وبلاگ باربری اطلس بار پاسارگاد

آینه ها را سالم به خانه جدید برسانید

آینه ها را سالم به خانه جدید برسانید

آینه‌ها مخصوصاً آینه‌های قدی و بزرگ در جابجایی و اسباب کشی ها بسیار حساس هستند. قطعاً به‌سلامت رساندن آن‌ها از اهمیت بسیار خاص و ویژه‌ای نیز برخوردار می‌باشد. در این مطلب سعی نموده‌ایم اصلی‌ترین نکات و ترفندهای اسباب کشی و بسته بندی آینه‌ها را ذکر نماییم با ما همراه باشید؛
اصلی‌ترین نکات در بسته بندی آینه‌های قدی:
کلیه تجهیزات لازم برای بسته بندی را محیا کنید

تجهیزات بسته بندی آینه

فضای کاری خود را آماده کنید

حتماً از گوشه‌های آینه محافظت کنید

ما امیدواریم که پاسخ‌های زیر به شما کمک کند که آینه خود را به‌درستی بسته بندی کنید یا از یک ...


جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

امروزه جابجایی تلویزیون نسبت به سال‌های گذشته بسیار ساده‌تر انجام می‌شود زمانی که تلویزیون‌های قدیمی بزرگ و سنگین در بازار موجود بود به دلیل حجم و وزن بسیار زیاد آن‌ها جابجایی و حرکت آن‌ها خیلی به سختی صورت می‌گرفت اما در حال حاضر تلویزیون‌ها حتی از مانیتور لپ‌تاپ شما نیز نازک‌تر هستند و به‌راحتی در یک کامیون باربری یا حتی عقب خودرو شما جای می‌گیرند. بااین‌حال، فقط به این خاطر که حرکت آن‌ها آسان‌تر شده است، به این معنا نیست که آن‌ها کمتر آسیب‌پذیر هستند. یک اشتباه که بسیاری از مردم هنگام حمل‌ونقل تلویزیون انجام می‌دهند این است که از آن‌ها محافظت نمی‌کنند - اغلب آسیب‌ها در پشت کامیون اثاث‌کشی برای این‌گونه لوازم حساس اتفاق می‌افتد.
اگر شما یک تلویزیون گران‌قیمت با صفحه‌نمایش بزرگ دارید، می‌خواهید همه اقداماتی که لازم است تا مطمئن شوید که آن را به‌طور ایمن بسته‌بندی کرده‌اید را انجام دهید و اسباب کشی به خانه جدید را بدون کمترین خسارت به وسایلتان به پایان برسانید.
دو اقدام مهم برای جابجایی تلویزیون لازم است که بدانید.
بهترین بسته بندی تلویزیون برای اثاث کشی چیست؟
بهترین روش جابجایی تلویزیون کدام است؟
 هر دو به همان اندازه مهم هستند.
بنابراین با ما همراه شوید تا از روش‌های مناسب و نکات حمل تلویزیون آگاه شوید:

راهنمای بسته بندی تلویزیون

ممکن است فکر کنید که چگونه یک تلویزیون صفحه‌نمایش بزرگ را بسته بندی کنم، هیچ جعبه‌ای به‌اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را داخل آن جا داد، شما ممکن است برای بارگیری آن داخل کامیون حمل اثاثیه، تلویزیون را با پتو بپوشانید و امیدوار باشید که آسیبی به آن وارد نشود. " شما هم اشتباه می‌کنید درست مثل هر وسیله دیگری که جابجا می‌کنید، تلویزیون شما باید تا حد ممکن محافظت شود.
و این نیاز به محافظتی بیشتر از پیچیدن یک پتو دور آن در پشت ...


جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

در حال اسباب ‌کشی هستید و نیاز به جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه شخصی‌تان دارید؟ با ما همراه باشید تا با هم گام به گام برای جابجایی کتابخانه شما پیش برویم. اگر شما یک قفسه بزرگ کتاب دارید، باید اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که جابجایی با خیال راحت انجام شده و موفق خواهد بود. مراقب باشید و بهترین راهنمایی‌ها را برای جابجایی قفسه های کتاب که معمولاً سنگین و مشکل هستند، یاد بگیرید. اما حتی اگر شما یک کتابخانه خانه کوچک داشته باشید، توصیه‌هایی که در اینجا برای شما ارائه شده است را انجام دهید می‌توانید جابجایی کتاب‌های خود و قفسه های آن‌ها را به طور مؤثرتر سازمان‌دهی کنید.
بیایید شروع کنیم.

جابجایی قفسه های کتاب

جابجایی قفسه های کتاب را با جابجایی کتاب شروع کنید.
اگر بخواهید قفسه ها را جابجا کنید، کتاب‌ها یا هر چیز دیگری را که در قفسه های کتابخانه یا شلف ها نگه‌داشته‌اید را بردارید. کتاب‌ها سنگین هستند، اثاثیه تزئینی نیز دارای وزن است و اگر بخواهید شلف‎ها را به همراه کتاب و چیزهای دیگری که داخل آن است بلند کنید، می‌تواند خیلی سنگین باشد، قفسه کتاب می‌تواند کج شود و بر روی زمین بیفتد یا شکسته و آسیب ببیند و یا کتاب‌های داخل قفسه‌ها می‌توانند بیرون بریزند و صدمه ببینند. هیچ کس نمی‌خواهد کتاب و اشیای تزئینی خانه‌اش سقوط کند و از بین برود، درست است؟
بنابراین، برای جابجایی قفسه های کتاب ابتدا کتاب‌ها و دیگر اثاثیه را از روی آن‌ها جمع کنید. اسباب‌کشی قفسه های کتاب زمانی که خالی باشند ساده‌تر از زمانی است که پر از وسیله و کتاب است.  درصورتی‌که کتاب‌های شما غبارآلود باشند، آن‌ها را قبل از قرار دادن  در جعبه حمل بار پاک کنید. اگر شما یک قفسه کتاب را به یک خانه یا آپارتمان دیگر حرکت می‌دهید، باید آن‌ها را بسته بندی کنید. اگر می‌خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، راهنمای ویژه‌ای در مورد بسته بندی کتاب‌ها وجود دارد.

حمل قفسه های کتاب به اتاقی دیگر

اگر قصد حمل قفسه های کتاب به اتاق‌های دیگر خانه‌تان را دارید، به بسته بندی تخصصی کتاب و اشیای درون آن‌ها نیاز ندارید. فقط از قفسه‌ها، کتاب‌ها و وسایل دیگر را بیرون آورید و آن‌ها را در جعبه‌های بزرگ و محکم قرار دهید. شما می‌توانید شلف ها و قفسه‌ها را به اتاق دیگری جابجا کنید و سپس کتاب‌ها را به همان شیوه‌ای که می‌خواهید داخل آن‌ها بچینید. شما در کتابخانه‌های شخصی‌تان، ممکن است موارد دیگری نیز داشته باشید. درصورتی‌که این موارد شکننده و حساس هستند، نکاتی را در مورد چگونگی بسته بندی لوازم شکستنی و حساس بررسی کنید.
پیش از جابجایی شلف های دیواری اشیای حساس روی آن‌ها را جمع‌آوری کنید.

جابجایی قفسه کتاب

چگونه انتقال قفسه های کتاب را خودتان انجام دهید

قبل از انتقال قفسه های کتاب، شلف‎ها یا کتابخانه، محتوای آن‌ها را بردارید و آن‌ها را خالی کنید. اگر قفسه‌ها و شلف ها به دیوار و جای دیگری متصل باشند، باید آن‌ها را جدا کنید، زیرا هنگامی‌که شما شروع به جابجایی کتابخانه خود می‌کنید، باعث خسارت و یا خرابی شوند. درصورتی‌که کتابخانه شما سنگین باشد، بررسی کنید آیا می‌توانید قفسه‌ها را بازکنید تا کار راحت‌تر باشد. باز کردن طبقات مختلف و شلف‎های جداشدنی از کتابخانه اصلی باعث می‌شود
تا کار جابجایی کتابخانه بهتر انجام شود.

مراحل حمل شلف های دیواری توسط خودتان

به‌منظور جلوگیری از هرگونه آسیب در حین جابجایی قفسه های کتاب ، قفسه‌ها را به‌صورت جداگانه در کارتن قرار دهید. اگر شما قفسه کتاب خود را به‌جای دیگری در خانه حرکت می‌دهید، فقط قفسه‌ها را بیرون بیاورید، آن‌ها را تمیز کنید و آن‌ها را برای حرکت آماده کنید. تمام قطعات کوچک مانند پیچ و مهره‌ها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و آن را با قفسه‌ها نگه‌دارید تا بتوانید آن‌ها را به‌راحتی پیدا کنید و برای نصب مجدد استفاده کنید. برای جابجایی قفسه های کتاب و حمل شلف های دیواری به‌سادگی می‌توانید از لغزنده اثاثیه سنگین استفاده کنید.
نیازی نیست سعی کنید چیزهای سنگین را بلند کنید.
زمانی که می‌توانید اثاثیه خود را با استفاده از لغزنده‌ها:

 • راحت‌تر
 • ایمن‌تر
 • و سریع‌تر

حرکت دهید.
اگر شلف و یا قفسه بزرگ است، کسی را برای کمک جهت قرار دادن لغزنده‌ها در کنار خود داشته باشید. قفسه‌های کوچک‌تر که می‌خواهید خودتان حرکت دهید را با استفاده از پاها و بازوهای خود از زمین بلند کنید. مراقب باشید که وزن قفسه‌ها به کمر و پای شما آسیب نرساند. برای جابجایی قفسه های کتاب این قفسه‌ها را در پتوها و روکش‌های محافظت‌کننده قرار دهید تا آسیب نبینند.

انتخاب روش حمل کتابخانه های سنگین

مطمئناً استفاده از راهنمایی‌های بالا در حمل کتابخانه های سنگین و سبک و قفسه های کتاب توسط خودتان می‌تواند مفید باشد، اما یک چیز دیگر وجود دارد که می‌توانیم به شما توصیه کنیم. اگر نمی‎خواهید خودتان را درگیر جابجایی اشیای سنگین مثل جابجایی قفسه های کتاب نمایید، همیشه می‌توانید با ...


ترفندهای زیباتر شدن خانه با ساده‌ترین نکات و وسایل اولیه

ترفندهای زیباتر شدن خانه با ساده‌ترین نکات و وسایل اولیه

در اینجا با ترفندهای زیباتر شدن خانه به سراغ شما آمده‌ایم. چیدمان وسایل خانه از کارهایی است که می‌تواند موردعلاقه بسیاری از ما باشد اما این چیدمان باید به‌گونه‌ای باشد که باعث شلوغی و بی‌نظم نشان دادن خانه نشود و بین اجزای منزل هماهنگی وجود داشته باشد. همه ما دوست داریم در خانه‌ای مرتب و زیبا با دکوراسیونی شیک زندگی کنیم.
خانه محلی برای آرامش و استراحت و دورهم جمع شدن اعضای خانواده است.
بنابراین باید این محل را از هر نظر برای این اهداف آماده نمود.

سقف‌های بلند از ترفندهای زیباتر شدن خانه

سقف‌های بلند همیشه یکی از ترفندهای دکوراسیون است که جذابیت زیادی به خانه می‌بخشد. اگر سقف شما کمی کوتاه‌تر است سعی کنید چوب‌پرده را نزدیک‌تر به سقف قرار دهید و از پرده‌های بلند آویزان تا کف زمین استفاده کنید تا سقف خانه‌تان کمی بلندتر به نظر آید. پرده‌ها باید تنها عرض پنجره‌ها را بپوشانند.
به‌این‌ترتیب خانه شما بزرگ‌تر ازآنچه هست به نظر می‌آید.

رنگ‌های زیبا از ترفندهای دکوراسیون

جسارت به خرج دهید و از رنگ‌های جدید و جذاب برای طراحی دکوراسیون منزلتان استفاده کنید. یکی از ترفندهای زیباتر شدن خانه استفاده از رنگ‌های مناسب برای دیوارهاست. تغییر رنگ یکی از تغییرات اساسی در طراحی دکوراسیون است که با هزینه کمی نیز قابل انجام است. جادوی رنگ‌ها را فراموش نکنید و از ترکیب رنگ‌های مختلف استفاده کنید تا محیط جدیدی برای زندگی‌تان خلق کنید
و یک تغییر و تحول بزرگ به وجود آورید.

چیدمان مبلمان

توجه به مبلمان و چیدمان وسایل

چیدمان مبلمان و اثاثیه خانه یکی دیگر از ترفندهای زیباتر شدن خانه به شمار می‌رود.
مبلمان مهم‌ترین عناصر در خانه‌های امروزی به شمار می‌رود.
چیدمان مبلمان را طوری انجام دهید که در هر سمت 50 سانتی‌متر فضا برای رفت‌وآمد افراد در نظر گرفته شود. همچنین از وسایل دیگری مثل آباژورها در میان مبلمان استفاده کنید تا ظاهر بهتری به این قسمت از خانه ببخشید. سعی کنید مبلمان خیلی به دیوار نچسبند. کوسن‌های روی مبل از دیگر نکات و ترفندهای زیباتر شدن خانه به شمار می‌روند. کوسن‌ها از عناصر مهم زیباتر شدن دکوراسیون خانه هستند. شما می‌توانید از کوسن‌های تزئینی استفاده کنید اما استفاده بیش‌ازحد کوسن نیز باعث می‌شود تا طرح و زیبایی مبلمان شما به‌خوبی دیده نشود.

ترفندهای زیباتر شدن خانه با آینه‌ها

یکی دیگر از عناصر که باعث زیباتر دیده شدن دکوراسیون خانه می‌شود آینه است. آینه‎ها از مهم‌ترین نکات و اصول ترفندهای زیباتر شدن خانه هستند. شما می‌توانید بخشی از خانه خود را با آینه‌ها تزئین کنید زیرا آینه‌ها هم وسایلی کاربردی به شمار می‌روند و هم از عناصر زیباسازی ...


بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‎ها , سفره‌ها , پرده‌ها , رومیزی‌ها , روتختی‌ها و پتوها و وسایلی ازاین‌دست در زمان جابجایی اسباب منزل می‌تواند یکی از کارهای مشکلی باشد که وقت و انرژی زیادی از ما بگیرد زیرا این نوع وسایل به دلیل ویژگی‌های ظاهری‌شان ممکن است خیلی خوب بسته‌بندی نشوند و یا فضای زیادی از ما در جعبه‌های بسته‌بندی بگیرند. برخی از حوله‌ها مثل حوله‌های دستی کوچک و کم جا هستند بنابراین به‌آسانی بسته‌بندی می‌شوند اما حوله‌های حمام به‌ویژه حوله‌های تن‌پوش حجم زیادی دارند و وزن آن‌ها نیز سنگین است بنابراین ممکن است خانم‌های خانه در بسته‌بندی آن‌ها دچار مشکل شوند و با کمبود فضا مواجه گردند.
سفره‌ها نیز از دیگر وسایلی است که می‌تواند در بسته بندی مشکل ایجاد کنید رومیزی‌ها و سفره‌های بزرگ وزن و حجم زیادی دارند. همین‎طور پرده‌ها و روتختی‌ها و ملحفه ها نیز برای بسته‌بندی به نظر بسیار چالش‌برانگیز هستند.

اهمیت بسته‌بندی حوله‎ها برای اثاث‌کشی

حوله‌ها یکی از مهم‌ترین وسایلی است که شما در بسته‌بندی آن باید دقت داشته باشید و یکی از ملزوماتی است که در جعبه وسایل ضروری برای شب اول اسباب‌کشی باید جای داده شود بنابراین بسته‌بندی حوله‎ها می‌تواند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد. مطمئناً پس از یک روز طولانی و عبور مرحله سخت ...


اصول رنگ ‌آمیزی خانه و نکات مهم در انتخاب رنگ‌ها

اصول رنگ ‌آمیزی خانه و نکات مهم در انتخاب رنگ‌ها

اصول رنگ‎آمیزی خانه در زمان رنگ کردن کمک بسیار بزرگی برای ما هستند. رنگ‌آمیزی یکی از کارهای هیجان‌انگیزی است که می‌تواند تنوع بزرگی به وجود آورد. احتمالاً شما قصد جابجایی اثاثیه به خانه جدید را دارید و از رنگ خانه جدید خوشتان نمی‌آید و یا از رنگ‌های دیوارها و دکوراسیون خانه خود خسته شده‌اید و دوست دارید خانه خود را با رنگ‌های زنده و شاد رنگ آمیزی کنید باید بدانید که انتخاب رنگ برای دکوراسیون اهمیت زیادی دارد. یک رنگ‌آمیزی مناسب و با قیمت مقرون‌به‌صرفه می‌تواند تغییر خوب و بسیار بزرگی برای خانه شما باشد به شرط اینکه در رنگ کردن خانه خود دقت و توجه کافی را به کار ببرید شما می‌توانید از رنگ‌های خنثی یا دیگر رنگ‌ها استفاده کنید
انتخاب رنگ قوانینی دارد.
که توجه به آن‌ها می‌تواند در زیبایی نهایی دکوراسیون خانه شما بسیار اثرگذار باشد.
با ما همراه باشید و با اصول رنگ‎آمیزی خانه آشنا شوید.

انتخاب آگاهانه رنگ‌ها مهم‎ترین اصول رنگ‎آمیزی خانه

هرگونه تغییر در ظاهر و دکوراسیون خانه هرچند که کوچک و اندک باشد باید با دقت و آگاهی انجام شود و پیش از انجام هر کاری خوب در مورد آن فکر کرده و اطلاعات کافی به دست آورید. رنگ کردن خانه نیز از کارهای مهمی است که نیاز به مطالعه و جمع‌آوری اطلاعات دارد. انتخاب آگاهانه رنگ‌ها از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اصول رنگ‎آمیزی خانه است بنابراین از خود بپرسید که به چه رنگی علاقه دارید؟ و چه رنگ‌هایی بیشتر به خانه و دکوراسیون آن می‌آید؟
انتخاب رنگ سفید یا کرم یکی از ساده‌ترین و رایج‌ترین انتخاب‌ها است اما شما می‌توانید رنگ‌های جذاب دیگری را نیز انتخاب کنید. همیشه لازم نیست همه‌جا سفید و کرم باشد. رنگ‌های جدید و رنگ‌های سرد یا گرمی که در تضاد با رنگ‌های دکوراسیون شما هستند می‌توانند یک انتخاب خوب باشند. برای برجسته‌تر کردن بخشی از فضا  از رنگ متفاوتی نسبت به دیگر بخش‌ها استفاده کنید.

انتخاب رنگ برای خانه جدید

اصول رنگ‎آمیزی خانه و انتخاب رنگ مناسب برای خانه جدید به میزان زیادی به سلیقه شما بستگی دارد رنگ موردعلاقه شما ممکن است همان رنگی نباشد که در چیدمان فضا و دکوراسیون استفاده کرده‌اید. به احساسات خود اعتماد کنید و اگر به رنگ خاصی علاقه دارید می‌توانید از آن برای رنگ‌آمیزی خانه استفاده کنید.
اگر قصد ...


وظایف رانندگان در انتقال بار و در زمان بارگیری و تخلیه بار چیست؟

وظایف رانندگان در انتقال بار و در زمان بارگیری و تخلیه بار چیست؟

وظایف رانندگان در انتقال بار و جابجایی اثاثیه از دیگر نکات مهمی است که شرکت‌های باربری و مشتریان این شرکت‌ها باید به آن توجه داشته باشند. همچنین رانندگان بخش مهمی از وظیفه حمل بار را برعهده دارند و انتخاب یک راننده آگاه , وظیفه‌شناس و متعهد کمک بزرگی برای موفقیت در امر اسباب‌کشی به شمار می‌رود. در مقالات قبلی درباره موضوعاتی که به بست بندی بهتر اثاثیه و اسباب‌کشی آسان‌تر مرتبط می‌شد مفصل صحبت کردیم.
اما امروز در این مقاله قصد داریم شما را با وظایف یک راننده ماشین باربری آشنا کنیم.

وظایف رانندگان در انتقال بار هنگام بارگیری

پیش از انجام عملیات بارگیری شرکت‌های باربری را از نوع وسایلی که قرار است جابجا شوند مطلع نمایید. همان‌طور که می‌دانید انتخاب ...


جلوگیری از ورود حشرات به خانه جدید پس از جابجایی

جلوگیری از ورود حشرات به خانه جدید پس از جابجایی

برای جلوگیری از ورود حشرات به خانه جدید راهکارهایی وجود دارد که رعایت آن‌ها می‎تواند خانه جدید را نسبت به این حشرات موذی ایمن نماید. اسباب‌کشی به خانه نو تحول بزرگی در زندگی به شمار می‎آید و معمولاً با خوشحالی و هیجان زیادی همراه است بنابراین هیچ‌کس دوست ندارد لذت ورود به خانه جدید را با دیدن حشرات موذی کوچک زایل کند. زیرا دیدن این حشرات در خانه به‌ویژه برای خانم‎ها بسیار منزجرکننده است و یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‎های ما از بین بردن این حشرات و پاک‌سازی خانه از وجود آن‎هاست.
با ما همراه باشید.
و راهکارهای جلوگیری از ورود حشرات به خانه جدید را با ما دنبال کنید:

جلوگیری از ورود حشرات به خانه جدید با تمیز کردن اثاثیه پیش از بسته‌بندی

شما برای رفتن به خانه جدید باید وسایلتان را بسته‌بندی کنید اما نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که وسایل شما باید کاملاً تمیز و عاری از آلودگی داخل ...


مهار بار و روشهای اصولی در حفظ امنیت بار در زمان جابجایی

مهار بار و روشهای اصولی در حفظ امنیت بار در زمان جابجایی

مهار بار از هر نوعی که باشد در زمانی که قصد ارسال و جابجایی بار را داریم یکی از اصول حمل بار ایمن است. مهار کردن کالای مورد حمل روی ماشین باربری در زمان حمل و نقل جاده ای چه داخل شهری و چه حمل بار بین شهری نیاز به  مهارت و تخصص دارد و بارگیری بار روی ماشین های حمل بسته به نوع بار و بر اساس مشخصات بار انجام می شود. در اینجا به ابزارهایی که برای مهار بار های مختلف نیاز داریم اشاره می کنیم:

وسايل و تجهيزات مهار بار

مهار کننده های بارگیر باید از نظر ساختار و تجهیزات شامل انواع:

 • اتصالات
 • درب های کناری
 • نرده های محافظت کننده جلو
 • سقف و پوشش نرده ای
 • و سایر موارد

در وضعیت مطلوبی باشند.
زیرا اگر هر یک از این موراد دچار نقص باشد می تواند باعث انحراف بار و سقوط آن گردد. استفاده از ساختار بارگیر برای مهار کردن بار در وسایل نقلیه خاص باید با توجه به ظرفیت آن و متناسب با ابعاد بارگیر انجام شود. تجهیزاتی که برای نگهداری بار در ...


خلاقیت و داشتن ایده هایی نو در جابجایی ها

خلاقیت و داشتن ایده هایی نو در جابجایی ها

خلاقیت می تواند جابجایی، این کار سخت را به یک تفریح لذت بخش تبدیل نماید. امروزه کارهای سخت و دشوار زیادی را می توان با اعمالی خلاقانه به راحتی انجام داد. کافیست به اطراف خود نگاهی بیندازید و خلاقیت را به وجود آورید.

برای خلق خلاقیت نیازی نیست تا وسایل و ابزارهای آنچنانی داشته باشید با همان چیزهای ساده ای که در اطراف خود دارید این کار را نیز می توانید انجام دهید.

خلاقیت در بسته بندی وسایل

یکی از کارهایی که در آن نیاز به کمی خلاقیت و ایده پردازی دارید بسته بندی کردن وسایلتان است. ازنظر بسیاری از افراد جابجایی اثاثیه منزل کار بسیار دشواری است و امکان خسارت به وسایل بسیار زیاد است اما ما به شما می‌گوییم باکمی خلاقیت و ابتکار عمل این کار می‌تواند به ساده‌ترین کارها تبدیل شود طوری که شما از جابجا کردن وسایل به خانه جدیدتان لذت خواهید برد. برای آشنایی با نکات خلاقیت دربسته بندی اثاثیه و وسایل با ما همراه باشید.


استفاده از ظروف مقوایی در بسته بندی کردن

بسته بندی ضروری‌ترین بخش جابجایی اسباب منزل است.
بسته بندی شکستنی‌ها و وسایل حساس ازجمله کارهایی است که شما باید به‌عنوان اولین مرحله از کار جابجایی آن را انجام دهید. خلاقیتی که در این زمینه می‌توانید داشته باشید این است که از ظروف مقوایی برای بسته‌بندی انواع بشقاب‌های چینی و بلورتان استفاده نمایید. بله به‌جای دور ریختن این ظروف یک‌بارمصرف می‌توانید از آن‌ها برای امنیت و عدم شکستن وسایلتان استفاده کنید.
یا می‌توانید لیوان‌های کاغذی رابین لیوان‌های شیشه‌ای قرار دهید این کار سبب می‌شود تا به آن‌ها آسیبی وارد نیاید.
ظروف مقوایی را در بین ظروف شکستنی قرار دهید و سپس اطراف آن‌ها را با روزنامه بپیچید. با این کار دیگر به ظروف شیشه‌ای فشار واردنمی آید و احتمال شکستن آن‌ها به صفر خواهد رسید.

 

خرده ریزها را با خلاقیت بسته بندی نمایید

شاید خنده‌دار باشد ولی به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتی از شانه تخم‌مرغ هم برای بسته‌بندی وسایلتان استفاده نمایید.
بله شما می‌توانید با استفاده از شانه تخم‌مرغ تمامی زیورآلات و جواهراتتان را بسته بندی نمایید و استرسی برای گم‌شدن آن‌ها نداشته باشید.
زیورآلات را در درون شانه تخم‌مرغ قرار دهید و دور آن را سلفون بکشید تا محکم شود.
کیسه‌های زیپ‌دار از دیگر گزینه‌های مناسب برای نگهداری وسایل ریز هستند. حتماً برای نگه‌داشتن و محافظت از وسایلی مثل پیچ و مهره و وسایل جانبی کوچک از کیسه‌های زیپ‌دار استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر برای آماده‌سازی خرده‌ریزها برای جابجایی حتماً به مطلب بسته بندی وسایل کوچک ما مراجعه نمایید.
همچنین می‌توانید از کیسه‌زباله برای بسته بندی کردن استفاده نمایید. مطلب ...


چیدمان جهیزیه عروس (بهترین راهکارها برای چیدمان بهتر)

چیدمان جهیزیه عروس (بهترین راهکارها برای چیدمان بهتر)

یکی از کارهای لذت بخشی که بسیاری از خانم‌ها علاقه زیادی به انجام آن دارند زمانی است که به چیدمان جهیزیه عروس می‌پردازیم. چیدمان وسایل جهیزیه نیاز به سلیقه زیادی دارد اما دانستن چند نکته باعث زیبایی بیشتر منزل در پایان کار می‌شود. اینکه خانه شما بزرگ است یا کوچک و یا چه مبلغ برای خرید وسایل صرف کرده‌اید اهمیت زیادی ندارد مهم این است که بتوانید وسایل را به‌گونه‌ای چشمگیر و زیبا بچینید.
در اینجا به نکاتی کاربردی برای خرید و چیدمان جهیزیه عروس پرداخته‌ایم:

به ابعاد فضا توجه کنید

پیش از اینکه نسبت به خرید وسایلتان اقدام کنید نگاهی به فضایی که قرار است جهیزیه‌تان را در آن بچینید داشته باشید. بسیاری از وسایل ممکن است در نظر شما زیبا و چشم‌نواز آیند اما شما در منزلتان جایی برای نگهداری از آن‌ها ندارید بنابراین اولین قدم این است که خرید وسایل را با توجه به نیاز و میزان فضای محل زندگی‌تان انجام دهید. محیط‌های زندگی امروز معمولاً کوچک و جمع‌وجور است بنابراین باید به دنبال چیزهایی باشید که فضای شما را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهد و از خرید وسایل دست‌وپا گیر نیز خودداری کنید. از شلوغ کردن فضاها پرهیز کنید زیرا باعث سردرگمی شما و مهمانان شده و فضای شما را کوچک‌تر از آنچه هست نشان می‌دهد.
همچنین شما می‌توانید از فضاهای پرت مثل راهرو بهترین استفاده را داشته باشید.
  برای خرید مبلمان , وسایل آشپزخانه و سایر تجهیزات دکوراسیون خانه عروس متراژ فضا را نیز در نظر بگیرید
و بهترین انتخاب را داشته باشید.

لیست تهیه کنید

اگر هنوز نسبت به خرید وسایلتان اقدام نکرده‌اید پیش از هر کاری یک لیست از وسایل موردنیازتان تهیه نمایید. ابعاد وسایلتان را با توجه به ابعاد محیط انتخاب کنید برای مثال اگر آشپزخانه شما کوچک است خرید یک یخچال بزرگ می‌تواند برای شما مشکل‌ساز باشد. در لیست خود ابتدا وسایل ضروری و اولیه را یادداشت کنید. شما می‌توانید ابتدا این وسایل ضروری را تهیه کنید و آن‌ها را بچینید سپس با توجه به حجم و رنگ و ظاهر وسایلتان اقدام به خرید و چیدمان وسایل تزئینی و خرده‌ریزها نمایید.
بهرنگ‌های به‌کاررفته در لیست وسایل نیز دقت داشته باشید.

چیدمان جهیزیه عروس را از کجا شروع کنیم

یک‌خانه از بخش‌های مختلفی تشکیل‌شده است.
و برای چیدمان جهیزیه عروس باید این بخش‌ها را از هم تفکیک کنیم.
این بخش‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:

چیدمان جهیزیه عروس در آشپزخانه

چیدمان جهیزیه در آشپزخانه

چیدمان جهیزیه عروس در سالن پذیرایی

چیدمان جهیزیه عروس در سالن پذیرایی

چیدمان جهیزیه عروس در اتاق‌خواب

چیدمان جهیزیه عروس در اتاق خواب

چیدمان جهیزیه عروس در سرویس بهداشتی و حمام

چیدمان جهیزیه عروس در سرویس بهداشتی و حمام

این‌ها از بخش‌های اصلی هستند که برای چیدمان اثاثیه و وسایل باید آن‌ها را در اولویت قرار دهید. برای خرید وسایل هرکدام از این بخش‌ها را تفکیک کنید می‌توانید از رنگ‌های متفاوت برای هر بخش استفاده کنید این کار زیبایی خانه شما را چندین برابر می‌کند و هر قسمت بیشتر و بهتر دیده می‌شود. چیدمان هر بخش را به‌صورت مجزا انجام دهید توجه داشته باشید که این کار نیز مثل ...


تجهیزات بارگیری و تخلیه بار کاملا تخصصی

تجهیزات بارگیری و تخلیه بار کاملا تخصصی

تجهیزات بارگیری و تخلیه انواع وسایل امروزه توانسته است کار جابجایی بار را بسیار ساده نماید. درگذشته حمل کالا بسیار مشکل بود زیرابه شیوه‌های سنتی انجام می‌گرفت و معمولاً با خطرات و مشکلات بسیار زیادی نیز همراه بود و امکان بروز خسارت‌های مختلف نیز بالابود.

لزوم کاربرد تجهیزات مدرن در جابجایی وسایل

کاربرد تجهیزات بارگیری مدرن و مناسب برای جابجایی انواع کالا و بار و اثاثیه یکی از نکات مهم و ضروری در حفظ امنیت و ایمنی آن‌ها هست. ایمنی باریکی از مهم‌ترین مسائلی است که در هر جابجایی باید به آن توجه نمود زیرا زمانی که بار شما ازنظر امنیت و ایمنی در سطح قابل قبولی نباشد نمی‌توان تضمین نمود که به‌سلامت به مقصد می‌رسد و خسارتی به آن وارد نمی‌شود.

سرعت در جابجایی و کاهش زمان از دیگر مزیت‌های استفاده از تجهیزات مناسب هست. زمان مسئله بااهمیتی در زندگی امروزی و به‌ویژه جابجایی به شمار می‌رود. یکی از مزیت‌های استفاده از تجهیزات کاربردی حمل‌ونقل این است که می‌تواند سرعت کار را به میزان زیادی افزایش دهد درنتیجه زمان که معیار مهمی در ...


اصول بارگیری و تخلیه بار و روش های تجهیز خودروهای حمل و نقل به وسایل ایمنی

اصول بارگیری و تخلیه بار و روش های تجهیز خودروهای حمل و نقل به وسایل ایمنی

تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی یکی از مهمترین و اساسی ترین اقداماتی است که برای جابجایی بار و کالا باید انجام داد. مسئله ایمنی ماشین حمل بار به ویژه در باربری بین شهری بسیار حائز اهمیت است. طبق استانداردهای جهانی تمامی شرکت ها و موسساتی که در زمینه حمل و نقل جاده ای فعالیت می نمایند باید از وسایل و تجهیزات ایمنی اعم از جعبه کمکهای اولیه، علایم ایمنی از جمله مثلث شبرنگ، کارت معاینه فنی معتبر، کپسول آتش‌نشانی، دستگاه سنجش سرعت و زمان، زنجیر چرخ و لاستیک با آج مناسب بهره مند باشند، و تنها در این صورت است که می توانند صورت وضعیت مسافری و بارنامه صادر کنند.

اقدامات موثر در تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی

از دیگر اقدامات لازم برای تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی استفاده از کپسول آتش نشانی بر حسب تناژ خودروهای باربری می باشد. استفاده از کپسول آتش نشانی بر حسب وزن بار جهت تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی به شرح زیر است : وزن بار ناخالص از 2هزار و پانصد تا ٥ هزار کیلوگرم به یک عدد کپسول آتش‌نشانی به وزن حداقل 2/5 کیلوگرم نیاز دارد. وزن بار بیش از ٥ هزارتا ١٤هزار کیلوگرم یک عدد کپسول آتش‌نشانی به وزن حداقل ٥ کیلوگرم و بیش از ١٤هزار کیلوگرم یک عدد کپسول آتش‌نشانی به وزن حداقل ١٠ کیلوگرم نیاز دارد. ماشین های حمل بار ویژه سیالات قابل احتراق و یا انفجار نیز باید یک کپسول آتش نشانی به وزن 14 کیلوگرم داشته باشند.

1 -هدف از تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی

هدف از تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی ایجاد شرایط استاندارد در فرآیند بارگیری , حمل بار و مهار بار به صورت ایمن می باشد. رعایت نکات و راهکارهای ارائه شده جهت تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی توسط شرکت های حمل و نقل و رانندگان الزامی است. در اینجا بر اساس:

 • قوانین راهنمایی و رانندگی
 • آیین نامه نحوه بارگیری بار
 • و حمل و مهار ایمن بار

نکاتی ارائه شده است که در جهت افزایش ایمنی در حمل بار بین شهری و جاده ای و نیز رعایت مسائل زیست محیطی از مبدا بارگیری تا مقصد تحویل بار به کار می رود.
جهت اطلاع از نحوه تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی با ما همراه باشید.

کاربرد راهکارهای تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی

كليه انتقال دهندگان كالا اعم از شرکت های باربری و پيمانكـاران حمـل و نقـل در جهت تبادلات كالا و عمليات حمل ونقل می توانند از این راهنما جهت افزایش ایمنی در باربری استفاده نمایند. رعایت این موارد برای هر فـرد حقيقـي يـا حقـوقي كـه وظیفه انتقال وجابجايي كالا و حمل اثاثیه را بر عهده مي گيرد الزامی می باشد. مشتریان باید بر اجرای درست این قوانین اعم از تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی در حین دریافت , بارگیری و تحویل بار نظارت داشته باشند و کیفیت انجام امور را خود کنترل نمایند.

