چگونه بالکن های کوچک آپارتمانی را طراحی کنیم؟

چگونه بالکن های کوچک آپارتمانی را طراحی کنیم

 

 
 دکوراسیون بالکن
 

 

بهار اینجاست.

بعد از گذراندن چندین ماه در داخل خانه , الان هوا به حد کافی خوب است تا بتوانیم از گذراندن وقت در بیرون از منزل لذت ببریم.همانطور که می دانید بام باغچه ای  و یا حتی حیاط خلوت برای بیشتر آپارتمان نشینان واقعی و متناسب نیست به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا مجموعه دلگرم کننده ای از فضاهای بیرونی کوچک را جمع آوری کنیم.

حتی اگر بالکن شما به حدی کوچک باشد که به زحمت بتوانید روی آن بیاستید , ما اینجائیم تا به شما کمک کنیم.

من تصمیم دارم تا عکس بالکن ها را از بزرگترین تا کوچک ترین در بالا قرار بدهم ,  بنابراین ممکن است این بالکن کوچکترین بالکنی نباشد که شما تا به حال دیده اید. اما آن هم چنینفوق العاده بزرگ نیست , هنوز آن با یک اندازه نسبتا کوچک آماده می شود تا حس یک باغ را ایجاد کند.

چگونه این کار را انجام دهیم؟ شما می توانید از کاشت گیاه در اندازه و بلندی های مختلف استفاده کنید.هم چنین شما می توانید از گلدان هایی که گل های طبیعی را در آن کاشتهاید را در جلوی نرده بالکن قرار داده تا به این ترتیب از اشغال کردن کف بالکن جلوگیری کنید.

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

ترنت یک بالکن استاندارد زیبا دارد که اون رو به یک استراحتگاه دلچسب و با ارزش تبدیل کرده است که در آن از نیمکت راحت , کوسن و بالش و یک خلاقیت یعنی ننو استفاده کرده است.

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

اگر بالکن شما فضایی مانند یک اتاق دارد شما می توانید از یک کاناپه کوچک ال مانند استفاده کرده و آن را روی بالکن قرار دهید . قفسه های کنار بالکن و قالیچه احساس بودن دریک اتاق در فضای باز را به شما می دهد و داشتن قفسه بهترین راه به وجود آوردن فضای کافی برای داشتن گیاهان بیشتر بدون اشغال کردن کف بالکن می باشد.

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

اگر شما نمی خواهید که کاناپه بخرید یا فضای کافی ندارید شما می توانید یک نشیمنگاه کوچکی را با استفاده از جعبه و کوسن درست کنید.

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

این بالکن فضای کافی برای استفاده از صندلی های راحتی و گیاهان بامبو را دارد که صحنه ی بسیار زیبایی را خلق می کند.

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

در این بالکن طراح , استفاده از مبلمان و گیاهان را به حداکثر رسانده است. گیاهان موجود در این بالکن نسبتا کوچک هستند اما قرار دادن آنها در چهار طرف بالکن احساس بودن درباغ را به شما می دهد.

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

داشتن بالکن های کوچک به این معنی نیست که شما نمی توانید از مبلمان استفاده کنید . شما می توانید گلدان ها را در طرف بیرونی نرده آویزان کنید و از مبلمانی با اندازه هایکوچک تر استفاده کنید .

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

این نیمکت ها واقعا از یک صندوق که در بالای آن یک کوسن قرار دارد کوچک تر است ولی با این همه , هنوز آن یک مکان خوبی برای نوشیدن قهوه ی صبحگاهی و یا ریلکس کردن باخواندن کتاب در موقع عصر می باشد.

 

 
دکوراسیون بالکن
 

 

طراح این بالکن فضای بالکن خود را با گیاهان پر کرده است . در این بالکن فضای کافی برای حرکت کردن در آن وجود ندارد , اما من هنوز توصیه یک دوست قدیمی معمارم را به خاطردارم که می گفت : حتی اگر بالکن شما به حدی کوچک است که شما نمی توانید روی آن کاری انجام دهید , شما می توانید که در

بالکن را باز کرده تا هوای بیرون به داخل بیاید به اینترتیب کل اتاق شما هوای فضای بیرون را می گیرد.

 

 
دکوراسیون بالکن

من ایده ی پر کردن فضای بسیار کم بالکن را با , بالشتک و کوسن بسیار دوست دارم زیرا این مکان بسیار عالی برای ریلکس کردن می باشد.

تجربه ی یک چای داغ پس از اسباب کشی به مکانی جدید یا جابه جایی و اتوبار میتواند بسیار بی نظیر و آرامش بخش باشد آنهام در محیطی که طراح آن خودتان بوده اید و آنرا با سبک سلیقه خود طراحی کرده اید.