آرشیو مطالب مرتبط با اسباب کشی

جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

امروزه جابجایی تلویزیون نسبت به سال‌های گذشته بسیار ساده‌تر انجام می‌شود زمانی که تلویزیون‌های قدیمی بزرگ و سنگین در بازار موجود بود به دلیل حجم و وزن بسیار زیاد آن‌ها جابجایی و حرکت آن‌ها خیلی به سختی صورت می‌گرفت اما در حال حاضر تلویزیون‌ها حتی از مانیتور لپ‌تاپ شما نیز نازک‌تر هستند و به‌راحتی در یک کامیون باربری یا حتی عقب خودرو شما جای می‌گیرند. بااین‌حال، فقط به این خاطر که حرکت آن‌ها آسان‌تر شده است، به این معنا نیست که آن‌ها کمتر آسیب‌پذیر هستند. یک اشتباه که بسیاری از مردم هنگام حمل‌ونقل تلویزیون انجام می‌دهند این است که از آن‌ها محافظت نمی‌کنند - اغلب آسیب‌ها در پشت کامیون اثاث‌کشی برای این‌گونه لوازم حساس اتفاق می‌افتد.
اگر شما یک تلویزیون گران‌قیمت با صفحه‌نمایش بزرگ دارید، می‌خواهید همه اقداماتی که لازم است تا مطمئن شوید که آن را به‌طور ایمن بسته‌بندی کرده‌اید را انجام دهید و اسباب کشی به خانه جدید را بدون کمترین خسارت به وسایلتان به پایان برسانید.
دو اقدام مهم برای جابجایی تلویزیون لازم است که بدانید.
بهترین بسته بندی تلویزیون برای اثاث کشی چیست؟
بهترین روش جابجایی تلویزیون کدام است؟
 هر دو به همان اندازه مهم هستند.
بنابراین با ما همراه شوید تا از روش‌های مناسب و نکات حمل تلویزیون آگاه شوید:

راهنمای بسته بندی تلویزیون

ممکن است فکر کنید که چگونه یک تلویزیون صفحه‌نمایش بزرگ را بسته بندی کنم، هیچ جعبه‌ای به‌اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را داخل آن جا داد، شما ممکن است برای بارگیری آن داخل کامیون حمل اثاثیه، تلویزیون را با پتو بپوشانید و امیدوار باشید که آسیبی به آن وارد نشود. " شما هم اشتباه می‌کنید درست مثل هر وسیله دیگری که جابجا می‌کنید، تلویزیون شما باید تا حد ممکن محافظت شود.
و این نیاز به محافظتی بیشتر از پیچیدن یک پتو دور آن در پشت ...


جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

در حال اسباب ‌کشی هستید و نیاز به جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه شخصی‌تان دارید؟ با ما همراه باشید تا با هم گام به گام برای جابجایی کتابخانه شما پیش برویم. اگر شما یک قفسه بزرگ کتاب دارید، باید اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که جابجایی با خیال راحت انجام شده و موفق خواهد بود. مراقب باشید و بهترین راهنمایی‌ها را برای جابجایی قفسه های کتاب که معمولاً سنگین و مشکل هستند، یاد بگیرید. اما حتی اگر شما یک کتابخانه خانه کوچک داشته باشید، توصیه‌هایی که در اینجا برای شما ارائه شده است را انجام دهید می‌توانید جابجایی کتاب‌های خود و قفسه های آن‌ها را به طور مؤثرتر سازمان‌دهی کنید.
بیایید شروع کنیم.

جابجایی قفسه های کتاب

جابجایی قفسه های کتاب را با جابجایی کتاب شروع کنید.
اگر بخواهید قفسه ها را جابجا کنید، کتاب‌ها یا هر چیز دیگری را که در قفسه های کتابخانه یا شلف ها نگه‌داشته‌اید را بردارید. کتاب‌ها سنگین هستند، اثاثیه تزئینی نیز دارای وزن است و اگر بخواهید شلف‎ها را به همراه کتاب و چیزهای دیگری که داخل آن است بلند کنید، می‌تواند خیلی سنگین باشد، قفسه کتاب می‌تواند کج شود و بر روی زمین بیفتد یا شکسته و آسیب ببیند و یا کتاب‌های داخل قفسه‌ها می‌توانند بیرون بریزند و صدمه ببینند. هیچ کس نمی‌خواهد کتاب و اشیای تزئینی خانه‌اش سقوط کند و از بین برود، درست است؟
بنابراین، برای جابجایی قفسه های کتاب ابتدا کتاب‌ها و دیگر اثاثیه را از روی آن‌ها جمع کنید. اسباب‌کشی قفسه های کتاب زمانی که خالی باشند ساده‌تر از زمانی است که پر از وسیله و کتاب است.  درصورتی‌که کتاب‌های شما غبارآلود باشند، آن‌ها را قبل از قرار دادن  در جعبه حمل بار پاک کنید. اگر شما یک قفسه کتاب را به یک خانه یا آپارتمان دیگر حرکت می‌دهید، باید آن‌ها را بسته بندی کنید. اگر می‌خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، راهنمای ویژه‌ای در مورد بسته بندی کتاب‌ها وجود دارد.