مسئولیت شرکت های متصدی حمل و نقل کالا

یک شرکت متصدی حمل بار و حمل و نقل انواع کالا باید بر نحوه بارگیری روی خودرو آگاه باشد. همچنین توصیه های فرستنده کالا در مورد نحوه بارگیری , حمل بار و مهار بار به امن ترین روش باید توجه شود. به رانندگان ماشین های اسباب کشی و باربری نیز باید توصیه های لازم ارائه شود تا بار به امن ترین روش ممکن جابجا شود. تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی و استفاده از وسیله نقلیه متناسب با نوع , اندازه و ابعاد بار مورد حمل از دیگر مسئولیت های شرکت های متصدی حمل بار است. همچنین یک فرد باید مسئولیت نظارت بر نحوه بارگیری صحیح , انتخاب مناسب ضربه گیرها و شیوه درست قرار گرفتن بارها روی یکدیگر را برعهده بگیرد
و راننده را از وضعیت بار و وزن هر بار آگاه نماید.
مهار کامل بار و محموله از دیگر وظایف شرکت های حمل و نقل است.
از دیگر مسئولیت های شرکت های باربری می توان به:

 • اطمينان از بيمه بودن كالا
 • مسئوليت پيمانكاران در محل بارگيری
 • تعیین دقیق آدرس گيرنده كالا
 • تعيين وزن بار و محتوای آن
 • تعيين دقیق زمان رسيدن كالا به مقصد
 • برآورد قيمت بار و خسارات ناشي از آسيب دیدن آنها
 • ارائه رسید توسط متصدی حمل و نقل

توجه و كنترل روی نحوه ...


جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی و نکات ضروری که باید بدانید

جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی و نکات ضروری که باید بدانید

جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی نیز یکی از نمودهای جابجایی اثاثیه است. اگر شما قصد ادامه تحصیل در شهری دیگر را دارید نیاز دارید تا در خوابگاه های دانشجویی اقامت کنید و یا برای زندگی خود خانه یا اتاقی کوچک را اجاره نمایید. زندگی در شهری دیگر می تواند بسیار دشوار باشد بنابراین شما باید تلاش کنید محل اقامت خود را از هر نظر بررسی کنید تا این شرایط دشوار را قدری برای خود هموار نمایید.

زندگی در خوابگاه های دانشجویی

خوابگاه های دانشجویی اغلب اتاق ها و خانه هایی با قیمت مقرون به صرفه در اختیار دانشجویان قرار می دهند و بیشتر دانشگاه ها قادر به ارائه خدمات در این بخش می باشند. معمولا خوابگاه های دانشجویی شامل اتاق ها یا سوییت هایی است که چندین دانشجو به صورت مشترک در آن زندگی می کنند. در این خوابگاه ها ممکن است حمام و سرویس بهداشتی مجزا یا مشترک باشد و معمولا آشپزخانه بخش مشترک خوابگاه های دانشجویی است. ابعاد اتاق ها و امکانات رفاهی موجود بستگی به هر خوابگاه دارد و این به دانشگاه بستگی دارد که چه نوع امکاناتی در اختیار خوابگاه ها قرار می دهد.
اگر دانشجو هستید؛
و برای اولین بار است که تصمیم به زندگی در خوابگاه گرفته اید با ما همراه باشید.
نکات و راهکارهایی زیادی برای یاد گرفتن وجود دارد.
تا بتوانید زندگی در چنین فضایی را بر خود هموار نمایید.

جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی

برای جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی نکاتی وجود دارد که دانستن آنها برای هر دانشجو ضروری و لازم است. زندگی در خوابگاه فصل جدیدی در زندگی دانشجویان است بنابراین برای کمک به این افراد باید به آنها کمک کنیم تا مهمترین و ضروری ترین نیازهای خود را جمع آوری نماید والدین این دانشجویان می توانند برای کمک به آنها بهترین گزینه باشند. شروع سال جدید تحصیلی با ثبت نام دانشجویان جدید در دانشگاه ها همراه است و این دانشجویان که از سراسر کشور برای ادامه تحصیل به شهری دیگر آمده اند برای اقامت و زندگی نیاز به فضای مناسبی دارند معمولا بیشتر دانشگاه ها این خوابگاه ها را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.
شما به عنوان دانشجو چه در خوابگاه های دانشجویی زندگی کنید
و چه در خانه های اجاره ای می توانید با ما همراه باشید
و خود را برای یک زندگی جدید در شهری جدید آماده نمایید.

پیش از جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی آن را بررسی کنید

اولین نکته این است که قبل از جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی ابتدا محل زندگی تان را خوب بررسی کنید.

 • امکانات اتاق
 • اندازه و ابعاد
 • میزان روشنایی و نور اتاق
 • کمدها و محل نگهداری وسایل
 • و تخت های اتاق

را خوب بررسی کنید.
سپس یک لیست بردارید و تمامی چیزهایی که برای زندگی در این اتاق نیاز دارید را یادداشت نمایید. اگر وسیله خاصی برای اتاق نیاز است آن را یادداشت کنید و بامسئولین خوابگاه در میان بگذارید. اما اگر در اسرع وقت می خواهید آن را تهیه کنید می توانید از هم اتاقی های تان بخواهید تا به صورت اشتراکی آن وسیله را خریداری نمایید. پیش از ترک خانه جهت جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی همه چیز را بررسی کنید. گاهی اوقات اتاق و محل زندگی شما نیاز به چیزهایی دارد که باید پیش از اقامت شما در آنجا این وسایل خریداری شود. اگر در خانه های اجاره ای زیر نظر دانشگاه قصد اقامت را دارید تمامی نیازهای ضروری اتاق را با مسئول خوابگاه در میان بگذارید.
برای خرید وسایل عجله نکنید. ابتدا اجازه دهید در اتاق خود مستقر شوید و سپس برای خرید آنها با دیگر هم اتاقی های تان مشورت کنید و خرید آنها را به صورت اشتراکی انجام دهید تا هزینه کمتری بپردازید. وسایلی مانند کتری , قوری , وسایل نظافتی و ... می تواند با هم اتاقی های شما تقسیم شود. در اینجا چیزهایی ضروری برای جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی لیست وار ارائه می شود بسته به محل اقامت شما همه یا بخشی از این وسایل مورد نیاز شما خواهد بود:

جابجایی و باربری اثاثیه خوابگاه

ملزومات اتاق خواب در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی

یکی از موارد اولیه و ضروری در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی حمل بار و اثاثیه اتاق خواب به خوابگاه است. اگر در خوابگاه زندگی می کنید احتمالا یک اتاق کوچک را با چند نفر دیگر شریک هستید. تخت های خوابگاه معمولا خالی هستند و شما باید برای استراحت و خواب با خود تشک تخت , ملحفه , بالش , پتو و ملزومات مورد نیازتان را بردارید. اغلب خوابگاه ها تخت های دو طبقه دارد. تخت خود را مشخص کنید و آنچه برای یک استراحت و خواب مفید نیاز دارید را تهیه نمایید.
به همراه داشتن بالش و پتوی اضافی می تواند به شما کمک کند که حس در خانه بودن را داشته باشید و این برای آرامش و راحتی بیشتر شما بسیار خوب است. به علاوه ممکن است در طول زمستان شما نیاز به پتوی اضافی برای گرم شدن داشته باشید. تشک راحت و مناسبی با خود بردارید زیرا خوابیدن روی تخت های سخت و خشک دانشجویی می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. اگر یک خانه یا سوییت را به صورت اشتراکی اجاره کرده اید باید بر سر انتخاب اتاق خواب , تخت و کمد و ... با شرکای خود کنار بیایید.
از دیگر وسایلی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید

 • جالباسی برای آویزان کردن لباس ها
 • تنظیم روشنایی اتاق
 • زیر انداز برای مواقعی که قصد دارید کف اتاق بنشینید
 • چند دست لباس راحتی

و وسایل شخصی که به آنها نیاز دارید می باشد.

ملزومات حمام در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی

از نکات مهم در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی همراه داشتن وسایل شخصی برای نظافت و حمام است. حمام کردن در خوابگاه های دانشجویی یکی از معضلات زندگی دانشجویان به شمار می رود. بیشتر خوابگاه ها دارای حمام های اشتراکی هستند و شما باید به عنوان یک دانشجو وسایل شخصی و مورد نیاز برای حمام  کردن را با خود بردارید. توصیه می کنیم وسایل خود را داخل حمام باقی نگذارید حتی اگر اتاق شما دارای حمام اختصاصی باشد. وسایل شخصی خود را پس از استحمام داخل کمد شخصی تان قرار دهید.
اما چیزهایی که در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی  نیاز دارید شامل:
 کیت کمک های اولیه
داروهای ضد درد و داروهای سرماخوردگی و آنفولانزا و داروهایی که مصرف می کنید وسایل روزمره - هر آنچه که معمولا استفاده می کنید مثل ژل دوش، صابون، شامپو، اسپری، مسواک و خمیر دندان. و همچنین محصولات مورد نیاز برای مو و ...
فراموش نکنید که صاف کننده ها و خشک کن مو را نیز بردارید.
حوله حمام و حوله دست و صورت
کیسه های لباسشویی - احتمالا مجبور به مسافرت به یک روستا هستید، بنابراین به چیزی که آسان حمل می شود نیاز دارید. شما می توانید لباس های تان را خودتان بشویید و یا آنها را به خانه ببرید و یا به قسمت لباسشویی خوابگاه بسپارید. مواد شوینده برای نظافت اتاق و سرویس بهداشتی مثل انواع شوینده ها و پاک کننده ها و ...
مقاله " ...


تمیز کردن اثاثیه آشپزخانه و آماده سازی خانه برای جابجایی

تمیز کردن اثاثیه آشپزخانه و آماده سازی خانه برای جابجایی

تمیز کردن اثاثیه آشپزخانه جهت جابجایی یکی از کارهای اساسی و غیر قابل اجتناب به شمار می رود. آشپزخانه بخش مهمی از خانه هر یک از ما به حساب می آید و هر چند روز یک بار نیاز به یک نظافت کلی دارد اما در زمان جابجایی این کار اهمیت بیشتری پیدا می کند. شما قصد دارید به منزل جدید بروید بنابراین چه خوب است که اثاثیه شما تمیز و ...


بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی و ماشین چمن زنی

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی و ماشین چمن زنی

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی نیز دشواری های خاص خود را دارد و می تواند از قسمت های سخت و حساس بسته بندی وسایل منزل باشد. اگر منزل شما نیز دارای گاراژی پر از ابزار و تجهیزات و وسایل مختلف است احتمالا از جابجایی و بسته بندی وسایل داخل آن وحشت می کنید. زیرا این بخش از خانه مملو از وسایل عجیب و غریب , ابزارهای ریز و ...


بسته بندی وسایل و جابجایی اتاق کودک و توصیه های ضروری آن

بسته بندی وسایل و جابجایی اتاق کودک و توصیه های ضروری آن

بسته بندی و جابجایی اتاق کودک برای اسباب کشی به عنوان بخش مهمی از روند جابجایی مطرح است. بسته بندی وسایل و اثاثیه فرزندان شما می تواند یک روند دشوار باشد که زمان و توجه زیادی را به خود جلب می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، تصمیم گیری در مورد آنچه که در خانه جدید می توان به همراه آورده شود و اینکه چه چیزی نمی تواند ب ...


جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

یکی از چالش های نقل مکان می تواند جابجایی افراد مشهور و معروف باشد. چنین شخصیت هایی از آنجا که شهرت و معروفیت زیادی دارند برای تعییر محل زندگی خود ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوند. نقل مکان می تواند استرس زا باشد علاوه بر این ترکیب این استرس و نیاز به امنیت بیشتر سختی های این کار را چندین برابر می نماید. این زمانی ...


حمل تکی وسایل و اثاثیه منزل توسط شرکت های باربر

حمل تکی وسایل و اثاثیه منزل توسط شرکت های باربر

حمل تکی وسایل یکی از نمونه های جابجایی و حمل و نقل است. در این روش تنها یک یا چند تا از وسایل و اثاثیه منزل بسته بندی و جابجا می شود و عموما وسایلی که از حجم و اندازه و وزن زیادی برخوردار می باشند و یا حمل و نقل آنها برای یک فرد عادی دشوار است و یا نیاز به بسته بندی تخصصی و حرفه ای دارد به صورت تک تک بارگیری می شوند. ...


حمل و نقل بین شهری و چالش های جابجایی بار به سایر شهرها

حمل و نقل بین شهری و چالش های جابجایی بار به سایر شهرها

حمل و نقل بین شهری نیز شکلی از جابجایی کالا و اثاثیه است. سفارشات جابجایی اثاثیه و کالا همیشه به صورت درون شهری نیست و ممکن است این سفارشات به صورت باربری بین شهری درخواست گردد. بسیاری از شرکت ها می توانند کالاهای مختلف را در مسافت های طولانی و به خارج از شهر محل خود ارسال نمایند و آن را در شهری دیگر به مشتری تحویل د ...


چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری و حمل بار

چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری و حمل بار

چیدمان یا چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری یکی از مواردی است که باید در اسباب کشی های شخصی و یا اسباب کشی توسط شرکت های باربری مورد توجه قرار گیرد. یکی از نکات ایمنی در زمان جابجایی وسایل توسط ماشین ها و کامیون های حمل اثاثیه نحوه چیدمان درست آنها است. اگر وسایل و  اثاثیه شما در زمان بارگیری به داخل کامیون ها جان سالم به در برده اند اکنون نوبت چیدن آنها داخل این ماشین هاست. اگر وسیله نقلیه مناسبی برای این کار انتخاب کرده اید تا حدود زیادی به موفقیت نزدیک شده اید اکنون نوبت آن است که وسایل تان را به درستی بار ماشین نمایید تا به سلامتی بتوانید آن را به خانه جدید انتقال دهید.
برای چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری کافیست به نکات زیر توجه داشته باشید تا خطراتی که وسایل شما را در میان راه تهدید می کند به حداقل برسد.

نحوه بسته بندی وسایل

یکی از مواردی که در هر جابجایی اعم از وسایل منزل و یا هر کالای دیگری روش بسته بندی صحیح آن وسیله یا کالا می باشد. در صورتی که وسیله نیاز به جعبه یا کارتن داشته باشد بهتر است از کارتن مناسبی برای بسته بندی آن استفاده کنید. اگر وسیله شما شکستنی است داخل کارتن و کف آن را با چیزی مثل پارچه یا روزنامه بپوشانید تا از آن به خوبی محافظت نمایید همچنین خود وسیله مورد نظر نیز باید داخل کاغذ بسته بندی یا پلاستیک حباب دار پوشانده شود.
اگر وسیله مورد نظر شما نیازی به کارتن بسته بندی ندارد شما می توانید از پتو یا کاغذ یا پلاستیک حباب دار برای بسته بندی آن استفاده کنید تا بدنه کالای شما از آسیب محافظت شود. استفاده از کارتن های هم اندازه و هم سایز کمک بسیار بزرگی برای چینش اثاثیه داخل ماشین حمل بار می نماید زیرا این کار نظم و ترتیب بیشتری به اثاثیه شما می بخشد و کارتن ها راحت تر در کنار هم قرار داده می شوند.
توجه نمایید اگر ...


رسیدگی به شکایات حمل و جابجایی در اتحادیه صنف باربری در تهران

رسیدگی به شکایات حمل و جابجایی در اتحادیه صنف باربری در تهران

در این مقاله قصد داریم در مورد رسیدگی به شکایات حمل و جابجایی از شرکت های اتوبار و باربری صحبت کنیم. بسیاری از افراد برای اسباب کشی خود از خدمات شرکت های باربری استفاده می کنند. این خدمات می تواند شامل موارد متعدد و مختلفی از جمله استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه , کارگر اسباب کشی , لوازم بسته بندی , اجاره کامیون حمل اثاثیه , حمل اثاثیه خاص و غیره باشد. ما این خدمات را برای اسباب کشی و جابجایی از شرکت های باربری و اتوبار دریافت می کنیم. اما باید بدانیم که شرکت های باربری نیز مانند تمامی اصناف دیگر باید زیر نظر یک اتحادیه فعالیت نمایند.

اتحادیه باربری چیست؟

اتحادیه باربری یکی از فعال ترین اتحادیه ها در کشور ما می باشد که وظیفه ای فراتر از تعیین ...


نکات ایمنی در استفاده از مواد شوینده خانگی قبل و بعد از جابجایی

نکات ایمنی در استفاده از مواد شوینده خانگی قبل و بعد از جابجایی

نکات ایمنی در استفاده از مواد شوینده خانگی مطلبی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. جابجایی اثاثیه منزل یکی از مراحل حساس و سخت در زندگی به شمار می رود و مسئله نظافت و پاکیزگی از مواردی است که در این برهه به ویژه برای خانم های خانه اهمیت زیادی دارد. معمولا همه ما قبل از ...


آسیب های ناشی از حمل و جابجایی بار و ایمنی در حمل بار به صورت دستی

آسیب های ناشی از حمل و جابجایی بار و ایمنی در حمل بار به صورت دستی

يکي از چالش هاي مهم در هر حرکت، آسيب هاي ناشي از حمل و جابجايي بار به صورت دستي مي باشد. اگر چه کارها مثل گذشته سخت و طاقت فرسا نيست و روشهاي حمل بار و جابجايي آنها بسيار آسان تر شده است اما همچنان اين مسئله يکي از مشکلات اصلي در اين زمينه است و اين آسيب ها نسبت به گذشته تغيير چنداني نداشته است. از اين رو بر آن شديم تا در اين زمينه اطلاعاتي به دست آوريم و آن را با شما به اشتراک بگذاريم.
از آنجايي که ما در زمينه ...


هزینه های جابجایی و اسباب کشی برای مستاجران

هزینه های جابجایی و اسباب کشی برای مستاجران

یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای مستاجران به ویژه در فصل تابستان هزینه های جابجایی است. جابجایی و نقل مکان کردن هزینه های آشکار و پنهان زیادی دارد و یکی از معضلات اساسی برای مستاجرانی است که هر ساله مجبور به جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه به خانه ای دیگر می باشند. افزایش اجاره بها و کمبود درآمد مشکل بسیاری از مستاجرانی است که به فکر تغییر منزل می افتند تا شاید با رفتن به خانه ای ارزان تر هزینه های زندگی خود را کاهش دهند این در حالی است که همین جابجایی و رفتن به منزل جدید خود هزینه های بسیار زیادی به دنبال دارد که می تواند مستاجران را از فکر رفتن و ...


بعد از جابجایی دکوراسیون خود با کمترین هزینه تغییر دهید

بعد از جابجایی دکوراسیون خود با کمترین هزینه تغییر دهید

تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی یکی از چالش های بزرگ دیگر در جابجایی وسایل و اثاثیه منزل است. در نهایت روز اسباب کشی به پایان رسیده است، بیشتر جعبه های بسته بندی شده باز شده اند، تعدادی از تصاویر و قاب عکس ها را آویزان کرده اید و خانه جدید شما کم کم برای شروع یک زندگی آماده می شود.اما اکنون متوجه می شوید که وسایلی که برای خانه قبلی تان کاملا مناسب بود، برای سالن خانه جدید شما خیلی کوچک است و یا بخشی از خانه قدیمی است و نیاز به تغییرات دارد. یا شاید فقط احساس خوشایندی به شما دست می دهد اگر تنها چند تغییر کوچک در خانه جدید خود انجام دهید.
به هر حال رفتن به خانه جدید همیشه با تغییراتی هر چند کوچک در اثاثیه و دکوراسیون همراه است. زیرا همیشه آنچه داریم با خانه جدید هماهنگ نیست و امکان دارد مبلمان زیبایی که شما بسیار دوستش دارید کاربردی در خانه فعلی تان نداشته باشد. بنابراین فکر کردن به تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی مسئله ای است که ممکن است برای همه پیش آید.

راهکارهای ارزان تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی

ما در اینجا راهنمایی هایی برای خرید وسایل جدید با کمترین میزان هزینه جهت تغییر دکوراسیون بعد از جابجایی به شما ارائه می کنیم.
1-    ارزان ترین روش تغییر دکوراسیون منزل بعد از ...


جابجایی و حمل و نقل محلی و آشنایی با محلات تهران

جابجایی و حمل و نقل محلی و آشنایی با محلات تهران

جابجایی و حمل و نقل محلی یکی از راهکارهایی است که در جهت هرچه آسان تر شدن پروسه اسباب کشی به کار می رود. جابجایی به هر نقطه از شهر نیازمند آشنایی با آن محله , امکانات , معایب و مزایا و دسترسی های مختلف آن است و طبق این اطلاعات می توان برای جابجایی برنامه ریزی کرده و پیش رفت. هدف این است که با بهترین هزینه همراه با آرامش و آسودگی اثاث کشی کنیم. یکی از برنامه ریزی های ما می تواند مربوط به یافتن یک شرکت باربری مناسب با هزینه معقول و منطقی باشد.
هدف از این مقاله آشنایی با شرکت های باربری و اتوبار در مناطق مختلف تهران و محله های آن و مزیت های جابجایی و حمل و نقل محلی است. یکی از معیارهای مهم در انتخاب اتوبار و باربری محل قرارگیری شرکت خدمات اسباب کشی است این مسئله به ویژه در کلان شهر تهران اهمیت بسیار زیادی دارد و یکی از شاخص های مهم به شمار می رود. بسیاری از شهروندان تهرانی ترجیح می دهند برای اثاث کشی با شرکت هایی کار کنند که در نزدیکی محل زندگی آنها قرار دارد و در محله خود آنها فعالیت می نماید. جابجایی و حمل و نقل محلی مزیت های زیادی دارد و تاثیر زیادی در ...


خرید بیمه از شرکت باربری و چیزهایی که باید بدانید

خرید بیمه از شرکت باربری و چیزهایی که باید بدانید

خرید بیمه از شرکت باربری یکی از موارد مهمی است که شاید بسیاری از ما آن را نادیده می گیریم. ما به عنوان یک شرکت باربری می دانیم درک بیمه برای جابجایی خانه می تواند بسیار دشوار باشد. اگر از شرکت باربری حرفه ای استفاده می کنید، بیشتر در مورد خرید بیمه از شرکت باربری با شما صحبت خواهد کرد، اما درک سطح حفاظت و پوشش می تواند دشوار باشد زیرا بسیاری از شرکت های باربری و اتوبار بیمه را به روش های مختلفی ارائه می کنند. در این مقاله سعی خواهیم کرد توضیح دهیم که بیمه چگونه کار می کند و به برخی سوالات متداول پاسخ دهیم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

معرفی بیمه باربری

یکی از چالش های بزرگ در هر جابجایی همیشه به سلامت رسیدن اثاثیه و کالا در طی حمل و نقل است، ...


خدمات ذخیره سازی شرکت باربری و نکاتی که باید بدانید

خدمات ذخیره سازی شرکت باربری و نکاتی که باید بدانید

خدمات ذخیره سازی شرکت باربری یکی از خدماتی است که شرکت ها می توانند در راستای برآورده کردن نیاز مشتری ارائه نمایند. یکی از خدمات لازم در سیستم اتوبار و لجستیک، انبارش کالا و اثاثیه و هر نوع بار بر اساس سفارش مشتری می باشد. اما مسئله مهم نحوه انبارش و ذخیره سازی وسایل است تا در طول مدت زمان نگهداری و جابجایی از آسیب دیدگی آنها جلوگیری شود. حمل بار به مقصد نهایی ممکن است با کمی وقفه همراه باشد از این رو احتمال نیاز به خدمات ذخیره سازی شرکت باربری وجود دارد.
آیا شما به زودی ...


اقدامات بعد از جابجایی (خریدها را بعد از جابجایی انجام دهید)

اقدامات بعد از جابجایی (خریدها را بعد از جابجایی انجام دهید)

اثاث کشی یکی از مراحل دشوار در زندگی است اما اقدامات بعد از جابجایی نیز می تواند به همان اندازه مهم و مشکل باشد و نیاز به برنامه ریزی و زمانبندی داشته باشد. انتقال به یک فضای جدید می تواند خرید برخی از وسایل و چیزها را سبب شود و هزینه هایی را روی دست ما می گذارد که اغلب  اجتناب ناپذیر می باشند. یکی از کارهایی که ما پس از اسباب کشی به خانه جدید انجام می دهیم خرید وسایل جدید است. از انواع لوازم خانگی , فرش و سایر لوازمی که می تواند فهرستی طولانی داشته باشد. اما شما نسبت به خرید این وسایل باید آگاهانه اقدام کنید و خرید این وسایل را  تنها به بعد از جابجایی موکول نمایید.  انجام این اقدامات بعد از جابجایی به شما در مدیریت کارها و هزینه های بالای حمل بار کمک می نماید.
در اینجا دلایلی وجود دارد که شما را از خرید پیش از جابجایی برحذر می دارد:

چرا قبل از جابجایی خرید نکنیم

خرید کردن از کارها و اقدامات بعد از جابجایی است.
وسوسه جمع آوری و انتقال همه وسایل به خانه جدید می تواند شما را وادار کند چیزهایی غیر ضروری را با خود به خانه جدید ببرید و یا حتی بدتر از آنها در روزهایی که قرار است به زودی اثاث کشی انجام دهید نسبت به خرید وسایل اقدام نمایید. تصمیم گیری در این مورد سخت است اما شما باید بدانید که اگر تنها برای چند روز صبر کنید و خرید وسایل جدید را به بعد از جابجایی موکول نمایید نفع بسیار زیادی می برید و در خیلی از موارد از جمله ...


لغو خدمات جابجایی از شرکت های باربری و ارائه دهنده خدمات حمل بار

لغو خدمات جابجایی از شرکت های باربری و ارائه دهنده خدمات حمل بار

لغو خدمات جابجایی یکی از دغدغه های مهم مشتریان شرکت های باربری است. همه ما می دانیم که اسباب کشی همیشه از برنامه ریزی ما پیروی نمی کند. در حقیقت، گاهی اوقات می تواند به شدت از برنامه خارج شود و جابجایی حتی ممکن است اصلا رخ ندهد (مثلا اگر قصد دارید در همین خانه بمانید و خرید خانه تان نیز لغو شده است). این مسئله نادر است اما خب گاهی اوقات ممکن است اتفاق بیفتد و اگر شما در حال جابجایی با یک شرکت اتوبار و باربری حرفه ای هستید، بسته به اینکه چقدر تا زمان حرکت شما وقت باقی مانده است و شما مجبور به لغو خدمات جابجایی هستید، شاید مجبور باشید هزینه زیادی به شرکت بپردازید.
حتی با برنامه ریزی دقیق تر، گاهی اوقات اتفاقات مختلف بر تاریخ حرکت شما تاثیر می گذارند که خارج از کنترل شما هستند. اگر نگران این هستید که چیزی ممکن است مانع از جابجایی و اثاث کشی شما در هنگام برنامه ریزی شود و یا اگر فکر می کنید ممکن است زمانبندی و برنامه ریزی شما تغییر کند، از شرکت اتوبار و حمل بار در مورد نحوه کنسل کردن خدمات جابجایی سوال کنید و این مسئله را با شرکت حل نمایید. هزینه ای که شما برای رزرو خدمات باربری به شرکت های حمل بار می پردازید کمی شبیه به پیش پرداختی است که برای رزرو هتل ارائه می کنید که به شما امکان لغو یا تغییر تاریخ در آخرین لحظه را می دهد. هزینه ای که شما بابت خدماتی که استفاده نمی کنید باید پرداخت کنید.
و زمانی که واقعا قصد استفاده از این خدمات را دارید نیز مجبور به پرداخت دوباره این هزینه ها هستید.

لغو خدمات جابجایی

زمانی که شما خدمات حمل و نقل اسباب و اثاثیه را از یک شرکت باربری رزرو می کنید شرکت برای انجام خدمات خود برنامه ریزی می کند و خدماتی را برای شما رزرو می نماید به این معنی که برای:

 • اعزام نیروها و کارگر اسباب کشی
 • خرید مواد بسته بندی
 • مجوزهای پارکینگ
 • ...


ضروری ترین خدمات جابجایی با یک شرکت باربری

ضروری ترین خدمات جابجایی با یک شرکت باربری

در استفاده از خدمات یک شرکت اتوبار و  حمل وسایل و بار شما به ضروری ترین خدمات جابجایی نیاز دارید تا بتوانید یک اسباب کشی بی دردسر انجام دهید. اگر شما در حال جابجایی هستید و به دنبال کمک از یک شرکت خدمات اسباب کشی ,ممکن است ندانید که از کجا شروع کنید.محدود کردن انتخاب های شما ئشوار است به ویژه هنگامی که همه شرکت ها شبیه به یکدیگر به نظر برسند. برای کمک به شما ما در اینجا تعدادی ضروری ترین خدمات جابجایی که باید هنگام انتخاب شرکت اتوبار و باربری به دنبال آن باشید، ارائه می کنیم. ده تا از بهترین و مهمترین خدمات حمل اثاثیه که بهترین شرکت های جابجایی برای اطمینان از اینکه شما یک اثاث کشی بی دردسر را داشته باشید، را در اینجا می توانید مطالعه نمایید.

یک بررسی جامع قبل از حرکت

به محض اینکه تاریخ اسباب کشی شما مشخص شد، شما باید شروع به رزرو یک ...


محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکتها

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکتها

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی یکی از مهمترین مسائلی است که در زمان اسباب کشی و حمل اثاثیه به خانه جدید باید به آن توجه شود. استخدام یک شرکت معتبر و قابل اعتماد باربری برای جابجایی اسباب منزل می تواند تمام تفاوت های زیادی در یک انتقال به وجود آورد. تفاوت بین یک حرکت بدون مشکل و بدون استرس (باربری خوب) و یک حرکت دشوار و پردردسر (باربری بد).
البته، یکی از دلایل اصلی که شما باید انتخاب کنید که از ...


استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

یک روش ارزان قیمت در اسباب کشی استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی است. اصولا اسباب کشی یک فرایند گران قیمت است، بنابراین طبیعی است که در هنگام جابجایی به دنبال روش های خوب برای صرفه جویی در هزینه باشید. یک راه اثبات شده برای کاهش هزینه های بسته بندی شما، استفاده از کیسه های زباله  به جای جعبه های مقوایی، برای جمع آوری برخی از وسایل می باشد. همانطور که در ادامه متوجه خواهید شد، کیسه های زباله بسیار مفید و کاربردی ترآن چیزی است که فکر می کنید.
در حقیقت، کیسه های زباله در طی یک اثاث کشی کاربردهای زیادی دارند
 که آنها را به تنهایی تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای مبارزه برای کاهش ...


دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

یکی از دغدغه های خانواده های مستأجر دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی و رفتن از خانه فعلی است. اگر شما مستأجر هستید و به صورت موقتی در محلی اقامت نموده اید تا در آینده بتوانید خانه رویایی خود را داشته باشید در زمان اسباب کشی و ترک خانه اجاره ای همیشه یک مشکل وجود دارد و آن هم دریافت پول پیش به صورت کامل بدون کم و کاست از صاحبخانه است. البته مستأجر بودن این حسن را هم دارد که شما تنها به فکر جابجایی اثاثیه منزل خود هستید بدون اینکه نگران خانه , مراقبت از آن و یا فروش آن در لحظه مناسب و با قیمت مطلوب باشید شما تنها اثاث کشی می کنید و از خانه قدیمی به خانه جدید می روید.
با این حال، هر سکه دو رو دارد.
هنگامی که شما به عنوان مستأجر وارد یک خانه می شوید باید مبلغی به عنوان پیش پرداخت به صاحبخانه بدهید و در پایان باید کاری کنید که از این مبلغ مراقبت کنید. حقوق و مسئولیت هایشما به عنوان مستاجر به وضوح بیان می کند که برای دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی ، باید خانه اجاره ای را در همان شرایطی که در هنگام نقل مکان اولیه تحویل گرفته بودید، ترک کنید.
اما گاهی ممکن است مواردی پیش آید که شما برای دریافت پول پیش خانه دچار مشکل می شوید:
می خواهم از درگیری ها و اشتباه ها اجتناب کنم.
و بدون هیچ گونه مشکلی اجاره خانه فعلی خود را به پایان برسانم.

قبل از رفتن به اجاره، چه کاری باید انجام دهید

در اینجا یک لیست اجرایی از کارهایی که باید در هنگام ...


عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی قبل ، در طی و پس از آن به دلایل خوبی برای شما مفید خواهد بود. در زیر، نگاهی دقیق تر به هر دلیل داریم و توضیح خواهیم داد که چرا باید دوربین دیجیتال خود را بسته نگذارید. حقیقت این است که گرفتن عکس در هنگام جابجایی اثاثیه خانه می تواند به شما کمک کند که پول و زمان را صرفه جویی کنید، از وسایل خود محافظت کنید و مهمتر از همه، ...


جابجایی اثاث خانه زمانی که همسرت موافق جابجایی نیست

جابجایی اثاث خانه زمانی که همسرت موافق جابجایی نیست

جابجایی اثاث خانه زمانی که شما و همسرتان بر سر آن به توافق نرسیده اید می تواند یک چالش بزرگ به چالش های اسباب کشی تان اضافه نماید. این که شما یک موقعیت بسیار مناسب در یک شهر دیگر پیدا کرده اید یا مکان خاصی را به عنوان رویای خود باور دارید یا نمی توانید شرایط آب و هوایی شدید در منطقه فعلی تان را تحمل کنید، ممکن است دلیلی برای تغییر محل اقامت تان باشد و به دنبال شادی در جایی دیگری هستید.
با این حال، شریک زندگی و همسر شما ممکن است در مورد چنین قدم بزرگی در زندگی احساس مشابهی با شما نداشته باشد. ترس از ناشناخته ها، عدم تمایل به دور شدن از خانواده و دوستان و اضطراب تغییرات و تحولات آتی، عوامل قدرتمندی هستند که در برابر ایده جابجایی اثاث خانه به محلی دیگر قد علم می کنند.  با این وجود، روبرو نشدن با این مشکلات، ممکن است منجر به از دست رفتن فرصت های بسیار خوب در زندگی شما شود. بنابراین، وقتی یکی از همسران میخواهد ...


حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس توسط خودتان یک چالش بزرگ است. ایده های هوشمندانه و نکات مفید در زمینه حرکت یک میز کنفرانس ، تلاش را آسان تر می کند. این مقاله آماده است تا به شما کمک کند تا این جابجایی سخت را به یک حرکت ساده و آسان تبدیل نمایید. درست است که میز کنفرانس به ندرت نقل مکان می شود. حتی نصب کردن چنین قطعه ای از مبلمان دشوار است و افراد به این موضوع در زمان انتقال آن فکر می کنند. در هر صورت، نوسازی دفتر کارتان  یا انتقال آن به آدرس جدید ممکن است نیاز به جابجایی میز کنفرانس داشته باشد.
میزهای کنفرانس نه تنها سنگین و بزرگ، بلکه شکننده هستند. اکثر میزهای کنفرانس در دفتر دارای یک شیشه یا گرانیت هستند که نیاز به مراقبت های اضافی دارند، تا در هنگام حمل و نقل میز کنفرانس دچار شکستگی و خسارت نشوند. علاوه بر این پایه میز های پیشرفته کنفرانس ساخته شده از چوب یا فلز بسیار رایج است که بسیار سنگین می باشد و این وزن زیاد آن هم باید منتقل شود. حتی اگر به این ترتیب هم باشد هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، اتوبار و باربری اطلس بار در اینجا برای دادن همه اطلاعاتی که شما نیاز دارید، جهت حمل میز کنفرانس آماده است.

اصول اولیه اسباب کشی و حمل میز کنفرانس برای انتقال آسان تر

...


اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

در ادامه مقاله قبلی در رابطه با اثاث کشی و جابجایی با خانواده بزرگ و پر جمعیت برخی نکات کلیدی و لازم را ارائه می کنیم تا با رعایت این نکات بتوانید جابجایی با خانواده بزرگ و  با فرزندان خود را با موفقیت به انجام برسانید.
یک بار دیگرمی گوییم سازمان دهی جابجایی و نقل مکان کردن با خانواده بزرگ بسیار مشکل تر از سازماندهی یک تغییر محل استاندارد خواهد بود. شما هنوز هم باید یک لیست دقیق جابجایی داشته باشید و دقیقا دنبال آن بروید، یک موجودی از وسایل خود برای اثاث کشی بسازید، بهترین زمان را برای جابجایی با خانواده را پیدا کنید و خدمات حرفه ای مورد نیاز را از شرکت های ...


اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ یکی از وظایف سختی است که سرپرست خانواده های پر جمعیت با آن روبرو است. یک خانواده بزرگ شادی بزرگی است، اما مسئولیت بزرگی نیز دارد. و اگر در حال برنامه ریزی برای اسباب کشی با یک خانواده بزرگ 5، 6 نفره یا بیشتر هستید، مسئولیت ها و چالش های پیش روی شما ممکن است کاملا غیرقابل پیش بینی باشد. چگونه می توانید بدون دردسر این جابجایی را سازماندهی کنید و تمام وظایف مرتبط با اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را به پایان برسانید.
و همچنین از تمام اعضای خانواده خود (همینطور حیوانات خانگی) مراقبت کنید؟
خوب، اسباب کشی با یک خانواده بزرگ دشوار و استرس زا است.
اگر هیچ راهی برای انجام ندادن آن وجود ندارد.
با این حال، شما می توانید آن را به طور کارآمد انجام داده و از ایمنی وسایل، رفاه و رضایت اعضای خانواده خود اطمینان داشته باشید و  پایان خوشی بابت تلاش جهت جابجایی خانه به دست آورید. شما فقط باید بدانید که چگونه اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را انجام دهید بدون اینکه دچار هرج و مرج شوید.
راهنمایی های ساده اما در عین حال موثر اسباب کشی با یک خانواده بزرگ که در زیر آمده به شما کمک می کند این تجربه را به دست آورید و فرایند سخت جابجایی با خانواده پر جمعیت تان را به یک ماجراجویی خانوادگی سرگرم کننده تبدیل کنید.
اسباب کشی با یک خانواده شلوغ خود می تواند هیجان انگیز باشد.
زیرا شما می توانید اعضای خانواده را به خوبی درگیر آن نمایید.

برنامه ریزی اسباب کشی با یک خانواده بزرگ

...


بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

جابجایی و بسته بندی لوستر که از جمله لوازم شکستتنی و حساس است در هنگام اسباب کشی بسیار مهم و ضروری است. لوستر ها از وسایل لوکس و بعضا گرانقیمت خانه به شمار می آیند و ممکن است در یک خانه تا چندین لوستر و آویز گرانقیمت وجود داشته باشد همچنین لوستر ها یکی از وسایلی هستند که در طراحی دکوراسیون منزل و نورپردازی آن نقشی اساسی ایفا می کنند و وجود آنها می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی فضای داخل خانه داشته باشد. این لوستر ها در قسمت های مختلف خانه مثل سالن پذیرایی , راهروها , آشپزخانه و ... نصب می شوند اما برای جابجایی نیاز به بسته بندی و مراقبت ویژه دارند. سالم رسیدن وسایل به محل جدید مسئله ای است که به شکل جدی در اسباب کشی های امروزی مطرح است.
و این می تواند به دلیل وجود لوازم حساس و گرانقیمتی باشد.
که جای خود را در زندگی های امروزی باز کرده است.

بسته بندی لوستر با شرکت های باربری یا توسط خودتان

بسته بندی لوستر کاری است که باید با نهایت دقت و صبر و حوصله انجام شود
بنابراین شما می توانید برای این کار از کارگر اسباب کشی از ...


ترس از اسباب کشی و چگونگی مقابله با ترس در هنگام جابجایی

ترس از اسباب کشی و چگونگی مقابله با ترس در هنگام جابجایی

مقابله با ترس از اسباب کشی و جابجایی محل زندگی یکی از مهارت هایی است که باید در زندگی آن را فرابگیریم. جابجایی یکی از رویدادهای مهم در زندگی شماست و به همین ترتیب، جابجایی کسب و کار و تمام دارایی ها از یک خانه به خانه دیگر می تواند در حقیقت یک تهدید و حتی ترسناک باشد. این که آیا شما برای اولین بار در حال جابجایی هستید و یا بارها و بارها آن را انجام داده اید، ترس از حرکت کردن، واکنش کاملا طبیعی انسان است و می تواند با تعدادی از عوامل ایجاد کننده ترس هنگام جابجایی، به طور کل به عنوان ترس از اسباب کشی شناخته شود.
ترس ها برای شما بد هستند، صرف نظر از مبدا، بنابراین اولویت شما برای شناسایی و رفع هر گونه علائم احتمالی ترس از اسباب کشی در نظر گرفته شده است. یکی از چیزهایی که باید به یاد بیاورید این است که برخی از افراد نسبت به دیگران تغییرپذیری بیشتری دارند و اگر شما در حال تجربه اولین تروپوفوبیا هستید (ترس از حرکت یا ایجاد تغییرات)، این برای شما مهم است که با ترس از اسباب کشی کنار بیایید با اثبات به خودتان که این عوامل ترسناک اصلا مهم نیستنند و یا ترس شما بی دلیل می باشد. در اینجا 7 ترس بزرگ در هنگام ...


خدمات شرکت لوکس اسباب کشی(زمان مناسب استخدام آن)

خدمات شرکت لوکس اسباب کشی(زمان مناسب استخدام آن)

استفاده از خدمات شرکت لوکس اسباب کشی زمانی اهمیت خود را پیدا می کند که نیاز به خدمات ویژه برای بسته بندی و حمل وسایل حساس و گرانقیمت احساس می شود.  این یک مبارزه دائمی برای افرادی است که درحال ...


بسته بندی کفش و چکمه در زمان جابجایی و اسباب کشی

بسته بندی کفش و چکمه در زمان جابجایی و اسباب کشی

مهم نیست چند جفت کفش دارید، بسته بندی کفش هنگام جابجایی باید ایمن و مطمئن باشد. این راهنمایی اطلاعات کامل در مورد نکات لازم که باید برای بسته بندی کفش بدانید را فراهم می کند. از پیچیدن آنها با کاغذ و چگونگی قرار دادن آنها در داخل جعبه بدون آسیب رساندن و یا خراب شدن آنها را در این جا فراخواهید گرفت.
مزایای بسته بندی کفش هنگام ...


جابجایی میز بیلیارد در هنگام اسباب کشی (راهنمای گام به گام)

جابجایی میز بیلیارد در هنگام اسباب کشی (راهنمای گام به گام)

یکی از نکات مهم هنگام اسباب کشی جابجایی میز بیلیارد است. البته اگر صاحب یک میز بیلیارد در خانه هستید، باید  خوش شانس باشید. این بسیار هیجان انگیز است که بتوانید در خانه بیلیارد بازی کنید، هر زمان که احساس می کنید دوست دارید این کار را انجام دهید. برای آرامش پس از کار، برای سرگرم شدن با دوستان در طول روز و برای یادگیری و تمرین این بازی هیجان انگیز شما می توانید از میز بیلیارد خود استفاده نمایید.
با این حال، اگر شرایط شما را مجبور به رفتن به یک خانه دیگر نموده است، مطمئنا خیلی هیجان زده نخواهید شد. زیرا شما باید نسبت به جابجایی میز بیلیارد اقدام کنید که این هم امکان آسیب رساندن به آن را بالا می برد و هم هزینه های زیادی به دنبال خواهد داشت. و، البته، شما حق دارید که چنین فکری داشته باشید. جابجایی میز بیلیارد می تواند بسیار خطرناک باشد. همچنین بسته بندی و جابجایی آن توسط ...


جابجایی میز کار و بسته بندی آن به صورت گام به گام

جابجایی میز کار و بسته بندی آن به صورت گام به گام

یکی از جابجایی های سخت در اسباب کشی جابجایی میز کار و وسایل چوبی سنگین است. فرآیند انتقال وسایل از یک خانه به خانه ای دیگر شامل صدها تصمیم مهم است که باید انجام دهید تا همه چیز به خوبی پیش برود. یکی از مهمترین تصمیمات این است که برای جابجایی اثاثیه چه باید بکنید و کدامیک از گزینه های فروش، هدیه دادن به دوستان و خانواده مناسب تر است.
یک اثاثیه که ممکن است برای شما جابجایی آن سخت باشد، میزکار است. دلایل بسیاری از قبیل طراحی، متریال، کارامدی، زیبایی و حتی ارزش معنوی وجود دارد که به جابجایی میز کار اقدام نمایید.  چرا که شما ممکن است میز خود را خیلی دوست داشته باشید و مایل باشید آن را به خانه جدید بدون توجه به هزینه آن منتقل کنید. و اگر این مورد است، پس شما باید بدانید که چگونه خودتان می توانید یک میز سنگین را حرکت دهید.
میزها بسیار متنوع هستند و در اندازه، شکل، وزن و طراحی های مختلف وجود دارند  بنابراین ممکن است جابجایی میز کار به خانه دیگری کار سختی باشد. حتی ممکن است که میز در درب ورودی گیر کند زیرا میز ابعادی بزرگتر از درب دارد.
بهترین راه برای جابجایی میز کار سنگین را بیاموزید، به طوری که بتوانید به راحتی اثاثیه مورد علاقه خود را با خود حمل نمایید.

آنچه برای جابجایی میز کار نیاز دارید

به طور طبیعی، ساده ترین راه برای حرکت یک میز سنگین، استخدام باربران حرفه ای ...


فوت و فن بسته بندی ( بهترین روش برای بسته بندی وسایل در اسباب کشی)

فوت و فن بسته بندی ( بهترین روش برای بسته بندی وسایل در اسباب کشی)

به کارگیری فوت و فن بسته بندی برای اسباب کشی کار را تا اندازه زیادی آسان می کند. بسته بندی برای حرکت به سختی بازی یک کودک است.  این کار سخت ترین، وقت گیرترین و مستعد خطاترین کاری است که شما باید در هنگام برنامه ریزی برای جابجایی آن را انجام دهید. با این حال، هنوز هم می تواند سرگرم کننده باشد - به ویژه اگر شما اگر در این فرایند تمام اعضای خانواده را درگیر کنید یا دوستان نزدیک خود را برای کمک به مرتب کردن و  ...


جابجایی بار و اثاث و نکات ضروری در چک لیست اسباب کشی

جابجایی بار و اثاث و نکات ضروری در چک لیست اسباب کشی

هنگام آماده شدن برای جابجایی بار و اثاث در اسباب کشی، مهم است بدانید که موفقیت شما تقریبا به طور کامل بستگی دارد به این که چگونه برنامه ریزی کنید و زمان خود را برای تکمیل تمام وظایف اساسی قبل از روز حرکت سازماندهی نمایید. تنها واقعیت این است که شما بدانید چه کاری باید انجام دهید و چه زمانی آن را انجام دهید، این استرس شما را نسبتا کاهش می دهد، زیرا شما می دانید که برای روز جابجایی چگونه آماده خواهید شد.
اکنون که شما یک چک لیست کامل و عالی اسباب کشی در اختیار دارید. یک چک لیست پیشرفته برای انجام نیازهای اثاث کشی شما قادر خواهید بود دوره سختی را قبل از جابجایی بار و اثاث آسان تر نمایید و حتی کوچکترین اهداف تان را نیز به سرانجام برسانید. در نتیجه جابجایی بار و اثاث به خانه جدید بسیار آسان تر و بسیار کارآمدتر خواهد بود.
تهیه ...


جابجایی بوفه و کمد و چگونگی انجام آن بدون نیاز به باربران

جابجایی بوفه و کمد و چگونگی انجام آن بدون نیاز به باربران

جابجایی بوفه نیز بخشی از کار هر اسباب کشی است. بوفه  یک کابینت مستقل، ظریف و کاربردی با کشوها ، قفسه ها و گاهی اوقات فضای خالی است که امکان ذخیره سازی برای لباس و دیگر وسایل شخصی  شما را فراهم می کند. بوفه می تواند بسیار سنگین باشد، زیرا معمولا از چوب سخت ساخته شده است و این واقعیت باعث می شود که آنها واقعا به سختی جابجا شوند، زمانی که قصد داشته باشید آن را به خانه جدید ببرید. خوشبختانه، همیشه یک راه حل وجود دارد. بهترین راه برای جابجایی بوفه ها توسط خودتان، یعنی بدون استخدام شرکت های ...


چیدمان اثاثیه پس از جابجایی به خانه جدید

چیدمان اثاثیه پس از جابجایی به خانه جدید

یکی از مشکل ترین و آزاردهنده ترین قسمت های هر جابجایی چیدمان اثاثیه است. پس از هر جابجایی به خانه یا دفتر کار جدید اولین کاری که باید بکنید این است که بسته بندی ها را  باز کنید و وسایل را در جای مشخص خود بچینید. شاید در نگاه اول این کار کمی ساده به نظر برسد اما زمانی که نوبت به بازکردن کارتن های بسته بندی می رسد تازه متوجه خواهید شد که با چه کار سخت و دشواری روبرو هستید. مسلما شما زمان زیادی صرف کرده اید تا وسایل تان را از گوشه و کنار خانه جمع کنید و در کارتن های بسته بندی قرار دهید و حالا نوبت آن است که دوباره آنها را به گوشه کنار خانه جدید منتقل کنید
اما باید بدانید که همیشه چیدمان اثاثیه سخت تر از بسته بندی آنهاست.
اما نکاتی هست که اگر در هنگام بسته بندی وسایل آنها را رعایت کنید می توانید چیدمان وسایل تان را بهتر و سریع تر انجام دهید. پس اگر دوست دارید این کار هر چه سریع تر انجام شود با ما همراه باشید و این نکات را مطالعه نمایید:

چیدمان اثاثیه بزرگ تر

برای چیدمان اثاثیه ابتدا از وسایل سنگین و بزرگ شروع کنید.
اینها وسایلی هستند که معمولا جای مشخصی دارند و شما به سادگی می توانید آنها را در جای خود قرار داده و به دنبال چیدمان سایر وسایل باشید. برای مثال شما می توانید:

 • یخچال
 • لباسشویی
 • ماشین ظرفشویی
 • مبلمان و سرویس خواب
 • بوفه و کمد ها و ...

را به جاهای مشخص آن در آشپزخانه , اتاق خواب یا سالن پذیرایی منتقل کنید.
و آنها را در جای خود قرار دهید. 

با این کار قسمت بزرگی از کار چیدمان اثاثیه را انجام داده اید.
هنگامی که وسایل بزرگ در جای خود قرار داشته باشند متناسب با آنها می توانید وسایل کوچکتر را نیز بچینید و مرتب نمایید. برای مثال با قرار دادن بوفه و کمد ها در جای خود می توانید وسایل داخل آنها را نیز بچینید. توصیه می کنیم برای جلوگیری از سردرگمی هنگام چیدمان اثاثیه تان پیش از اسباب کشی از خانه جدید بازدید کنید و جای هر وسیله را مشخص نمایید. به این ترتیب در روز ...


حمل وسایل منزل و جابجایی بارهای کوچک

حمل وسایل منزل و جابجایی بارهای کوچک

جابجایی و حمل وسایل منزل به تنهایی امری محال است و یک جابجایی موفق وسایل خانه به انتخاب گزینه های مناسب در لحظات تصمیم گیری خاص بستگی دارد. مسلما مهمترین تصمیم در این زمان، انتخاب یک شرکت حرفه ای در ...


جابجایی لوازم منزل به آپارتمان های بلند

جابجایی لوازم منزل به آپارتمان های بلند

جابجایی لوازم منزل و انتقال آنها به یک آپارتمان مرتفع می تواند سخت همراه با مشکلاتی مانند جابجایی مبلمان بزرگ و جعبه های مقوایی سنگین تا نصب لوازم خانگی بزرگ ، حمل وسایل توسط آسانسور و یا بدتر از همه قوانین و مقررات سخت تحت کنترل مدیریت ساختمان باشد. اگر قرار است به یک آپارتمان بروید جابجایی لوازم منزل چالش برانگیز است و می تواند هزینه های اضافی به شما تحمیل نماید، اگر به جزئیات (جابجایی اسباب منزل) توجه نداشته باشید. همچنین اگر شما پیش از این در یک خانه ویلایی زندگی می کردید تغییر محل سکونت و جابجایی لوازم منزل به یک آپارتمان بلند می تواند برای شما بسیار مشکل ساز باشد. از این رو برای جابجایی به یک آپارتمان شما باید شرایط زندگی خود را بسنجید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

مزیت ها و معایب آپارتمان نشینی

افراد مختلف دلایل مختلفی برای رفتن به یک آپارتمان دارند.

همچنین تفاوت زیادی بین زندگی در یک آپارتمان و زندگی در یک خانه حیاط دار وجود دارد

زیرا روش زندگی در این دو کاملا با هم متفاوت است.

یک خانه ویلایی به صورت دربست در اختیار شما قرار دارد و شما می توانید از حیاط , پارکینگ و بخش های مختلف به تنهایی استفاده کنید بدون اینکه نیاز به اجازه گرفتن از مدیر ساختمان داشته باشید و یا بخواهید هزینه اضافی پرداخت نمایید. همچنین فضای زندگی شما در یک خانه ویلایی می تواند بسیار مناسب تر از یک آپارتمان مرتفع در طبقه چندم از یک برج مثلا 30 طبقه باشد. اما این مسئله را نیز باید بدانید که هزینه زندگی در خانه های ویلایی می تواند بسیار بیشتر از یک آپارتمان باشد. مصرف انرژی در خانه های ویلایی بسیار بیشتر است از این رو اگر شما به فضای اضافی نیاز ندارید می توانید با زندگی در یک آپارتمان کوچک هزینه های زندگی تان را به میزان زیادی کاهش دهید.

اما باید بدانید که زندگی و جابجایی لوازم منزل به یک آپارتمان نیز مشکلات خاص خود را دارد برای مثال وضعیت پارکینگ , عدم دسترسی به فضای باز , پیروی از قوانین خاص مجتمع ها و برج های مسکونی , محدودیت در رفت و آمد و ... از مسائلی است که در هنگام جابجایی اسباب منزل به یک آپارتمان باید به آن توجه داشته باشید.

آپارتمان مرتفع چیست؟

طبق گزارش انجمن ملی حفاظت از آتش، مهندسین، بازرسان و معماران، یک ساختمان بلند بالا، حداقل یا بیشتر از 75 فوت / 23 متر یا تقریبا 7 طبقه است. در بیشتر موارد، دانستن جزئیات نحوه جابجایی لوازم منزل به یک آپارتمان مرتفع می تواند تفاوت بین یک جابجایی خوب و بد را مشخص نماید یک جابجایی که در آن همه چیز با توجه به برنامه و بودجه بندی انجام می شود و زمان و اعصاب شما را مدیریت نماید. آپارتمان واحد هایی از یک مجموعه ساختمان است که دارای پلاک ثبتی خاص اما واحدهای مستقل با سند تفکیکی مجزا می باشند

روش جابجایی لوازم منزل به سطح آمادگی شما بستگی دارد.

اما چگونه می توان به یک آپارتمان مرتفع ...


بسته بندی تجهیزات ماهیگیری برای جابجایی

بسته بندی تجهیزات ماهیگیری برای جابجایی

اگر یک ماهیگیر حرفه ای هستید احتمالا برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری خود درهنگام جابجایی اسباب خانه نیاز به کمک دارید زیرا دوست ندارید چوب های ماهیگیری تان در حین اثاث کشی بشکند و یا آسیب ببیند. ماهیگیری تقریبا همیشه بسیار سرگرم کننده است ... اما بسته بندی ابزار ماهیگیری برای حرکت می تواند مشکل باشد.  هنگامی که شما می خواهید به خانه جدید بروید باید از وسایل ماهیگیری خود محافظت کنید، اما مشکل اصلی هنگام انتقال و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری است. 

چوب های ماهیگری
1) غالبا بلند هستند
2) دارای قطعاتی هستند که می توانند به راحتی شکسته شوند
و 3) می توانند فوق العاده گران باشند. 

شما حتما متوجه اهمیت داشتن و استفاده از تجهیزات ماهیگیری با کیفیت بالا هستید.
و می خواهید مطمئن شوید که تجهیزات ماهیگیری گران قیمت شما در طول جابجایی کاملا محافظت می شود.
اما چگونه تجهیزات ماهیگیری خود را برای جابجایی بسته بندی کنید؟
برای یادگیری بهترین راه برای محافظت و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری مطلب زیر را مطالعه کنید.

بهترین راه برای جابجایی و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری

برای حفظ تجهیزات ماهیگیری خود در طول جابجایی خانه، شما باید از وسایل بسته بندی مناسب استفاده کنید. ایده خوب در اینجا این است که از وسایل بسته بندی مناسب برای این کار استفاده کنید البته برای خرید وسایل بسته بندی چوب ماهیگیری باید هزینه  را پرداخت کنید. شما می توانید این وسایل را از وب سایت های اینترنتی یا شرکت های ...


جابجایی وسایل خانه و محافظت از کفپوش ها و سطوح

جابجایی وسایل خانه و محافظت از کفپوش ها و سطوح

جابجایی وسایل خانه در صورتی که با دقت و توجه لازم انجام نشود می تواند منجر به آسیب رساندن به بخش های مختلف خانه شود. صرف نظر از اینکه شما از یک خانه اجاره ای خارج اسباب کشی می کنید، یا از خانه یا آپارتمان خود خارج می شوید (تا بتوانید آن را به فروش برسانید)، بسیار مهم است که خانه را در شرایط خوبی ترک کنید و بخش های مختلف آن آسیب ندیده باشد. درست مثل روز اولی که وارد آن شدید. به دنبال تهیه لیست دقیق برای کارهایی که باید انجام دهید شما می توانید کارهای تان را در زمان مناسب انجام دهید اما آخرین چیزی که می تواند موجب ناراحتی و در نتیجه مشکلات مالی برای شما گردد، آسیب اتفاقی به قسمت های مختلف خانه در روز جابجایی وسایل خانه است. 

شما مطمئنا نمی خواهید چیزی را از بین ببرید، آسیب بزنید و یا خراب کنید 

در حالی که در جابجایی وسایل خانه هستید، بهترین کار استخدام و استفاده از خدمات ...


برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب جعبه ها یکی از اقدامات مثبتی است که برای کاهش هرج و مرج اسباب کشی می توانید انجام دهید. دو راه عالی وجود دارد که از هرج و مرج روز اثاث کشی جلوگیری کنید اما به یاد داشته باشید که زمان ممکن است به سرعت بگذرد و وقتی که روز حرکت برسد شما نمی توانید به عقب برگردید و کارهای نا تمام را انجام دهید.


جابجایی با کودکان نوپا چگونه انجام می شود؟

جابجایی با کودکان نوپا چگونه انجام می شود؟

جابجایی با کودکان نوپا ممکن ااست در نظر بسیار سخت و دشوار بیاید. با ارائه برخی از توصیه های عالی در مورد چگونگی جابجایی با یک کودک نوپا ، وقت آن است که در این زمان  در مورد چالش های اصلی صحبت کنیم. بر کسی پوشیده نیست که ...


جابجایی آکواریوم ماهی هنگام اسباب کشی

جابجایی آکواریوم ماهی هنگام اسباب کشی

 در این مقاله قصد داریم روش حمل بار و جابجایی آکواریوم در زمان اسباب کشی و اتوبار را مورد بررسی قرار دهیم. با تکیه بر تعداد زیادی از وظایف که قبل از رسیدن به روز جابجایی باید انجام داد می توان گفت که روند اسباب کشی خانه یک چالش بزرگ است، یکی از دشواری ها در زمان جابجایی انتقال حیوانات خانگی به محل جدید است. همه ی ما ممکن است در منزل خود انواع حیوانات خانگی مثل پرندگان ، سگ ها، گربه ها، خرگوش و ماهی ها را داشته باشیم. وجود  حیوانات خانگی در منزل برای ما سرگرم کننده هاست و باعث ایجاد شادی و نشاط در خانه می گردد.
با این حال، هنگامی که خبر جابجایی به شما می رسد، یکی از نگرانی های اصلی شما این است که چگونه حیوانات خانگی خود را با خیال راحت به خانه جدید خود منتقل کنید. یکی از معضلات بسیاری از افراد جابجایی آکواریوم پر از انواع ماهی های گوناگون و بعضا گرانقیمت است. اگر صاحب یک آکواریوم پر از ماهی های دوست داشتنی هستید، شما حق دارید از خودتان بپرسید «چگونه با ماهی حرکت کنم؟» برای ساده تر شدن جابجایی آکواریوم به ویژه در اسباب کشی در راه دور، برخی از چالش های ویژه را برای شما ارائه می دهیم.

جابجایی آکواریوم هنگام اسباب کشی

اولین وظیفه پیش روی شما این است که تصمیم بگیرید چه کاری با ماهی ها در هنگام اثاث کشی خانه انجام دهید. به طور طبیعی، شما دوست دارید همه انواع ماهی هایی که در اختیار دارید را نگه دارید و همچنان در خانه جدید خود از آنها لذت ببرید، آن هم همراه با آکواریوم بزرگ آنها. اما با این حال، تنها در نظر گرفتن نیازهای خود می تواند کمی خودخواهانه باشد و این قطعا یک نگرش اشتباه است. تصمیم شما در مورد اینکه با ماهی هایتان چگونه برخورد کنید نیز باید براساس شرایط زندگی شما و محل جدیدتان باشد. با توجه به این واقعیت است که ماهی ها هنگام جابجایی محیط اطرافشان به شدت تحت فشار قرار می گیرند. چگونگی مراقبت از حیوانات خانگی عزیز شما در حالی که آنها را از یک خانه به خانه دیگری منتقل می کنید، حداقل نگرانی شماست.  

متاسفانه، میزان زنده ماندن ماهی در هنگام جابجایی جابجایی آکواریوم ماهی ها ، خیلی کم است.
اگر شما قرار است به شهر یا کشور دیگری اسباب کشی و مهاجرت کنید، با ماموریت پیچیده جابجایی آکواریوم ماهی ها  به خانه جدید روبرو هستید. با این حال، ...


حمل جهیزیه عروس توسط شرکت های باربری

حمل جهیزیه عروس توسط شرکت های باربری

حمل بار و حمل جهیزیه عروس یکی از کارهای سخت و پیچیده ای است که می توان از شرکت های اتوبار درخواست نمود. اصولا جابجایی جهیزیه عروس حساسیت های خاص خود را دارد و باید دقت و توجه کافی به این موضوع داشت. این امر در گذشته تفاوت های زیادی با جهاز برون های امروزی داشته است. در قدیم معمولا جهیزیه عروس شامل چند وسیله ضروری و مقداری لباس , لوازم آرایش و ... می شد که آن ها را داخل سینی های بزرگ تزئین می کردند و روی اسب یا قاطر و یا توسط افرادی که لباس های مخصوص می پوشیدند و این سینی ها را روی سر می گذاشتند به خانه عروس و داماد منتقل می کردند. 

این کار البته مفرح و هیجان انگیز بود و با موسیقی و ساز و آواز همراه می شد.
اما مسلما امروزه با این روش نمی توان اقدام به جابجایی جهیزیه عروس نمود زیرا اولا که جهیزیه عروس و وسایل آن به طور کل با گذشته تفاوت دارد و این حجم از وسایل را نمی توان توسط نیروی انسانی جابجا کرد. همچنین ما معمولا زمان کافی برای جابجایی انبوهی از وسایل و اثاثیه نداریم از طرف دیگر چیدمان این وسایل نیز نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی دارد که باید از قبل به آن توجه داشت. جهیزیه ها معمولا وسایل سنگین و حساس زیادی را شامل می شوند که حمل و جابجایی آنها را بسیار دشوار می نماید. برای حمل جهیزیه عروس نیاز به بسته بندی ویژه و ...


دستمزد کارگر اسباب کشی چگونه محاسبه می شود؟

دستمزد کارگر اسباب کشی چگونه محاسبه می شود؟

یکی از خدماتی که شرکت های حمل بار ارائه می کنند اعزام باربران است اما دستمزد کارگر اسباب کشی و حمل بار در این شرکت ها به چه صورت محاسبه می شود؟حتما تا کنون با کلمه ای مثل کارگر خالی و یا کارگر باربر و کلماتی مشابه مواجه شده اید. زمانی که شما قصد جابجایی وسایل تان را دارید می توانید از خدمات مختلف شرکت های ...


جابجایی ماشین لباسشویی بدون کمک باربران

جابجایی ماشین لباسشویی بدون کمک باربران

برای جابجایی ماشین لباسشویی می توانید از شرکت های اتوبار کمک بگیرید اما اگر قصد دارید بدون نیاز به کمک باربران ماشین لباسشویی تان را جابجا کنید ما به شما کمک می کنیم تا این کار را انجام دهید.  یکی دیگر از نگرانی های مهم شما این است که چگونه وسایل خانگی سنگین خود را از خانه فعلی به خانه جدید منتقل کنید.
بهترین راه برای جابجایی ماشین لباسشویی این است که اجازه دهید افراد حرفه ای تمام پروسه پیچیده در این جابجایی را کنترل نمایند و این دستگاه سنگین را از خانه بیرون بیاورند و سپس دستگاه را با خیال راحت درون ...


مدیریت اثاث کشی و 5 نکته ای که می آموزید

مدیریت اثاث کشی و 5 نکته ای که می آموزید

مدیریت اثاث کشی در اتوبار و اسباب کشی یک راهکار خوب برای پیشگیری از آسیب های روانشناختی است و شما ممکن است احساس اطمینان کنید که می توانید یک تغییر عمده در زندگی خود بدون هیچ گونه ضربه و موانع جدی در طول راه ایجاد نمایید. با وجود اطمینان ظاهری شما، لازم است به یاد داشته باشید که در هر اسباب کشی ، شماری از چالش های جابجایی وجود دارد و به دنبال آن درس های مهمی برای زندگی شما خواهد بود. درس هایی که نه تنها به شما کمک می کند همه چیز را درک کنید، بلکه که شما را قادر می سازد تا خودتان را بهتر درک کنید.
در اینجا 5 چیز برتر برای یادگیری در مورد خودتان هنگام مدیریت اثاث کشی وجود دارد:

1. مدیریت اثاث کشی با درک درست از زمان

شما می دانید که زمان ثابت است.
دقیقا 60 ثانیه در یک دقیقه و 60 دقیقه در یک ساعت وجود دارد.
هر بار که به یک ساعت مچی نگاه میکنید، نمیتوانید آن را متوقف کنید اما می توانید به دقت به هر تیک تاک آن توجه کنید. اولین چیزی که برای مدیریت اثاث کشی در مورد خودتان یاد خواهید گرفت این است که جابجایی آینده به احتمال زیاد در ادراک شما از زمان تغییر خواهد کرد. با توجه به نسبیت زمان، طول نمی کشد که متوجه شوید ثانیه ها، دقیقه ها و ساعت ها سرعت خود را برای گذر زمان افزایش می دهند و شما زمان خیلی کمی تا روز جابجایی فرصت دارید.و اگر شما سرعت گذر زمان را نگاه  کنید، احتمالا بیشتر و بیشتر نگران خواهید شد که شاید موفق نشوید برای اسباب کشی آماده شوید.

نگرانی های اضافی و اضطراب معمولا به سطوح غیر طبیعی تنش می انجامد.
کلید مدیریت اثاث کشی مدیریت زمان است!
یک چک لیست جابجایی خوب را دنبال کنید تا قادر به کنترل زمان تا روزحرکت باشید.

2. شما بدون اینکه متوجه شوید، ممکن است تبدیل به یک محتکر شده باشید

یکی از مهم ترین درس هایی که شما از رفتن به خانه دیگر می آموزید این است که نگه داشتن چیزهایی که باید سالها پیش دور می انداختید، قطعا روش مناسب برای مدیریت ...


جابجایی مبل راحتی هنگام جابجایی اثاثیه منزل

جابجایی مبل راحتی هنگام جابجایی اثاثیه منزل

جابجایی مبل راحتی و کاناپه بخشی از کارهایی است که برای اثاث کشی باید انجام دهیم. اسباب کشی معمولا یک دوره سخت و پرمشغله است و وظایف دشواری بدون استفاده از خدمات شرکت های ...


جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

یکی از موارد مشکل در جابجایی وسایل جابجایی ماشین ظرفشویی با روشی امن و مطمئن است. جابجایی بین دو خانه یک دوره استرس زا است که باید تصمیمات مهمی گرفته شود، از جمله اینکه چه مواردی باید با خود بیاورید و چه چیزی را کنار بگذارید. و اگر ماشین ظرفشویی مورد اعتماد شما یکی از چیزهایی است که شما به آن نیاز دارید، لازم است بدانید بهترین راه برای جابجایی ماشین ظرفشویی

چیست؟
شما همیشه می توانید متخصصان بسته بندی و ...


بسته بندی لامپ برای اسباب کشی و جابجایی

بسته بندی لامپ برای اسباب کشی و جابجایی

بسته بندی لامپ برای  جابجایی بسیار ساده است.  شما فقط باید چند قاعده ایمنی را در هنگام بسته بندی این منابع شکننده و حساس نور دنبال کنید، به این ترتیب وسایلی که به خانه جدید می برید کاملا سالم خواهند بود. علاوه بر شکنندگی، چالش دیگری که هنگام بسته بندی لامپ برای اثاث کشی وجود دارد این است که چراغ های رومیزی، چراغ های خانه و حتی لوسترها دارای اشکال عجیب و نامنظم هستند، بنابراین بسته بندی مناسب و ایمن شما نیاز به کمی دقت و توجه بیشترخواهد داشت.

چگونگی بسته بندی لامپ برای جابجایی
 

به یاد داشته باشید که ضروری است که تمام لامپ هایی که شما تصمیم گرفته اید آنها را جابجا کنید و بدون هیچ گونه صدمه ای در حین  ...


سازماندهی اسباب کشی و برنامه ریزی برای جابجایی

سازماندهی اسباب کشی و برنامه ریزی برای جابجایی

همانطور که شما مطمئنا می دانید، برنامه ریزی و سازماندهی اسباب کشی کلید موفقیت است. اما همانطور که احتمالا باز هم می دانید، برنامه ریزی برای جابجایی یک کار ساده نیست. شما باید به طور منظم تمام جنبه های روند جابجایی را سازماندهی کنید، تمام وظایف شرکت های باربری را با مراقبت های کامل بررسی کنید، تمام هزینه های مربوطه را تامین نمایید و توجه دقیقی به هر یک از جزئیات داشته باشید اگر شما قصد دارید در جابجایی موفق عمل کنید. به عبارت دیگر، شما باید مسیر جابجایی، زمان و پول خود را به خوبی برنامه ریزی کنید تا یک تجربه عالی از اسباب کشی داشته باشید.

برای انجام سازماندهی اسباب کشی نیاز دارید به:
1) چک لیست جابجایی؛
2) یک تقویم جابجایی
و 3) یک بودجه برای اسباب کشی .

یک بخش قابل توجه در سازماندهی اسباب کشی برنامه ریزی برای بودجه بندی است.

با این حال، برای اینکه بتوانید بودجه مورد نیاز را تنظیم کنید، باید ...


هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه در باربری یکی از مهم ترین سوالات و معضلاتی است که افراد در زمان جابجایی اسباب منزل دارند. رفتن به یک خانه جدید بدون هیچ گونه کمک جانبی به خصوص در جابجایی های اضطراری ( با زمان خیلی کوتاه) و یا اسباب کشی با یک بودجه محدود (پول کم) می تواند بسیار دشوار باشد. جای تعجب نیست که یکی از چیزهایی که می تواند هر خانواده را با یک چالش واقعی روبرو کند، وظیفه بسته بندی اثاثیه منزل است. همچنین مسئله دیگر هزینه بسته بندی اثاثیه است. اگر از کمک شرکت های ...


راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل برای اسباب کشی و باربری می تواند به شما کمک کند تا هر وسیله را با بهترین شکل ممکن بسته بندی کنید و سرعت و دقت خود را در بسته بندی افزایش دهید. بدون شک، جارو برقی به عنوان یکی از لوازم خانگی مورد استفاده در خانه شناخته شده است. به عنوان یک قاعده کلی، هر جا که مردم زندگی می کنند و کار می کنند، همواره ممکن است نیاز به تمیز کردن داشته باشد. بنابراین، این جایی است که دستگاه جارو برقی به کار می رود، زیرا جارو برقی ابزار مناسب برای تمیز کردن گرد و غبار و آشغال های به جا مانده بر روی زمین است و حتی تمیز کردن اثاثیه یا لوازم داخلی و پرده ها نیز توسط جارو برقی  انجام می شود.

جاروبرقی یک وسیله ضروری است، بنابراین زمانی که زمان رفتن به یک خانه جدید فرا می رسد، شما باید بهترین راهکارهای بسته بندی جارو برقی برای ...


جابجایی اثاث و استخدام شرکت باربری برای اولین بار

جابجایی اثاث و استخدام شرکت باربری برای اولین بار

در صورتی که برای جابجایی اثاث منزل خود قصد استخدام شرکت باربری را دارید و این اولین تجربه شما در استفاده از خدمات شرکت هاست ممکن است جابجایی برای تان کمی سخت و پیچیده شود زیرا شما تا به حال از سرویس های یک شرکت حرفه ای در حمل اثاثیه استفاده نکرده اید. شما واقعا نمی دانید که از شرکت های اتوبار چه انتظار می رود. احتمالا شما شنیده اید که مردم می گویند خدمات جابجایی گران هستند و شما همچنین  داستان هایی در مورد جابجایی کابوس مانند با این شرکت ها و حضور افراد غریبه در خانه شنیده اید. هنگامی که برای نخستین بار یک شرکت اتوبار و باربری را استخدام می کنید، قبل از اینکه از کمک شرکت در روز حرکت استفاده نمایید، باید چیزهایی را بدانید.

