آرشیو مطالب مرتبط با اسباب کشی


حمل و بسته بندی اجاق گاز و فر در اسباب کشی

حمل و بسته بندی اجاق گاز و فر در اسباب کشی

حمل و بسته بندی اجاق گاز یکی از فوت و فن‌های اسباب کشی است. لوازم‌خانگی بزرگی مثل اجاق گاز و فر به‌منظور جلوگیری از آسیب به آن‌ها یا زیرسازی‌های کف باید با دقت جابجا شوند. هر اجاق گاز می‌تواند طراحی متفاوتی داشته باشد. برخی از آن‌ها توکار هستند و برخی در مدل‌های ایستاده می&zwnj ...

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و نکات کاربردی آن

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و نکات کاربردی آن

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی برای اسباب کشی و جابجایی برای آن دسته افرادی که از محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات زیبایی پوست و مو زیاد استفاده می‌کنند و احتمالاً تعداد زیادی از این اقلام شامل کرم‌ها, شامپوها و ... در منزل دارند می‌تواند مفید باشد اگر کسی هستید که یک روز هم بدون آن‌ها نمی‌توا ...

حفظ سلامتی در اسباب کشی و راه‌های شاد بودن در جابجایی

حفظ سلامتی در اسباب کشی و راه‌های شاد بودن در جابجایی

یکی از نکات مهم حفظ سلامتی در زمان اسباب کشی است زیرا قطعاً در چنین مقطع زمانی فشار زیادی از نظر ذهنی و روحی و نیز فیزیکی به شما وارد می‌آید و سازمان‌دهی چنین امر خطیری کاری پراسترس و دلهره‌آور است. اگر شما خود مسئول اصلی جابجایی باشید وظایفی مانند حفظ نظم و امنیت دیگر اعضای خانواده را نیز بر عهده دارید بنابراین باید به‌سلامت خود بیشتر بیندیشید و کاری نکنید که سلامتی شما به خطر بیفتد.
توجه کنید که شما در اولویت هستید و اگر سلامت شما به خطر بیفتد ممکن است حتی روی نتیجه نهایی اثاث کشی نیز تأثیرگذار باشد. در این زمان شما شکننده‌تر از هر وقت دیگری هستید بنابراین راهکارهای موردنیاز برای حفظ سلامتتان در طول این پروسه را به خاطر داشته باشید.
سالم ماندن هنگام جابجایی اسباب منزل یک امر ضروری است
در اینجا راهنمایی‌های مهمی برای حفظ سلامتی شما در جابجایی هایتان وجود دارد:

1. حفظ رژیم غذایی سالم

رعایت نکات سلامتی در طول جابجایی اهمیت زیادی دارد یکی از مهم‌ترین آن‌ها تغذیه مناسب است. اگر شما خوب غذا بخورید و رژیم غذایی سلامتی داشته باشید در طول جابجایی می‌توانید انرژی کافی برای انجام کارهایی مثل:

...

چطور چرخ خیاطی را بسته بندی کنیم

چطور چرخ خیاطی را بسته بندی کنیم

نوبت به حمل و بسته بندی چرخ خیاطی برای اسباب کشی منزل می‌رسد. احتمالاً شما نیز یک چرخ خیاطی در منزل خود دارید که یا آن را استفاده می‎کنید و یا مثل بسیاری از خانم‎ها ‎‎تنها‎‎ گوشه ای از منزل را به آن اختصاص داده‌اید. چرخ خیاطی زمانی اهمیت پیدا می‎کند که قصد جابجا کردن اسباب منزل را داشته باشید. اما چطور می‎توان چرخ خیاطی را بدون آسیب به خانه جدید انتقال داد. در اینجا راهکاری برای بسته بندی ایمن چرخ‌های خیاطی و حمل آن‌ها ارائه می‎دهیم.
برای بسته بندی چرخ خیاطی خود شما دو راه پیش رو دارید:
1 بسته بندی اصلی را در اختیار دارید بنابراین می‎توانید به‌سادگی چرخ خیاطی را در بسته بندی اصلی خود قرار دهید.

2 بسته بندی اصلی را در اختیار ندارید بنابراین باید به دنبال تجهیزات بسته بندی مناسب برای آن باشید.

اشیای جانبی را باز کنید

اما پیش از هر کاری لازم است که برای حمل و بسته بندی چرخ خیاطی ابتدا اشیا و تجهیزات جانبی آن مثل سوزن, دسته چرخ , پدال , ماسوره و ... را جدا کنید و آن‌ها به‌صورت مجزا بسته بندی کنید. زیرا احتمال باز شدن و افتادن آن‎ها‎‎ درطول ...

جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

امروزه جابجایی تلویزیون نسبت به سال‌های گذشته بسیار ساده‌تر انجام می‌شود زمانی که تلویزیون‌های قدیمی بزرگ و سنگین در بازار موجود بود به دلیل حجم و وزن بسیار زیاد آن‌ها جابجایی و حرکت آن‌ها خیلی به سختی صورت می‌گرفت اما در حال حاضر تلویزیون‌ها حتی از مانیتور لپ‌تاپ شما نیز نازک‌تر هستند و به‌راحتی در یک کامیون باربری یا حتی عقب خودرو شما جای می‌گیرند. بااین‌حال، فقط به این خاطر که حرکت آن‌ها آسان‌تر شده است، به این معنا نیست که آن‌ها کمتر آسیب‌پذیر هستند. یک اشتباه که بسیاری از مردم هنگام حمل‌ونقل تلویزیون انجام می‌دهند این است که از آن‌ها محافظت نمی‌کنند - اغلب آسیب‌ها در پشت کامیون اثاث‌کشی برای این‌گونه لوازم حساس اتفاق می‌افتد.
اگر شما یک تلویزیون گران‌قیمت با صفحه‌نمایش بزرگ دارید، می‌خواهید همه اقداماتی که لازم است تا مطمئن شوید که آن را به‌طور ایمن بسته‌بندی کرده‌اید را انجام دهید و اسباب کشی به خانه جدید را بدون کمترین خسارت به وسایلتان به پایان برسانید.
دو اقدام مهم برای جابجایی تلویزیون لازم است که بدانید.
بهترین بسته بندی تلویزیون برای اثاث کشی چیست؟
بهترین روش جابجایی تلویزیون کدام است؟
 هر دو به همان اندازه مهم هستند.
بنابراین با ما همراه شوید تا از روش‌های مناسب و نکات حمل تلویزیون آگاه شوید:

راهنمای بسته بندی تلویزیون

ممکن است فکر کنید که چگونه یک تلویزیون صفحه‌نمایش بزرگ را بسته بندی کنم، هیچ جعبه‌ای به‌اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را داخل آن جا داد، شما ممکن است برای بارگیری آن داخل کامیون حمل اثاثیه، تلویزیون را با پتو بپوشانید و امیدوار باشید که آسیبی به آن وارد نشود. " شما هم اشتباه می‌کنید درست مثل هر وسیله دیگری که جابجا می‌کنید، تلویزیون شما باید تا حد ممکن محافظت شود.
و این نیاز به محافظتی بیشتر از پیچیدن یک پتو دور آن در پشت ...

جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

در حال اسباب ‌کشی هستید و نیاز به جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه شخصی‌تان دارید؟ با ما همراه باشید تا با هم گام به گام برای جابجایی کتابخانه شما پیش برویم. اگر شما یک قفسه بزرگ کتاب دارید، باید اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که جابجایی با خیال راحت انجام شده و موفق خواهد بود. مراقب باشید و بهترین راهنمایی‌ها را برای جابجایی قفسه های کتاب که معمولاً سنگین و مشکل هستند، یاد بگیرید. اما حتی اگر شما یک کتابخانه خانه کوچک داشته باشید، توصیه‌هایی که در اینجا برای شما ارائه شده است را انجام دهید می‌توانید جابجایی کتاب‌های خود و قفسه های آن‌ها را به طور مؤثرتر سازمان‌دهی کنید.
بیایید شروع کنیم.

جابجایی قفسه های کتاب

جابجایی قفسه های کتاب را با جابجایی کتاب شروع کنید.
اگر بخواهید قفسه ها را جابجا کنید، کتاب‌ها یا هر چیز دیگری را که در قفسه های کتابخانه یا شلف ها نگه‌داشته‌اید را بردارید. کتاب‌ها سنگین هستند، اثاثیه تزئینی نیز دارای وزن است و اگر بخواهید شلف‎ها را به همراه کتاب و چیزهای دیگری که داخل آن است بلند کنید، می‌تواند خیلی سنگین باشد، قفسه کتاب می‌تواند کج شود و بر روی زمین بیفتد یا شکسته و آسیب ببیند و یا کتاب‌های داخل قفسه‌ها می‌توانند بیرون بریزند و صدمه ببینند. هیچ کس نمی‌خواهد کتاب و اشیای تزئینی خانه‌اش سقوط کند و از بین برود، درست است؟
بنابراین، برای جابجایی قفسه های کتاب ابتدا کتاب‌ها و دیگر اثاثیه را از روی آن‌ها جمع کنید. اسباب‌کشی قفسه های کتاب زمانی که خالی باشند ساده‌تر از زمانی است که پر از وسیله و کتاب است.  درصورتی‌که کتاب‌های شما غبارآلود باشند، آن‌ها را قبل از قرار دادن  در جعبه حمل بار پاک کنید. اگر شما یک قفسه کتاب را به یک خانه یا آپارتمان دیگر حرکت می‌دهید، باید آن‌ها را بسته بندی کنید. اگر می‌خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، راهنمای ویژه‌ای در مورد بسته بندی کتاب‌ها وجود دارد.

حمل قفسه های کتاب به اتاقی دیگر

اگر قصد حمل قفسه های کتاب به اتاق‌های دیگر خانه‌تان را دارید، به بسته بندی تخصصی کتاب و اشیای درون آن‌ها نیاز ندارید. فقط از قفسه‌ها، کتاب‌ها و وسایل دیگر را بیرون آورید و آن‌ها را در جعبه‌های بزرگ و محکم قرار دهید. شما می‌توانید شلف ها و قفسه‌ها را به اتاق دیگری جابجا کنید و سپس کتاب‌ها را به همان شیوه‌ای که می‌خواهید داخل آن‌ها بچینید. شما در کتابخانه‌های شخصی‌تان، ممکن است موارد دیگری نیز داشته باشید. درصورتی‌که این موارد شکننده و حساس هستند، نکاتی را در مورد چگونگی بسته بندی لوازم شکستنی و حساس بررسی کنید.
پیش از جابجایی شلف های دیواری اشیای حساس روی آن‌ها را جمع‌آوری کنید.

جابجایی قفسه کتاب

چگونه انتقال قفسه های کتاب را خودتان انجام دهید

قبل از انتقال قفسه های کتاب، شلف‎ها یا کتابخانه، محتوای آن‌ها را بردارید و آن‌ها را خالی کنید. اگر قفسه‌ها و شلف ها به دیوار و جای دیگری متصل باشند، باید آن‌ها را جدا کنید، زیرا هنگامی‌که شما شروع به جابجایی کتابخانه خود می‌کنید، باعث خسارت و یا خرابی شوند. درصورتی‌که کتابخانه شما سنگین باشد، بررسی کنید آیا می‌توانید قفسه‌ها را بازکنید تا کار راحت‌تر باشد. باز کردن طبقات مختلف و شلف‎های جداشدنی از کتابخانه اصلی باعث می‌شود
تا کار جابجایی کتابخانه بهتر انجام شود.

مراحل حمل شلف های دیواری توسط خودتان

به‌منظور جلوگیری از هرگونه آسیب در حین جابجایی قفسه های کتاب ، قفسه‌ها را به‌صورت جداگانه در کارتن قرار دهید. اگر شما قفسه کتاب خود را به‌جای دیگری در خانه حرکت می‌دهید، فقط قفسه‌ها را بیرون بیاورید، آن‌ها را تمیز کنید و آن‌ها را برای حرکت آماده کنید. تمام قطعات کوچک مانند پیچ و مهره‌ها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و آن را با قفسه‌ها نگه‌دارید تا بتوانید آن‌ها را به‌راحتی پیدا کنید و برای نصب مجدد استفاده کنید. برای جابجایی قفسه های کتاب و حمل شلف های دیواری به‌سادگی می‌توانید از لغزنده اثاثیه سنگین استفاده کنید.
نیازی نیست سعی کنید چیزهای سنگین را بلند کنید.
زمانی که می‌توانید اثاثیه خود را با استفاده از لغزنده‌ها:

  • راحت‌تر
  • ایمن‌تر
  • و سریع‌تر

حرکت دهید.
اگر شلف و یا قفسه بزرگ است، کسی را برای کمک جهت قرار دادن لغزنده‌ها در کنار خود داشته باشید. قفسه‌های کوچک‌تر که می‌خواهید خودتان حرکت دهید را با استفاده از پاها و بازوهای خود از زمین بلند کنید. مراقب باشید که وزن قفسه‌ها به کمر و پای شما آسیب نرساند. برای جابجایی قفسه های کتاب این قفسه‌ها را در پتوها و روکش‌های محافظت‌کننده قرار دهید تا آسیب نبینند.