حمل قفسه های کتاب به اتاقی دیگر

اگر قصد حمل قفسه های کتاب به اتاق‌های دیگر خانه‌تان را دارید، به بسته بندی تخصصی کتاب و اشیای درون آن‌ها نیاز ندارید. فقط از قفسه‌ها، کتاب‌ها و وسایل دیگر را بیرون آورید و آن‌ها را در جعبه‌های بزرگ و محکم قرار دهید. شما می‌توانید شلف ها و قفسه‌ها را به اتاق دیگری جابجا کنید و سپس کتاب‌ها را به همان شیوه‌ای که می‌خواهید داخل آن‌ها بچینید. شما در کتابخانه‌های شخصی‌تان، ممکن است موارد دیگری نیز داشته باشید. درصورتی‌که این موارد شکننده و حساس هستند، نکاتی را در مورد چگونگی بسته بندی لوازم شکستنی و حساس بررسی کنید.
پیش از جابجایی شلف های دیواری اشیای حساس روی آن‌ها را جمع‌آوری کنید.

جابجایی قفسه کتاب

چگونه انتقال قفسه های کتاب را خودتان انجام دهید

قبل از انتقال قفسه های کتاب، شلف‎ها یا کتابخانه، محتوای آن‌ها را بردارید و آن‌ها را خالی کنید. اگر قفسه‌ها و شلف ها به دیوار و جای دیگری متصل باشند، باید آن‌ها را جدا کنید، زیرا هنگامی‌که شما شروع به جابجایی کتابخانه خود می‌کنید، باعث خسارت و یا خرابی شوند. درصورتی‌که کتابخانه شما سنگین باشد، بررسی کنید آیا می‌توانید قفسه‌ها را بازکنید تا کار راحت‌تر باشد. باز کردن طبقات مختلف و شلف‎های جداشدنی از کتابخانه اصلی باعث می‌شود
تا کار جابجایی کتابخانه بهتر انجام شود.

مراحل حمل شلف های دیواری توسط خودتان

به‌منظور جلوگیری از هرگونه آسیب در حین جابجایی قفسه های کتاب ، قفسه‌ها را به‌صورت جداگانه در کارتن قرار دهید. اگر شما قفسه کتاب خود را به‌جای دیگری در خانه حرکت می‌دهید، فقط قفسه‌ها را بیرون بیاورید، آن‌ها را تمیز کنید و آن‌ها را برای حرکت آماده کنید. تمام قطعات کوچک مانند پیچ و مهره‌ها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و آن را با قفسه‌ها نگه‌دارید تا بتوانید آن‌ها را به‌راحتی پیدا کنید و برای نصب مجدد استفاده کنید. برای جابجایی قفسه های کتاب و حمل شلف های دیواری به‌سادگی می‌توانید از لغزنده اثاثیه سنگین استفاده کنید.
نیازی نیست سعی کنید چیزهای سنگین را بلند کنید.
زمانی که می‌توانید اثاثیه خود را با استفاده از لغزنده‌ها:

  • راحت‌تر
  • ایمن‌تر
  • و سریع‌تر

حرکت دهید.
اگر شلف و یا قفسه بزرگ است، کسی را برای کمک جهت قرار دادن لغزنده‌ها در کنار خود داشته باشید. قفسه‌های کوچک‌تر که می‌خواهید خودتان حرکت دهید را با استفاده از پاها و بازوهای خود از زمین بلند کنید. مراقب باشید که وزن قفسه‌ها به کمر و پای شما آسیب نرساند. برای جابجایی قفسه های کتاب این قفسه‌ها را در پتوها و روکش‌های محافظت‌کننده قرار دهید تا آسیب نبینند.

