد مرتبط با این حیطه گامی موثر را در راستای پیشرفت این حرفه و برطرف نمودن نیازهای همشهریان و موطنان خود داشته باشد. علاوه بر استفاده از تجهیزات پیشرفته در بسته بندی و استفاده از ماشین الات مناسب، گروه اطلس بار پاسارگاد از تیمی مجرب و متخصص در راستای براورده ساختن نیازها و اهداف اصلی در زمینه اتوبار و باربری استفاده نموده است. این شرکت ایرانی اینک پس از سالیانی تجربه با مدیریت اقای اصفهانی در زمینه های بسته بندی ،  باربری ، اتوبار شامل حمل اثاثيه منازل و شرکت ها ، حمل اثاثیه برون شهری، اسباب کشی در تهران - درون شهری، اتوبار تهران، رزرواسیون باربری ، بیمه کالا و بارنامه حمل ونقل و ارایه مشاوره تخصصی به صورت رایگان در خدمت تمامی هم وطنان میباشد.