انتخاب روش حمل کتابخانه های سنگین

مطمئناً استفاده از راهنمایی‌های بالا در حمل کتابخانه های سنگین و سبک و قفسه های کتاب توسط خودتان می‌تواند مفید باشد، اما یک چیز دیگر وجود دارد که می‌توانیم به شما توصیه کنیم. اگر نمی‎خواهید خودتان را درگیر جابجایی اشیای سنگین مثل جابجایی قفسه های کتاب نمایید، همیشه می‌توانید با ...

بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‎ها , سفره‌ها , پرده‌ها , رومیزی‌ها , روتختی‌ها و پتوها و وسایلی ازاین‌دست در زمان جابجایی اسباب منزل می‌تواند یکی از کارهای مشکلی باشد که وقت و انرژی زیادی از ما بگیرد زیرا این نوع وسایل به دلیل ویژگی‌های ظاهری‌شان ممکن است خیلی خوب بسته‌بندی نشوند و یا فضای زیادی از ما در جعبه‌های بسته‌بندی بگیرند. برخی از حوله‌ها مثل حوله‌های دستی کوچک و کم جا هستند بنابراین به‌آسانی بسته‌بندی می‌شوند اما حوله‌های حمام به‌ویژه حوله‌های تن‌پوش حجم زیادی دارند و وزن آن‌ها نیز سنگین است بنابراین ممکن است خانم‌های خانه در بسته‌بندی آن‌ها دچار مشکل شوند و با کمبود فضا مواجه گردند.
سفره‌ها نیز از دیگر وسایلی است که می‌تواند در بسته بندی مشکل ایجاد کنید رومیزی‌ها و سفره‌های بزرگ وزن و حجم زیادی دارند. همین‎طور پرده‌ها و روتختی‌ها و ملحفه ها نیز برای بسته‌بندی به نظر بسیار چالش‌برانگیز هستند.

اهمیت بسته‌بندی حوله‎ها برای اثاث‌کشی

حوله‌ها یکی از مهم‌ترین وسایلی است که شما در بسته‌بندی آن باید دقت داشته باشید و یکی از ملزوماتی است که در جعبه وسایل ضروری برای شب اول اسباب‌کشی باید جای داده شود بنابراین بسته‌بندی حوله‎ها می‌تواند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد. مطمئناً پس از یک روز طولانی و عبور مرحله سخت ...

جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

یکی از چالش های نقل مکان می تواند جابجایی افراد مشهور و معروف باشد. چنین شخصیت هایی از آنجا که شهرت و معروفیت زیادی دارند برای تعییر محل زندگی خود ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوند. نقل مکان می تواند استرس زا باشد علاوه بر این ترکیب این استرس و نیاز به امنیت بیشتر سختی های این کار را چندین برابر می نماید. این زمانی ...

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

یک روش ارزان قیمت در اسباب کشی استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی است. اصولا اسباب کشی یک فرایند گران قیمت است، بنابراین طبیعی است که در هنگام جابجایی به دنبال روش های خوب برای صرفه جویی در هزینه باشید. یک راه اثبات شده برای کاهش هزینه های بسته بندی شما، استفاده از کیسه های زباله  به جای جعبه های مقوایی، برای جمع آوری برخی از وسایل می باشد. همانطور که در ادامه متوجه خواهید شد، کیسه های زباله بسیار مفید و کاربردی ترآن چیزی است که فکر می کنید.
در حقیقت، کیسه های زباله در طی یک اثاث کشی کاربردهای زیادی دارند
 که آنها را به تنهایی تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای مبارزه برای کاهش ...

دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

یکی از دغدغه های خانواده های مستأجر دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی و رفتن از خانه فعلی است. اگر شما مستأجر هستید و به صورت موقتی در محلی اقامت نموده اید تا در آینده بتوانید خانه رویایی خود را داشته باشید در زمان اسباب کشی و ترک خانه اجاره ای همیشه یک مشکل وجود دارد و آن هم دریافت پول پیش به صورت کامل بدون کم و کاست از صاحبخانه است. البته مستأجر بودن این حسن را هم دارد که شما تنها به فکر جابجایی اثاثیه منزل خود هستید بدون اینکه نگران خانه , مراقبت از آن و یا فروش آن در لحظه مناسب و با قیمت مطلوب باشید شما تنها اثاث کشی می کنید و از خانه قدیمی به خانه جدید می روید.
با این حال، هر سکه دو رو دارد.
هنگامی که شما به عنوان مستأجر وارد یک خانه می شوید باید مبلغی به عنوان پیش پرداخت به صاحبخانه بدهید و در پایان باید کاری کنید که از این مبلغ مراقبت کنید. حقوق و مسئولیت هایشما به عنوان مستاجر به وضوح بیان می کند که برای دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی ، باید خانه اجاره ای را در همان شرایطی که در هنگام نقل مکان اولیه تحویل گرفته بودید، ترک کنید.
اما گاهی ممکن است مواردی پیش آید که شما برای دریافت پول پیش خانه دچار مشکل می شوید:
می خواهم از درگیری ها و اشتباه ها اجتناب کنم.
و بدون هیچ گونه مشکلی اجاره خانه فعلی خود را به پایان برسانم.

قبل از رفتن به اجاره، چه کاری باید انجام دهید

در اینجا یک لیست اجرایی از کارهایی که باید در هنگام ...

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی قبل ، در طی و پس از آن به دلایل خوبی برای شما مفید خواهد بود. در زیر، نگاهی دقیق تر به هر دلیل داریم و توضیح خواهیم داد که چرا باید دوربین دیجیتال خود را بسته نگذارید. حقیقت این است که گرفتن عکس در هنگام جابجایی اثاثیه خانه می تواند به شما کمک کند که پول و زمان را صرفه جویی کنید، از وسایل خود محافظت کنید و مهمتر از همه، ...

اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

در ادامه مقاله قبلی در رابطه با اثاث کشی و جابجایی با خانواده بزرگ و پر جمعیت برخی نکات کلیدی و لازم را ارائه می کنیم تا با رعایت این نکات بتوانید جابجایی با خانواده بزرگ و  با فرزندان خود را با موفقیت به انجام برسانید.
یک بار دیگرمی گوییم سازمان دهی جابجایی و نقل مکان کردن با خانواده بزرگ بسیار مشکل تر از سازماندهی یک تغییر محل استاندارد خواهد بود. شما هنوز هم باید یک لیست دقیق جابجایی داشته باشید و دقیقا دنبال آن بروید، یک موجودی از وسایل خود برای اثاث کشی بسازید، بهترین زمان را برای جابجایی با خانواده را پیدا کنید و خدمات حرفه ای مورد نیاز را از شرکت های ...