انتخاب روش حمل کتابخانه های سنگین

مطمئناً استفاده از راهنمایی‌های بالا در حمل کتابخانه های سنگین و سبک و قفسه های کتاب توسط خودتان می‌تواند مفید باشد، اما یک چیز دیگر وجود دارد که می‌توانیم به شما توصیه کنیم. اگر نمی‎خواهید خودتان را درگیر جابجایی اشیای سنگین مثل جابجایی قفسه های کتاب نمایید، همیشه می‌توانید با ...


بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‎ها , سفره‌ها , پرده‌ها , رومیزی‌ها , روتختی‌ها و پتوها و وسایلی ازاین‌دست در زمان جابجایی اسباب منزل می‌تواند یکی از کارهای مشکلی باشد که وقت و انرژی زیادی از ما بگیرد زیرا این نوع وسایل به دلیل ویژگی‌های ظاهری‌شان ممکن است خیلی خوب بسته‌بندی نشوند و یا فضای زیادی از ما در جعبه‌های بسته‌بندی بگیرند. برخی از حوله‌ها مثل حوله‌های دستی کوچک و کم جا هستند بنابراین به‌آسانی بسته‌بندی می‌شوند اما حوله‌های حمام به‌ویژه حوله‌های تن‌پوش حجم زیادی دارند و وزن آن‌ها نیز سنگین است بنابراین ممکن است خانم‌های خانه در بسته‌بندی آن‌ها دچار مشکل شوند و با کمبود فضا مواجه گردند.
سفره‌ها نیز از دیگر وسایلی است که می‌تواند در بسته بندی مشکل ایجاد کنید رومیزی‌ها و سفره‌های بزرگ وزن و حجم زیادی دارند. همین‎طور پرده‌ها و روتختی‌ها و ملحفه ها نیز برای بسته‌بندی به نظر بسیار چالش‌برانگیز هستند.

اهمیت بسته‌بندی حوله‎ها برای اثاث‌کشی

حوله‌ها یکی از مهم‌ترین وسایلی است که شما در بسته‌بندی آن باید دقت داشته باشید و یکی از ملزوماتی است که در جعبه وسایل ضروری برای شب اول اسباب‌کشی باید جای داده شود بنابراین بسته‌بندی حوله‎ها می‌تواند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد. مطمئناً پس از یک روز طولانی و عبور مرحله سخت ...


جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

یکی از چالش های نقل مکان می تواند جابجایی افراد مشهور و معروف باشد. چنین شخصیت هایی از آنجا که شهرت و معروفیت زیادی دارند برای تعییر محل زندگی خود ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوند. نقل مکان می تواند استرس زا باشد علاوه بر این ترکیب این استرس و نیاز به امنیت بیشتر سختی های این کار را چندین برابر می نماید. این زمانی ...


حمل تکی وسایل و اثاثیه منزل توسط شرکت های باربر

حمل تکی وسایل و اثاثیه منزل توسط شرکت های باربر

حمل تکی وسایل یکی از نمونه های جابجایی و حمل و نقل است. در این روش تنها یک یا چند تا از وسایل و اثاثیه منزل بسته بندی و جابجا می شود و عموما وسایلی که از حجم و اندازه و وزن زیادی برخوردار می باشند و یا حمل و نقل آنها برای یک فرد عادی دشوار است و یا نیاز به بسته بندی تخصصی و حرفه ای دارد به صورت تک تک بارگیری می شوند. ...


هزینه های جابجایی و اسباب کشی برای مستاجران

هزینه های جابجایی و اسباب کشی برای مستاجران

یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای مستاجران به ویژه در فصل تابستان هزینه های جابجایی است. جابجایی و نقل مکان کردن هزینه های آشکار و پنهان زیادی دارد و یکی از معضلات اساسی برای مستاجرانی است که هر ساله مجبور به جابجایی و انتقال اسباب و اثاثیه به خانه ای دیگر می باشند. افزایش اجاره بها و کمبود درآمد مشکل بسیاری از مستاجرانی است که به فکر تغییر منزل می افتند تا شاید با رفتن به خانه ای ارزان تر هزینه های زندگی خود را کاهش دهند این در حالی است که همین جابجایی و رفتن به منزل جدید خود هزینه های بسیار زیادی به دنبال دارد که می تواند مستاجران را از فکر رفتن و ...