راهنمایی های زیر برای استفاده از شرکت های ...


ترفندهای باربری و بسته بندی بدون جعبه مقوایی

ترفندهای باربری و بسته بندی بدون جعبه مقوایی

ترفندهای باربری و بسته بندی برای داشتن یک اسباب کشی آسان و بدون دردسر از اهمیت زیادی برخوردار است. زمانی که صحبت از بسته بندی برای  ...


نکات اتوبار و باربری ( بسته بندی چاقوها)

نکات اتوبار و باربری ( بسته بندی چاقوها)

اگر تصمیم گرفتید خانه خود را جابجا کنید نیاز به رعایت برخی نکات اتوبار و باربری در بسته بندی دارید،احتمالا در ابتدا مواردی را که می دانید می توانید بسته بندی کنید را بسته بندی می کنید و برای بسته بندی های حرفه ای و بسته بندی چیزهای سخت نیاز به راهنمایی و نکات اتوبار و باربری دارید اما شما دیر یا زود به آشپزخانه خواهید رسید. نکات اتوبار و باربری در بسته بندی وسایل مختلف به شما کمک می کند تا بتوانید یک بسته بندی ایده آل بدون خطر داشته باشید. و پس از آن، شما به سرعت متوجه خواهید شد که خود آشپزخانه یکی از سخت ترین بخش های خانه است به دلیل تعداد زیادی از اقلام که در این بخش موجود است:

 • ظروف نقره ای، ظروف چینی، ظرف کریستال
 • قوری، کاسه ها، فنجان ها، لیوان
 • لوازم آشپزخانه کوچک، لوازم آشپزخانه بزرگ
 • لوازم برقی و غیره.

برای انجام کار بسته بندی شما با چالش زیادی روبرو هستید،
آشپزخانه شما پر از موارد مشکل در بسته بندی است که نمی توانید آن ها را در ...


راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی از افرادی که تجربه های خوبی در این زمینه دارد می تواند به ما در انجام بهتر جابجایی اثاثیه کمک نماید. انتقال وسایل از یک خانه به محل دیگر، یک دوره ی منحصر به فرد در زندگی هر کسی است و مشاوره و راهنمایی خوب در مورد چگونگی ایجاد یک جابجایی کمتر چالش برانگیز فکر بسیار خوبی است.
ما، در راهنمایی های اسباب کشی ، به شما کمک می کنیم تا مجموعه ای گسترده از توصیه ها و ترفندهای اثاث کشی را برای راحتی و ارزان تر تمام شدن جابجایی دریافت کنید. ما درک می کنیم که حمل اثاثیه دشوار است، بنابراین ما در اینجا برای کمک به شما راهنمایی هایی را ارائه می دهیم.

این بار ما به شما برخی راهنمایی های اسباب کشی را ارائه می دهیم که متفاوت است، زیرا، به طور تصادفی، ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که شما دنبال آن هستید. و حتی اگر نکات ...


استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری برای انجام کارهایی که در زمان اسباب کشی باید صورت گیرد یکی از رایج ترین روشهای جابجایی است. این مطلب بر کسی پوشیده نیست که جابجایی اثاث منزل یک روند بسیار دشوار، مشکل و پیچیده است. بنابراین، هر ...


زمان باربری و اعلام آن پیش از اسباب کشی منزل

زمان باربری و اعلام آن پیش از اسباب کشی منزل

اجتناب ناپذیر است این که در زمان باربری و اسباب کشی ، خانه ها، قفسه ها، و کابینت ها پر از وسایل هستند و داخل آنها مملو از لباس، اسباب بازی، ظروف، کتاب ها، وسایل تزئینی، وسایل سرگرمی و موارد مختلف دیگر می باشند. فضاهای انباری , زیرشیروانی و ... با لوازم خانگی قدیمی و جعبه های گرد و خاک گرفته که انواع خاطرات را نگه می دارند و به ندرت از این گونه اشیاء استفاده می شود پر می شوند. شما حتی می توانید چیزهایی را که در گوشه ها و زیر تخت ها پنهان شده اند پیدا کنید.

هرچه زمان بیشتری در یک خانه زندگی کنید، موارد بیشتری انباشته می کنید.
شما حتی ممکن است متوجه نشوید که همه چیز را به عنوان بخشی از خانه احساس می کنید.

با این حال، هنگامی که زمان ...


برنامه ریزی برای اسباب کشی و باربری

برنامه ریزی برای اسباب کشی و باربری

برنامه ریزی برای اسباب کشی و باربری یکی از ضروریات است زیرا مهم نیست که چقدر شرایط دشوار است، در این زمان افراد چالش زیادی برای رسیدن به هدف دارند، در صورتی که برنامه ای روشن برای پیگیری نداشته باشند. داشتن یک استراتژی به آنها اطمینان و احساس کنترل می دهد، به طوری که ترس و اضطراب کاهش می یابد. انجام یک کار یک بار در یک زمان به افراد کمک می کند تا تمرکز و پیشرفت سریع تر و موثرتری داشته باشند. بنابراین، اگر شما در تلاش برای انجام یک کار سخت، مانند یک برنامه ریزی برای اسباب کشی هستید شما باید یک طرح خوب برای دستیابی به اهداف تان در یک زمان مناسب داشته باشید. بهترین روش سازماندهی شده جهت اثاث کشی و ...


جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و وسایل منزل و باربری اسباب منزل نیاز به تمرکز و برنامه ریزی از پیش تعیین شده دارد. هرچند ممکن است ما ادعا کنیم که مغزما انسان ها شگفت انگیز است و قادر به ذخیره اطلاعات بی نهایت و پردازش این تکه های عظیم داده ها با سرعت خیره کننده می باشد، ما به نوعی حافظه می پردازیم که می تواند این گونه نباشد. نگران نباشید، ما هم چیزها را فراموش می کنیم.برای مثال، هر زمان که ما تحت استرس زیاد قرار می گیریم، مانند زمان جابجایی بار و اثاث کشی، قابلیت خواندن حافظه و به ذهن سپردن ما اغلب به نظر می رسد کاهش می یابد. به عنوان یک نتیجه، ما در نهایت با تعدادی از چیزهای مهم که فراموش می کنیم جابجایی بار و اثاث منزل مان را انجام می دهیم و بسته می کنیم و در پایان ...


جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

حتی اگر جابجایی اثاث منزل سخت ترین و پرکاربرد ترین کار در زندگی شما نیست، هنگام آماده شدن برای جابجایی اثاث خانه، نیاز به کمک همیشه هست، پیدا کردن شرکت های اسباب کشی خوب، بخش مهمی از روند جابجایی است. چرا؟ خیلی ساده است به این دلیل که کار با متخصصان با تجربه و قابل اطمینان، جابجایی آسان و بدون دردسر را تضمین می کند، در حالی که استفاده ازخدمات غیر قابل اطمینان، ...


تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان یکی از مهم‌ترین مسائل برای خانواده‌هایی است که فرزندانی در سنین مختلف دارند و تصمیم به جابجایی خانه و تغییرات اساسی در محل زندگی خود می‌گیرند. تصمیم‌گیری در مورد جابجایی خانه، یک تحول بزرگ برای کل خانواده است، اما برای بچه‌ها می‌تواند به‌شدت تنش‌زا باشد. اسباب کشی با بچه‌ها می‌تواند کار بسیار مشکلی باشد و این مسئله برای جابجایی چالش دیگری به شمار می‌رود. توجه نمایید که شما به‌عنوان والدین این فرزندان وظیفه دارید تا کار آماده‌سازی کودکان برای جابجایی را انجام دهید. مقاله ما در مورد جابجایی منزل و تاثیر آن بر کودکان را تا انتها مطالعه نمایید تا با این فرایند بیشتر آشنا شوید.

آیا بیشترین تاثیر اسباب کشی در کودکان ایجاد می‌شود؟

تصميم مبنی بر تغییر خانه، تغييرات بزرگی برای کل خانواده ایجاد می‌نماید. اما درحالی‌که بزرگ‌سالان تمایل به تمرکز بر مشکلات عملی دارند، کودک بر تمام زیان‌هایی که این جابجایی به او وارد می‌کند، تمرکز می‌کند. این می‌تواند برای او شامل از دست دادن دوستان خود و یا یک محیط امن و آشنا باشد. تصمیم‌گیری در مورد این جابجایی، درنهایت، توسط بزرگ‌سالان گرفته شده است و کودک احساس خوبی به این قضیه ندارد، زیرا نمی‌تواند و نباید بر این تصمیم تأثیر بگذارد.
درجه استرس و تاثیر اسباب کشی در کودکان و حتی بزرگ‌سالان اغلب توسط همه افراد نادیده گرفته می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که جابجایی لوازم خانه به  یکی از بزرگ‌ترین استرس‌هایی است که ما در زندگی‌مان با آن مواجه هستیم. به حدی که این استرس از استرس ایجاد اختلال روان‌شناختی پس از دست دادن کار، در زمان بیماری و طلاق و ... در نظر اکثریت افراد بیشتر است.
البته برنامه‌ریزی برای اسباب کشی و مدیریت آن می‌تواند تا حد زیادی از استرس ناشی از ...


حمل اثاث منزل و نیازهای بسته بندی اثاث

حمل اثاث منزل و نیازهای بسته بندی اثاث

بسته بندی در حمل اثاث منزل یکی از نیازهای ضروری است. در هنگام تهیه هدایای عید و تولد، مطمئنا از کاغذ بسته بندی زیبا، جعبه های هدیه و روبان های رنگارنگ استفاده می کنید تا هدایای خود را درون آنها نگه بسته بندی کنید. هنگام آماده شدن برای سفر، بدون شک، چمدان های چرخ دار و ساک های مسافرتی را در اختیارتان می گذارید تا وسایل شخصی خود را به خوبی درون آنها جای گذاری و نگهداری کنید. هنگام آماده شدن برای جابجایی و حمل اثاث منزل در آینده، شما باید مواد بسته بندی کافی را تهیه کنید تا همه وسایل منزل خود را بسته بندی کنید.

با در نظر گرفتن میزان فرآیند اسباب کشی، توصیه می شود یک ایده روشن از نوع و کمیت مواد بسته بندی که شما نیاز دارید داشته باشید، به طوری که شما زمان کافی برای آماده سازی وسایل مورد نیازتان و بسته بندی تمامی لوازم با سرعت بالا را داشته باشید. هشدار داده می شود که شما باید فراتر از جعبه های مقوایی ساده و رول های بسته بندی حباب برای انجام کار چالش برانگیز حمل اثاث منزل و ...


چالش اسباب کشی و جابجایی به خانه ای کوچکتر

چالش اسباب کشی و جابجایی به خانه ای کوچکتر

این روزها زیاد خبر از اسباب کشی و جابجایی به خانه های کوچکتر را میشنویم. به همین منظور میخواهیم این موضوع را به چالش کشانیم. در ارتباط با دلیل آن اطلاعاتی را که کسب نموده ایم را در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که بر هیچ کسی پوشیده نیست این روزها شهر ها رو به صنعتی شدن نهاده اند و با توجه به افزایش میزان جمعیت دیگر کمتر خبر از خانه هایی با حیاط بسیار بزرگ و حوض های آبی با آب نماهای زیبا و خانه هایی با تعداد اتاق های بسیارزیاد می باشد.

اکثر اتفاقی که شاهد آن هستیم این است که بیشتر این خانه ها رو به معدوم شدن می باشند.

و تبدیل شدن به برج های چندین طبقه که در هر طبقه چندین واحد مسکونی است نهاده اند.

آیا اسباب کشی به خانه ای کوچکتر واقعا چالش بزرگی است؟

میخواهیم نظر شما در باره این نوع از ...


باربری آسان ( نحوه بسته بندی تشک تخت)

باربری آسان ( نحوه بسته بندی تشک تخت)

باربری آسان وسایل منزل یک رویا نیست بلکه گاهی می توان به سادگی اسباب کشی کرد اگر بدانیم چگونه در هنگام شرایط سخت درست تصمیم بگیریم و بهترین کار را برای بسته بندی وسایل و جابجایی آنها انجام دهیم. یکی از کارهای مشکلی که در اثاث کشی باید انجام دهیم بسته بندی تشک های تخت است. مطمئناً تصور آن برای شما سخت است که چگونه تشک به آن بزرگی و سنگینی را بسته بندی و حمل نمایید. 
اگر بالش و تشک نرمی دارید که شب ها را روی آن استراحت می کنید و شیرین ترین رویاهای خود را می بینید و اگر تشک مورد علاقه شماست و صبح ها که از خواب بیدار می شوید کاملا سر حال و آماده برای رفتن به سر کار و درس خود هستید بهتر است تشک تان را در ...


اسباب کشی در بهار چرا بهترین انتخاب زمانی است؟

اسباب کشی در بهار چرا بهترین انتخاب زمانی است؟

بسیاری از مردم می گویند اسباب کشی در بهار بهترین موقعیت و بهار بهترین زمان برای جابجایی است. آب و هوا در نهایت گرم شده است، در پایان روز یک ساعت بیشتر نور وجود دارد، و نگرانی های زمستان به نظر می رسد مدت زیادی است که رفته است. در حالی که هر فصل دارای مزایا و معایبی برای حرکت است، به نظر می رسد که اسباب کشی در بهار نیز اشکالاتی داشته باشد.

اسباب کشی می تواند یک روند دلهره آور و استرس زا باشد. بین تلاش برای فروش خانه ، پیدا کردن یک خانه جدید، کارتن بسته بندی و پیدا کردن یک ...


باربری و انتقال مدارک پزشکی در اسباب کشی

باربری و انتقال مدارک پزشکی در اسباب کشی

باربری و انتقال مدارک پزشکی یکی از مراحل مهمی است که در حین اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل باید به آن توجه داشته باشیم. اگر در حال رفتن از شهری به شهر دیگر هستید و یا مشغول آماده سازی و ...


باربری شبانه روزی ( خدمات حمل بار شبانه روزی)

باربری شبانه روزی ( خدمات حمل بار شبانه روزی)

یکی از نیازهایی که ممکن است در زمان اسباب کشی به وجود آید نیاز به یک باربری شبانه روزی برای انجام خدمات باربری در طول ساعات یا روزهایی است که جزء تعطیلات محسوب می شود. بسیاری از افراد ممکن است شاغل باشند و در طول ساعات اداری مشغول به کار باشند و نتوانند زمانی را برای انجام کارهای اثاث کشی صرف نمایند همچنین در طول هفته ممکن است مشغله های خاص خود را داشته باشند و تمایل دارند روزهای تعطیل هفته را برای اسباب کشی و باربری در نظر بگیرند. اگر شما خودتان دست به کار شوید و بسته بندی وسایل برای جابجایی را انجام دهید که هیچ اما اگر قصد استخدام یک شرکت اتوبار معتبر برای حمل اثاثیه تان را دارید توصیه می کنیم با یک شرکت باربری شبانه روزی خوب تماس بگیرید.

لزوم استخدام باربری شبانه روزی برای باربری در شب

اثاث کشی از یک خانه به خانه ای دیگر با استرس همراه است،
زیرا کارهای سختی که شامل بلند کردن وسایل سنگین و بسته بندی است باید به خوبی انجام شود.
با این حال، با تغییر روند، عوامل حرفه ای به شما کمک می کنند تا به هر مکان مبادرت به ...


لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

یکی از اقدامات مهم ما در روز جابجایی استفاده از لباس مناسب است. روز جابجایی اثاثیه، مسلما از روزهای شلوغ زندگی ما و شامل تمام فرایندهای آماده سازی جهت حمل اثاثیه منزل و حتی روند کل انتقال به خانه جدید است. این زمانی است که باربران از طرف شرکت های باربری و اتوبار وارد خانه شما می شوند (مگر اینکه شما خود تان قصد بسته بندی و جابجایی اسباب منزل تان را داشته باشید) و شروع به بسته بندی وسایل، تحویل و حمل کالاهای خانگی شما به درون  کامیون حمل اثاثیه در انتظار حرکت  و سپس حمل و نقل به آدرس جدید تان می نمایند. دراین روز زمان آن است که شما قصد داشته باشید که به طور فعال در باربری اسباب :

منزل خودتان دخالت داشته باشید، بنابراین نباید اهمیت این مناسبت را زیر سؤال ببرید.
و باید از امنیت خود و اعضای خانواده و اطرافیانتان مطمئن شوید.
یکی از راه های انجام این کار این است که توجه داشته باشید که چه چیزی می پوشید.
توجه به اینکه اهمیت زیادی جهت حفظ امنیت خود و دیگران برخوردار است.

لباس مناسب در روز جابجایی

حتی اگر شما دقیقا دنبال آخرین روند در دنیای مد هستید،
روز جابجایی دوره ای است که در ابتدا باید به راحتی خود توجه کنید.

 

و با انتخاب لباس های مناسب و راحت به محافظت از خود و دیگران کمک نمایید.

لباسی را انتخاب کنید که حداکثر انعطاف پذیری را فراهم کنند، به طوری که شما احساس راحتی کنید تا بتوانید انواع حرکات را که معمولا به انجام آنها عادت ندارید انجام دهید - بلند کردن وسایل، حرکات کششی، چرخش، راه رفتن به سمت عقب، راه رفتن روی نوک انگشت های پا و غیره از جمله حرکاتی است که شما خواه نا خواه در این روز برای ...


کامیون حمل اثاثیه و ویژگی های ماشین اسباب کشی

کامیون حمل اثاثیه و ویژگی های ماشین اسباب کشی

انتخاب درست در اجاره کامیون حمل اثاثیه یکی از گام های مهم برای موفقیت در اسباب کشی است. آیا شما تا به حال این جمله قدیمی را شنیده اید، "چشمان شما بزرگتر از شکم شما است؟" خوب، همان چیزی که در مورد اجاره کامیون اثاث کشی به کار می رود - کامیون به نظر می رسد که تمام وسایل خانه شما را به راحتی در خود جای می دهد، اما هنگامی که شما شروع به بارگیری وسایل تان داخل آن می نمایید، متوجه می شوید که همه چیز آن طور که شما فکر می کردید مناسب نیست. به همین دلیل است که قبل از اجاره کامیون جابجایی اثاثیه منزل بر اساس آنچه که چشمان شما به شما می گویند بسیار مهم است که بدانید که برای جابجایی وسایل منزل تان به  چه نوع ماشینی نیاز دارید.

ابعاد کامیون حمل اثاثیه

هر کامیون قادر به بارگیری و ذخیره سازی مقدار مشخصی از وسایل می باشد که اندازه های آن معمولا بر حسب متر مکعب اندازه گیری می شود. این اندازه گیری تمام فضای باز از منطقه ذخیره سازی بار در کامیون را از کف تا سقف در نظر می گیرد. این بلافاصله باعث کاهش تعداد متر مکعب های موجود در اکثر افراد می شود، مگر اینکه آنها بسته بندی کنندگان متخصص باشند، از این رو افراد معمولی به ندرت می توانند کامیون را به طور کامل از وسایل بسته بندی پر کنند. بنابراین، انتخاب کامیون حمل اثاثیه کمی بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، در یک اثاث کشی و ...


استخدام باربر برای بسته بندی اسباب کشی و اتوبار

استخدام باربر برای بسته بندی اسباب کشی و اتوبار

استخدام باربر یکی از اقدامات مهمی است که شما برای کمک به خودتان در هر اسباب کشی می توانید انجام دهید. یک باربر یا ...


باربری تهران ( پیش پرداخت رزرو باربری)

باربری تهران ( پیش پرداخت رزرو باربری)

انتخاب مناسب ترین باربری تهران که دارای شرایط لازم برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل و یا هرنوع کالای ما باشد اهمیت زیادی دارد. ساکنین تهرانی با خیلی عظیمی از شرکت های باربری در تهران مواجه هستند و انتخاب یک شرکت باربری خوب در تهران گاهی بسیار مشکل می شود. اگر برای انتخاب بهترین اتوبار و باربری نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید به مقالات "ویژگی های یک اتوبار و باربری خوب" و یا مقاله " انتخاب بهترین اتوبار برای اسباب کشی و حمل بار" مراجعه نمایید (یا اینجا ...


حمل اثاث و انتخاب پکیج بسته بندی مناسب

حمل اثاث و انتخاب پکیج بسته بندی مناسب

بسته بندی و حمل اثاث منزل یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که قصد اسباب کشی منزل شان را دارند. که این کار نیز معمولا سخت , زمان بر و پر دردسر است. بسته بندی معمولا توسط  خود افراد انجام می شود و با استفاده از تعدادی کارتن , روزنامه و چسب و قیچی این کار انجام می شود. البته این روش برای اکثر وسایل منزل جواب می دهد اما باید دانست بسته بندی همه وسایل و بارها به این روش امکان پذیر نیست

و باید شیوه درست بسته بندی بار طبق اندازه , نوع و حجم بار و دیگر شرایط انتخاب شود.

یکی از مهم ترین ملاک ها در اسباب کشی و ...


اسباب کشی در نوروز (سال 97 در خانه جدید)

اسباب کشی در نوروز (سال 97 در خانه جدید)

اسباب کشی در نوروز و صرف تعطیلات نوروزی برای اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل می تواند بسیار دلگیر و ناراحت کننده باشد. مسلما اعضای خانواده برای گذراندن تعطیلات نوروز برنامه هایی برای خود دارند که اسباب کشی به منزل جدید می تواند باعث به هم خوردن این برنامه ها شود. همچنین ممنوع بودن اسباب کشی در نوروز نیز از دیگر مشکلاتی است که می تواند گریبانگیرخانواده هایی باشد که قصد دارند تعطیلات نوروز را برای جابجایی اسباب منزل انتخاب کنند. با این حال اگر تصمیم شما مبنی بر اثاث کشی در نوروز همچنان پابرجاست و راه دیگری به جز جابجایی اثاثیه در نوروز را ندارید می توانید از یک شرکت باربری و اتوبار معتبر کمک بگیرید.
همچنین تهیه مجوزهای لازم برای انجام این کار را نیز نباید فراموش کنید.

مزیت اسباب کشی در اسفندماه

اگر موعد اسباب کشی شما در فصل بهار و در تعطیلات نوروزی است توصیه می کنیم این زمان را کمی جلو بیندازید و در اسفندماه اثاث کشی کنید. زیرا همانطور که گفتیم اسباب کشی در نوروز می تواند مشکلات و دردسرهای خاص خود را داشته باشد در  حالی که جابجایی در اسفندماه می تواند به شما کمک کند تعطیلات نوروز را در منزل جدید سپری کنید و خیال تان از بابت اثاث کشی آسوده شود به این ترتیب برنامه های سفر و تعطیلات شما خراب نمی شود
و لزومی ندارد روزهای خوش نوروزی را صرف ...


ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

از آن جا که بسیاری از ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی برای عید نوروز به صورت مشترک و مشابه عمل می کنند بر آن شدیم تا با یک تیر دو نشان زده و با آموزش این ترفندها هم در اثاث کشی وسایل منزل و هم در خانه تکانی برای عید به شما کمک کرده باشیم. خانم های سخت گیر و حساس با ما همراه باشند و ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی را در این جا فرابگیرند.
عید نوروز و همین طور ...


بار و شیوه درست بلند کردن و جابجایی بار توسط افراد

بار و شیوه درست بلند کردن و جابجایی بار توسط افراد

روش درست بلند کردن بار و اشیای مختلف و حمل آن ها اهمیت بسیار زیادی برای سلامتی افراد در محیط های کاری و زندگی دارد. یکی از مهم ترین عواملی که باعث شکایت و ناراحتی افراد در محیط کار و یا در انجام کار در خانه می شود صدماتی است که ناشی از بلند کردن بار و اشیای مختلف به آنها به خصوص در ناحیه کمر وارد می شود. این مسئله در افرادی که قصد جابجایی وسایل شان را نیز دارند وجود دارد اما یک کارگر به این دلیل که به صورت دائم مجبور به بلند کردن انواع وسایل مختلف است در این زمینه حساس تر است.
از آنجا که تعطیلات نوروز نزدیک و بازار خانه تکانی داغ است بر خود لازم دیدیم تا نکاتی که رعایت آنها در بلند کردن اشیای سنگین ضروری است را بیان کنیم.
بیشتر آسیب هایی که به کمر وارد می شود قابل پیشگیری است این در صورتی است که درمان آسیب های کمر بسیار مشکل و پر هزینه است. هزینه های مربوط به آسیب های کمر به طور میانگین 11645 دلار بوده است ( که این هزینه شامل هزینه غرامت کارکنان و زمان از دست رفته در محیط های کاری می شود). در اینجا برای پیشگیری از آسیب های کمری در ...


اتوبار و اسباب کشی سریع در یک هفته

اتوبار و اسباب کشی سریع در یک هفته

اتوبار و اسباب کشی سریع یکی از معضلاتی است که در هنگام جابجایی خانه ممکن است پیش آید. در حالت ایده آل یک اسباب کشی به هشت هفته زمان برای بسته بندی و برنامه ریزی برای جابجایی اثاثیه نیاز دارد. با این حال اثاث کشی در دقیقه های آخر نیز بسیار رایج است و بسیاری از افراد ممکن است اقدام به این کار نمایند. گاهی اوقات زمان این اجازه را به ما نمی دهد تا سر فرصت همه کارهای مربوط به اسباب کشی و ...


نقل مکان و جابجایی از شهرستان ها به تهران بزرگ

نقل مکان و جابجایی از شهرستان ها به تهران بزرگ

جابجایی از شهرستان به تهران و عکس آن خدمات حمل و نقل بین شهری در ایران را شکل می دهد. بار و اثاثیه می تواند از شهری به شهر دیگر منتقل شود و در این بین میزان ارسال به تهران به عنوان پایتخت کشور بیش از سایر شهرهاست. ایران کشوری بزرگ و پهناور است و به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد برای ارسال بار از تهران به سایر شه ...


نکات اسباب کشی و باربری تهران و مشکلات باربری

نکات اسباب کشی و باربری تهران و مشکلات باربری

مهم ترین نکات اسباب کشی و باربری تهران را در این مقاله جمع آوری کرده ایم برای کسانی که در شهر تهران زندگی می کنند و قصد اثاث کشی به نقطه دیگری از شهر تهران را دارند. همانطور که می دانید جابجایی در شهرهای بزرگ به نسبت شهرهای کوچک مشکل تر است و به برنامه ریزی و مدیریت جدی تری نیاز دارد. در این برنامه ریزی شما باید تمامی مسائلی که ممکن است بر سر راه ...


روش های اسباب کشی راحت و آسان

روش های اسباب کشی راحت و آسان

همه ما دوست داریم باربری و اسباب کشی راحت , باربری آسان و بی دردسری را تجربه کنیم. زمانی که باربری و اسباب کشی و جابجایی اجتناب ناپذیر می شود باید دست به کار شویم و برای یک کار سخت و دشوار خود را آماده کنیم. مشکلات و دردسرهای اثاث کشی های  گذشته را فراموش کنیم و در لحظه حاضر نکات و ترفندهای اثاث کشی آسان را به کار ببندیم تا بتوانیم به سلامت این فرایند طاقت فرسا را پشت سربگذاریم.
ما با راهکارهای اتوبار و اسباب کشی راحت و نکات جابجایی اثاثیه که بسیار کاربردی و ساده هستند به شما کمک می کنیم تا راحت تر بتوانید از پس این کار برآیید و خسارت و زیان و تا اندازه زیادی هزینه باربری را کاهش دهید.
پس با ما همراه باشید.
اگر برای اولین بار است که قصد جابجایی دارید ممکن است در ابتدای کار هیجان زده باشید و شوق رفتن به خانه جدید در یک محله یا حتی شهر جدید را داشته باشید البته این تا زمانی است که هنوز وارد عمل نشده اید و با کوهی از اسباب و اثاثیه که باید آنها را برای جابجایی آماده کنید مواجه نشده اید.
نترسید و اصول ساده زیر را به کار برید تا اتوبار و اسباب کشی راحت و آسان را تجربه نمایید.

دور ریختنی ها را دور بریزید!!

وسایل خانه تان را به دقت بررسی کنید. اتاق به اتاق بگردید و هر وسیله ای را که به آن نیاز ندارید هر چند نو و سالم باشد کنار بگذارید. در پایان کار با تعداد وسایل زیادی مواجه می شوید که از آنها استفاده نمی کنید و یا کارایی لازم را برای شما ندارند. وسایلی نو و یا سالمی را که به آنها نیاز ندارید برای فروش بگذارید. روشهای زیادی برای فروش وسایل دست دوم وجود دارد که بهترین آنها فروش آنلاین است.
می توانید با این کار پول خوبی به دست آورید.

سایر وسایلی که قابل فروش نیستند را یا اهدا کنید و یا اگر به درد نمی خورند دور بیندازید. با این کار حسابی دور خودتان را خلوت می کنید. خواهید دید  که در این شرایط به میزان زیادی از استرس و نگرانی شما کاسته می شود. وسایل کمتر برابر با ...


اتوبار و جابجایی (اسباب کشی آری یا نه؟)

اتوبار و جابجایی (اسباب کشی آری یا نه؟)

جابجایی اسباب منزل و باربری یکی از کارهایی سخت و پردردسر است و با وجود مشکلات زیادی که باربری دارد حقیقتا باربری یک چالش بزرگ در زندگی افراد محسوب می شود.
چندین تصمیم مهم در زندگی هر فرد وجود دارد که بهتر است با آنها خیلی محتاطانه روبرو شد از جمله ازدواج، تغییر شغل و اسباب کشی . وقت آن رسیده است که از خود بپرسیم آیا چنین رویداد مهمی را انجام دهیم یا خیر، بسیاری از مردم از روش جفت کردن و جبران کردن استفاده می کنند.

لیستی از سوالات زیر برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ...


کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی و باربری یا کارگری که جهت حمل اثاثیه منزل فعالیت می نماید بدون اغراق باید در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه متخصص و حرفه ای باشد. معمولا برای جابجایی یک منزل مسکونی از باربران و یا کارگر حمل بار استفاده می شود این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل آماده شده اند و می توانند وسایلی را بلند کرده و حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز واهمه دارید. یک باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و آسان وسایل را حمل می کند طوری که شما شگفت زده می شوید و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت باشد. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار مهم است اما این بدان معنا نیست که تنها ملاک انتخاب یک باربر نیروی جسمانی وی باشد.
در این مقاله ما قصد داریم در مورد:

کارگر اسباب کشی برای حمل و جابجایی اثاثیه
تعداد کارگران برای حمل لوازم منزل و بسته بندی
و نیز روش های انتخاب درست کارگر برای حمل بار
صحبت کنیم.
اگر نیاز به کارگر اثاث کشی دارید با ما همراه شوید و آنچه نیاز دارید را بدانید.

شغلی به نام کارگر اسباب کشی

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل است.

بنابراین باید بدانید که در زمان انتخاب کارگر برای حمل اثاثیه منزل تان هر کارگری را نباید انتخاب کنید.

هر کسی برای خودش شغلی دارد و در کار خود نیز تخصص و مهارتی دارد که این تخصص و مهارت درجات مختلفی دارد. ممکن است کسی در کار خود کاملا استاد باشد و تمام فوت و فن کار را بداند و یا با علاقه به دنبال کسب مهارت در شغل خود باشد. گاهی ممکن است افراد تخصص کمی در کار خود داشته باشند و تنها از سر نیاز به این شغل روی آورده اند. اگر می خواهید در زمان حمل لوازم منزل تان با صحنه هایی چون شکستن و افتادن وسایل و کارتن های بسته بندی مواجه نشوید در انتخاب کارگر باربری دقت بیشتری به خرج دهید. ...


دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

شرکت های حمل و نقل می تواند به بهترین شکل ممکن به شما در یک اسباب کشی کمک نماید اما با این حال و با وجود تعداد زیادی شرکت های باربری و حمل بار عده ای از افراد ترجیح می دهند که خودشان اسباب کشی کنند.با این تعداد شرکت های باربری ارزان قیمت که وجود دارد.
شگفت آور است که بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که این کار بس ...


حمل اثاثیه و بسته بندی به صورت تخصصی و حرفه ای

حمل اثاثیه و بسته بندی به صورت تخصصی و حرفه ای

حمل اثاثیه و همچنین جابجایی اثاثیه منزل , محل کار , شرکت ها , ادارات و انواع سازمان های مختلف و نیز انواع بار و کالا تخصصی است که نیاز تجربه , دانش و امکانات ویژه ای برای حمل و نقل بار می باشد. امروزه این کار یعنی حمل اثاثیه را شرکت های باربری و اتوبار به عهده می گیرند و هر یک از این شرکت ها نیز با توجه به میزان امکانات و تجهیزاتی که دارند در حوزه های مختلف باربری و حمل بار فعالیت می نمایند. اتوبار و باربری اطلس بار به عنوان یک شرکت باربری خوب در تهران اکنون در حال فعالیت در زمینه حمل اثاثیه منزل و اثاثیه اداری می باشد این شرکت باربری مدرن دارای سابقه فعالیت چندین ساله و تجربه انجام ده ها پروژه اتوبار و اثاث کشی در تهران می باشد. همچنین تجهیزاتی که در این شرکت باربری به کار برده می شود قابلیت انجام پروژه های سخت و  طولانی را نیز به این شرکت خدمات اسباب کشی داده است.

برای مثال این شرکت دارای تخصص و امکانات لازم برای حمل بار و بسته بندی وسایل سنگین مثل گاوصندوق , پیانو آلات موسیقی , تجهیزات ورزشی اعم از تردمیل , وسایل و تجهیزات پزشکی و ... می باشد. می دانیم که روش های بسته بندی این گونه وسایل بسیار تخصصی است و نیاز به روش های بسته بندی خاصی برای حمل این گونه وسایل وجود دارد که همگی در شرکت باربری و اتوبار اطلس بار موجود است.

تجهیزات بسته بندی در اتوبار اطلس بار

یکی از مهم ترین نیازها در هر جابجایی و اسباب کشی بسته بندی صحیح و اصولی وسایل و لوازم منزل یا اداره است. بدون یک بسته بندی مناسب نمی توان انتظار یک اسباب کشی آسان و یک اتوبار مطمئن را داشت. بسته بندی لوازم نیاز به یک سری تجهیزات و ابزارهایی دارد که بهتر است پیش از شروع بسته بندی این لوازم را فراهم کرد. مهم ترین نیاز بسته بندی کارتن بسته بندی برای اسباب کشی است. از کارتن حمل بار برای قرار دادن وسایل و بسته بندی استفاده می شود به این ترتیب کار حمل بار نیز ساده تر می شود. اما چه انتخاب ...


نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

برای یک جابجایی و نقل مکان آسان و کم خطرتر راه حل های زیادی وجود دارد. اما حمل اثاثیه آسان و باربری ایمن واژه هایی هستند که شاید چندان با شرایط زمان اسباب کشی متناسب نباشند اما باید بدانید که جابجایی نیز مانند تمامی کارهای دیگر سختی ها و آسانی هایی دارد اگر بدانیم چگونه نگرانی خود را کنترل کنیم و با آرامش خیال رشته ا ...


علل بی اعتمادی به باربری ها و یافتن باربری معتبر

علل بی اعتمادی به باربری ها و یافتن باربری معتبر

باربری معتبر و شناسایی یک شرکت معتبر و مطمئن در ...


اتوبار کم هزینه (بهینه بسته بندی کنید....)

اتوبار کم هزینه (بهینه بسته بندی کنید....)

اگر به دنبال روشی برای باربری و اتوبار کم هزینه و مقرون به صرفه هستید می توانید از ساده ترین و دم دستی ترین وسایلی که در خانه دارید برای بسته بندی اثاثیه تان استفاده کنید. اگر زمان اسباب کشی شما فرا رسیده است احتمالا بابت پولی که برای این کار باید هزینه کنید کمی نگران هستید. مسلما شما باید مبلغی را برای هزینه های اتوبار و ...