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ یکی از وظایف سختی است که سرپرست خانواده های پر جمعیت با آن روبرو است. یک خانواده بزرگ شادی بزرگی است، اما مسئولیت بزرگی نیز دارد. و اگر در حال برنامه ریزی برای اسباب کشی با یک خانواده بزرگ 5، 6 نفره یا بیشتر هستید، مسئولیت ها و چالش های پیش روی شما ممکن است کاملا غیرقابل پیش بینی باشد. چگونه می توانید بدون دردسر این جابجایی را سازماندهی کنید و تمام وظایف مرتبط با اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را به پایان برسانید.
و همچنین از تمام اعضای خانواده خود (همینطور حیوانات خانگی) مراقبت کنید؟
خوب، اسباب کشی با یک خانواده بزرگ دشوار و استرس زا است.
اگر هیچ راهی برای انجام ندادن آن وجود ندارد.
با این حال، شما می توانید آن را به طور کارآمد انجام داده و از ایمنی وسایل، رفاه و رضایت اعضای خانواده خود اطمینان داشته باشید و  پایان خوشی بابت تلاش جهت جابجایی خانه به دست آورید. شما فقط باید بدانید که چگونه اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را انجام دهید بدون اینکه دچار هرج و مرج شوید.
راهنمایی های ساده اما در عین حال موثر اسباب کشی با یک خانواده بزرگ که در زیر آمده به شما کمک می کند این تجربه را به دست آورید و فرایند سخت جابجایی با خانواده پر جمعیت تان را به یک ماجراجویی خانوادگی سرگرم کننده تبدیل کنید.
اسباب کشی با یک خانواده شلوغ خود می تواند هیجان انگیز باشد.
زیرا شما می توانید اعضای خانواده را به خوبی درگیر آن نمایید.

برنامه ریزی اسباب کشی با یک خانواده بزرگ

...

بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

جابجایی و بسته بندی لوستر که از جمله لوازم شکستتنی و حساس است در هنگام اسباب کشی بسیار مهم و ضروری است. لوستر ها از وسایل لوکس و بعضا گرانقیمت خانه به شمار می آیند و ممکن است در یک خانه تا چندین لوستر و آویز گرانقیمت وجود داشته باشد همچنین لوستر ها یکی از وسایلی هستند که در طراحی دکوراسیون منزل و نورپردازی آن نقشی اساسی ایفا می کنند و وجود آنها می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی فضای داخل خانه داشته باشد. این لوستر ها در قسمت های مختلف خانه مثل سالن پذیرایی , راهروها , آشپزخانه و ... نصب می شوند اما برای جابجایی نیاز به بسته بندی و مراقبت ویژه دارند. سالم رسیدن وسایل به محل جدید مسئله ای است که به شکل جدی در اسباب کشی های امروزی مطرح است.
و این می تواند به دلیل وجود لوازم حساس و گرانقیمتی باشد.
که جای خود را در زندگی های امروزی باز کرده است.

بسته بندی لوستر با شرکت های باربری یا توسط خودتان

بسته بندی لوستر کاری است که باید با نهایت دقت و صبر و حوصله انجام شود
بنابراین شما می توانید برای این کار از کارگر اسباب کشی از ...

برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب جعبه ها یکی از اقدامات مثبتی است که برای کاهش هرج و مرج اسباب کشی می توانید انجام دهید. دو راه عالی وجود دارد که از هرج و مرج روز اثاث کشی جلوگیری کنید اما به یاد داشته باشید که زمان ممکن است به سرعت بگذرد و وقتی که روز حرکت برسد شما نمی توانید به عقب برگردید و کارهای نا تمام را انجام دهید.

جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

یکی از موارد مشکل در جابجایی وسایل جابجایی ماشین ظرفشویی با روشی امن و مطمئن است. جابجایی بین دو خانه یک دوره استرس زا است که باید تصمیمات مهمی گرفته شود، از جمله اینکه چه مواردی باید با خود بیاورید و چه چیزی را کنار بگذارید. و اگر ماشین ظرفشویی مورد اعتماد شما یکی از چیزهایی است که شما به آن نیاز دارید، لازم است بدانید بهترین راه برای جابجایی ماشین ظرفشویی

چیست؟
شما همیشه می توانید متخصصان بسته بندی و ...

هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه در باربری یکی از مهم ترین سوالات و معضلاتی است که افراد در زمان جابجایی اسباب منزل دارند. رفتن به یک خانه جدید بدون هیچ گونه کمک جانبی به خصوص در جابجایی های اضطراری ( با زمان خیلی کوتاه) و یا اسباب کشی با یک بودجه محدود (پول کم) می تواند بسیار دشوار باشد. جای تعجب نیست که یکی از چیزهایی که می تواند هر خانواده را با یک چالش واقعی روبرو کند، وظیفه بسته بندی اثاثیه منزل است. همچنین مسئله دیگر هزینه بسته بندی اثاثیه است. اگر از کمک شرکت های ...

راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل برای اسباب کشی و باربری می تواند به شما کمک کند تا هر وسیله را با بهترین شکل ممکن بسته بندی کنید و سرعت و دقت خود را در بسته بندی افزایش دهید. بدون شک، جارو برقی به عنوان یکی از لوازم خانگی مورد استفاده در خانه شناخته شده است. به عنوان یک قاعده کلی، هر جا که مردم زندگی می کنند و کار می کنند، همواره ممکن است نیاز به تمیز کردن داشته باشد. بنابراین، این جایی است که دستگاه جارو برقی به کار می رود، زیرا جارو برقی ابزار مناسب برای تمیز کردن گرد و غبار و آشغال های به جا مانده بر روی زمین است و حتی تمیز کردن اثاثیه یا لوازم داخلی و پرده ها نیز توسط جارو برقی  انجام می شود.

جاروبرقی یک وسیله ضروری است، بنابراین زمانی که زمان رفتن به یک خانه جدید فرا می رسد، شما باید بهترین راهکارهای بسته بندی جارو برقی برای ...

راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی از افرادی که تجربه های خوبی در این زمینه دارد می تواند به ما در انجام بهتر جابجایی اثاثیه کمک نماید. انتقال وسایل از یک خانه به محل دیگر، یک دوره ی منحصر به فرد در زندگی هر کسی است و مشاوره و راهنمایی خوب در مورد چگونگی ایجاد یک جابجایی کمتر چالش برانگیز فکر بسیار خوبی است.
ما، در راهنمایی های اسباب کشی ، به شما کمک می کنیم تا مجموعه ای گسترده از توصیه ها و ترفندهای اثاث کشی را برای راحتی و ارزان تر تمام شدن جابجایی دریافت کنید. ما درک می کنیم که حمل اثاثیه دشوار است، بنابراین ما در اینجا برای کمک به شما راهنمایی هایی را ارائه می دهیم.