اقدامات بعد از جابجایی (خریدها را بعد از جابجایی انجام دهید)

اقدامات بعد از جابجایی (خریدها را بعد از جابجایی انجام دهید)

اثاث کشی یکی از مراحل دشوار در زندگی است اما اقدامات بعد از جابجایی نیز می تواند به همان اندازه مهم و مشکل باشد و نیاز به برنامه ریزی و زمانبندی داشته باشد. انتقال به یک فضای جدید می تواند خرید برخی از وسایل و چیزها را سبب شود و هزینه هایی را روی دست ما می گذارد که اغلب  اجتناب ناپذیر می باشند. یکی از کارهایی که ما پس از اسباب کشی به خانه جدید انجام می دهیم خرید وسایل جدید است. از انواع لوازم خانگی , فرش و سایر لوازمی که می تواند فهرستی طولانی داشته باشد. اما شما نسبت به خرید این وسایل باید آگاهانه اقدام کنید و خرید این وسایل را  تنها به بعد از جابجایی موکول نمایید.  انجام این اقدامات بعد از جابجایی به شما در مدیریت کارها و هزینه های بالای حمل بار کمک می نماید.
در اینجا دلایلی وجود دارد که شما را از خرید پیش از جابجایی برحذر می دارد:

چرا قبل از جابجایی خرید نکنیم

خرید کردن از کارها و اقدامات بعد از جابجایی است.
وسوسه جمع آوری و انتقال همه وسایل به خانه جدید می تواند شما را وادار کند چیزهایی غیر ضروری را با خود به خانه جدید ببرید و یا حتی بدتر از آنها در روزهایی که قرار است به زودی اثاث کشی انجام دهید نسبت به خرید وسایل اقدام نمایید. تصمیم گیری در این مورد سخت است اما شما باید بدانید که اگر تنها برای چند روز صبر کنید و خرید وسایل جدید را به بعد از جابجایی موکول نمایید نفع بسیار زیادی می برید و در خیلی از موارد از جمله ...


استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

یک روش ارزان قیمت در اسباب کشی استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی است. اصولا اسباب کشی یک فرایند گران قیمت است، بنابراین طبیعی است که در هنگام جابجایی به دنبال روش های خوب برای صرفه جویی در هزینه باشید. یک راه اثبات شده برای کاهش هزینه های بسته بندی شما، استفاده از کیسه های زباله  به جای جعبه های مقوایی، برای جمع آوری برخی از وسایل می باشد. همانطور که در ادامه متوجه خواهید شد، کیسه های زباله بسیار مفید و کاربردی ترآن چیزی است که فکر می کنید.
در حقیقت، کیسه های زباله در طی یک اثاث کشی کاربردهای زیادی دارند
 که آنها را به تنهایی تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای مبارزه برای کاهش ...


دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

یکی از دغدغه های خانواده های مستأجر دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی و رفتن از خانه فعلی است. اگر شما مستأجر هستید و به صورت موقتی در محلی اقامت نموده اید تا در آینده بتوانید خانه رویایی خود را داشته باشید در زمان اسباب کشی و ترک خانه اجاره ای همیشه یک مشکل وجود دارد و آن هم دریافت پول پیش به صورت کامل بدون کم و کاست از صاحبخانه است. البته مستأجر بودن این حسن را هم دارد که شما تنها به فکر جابجایی اثاثیه منزل خود هستید بدون اینکه نگران خانه , مراقبت از آن و یا فروش آن در لحظه مناسب و با قیمت مطلوب باشید شما تنها اثاث کشی می کنید و از خانه قدیمی به خانه جدید می روید.
با این حال، هر سکه دو رو دارد.
هنگامی که شما به عنوان مستأجر وارد یک خانه می شوید باید مبلغی به عنوان پیش پرداخت به صاحبخانه بدهید و در پایان باید کاری کنید که از این مبلغ مراقبت کنید. حقوق و مسئولیت هایشما به عنوان مستاجر به وضوح بیان می کند که برای دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی ، باید خانه اجاره ای را در همان شرایطی که در هنگام نقل مکان اولیه تحویل گرفته بودید، ترک کنید.
اما گاهی ممکن است مواردی پیش آید که شما برای دریافت پول پیش خانه دچار مشکل می شوید:
می خواهم از درگیری ها و اشتباه ها اجتناب کنم.
و بدون هیچ گونه مشکلی اجاره خانه فعلی خود را به پایان برسانم.