شرکت بسته بندی لوازم منزل و بسته بندی مبلمان

شرکت بسته بندی لوازم منزل و بسته بندی مبلمان

یک شرکت بسته بندی لوازم منزل به صورت حرفه ای می تواند تمامی وسایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بسته بندی کرده و برای حمل و نقل آماده نماید. در زمان اسباب کشی یک شرکت خدمات بسته بندی لوازم به کمک شما می آید و تک تک وسایل شما توسط متخصصین این شرکت ها به خوبی بسته بندی می شود. یکی از مهم ترین وسایلی که در هنگام باربری اسباب منزل نیاز است تا به خوبی بسته بندی شود مبلمان است. مبلمان یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون منزل است و از نظر زیبایی اهمیت زیادی در چیدمان وسایل منزل دارد. همچنین مبلمان از نظر مالی نیز جزء وسایل ارزشمند خانه محسوب می شود.

و برخی از آنها ممکن است از قیمت بالایی برخوردار باشند.

توصیه های ما در شرکت بسته بندی لوازم منزل اطلس بار

در هنگام حمل اثاثیه منزل بسیار ضروری است که به ...


جعبه های مورد کاربرد جهت جابجایی و بسته بندی کردن تمامی وسایل

جعبه های مورد کاربرد جهت جابجایی و بسته بندی کردن تمامی وسایل

پیدا کردن جعبه های اسباب کشی و بسته بندی برای جابجایی وسایل خانه می تواند دشوار باشد، به ویژه اگر قصد داشته باشید  وسایل تان را برای مدتی ذخیره کنید و یا در انبار نگه دارید. جعبه ها لوازم معمولی را با وزن و کیفیت مشابه با جعبه های حمل و نقل معمولی خریداری کنید. مگر اینکه قصد داشته باشید اثاثیه سنگین و یا حساس را ...


لیست تمامی هزینه ها و عوامل تعیین کننده قیمت در جابجایی ها

لیست تمامی هزینه ها و عوامل تعیین کننده قیمت در جابجایی ها

هزینه های بسته بندی وسایل یکی از معیارهای مهم در حمل و نقل و اثاث کشی است. اما برآورد هزینه های مربوط به خرید و فروش وسایل بسته بندی و جابجایی اسباب منزل آسان نیست. هزینه ها باید توسط شرکت باربری برآورد شود. اما در حالت کلی ارقام داده شده در قیمت ها برای هر نوع جابجایی متفاوت است. شما ممکن است کمتر یا بیشتر باشد. اسباب کشی شامل تمامی هزینه های قابل پرداخت برای بسته بندی وسایل و جابجایی اثاثیه منزل است.
اگر قصد اثاث کشی دارید
بهتر است برآوردی از نرخ حمل بار داشته باشید.
بیایید با آن مواجه شویم:
اسباب کشی زمان سرگرم کننده ای نیست.

...


بهترین باربری و تفاوت نسل های باربری

بهترین باربری و تفاوت نسل های باربری

یافتن بهترین باربری زمانی که نیاز به خدمات اثاث کشی یا حمل بار داریم برای همه ما بسیار مهم است. زیرا تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت با خیل عظیمی از باربری ها مواجه می شویم که هر کدام تبلیغات خاص خود را دارند و تلاش می کنند با شعارها و تبلیغات مشتریان را به خود جذب نمایند. اینکه در این میان کدام از یک از شرکت های باربری و اتوبار مناسب ترین خدمات را ارائه می کنند و خدمات کدام یک از آنها برای انجام امور اسباب کشی منزل ما مناسب نیست به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. باید دید توجه مشتریان بیشتر به کدام یک از تبلیغات و شعارهای باربری ها معطوف می شود.

 • ارزان ترین ...


اتوبار و لوازم بسته بندی و بازیافت بابل رپ

اتوبار و لوازم بسته بندی و بازیافت بابل رپ

اتوبار و لوازم بسته بندی برای یک اسباب کشی حرفه ای مورد نیاز است.
بابل رپ.

این مواد بسته بندی بسیار عالی هستند، بچه ها دوست دارند با فشردن آن سر و صدای زیادی ایجاد کنند و ... اما دیگر چه؟ اگر بعد از یک اسباب کشی، خودتان را با فشردن حباب های این پلاستیک های حباب دار مشغول می کنید، در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید بابل رپ یا پلاستیک های حباب دار بسته بندی را بازیافت کنید تا از آنها برای هدف های جدیدتری فراتر از ایجاد سر و صدا استفاده کنید. همچنین شما می توانید از وسایل اتوبار و لوازم بسته بندی تان استفاده های خوبی داشته باشید و یا در پایان کار حمل و نقل اسباب و اثاثیه آنها را بفروشید و یا به کسی بدهید. در اینجا کارهای زیادی که می توانید با بابل رپ ها و  یا پلاستیک های حباب دار از مهم ترین وسایل اتوبار و ...


باربری و اثاث کشی و بسته بندی تصاویر و قاب عکس

باربری و اثاث کشی و بسته بندی تصاویر و قاب عکس

در باربری و اثاث کشی احتمال بروز هر گونه حادثه ای وجود دارد.حتی اگر شدیدترین تمهیدات امنیتی را به کار برده باشیم و یا از شرکت های باربری و حمل بار معتبر کمک گرفته باشیم. به هر حال حادثه به خصوص در اثاث کشی چیزی است که خبر نمی کند و اسباب کشی نیز فرایندی اجتناب ناپذیر است.
اما مهم این است که ما آمادگی مواجهه با هر نوع مشکلی را داشته باشیم.
یکی از مهم ترین اقدامات ما در این راستا بسته بندی خوب و قوی است.
بسته بندی به ما کمک می کند تا در مشکل ترین مراحل باربری و اثاث کشی نیز بتوانیم خونسردی خود را حفظ کنیم و اطمینان داشته باشیم که به بار و اثاثیه ما با مشکلی مواجه نخواهد شد. جای تعجب نیست که بیشتر شرکت های باربری و اتوبار به محض مشخص شدن روز اسباب کشی نسبت به بسته بندی وسایل اقدام می کنند.
زیرا که بسته بندی اثاثیه یک خانه برای روز اسباب کشی باید به عنوان یک فرایند کلی از ابتدا سازمان دهی و آماده سازی شود. و چند روز قبل از روز حمل اثاثیه منزل بسته بندی باید تمام شود. فرآیند بسته بندی لوازم منزل خود به عنوان یک پروژه کلی به پروژه های مختلف و کوچک تر بسته بندی تقسیم می شود.
که از بسته بندی وسایل:

 • داخل کمد ها
 • کشوها
 • و کابینت ها

و ...  تا بسته بندی جعبه کتاب های شما ، و حتی آماده سازی کلکسیون سکه های شما برای یک باربری و ...


باربری و جابجایی لوازم و ابزارآلات موسیقی

باربری و جابجایی لوازم و ابزارآلات موسیقی

باربری و جابجایی لوازم و ابزار آلات موسیقی یکی از مراحل حساس در اسباب کشی آموزشگاه های موسیقی است. همچنین بسیاری از افراد هنرمند ممکن است در منزل خود تعداد زیادی از این ابزارآلات موسیقی را داشته باشند.
جابجایی وسایل موسیقی به کلاس ها و آموزشگاه ها برای هنرمندان چندان سخت نیست
اما داستان ما مربوط به جابجایی این وسایل حساس در مسافت های طولانی است.
مگر اینکه شرکت باربری و ...


خسارت های اثاث کشی و اتوبار و دریافت خسارت باربری

خسارت های اثاث کشی و اتوبار و دریافت خسارت باربری

خسارت های اثاث کشی و اتوبار همیشه بزرگترین معضل ما در جابجایی اثاثیه به خانه جدید است.

حمل اثاثیه منزل می توان گفت در بیشتر موارد همیشه با خسارت و ضرر و زیان همراه بوده است و این شاید مهم ترین دغدغه مشتریان شرکت های باربری و اتوبار باشد که برای کاهش این خسارت ها چه باید کرد و اگر خسارتی متوجه اثاثیه شد برای جبران خسارت های اثاث کشی و اتوبار چه باید کرد.

تقریبا همه ممکن است بخواهند که جابجایی وسایل شان به خوبی و بدون خسارت های اثاث کشی و اتوبار انجام شود (تقریبا در همه موارد)! همانطور که شرکت های باربری و اتوبار ممکن است حرفه ای باشند، کار جابجایی ممکن است باعث خسارت به اموال شما شود. انواع خسارت های اثاث کشی و اتوبار می تواند از نظر بی توجهی یا بی کفایتی و همچنین بی پروایی در چند مورد باشد. در هر صورت، هنگامی که آسیب ها و خسارت های اثاث کشی و اتوبار به اموال شما مانند مبلمان، ظروف، کف، دیوار، وسایل الکترونیکی و غیره وارد شود شما باید سریعا اقدام کنید،و ادعا کنید. یک شرکت ...


اسباب کشی آسان و باربری و استفاده بهینه از کارتنها

اسباب کشی آسان و باربری و استفاده بهینه از کارتنها

اسباب کشی آسان و باربری توسط بسته بندی خوب و حرفه ای ما درون جعبه ها و کارتن حمل بار صورت می گیرد. جعبه های کمتر اسباب کشی آسان تر و سریعتر را برای ما به ارمغان می آورد.
 اگر هزینه باربری را  ساعتی می پردازید. این مسئله می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در قیمت باربری شود. بسیاری از مردم عجله دارند.
آنها وسایل شان را در جعبه ها پرتاب می کنند و حتی اگر فضای کوچکی وجود داشته باشد، آنها را می بندند. این کمی فضا ممکن است چندان به چشم نیاید و به نظر نرسد، اما شما در آنچه که هنوز در آن جا می توانید جای تعجب خواهید داشت. اگر شروع به بسته بندی اثاثیه کنید، می توانید کمی از وقت خود را صرف کنید و از هر جعبه بیشترین استفاده را داشته باشید. و شما ممکن است در مورد کاهش و صرفه جویی در هزینه خرید برای کارتن اسباب کشی و سایر لوازم بسته بندی شگفت زده شوید.

از چوب رختی ها صرف نظر کنید

یکی از اولین چیزهایی که افراد هنگام بسته بندی برای ...


اتوبار و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اتوبار و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اتوبار و بسته بندی لوازم قدیمی و آنتیک همیشه سخت ترین کارها در زمان اسباب کشی و باربری بوده است. آیا تا به حال یک شئ عتیقه و قدیمی را از نزدیک دیده اید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این وسیله در طول عمر خود با چه حوادثی روبرو شده است و چه ماجراهایی را از سر گذرانده است؟

اشیای عتیقه نه تنها بسیار زیبا و با ارزش می باشند، بلکه دارای خاطرات و احساسات فراوان نیز هستند.

اغلب، اشیای عتیقه از یک نسل به نسل بعدی منتقل می شوند.
و به عنوان یک یادگار و ارثیه ماندگار خانواده محسوب می شود.
یک یادگاری گرانبها از زمان های شادی و غم خانواده است.

این اشیا گذر زمان را تحمل کرده و از تغییر روند مد و هنجارهای اجتماعی، تغییر سبک ها و سلیقه ها گذشته است تا امروز به دست ما برسد. بنابراین، هنگامی که با یک تغییر اساسی در زندگی خود مواجه شدید مانند اسباب کشی به یک خانه جدید، قطعا می خواهید ایمنی لوازم و اشیای عتیقه و با ارزش خود را تضمین کنید و آن را به خانه جدید خود منتقل کنید بدون هیچ گونه خراشیدگی یا آسیب دیدگی.
اما چگونه می توان یک شیء عتیقه را به صورت ایمن و کارآمد حرکت داد؟

چگونه در طول فرآیند پر هرج و مرج اثاث کشی و ...


بسته بندی برای اتوبار و بسته بندی چینی مادربزرگ

بسته بندی برای اتوبار و بسته بندی چینی مادربزرگ

بسته بندی برای اتوبار و باربری حساس ترین و مهم ترین بخش حرکت و جابجایی به خانه جدید است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که چینی مادربزرگ داشته باشید، مسلما شما می خواهید مراقبت های زیادی را در بسته بندی آن برای اثاث کشی به کار ببرید. اگر آن تنها کلکسیونی از بشقاب ها و کاسه های زیبا بود، شما احتمالا نیمی از آن را بسته بندی می کنید و امیدوار هستید که هیچ چیز نمی شکند، اما در پس ذهن شما می دانید که می توانید به راحتی آنها را جایگزین کنید.

اما چینی مادربزرگ این گونه نیست.

هنگامی که آن ها از بین بروند یعنی کاملا از بین رفته اند.

به استثنای اینکه مادربزرگ شخصا آن را به عنوان یک هدیه به شما داد، شانس خوبی است که شما این آثار زیبا را از مادربزرگ تان به ارث برده اید، بنابراین این یک چیز خاص است. ممکن است حتی از ترس از اینکه اتفاقی برای آنها بیفتد از آنها استفاده نکنید. خوب، شما ممکن است کمی در مورد شرکت های باربری و  ...


باربری و حمل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

باربری و حمل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

باربری و حمل تجهیزات پزشکی نیاز به تخصص و روش های مناسب حمل و نقل بار دارد.از این رو که این تجهیزات بسیار حساس بوده و باید در شرایط مناسبی جهت جابجایی قرار بگیرند.تجهیزات پزشکی دارای اندازه و شکل های مختلفی هستند و نیز حساس بسیار گرانقیمت نیز می باشند.حمل و جابجایی تجهیزات پزشکی می تواند بسیار خسته کننده باشد.
اگر شما در حال جابجایی تجهیزات پزشکی هستید،

وظیفه اصلی شما این است که یک شرکت اتوبار و باربری وسایل پزشکی حرفه ای پیدا کنید.
در نهایت شما یا شرکت شما ممکن است نیاز به

 • باربری و حمل تجهیزات پزشکی
 • ماشین آلات
 • و یا سایر تجهیزات الکترونیکی حساس پزشکی و آزمایشگاهی

با ارزش بالا داشته باشید.

و ممکن است از خطاهای موجود در هنگام حمل چنین محموله هایی از جمله بیمه، ادعای ضرر و زیان، دریافت هزینه خسارت ها و برخورد با کارگران حمل و نقل خسته شوید. از این رو شما تمایل دارید که از امن ترین روشها برای باربری و حمل تجهیزات پزشکی استفاده نمایید.

نیاز به جابجایی تجهیزات پزشکی

در حال حاضر این ممکن است به عنوان یک کار آسان به نظر برسد زیرا بسیاری از شرکت های ...


اولین اسباب کشی و اتوبار و نکات مهم اولین جابجایی

اولین اسباب کشی و اتوبار و نکات مهم اولین جابجایی

اولین اسباب کشی و اتوبار یکی از حساس ترین مراحل زندگی در هر فرد است.جابجایی برای اولین بار می تواند یک بار عاطفی بسیار زیاد برای هر کدام از ما باشد. این می تواند همزمان شادی و وحشت، هیجان عظیم و اضطراب عمیق را برای ما داشته باشد. همه چیز خوب است زمانی که هیچ کس نیست تا به شما بگوید چه کاری باید انجام دهید و چه کاری را نباید. اما جدا شدن از خانواده برای اولین بار می تواند یک تغییر عمده در زندگی افراد داشته باشد. مستقل شدن برای حفظ حریم شخصی به خصوص در جوانان بسیار اهمیت دارد.

بیشتر جوانان زمانی که به یک سن مشخص می رسند تمایل دارند از خانواده جدا شوند و یک زندگی کاملا مستقل را آغاز نمایند. همچنین برخی افراد تمایل دارند شهر یا کشور دیگری را برای ادامه زندگی انتخاب کنند که این باعث می شود تا آنها به یک زندگی مستقل و جداگانه از خانواده روی بیاورند.

برای این کار باید مراحل و جزئیات زیادی را در نظر بگیرید.

این راهنما برای کاهش اضطراب و عملکرد بهتر شما در اولین اسباب کشی و اتوبار ارائه شده است.

اولین اسباب کشی و اتوبار

به امور مالی خود را رسیدگی کنید

زمانی که برای اولین بار قصد ترک خانه را دارید احتمالا شما دارای درآمد ماهیانه هستید و می توانید مخارج زندگی خودتان را پرداخت کنید. اما امنیت مالی شما باعث نمی شود تا شما به امور مالی خود توجه و دقت نداشته باشید. اکنون که زمان مستقل شدن شما فرا رسیده است و شما خود را برای اولین اسباب کشی و ...


مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری شبانه روزی

مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری شبانه روزی

شرکت خدمات اسباب کشی و حمل بار اطلس بار پاسارگاد در زمینه ها و حیطه های مختلف اثاث کشی اعم از مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری مدرن فعالیت می کند و کلیه امور مربوط یک اسباب کشی آسان را به شما ارائه می دهد.
باید بدانید که قیمت باربری ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری مدرن ما به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل نیز صورت می گیرد. زیرا ما معتقدیم که بسیاری از افراد تنها در ایام تعطیل قادر به اثاث کشی هستند. از این رو برای کمک به آن ها خدمات خود را در کلیه روزهای سال انجام می دهیم.

اگر می خواهید از مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری مدرن ما بهره مند شوید تنها کافی است که با ما تماس بگیرید. علاوه بر این می توانید به وبسایت ما مراجعه نمایید و این درخواست را به صورت آنلاین به ما اعلام نمایید.
در صورت بازدید از وبسایت شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد می توانید تمامی مطالب درج شده در آن را مطالعه نمایید و اطلاعات خود را در زمینه اثاث کشی در تهران و حمل بار بین شهری افزایش دهید. علاوه بر این می توانید از کلیه خدمات ...


اتوبار و باربری اسباب منزل و چیدمان اثاثیه مناسب

اتوبار و باربری اسباب منزل و چیدمان اثاثیه مناسب

یکی از مزیت های اتوبار و باربری اسباب منزل این است که شما را مجبور به تغییر دکوراسیون می کند.به علاوه زندگی در یک مکان جدید می تواند روحیه شما را بهتر کند. بنابراین به اتوبار و باربری اسباب منزل به دید مثبت نگاه کنید. در این صورت می توانید از استرس های ناشی از اسباب کشی خود کمی بکاهید. سعی کنید که بسته بندی و حمل بار خود را در آرامش کامل و به دور از عجله و تنش انجام دهید. لذا می توانید از اثاث کشی یک خاطره خوب برای خود و خانواده خود بسازید. 

با این حال اگر فرصت کافی و نیروی کمکی برای اتوبار و باربری اسباب منزل خود ندارید هیچ جای نگرانی نیست. ...


باربری و حمل بار سنگین و اسباب کشی گاوصندوق

باربری و حمل بار سنگین و اسباب کشی گاوصندوق

باربری و حمل بار سنگین یکی از معضلات اسباب کشی و جابجایی است.یکی از این اثاثیه سنگین که در منازل برخی از ما وجود دارد گاوصندوق است.اگر صاحب یک گاوصندوق هستید، دیر یا زود این احتمال وجود دارد که شما مجبور شوید آن را از نقطه فعلی خود به اتاق دیگری در همان خانه یا آپارتمان حرکت دهید یا حتی از یک خانه به خانه دیگری ببرید. و هنگامی که آن زمان می آید، شما با یک چالش واقعی و تصمیم گیری های بسیار مهم مواجه خواهید شد.

کار باربری و حمل بار سنگین با وزن زیاد و اثاثیه بسیار بدبار و سنگین می تواند یک کار سخت و دشوار است، به ویژه هنگامی که درگیر در پله ها و طبقات بالا و پایین می شوید. گاوصندوق می تواند به اندازه بیش از یک هزار پوند وزن داشته باشد،
اما اینکه گاوصندوق ها چرا این قدر سنگین هستند دلیل دارد.

به اندازه کافی جالب توجه است،

در حالی که یک دلیل منطقی وجود دارد که وزن فوق العاده زیاد بیشتر وسایل  سنگین وزن خانگی که در خانه ها یافت می شود مانند پیانو ها را تا حدی توضیح می دهد، این وسایل دارای هارپ های جامد چدنی در داخل آن هستند که تمام رشته ها را در یک مکان نگه می دارد.
میزهای بیلیارد نیز یک، دو یا سه اسلب فوق العاده سنگین سنگ دارند، و غیره. (برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه جابجایی میز بیلیارد ...


حمل اثاثیه منزل و اتوبار و سازماندهی اسناد مهم

حمل اثاثیه منزل و اتوبار و سازماندهی اسناد مهم

حمل اثاثیه منزل و اتوبار یکی از پراسترس ترین، پرتلاش ترین و گیج کننده ترین حوادث زندگی است. و در واقع، بدون توجه به چگونگی محاسبه، سازماندهی و برنامه ریزی فردی که ممکن است داشته باشید، اسباب کشی به راحتی می تواند منجر به هرج و مرج شود. هنگامی که خانه شما پر از جعبه های مقوایی و وسایل بسته بندی و پلاستیک های حباب داراست،
هنگامی که افراد نا آشنا:

 • نمایندگان شرکت ...


اسباب کشی آسان و اتوبار برای وسایل الکترونیکی

اسباب کشی آسان و اتوبار برای وسایل الکترونیکی

اسباب کشی آسان و اتوبار ایمن مطمئن و ایمن یکی از مهم ترین خواسته های ما در هر جابجایی است. اما هر جابجایی نیز نیازمند آن است تا ما از روشهای مدرن بسته بندی و ...


حمل بار ارزان و باربری و بسته بندی تردمیل

حمل بار ارزان و باربری و بسته بندی تردمیل

حمل بار ارزان و باربری شرکت اتوبار و باربری اطلس بار این بار با آموزش نحوه بسته بندی و اسباب کشی تردمیل با شما همراه شده است. تردمیل ها می توانند تا 300 پوند وزن داشته باشند که باعث می شود جابجایی آنها به سختی انجام شود. شما می توانید از یک نفر برای جابجایی تردمیل به صورت دستی کمک بخواهید، اما به دلیل حجم بزرگ و همراه با وزن زیاد تردمیل باعث می شود تا جابجایی آن به این شکل دشوار باشد. برای جلوگیری از آسیب و مشکلاتی که برای حمل کننده تردمیل به وجود می آید ،
هند تراک را به شما پیشنهاد می کنیم.

این وسیله می تواند یک تردمیل را جابجا نماید خیلی ساده تر و ایمن تر.

دقت کنید هر اندازه که قوی باشید

زمانی که پای ...


اثاث کشی و اتوبار با مشاوره اسباب کشی رایگان

اثاث کشی و اتوبار با مشاوره اسباب کشی رایگان

ما در این جا قصد داریم که در مورد نحوه بسته بندی اثاثیه در هنگام اثاث کشی و اتوبار و همچنین جابجایی اثاثیه منزل توصیه های اساسی را به شما گوشزد نماییم تا بتوانید یک اسباب کشی آسان را تجربه نمایید.
همه ما می دانیم که اثاث کشی و اتوبار نیازمند طی چندین مرحله می باشد.

1- در اولین مرحله باید خود و خانواده خود را از نظر روحی و روانی آماده جابجایی اسباب منزل نمایید.
2- از چندین هفته قبل برای اثاث کشی و اتوبار خود برنامه ریزی نمایید.
3- به دوستان و آشنایان خود نیز از چند هفته قبل از اثاث کشی و اتوبار اطلاع دهید تا اگر در صورت لزوم به همکاری و کمک آن ها احتیاج داشتید بتوانند برنامه ریزی نمایند.
4- در مورد نحوه اثاث کشی و اتوبار در اینترنت سرچ نمایید. می توانید از دوستان و آشنایان خود نیز در این زمینه مشورت و راهنمایی بگیرید.
5- با افراد متخصص مشورت کنید
6- تمامی تجهیزات مورد نیاز برای اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل از کارتن حمل بار گرفته تا ماشین باربری را تهیه نمایید.
7- از هر کدام از اعضای خانواده بخواهید که لیستی از متعلقات خود تهیه نمایند.
تمامی مراحل ذکر شده از جمله مراحل ابتدایی اثاث کشی و اتوبار می باشند که باید قبل از اسباب کشی به آن ها پرداخت.
اما خود پروسه اثاث کشی و اتوبار نیز نیازمند طی مراحلی می باشد.

برای مثال شما باید
•     ...


بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات یکی از کارهای مهمی است که در جابجا کردن وسایل منزل باید انجام دهید.جواهرات بخش عمده ای از دارایی ها و نیز علایق و خاطرات ما هستند.بسیاری از جواهرات از نظر مادی ارزشمند بوده اما بیشتر آنها نیز برای ما ارزش معنوی بسیاری دارند مثل حلقه ازدواج که به هیچ وجه دوست نداریم آن را از دست بدهیم یا گم کنیم. اسباب کشی به اندازه کافی خودش دردسر و دشواری هایی دارد.
اگر به اندازه کافی حواس خود را جمع وسایل با ارزش خود نکنیم
ممکن است خاطره ناخوشایندی از ...


چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی و حمل اثاثیه

چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی و حمل اثاثیه

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد در راستای رفاه حال مشتریان و ارائه کلیه خدمات مربوط به اثاث کشی چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی را نیز به سایر خدمات باربری خود افزوده است.
در همین راستا ما از طراحان دکوراسیون حرفه ای و خلاق کمک می گیریم تا بتوانیم شیک ترین و زیبا ترین ...


در حمل بار و اتوبار چه وسایلی را نگه داریم؟

 در حمل بار و اتوبار چه وسایلی را نگه داریم؟

حمل بار و اتوبار و باربری اسباب منزل از خانه ای به خانه دیگر علاوه بر سختی هایی که دارد اما فرصت های خوبی نیز در اختیار ما قرار می دهد. ما می توانیم به پروسه جابجایی اثاثیه خود به عنوان یک فرصت ایده آل نگاه کنیم. یکی از بهترین چیزها در مورد اسباب کشی وسایل خانه، این است که فرصت منحصر به فردی برای خانه تکانی و یا آپارتمان فعلی تان با رد شدن از چیزهای اضافه، یک به یک، و حذف هر چیزی که قصد ندارید در آینده از آن استفاده کنید، به دست آورید. فرصت خوبی برای تمیز کردن خانه شماست که ممکن است به زودی دوباره اتفاق نیفتد،

پس از اثاث کشی آینده خانه تان برای نظم دهی به وسایل خود استفاده کنید.

درست است که ما دوست نداریم برخی از وسایل منزل مان را از دست بدهیم اما درا ین مواقع بهتر است واقع بینانه تر عمل کنیم و با حمل بار و اتوبار وسایل بدون استفاده و دست و پاگیر هزینه اسباب کشی خود را افزایش ندهیم و خرج روی دست خانواده نگذاریم. همه ما در خانه و اتاق شخصی خود ممکن است وسایلی داشته باشیم که بدون هدف خاصی نگهداری می شوند. این وسایل می توانند اولین گزینه برای حذف در هنگام حمل بار و اتوبار باشند.

قبل از آغاز کار  ...


جابجایی اثاثیه و باربری و خلاصی از وسایل اضافی

جابجایی اثاثیه و باربری و خلاصی از وسایل اضافی

جابجایی اثاثیه و باربری مسئولیت سنگینی بر عهده ما می گذارد به طوری که در هر اثاث کشی و حمل بار استرس و فشار زیادی روی ما وجود دارد. وقتی به اسباب کشی و حمل اثاثیه فکر می کنید احتمالا تصور می کنید که شما مجبور هستید تمام کالا و وسایل تان را بسته بندی و اثاث کشی کنید. اگر در حال برنامه ریزی برای باربری اسباب منزل تان هستید بسته بندی وسایلی که باید در جعبه ها قرار داده شود، برایتان دلهره آور است.

بنابراین، اگر نسبت به بسته بندی همه وسایل تان احساس استرس می کنید من پیشنهاد می کنم به جای نگاه کردن به وسایل تان و اتلاف وقت و انرژی تان سعی کنید به آنها به عنوان یک وسیله پولساز نگاه کنید. چیزهایی که برای مدت طولانی مورد توجه قرار نگرفته اند یا برای استفاده از آن احساس مسئولیت می کنید اما تمایلی به استفاده از آن ندارید، برای اشخاص دیگر می توانند مثل یک گنج باشند.

بنابراین نه تنها می توانید پولی بابت وسایلی که استفاده نمی کنید و نمی خواهید به دست آورید، بلکه به راحتی می توانید وسایل تان را برای یک اسباب کشی آسان و جابجایی اثاثیه و باربری اسباب منزل مرتب و آماده نمایید، از چیزهایی که نیازی ندارید و نمی خواهید قبل از شروع جابجایی اثاثیه و باربری بسته بندی شوند خلاص شوید. این کار پول شما را نیز صرفه جویی خواهد کرد، به ویژه اگر شما شرکت های اتوبار و جابجایی اثاثیه و باربری را استخدام کرده باشید زیرا شرکت های اتوبار و حمل بار بر اساس وزن بار از شما هزینه دریافت می کنند.

صرف نظر از این، همیشه باید چیزهایی را که می خواهید حفظ کنید بسته بندی کنید.

1-فروش وسایل به صورت آنلاین

فروش آنلاین می تواند به سادگی رتبه شماره یک را بدست آورد،
زیرا تا وقتی که شما می توانید با فروش برخی از وسایلی که نمی خواهید پول به دست آورید چرا این کار را نکنید؟ شما می توانید در برخی از وب سایت های آنلاین کالا و وسایل تان را به صورت واقعی برای فروش بگذارید و به راحتی بفروشید.
این کار امور مربوط به جابجایی اثاثیه و باربری را آسان تر می کند

زیرا اثاثیه کمتر یعنی:

 • بسته بندی کمتر
 • وزن کمتر
 • و پول کمتر

جهت انجام سرویس های جابجایی اثاثیه و باربری به ...


حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار همیشه می تواند هیجان انگیز باشد.به خصوص زمانی که قرار است از یک خانه کوچک به یک خانه بزرگ و دلباز انجام شود.آیا تا به حال احساس کرده اید که فضای خانه شما بسته اند؟برای مثال شما نمی توانید یک لحظه حریم خصوصی خود در خانه تان دریافت کنید؟

مثل اینکه در یک انباری زندگی می کنید و نه در یک خانه ی دلپذیر؟

اگر بله، احتمالا "محل سکونت فعلی تان" را ترک کرده و نیاز داشته باشید به خانه بزرگتر ...


باربری و ارسال بار به شهرستان و اسباب کشی یخچال

باربری و ارسال بار به شهرستان و اسباب کشی یخچال

باربری و ارسال بار به شهرستان به صورت  ...


باربری و جابجایی اثاثیه و بسته بندی لباس های مجلسی

باربری و جابجایی اثاثیه و بسته بندی لباس های مجلسی

باربری و جابجایی اثاثیه منزل یکی از مراحل دشوار زندگی افراد است.

انجام تمامی کارهای مربوط به بسته بندی و حمل بار از کارهای مشکلی است که افراد در زمان حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل انجام دهند. بسته بندی لباس برای اسباب کشی یک مرحله ضروری در روند هر باربری و جابجایی اثاثیه است. دیر یا زود، به زمانی که مجبور می شوید لباس های تان را بسته بندی کنید خواهید رسید.... مگر اینکه، شما باربران متخصص در بسته بندی حرفه ای را استخدام کرده اید تا این کار را برای شما انجام دهند.

ما در حال حاضر موضوعات مهمی را درباره نحوه آماده سازی لباس های شما برای بسته بندی

 • مرتب سازی
 • گروه بندی
 • و غیره

و چگونگی بسته بندی لباس برای اثاث کشی

با توجه به بهترین شیوه های بسته بندی پوشش داده ایم. این بار ما توجه شما را به یکی از جنبه های قابل توجه از کار بسته بندی وسایل حساس و خاص - چگونه لباس ها را به صورت آویزان برای یک باربری و جابجایی اثاثیه منزل، به سرعت، به راحتی و با خیال راحت بسته بندی کنیم.

اساسا دو راه برای بسته بندی لباس برای باربری و جابجایی اثاثیه وجود دارد:

استفاده از جعبه های کمدی مخصوص
استفاده از کیسه های زباله

ما در مورد هر دو روش بسته بندی لباس جهت ...


اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران بسیار سریع

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران بسیار سریع

اتوبار و حمل اثاثیه منزل تنها یکی از تخصص های ما در شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد می باشد.

در واقع انجام خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل را تمامی شرکت های باربری انجام می دهند. اما چگونگی به مقصد رسیدن آن ها است که این شرکت ها را از هم متمایز می کند. لذا اتوبار و حمل اثاثیه منزل را تنها از شرکت های باربری و حمل بار مطرح و معتبر بخواهید. زیرا هیچ چیزی بدتر از آن نیست که در حین باربری و اسباب کشی به اثاثیه شما آسیب و صدمه وارد شود.

پس اگر نمی خواهید که چنین تجربه تلخ و فراموش نشدنی را داشته باشید می توانید از خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل ما استفاده نمایید. ما به شما این تضمین و اطمینان را می دهیم که تمامی اثاثیه و بار را صحیح و سالم به شما تحویل دهیم.

اما بیایید ببینیم:

 • چه امکانات و تخصص هایی برای ارائه اتوبار و حمل اثاثیه منزل الزامی و ضروری می باشد؟
 • چگونه یک ...


اتوبار و اسباب کشی و نحوه کمک گرفتن از دوستان

اتوبار و اسباب کشی و نحوه کمک گرفتن از دوستان

اتوبار و اسباب کشی اغلب می تواند با نگرانی و استرس شدیدی همراه باشد،اما با خدمات اسباب کشی آنلاین و با استفاده از راهنمایی های مفید ارائه شده توسط ما جابجایی اثاثیه منزل می تواند بسیار هیجان انگیز و جالب توجه باشد. ایده کمک گرفتن از دوستان برای کار ...


باربری و حمل بار ارزان و بازکردن بسته بندی ها

باربری و حمل بار ارزان و بازکردن بسته بندی ها

باربری و حمل بار ارزان در این زمینه که چگونه پس از ورود به خانه جدید نسبت به باز کردن بسته بندی ها اقدام کنیم و آن را سازماندهی نماییم. اگر بسته بندی اثاثیه برای شما مثل کابوس است پیشنهاد می کنیم آن را انجام ندهید و این کار سخت را با استخدام شرکت های باربری و ...


اتوبار و حمل بار در شرق تهران و بسته بندی اثاثیه

اتوبار و حمل بار در شرق تهران و بسته بندی اثاثیه

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد خدمات بسته بندی، اتوبار و حمل بار در شرق تهران به گونه ای ارائه می دهد که هیچ گونه آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. با این حال ما ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه را نیز در دستور کار خود قرار داده ایم. از این رو در صورت بروز هر گونه حادثه و یا مشکل غیر مترقبه در حین اتوبار و حمل بار در شرق تهران اعم از؛
•    آتش سوزی
•    تصادف
•    و ...
هیچ گونه ضرر مالی به شما وارد نخواهد شد.

لازم به ذکر است که ما تمامی خدمات اتوبار و حمل بار در شرق تهران را مطابق با نظر و سلیقه مشتریان انجام می دهیم. لذا تا کنون توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماییم.

بسته بندی اثاثیه برای اتوبار و حمل بار در شرق تهران

به منظور کاهش آسیب های احتمالی برای ...


باربری اتاق کار و وسایل منزل و فنون انجام آن

باربری اتاق کار و وسایل منزل و فنون انجام آن

باربری اتاق کار و حمل اثاثیه منزل شامل انجام کارهای مختلفی می شود که در مقالات قبلی به بررسی اسباب کشی در بخش های مختلف خانه پرداختیم. در این مقاله قصد داریم در مورد اثاث کشی و جابجایی اثاثیه دفتر کار شما در خانه صحبت کنیم.  اگر شما هم مثل بسیاری از افراد اتاقی را در خانه به کار خود اختصاص داده اید برای حمل اثاثیه اتاق کارتان کافیست با ما همراه باشید و این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید. از این دستورالعمل همچنین برای بسته بندی اثاثیه اداری و دفتر کارتان و اسباب کشی شرکت نیز می توانید استفاده نمایید.

نکات مهم ما در باربری و حمل اثاثیه منزل

چگونگی برنامه ریزی و سازماندهی برای ...


فروش لوازم بسته بندی برای جابجایی و اسباب کشی

فروش لوازم بسته بندی برای جابجایی و اسباب کشی

در اطلس بار گام به گام با شما در اسباب کشی و باربری همراه است. فهرست کارهای زمان اسباب کشی ؛ اسباب کشی استرس زا و پیچیده است و این خیلی آسان است که چیزهای مهم را فراموش کنید. چیزهایی که می تواند باعث اضطراب در دقیقه های آخر اثاث کشی شود. بنابراین برای کنترل استرس هنگام جابجایی اثاثیه ازخانه قدیمی خود مطمئن شوید که همه چیزهای لازم را با خود برداشته اید و همه کارهایی که باید را انجام داده اید.

