دکوراسیون و چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی و باربری

13 ایده برای اتاق نشیمن باریک

چیدمان نشیمن های دراز و باریک به عبارت دیگر مستطیل شکل می تواند چالش برانگیز باشد . شما نمی خواهید احساس کنید که نشیمن شما مانند یک راهرو و یا یک سالن بولینگ است و ایجاد فضای صمیمی مانند نشیمن های مربع یا دایره شکل بسیار مشکل خواهد بود . اما برخی از ترفند ها می تواند به شما در ساخت یک اتاق دراز و باریک به یک نشیمن راحت و دلنشین کمک کند.همچنین استفاده از این ایده ها پس از یک اسباب کشی و جابه جایی و حمل بار  به وسیله  باربری یا اتوبار   در مکان جدید میتواند تجربه ای دلپذیر باشد.

سعی کنید یک طرف نشیمن را برای رفت و آمد عبور از آن قرار دهید تا هنگام عبور از آن مزاحم بقیه نشوید و آرامش آنها را بر هم نزنید ما به شما نشان خواهیم داد که با 13 ترفند زیر شما می توانید بهترین چیدمان را در فضای مستطیل شکل نشیمن  خواهید داشت.

 
چیدمان نشیمن
 

 

1-طراح اتاق ها را در طبقه ی بالا قرار داده است و بعد از گذشتن از لابی شما با فضای ناهار خوری و نشیمن مواجه خواهید شد.

 
چیدمان نشیمن
 

2-با یک نگاه به فضای داخلی ما می توانیم بگوییم که مبلمان بزرگ اتاق را به یک فضای جدید تبدیل کرده اما اگر مبلمان کوچک تر بود ما می توانستیم

فضایی به مراتب مدرن تر داشته باشیم .

 
چیدمان نشیمن
 

3-این فضای جدید واقعا پر زرق و برق دار است ! پالت رنگ  خاکستری در کنار رنگ های زرد و آبی واقعا چشم نواز و جالب است.

 
چیدمان نشیمن
 

4-برای نشیمن های باریک (دراز) شبیه این بهتر است که از مبلمان  وسایل باریک استفاده کنیم اگر دقت کنید متوجه می شوید که کنسول تلویزیون  مبلمان و قالیچه  از حد معمول باریک تر هستند.

 
چیدمان نشیمن
 
 
 

5-آیا شما چیدمان این نشیمن را دوست دارید؟

مبلمان استفاده شده بیش از حد خیره کننده هستند حتی زمانی که پالت رنگ از حد معمول تیره تر است ما مطمئن هستیم که شما فکر می کنید که چیدمان  و دکور این نشیمن واقعا زیباست .

 
چیدمان نشیمن
 
 
 

6-در هنگام طراحی خانه های مختلف , ما متوجه شدیم که بعضی از مردم دوست دارند تا وسایل مدرن را با وسایل ساده و ابتدایی ترکیب کنند نشیمن زیر نمونه ی بارزی از آن است.

 
چیدمان نشیمن
 

7-این اتاق نشیمن مینیمالیستی , مدرن مطمئنا یک نمونه کامل از اتاق نشیمن باریک است بعضی اوقات , دکور کردن فضای مستطیل شکل  از مربع شکل سخت تر است بنابراین هنر کتیبه ای و مینیمالیستی  می تواند بهترین راه باشد .

 
چیدمان نشیمن
 

8-اگر بودجه ی شما خارج از این است که بتواند یک تخت تهیه  کنید شما می توانید همین ایده را با صندلی های پشت بازو و نیمکت ایجاد کنید من عاشق پالت رنگ استفاده شده در این اتاق هستم و اگر دقت کنید مانند برخی از عکس های بالا از وسایل باریک و مبلمان مستطیل شکل در این فضا استفاده شده است.

 
چیدمان نشیمن
 

 

9-ما قطعا دو کرسی عشق و عثمانی و میز بین آنها را دوست خواهیم داشت رنگ خنثی استفاده شده در این فضا خیره کننده ساده اما واقعا زیباست .

 
چیدمان نشیمن
 

10-ویژگی اصلی این نشیمن , سقف کلیسای جامع , قاب , شومینه ی مشکی و دودکش می باشد .

 
چیدمان نشیمن
 

11-در این اتاق نشیمن یک حس بکر و تازگی وجود دارد که ما واقعا نمی توانیم آن را توضیح دهیم اما به نقل از طراح آن آنها اتاق قدیمی خانه را به یک اتاق

نشیمن شیک تبدیل کردند که به طور غیر قابل باوری خوب به نظر می رسد.

 
چیدمان نشیمن
 

 12-این فضا علاوه بر این که خیلی دراز است یک جورایی پهن نیز است بنابراین توجه داشته باشید که  جادار بودن  این فضا باعث می شود  که شما جا برای مانور در زمان دکور و چیدمان داشته باشید . مبلمان دراز تر از حد معمول هستند و وسایل دکوری ایستاده در گوشه ها می توانند به شما در دکور این اتاق نشیمن کمک کند.

 
چیدمان نشیمن
 
 
 

13-ممکن است دکوراسیون فضاهای باریک و دراز مانند یک کابوس به نظر برسد اما آنها واقعا می توانند یک رویای سرگرم کننده باشد طراح در این اتاق نشیمن از دو نوع مختلف مبلمان با حداقل تعداد استفاده کرده است تا فضای اتاق کاملا بسته نباشد.

اتاق نشیمن باریک :

 
چیدمان نشیمن
 
 
 

اتاق نشیمن بسیار دراز و باریک است بنابراین یافتن مبلمان مناسب بسیار مهم می باشد . طراح تصمیم می گیرد دو منطقه مجزا در اتاق نشیمن ایجاد کند بنابراین بنابر موقعیت هر منطقه مبلمانی مجزا و مناسب با آن موقعیت تهیه می کند.

نظر شما در مورد 13 ایده ی بالای چیست؟

اگر از اتاقتان برای کاربرد های مختلف استفاده می کنید بهتر است که اتاق خود را به بخش های مختلف تقسیم کرده و هدف هر بخش را مشخص کنید . برای مثال , شما می توانید یک منطقه ی ناهار خوری با میزو صندلی در کنارش یک صندلی راحتی , میز تحریر و در آخر قفسه ی کتاب داشته باشبد.

قالیچه ها در رنگ , شکل و اندازهای مختلف می توانند به شما در تعریف کردن هر فضا کمک کنند و اتاق شما را از به هم ریختگی و بی نظمی خارج کند.

 

میتوانید در صورت تمایل از مشاوره رایگان و تخصصی شرکت اتوبار اطلس بار پاسارگاد  در امور مرتبط با اتوبار، باربری، اسباب کشی و دکوراسیون و چیدمان پس از اسباب کشی نیز بهره مند شوید!

برای انتخاب یک باربری یا اتوبار  مناسب بد نیست نگاهی به مقالات زیر داشته باشید!

انتخاب بهترین اتوبار

ویژگی های اتوبار و باربری خوب

15 ویژگی یک باربری خوب

باربری و اتوبار ایمن

انتخاب وسیله حمل بار در باربری و اتوبار

در زمینه دکوراسیون منزل و اسباب کشی میتوانید مقالات زیر را مرتبط با این مقاله بخوانید! 

چگونه بالکن های کوچک آپارتمانی را طراحی کنیم؟

رنگ اتاق و اثرات آن بر روحیه شما

دکوراسیون اتاق بچه

چگونه بالکن های کوچک آپارتمانی را طراحی کنیمدکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون اتاق خواب