قبل از رفتن به اجاره، چه کاری باید انجام دهید

در اینجا یک لیست اجرایی از کارهایی که باید در هنگام ...


عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی قبل ، در طی و پس از آن به دلایل خوبی برای شما مفید خواهد بود. در زیر، نگاهی دقیق تر به هر دلیل داریم و توضیح خواهیم داد که چرا باید دوربین دیجیتال خود را بسته نگذارید. حقیقت این است که گرفتن عکس در هنگام جابجایی اثاثیه خانه می تواند به شما کمک کند که پول و زمان را صرفه جویی کنید، از وسایل خود محافظت کنید و مهمتر از همه، ...


اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

در ادامه مقاله قبلی در رابطه با اثاث کشی و جابجایی با خانواده بزرگ و پر جمعیت برخی نکات کلیدی و لازم را ارائه می کنیم تا با رعایت این نکات بتوانید جابجایی با خانواده بزرگ و  با فرزندان خود را با موفقیت به انجام برسانید.
یک بار دیگرمی گوییم سازمان دهی جابجایی و نقل مکان کردن با خانواده بزرگ بسیار مشکل تر از سازماندهی یک تغییر محل استاندارد خواهد بود. شما هنوز هم باید یک لیست دقیق جابجایی داشته باشید و دقیقا دنبال آن بروید، یک موجودی از وسایل خود برای اثاث کشی بسازید، بهترین زمان را برای جابجایی با خانواده را پیدا کنید و خدمات حرفه ای مورد نیاز را از شرکت های ...


اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ یکی از وظایف سختی است که سرپرست خانواده های پر جمعیت با آن روبرو است. یک خانواده بزرگ شادی بزرگی است، اما مسئولیت بزرگی نیز دارد. و اگر در حال برنامه ریزی برای اسباب کشی با یک خانواده بزرگ 5، 6 نفره یا بیشتر هستید، مسئولیت ها و چالش های پیش روی شما ممکن است کاملا غیرقابل پیش بینی باشد. چگونه می توانید بدون دردسر این جابجایی را سازماندهی کنید و تمام وظایف مرتبط با اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را به پایان برسانید.
و همچنین از تمام اعضای خانواده خود (همینطور حیوانات خانگی) مراقبت کنید؟
خوب، اسباب کشی با یک خانواده بزرگ دشوار و استرس زا است.
اگر هیچ راهی برای انجام ندادن آن وجود ندارد.
با این حال، شما می توانید آن را به طور کارآمد انجام داده و از ایمنی وسایل، رفاه و رضایت اعضای خانواده خود اطمینان داشته باشید و  پایان خوشی بابت تلاش جهت جابجایی خانه به دست آورید. شما فقط باید بدانید که چگونه اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را انجام دهید بدون اینکه دچار هرج و مرج شوید.
راهنمایی های ساده اما در عین حال موثر اسباب کشی با یک خانواده بزرگ که در زیر آمده به شما کمک می کند این تجربه را به دست آورید و فرایند سخت جابجایی با خانواده پر جمعیت تان را به یک ماجراجویی خانوادگی سرگرم کننده تبدیل کنید.
اسباب کشی با یک خانواده شلوغ خود می تواند هیجان انگیز باشد.
زیرا شما می توانید اعضای خانواده را به خوبی درگیر آن نمایید.

برنامه ریزی اسباب کشی با یک خانواده بزرگ

...


بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

جابجایی و بسته بندی لوستر که از جمله لوازم شکستتنی و حساس است در هنگام اسباب کشی بسیار مهم و ضروری است. لوستر ها از وسایل لوکس و بعضا گرانقیمت خانه به شمار می آیند و ممکن است در یک خانه تا چندین لوستر و آویز گرانقیمت وجود داشته باشد همچنین لوستر ها یکی از وسایلی هستند که در طراحی دکوراسیون منزل و نورپردازی آن نقشی اساسی ایفا می کنند و وجود آنها می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی فضای داخل خانه داشته باشد. این لوستر ها در قسمت های مختلف خانه مثل سالن پذیرایی , راهروها , آشپزخانه و ... نصب می شوند اما برای جابجایی نیاز به بسته بندی و مراقبت ویژه دارند. سالم رسیدن وسایل به محل جدید مسئله ای است که به شکل جدی در اسباب کشی های امروزی مطرح است.
و این می تواند به دلیل وجود لوازم حساس و گرانقیمتی باشد.
که جای خود را در زندگی های امروزی باز کرده است.