1. بررسی تک تک اتاق ها

یک راه کلی این است که تمام خانه و اتاق ها را از نظر بگذرانید تا مطمئن شوید که چیزی را جا نگذاشته اید. کمدها، کابینت ها، انباری، پارکینگ، گاراژ، طبقات بالا و پایین و خلاصه هر جایی که فکر می کنید ممکن است چیزی باقی مانده باشد را برررسی کنید. عجله نکنید. حتی فضاهایی مثل حمام و سرویس بهداشتی را نیز چک کنید و برای این کار زمان کافی در نظر بگیرید.

2.مطمئن شوید که خانه امن است.

بسته به اینکه چه زمانی از سال به حمل اثاثیه منزل تان اختصاص داده اید باید مطمئن شوید که خانه امن است پس تمامی در و پنجره ها را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که تمامی در و پنجره ها قفل هستند حتی در زیرزمین و انباری. این کار را زمانی که دارید اتاق ها و تمامی فضای خانه را برای اینکه چیزی جای نگذارید انجام دهید.

3. وسایل گرمایشی را بررسی کنید.

بسته به اینکه در چه فصلی از سال هستید از کارکرد صحیح وسایل گرمایشی و سرماشی اطمینان حاصل کنید. تا در زمستان و یا تابستان با مشکلی مواجه نشوید. و یا صاحبان جدید خانه از این نظر دچار دردسر شوند. برای جلوگیری از یخ زدن لوله ها آب را قطع کنید و یا با صاحبخانه تماس بگیرید.

4. پاکسازی همه زباله ها

زباله ها و مواردی که به آنها نیاز ندارید را از خانه پاکسازی کنید.
و سپس اسباب کشی کنید.
چیزهایی که نیاز ندارید و یا به درد صاحبخانه جدید نمی خورد را از خانه پاکسازی کنید.
تا مالک جدید در این مورد دچار مشکل نشود و یا بوی نامطبوع در فضای خانه ایجاد نشود. شرکت فروش لوازم ...


اتوبار و حمل بار در جنوب تهران برای اتاق خواب

اتوبار و حمل بار در جنوب تهران برای اتاق خواب

اتوبار و حمل بار در جنوب تهران نکاتی در باب بسته بندی و اسباب کشی اتاق خواب به شما ارائه می نماید.
هنگام اسباب کشی اتاق خواب در ابتدا با مرتب کردن و بسته بندی اتاق هایی که کمترین استفاده را در خانه دارند مثل اتاق های مهمان یا اتاق های اضافی شروع کنید. این اتاق ها همچنین می توانند مکانی برای انبار کردن جعبه ها و کارتن حمل بار بسته بندی شده و مبلمان بسته بندی شده مورد استفاده قرار گیرند. در اینجا هشت گام ضروری برای بسته بندی و اثاث کشی آسان اتاق خواب به شما ارائه می دهیم.

انتخاب اعضای خانواده برای مرتب سازی

...


باربری و حمل بار در شرق تهران و توصیه حمل وسایل

باربری و حمل بار در شرق تهران و توصیه حمل وسایل

باربری و حمل بار در شرق تهران برای رهایی از برخی از وسایلی که استفاده ای از آنها ندارید یک راهنمایی کامل در نظر گرفته است. یکی از نکات مثبت در اثاث کشی این است که شما را مجبور می کند تا خانه را از وسایل اضافی پاک کنید و از وسایلی که دیگر مورد استفاده قرار نمی دهید و یا نیاز ندارید خلاص شوید. من فکر می کنم دلیل آن این است که خانواده ما تمایل دارد که کمترین میزان وسایل در خانه ما وجود داشته باشد؛
با اسباب کشی های بسیار زیاد،

 • ارزان تر و آسان تر است اگر وسایل کمتری در
 • بسته بندی شدن
 • جابجایی اثاثیه
 • و بارگیری بر روی کامیون و ...


اتوبار و حمل بار در شمال تهران و اسباب کشی

اتوبار و حمل بار در شمال تهران و اسباب کشی

اتوبار و حمل بار در شمال تهران شرکتی است که در زمینه خدمات باربری و اسباب کشی در تهران فعالیت می کند. این شرکت باربری و اتوبار در تهران می داند که اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل کاری سخت و استرس زا است به خصوص زمانی که قرار است به شهر یا کشور دیگری نقل مکان کنیم. فراموش کردن اشیا و جاگذاشتن آنها و خیلی از چیزهایی دیگری که در هر جابجایی گریبانگیر افراد است نیز ناشی از این استرس و خستگی است که باعث سردرگی افراد می شود. ما تا کنون خانه شخصی بسیاری از افراد را ...


حمل و باربری اثاثیه منزل به شهرستان با برنامه ریزی

حمل و باربری اثاثیه منزل به شهرستان با برنامه ریزی

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با کسب مجوز رسمی کار خدمات باربری و اتوبار را از چندین سال پیش در امر باربری درون شهری در تهران و باربری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها آغاز نموده است.ما با گذشت سالیان و کسب تجربه در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان به شما این قول را می هیم که تخصصی ترین باربری ایران را برایتان انجام می دهیم.
ما خدمات بسته بندی، باربری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها را مدت زمانی بسیار کوتاه به مشتریان ارائه می دهیم؛ از این رو شما می توانید سریعترین باربری را تجربه نمایید.
این یک امر غیر قابل انکار است که باربری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان و یا باربری در تهران بسیار استرس زا و طاقث فرسا می باشد. از این رو ما با هدف کاهش این تنش ها و مدیریت آن ها پا به میدان گذاشته ایم.
باید بیان نمود که از آن جایی که کیفیت خدمات ما بسیار بالا و مطلوب و با قیمتی بسیار مناسب ارائه می گردد، بیش از نیمی از مشتریان، ما را به دوستان و آشنایان خود برای باربری و  ...


اتوبار در جنوب تهران و بسته بندی وسایل حساس

اتوبار در جنوب تهران و بسته بندی وسایل حساس

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد به منظور ارائه خدمات بهتر و سریعتر به ساکنین جنوب تهران، اتوبار در جنوب تهران را نیز راه اندازی نموده است و تا کنون نیز به موفقیت های بسیاری در این زمینه رسیده است. از این رو بسیاری از ساکنین مناطق جنوبی تهران وظیفه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و اداری خود را به ما در ...


کارتن برای اسباب کشی و باربری انواع و کاربردهای آن

کارتن برای اسباب کشی و باربری انواع و کاربردهای آن

کارتن برای اسباب کشی و باربری دارای وزن و اندازه جعبه های معمولی است. به جز اینکه این کارتن ها از مقوای ضخیم ساخته شده است که اجازه می دهد وسایل سنگین و حساس را درون آن قرار دهیم. بنابراین سوال بسیاری از افراد این است که آیا کارتن برای اسباب کشی و باربری را خریداری کنیم و یا از فروشگاه ها و یا دوستانی که به تازگی اسباب کشی کرده اند تهیه کنیم؟ پاسخ این سوال معمولا در ترکیب نیاز و هزینه است. برای اقلام گران قیمت، شکننده یا حساس که نمی خواهید آسیب ببینند، همیشه بهتر است از اشتباه اجتناب کنید و کارتن های جدید و مقاوم را خریداری کنید.
بنابراین هنگام انتخاب کارتن برای اسباب کشی و باربری به نکات زیر توجه نمایید:

خرید کارتن برای اسباب کشی و باربری کوچک:

یک قاعده کلی وجود دارد که  ...


اتوبار در غرب تهران و وسایل تخصصی در اسباب کشی

اتوبار در غرب تهران و وسایل تخصصی در اسباب کشی

اتوبار در غرب تهران به شما کمک می کند تا بدانید برای انجام یک اسباب کشی حرفه ای و آسان به چه چیزهایی نیاز دارید. هنگامی که شما اثاث کشی می کنید اطمینان حاصل کنید که کالاها و وسایل خانه خود را بدون کم و کاست به خانه جدید منتقل می کنید. برای این کار نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی درست و منطقی دارید تا بتوانید لیستی از تمام وسایل خانه خود تهیه کرده و بر آن اساس تمام کالاهای خود را بسته بندی کنید و برای حمل بار آماده نمایید. 

توصیه های اتوبار در غرب تهران اطلس بار

...


باربری و حمل بار در شمال تهران با کارکنان حرفه ای

باربری و حمل بار در شمال تهران با کارکنان حرفه ای

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با ارائه کلیه خدمات مرتبط با باربری و ...


تخصصی ترین باربری و بسته بندی وسایل اتاق غذاخوری

تخصصی ترین باربری و بسته بندی وسایل اتاق غذاخوری

تخصصی ترین باربری در ایران و تهران یعنی اتوبار و باربری اطلس بار به شما در مورد بسته بندی و حمل وسایل درون اتاق غذاخوری توصیه هایی ارائه می کند. اگر چه اتاق غذا خوری نسبت به ...


اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه در این مقاله قصد دارد شیوه اسباب کشی و جابجایی یخچال را آموزش دهد. جابجایی اثاثیه کار بسیار مشکلی است به خصوص وسایلی مثل یخچال که هم حجم و هم وزن زیادی دارد و از یک فرد عادی انرژی و وقت زیادی برای حمل می گیرد. همچنین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که اصلا به سراغ کارهایی مثل جابجایی اسباب سنگین منزل نروند و آن را به دست کارگران و باربران شرکت های اتوبار و باربری بسپارند. جابجایی اثاثیه سنگین کار بسیار مشکلی است با وجود این با کمی برنامه ریزی و کمک می توان وسایل سنگینی مثل یخچال را به راحتی و با امنیت کامل جابجا کرد بدون اینکه به شما یا دستگاه مورد نظرتان آسیب وارد شود.
ما در اتوبار در کامرانیه در این مقاله در مورد چگونگی جابجایی یخچال ها صحبت می کنیم.

آماده سازی یخچال برای حرکت

از یک دیدگاه فنی، یخچال و فریزرها همیشه باید در موقعیت درست و در بیشتر موارد فقط کمی کج شوند. دلیل این امر این است که براکت کمپرسور برای جذب ارتعاشات از کمپرسور در حین عملیات و زمانی که دستگاه در حالت ایستاده است طراحی شده است. اگر دستگاه به صورت افقی حمل شود، ارتعاشاتی که در طول حمل و نقل اتفاق می افتد، باعث ایجاد فشار بر روی براکت می شود و می تواند به آن آسیب برساند.
بسیاری از مشتریان نیز می پرسند که آیا آنها می توانند یخچال و فریزر خود را پس از جابجایی اثاثیه به برق وصل کنند و از آن استفاده نمایند یا خیر. در این مورد انواع مشاوره های متناقض و متفاوت را در اینترنت خواهید یافت. شما می توانید لوازم خانگی خود را پس از حمل و نقل به برق وصل کنید اما توصیه می شود حداقل یک ساعت صبر کنید و پس از آن یخچال را به برق وصل نمایید. البته برخی از انواع یخچال ها هستند که بلافاصله می توانند پس از حمل اثاثیه مورد استفاده قرار گیرند.
در این مورد با شرکت سازنده یا نمایندگان آنها تماس بگیرید.

اتوبار در کامرانیه و اسباب کشی یخچال

راز اسباب کشی موفقیت آمیز

اگر فقط از یک طبقه به طبقه دیگر اثاث کشی می کنید،
زیاد در مورد آن فکر نکنید:
به سادگی یخچال را جدا کنید و بیرون بیاورید،
 دو نفر باربر قوی برای حرکت دادن آن کفایت می کند باربران را استخدام کنید تا یخچال را برای شما حمل نمایند و دوباره آن را به خانه جدید خود بیاورید و نصب نمایید. برای استخدام باربر با ما در اتوبار در کامرانیه تماس بگیرید. اتوبار در کامرانیه اطلس بار دارای ماهر ترین و ورزیده ترین باربران برای حمل بار است. با این حال، هنگام حمل لوازم سنگین از جمله یخچال در مسافت های طولانی تر، اطمینان حاصل کنید که موارد زیر را در نظر داشته باشید:

یخچال را از مواد غذایی کاملا خالی کنید

اتوبار در کامرانیه به شما توصیه می کند تا قبل از جابجایی اثاثیه تان تا حد ممکن از مواد غذایی ذخیره شده در یخچال استفاده کنید.
یخچال را کاملا از مواد غذایی خالی کنید.
قبل از اینکه سعی کنید یخچال را حرکت دهید تمام محتویات آن را خالی کنید.
اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی حتی قالب های یخ و ... در یخچال باقی نمانده است.
همچنین مواردی که در خارج از یخچال و روی در آن قرار دارند مثل آهنرباها را بردارید.

اجزای جدا شدنی را جدا کنید

تمام اجزای قابل جابجایی را از داخل یخچال، از جمله:

 •     قفسه ها
 •     سینی ها

    و دیگر موارد محکم یا متحرک

تقسیم کننده ها
و غیره
را از یخچال باز کنید.
قفسه ها را در حوله ها یا کاغذ و یا پارچه بپوشانید و سپس آنها را با دقت برچسب گذاری کنید. تمام طبقات شیشه ای داخل یخچال را از دستگاه جدا کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها به راحتی و به صورت جداگانه از یخچال برای حمل و نقل بسته بندی می شوند. البته شما می توانید به جای برداشتن طبقات داخلی یخچال آن ها را با چسب محکم کنید اما باربری و اتوبار در کامرانیه اطلس بار توصیه می کند که حتما آن ها را جدا کنید.

اتوبار در کامرانیه و حمل بار

یخچال را خاموش کنید

یخچال را خاموش کنید.
سیم آن را به طور ایمن جمع کنید و آن را در یک بسته بندی کوچک و مناسب قرار دهید.
تا مطمئن شوید که در اسباب کشی جا نمی ماند و گم نمی شود.
اگر یخچال شما دارای یخ ساز است،
آن را از منبع آب جدا کنید.

یخچال را قبل از جابجایی برای چند ساعت از برق بکشید تا اگر قسمت هایی از آن برفک زده یا یخ زده است باز شود. تمامی اتصالات به یخچال را جدا کنید. اگر یخچال شما برفک زده باشد معمولا 6 تا 8 ساعت طول می کشد تا این یخ ها آب شوند پس به یخچال این فرصت را بدهید. می توانید از شب قبل از  ...


اسباب کشی و جبران هزینه ها با فروش کارتن اسباب کشی

اسباب کشی و جبران هزینه ها با فروش کارتن اسباب کشی

اسباب کشی مراحل مختلف زیادی دارد.از دور انداختن وسایل اضافی , خرید لوازم بسته بندی , بسته بندی اثاثیه , بارگیری در ماشین باربری, باز کردن و چیدمان دوباره اثاثیه همه و همه از مراحلی است که در تمامی جابجایی ها به صورت یکسان دیده می شود تنها ممکن است در جزئیات کار با هم تفاوت داشته باشند. یک مسئله مهم پس از جابجایی اثاثیه و باز کردن بسته بندی ها این است که اکنون با جعبه ها و کارتن های خالی و زباله های برجا مانده از وسایل بسته بندی چه باید  کرد؟

در حالی که پرتاب ...


حمل کمد ها و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران با شرکت باربری

حمل کمد ها و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران با شرکت باربری

باربری و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران یک راهنمای کامل برای حرکت دادن وسایل و جابجایی آنها در اسباب کشی در اختیار شما قرار می دهد.اگر شما در حال جابجایی اثاثیه منزل هستید و دارای کشو یا کمد لباس هستید که باید جابجا شود، می دانید که این قطعات سنگین بدبار بوده و حرکت دادن شان دشوار است. از این راهنمایی استفاده کنید تا به شما کمک کند تاکمد و قفسه های تان را برای باربران شرکت اتوبار و باربری آماده کنید یا خودتان آن را حرکت دهید.

از فضای داخلی آنها برای حمل بار استفاده کنید

 • کمدها 
 • کشوها 
 • و قفسه ها

یک مکان عالی برای بسته بندی لباس و بالش های اضافی هستند،

البته هنگامی که تمام وسایل داخل آنها را خالی و بسته بندی کرده باشید.

این گونه وسایل به عنوان پوشش عمل می کند و یک فضای عالی برای قرار دادن قطعات بزرگ و نرم مانند:

 •  کوسن های مبل
 • انواع بالش ها
 • و لباس ها

 فراهم می کند

آنها در جای مناسب قرار دهید و هرگز نباید فراموش کنید که درون آنها را یک سری از وسایل تان را بسته بندی کردید ... 

راهنماییهای بیشتر را از ما در باربری و  ...


باربری داخل شهری تهران و تمیز کردن انباری

باربری داخل شهری تهران و تمیز کردن انباری

باربری داخل شهری تهران اطلس بار به شما کمک می کند تا گاراژ و انباری خانه خود را در پنج مرحله اسباب کشی کنید گاراژ اغلب آخرین جایی است که برای بسته بندی و اسباب کشی به سراغ آن می رویم. ما در گاراژ و انباری خانه خود ممکن است خیلی از وسایل اضافی و بی اهمیت را روی هم تلنبار کرده باشیم. انباری ها معمولا پر از وسایلی است که ممکن است روزگاری به کار ما بیاید اما در بیشتر مواقع از آنها استفاده ای نمی کنیم.

انباری خانه های ما اغلب به جایی برای پرتاب وسایل اضافی به درون آن تبدیل شده است. اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به پایان رسیده است اکنون نوبت آن است که به سراغ انباری برویم و وسایل داخل آن را نیز بسته بندی کنیم. با کمی برنامه ریزی و تیزهوشی می توانید انباری خانه تان را خلوت کنید و بسته بندی را بهتر انجام دهید و نیز مقداری پول نیز به جیب بزنید. اکنون این سوال پیش می آید که چگونه در ...


اتوبار در شرق تهران و تهیه وسایل بسته بندی

اتوبار در شرق تهران و تهیه وسایل بسته بندی

اتوبار در شرق تهران اطلس بار قصد دارد تا یک راهنمای کلی برای اسباب کشی و حمل بار در اختیار شما قرار دهد. همه کسانی که اسباب کشی می کنند می خواهند به یک خانه متفاوت حرکت کنند. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا کسی ممکن است اسباب کشی کند اما خانه ای را که همیشه خانه اش است نگه دارد. ممکن است جامعه از یک منطقه خانواده محور به یک منطقه دانشجوی کالج تغییر کند. ترافیک در حال حاضر غیرقابل تحمل است یا اینکه زمین هایی که خانه در آن ساخته شده است دیگر محفوظ نیست. گاهی اوقات، شما هیچ شانسی ندارید اما باید اسباب کشی کنید.

در اینجا هر چیز را که باید در مورد اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل به خانه جدید بدانید را خواهید یافت.

برآورد هزینه های اسباب کشی

شما قصد جابجایی اثاثیه را دارید، اما جابجایی خانه ممکن است از لحاظ مالی قابل اجرا نباشد. بنابراین، اولین قدم این است که تعیین کنید چقدر هزینه می شود تا اسباب کشی نمایید. هزینه ها به مجموعه وسیعی از عوامل مانند وزن و اندازه وسایل، فاصله ای که برای حرکت به خانه جدید نیاز دارد بستگی دارد. به این ترتیب، برای دریافت اطمینان از برآورد دقیق هزینه ها مهم است که هزینه ها را براساس مشخصات وضعیت خود دریافت کنید. اگر همه چیز روشن است، وقت آن رسیده است که شروع به کار شود. ما در  ...


باربری در تهران و باربری بین شهری و تفاوت های آنها

باربری در تهران و باربری بین شهری و تفاوت های آنها

باربری در تهران و باربری بین شهری دو نوع از انواع مختلف اتوبار است. این دو تفاوت ها و شباهت هایی دارند اما برای ورود به هر کدام از شرایط  اعم از حمل اثاثیه در تهران و یا ...


اتوبار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان و باربری

اتوبار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان و باربری

اتوبار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان موضوعی است که می تواند برای خیلی از ما نگران کننده باشد. رفتن به یک شهر دیگر برای اولین بار می تواند دلهره آور باشد، به ویژه اگر از یک شهر کوچک به یک شهر بزرگ اسباب کشی کرده باشید. ممکن است برای تضادهای آشکار، مانند ترافیک یا هزینه زندگی، آماده باشید.

اما تغییرات ناگهانی دیگر تا برای مدتی در شهر زندگی نکنید، متوجه آنها نمی شوید.

در اینجا چیزهای هست که باید بدانید.

مراقبت و توجه به جزئیات در اتوبار و  ...


باربری در شرق تهران و مقابله با استرس اسباب کشی

باربری در شرق تهران و مقابله با استرس اسباب کشی

باربری در شرق تهران اطلس بار راهکارهایی برای مقابله با استرس و اضطراب اسباب کشی و جابجایی اسباب منزل ارائه می نماید. جابجایی اثاثیه می تواند بسیار استرس زا باشد، اگر فرصت جدیدی برای کار و زندگی دارید ممکن است در اسباب کشی بامشکلاتی مواجه شوید. با این حال، با کمی آمادگی و داشتن یک چشم انداز مناسب، می توانید فرایند جابجایی اثاثیه را برای خود و خانواده تان آسانتر کنید. برای تجربه یک اسباب کشی بدون استرس و نگرانی، قبل از اینکه اقدام به اثاث کشی نمایید، مهم است که به خود زمان بدهید تا با محل اقامت جدید خود سازگار باشید. مقابله با استرس جابجایی می تواند دشوار باشد، اما در عین حال اثاث کشی خانه می تواند یک فصل هیجان انگیز و سرگرم کننده و جدید در زندگی شما باشد. با راهکارهایی که  ...


باربری در شمال تهران و اسباب کشی حیوانات خانگی

باربری در شمال تهران و اسباب کشی حیوانات خانگی

باربری در شمال تهران و اتوبار در شمال تهران توسط اتوبار و باربری اطلس بار تهران در این مقاله قصد دارد تا به شما توصیه هایی به جهت جابجایی حیوانات خانگی در اسباب کشی و حمل اثاثیه نماید. شرکت خدمات اسباب کشی  ...


کاهش قیمت حمل بار با استفاده از جعبه های سبز

کاهش قیمت حمل بار با استفاده از جعبه های سبز

کاهش قیمت حمل بار یکی از مهم ترین مسائلی است که این روزها افراد در جابجایی اثاثیه از شرکت های باربری می خواهند. اما چگونه می توان یک سرویس حمل بار مقرون به صرفه داشت. اطلس بار از شرکت های باربری است. در اینجا نکات و راهنمایی هایی برای حمل بار ارزان با کاهش هزینه های بسته بندی ارائه توسط اطلس بار ارائه شده ا ...


اتوبار در پاسداران و اثاث کشی سریع با اطلس بار

اتوبار در پاسداران و اثاث کشی سریع با اطلس بار

اتوبار در پاسداران اطلس بار پاسارگاد روشهای مناسب برای یک اسباب کشی سریع و بسته بندی در یک روز را در اختیار شما قرار می دهد. زمانی پیش می آید که مجبور هستیم خیلی سریع اثاث کشی کنیم و نیاز داریم تا وسایل منزل خود را به نحوی بسته بندی کنیم که این کار در کمتر از یک روز انجام شود. اتوبار در پاسداران اطلس بار با ارائه راهکارهایی در این زمینه به شما کمک می کند.

در حالت ایده آل، بیشتر افراد حداقل برای هشت هفته نیاز به برنامه ریزی و بسته بندی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه دارند. با این حال، اثاث کشی های آخرین دقیقه ای نیز خیلی رایج است، زیرا برخی افراد مجبور به جابجایی اثاثیه در کمتر از یک ماه می شوند. بنابراین، اگر یک اسباب کشی سریع و فوری در برنامه های شما می باشد، در اینجا یک راهنمای آسان برای اطمینان از مرتب سازی سریع و بسته بندی وسایل منزلتان توسط اتوبار در پاسداران اطلس بار خواهید یافت.

جمع آوری وسایل اضافی

یک مزیت فوق العاده که در ...


باربری و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی با نوجوانان

باربری و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی با نوجوانان

باربری و حمل اثاثیه منزل برای بسیاری از ما دشوار است اما برای یک نوجوان که در حال حاضر مسائل مربوط به سن خود را تجربه می کند این مسئله دشوار تر است. نوجوانان در حال طی کردن اولین مراحل اجتماعی شدن هستند و باربری و  جابجایی اثاثیه منزل اصلا خبر خوشایندی برای آنها نیست. هدف از این مقاله داشتن نوجوانانی شاد در اتوبار، باربری و حمل اثاثیه منزل به یک خانه جدید است.

با جابجایی خانه، زندگی آنها کاملا پیچیده تر می شود.

 • از دست دادن دوستان قدیمی
 • رفتن به مدرسه جدید
 • یک محله جدید

به خصوص در این گروه سنی سخت است.

اما کمک به آنها در مورد آشنایی با مدرسه جدید، کمک به پیدا کردن دوستان جدید و شناختن محله جدید،باعث می شو تا به راحتی این مشکلات را پشت سر بگذارند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در برخورد با این مشکل ارائه می شود. اگر نوجوان شما مایل به ترک خانه فعلی نیست این کاملا طبیعی است. از دست دادن تمامی چیزهای آشنا همیشه ترسناک است.

مجله باربری و حمل اثاثیه منزل

جابجایی برای هر عضو خانواده سخت است،

اما به خصوص برای نوجوانانی که از مدرسه، دوستان، باشگاه ها و دیگر موارد مرتبط به خود دور می شوند، کمتر قابل درک است. حتی اگر این جابجایی برای خانواده مفید باشد اما نوجوان ممکن است با آن مقابله کنند و در برابر این تصمیم خانواده از خود مقاومت به خرج دهد

اگر فکر می کنید آن را می پذیرد خودتان یک مجله در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل برای فرزند نوجوان تان بخرید. یک مجله در مورد اسباب کشی و باربری و حمل اثاثیه منزل می تواند وسیله خوبی برای فرزند نوجوان شما باشد تا بتواند احساسات خود را از این جابجایی به خوبی بیان نماید. اگر نوجوان شما مایل به ...


باربری در تهران و محتویات جعبه شب اول اسباب کشی

باربری در تهران و محتویات جعبه شب اول اسباب کشی

باربری در تهران از خدماتی است که برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل در سراسر تهران به کارگرفته می شود. شرکت های باربری در تهران به تعداد زیادی وجود دارند و هر روز نیز به شرکت های باربری در تهران افزوده می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد آنچه قرار است در اولین شب پس از اسباب کشی و ...


جابجایی اثاثیه منزل با اتوبار و باربری اطلس بار

جابجایی اثاثیه منزل با اتوبار و باربری اطلس بار

جابجایی اثاثیه منزل از آن دست خدماتی است که از شرکت های اتوبار و باربری می توانید دریافت نمایید.

ممکن است ...


اسباب کشی آسان و اتوبار و نکات سهولت اسباب کشی

اسباب کشی آسان و اتوبار و نکات سهولت اسباب کشی

اسباب کشی آسان و اتوبار  موضوعی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.در اینجا قصد داریم چند نکته برای اسباب کشی آسان و اتوبار  و بسته بندی که جابجایی شما را آسان تر می کند ارائه دهیم. بابت خانه جدید به شما تبریک می گوییم! اکنون زمان آن است که پیدا کنید چطور می خواهید روشهای بسته بندی اثاثیه و جابجایی وسایل منزل را بدون:

 • شکستن وسایل
 • آسیب دیدن در و دیوارها
 • صدمه دیدن کمرتان

انجام دهید.

فهرست خوبی که در اینجا ارائه می کنیم شامل چند نکته برای راهنمایی جهت ...


حمل اثاثیه منزل در غرب تهران و باربری در تعطیلات

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران و باربری در تعطیلات

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران و باربری اطلس بار در این مقاله قصد دارد به شما راهکارهایی برای اسباب کشی در تعطیلات ارائه نماید. همراه با ما درحمل اثاثیه منزل در غرب تهران و باربری تا پایان این مقاله همراه باشید کلید موفقیت در هر چیزی این است که سازماندهی شود. این که باید انجام شود و چه زمانی باید انجام شوداثاث کشی در تعطیلات می تواند یک تجربه متفاوت از جابجایی و اسباب کشی باشد.

با توجه به اینکه بیشتر نگرانی های شما در مورد اثاث کشی است، به طور طبیعی زمان کمتری صرف تعطیلات  می کنید. شاید شما دعوت نامه ای برای یک مهمانی تعطیلات را لغو کنید که واقعا نمی خواهید حضور پیدا کنید یا تصمیم بگیرید که هدایای غیر ضروری را خریداری نکنید. به طور کلی، انتظارات شما برای تعطیلات بسیار کمتر از سایر نیازهای عاطفی و فیزیکی است. شما حتی ممکن است در این زمان از  تعطیلات نیز صرف نظر کنید.

احتمالا لازم نیست که این را بگوییم، اما جابجایی اثاثیه در طول تعطیلات به معنی استرس تعطیلات به اضافه  ...


باربری و حمل بار در تهران با اتوبار اطلس بار

باربری و حمل بار در تهران با اتوبار اطلس بار

باربری و حمل بار در تهران توسط اتوبار و باربری اطلس بار انجام می شود.

اگر در زمینه اسباب کشی، اتوبار و باربری و حمل بار در تهران سوالی دارید می توانید تا پایان این مقاله با ما در ...


اتوبار و حمل بار ارزان با کدام اتوبار و باربری؟

اتوبار و حمل بار ارزان با کدام اتوبار و باربری؟

اتوبار و حمل بار ارزان یک دانش تخصصی در باربری و اتوبار است.جابجایی می تواند یکی از حوادث پر تنش زندگی باشد که پر از هرج و مرج و احساسات است زیرا شما باید همه وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید. 

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا مردم جابجا می شوند، اما یک چیز مهم باقی می ماند و آن هم این است که این فرآیند نیاز به برنامه ریزی، مدیریت و صبر دارد.  بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر از خدمات و سرویس های حرفه ای شرکتهای اتوبار و حمل بار ارزان استفاده کنند، در نهایت باید هزینه های زیادی را پرداخت کنند. از این رو سعی می کنند همه چیز را به تنهایی انجام دهند. حمل اثاثیه و جابجایی وسایل منزل به تنهایی نه فقط تنش زا است، بلکه می تواند باعث آسیب به اموال شما شود،

به شما آسیب برساند و زمان زیادی را صرف کند.

با کمک یک شرکت اتوبار و حمل بار ارزان مانند ...


حمل اثاثیه منزل و باربری اثاثیه در اسباب کشی ها

حمل اثاثیه منزل و باربری اثاثیه در اسباب کشی ها

حمل اثاثیه منزل بخش اعظمی از اسباب کشی را شامل می شود.

بهتر است از دید کسی که درگیر اسباب کشی است به  ...


اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه جهت اثاث کشی

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه جهت اثاث کشی

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه از خدماتی است که شرکت های اتوبار و حمل بار ارائه می کنند. سرویس های اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه را کسانی که قصد دارند اسباب کشی را خودشان انجام دهند نیاز دارند زیرا با خرید لوازم بسته بندی مناسب می توانند به خوبی اثاثیه خود را جهت جابجایی و حمل و نقل بسته بندی کرده و آماده نمایند. این باعث می شود تا هزینه و قیمت باربری نیز کاهش پیدا کند. امروزه  شرکت های خوب اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تمامی نیازها در امر حمل بار و اتوبار را برطرف می نمایند.

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه منزل و محل کار

در اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار تجهیزات و وسایلی ارائه می شود که جهت بسته بندی انواع وسایل مختلفی که در همه منزل و شرکتها وجود دارد به کار می رود. بسته بندی به دلیل محافظت از اشیایی است که قرار است در اثاث کشی آن ها را جابجا نماییم. همچنین راحتی و سرعت کار ...


حمل پیانو در اسباب کشی با اتوبار اطلس بار

حمل پیانو در اسباب کشی با اتوبار اطلس بار

برای اسباب کشی ها حمل پیانو و حمل سایر وسایل سنگین مانند آن استرس زیادی را برای شما بهمراه خواهد داشت.

برای بسته بندی و حمل پیانو در اسباب کشی ها  ...


باربری و اسباب کشی و چک لیست اسباب کشی

باربری و اسباب کشی و چک لیست اسباب کشی

قطعا شما هم از افرادی هستید که ...


اتوبار و ارسال بار به شهرستان با بالاترین کیفیت

اتوبار و ارسال بار به شهرستان با بالاترین کیفیت

اتوبار و ارسال بار به شهرستان یکی از مشاغل سخت و طاقت فرسایی میباشد که بار مسئولیت بسیار سنگینی دارد.

خدمات شرکت های اتوبار و باربری شامل موارد بسیاری است.

که اتوبار و ...


باربری ارزان قیمت چه نوع خدماتی را ارائه می نماید؟

باربری ارزان قیمت چه نوع خدماتی را ارائه می نماید؟

باربری ارزان قیمت واژه ای است که این روزها از طرف ...


قیمت باربری بین شهری چگونه محاسبه می شود؟

قیمت باربری بین شهری چگونه محاسبه می شود؟

نرخ و قیمت باربری در شهرهای مختلف و در مسیرهای بین شهری از مسائلی است که افراد در هنگام استخدام شرکت های باربری باید توجه زیادی به آن داشته باشند زیرا در مورد قیمت باربری بین شهری و هزینه حمل بار هر دو طرف باید توافق کامل داشته باشند و قیمت  از همان ابتدای کار مشخص شود تا پس از پایان کار هیچ یک از طرفین نتواند چیزی به آن مبلغ اضافه کرده یا از آن کم نماید.
بسیار دیده شده است که شرکت های باربری در ابتدای کار مبلغی را به عنوان هزینه حمل اثاثیه بیان می کنند اما پس از پایان کار لیستی از هزینه های اضافی را به دست مشتری می دهند تا پرداخت کند. از این رو بهتر است با شرکتی کار کنید که از همان ابتدا در مورد قیمت و نرخ آن ها شفاف باشد.
باربری به دو شکل باربری درون شهری و ...


اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی از ملزوماتی است که در اسباب کشی و حمل بار به کار می رود. از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی برای بسته بندی لوازم و کالاهای مختلف استفاده می شود. اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف وجود دارد و شرکتهای مختلف باربری و حمل بار انواع مختلف کارتن حمل بار و اتوبار و ...


کارتن بسته بندی اسباب کشی و باربری و وسایل مناسب

کارتن بسته بندی اسباب کشی و باربری و وسایل مناسب

کارتن بسته بندی ضروری ترین وسیله برای شروع کار ...


اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد که از دیگر محله های شهر تهران است در این مقاله مورد بحث قرار داده می شود. افرادی که در منطقه یوسف اباد زندگی می کنند می توانند جهت باربری و اتوبار در یوسف آباد با شرکتهای باربری و حمل بار در این منطقه در تماس باشند. اما مناسب ترین شرکت باربری و اثاث کشی و  ...


باربری و اسباب کشی آسان با کمترین هزینه و قیمت

باربری و اسباب کشی آسان با کمترین هزینه و قیمت

باربری و اسباب کشی آسان یکی از از مواردی است که همه ما دوست داریم در جابجایی اثاثیه آن را تجربه نماییم. اگر بخواهیم یک باربری و اسباب کشی آسان را تجربه کنیم اولین راهش تماس با شرکت های اتوبار و باربری است. اما این کار هزینه های باربری و قیمت تمام شده حمل اثاثیه را برای ما خیلی بالا می برد و برای بسیاری از ما پرداخت هزینه های باربری غیر ممکن است. پس آیا باید گفت کسانی که قدرت استخدام کارگر و یا شرکت های اتوبار و باربری را ندارند باید با سختی اسباب کشی کنند؟

در پاسخ باید گفت خیر.

همیشه تنها راه یک  ...


اتوبار در نیاوران و بررسی محله نیاوران برای باربری

اتوبار در نیاوران و بررسی محله نیاوران برای باربری

اتوبار در نیاوران موضوع مورد بحث در این مقاله است.

نیاوران از محله های شمال شهر تهران است. این محله از غرب به دربند، از جنوب با فرمانیه و از شرق با دارآباد منتهی می گردد. خیابان نیاوران که با نام فعالی خیابان شهید باهنر شناخته می شود بزرگترین و مهم ترین خیابان این محله است. این خیابان میدان شهید باهنر یا میدان نیاوران را به میدان قدس و تجریش متصل می گرداند.

این محله دارای شیب خاصی است از این رو نوع معماری ویژه ای در آن به چشم می خورد. این محله در ارتفاع 1700 متری از سطح دریا واقع شده است از این رو از آب و هوای سردی برخوردار است.