این بار ما به شما برخی راهنمایی های اسباب کشی را ارائه می دهیم که متفاوت است، زیرا، به طور تصادفی، ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که شما دنبال آن هستید. و حتی اگر نکات ...

جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و وسایل منزل و باربری اسباب منزل نیاز به تمرکز و برنامه ریزی از پیش تعیین شده دارد. هرچند ممکن است ما ادعا کنیم که مغزما انسان ها شگفت انگیز است و قادر به ذخیره اطلاعات بی نهایت و پردازش این تکه های عظیم داده ها با سرعت خیره کننده می باشد، ما به نوعی حافظه می پردازیم که می تواند این گونه نباشد. نگران نباشید، ما هم چیزها را فراموش می کنیم.برای مثال، هر زمان که ما تحت استرس زیاد قرار می گیریم، مانند زمان جابجایی بار و اثاث کشی، قابلیت خواندن حافظه و به ذهن سپردن ما اغلب به نظر می رسد کاهش می یابد. به عنوان یک نتیجه، ما در نهایت با تعدادی از چیزهای مهم که فراموش می کنیم جابجایی بار و اثاث منزل مان را انجام می دهیم و بسته می کنیم و در پایان ...

جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

حتی اگر جابجایی اثاث منزل سخت ترین و پرکاربرد ترین کار در زندگی شما نیست، هنگام آماده شدن برای جابجایی اثاث خانه، نیاز به کمک همیشه هست، پیدا کردن شرکت های اسباب کشی خوب، بخش مهمی از روند جابجایی است. چرا؟ خیلی ساده است به این دلیل که کار با متخصصان با تجربه و قابل اطمینان، جابجایی آسان و بدون دردسر را تضمین می کند، در حالی که استفاده ازخدمات غیر قابل اطمینان، ...

تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان یکی از مهم‌ترین مسائل برای خانواده‌هایی است که فرزندانی در سنین مختلف دارند و تصمیم به جابجایی خانه و تغییرات اساسی در محل زندگی خود می‌گیرند. تصمیم‌گیری در مورد جابجایی خانه، یک تحول بزرگ برای کل خانواده است، اما برای بچه‌ها می‌تواند به‌شدت تنش‌زا باشد. اسباب کشی با بچه‌ها می‌تواند کار بسیار مشکلی باشد و این مسئله برای جابجایی چالش دیگری به شمار می‌رود. توجه نمایید که شما به‌عنوان والدین این فرزندان وظیفه دارید تا کار آماده‌سازی کودکان برای جابجایی را انجام دهید. مقاله ما در مورد جابجایی منزل و تاثیر آن بر کودکان را تا انتها مطالعه نمایید تا با این فرایند بیشتر آشنا شوید.

آیا بیشترین تاثیر اسباب کشی در کودکان ایجاد می‌شود؟

تصميم مبنی بر تغییر خانه، تغييرات بزرگی برای کل خانواده ایجاد می‌نماید. اما درحالی‌که بزرگ‌سالان تمایل به تمرکز بر مشکلات عملی دارند، کودک بر تمام زیان‌هایی که این جابجایی به او وارد می‌کند، تمرکز می‌کند. این می‌تواند برای او شامل از دست دادن دوستان خود و یا یک محیط امن و آشنا باشد. تصمیم‌گیری در مورد این جابجایی، درنهایت، توسط بزرگ‌سالان گرفته شده است و کودک احساس خوبی به این قضیه ندارد، زیرا نمی‌تواند و نباید بر این تصمیم تأثیر بگذارد.
درجه استرس و تاثیر اسباب کشی در کودکان و حتی بزرگ‌سالان اغلب توسط همه افراد نادیده گرفته می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که جابجایی لوازم خانه به  یکی از بزرگ‌ترین استرس‌هایی است که ما در زندگی‌مان با آن مواجه هستیم. به حدی که این استرس از استرس ایجاد اختلال روان‌شناختی پس از دست دادن کار، در زمان بیماری و طلاق و ... در نظر اکثریت افراد بیشتر است.
البته برنامه‌ریزی برای اسباب کشی و مدیریت آن می‌تواند تا حد زیادی از استرس ناشی از ...

لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

یکی از اقدامات مهم ما در روز جابجایی استفاده از لباس مناسب است. روز جابجایی اثاثیه، مسلما از روزهای شلوغ زندگی ما و شامل تمام فرایندهای آماده سازی جهت حمل اثاثیه منزل و حتی روند کل انتقال به خانه جدید است. این زمانی است که باربران از طرف شرکت های باربری و اتوبار وارد خانه شما می شوند (مگر اینکه شما خود تان قصد بسته بندی و جابجایی اسباب منزل تان را داشته باشید) و شروع به بسته بندی وسایل، تحویل و حمل کالاهای خانگی شما به درون  کامیون حمل اثاثیه در انتظار حرکت  و سپس حمل و نقل به آدرس جدید تان می نمایند. دراین روز زمان آن است که شما قصد داشته باشید که به طور فعال در باربری اسباب :

منزل خودتان دخالت داشته باشید، بنابراین نباید اهمیت این مناسبت را زیر سؤال ببرید.
و باید از امنیت خود و اعضای خانواده و اطرافیانتان مطمئن شوید.
یکی از راه های انجام این کار این است که توجه داشته باشید که چه چیزی می پوشید.
توجه به اینکه اهمیت زیادی جهت حفظ امنیت خود و دیگران برخوردار است.

لباس مناسب در روز جابجایی

حتی اگر شما دقیقا دنبال آخرین روند در دنیای مد هستید،
روز جابجایی دوره ای است که در ابتدا باید به راحتی خود توجه کنید.

 

و با انتخاب لباس های مناسب و راحت به محافظت از خود و دیگران کمک نمایید.

لباسی را انتخاب کنید که حداکثر انعطاف پذیری را فراهم کنند، به طوری که شما احساس راحتی کنید تا بتوانید انواع حرکات را که معمولا به انجام آنها عادت ندارید انجام دهید - بلند کردن وسایل، حرکات کششی، چرخش، راه رفتن به سمت عقب، راه رفتن روی نوک انگشت های پا و غیره از جمله حرکاتی است که شما خواه نا خواه در این روز برای ...

ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

از آن جا که بسیاری از ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی برای عید نوروز به صورت مشترک و مشابه عمل می کنند بر آن شدیم تا با یک تیر دو نشان زده و با آموزش این ترفندها هم در اثاث کشی وسایل منزل و هم در خانه تکانی برای عید به شما کمک کرده باشیم. خانم های سخت گیر و حساس با ما همراه باشند و ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی را در این جا فرابگیرند.
عید نوروز و همین طور ...

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی و باربری یا کارگری که جهت حمل اثاثیه منزل فعالیت می نماید بدون اغراق باید در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه متخصص و حرفه ای باشد. معمولا برای جابجایی یک منزل مسکونی از باربران و یا کارگر حمل بار استفاده می شود این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل آماده شده اند و می توانند وسایلی را بلند کرده و حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز واهمه دارید. یک باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و آسان وسایل را حمل می کند طوری که شما شگفت زده می شوید و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت باشد. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار مهم است اما این بدان معنا نیست که تنها ملاک انتخاب یک باربر نیروی جسمانی وی باشد.
در این مقاله ما قصد داریم در مورد:

کارگر اسباب کشی برای حمل و جابجایی اثاثیه
تعداد کارگران برای حمل لوازم منزل و بسته بندی
و نیز روش های انتخاب درست کارگر برای حمل بار
صحبت کنیم.
اگر نیاز به کارگر اثاث کشی دارید با ما همراه شوید و آنچه نیاز دارید را بدانید.

شغلی به نام کارگر اسباب کشی

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل است.

بنابراین باید بدانید که در زمان انتخاب کارگر برای حمل اثاثیه منزل تان هر کارگری را نباید انتخاب کنید.

هر کسی برای خودش شغلی دارد و در کار خود نیز تخصص و مهارتی دارد که این تخصص و مهارت درجات مختلفی دارد. ممکن است کسی در کار خود کاملا استاد باشد و تمام فوت و فن کار را بداند و یا با علاقه به دنبال کسب مهارت در شغل خود باشد. گاهی ممکن است افراد تخصص کمی در کار خود داشته باشند و تنها از سر نیاز به این شغل روی آورده اند. اگر می خواهید در زمان حمل لوازم منزل تان با صحنه هایی چون شکستن و افتادن وسایل و کارتن های بسته بندی مواجه نشوید در انتخاب کارگر باربری دقت بیشتری به خرج دهید. ...

بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات یکی از کارهای مهمی است که در جابجا کردن وسایل منزل باید انجام دهید.جواهرات بخش عمده ای از دارایی ها و نیز علایق و خاطرات ما هستند.بسیاری از جواهرات از نظر مادی ارزشمند بوده اما بیشتر آنها نیز برای ما ارزش معنوی بسیاری دارند مثل حلقه ازدواج که به هیچ وجه دوست نداریم آن را از دست بدهیم یا گم کنیم. اسباب کشی به اندازه کافی خودش دردسر و دشواری هایی دارد.
اگر به اندازه کافی حواس خود را جمع وسایل با ارزش خود نکنیم
ممکن است خاطره ناخوشایندی از ...

اسباب کشی راحت در فصل زیبای تابستان

اسباب کشی راحت  در فصل زیبای تابستان

انجام اسباب کشی راحت و بدون درسر یکی از بزرگترین رویاهای اکثر خانواده ها است.
انجام این کار بسیار سخت نیست. شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و منظم یک اسباب کشی راحت را تجربه نمایید.
تقریبا بسیاری از خانواده های ایرانی اسباب کشی را تجربه نموده اند. با این حال افراد کمی هستند که این کار را اصولی و تخصصی انجام دهند. از این رو در بسیاری از موارد به اثاثیه و وسایل شما صدمه و آسیب وارد می شود.
اسباب‌کشی‌ها در فصل تابستان بسیار رایج‌ است. زیرا تعطیلی مدارس یک فاکتور مناسب برای این کار می باشد. به‌خصوص در شهریورماه که به دلیل نزدیک شدن به شروع مدارس، بازار تعویض خانه خیلی گرم تر می‌شود.
از آن جایی که بار اصلی اسباب کشی بر دوش خانم های خانه دار است، بیشترین فشار نیز به آن ها وارد می شود.
با این حال اگر اطلاعات کافی برای انجام یک اسباب کشی راحت را داشته باشید می توانی خودتان نیز این کار را د زمانی کوتاه انجام دهید.
ما در ان جا به چند نکته برای تجربه یک اسباب کشی راحت اشاره می کینم.

توصیه های اسباب کشی راحت:

-از شرکت های اتوبار و ...

اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که مجبورند زیاد اثاث کشی کنند. اسباب کشی گیاهان به معنی جابجایی گلدان ها یا گیاهان خانگی و آپارتمانی است برای اسباب کشی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که گل های زیادی در منزل خود نگهداری می کنید و قصد اسباب کشی دارید حتما با ما تا پایان این مقاله در زمینه اسباب کشی گیاهان همراه باشید.

مشکلات اسباب کشی گیاهان

از مهم ترین مشکلاتی که در اسباب کشی گیاهان وجود دارد
بسیاری از گیاهان نسبت به جابجایی حساسیت زیادی دارند
گلدان های گل ممکن است گاهی بسیار سنگین و بدبار هستند
گل های تزئینی ممکن است قیمت زیادی داشته باشند و سال های زیادی از عمر آنها گذشته باشد. حفظ شادابی گیاهان مورد علاقه در اسباب کشی و جابجایی یکی از نگرانی های هر اسباب کشی است. هیچ کس تمایل ندارد در اسباب کشی گیاهان کوچکترین آسیبی به آنها وارد شود. اسباب کشی گیاهان می تواند موجب استرس و نگرانی زیادی شود زیرا آنها را باید به همان شکل که هستند جابجا کرد. نکاتی وجود دارد که باعث می شود گیاهان شما در حین اثاث کشی و باربری بدون کمترین صدمه به محل جدید منتقل شوند. در ادامه برخی نکات مهم در اسباب کشی گیاهان و گل های آپارتمانی برشمرده شده است.

اسباب کشی گیاهان

اسباب کشی گیاهان و نکات مهم آن

در اسباب کشی گیاهان رعایت نکات زیر می تواند موجب سهولت در جابجایی آنها باشد:
دو ساعت قبل از حرکت ماشین اسباب کشی به گلدان ها آب دهید.
خاک گلدان ها نباید خشک و یا بیش از حد گِل و شُل باشد.
گلدان های بزرگ را به همان صورت در ماشین اسباب کشی قرار دهید به گونه ای که خطر افتادن چیزی روی آن نباشد. گلدان های کوچک را می توانید درون کارتن یا جعبه ای بچینید و داخل هر گلدان چوبی بلند به ارتفاع گل فرو کنید و گل را با نخ به چوب ببندید. روی جعبه منافذی برای تنفس گیاهان ایجاد نمایید. در اسباب کشی گیاهان گلدان های ریز و فانتزی را در جعبه های محکم و مناسبی قرار دهید و مطمئن شوید جای آنها در جعبه محکم است. فضای خالی بین گلدانها را با روزنامه پر کنید تا تکان نخورند.
در کارتن یا جعبه گیاه را فقط در زمان بارگیری ببندید. گلدان های بزرگ را پیش از اسباب کشی در محل امنی قرار دهید و در هنگام بارگیری آنها را به دقت داخل ماشین حمل بار قرار دهید تا آسیب نبیند، زیرا روش دیگری برای  ...

چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

آخرین مرحله در یک باربری چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی می باشد. این موضوع نیز استرس ها و دغدغه های خاص خود را دارد. برای مثال بسیار از وسایل در هنگام ...

راهنمایی های لازم در بسته بندی لوازم آشپزخانه برای جابجایی ها

راهنمایی های لازم در  بسته بندی لوازم آشپزخانه برای جابجایی ها

بسته بندی لوازم آشپزخانه احتمالاً یکی از سخت‌ترین بخش‌های یک باربری است زیرا شما با کابینت‌ها , کشوها و قفسه‌های متعدد با انواع وسایل شکننده روبرو هستید که باید یک‌به‌یک آن‌ها را بررسی و بسته‌بندی کنید و اطمینان حاصل نمایید که آن‌ها به‌خوبی مرتب‌سازی و بسته‌بندی شده و آماده ...

راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی یکی از بخش های مهم جابجایی اثاثیه و حمل بار است که نیاز به توجه خاص دارد. طبیعی است که نگران شکستن وسایل ظریف و شکننده در طول اثاث کشی باشید. بنابراین مهم است که از این وسایل مراقبت بیشتری کنیم تا در طول اثاث کشی و حمل اثاثیه توسط شرکت های باربری و اتوبار صحیح و سالم به مقصد برسند. برای این کار اول از همه باید بدانیم که روش بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی چگونه است. هنگام استفاده از ابزارها و تکنیک ها باید مراقب باشید. اگر در هنگام ...

توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در فصل زمستان می‌تواند تجربه‌ای متفاوت از جابجایی باشد.
اگر تصمیم به جابجایی در فصل زمستان را دارید شما یک گزینه بسیار هوشمندانه برای جابجایی انتخاب کرده‌اید زیرا به‌احتمال‌زیاد هزینه کمتری پرداخت می‌کنید و نسبت به فصل‌های دیگر، جابجایی آسان‌تری خواهید داشت. همچنین، شرکت‌های اتوبار و باربری در فصل زمستان قیمت‌های پیشنهادی خود را کم می‌کنند بنابراین شما می‌توانید حتی در مورد قیمت خدمات نیز با آن‌ها مذاکره کنید. پیدا کردن یک خانه و آپارتمان مناسب با اجاره یا قیمت عالی در این فصل سرد بسیار ساده‌تر است اما جابجایی در فصول سرد معایب و مزایای خاص خودش را دارد.
پس با تمامی این تفاسیر بهتر است برخی از جزییات را در نظر بگیرید.
تا برای اسباب کشی در فصل زمستان آماده باشید.

اسباب کشی و جابجایی آسان در زمستان و تهیه تجهیزات لازم

اسباب کشی در زمستان نیاز به وسایل و تجهیزات خاصی دارد بنابراین تلاش کنید تا تمامی این لوازم را در دسترس خود داشته باشید. یک لیست از کلیه تجهیزاتی که نیاز دارید تهیه کنید و اگر آن‌ها را در خانه ندارید حتماً پیش از شروع جابجایی آن‌ها را خریداری کنید. در اینجا لیستی از ضروری‌ترین لوازمی که برای جابجایی آسان در زمستان و فصول سرد نیاز دارید را ارائه می‌کنیم:

عایق‌بندی اثاثیه برای جابجایی در فصل سرما

عایق کردن ...

چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

رعایت حقوق همسایه‌ها در اسباب کشی بسیار مهم است.
فقط به این دلیل که شما به خانه جدید اسباب کشی می‌کنید به این معنا نیست که همسایگان شما شایسته‌ی احترام نباشند و حقوق آن‌ها را در نظر نگیرید. بیشتر افراد به این نکته توجه نمی‌کنند که ممکن است جابجایی آن‌ها باعث بر هم زدن آسایش همسایگان شود به‌این‌ترتیب , مهم است که قبل از آشنایی با همسایگان جدید , آن‌ها ما را افرادی باملاحظه بدانند. در اینجا نکاتی هست که به ما می‌گوید چگونه همسایه‌های خوبی باشیم و در طول فرایند جابجایی منزل کمترین مشکل و نگرانی را برای آن‌ها به وجود آوریم. چه شما در یک مجتمع مسکونی زندگی می‌کنید یا در یک خانه ویلایی مراعات حال همسایه‌ها همیشه باید اولویت شما باشد.

رعایت حقوق همسایه‌ها در اسباب کشی با زمان‌بندی

از مهم‌ترین و اساسی‌ترین کارها برای رعایت حقوق همسایه‌ها در ...

اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی برای افراد سالمند می‌تواند تجربه بسیار سختی باشد.
جابجایی در دوران جوانی هیجان‌انگیز و جالب است اما زمانی که شما پا به سن می‌گذارید خواهید دید این می‌تواند یک تجربه بسیار استرس‌زا و نگران‌کننده برایتان باشد. سالمندان خیلی سخت با جابجایی کنار می‌آیند به‌خصوص اگر قرار است از دیگر افراد خانواده جدا زندگی کنند این زندگی مستقل می‌تواند تنش‌های زیادی برای افراد سالمند به وجود آورد. اگر می‌خواهید در اسباب کشی به افراد سالمند کمک کنید بهتر است صبور و شکیبا باشد زیرا در این جابجایی مطمئناً با مشکلاتی مواجه خواهید شد. برای راحتی کار در حین اسباب کشی افراد سالمند می‌توانید ...

بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

اسباب کشی در بارداری می‌تواند یکی از تجربه‌های سخت و دشوار برای مادران جوان باشد. بااین‌حال گفته می‌شود درصورتی‌که قصد جابجایی لوازم منزل خود را دارید بهتر است آن را به قبل از تولد نوزادتان موکول نمایید. زیرا در این زمان شما فرصت کافی برای:

  • مرتب کردن و نظم دادن به خانه
  • مرتب و آماده کردن اتاق کوک

دارید. پس از آن هیچ کاری به‌جز انتظار برای تولد نوزادتان نخواهید داشت. همچنین حمل وسایل منزل با کودکان می‎تواند کار دشوارتری باشد. برای انجام اسباب کشی در زمان بارداری می‌توانید با انجام راهکارهایی ساده سختی این کار را برای خود ساده‌تر نمایید. اما اثاث کشی در زمان حاملگی می‌تواند دوره‌ای سخت و پرتنش باشد زیرا استرس ناشی از جابجایی از یک طرف و دلواپسی برای سلامتی مادر و نوزاد از طرف دیگر ممکن است بسیار زیاد باشد و برای سلامتی مادران آینده خطرناک باشد. البته این مسئله را می‌توان با راهکارهایی که ما در اینجا برای شما آماده کرده‌ایم حل کنید تا بتوانید با مسئله اسباب کشی و بارداری کنار بیایید و آن را به‌خوبی انجام دهید.
با ما باشید و خود را برای ...

چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

استرس روز اسباب کشی برای همه کسانی که تجربه ...

ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

اقدامات پس از اسباب کشی شامل مجموعه کارهایی می‌شود که برای زندگی بهتر در خانه جدید به آن‌ها نیاز دارید. اگر تصور شما این است که پس از جابجایی به خانه جدید سخت‌ترین قسمت کار را انجام داده‌اید باید به شما بگوییم که اشتباه می‌کنید.

اقدامات مهم پس از اسباب کشی که باید انجام دهید

کارهای زیادی برای انجام دادن دارید زمانی که به یک خانه جدید وارد می‌شوید.
 در اینجا ده تا از مهم‌ترین نکات و اقدامات پس از اسباب کشی برای رهایی از مشکلات در خانه جدید ارائه‌شده است.

چک کردن تمام وسایل و جعبه‌ها

بررسی کنید که آیا تمامی وسایل و کارتن‌های بسته بندی را با خود آورده‌اید و چیزی گم نشده باشد. لیست ...

برنامه ریزی برای اسباب کشی و جابجایی

برنامه ریزی برای اسباب کشی و جابجایی

برنامه ریزی برای اسباب کشی شما را در رسیدن به هدفتان بیشتر یاری می‌کند. زیرا همواره داشتن یک استراتژی اطمینان و احساس کنترل بیشتری روی امور می‌دهد، به‌طوری‌که ترس و اضطراب کاهش به میزان زیادی کاهش پیدا می‌کند.
تنظیم یک جدول دقیق و زمان بدی شده برای جابجایی یک ایده بسیار عالی است که به شما در سازمان‌دهی اثاث کشی کمک می‌نماید. به‌این‌ترتیب هفته به هفته مانده تا روز جابجایی می‌توانید به‌مرور کارهایتان را انجام دهید و کارهای باقیمانده را تکمیل کنید.
این کار تمرکز شما را افزایش می‌دهد زیرا نیازی نیست یک کار را دو بار انجام دهید.
بسیاری از فراموش‌کاری‌های اثاث کشی نیز به همین شیوه تکرار نمی‌شود.

چک لیست برای برنامه ریزی اسباب کشی

جدول زمان‌بندی شده و چک‌لیست

همه‌چیز به‌طور واضح در چک‌لیست اسباب کشی و جدول زمان‌بندی شما مشخص می‌شود؛ شما می‌توانید زمان خود را در بهترین حالت سازمان‌دهی کنید، زیرا جدول و چک‌لیست جابجایی به شما اجازه می‌دهد دقیقه مشخص کنید چه چیزی باید در ماه، هفته و روز قبل از جابجایی وسایل منزل انجام شود تا بتوانید همه‌چیز را آماده کنید؛
شما می‌توانید پیگیری پیشرفت خود را به‌عنوان هر کار تکمیل‌شده در چک‌لیست اسباب کشی داشته باشید ازاین‌رو کارهای انجام‌شده و انجام‌نشده را به‌خوبی می‌دانید. دریک کلام چک لیست اسباب کشی باعث کاهش هرج‌ومرج ...

نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

آگاهی از اشتباهات اسباب کشی که همیشه برای ما مشکلات زیادی به وجود آورده است می‌تواند به ما در پیدا کردن راه‌هایی برای اجتناب از آن‌ها کمک نماید. در اینجا به بزرگترین اشتباهات اسباب کشی که از رایج‌ترین آن‌ها نیز به شمار می‌رود اشاره می‌کنیم. همچنین راهکارهایی برای اجتناب از آن‌ها ارائه می‌شود که پیشنهاد می‌کنیم حتماً آن را مطالعه نمایید.

1-باورهای اشتباه اسباب کشی و عدم انتخاب شرکت مناسب

یکی از اشتباهات و باورهای اشتباه در اسباب کشی این است که شما فکر می‌کنید به‌تنهایی می‌توانید خودتان اسباب کشی را انجام دهید. ...

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توجه به بااهمیت‌ترین و مهم‌ترین توصیه های اسباب کشی می‌تواند به شما کمک کند تا بدون هیچ دردسر و مشکلی بتوانید جابجا شوید. بیشتر مردم از فکر رفتن به خانه جدید خوشحال می‌شوند اما نگرانی‌های زیادی نیز در مورد اینکه از کجا شروع کنند و یا چطور وسایلشان را برای حرکت بسته بندی نمایند دارند.
اگر زمان کافی برای جابجایی دارید با ما باشید و این ترفندها و توصیه ها را برای داشتن یک اسباب کشی آسان‌تر و ایمن‌تر به کار ببندید. نکاتی وجود دارد که هم قبل و هم بعد از جابجایی باید آن‌ها را رعایت کرد. فرض ما در این است که حداقل چهار هفته تا روز اثاث کشی زمان وجود دارد از این رو برخی از مهم‌ترین اقداماتی که باید پیش و پس از جابجایی انجام شود به‌صورت کاملاً کارشناسی شده و استاندارد مطابق با قوانین ...

مناسب ترین ساعت و روز برای اسباب کشی و جابجایی

مناسب ترین ساعت و روز برای اسباب کشی و جابجایی

انتخاب بهترین روز و ساعت برای اسباب کشی یکی از مسائل مهمی است که باید به آن توجه نمایید. زمانی که در حال برنامه‌ریزی برای جابجایی هستید کاملاً طبیعی است که استرس داشته باشید و به تاریخ حرکت به عنوان جزئیات بی‌اهمیت نگاه کنید اما باید بدانید که این نکته یکی از جنبه‌های کوچک اما مهم در جابجایی است که به شما در صرفه‌جویی زمان و هزینه کمک زیادی می‌کند و از استرس شما به میزان زیادی کم می‌کند.

اگر می‌توانید جابجا نشوید

همه ما ممکن است تجربه یک ...