بسته بندی لوستر با شرکت های باربری یا توسط خودتان

بسته بندی لوستر کاری است که باید با نهایت دقت و صبر و حوصله انجام شود
بنابراین شما می توانید برای این کار از کارگر اسباب کشی از ...


خدمات شرکت لوکس اسباب کشی(زمان مناسب استخدام آن)

خدمات شرکت لوکس اسباب کشی(زمان مناسب استخدام آن)

استفاده از خدمات شرکت لوکس اسباب کشی زمانی اهمیت خود را پیدا می کند که نیاز به خدمات ویژه برای بسته بندی و حمل وسایل حساس و گرانقیمت احساس می شود.  این یک مبارزه دائمی برای افرادی است که درحال ...


برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب جعبه ها یکی از اقدامات مثبتی است که برای کاهش هرج و مرج اسباب کشی می توانید انجام دهید. دو راه عالی وجود دارد که از هرج و مرج روز اثاث کشی جلوگیری کنید اما به یاد داشته باشید که زمان ممکن است به سرعت بگذرد و وقتی که روز حرکت برسد شما نمی توانید به عقب برگردید و کارهای نا تمام را انجام دهید.


مدیریت اثاث کشی و 5 نکته ای که می آموزید

مدیریت اثاث کشی و 5 نکته ای که می آموزید

مدیریت اثاث کشی در اتوبار و اسباب کشی یک راهکار خوب برای پیشگیری از آسیب های روانشناختی است و شما ممکن است احساس اطمینان کنید که می توانید یک تغییر عمده در زندگی خود بدون هیچ گونه ضربه و موانع جدی در طول راه ایجاد نمایید. با وجود اطمینان ظاهری شما، لازم است به یاد داشته باشید که در هر اسباب کشی ، شماری از چالش های جابجایی وجود دارد و به دنبال آن درس های مهمی برای زندگی شما خواهد بود. درس هایی که نه تنها به شما کمک می کند همه چیز را درک کنید، بلکه که شما را قادر می سازد تا خودتان را بهتر درک کنید.
در اینجا 5 چیز برتر برای یادگیری در مورد خودتان هنگام مدیریت اثاث کشی وجود دارد:

1. مدیریت اثاث کشی با درک درست از زمان

شما می دانید که زمان ثابت است.
دقیقا 60 ثانیه در یک دقیقه و 60 دقیقه در یک ساعت وجود دارد.
هر بار که به یک ساعت مچی نگاه میکنید، نمیتوانید آن را متوقف کنید اما می توانید به دقت به هر تیک تاک آن توجه کنید. اولین چیزی که برای مدیریت اثاث کشی در مورد خودتان یاد خواهید گرفت این است که جابجایی آینده به احتمال زیاد در ادراک شما از زمان تغییر خواهد کرد. با توجه به نسبیت زمان، طول نمی کشد که متوجه شوید ثانیه ها، دقیقه ها و ساعت ها سرعت خود را برای گذر زمان افزایش می دهند و شما زمان خیلی کمی تا روز جابجایی فرصت دارید.و اگر شما سرعت گذر زمان را نگاه  کنید، احتمالا بیشتر و بیشتر نگران خواهید شد که شاید موفق نشوید برای اسباب کشی آماده شوید.

نگرانی های اضافی و اضطراب معمولا به سطوح غیر طبیعی تنش می انجامد.
کلید مدیریت اثاث کشی مدیریت زمان است!
یک چک لیست جابجایی خوب را دنبال کنید تا قادر به کنترل زمان تا روزحرکت باشید.

2. شما بدون اینکه متوجه شوید، ممکن است تبدیل به یک محتکر شده باشید

یکی از مهم ترین درس هایی که شما از رفتن به خانه دیگر می آموزید این است که نگه داشتن چیزهایی که باید سالها پیش دور می انداختید، قطعا روش مناسب برای مدیریت ...


جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

یکی از موارد مشکل در جابجایی وسایل جابجایی ماشین ظرفشویی با روشی امن و مطمئن است. جابجایی بین دو خانه یک دوره استرس زا است که باید تصمیمات مهمی گرفته شود، از جمله اینکه چه مواردی باید با خود بیاورید و چه چیزی را کنار بگذارید. و اگر ماشین ظرفشویی مورد اعتماد شما یکی از چیزهایی است که شما به آن نیاز دارید، لازم است بدانید بهترین راه برای جابجایی ماشین ظرفشویی

چیست؟
شما همیشه می توانید متخصصان بسته بندی و ...