مراکز تفریحی در نیاوران

کاخ نیاوران که یک اقامتگاه سلطنتی بوده است به همراه پارک نیاوران، شهر کتاب نیاوران و فرهنگسرای نیاوران از مهم ترین اماکن تفریحی و دیدنی در نیاوران است این اماکن در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده اند. تکیه نیاوارن نیز که از قدیمی‌ترین و مشهورترین تکیه‌های تهران است در محله نیاوران واقع شده است.

مراکز خرید در نیاوران

مرکز خرید نارون ، اطلس مال و فروشگاه های برندهای معتبر از جمله مراکز خرید در نیاوران است.

دسترسی محله نیاوران

اصلی ترین دسترسی نیاوران خیابان نیاوران یا خیابان شهید باهنر است که خیابان اصلی این محله به حساب می آید.

سایر ویژگی های نیاوران

در این منقطه رستوران های متعدد و مختلف, بیمارستان باهنر و بیمارستان نورافشار, ایستگاه مترو باهنر و تاکسی های خطی از دیگر امکانات و دسترسی های این محله به حساب می آیند.

باربری و اتوبار در نیاوران

...


باربری بین شهری و انواع روش های باربری و اتوبار

باربری بین شهری و انواع روش های باربری و اتوبار

باربری بین شهری تفاوت های زیادی با حمل بار درون شهری دارد.

باربری بین شهری زمانی استفاده می شود که فرد قصد داشته باشد شهری را به مقصد شهری دیگر ترک کرده و در شهری جدید ساکن شود. ازاین رو نیاز دارد تا لوازم منزل خود را از شهر مبدا به شهر مقصد ارسال نماید به این شیوه از جابجایی، باربری بین شهری گفته می شود. اصولا این گونه جابجایی ها به جهت تغییر شهر محل زندگی به دلایلی از جمله جابجایی محل کار , درس و یا رهایی از شلوغی شهر مبدا انجام می شود. اسباب کشی معمولا کاری است که با نگرانی و استرس همراه است به خصوص در ...


اتوبار در اقدسیه و آشنایی با باربری در اقدسیه

اتوبار در اقدسیه و آشنایی با باربری در اقدسیه

اتوبار در اقدسیه موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. اقدسیه یکی از محلات مهم در شمال تهران است. اقدسیه در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است.  زمین های این منطقه را ناصرالدین شاه خریداری نمود و در آن برای یکی از همسران خود به نام امینه اقدس یا اقدس الدوله کاخی ساخت که به همین دلیل به نام اقدسیه معروف شد. محله اقدسیه از شرق به اتوبان امام علی(ع)، از غرب به خیابان پاسداران، از شمال به خیابان آرش و از جنوب به اتوبان صدر منتهی شده است.

ویژگی های مهم محله اقدسیه

دسترسی ها
اتوبان های ارتش، امام علی و خیابان پاسداران از دسترسی های اصلی محله اقدسیه به حساب می آیند.
مراکز تفریحی
از بوستان های این محله می توان به بوستان ثامن و اراج که از مراکز تفریحی محله اقدسیه می باشند می توان اشاره کرد.
حمل و نقل
ایستگاه مترو قائم و نوبنیاد نزدیک ترین ایستگاه ها به این محله می باشد.

اعلاوه بر آن ایستگاه تاکسی و اتوبوس شرکت واحد نیز در اقدسیه موجود می باشد.
مراکز خرید
علاوه بر مراکز خرید محلی این محله دارای مراکز خریدی مانند الماس شرق و بورس طلا فروشی اقدسیه می باشد.
بیمارستان
دو بیمارستان چمران و بیمارستان نیکان در محله اقدسیه قرار دارند.
رستوران ها
محله اقدسیه دارای انواع رستوران های ایرانی و فرنگی با سطح قیمت متوسط رو به بالا است.

باربری و اتوبار در اقدسیه

اقدسیه نیز همانند دیگر محله های تهران دارای جمعیت زیادی است و این جمعیت نیز نیازمند جابجایی و اسباب کشی هستند. شرکتهای باربری و اتوبار زیادی نیز هستند که در محله اقدسیه فعالیت دارند. ...


باربری تهران به شهرستان و ارسال بار از تهران

باربری تهران به شهرستان و ارسال بار از تهران

باربری تهران به شهرستان که به آن باربری بین شهری نیز گفته می شود.

یکی از شاخه های اصلی حمل بار و اتوبار می باشد.

اگر برای ادامه زندگی قصد اسباب کشی به سایر شهرستان ها را داشته باشید و یا می خواهید کالا و وسیله ای را از تهران به شهری دیگر ارسال نمایید می توانید از خدمات باربری تهران به شهرستان که شرکت های اتوبار در تهران ارائه می نمایند استفاده نمایید. بسیاری از افراد پس از مدتی زندگی در تهران به این نتیجه می رسند که زندگی در این شهر شلوغ , پرهیاهوی و پرترافیک برایشان مشکل است و ترجیح می دهند برای زندگی به شهری دیگر نقل مکان نمایند.

از این رو نیاز به شرکتی دارند که خدمات حمل اثاثیه به شهرستان را ارائه می نمایند.

البته امروزه بسیاری از شرکت های باربری در زمینه باربری تهران به شهرستان فعالیت دارند.

اما برای انتخاب بهترین باربری بین شهری جهت باربری تهران به شهرستان بهتر است به تجیهزات و اقدامات شرکت جهت محافظت از اثاثیه مان دقت و توجه بیشتری داشته باشیم. زیرا همانطور که می دانیم مسافت طولانی است و در این راه طولانی ممکن است پیشامدهای مختلفی پیش آید که منجر به خسارت و زیان به لوازم ما شود. در این مقاله سعی کردیم نکات مهمی که باید در باربری تهران به شهرستان و حمل بار بین شهری رعایت نماییم را بیان کنیم.

امیدواریم مفید فایده باشد.

خودرو باربری و باربری تهران به شهرستان

یکی از مهم ترین نکات در  ...


اثاث کشی و باربری محله های مختلف در تهران

اثاث کشی و باربری محله های مختلف در تهران

اثاث کشی و باربری برای بسیاری از افراد یک تجربه سخت و طاقت فرسا محسوب می شود. این امر در شهری مثل تهران نیز از حساسیت بیشتری برخوردار است. تهران شهری است که جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند و محله های مختلف آن از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران نیازمند روش خاصی برای اتوبار و حمل اثاثیه می باشند.

در این مقاله قصد داریم با روش های اثاث کشی و باربری در محلات مختلف تهران آشنا شویم و اتوبار و باربری را انتخاب کنیم که بتواند در تمامی محلات مختلف به خوبی سرویس رسانی نماید.

اثاث کشی و باربری در محله های مختلف تهران

یکی از معیارهای مهم در انتخاب شرکت های اتوبار جهت اثاث کشی و باربری محل قرار گیری آن شرکت است. امروزه افراد ترجیح می دهند از شرکت های باربری و حمل بار در محله خود کمک بگیرند. برای مثال اگر فردی در محله الهیه تهران زندگی می کند اصولی و منطقی است که این فرد برای کار اسباب کشی به شرکت های باربری در این محله رجوع نماید. و از میان شرکت های مختلف در منطقه الهیه بهترین و مناسب ترین شرکت اتوبار و اثاث کشی و باربری ارائه کننده سرویس های حمل بار و بسته بندی اثاثیه را انتخاب کند.

تهران به چهار بخش اصلی شمال , جنوب , شرق و غرب دسته بندی می شود همچنین در یک دسته بندی دیگر شامل پنج بخش است که مرکز نیز در این دسته بندی اضافه می شود. این مسئله برای شرکت های ...


باربری تخصصی در تهران و خدمات آن

باربری تخصصی در تهران و خدمات آن

تخصصی ترین باربری تهران به باربری گفته می شود که بتواند خدمات جامع و کاملی در زمینه باربری , حمل بار و اثاث کشی ارائه نماید. از نظر تجیهزات و خدمات چنین شرکتی نباید محدودیتی داشته باشد که اگر چنین باشید دیگر تخصصی ترین باربری تهران نامیده نمی شود. از این رو شرکتی که خود را به عنوان تخصصی ترین باربری تهران معرفی می کند باید از همه نظر آماده بوده و دارای تمامی امکانات و تجهیزات , دانش روز دنیا و تخصص های لازم بوده و در ارائه خدمات ویژه و VIP نیز متخصص باشد.

هر روز تعداد زیادی شرکت باربری و ...


شرکت اسباب کشی و اتوبار و روشهای بارگیری اثاثیه

شرکت اسباب کشی و اتوبار و روشهای بارگیری اثاثیه

شرکت اسباب کشی و اتوبار شرکتی است که وظیفه حمل و نقل بار و اسباب کشی وسایل منزل یا محل کار را بر عهده دارد و در کل در زمینه جابجایی انواع مختلف کالا فعالیت می نماید. یک شرکت اسباب کشی و اتوبار در زمینه حمل بار و باربری نیاز به تجهیزاتی دارد تا بتواند بار را به سلامت به مقصد برساند این تجهیزات شامل وسایل بسته بندی و وسایل نقلیه برای بارگیری است. همچنین تجهیزاتی که برای حمل بار اعم از بارهای سنگین استفاده می شود نیز از نیازهای ضروری یک شرکت اسباب کشی و ...


حمل بار بین شهری مطمئن در سراسر ایران

حمل بار بین شهری مطمئن در سراسر ایران

حمل بار بین شهری از نمونه خدمات و تخصص های ما در اتوبار و باربری اطلس بار می باشد.

در ...


اتوبار در تهران با صرف کمترین هزینه و بهترین خدمات

اتوبار در تهران با صرف کمترین هزینه و بهترین خدمات

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد خدمات خود اعم از اتوبار در تهران را با قیمتی استثنایی به شما ارائه می دهد. لازم به ذکر است که کیفیت خدمات ما بسیار بالا می باشد و مقایسه بین کیفیت خدمات ما و قیمت های ما نشان می دهد که ما یکی از با انصاف ترین شرکت های ...


مطمئن ترین باربری تهران و رعایت اصول در باربری

مطمئن ترین باربری تهران و رعایت اصول در باربری

مطمئن ترین باربری تهران به باربری اطلاق می شود که بتواند در میان شلوغی و ترافیک این شهر بزرگ بدون مشکل و دردسر بار و اثاثیه را جابجا نماید. همچنین در مطمئن ترین باربری تهران کلیه اصول و استانداردهای لازم جهت اتوبار و باربری رعایت می شود تا بارها به صورت کامل و بی نقص و بدون هیچ گونه آسیب و خسارت به مقصد برسند. اگر قصد اثاث کشی دارید توصیه می کنیم با مطمئن ترین باربری تهران و ایران جهت این کار همکاری نمایید. اما برای انتخاب مطمئن ترین باربری تهران بهتر است بدانیم که چنین شرکت اتوبار و باربری مطمئن چه ویژگی هایی دارد.
در اینجا به ویژگی های مطمئن ترین باربری تهران می پردازیم:

امنیت بالای بار در حین جابجایی

شرکتی می تواند ادعا کند مطمئن ترین باربری تهران است که بتواند ایمنی و امنیت بار را در طول جابجایی حفظ نماید. یک شرکت مطمئن و امن باربری هرگز کاری نمی کند که سلامت بار مشتری به خطر افتد. مطمئن ترین باربری تهران با آموزش پرسنل خود آنها برای کار بسته بندی و باربری کاملا آماده نموده و سپس تیم حرفه ای خود را برای اثاث کشی و حمل بار ارسال می نماید.
همچنین مطمئن ترین باربری تهران همواره تجهیزات خود را به روز نگه داشته و تلاش می کند تا تمامی نواقص را برطرف نماید. دانش و آگاهی از استانداردها و تکنیک های روز دنیا نیز از دیگر ویژگی های مطمئن ترین باربری تهران است. تمامی دغدغه های ما در زمان اسباب کشی این است که بتوانیم وسایل مختلف را به بهترین نحو ممکن به مقصد برسانیم و تلاش کنیم همه چیز طبق زمانبندی و برنامه ریزی پیش برود. ایمن ترین و مطمئن ترین باربری تهران سلامت اثاثیه را وظیفه خود می داند و تمامی تلاش خود را برای حفظ آنها به کار می بندد.

ماشین باربری در مطمئن ترین باربری تهران

ماشین باربری مناسب

وسیله نقلیه اهمیت زیادی در باربری و ...


باربری و جابجایی اسباب منزل با تعهد بالا

باربری و جابجایی اسباب منزل با تعهد بالا

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت های باربری و جابجایی اسباب منزل معتبر و مطمئن داشتن تعهد و مسئولیت پذیری بالا است. به این ترتیب اعتماد و اطمینان مشتری به این شرکت های باربری افزایش پیدا می کند زیرا مشتری می داند که شرکت در قبال وسایل او تعهد دارد و تمامی تلاش خود را برای حفظ ایمنی و امنیت وسایل و جلوگیری از هر گونه خسارت به اموال به کار می بندد. از این رو است که تمامی پرسنل شرکت باربری مدرن اطلس بار خود را در قبال تمامی اثاثیه شما مسئول می دانند.
ما می دانیم که باربری و جابجایی اسباب منزل یک فرآیند دشوار و خسته کننده می باشد.
از این رو اکثر مشتریان در این مواقع، بی حوصله و کسل می شوند. ما تمام تلاش خود را می کنیم که در هنگام باربری و جابجایی اسباب منزل اوقات خوب و خوشی را برای شما فراهم کنیم. در واقع هدف ما رفع استرس های شما ناشی از باربری و جابجایی اسباب منزل می باشد. بسیاری از افراد نام اسباب کشی که به میان می آید دچار ترس و اضطراب می شوند و تا جایی که امکان داشته باشد تمایل دارند از این کار اجتناب نمایند. این خوب است اما زمانی در زندگی پیش می آید که جابجایی اثاثیه اجتناب ناپذیر است و شما ناگزیر از اثاث کشی و حمل و نقل وسایل به خانه ای دیگر هستید.
در این زمان است که خدمات حرفه ای جابجایی اسباب منزل در شرکت خدمات اسباب کشی و جابجایی به کمک شما می آید و شما می توانید بدون ترس و نگرانی کلیه کارهای مربوط به انتقال وسایل تان را به دست این شرکت ها بسپارید. نکته مهم انتخاب یک ...


اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه و روش بسته بندی

اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه و روش بسته بندی

اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه یکی از کارهای تخصصی است که جهت اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل یا محل کار انجام می شود. شرکت هایی که تخصص شان اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه است روش های مختلفی برای این کار ارائه می کنند اما اگر بخواهیم خدمات ارائه شده در این شرکت ها را به صورت کلی بیان کنیم شامل  دسته زیر خواهد بود:

 1. ...


اتوبار و حمل بار بین شهری با سرعت عمل بالا

اتوبار و حمل بار بین شهری با سرعت عمل بالا

یکی از خدمات معمول هر شرکت اتوبار و باربری ، حمل بار درون شهری می باشد؛ با این حال برای کسب موفقیت بیشتر در عرصه رقابتی این روزها باید خدمات اتوبار و ...


باربری و اتوبار در غرب تهران و روشهای حمل بار

باربری و اتوبار در غرب تهران و روشهای حمل بار

باربری و اتوبار در غرب تهران یکی از شاخه های فعالیت شرکتهای باربری و اتوبار است.

تهران شهری بزرگ و پرجمعیت است و برای رفتن از یک منطقه در تهران به مناطق دیگر مسافت و وقت زیادی از ما گرفته می شود و این به دلیل شلوغی و نیز ترافیک سنگین در شهر است. برخی از شرکت های باربری تنها در یک منطقه از شهر تهران فعالیت می کنند و برخی از آنها نیز حوزه فعالیت شان در تمام مناطق مختلف تهران است. اگر شما نیز قصد اسباب کشی دارید پیشنهاد می کنیم با شرکت های باربری در نزدیکی خود مشورت نمایید. برای مثال اگر ساکن غرب تهران هستید برای ...


باربری و اتوبار شرق تهران با بهترین خدمات

باربری و اتوبار شرق تهران با بهترین خدمات

از آن جایی که سرویس دهی ما برای ...


اتوبار در تهران و حمل بار و انواع اثاثیه در تهران

اتوبار در تهران و حمل بار و انواع اثاثیه در تهران

اتوبار در تهران و حمل بار را می توان یک تجربه سخت و پر استرس دانست.
تهرانی شهری است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی که دارد بسیار پرجعیت و شلوغ است و برای اسباب کشی و  ...


اتوبار و حمل بار تهران و ارائه یک باربری مدرن

اتوبار و حمل بار تهران و ارائه یک باربری مدرن

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین شرکت های اتوبار و ...


باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی برای لوازم

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی برای لوازم

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در زمان اثاث کشی و حمل بار ضروری و لازم الاجراست. بسته بندی خوب و مناسب و باربری تخصصی سخت ترین کارهای حمل بار و اسباب کشی را بسیار ساده و آسان می نماید. در این مقاله قصد داریم درباره باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی لوازم گوناگون منزل یا محل کار و تاثیر آن در راحتی اسباب کشی صحبت نماییم.
باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی چیست؟
باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی نیاز به تجهیزات مناسب خود دارد تا با استفاده از آنها بتوان کارهای مشکل و پرزحمت اسباب کشی همچون جابجایی بارهای سنگین را انجام داد. یکی از نگرانی های ما در طول اسباب کشی شکستن و یا آسیب دیدن وسایل می باشد. هیچ کس دوست ندارد با بلند کردن یک جعبه تمامی محتویات آن به یکباره بیرون بریزد و بشکند. مسئله مهم در هر اثاث کشی نوع بسته بندی لوازم است.  هر وسیله به نوع خاصی از بسته بندی نیاز دارد تا بتوان به بهترین شکل ممکن آن را جابجا کرد. برای مثال بسته بندی لوازم حساس مثل ظروف چینی با بسته بندی لباس کاملا متفاوت است. پس آشنایی با شیوه های درست باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی اولین مرحله برای قدم گذاشتن در راه سخت و طولانی اسباب کشی است.

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل حساس

در باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل حساس باید از کارتن هایی استفاده کرد که مقاومت بالایی داشته باشند. این کارتن ها ضخیم و چند لایه هستند و می توانند از محتویات درون شان به خوبی محافظت نمایند. از این رو اگر وسیله ای حساس, شکستنی و یا گرانقیمت است باید در یک بسته بندی مستحکم جای بگیرد. امروزه کارتنهای حمل بار 5 لایه جهت بسته بندی وسایل حساس به کار می رود. ضخامت مناسب این کارتن ها و مقاومت بالای آنها باعث می شود تا حتی با افتادن جعبه نیز محتویات آن صدمه نبیند به شرطی که اصول باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی را رعایت نموده باشید.
کف جعبه را با چسب های پهن کاملا محکم نمایید. داخل جعبه را با مقداری کاغذ یا پارچه یا پلاستیک حباب دار بپوشانید. وسایل تان را که به صورت مجزا داخل روزنامه یا پلاستیک پیچیده اید مرتب داخل کارتن بچینید. تمامی فضاهای خالی میان وسایل را با انواع پارچه و پلاستیک پر کنید. جعبه را خیلی سنگین نکنید. روی جعبه را با وسایل سبک تر پر کنید. درب جعبه را نیز کاملا محکم با چسب های پهن بپوشانید.

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل قیمتی

بسته بندی وسایل قیمتی یکی از مهم ترین دغدغه های ما در ...


اتوبار و اثاث کشی لوازم منزل در آب و هوای بد

اتوبار و اثاث کشی لوازم منزل در آب و هوای بد

اتوبار و اثاث کشی خود یکی از کارهای سخت و پر زحمت است.

و حالا تصور کنید که بخواهید کار اتوبار و اثاث کشی منزل یا محل کارتان را در شرایط آب و هوایی بد انجام دهید. گاهی اوقات تمام برنامه ریزی های ما برای اثاث کشی به هم می خورد و شرایط جوی به گونه ای است که مجبور می شویم اتوبار و اثاث کشی را به تعویق اندازیم زیرا تجهیزات کافی برای محافظت از اثاثیه نداریم.

اتوبار و اثاث کشی در تابستان و بهار

...


باربری و اثاث کشی در تهران با کیفیتی استثنایی

باربری و اثاث کشی در تهران با کیفیتی استثنایی

از آن جایی که باربری و اثاث کشی در تهران به یکی از معضلات و مشکلات مردم این شهر تبدیل شده است، تیم اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با ارائه خدمات شبانه روزی در تمامی روزهای هفته در خدمت مشتریان است.با توجه به وسعت شهر تهران، ارائه خدمات اسباب کشی و حمل بار در این شهر با سختی ها و دشواری هایی روبرو است.

برای مثال اگر شما در شمال تهران زندگی می کنید و از یک شرکت اتوبار و باربری در شرق تهران کمک بگیرید، زمان بسیار زیادی صرف پیمودن مسیر از شرق به شمال تهران می شود. به علاوه ترافیک بالای این مناطق نیز کار را مشکل تر می کند. لذا بهترین ایده کمک گرفتن از یک شرکت خدمات اسباب کشی در محدوده زندگی خودتان است.

از این رو شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد

 • ...


باربری و ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه رسمی

باربری و ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه رسمی

از جمله دلایل محبوبیت و مطرح شدن یک شرکت اتوبار و باربری ، کسب رضایت مشتریان می باشد؛ از این رو، ما در این راستا باربری و ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه را به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم.

با توجه به مشکلات و مسائل جامعه امروز ما، اکثر مردم اعتماد خود را به نهادها و شرکت های خدماتی از دست داده اند. این امر عمدتا ناشی از ارائه خدمات بی کیفیت و گران قیمت می باشد.

از این رو شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با تلاش فراوان توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

این اعتماد با کمک

 • باربری و ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه
 • استفاده از پرسنل خوش اخلاق
 • کمک گرفتن از کارکنانی متبحر و فنی
 • استفاده از بهترین و با کیفیت ترین لوازم بسته بندی
 • در اختیار داشتن انواع ماشین باربری
 • نصب ردیاب بر روی ماشین حمل بار
 • ارائه خدمات باربری ارزان قیمت
 • رعایت تمامی استانداردها
 • انجام عملیات اسباب کشی با دقت و سرعت بالا
 • و ...

بدست آمده است.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که باربری و ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه اطلس بار پاسارگاد را تجربه نمایید.

باربری و ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه با پرسنلی مجرب و خوش برخورد

اخلاق و رفتار کارکنان اهمیت بسیاری در جلب اعتماد و رضایت مشتریان برای باربری و ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه دارد.

بسیاری از شرکت های باربری به دلیل رفتار ناشایست پرسنل و کارمندان، بسیاری از مشتریان خود را از دست داده اند.

از این رو مدیریت شرکت ...


اتوبار و بهترین سرویس دهی بسته بندی با اطلس بار

اتوبار و بهترین سرویس دهی بسته بندی با اطلس بار

کادر مجرب و متخصص شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با در اختیار داشتن بهترین امکانات و تجهیزات، خدمات ...


ماشین باربری و انتخاب بهترین ماشین برای حمل بار

ماشین باربری و انتخاب بهترین ماشین برای حمل بار

ماشین باربری از ابزارهای مورد نیاز در  باربری است.

جابجایی اثاثیه چه شامل اثاثیه منزل باشد و چه ارسال کالا به سایر نقاط نیاز به یک وسیله نقلیه مطمئن و مناسب برای جابجایی و حمل و نقل دارد. انتخاب ماشین باربری نیز معیارها و شرایطی دارد که رعایت آنها باعث سهولت در کار ...


باربری و بسته بندی وسایل حساس با روش های حرفه ای

باربری و بسته بندی وسایل حساس با روش های حرفه ای

ما می دانیم که باربری و بسته بندی وسایل حساس از اهمیت خاص و ویژه ای برای شما مشتریان عزیز برخوردار است. بنابراین ...


اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

اتوبار و اسباب کشی مهم ترین مسئله ای است که در جابجایی منزل با آن روبرو هستیم.

زمانی که قصد داشته باشیم محل زندگی یا کار خود را تغییر دهیم به ناچار باید تمامی وسایل اطراف مان و تمامی لوازمی که از آنها استفاده می کنیم را به نحوی جابجا نماییم. وقتی به دور و بر خود نگاه می کنیم و انواع وسایل ریز و درشت را می بینیم دچار استرس و نگرانی خواهیم شد و از خود می پرسیم که چطور می شود این همه وسیله را جابجا کرد.

اما خوب است بدانیم که هر کاری راهی دارد و  ...


اتوبار و حمل اثاثیه منزل سریع، ارزان قیمت و مدرن

اتوبار و حمل اثاثیه منزل سریع، ارزان قیمت و مدرن

اتوبار و حمل اثاثیه منزل تنها یکی از تخصص های ما در شرکت ...


باربری و حمل بار و روش های بسته بندی در باربری

باربری و حمل بار و روش های بسته بندی در باربری

باربری و حمل بار یکی از مسائلی است که امروزه زیاد با آن روبرو هستیم.

باربری و حمل بار گستره وسیعی دارد و شامل حمل و نقل وسایل و اسباب مختلف منزل , تجاری , صنعتی و ... می باشد. به طور کلی جابجایی هر نوع بار و اثاثیه در ردیف  ...


باربری و اسباب کشی در تهران و ارسال بار به شهرستان

باربری و اسباب کشی در تهران و ارسال بار به شهرستان

باربری و اسباب کشی یکی از بزرگترین دغدغه ها و مشکلات هر خانواده ای است. این کار نیاز به تمرکز و حوصله بالایی دارد. اگر نتوانید تمامی نکات و توصیه های اسباب کشی را رعایت نمایید، یکی از بدترین اتفاقات یعنی آسیب رسیدن به اثاثیه را تجربه خواهید نمود.

برای جلوگیری از چنین پیشامدی بهتر است که کار باربری و اسباب کشی خود را به یکی از شرکت های اتوبار معتبر و مطمئن بسپارید.

این کار سبب می شود که با اعصابی آرام تر به سایر مشغله های ذهنی خود بپردازید.

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد خدمات مربوط به باربری و اسباب کشی در تهران را از سال ها پیش آغاز نموده است. ما در راستای تکمیل خدمات خود ارسال بار به شهرستان ها را نیز به سایر خدمات باربری و اسباب کشی خود در تهران افزوده ایم.

باربری و اسباب کشی در تهران را می توان به پنج زیر گروه زیر تقسیم بندی نمود:

 • ...


جابجایی اثاثیه منزل و محل کار و حمل وسایل سنگین

جابجایی اثاثیه منزل و محل کار و حمل وسایل سنگین

جابجایی اثاثیه منزل به خصوص وسایل سنگین و بدبار یکی از مشکلات ما در زمان اسباب کشی است. وسایل سنگین را باید به صورت تخصصی بسته بندی و حمل کرد و برای جابجایی آنها باید از تجهیزات اثاث کشی مناسب استفاده کرد.

این تجهیزات کار جابجایی اثاثیه منزل را بسیار ساده تر کرده و زمان اسباب کشی را کاهش می دهد.

اکنون به ارائه نکاتی مهم در خصوص جابجایی اثاثیه منزل به مکان جدید می پردازیم

جابجایی اثاثیه منزل و بارهای سنگین

بارهای سنگین که در تمامی منازل وجود دارند در ...


بسته بندی اثاثیه اداری با مدرن ترین لوازم

بسته بندی اثاثیه اداری با مدرن ترین لوازم

اگر قصد جابجایی محل کار خود را دارید باید توجه نمایید که بسته بندی اثاثیه اداری یکی از ضروری ترین و اولین کارها می باشد. زیرا بسته بندی اثاثیه اداری به روش مناسب است که منجر به یک اسباب کشی آسان و بی خطر می شود.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز این مرحله را با بی حوصلگی و سهل انگاری سپری نکنید.

هوشمندانه ترین و مناسب ترین روش برای بسته بندی اثاثیه اداری تماس با یک ...


بسته بندی وسایل حساس و قیمتی با کادری مجرب

بسته بندی وسایل حساس و قیمتی با کادری مجرب

مهمترین مسئله برای کسانی که قصد اسباب کشی دارند بسته بندی وسایل حساس می باشد. بسته بندی وسایل حساس از آن جهت حائز اهمیت می باشد که هر گونه بی دقتی و کم حوصلی موجب آسیب رسیدن به آن ها می شود.بنابراین توصیه ما به شما این است که در کمال؛ حوصله , صبر و دقت این کار را انجام دهید.

با این وجود بهترین گزینه این است که با یک شرکت معتبر و متخصص تماس بگیرید و بسته بندی وسایل حساس خود را به آن ها بسپارید.

ما برای سرعت بخشیدن در ارائه خدمات خود در تهران تعداد بسیار زیادی ...


باربری و حمل اثاثیه منازل و شرکت ها در تهران

باربری و حمل اثاثیه منازل و شرکت ها در تهران

یکی از معمول ترین و ساده ترین کارهایی که تمامی شرکت های اتوبار انجام می دهند، باربری و حمل اثاثیه می باشد. این شرکت ها در تمامی شهرهای ایران وجود دارند و با توجه به افزایش میزان اسباب کشی ها در کشور، تعداد شرکت های باربری و حمل اثاثیه نیز رو به گسترش است. شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد نیز یکی از شرکت های باربری و حمل اثاثیه در تهران می باشد.

ما با تکیه بر دانش و سابقه و تجربه کاری خود تمامی امور از صفر تا صد اسباب کشی را برای شما مشتریان عزیز انجام می دهیم.

یکی از خدمات ما باربری و حمل اثاثیه در تهران می باشد. با توجه به ترافیک و تردد بالای اکثر خیابان های تهران ...


جابجایی اثاثیه منزل در پایتخت با اطلس بار پاسارگاد

جابجایی اثاثیه منزل در پایتخت با اطلس بار پاسارگاد

هر زمان که اسم اسباب کشی می آید، بسته بندی و ...


کارتن حمل بار قابل استفاده در بسته بندی اثاثیه

کارتن حمل بار قابل استفاده در بسته بندی اثاثیه

کارتن حمل بار  یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز در اسباب کشی است.

با داشتن کارتن حمل بار مناسب می توان لوازم حساس و شکستنی را به خوبی بسته بندی کرده و با خیال آسوده ترین آنها را جابجا نمود.  حساس ترین قسمت هر اثاث کشی دقت در بسته بندی وسایل است. زمانی که بسته بندی ها مناسب و حرفه ای انجام شده باشند نگرانی ها از بابت شکستن وسایل و باز شدن جعبه ها هنگام حمل بار از بین می رود. از این رو توصیه می شود اگر زمان اسباب کشی شما نزدیک است از همین امروز به فکر بسته بندی اثاثیه خود باشید.

ملزومات بسته بندی اثاثیه

شروع کار ...


اتوبار مطمئن و خوب برای اسباب کشی در تهران

اتوبار مطمئن و خوب برای اسباب کشی در تهران

اگر به دنبال یک اتوبار مطمئن و خوب هستید و قصد دارید که اسباب کشی خود را به آن ها بسپارید می توانید با ما در اتوبار وباربری اطلس بار پاسارگاد تماس بگیرید.

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد در اقدامی بی سابقه تعداد بسیار زیادی اتوبار را در سرتاسر شهر تهران قرار داده است. این کار در خدمت رسانی سریعتر به شما کمک می کند.

 • اتوبار مطمئن در پاسداران
 • اتوبار مطمئن اقدسیه
 • اتوبار مطمئن کامرانیه

از جمله اتوبارهای نامی ما در تهران می باشند.

...


اتوبار غرب تهران اطلس بار پاسارگاد برای اسباب کشی

اتوبار غرب تهران اطلس بار پاسارگاد برای اسباب کشی

اتوبار غرب تهران اطلس بار پاسارگاد همه روزه و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به تمامی ساکنین مناطق و محله های غربی تهران است.

ما برای تسریع در ارائه خدمات خود و اعزام نیروها و متخصصان خود به منازل و محل کار شما در غرب تهران، ...


حمل بار و آشنایی با روشهای مختلف حمل بار و اتوبار

حمل بار و آشنایی با روشهای مختلف حمل بار و اتوبار

حمل بار یکی از مهم ترین نیازهای بشر در طول تاریخ بوده و هست.

پیش از هر توضیح بیشتر در مورد ...


قیمت و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت و هزینه های اسباب کشی در تهران از اصلی ترین نکات برای افرادی است که قصد جابجایی دارند. با توجه به نرخ نامه های اتحادیه هنوز قیمت مشخصی برای هزینه های اسباب کشی در تهران وجود ندارد و هرکدام از شرکت های باربری قیمت های خود را به صورت دلخواه بیان می نمایند.
این مسئله به خودی خود توانسته است نارضایتی مشتریان را به همراه داشته باشد.
قطعاً شما هم اگر قصد جابجا شدن داشته باشید دوست دارید که هزینه های اسباب کشی و باربری تان را به صورت دقیق در همان ابتدای امر داشته باشید. چراکه این کاری است که نیاز به بودجه‌بندی دارد و قطعاً حق طبیعی مشتریان است که از همان ابتدا از قیمت نهایی اطلاع داشته باشند.

ابهام در تعرفه و هزینه های اسباب کشی

البته منظور ما از اینکه می‌گوییم نرخ و میزان مشخصی برای حق‌الزحمه خدمات باربری در تهران وجود ندارد این نیست که از طرف اتحادیه هیچ مرجع خاصی برای هزینه اسباب کشی در تهران تعیین نشده است اما به دلیل اینکه پروژه جابجایی بار برای هر خانه یا شرکتی متفاوت است ازاین‌رو واضح است که قیمت باربری نیز برای پروژه‌های مختلف متفاوت خواهد بود. از مهم‌ترین دلایل مشخص نبودن نرخ اسباب کشی در تهران و به‌طور کل در تمامی شهرها می‌توان موارد زیر را برشمرد:

مشخص نبودن حجم بار

یکی از مهم‌ترین علل مشخص نبودن قیمت این است که قیمت به‌شدت به میزان و حجم باری که قرار است جابجا شود بستگی دارد. مسلماً اسباب و اثاثیه منزل هرکسی با خانواده دیگری متفاوت است و روشی که برای حمل‌ونقل اسباب و اثاثیه و بسته‌بندی برای هر خانه به کار می‌رود با سایر خانه‌ها فرق می‌کند. به‌عنوان‌مثال ممکن است در یک‌خانه اشیای عتیقه زیادی وجود داشته باشد که به بسته‌بندی بسیار محکم و با دقت نیاز دارد.
و یا در خانه‌ای انواع و اقسام وسایل سنگین مثل:
•        تردمیل
•        میز بیلیارد
•        گاوصندوق
•        سایدبای‌ساید
و ...
وجود دارد.
ممکن است شما از خانواده‌های هنرمند علاقه‌مند به موسیقی باشید که در منزلتان انواع سازها مانند پیانو و ... داشته باشید می‌بینید که وسایل زندگی شما با وسایل و لوازم منزل خانواده‌ای دیگر متفاوت است پس هزینه‌ها نیز برای این دو خانواده می‌تواند به میزان زیادی فرق داشته باشد. این تفاوت در وسایل منزل است که باعث تفاوت در هزینه اسباب کشی در تهران می‌شود و به دلیل مشخص نشدن این مسئله در ابتدای کار حمل اثاثیه منزل ممکن است در انتها موجب بروز سوءتفاهم در مشتریان شود.
حتی بسته به تعداد ...


باربری مدرن و ایمن دارای چه ویژگی هایی است؟

باربری مدرن و ایمن دارای چه ویژگی هایی است؟

باربری مدرن به باربری گفته می شود که علاوه بر کیفیت تجهیزات بتواند جوابگوی تمامی نیازهای مشتریان در زمینه اسباب کشی و بسته بندی باشد. باربری مدرن می تواند تمامی امور مربوط به حمل و نقل و جابجایی بار و اثاثیه را انجام دهد.
باربری مدرن در هر شرایطی می تواند سلامت و ایمنی بار را تضمین نماید و بدون کمترین نقصان و خسارت اثاثیه مشتریان را جابجا نماید.

دانش ، تجربه و تخصص

هر شرکت برای تبدیل شدن به یک باربری مدرن نیاز دارد تا با اصول و مبانی ...