سازماندهی اسباب کشی و برنامه ریزی برای جابجایی

سازماندهی اسباب کشی و برنامه ریزی برای جابجایی

همانطور که شما مطمئنا می دانید، برنامه ریزی و سازماندهی اسباب کشی کلید موفقیت است. اما همانطور که احتمالا باز هم می دانید، برنامه ریزی برای جابجایی یک کار ساده نیست. شما باید به طور منظم تمام جنبه های روند جابجایی را سازماندهی کنید، تمام وظایف شرکت های باربری را با مراقبت های کامل بررسی کنید، تمام هزینه های مربوطه را تامین نمایید و توجه دقیقی به هر یک از جزئیات داشته باشید اگر شما قصد دارید در جابجایی موفق عمل کنید. به عبارت دیگر، شما باید مسیر جابجایی، زمان و پول خود را به خوبی برنامه ریزی کنید تا یک تجربه عالی از اسباب کشی داشته باشید.

برای انجام سازماندهی اسباب کشی نیاز دارید به:
1) چک لیست جابجایی؛
2) یک تقویم جابجایی
و 3) یک بودجه برای اسباب کشی .

یک بخش قابل توجه در سازماندهی اسباب کشی برنامه ریزی برای بودجه بندی است.

با این حال، برای اینکه بتوانید بودجه مورد نیاز را تنظیم کنید، باید ...


هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه در باربری یکی از مهم ترین سوالات و معضلاتی است که افراد در زمان جابجایی اسباب منزل دارند. رفتن به یک خانه جدید بدون هیچ گونه کمک جانبی به خصوص در جابجایی های اضطراری ( با زمان خیلی کوتاه) و یا اسباب کشی با یک بودجه محدود (پول کم) می تواند بسیار دشوار باشد. جای تعجب نیست که یکی از چیزهایی که می تواند هر خانواده را با یک چالش واقعی روبرو کند، وظیفه بسته بندی اثاثیه منزل است. همچنین مسئله دیگر هزینه بسته بندی اثاثیه است. اگر از کمک شرکت های ...


راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل برای اسباب کشی و باربری می تواند به شما کمک کند تا هر وسیله را با بهترین شکل ممکن بسته بندی کنید و سرعت و دقت خود را در بسته بندی افزایش دهید. بدون شک، جارو برقی به عنوان یکی از لوازم خانگی مورد استفاده در خانه شناخته شده است. به عنوان یک قاعده کلی، هر جا که مردم زندگی می کنند و کار می کنند، همواره ممکن است نیاز به تمیز کردن داشته باشد. بنابراین، این جایی است که دستگاه جارو برقی به کار می رود، زیرا جارو برقی ابزار مناسب برای تمیز کردن گرد و غبار و آشغال های به جا مانده بر روی زمین است و حتی تمیز کردن اثاثیه یا لوازم داخلی و پرده ها نیز توسط جارو برقی  انجام می شود.

جاروبرقی یک وسیله ضروری است، بنابراین زمانی که زمان رفتن به یک خانه جدید فرا می رسد، شما باید بهترین راهکارهای بسته بندی جارو برقی برای ...


راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی از افرادی که تجربه های خوبی در این زمینه دارد می تواند به ما در انجام بهتر جابجایی اثاثیه کمک نماید. انتقال وسایل از یک خانه به محل دیگر، یک دوره ی منحصر به فرد در زندگی هر کسی است و مشاوره و راهنمایی خوب در مورد چگونگی ایجاد یک جابجایی کمتر چالش برانگیز فکر بسیار خوبی است.
ما، در راهنمایی های اسباب کشی ، به شما کمک می کنیم تا مجموعه ای گسترده از توصیه ها و ترفندهای اثاث کشی را برای راحتی و ارزان تر تمام شدن جابجایی دریافت کنید. ما درک می کنیم که حمل اثاثیه دشوار است، بنابراین ما در اینجا برای کمک به شما راهنمایی هایی را ارائه می دهیم.

این بار ما به شما برخی راهنمایی های اسباب کشی را ارائه می دهیم که متفاوت است، زیرا، به طور تصادفی، ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که شما دنبال آن هستید. و حتی اگر نکات ...