سریعترین باربری در بسته بندی و اسباب کشی

سریعترین باربری در بسته بندی و اسباب کشی

سریعترین باربری به شرکتی اطلاق می شود که بتواند خدمات بسته بندی و اسباب کشی را در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه نماید و در عین حال به هیچ وجه از کیفیت کار نکاهد. زمان در اسباب کشی یکی از موضوعاتی است که باید به آن دقت شود. اتلاف وقت موجب خستگی , دلهره , نگرانی و سردرگمی می شود. فشارهای ناشی از اسباب کشی های طولانی و سخت می تواند باعث بروز استرس و بیماری در افراد شود. از این رو بسیار مهم است که ...


اسباب کشی راحت در فصل زیبای تابستان

اسباب کشی راحت در فصل زیبای تابستان

انجام اسباب کشی راحت و بدون درسر یکی از بزرگترین رویاهای اکثر خانواده ها است.
انجام این کار بسیار سخت نیست. شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و منظم یک ...


اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که مجبورند زیاد اثاث کشی کنند. اسباب کشی گیاهان به معنی جابجایی گلدان ها یا گیاهان خانگی و آپارتمانی است برای اسباب کشی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که گل های زیادی در منزل خود نگهداری می کنید و قصد اسباب کشی دارید حتما با ما تا پایان این مقاله در زمینه اسباب کشی گیاهان همراه باشید.

مشکلات اسباب کشی گیاهان

از مهم ترین مشکلاتی که در اسباب کشی گیاهان وجود دارد
بسیاری از گیاهان نسبت به جابجایی حساسیت زیادی دارند
گلدان های گل ممکن است گاهی بسیار سنگین و بدبار هستند
گل های تزئینی ممکن است قیمت زیادی داشته باشند و سال های زیادی از عمر آنها گذشته باشد. حفظ شادابی گیاهان مورد علاقه در اسباب کشی و جابجایی یکی از نگرانی های هر ...


باربری و دکوراسیون ورودی خانه پس از اسباب کشی

باربری و دکوراسیون ورودی خانه پس از اسباب کشی

برای بسته بندی، حمل بار، باربری و دکوراسیون منزل جدید خود میتوانید از یک شرکت اتوبار و باربری معتبر و مطرح کمک بگیرید. آن ها با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای در کوتاه ترین زمان تمامی این امور را انجام میدهند.
با این حال در زیر به برخی از نکات مهم در باربری و دکوراسیون منزل جدید اشاره میکنیم.

باربری و دکوراسیون ورودی خانه : ایده های بزرگ برای فضاهای کوچک

...


چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب

چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب

چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب یکی از اقدامات ضروری در اسباب کشی است.
برای چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب و در کل منزل تان بهتر است از افراد متخصص کمک بگیرید و یا با آنها مشورت نمایید تا در چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب و منزل خود بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مطلب ایده ی طراحی داخلی و  چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب با هزینه مناسب ارائه می شود.

چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب

یکی از قسمت های مختلف هر خانه اتاق های خواب است.
مطمئناٌ در هر اتاق خواب وسایل مختلف وجود دارد.
برای اسباب کشی نیاز به شیوه ای برای چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب داریم. برای چیدمان و حمل اثاثیه اتاق خواب بهتر است وسایل غیر ضروری اتاق را از قبل از ...


تغییر دکور پس از اسباب کشی با تغییر فصل

تغییر دکور پس از اسباب کشی با تغییر فصل

یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که با تغییر دکور پس از اسباب کشی روح تازه ای به منزل جدید خود ببخشید. به علاوه تغییر دکور پس از اسباب کشی روحیه خود و خانواده تان را نیز بالاتر می برد.
برای مثال اگر در تابستان ...


مزایای استفاده از گیاه پس از باربری

مزایای استفاده از گیاه پس از باربری

مزایای استفاده از گیاه پس از ...


پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و باربری

پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و باربری

پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و باربری محیطی ایده آل و جذاب برای زندگی در محل جدید ایجاد می نماید.

ایده های جالب برای پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و باربری را از ما بخواهید.

پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی با چند ترفند ساده

پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی در اتاق نشیمن بسیار مهم است.

اثرات دراماتیک و زیبا سازی بر فضای داخلی از مهم ترین تاثیرات پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی است. شما می توانید یک یا چند ایده طراحی پرده را با هم به طور خلاقانه و  زیبا ترکیب کنید. استفاده از ایده های جالب برای پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و حمل بار به مکان جدید می تواند یک تجربه دلپذیر باشد.

در انتخاب پرده برای اتاق نشیمن به چند نکته دقت نمایید.

 •     اندازه گیری پنجره ها
 •     انتخاب طرح پرده متناسب با اندازه پنجره ها
 •     در نظر گرفتن بودجه برای خرید پرده
 •     انتخاب جنس مناسب برای طراحی و دوخت پرده
 •     انتخاب طرح و رنگ پرده متناسب با طراحی دکوراسیون و مبمان

توصیه های مهم برای پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی

انتخاب پرده برای اتاق نشیمن بسیار مهم است.

دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی نشان دهنده شخصیت و سلیقه صاحبخانه است.

نور اتاق نشیمن بسیار مهم است و هم در شب و هم در روز باید به نور پذیرایی توجه شود.

پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی و طراحی پرده برای اتاق نشیمن یکی از شیوه های مهم و اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی است و طراحان به این نکته بسیار توجه دارند. اولین نکته برای انتخاب پرده و پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی این است که این نوع پرده می تواند برای حفظ حریم خصوصی ما مناسب باشد یا نه ؟

پرده تنها یک عنصر تزئینی در منزل ما نیست بلکه می تواند زیبایی , حریم شخصی و روشنایی منزل ما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. یکی از تغییرات مثبت در جابجایی پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی است. پرده کردن اتاق ها پس از اسباب کشی می تواند روحیه افراد را در حین ...


چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

آخرین مرحله در یک باربری چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی می باشد. این موضوع نیز استرس ها و دغدغه های خاص خود را دارد. برای مثال بسیار از وسایل در هنگام ...


نورپردازی پس از اسباب کشی و باربری در محل جدید

نورپردازی پس از اسباب کشی و باربری در محل جدید

نورپردازی پس از اسباب کشی یکی از مسائلی است که می تواند فضایی روح بخش و زیبا به محیط جدید شما ببخشد استفاده از نورپردازی پس از اسباب کشی و طراحی دکوراسیون مناسب پس از انجام عملیات جابجایی می تواند تا اندازه ای استرس های ناشی از اثاث کشی و نقل مکان به محل جدید را کاهش دهد.

نورپردازی پس از اسباب کشی و نکات مهم آن

نور پردازی پس از اسباب کشی از این مواردی است که شاید کمتر کسی به آن توجه نماید. حس خوبی که یک نور پردازی ایده آل به ما می دهد تاثیرات مثبتی در روحیه افراد به خصوص پس از گذراندن یک اسباب کشی و جابجایی طولانی و سخت دارد. زمانی که در تلاش برای انجام کاری هستید و نمی توانید به خوبی از فضای اطرف تان حس بگیرید به سرعت متوجه می شوید که مشکل از نورپردازی ضعیف محیط است.

نورپردازی پس از اسباب کشی برای ایجاد محیط زیبا و بهتر دیده شدن خانه لازم است.

روحیه خود و خانواده تان را بعد از اسباب کشی و جابجایی با یک نورپردازی ایده آل تقویت کنید. مطمئن شوید که آیا خانه ی شما تمام ویژگی های نورپردازی که شما دوست دارید را دارد یا نه؟ اگر پاسخ شما به این سوال خیر است ما چند توصیه برای انتخاب نورپردازی پس از اسباب کشی به خانه جدید شما داریم.

تعیین هدف از نورپردازی پس از اسباب کشی

نورپردازی پس از اسباب کشی می تواند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم انجام شود.

نورپردازی در فضایی که شما در آن زندگی می کنید متمرکز شده است.

هدف از نورپردازی پس از اسباب کشی می تواند تغییر روحیه منزل یا محل کار جدید باشد. ایجاد فضایی با روحیه باز و روشنانی ایده آل می تواند از اهداف نورپردازی پس از اسباب کشی و ...


بعد از اتوبار و جابه جایی نحوه طراحی دفتر کار

بعد از اتوبار و جابه جایی نحوه طراحی دفتر کار

اتوبار و جابجایی یکی از معضلات زندگی امروز ماست.
...


ویژگی یک باربری خوب

ویژگی یک باربری خوب

برای انتخاب یک شرکت باربری خوب در تهران باید به نکات و مسائل متعددی توجه نمود. ما در این جا 15 ویژگی یک باربری خوب را برای شما بیان می کنیم. با در نظر گرفتن این موارد بهترین شرکت را متناسب با شرایط خود انتخاب نمایید.
لازم به ذکر است که تمامی شرکت های باربری خوب در تهران با متعهد بالا این ویژگی ها را دارند.

15 ویژگی یک باربری خوب:

در واقع یک شرکت باربری خوب در تهران دارای 15 ویژگی زیر می باشد.
1. تلاش برای ارتقا کیفیت خدمات خود
2. تداوم در ارائه خدمات با کیفیت
3. ارائه طرح‌های جدید و تخصصی در راستای اهداف ...


باربری و اتوبار و تاریخچه پیشرفت و تحول حمل و نقل

باربری و اتوبار و تاریخچه پیشرفت و تحول حمل و نقل

باربری و اتوبار در حالت کلی به جابجایی و انتقال:

 •     انسان ها
 •     کالاها
 •     و اموال

از جایی به جای دیگر اطلاق می شود.

این جابجایی می تواند با شرایط گوناگون و با جزئیات کاملا متفاوت انجام شود.

این روزها با توجه به بزرگتر شدن شهرها و ایجاد راه های جاده ای شاهد تجربه های متنوعی از ...


انتخاب بهترین اتوبار جهت اسباب کشی و حمل بار

انتخاب بهترین اتوبار جهت اسباب کشی و حمل بار

انتخاب اتوبار برای انجام امور مرتبط با اسباب کشی و ...


پنج نکته برای داشتن یک جابه جایی و اسباب کشی آسان

پنج نکته برای داشتن یک جابه جایی و اسباب کشی آسان

از جمله تخصص های ما در شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد کاهش دغدغه ها و استرس های شما و ارائه یک ...


اسباب کشی لوازم آشپزخانه و بسته بندی اسباب کشی

اسباب کشی لوازم آشپزخانه و بسته بندی اسباب کشی

اسباب کشی لوازم آشپزخانه یکی از معضلات اثاث کشی به منزل جدید است.

نقل مکان به محل جدید همیشه با فعل و انفعالاتی روبروست و اسباب کشی لوازم آشپزخانه و بسته بندی صحیح آنها نیز یکی از این موارد است. مهم ترین گام در هر اسباب کشی به خصوص اسباب کشی لوازم آشپزخانه این است که وسایل را به گونه ای صحیح و اصولی بسته بندی کنیم. بسته بندی باید کاملا محکم و غیر قابل نفوذ باشد تا هنگام ...


حمل اثاثیه و چیدمان آنها در منزل و یا دفتر کار

حمل اثاثیه و چیدمان آنها در منزل و یا دفتر کار

حمل اثاثیه اولین گام جابجایی است.

...


باربری و توصیه های اطلس بار در جابجایی وباربری

باربری و توصیه های اطلس بار در جابجایی وباربری

باربری یکی از مراحل مهم و حساس در جابجایی اثاثیه و لوازم است.

در صورتی که قصد جابجایی دارید بهتر است نسبت به مراحل کار  ...


اتوبار و وظایف آن و مزیت های استفاده از اتوبار

اتوبار و وظایف آن و مزیت های استفاده از اتوبار

اتوبار اصطلاحی است رایج در صنعت حمل و نقل.

این اصطلاح به شرکت هایی اطلاق می شود که وظیفه حمل بار و جابجایی آن از نقطه ای به نقطه دیگر را دارند. حمل بار در این گونه شرکت ها می تواند شامل هر نوع بار اعم از وسایل و اسباب منزل , جهیزیه عروس , لوازم شرکت و محل کار , انواع بار تجاری و اداری و ... به صورت زمینی و از طریق ماشین های مخصوص باشد.

...


تعداد جعبه های لازم برای اسباب کشی

تعداد جعبه های لازم برای اسباب کشی

اگر تصمیم به جابجایی دارید، کارتن برای اسباب کشی از ملزوماتی است که به نیاز شدیدی به آن دارید. یکی از کارهای قبل از اسباب کشی، بسته بندی وسایل می باشد. شاید شما بخواهید که بسته بندی وسایل را خودتان انجام بدهید ولی بدانید که همیشه می توانید از خدمات کارگران حرفه ای شرکت های باربری و اتوبار معتبر برای بسته بندی ظروف ظریف و شکننده مانند کریستال , لوازم الکتریکی , آیینه ها , زیور آلات و غیره استفاده کنید که این می تواند برای شما یک سوپرایز و کمک بزرگ باشد بعد از آن شما می توانید آزادانه دیگر وسایل غیر شکستنی مانند لباس ها , اسباب بازی و کتاب ها را خودتان بسته بندی کنید و به این ترتیب هزینه های اسباب کشی را کم کنید.

چه تعداد کارتن برای اسباب کشی لازم است؟

زمانیکه تصمیم می گیرید که خودتان وسایل را بسته بندی کنید , به سختی می توانید تعداد ...


راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی یکی از بخش های مهم جابجایی اثاثیه و حمل بار است که نیاز به توجه خاص دارد. طبیعی است که نگران شکستن وسایل ظریف و شکننده در طول اثاث کشی باشید. بنابراین مهم است که از این وسایل مراقبت بیشتری کنیم تا در طول اثاث کشی و حمل اثاثیه توسط شرکت های باربری و اتوبار صحیح و سالم به مقصد برسند. برای این کار اول از همه باید بدانیم که روش بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی چگونه است. هنگام استفاده از ابزارها و تکنیک ها باید مراقب باشید. اگر در هنگام ...


توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در فصل زمستان می تواند تجربه ای متفاوت از اسباب کشی باشد.

اگر تصمیم دارید که در فصل زمستان اسباب کشی کنید.

به احتمال زیاد هزینه کمتری پرداخت می کنید

و نسبت به فصل های دیگر، اسباب کشی راحت تری خواهید داشت.

همچنین، شرکت های باربری و اتوبار در زمستان قیمت های پیشنهادی خود را کم می کنند بنابراین شما می توانید حتی در مورد قیمت خدمات مذاکره کنید. با این حال بهتر است برخی از جزییات را در نظر بگیرید تا برای ...


چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

رعایت حقوق همسایه ها در اسباب کشی بسیار مهم است.

فقط به این دلیل که شما به خانه جدید ...


اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان می تواند بر سختی های جابجایی بیفزاید.

اسباب کشی در هر فصلی از سال سخت و دشوار است اما اگر برنامه ای قابل تغییر و زمان کافی نداشته باشید , هنگام تصمیم گیری در مورد جابجایی , چندین عامل وجود دارد. اگر شما بخواهید در زمستان که هوا قابل پیش بینی نیست اسباب کشی کنید مشکلات شما به مراتب بیشتر از اسباب کشی در تابستان خواهد بود. اگر چه اسباب کشی در زمستان مشکلات خاص خودش را دارد ولی مزیت هایی نیز به همراه دارد. برای داشتن اسباب کشی در زمستان بدون مشکل باید آمادگی کامل داشته باشید و مطمئن شوید که برنامه ریزی شما کامل است. در زمستان خیلی راحت تر می توانید با یک شرکت اتوبار و ...


انتخاب شرکت باربری مناسب

انتخاب شرکت باربری مناسب

انتخاب باربری یک تصمیم عاقلانه برای کسانی است که قصد اسباب کشی و حمل بار دارند.

اگر تصمیم گرفته اید که خودتان اسباب کشی و ...


چند کاری که نباید با ورود به خانه جدید انجام دهیم

چند کاری که نباید با ورود به خانه جدید انجام دهیم

اسباب کشی و چیدمان اثاثیه در آپارتمان جدید یک اتفاق بزرگ است.

این کار می تواند آن قدر وسوسه انگیز باشد تا باعث شود بار دیگر تمام وسایل تان را نو کنید. اگر برای اسباب کشی و ...


قبل از استخدام دکوراتور باید چه کاری انجام دهیم

قبل از استخدام دکوراتور باید چه کاری انجام دهیم

استخدام دکوراتور پس از اسباب کشی می تواند به شما در نظم بخشیدن به خانه جدید کمک کند. بعد از جابجایی اثاثیه و اسباب کشی به خانه ی جدید با کمک شرکت ...


اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی افراد سالمند می تواند تجربه بسیار سختی باشد.

زمانی که فرد سالمند می خواهد اسباب کشی کند ممکن است این تجربه برای او بسیار استرس زا و نگران کننده باشد. به خصوص اگر قرار است از دیگر افراد خانواده جدا زندگی کند این زندگی مستقل می تواند تنش های زیادی برای افراد سالمند به وجود آورد. اگر می خواهید در اسباب کشی افراد سالمند کمک کنید بهتر است صبور و شکیبا باشد زیرا در این اسباب کشی مطمئناً با مشکلاتی مواجه خواهید شد. برای راحتی کار در حین اسباب کشی افراد سالمند می توانید توصیه های زیر را در نظر بگیرید.

مهربان باشید:

در اسباب کشی افراد سالمند سعی کنید مهربان تر باشید.
در هنگام مرتب کردن و ...


بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

اسباب کشی در بارداری می تواند یکی از تجربه های سخت و دشوار برای مادران جوان باشد. در صورتی که قصد جابجایی لوازم منزل خود را دارید بهتر است آن را به قبل از تولد نوزاد تان موکول نمایید. اگر قصد اسباب کشی در بارداری را دارید می توانید با انجام راهکارهایی ساده سختی اسباب کشی در بارداری را برای خود ساده تر نمایید. همانطور که گفتیم بهترین کار این است که قبل از به دنیا آمدن بچه اسباب کشی کنید.
زیرا شما فرصت کافی دارید تا بعد از اثاث کشی:

 • خانه را مرتب کرده و به آن نظم دهید
 • اتاق کودک خود را آماده کنید

سپس بدون هیچ استرسی در انتظار به دنیا آمدن فرزندتان باشید.
اما ...


چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

استرس اسباب کشی برای همه کسانی که تجربه باربری و جابجایی اثاثیه را داشته اند پیش آمده است. ...


کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی یکی از معضلاتی است که برای اغلب والدین پیش می آید. حتی با وجود کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار باز هم اسباب کشی مشکلات و دشواری هایی دارد. وجود کودکان نیز باعث می شود شرایط اسباب کشی و جابجایی دشوارتر شود. ...


اولین روز بعد از اسباب کشی

اولین روز بعد از اسباب کشی

بعد از انجام ...


پنج گام برای بسته بندی و جابه جایی وسایل

پنج گام برای بسته بندی و جابه جایی وسایل

بسته بندی و جابجایی اثاثیه از اساسی ترین کارهایی است که برای اسباب کشی منزل خود باید انجام دهیم. اما بسته بندی و جابجایی اثاثیه نیز مانند هر کار دیگری نیازمند روشهای خاصی است و به برنامه ریزی و مدیریت احتیاج دارد. اثاث کشی می تواند کاری آسان و سرگرم کننده باشد اگر ما با روشهای حمل بار , ...


ده سوالی که به شما در اسباب کشی کمک می کند

ده سوالی که به شما در اسباب کشی کمک می کند

سوالات اسباب کشی برای تمامی افرادی که قصد جابجایی و تجربه اتوبار و باربری را دارند پیش می آید.

...


اسباب کشی با بچه ها

اسباب کشی با بچه ها

اسباب کشی با بچه ها یکی از کارهای سخت و دشوار برای بسیاری از والدین است. به نحوی که در باربری و حمل بار و جابجایی به منزل جدید از بابت آن استرس بسیاری دارند

بیشتر بچه ها به آسانی با شرایط جدید کنار می آیند برخی از کودکان نیز مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند و دیرتر با شرایط خود راسازگار مینمایند.

در هر صورت در حالت نرمال یک هفته قبل و یک هفته بعد از اسباب کشی می تواند برای شما سخت باشد زیرا مطمئنا در این زمان درگیری هایی زیادی دارید و به دنبال رتق و فتق امور اسباب کشی هستید و یا به دنبال یافتن شرکت باربری و اتوبار مناسب هستید. توصیه های زیر می تواند به شما کمک کند تا این شرایط را برای کودکان آسان‎تر کنید. از این گذشته , بچه ها از اثاثیه و لوازم شما مهم تر هستند.

برای راحتی بیشتر در ...


ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

اقدامات پس از اسباب کشی برای شروع یک زندگی در خانه جدید پس از باربری و اسباب کشی بسیار مهم است.

در واقع رفتن به خانه ی جدید را می توان شروع یک زندگی جدید دانست.

زمانی که به خانه جدید نقل مکان می کنید کارهای مهمی وجود دارد که باید انجام دهید و اقدامات پس از اسباب کشی را به خوبی به پایان برسانید تا بتوانید به خوبی در منزل جدید ساکن شده و بدون مشکل و در کمال راحتی در آنجا زندگی نمایید. انجام اقدامات پس از اسباب کشی به آرامش شما در منزل جدید کمک زیادی می کند. در اینجا ده تا از مهم ترین نکات و اقدامات پس از اسباب کشی را برای شما شرح داده ایم تا به شما کمک کنیم از دست مشکلاتی که در خانه جدید خواهید داشت رهایی یابید.

این موارد از اقدامات پس از اسباب کشی است که باید با جزئیات کامل آن را انجام دهید و حواس تان به ملزومات زندگی باشد. زیرا برای زندگی در هر خانه به مواردی از قبیل آب , برق , گاز و ... نیاز دارید. برای این کار لیست کاملی از مواردی که در خانه جدید به آنها نیاز دارید را تهیه نمایید و پس از انجام هر کدام روی آنها خط بکشید.

در این صورت دیگر چیزی را فراموش نخواهید کرد.

1-اقدامات پس از اسباب کشی و به روز رسانی آدرس های ثبت شده در جاهای مختلف :

به روز رسانی آدرس یکی از مهم ترین اقدامات پس از اسباب کشی است.

پس از جای گیری در خانه جدید اولین اقدام تغییر دادن آدرس است.

این کار برای دریافت قبوض ، مدارک مهم و روزنامه اشتراکی تان مهم است. برای این کار به اداره پست منطقه خود رفته و آدرس جدیدتان را اطلاع دهید. نام و شماره خیابان خود را چک کنید شماره خیابان و خانه ی شما باید قابل مشاهده باشد تا هیچکدام از بسته های ارسالی خود را از دست نداده و دوستان و آشنایان بتواند به راحتی آدرس شما را پیدا کنند.

سعی کنید این کار را پس از مشخص شدن آدرس جدید خود انجام دهید تا در حین ...


هزینه اسباب کشی

هزینه اسباب کشی

هزینه‌ها و وجوه پرداختی قطعاً از اصلی‌ترین نکات در جابجایی‌ها می‌باشند.
جابجایی منزل، شرکت، فروشگاه و هر مکان دیگری قطعاً تجربه‌ای با استرس و نگران‌کننده است که همه ما آن را تجربه نموده‌ایم.
نکته جالب اینجاست که اگر چندین بار جابجا شده باشیم هر بار اثاث کشی می‌تواند تجربه‌ای تازه برایمان داشته باشد.
از راهکارهای اساسی که می‌تواند به شما در کاهش استرس و اضطراب جابجایی و همچنین کاهش ...


سریع و راحت ترین راه اسباب کشی در مسافت های طولانی

سریع و راحت ترین راه اسباب کشی در مسافت های طولانی

مناسب ترین و راحت ترین راه اسباب کشی و ...


جابه جایی در مسافت های طولانی

 جابه جایی در مسافت های طولانی

جابجایی و اسباب کشی در مسافت های طولانی نوعی ...


چند هفته مانده تا اسباب کشی

چند هفته مانده تا اسباب کشی

اسباب کشی و اتوبار پروسه ای است که نیاز به زمان و برنامه ریزی دارد. در زمان های باقی مانده تا ...


نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

اشتباهات اسباب کشی همیشه برای ما مشکلات زیادی را به وجود آورده است.
یکی از اشتباهات اسباب کشی این است که شما فکر می کنید به تنهایی می توانید خودتان اسباب کشی را انجام دهید. اسباب کشی در داخل شهر نیز می تواند بسیار پیچیده باشد و نیاز به یک برنامه ریزی درست و اصولی دارد.
از مهم ترین مشکلات اسباب کشی و خطراتی که در حین جابجایی اثاثیه پیش می آید شامل:
•    آسیب دیدن و زخمی شدن وسایل
•    خراب شدن وسایل و اثاثیه
•    و همچنین هزینه های غیر قابل پیش بینی
می باشد.
اگر قصد دارید خودتان مسئولیت ...


نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

با رعایت نکات اسباب کشی می‌توانید استرس و اضطراب جابجایی‌تان را به میزان بسیار چشمگیری کاهش دهید. نکات لازم و ضروری در اسباب کشی اصلاً سخت و دشوار نیستند و می‌توانند به میزان بسیار چشمگیری به شما در داشتن تجربه‌ای ایده آل کمک نمایند.
قطعاً در حین جابجایی وسایل و اثاثیه می‌توانید با مشکلات بسیاری روبرو شوید ولی با استفاده از ترفندها و نکات اسباب کشی قادر خواهید بود تا به‌راحتی با تمامی این مشکلات کنار آیید.
یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ترفندهای اسباب کشی همان داشتن برنامه‌ریزی دقیق و درست می‌باشد. برنامه‌ریزی‌تان را جوری تنظیم نمایید که تمامی نکات لازم و ضروری اثاث کشی را در آن رعایت کرده باشید.
اگر به دنبال داشتن روز خوبی برای جای‌جایی‌تان هستید با ما در این مطلب همراه باشید:

ترفندها و نکات اسباب کشی آسان

با انجام چند ترفند و نکته ساده می‌توانید هم از هزینه‌های باربری‌تان کم نماید و همچنین دردسر خود و خانواده‌تان را نیز به میزان بسیار چشمگیری کاهش دهید.

از دست وسایل اضافی‌تان راحت شوید...

قطعاً نیازی به جابجایی تمامی اثاثیه و لوازم به خانه جدید نخواهید داشت. گاهی مشاهده می‌کنیم که برخی افراد در انباری خود وسایلی دارند که چندین سال است اصلاً دست به آن‌ها نزده‌اند و تنها از انبار خانه‌ای به انبار خانه دیگر آن‌ها را جابجا می‌نمایند.
خب چه نیازی است. کمی شجاع باشید و از آن‌ها دل بکنید. می‌توانید آن‌ها را اهدا کنید. یا حتی می‌توانید آن‌ها را بفروشید این‌طور از پول فروش این وسایل نیز می‌توانید برای جابجایی‌تان استفاده نمایید.
برای فروش چنین وسایلی به شما پیشنهاد می‌نمایید خیلی قبل از اسباب کشی‌تان اقدام نمایید. قطعاً روز حمل بار فرصت مناسبی برای فروش وسایل قدیمی نخواهد بود.برای فروش چنین وسایلی نیز می‌توانید از وب‌سایت‌هایی مانند ...


یازده گام برای انتخاب یک اتوبار (باربری)

یازده گام برای انتخاب یک اتوبار (باربری)

انتخاب اتوبار و یک شرکت معتبر از اصلی‌ترین انتخاب‌ها برای اسباب کشی و جابجایی هست.
دقت نمایید که اگر در این زمینه به‌درستی اقدام نکنید قطعاً در طول اسباب کشی تان به مشکلات بسیار زیادی برخورد خواهید کرد.
تاکنون چه خودمان و چه در بین دوستان و آشنایان دیده‌ایم که با انتخابی نامناسب ...


توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توجه به با اهمیت ترین و مهم ترین توصیه های اسباب کشی می تواند به شما کمک نماید تا بدون هیچ دردسر و مشکلی بتوانید جابجا شوید.

این ترفندها را باید هم قبل و هم بعد از جابجایی رعایت نمایید.
در این مطلب نهایت تلاش خود را نموده ایم تا تمامی نکات و توصیه های مرتبط به قبل و بعد از ...


سه توصیه مهم برای اسباب کشی

سه توصیه مهم برای اسباب کشی

روز اسباب کشی از آن روزهای موعودی است که همه آن را تجربه می‌نمایند.
برخی‌ها کمتر و برخی‌ها حتی سالی یک‌بار.

بله بهتر است به این روز به‌عنوان یک روز موعود نگاه کنید تا شاید بتوانید سختی‌ها آن را به شیرینی بی‌مثالی تبدیل نمایید.
اصولاً افرادی که مستأجر هستند همیشه استرس و اضطرابی خاص برای روزهای پایانی قرارداد خود خواهند داشت.
در این تاریخ‌ها دو انتخاب بیشتر ندارید یا در همان خانه قبلی بمانید که این انتخاب به میزان رضایت شما از آن خانه بستگی دارد.
تصمیم به نقل‌مکان بگیرید و بخواهید که ازآنجا جابجا شوید.

شاید از شرایط خانه قبلی بسیار راضی باشید و بخواهید همچنان به زندگی در آن ادامه دهید ولی باید به این نکات توجه داشته باشید که حتماً صاحب‌خانه اجاره‌بها را افزایش خواهد دارد آیا قادر به پرداخت آن هستید؟
این تنها یک از دلایلی است که می‌تواند شمارا مجبور و ملزم به جابجایی نماید.

خب به هر دلیلی اگر مجبور به کوک کردن ساعت ...


چگونه از مهمان خود پذیرایی کنیم؟

چگونه از مهمان خود پذیرایی کنیم؟

آماده کردن خانه برای مهمانی یکی از خسته کننده ترین و دشوارترین کارهایی است که ممکن است برای همه ما پیش آید. به خصوص زمانی که خانه بزرگ و پر از وسایل و اثاثیه باشد. پذیرایی کردن از مهمان می تواند پر از خوشی و لذت و در عین حال سخت و دشوار باشد . اگر میزبان یک دور همی دوستانه یا میزبان یک مهمانی بزرگ شده اید، با یک برنامه ریزی و تدارک مناسب جهت آماده کردن خانه برای مهمانی می توانید با اعتماد به نفس کامل از مهمانان خود پذیرایی کنید. سعی کنید تا میزبانی با ملاحظه و خوب باشید و به این فکر کنید که چگونه می توانید فضایی راحت و زمان شادی را به مهمانان خود هدیه دهید. در اینجا برای میزبانی هر چه بهتر و روش های  آماده کردن خانه برای مهمانی پیشنهاد می کنیم نکات مهم زیر را از نظر بگذرانید.

آماده کردن خانه برای مهمانی اولین گام میزبانی

جهت آماده کردن خانه برای مهمانی از تمیز کردن خانه شروع نمایید.

یک خانه تمیز، فضایی گرم و صمیمی را به وجود می آورد.  روی قسمت هایی از منزل که مهمانان زمان بیشتری را در آن سپری می کنند مانند سرویس بهداشتی، آشپزخانه، راهرو و اتاق پذیرایی دقت و تمرکز بیشتری داشته باشید. این مکان ها باید تمیز و عاری از گرد و خاک باشد. در صورتی که میهمانی شما تا نیمه های شب طول می کشد بهتر است وسایل رفاه میهمانان خود را فراهم نمایید این وسایل شامل:

 • جای استراحت و وسایل لازم برای استراحت
 • وسایل بهداشتی از جمله حوله در سرویس بهداشتی
 • و ...

می باشد.

پیشنهاد ما قرار دادن وسایل پذیرایی در دسترس میهمانان می باشد تا بتوانند به راحتی انتخاب نمایند.

قطعا داشتن حق انتخاب یکی از بهترین و دلچسب ترین حس ها می باشد. پس این حس را به میهمان خود دهید. تا میهمانی شما برای این عزیزانم از بهترین مهمانی ها شود.

آماده کردن خانه برای مهمانی و تهیه ملزومات

در راستای آماده کردن خانه برای مهمانی نیاز به یک سری وسایل و مواد اولیه دارید.

برای این کار لیستی از مواد و وسایلی که نیاز دارید را تهیه نمایید.  وسایل و مواد لازم برای  آماده کردن خانه برای مهمانی  :

 • مواد غذایی
 • نوشیدنی ها
 • دستمال کاغذی به تعداد کافی
 • دستمال توالت
 • صابون
 • دستمال سفره
 • حوله تمیز برای میهمان
 • ظروف یکبار مصرف در صورت نیاز
 • گل و شمع به دلخواه

و سایر لوازمی که فکر می کنید برای یک میزبان عالی بودن نیاز دارید.

اعتماد به نفس خود را با تهیه مایحتاج مهمانی افزایش دهید.

لیست خود را از چند روز قبل تهیه نمایید و هر روز آن را چک کنید تا اگر چیزی از قلم افتاده بود فرصت داشته باشید که آن را تهیه نمایید.

چگونه بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

در این مرحله از آماده کردن خانه برای مهمان نهایت تلاش خود را نمایید که بسته به سلیقه مهمان خود اقدام کنید.

در نظر گرفتن فصل و زمان مهمانی نیز تاثیر بسیار زیادی در انتخاب این مایحتاج خواهند داشت.

اگر قبلا با میزبان خود در مهمانی شرکت کرده باشید قطعا بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

که مهمان شما به چه مواد غذایی ، نوشیدنی و خوراکی علاقه بیشتری دارد. مهمان های خود را شگفت زده کنید.

قطعا این موضوع  که همه چیز مطابق خواسته ، سلیقه و میلشان باشد آن ها را خوشحال خواهد کرد.

بررسی جزئیات جهت  آماده کردن خانه برای مهمانی

قبل از شروع میهمانی و در راستای  آماده کردن خانه برای مهمانی به صورت با شکوه تر و بی نقص حتما جزئیات لوازم منزل را بررسی نمایید. به عنوان مثال لامپ ها و لوستر ها را چک کرده تا مطمن شوید که مشکلی ایجاد نمی کنند، ریموت ها باطری داشته باشند و ساعت درست کار کند. بررسی روشنایی تمامی فضاهای منزل از جمله سرویس بهداشتی , اتاق ها و سالن پذیرایی بسیار مهم است اگر وسایل خرابی در منزل دارید اکنون بهترین فرصت است تا آن را تعمیر کنید. برای جلوه بهتر در میهمانی و  آماده کردن خانه برای مهمانی حتما کلیه لوازم و جزئیات منزل تان را بررسی نمایید.

 آماده کردن خانه برای مهمانی با آماده کردن اتاق میهمان

مهمانان شما با هدیه برای میزبان، کت، کیف و چمدان (اگر برای تعطیلات آخر هفته بیایند) از راه میرسند. اتاق مناسبی برای مهمانان خود آماده کنید تا بتواند وسایل خود را در آنجا گذاشته و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند و همچنین بتوانند در هنگام خستگی در آنجا استراحت کنند. آماده کردن اتاق مهمان یکی از بخش های مهم  آماده کردن خانه برای مهمانی است.

 • انتخاب یک جای مناسب برای چمدان میهمان ها
 • اختصاص کمک و جالباسی مناسب برای میهمان ها

تنظیم لیست مهمان ها

اگر شما میخواهید مهمانی بگیرید افرادی را دعوت کنید که در ارتباط با دیگران مشکل نداشته و لیاقت دعوت داشته باشند و بتوانند از مهمانی لذت ببرند. به اندازه ای مهمان دعوت کنید که آنها بتوانند در منزل شما احساس راحتی داشته باشند. همچنین برای رهایی از استرس از قبل نسبت به  آماده کردن خانه برای مهمانی اقدام نمایید.

به مهمانان خود اعلام کنید که دقیقا چه مدت میزبان آنها خواهید بود. اگر شما یک دورهمی دوستانه گرفته اید و نگران این هستید که تا نیمه های شب طول بکشد بهتر است که برای مهمانی خود زمان در نظر بگیرید.

محدودیت ها در آماده کردن خانه برای مهمانی

اگر دوست ندارید که مهمانان به مکان های خصوصی شما مانند حمام یا اتاق خوابتان بروند بهتر است در آنجاها را قفل کنید. همچنین می توانید از آنها عذرخواهی کرده و بگویید که آمادگی نشان دادن اتاق خواب خود را به آنها ندارید. مهمانان خود را تشویق کنید تا به جاهای دیگری که از نظر شما مشکل ندارد بروند به عنوان مثال : به آنها بگویید که اتاق خوابتان طبقه بالاست و بهتر است که شما از حیاط و یا گلخانه دیدن کنید من فکر میکنم که شما لذت بیشتری از دیدن آنها خواهید برد.

در صورتی که برای ...