برنامه ریزی برای اسباب کشی و باربری

برنامه ریزی برای اسباب کشی و باربری

برنامه ریزی برای اسباب کشی و باربری یکی از ضروریات است زیرا مهم نیست که چقدر شرایط دشوار است، در این زمان افراد چالش زیادی برای رسیدن به هدف دارند، در صورتی که برنامه ای روشن برای پیگیری نداشته باشند. داشتن یک استراتژی به آنها اطمینان و احساس کنترل می دهد، به طوری که ترس و اضطراب کاهش می یابد. انجام یک کار یک بار در یک زمان به افراد کمک می کند تا تمرکز و پیشرفت سریع تر و موثرتری داشته باشند. بنابراین، اگر شما در تلاش برای انجام یک کار سخت، مانند یک برنامه ریزی برای اسباب کشی هستید شما باید یک طرح خوب برای دستیابی به اهداف تان در یک زمان مناسب داشته باشید. بهترین روش سازماندهی شده جهت اثاث کشی و ...


جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و وسایل منزل و باربری اسباب منزل نیاز به تمرکز و برنامه ریزی از پیش تعیین شده دارد. هرچند ممکن است ما ادعا کنیم که مغزما انسان ها شگفت انگیز است و قادر به ذخیره اطلاعات بی نهایت و پردازش این تکه های عظیم داده ها با سرعت خیره کننده می باشد، ما به نوعی حافظه می پردازیم که می تواند این گونه نباشد. نگران نباشید، ما هم چیزها را فراموش می کنیم.برای مثال، هر زمان که ما تحت استرس زیاد قرار می گیریم، مانند زمان جابجایی بار و اثاث کشی، قابلیت خواندن حافظه و به ذهن سپردن ما اغلب به نظر می رسد کاهش می یابد. به عنوان یک نتیجه، ما در نهایت با تعدادی از چیزهای مهم که فراموش می کنیم جابجایی بار و اثاث منزل مان را انجام می دهیم و بسته می کنیم و در پایان ...


جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

حتی اگر جابجایی اثاث منزل سخت ترین و پرکاربرد ترین کار در زندگی شما نیست، هنگام آماده شدن برای جابجایی اثاث خانه، نیاز به کمک همیشه هست، پیدا کردن شرکت های اسباب کشی خوب، بخش مهمی از روند جابجایی است. چرا؟ خیلی ساده است به این دلیل که کار با متخصصان با تجربه و قابل اطمینان، جابجایی آسان و بدون دردسر را تضمین می کند، در حالی که استفاده ازخدمات غیر قابل اطمینان، ...


تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان یکی از مهم‌ترین مسائل برای خانواده‌هایی است که فرزندانی در سنین مختلف دارند و تصمیم به جابجایی خانه و تغییرات اساسی در محل زندگی خود می‌گیرند. تصمیم‌گیری در مورد جابجایی خانه، یک تحول بزرگ برای کل خانواده است، اما برای بچه‌ها می‌تواند به‌شدت تنش‌زا باشد. اسباب کشی با بچه‌ها می‌تواند کار بسیار مشکلی باشد و این مسئله برای جابجایی چالش دیگری به شمار می‌رود. توجه نمایید که شما به‌عنوان والدین این فرزندان وظیفه دارید تا کار آماده‌سازی کودکان برای جابجایی را انجام دهید. مقاله ما در مورد جابجایی منزل و تاثیر آن بر کودکان را تا انتها مطالعه نمایید تا با این فرایند بیشتر آشنا شوید.

آیا بیشترین تاثیر اسباب کشی در کودکان ایجاد می‌شود؟

تصميم مبنی بر تغییر خانه، تغييرات بزرگی برای کل خانواده ایجاد می‌نماید. اما درحالی‌که بزرگ‌سالان تمایل به تمرکز بر مشکلات عملی دارند، کودک بر تمام زیان‌هایی که این جابجایی به او وارد می‌کند، تمرکز می‌کند. این می‌تواند برای او شامل از دست دادن دوستان خود و یا یک محیط امن و آشنا باشد. تصمیم‌گیری در مورد این جابجایی، درنهایت، توسط بزرگ‌سالان گرفته شده است و کودک احساس خوبی به این قضیه ندارد، زیرا نمی‌تواند و نباید بر این تصمیم تأثیر بگذارد.
درجه استرس و تاثیر اسباب کشی در کودکان و حتی بزرگ‌سالان اغلب توسط همه افراد نادیده گرفته می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که جابجایی لوازم خانه به  یکی از بزرگ‌ترین استرس‌هایی است که ما در زندگی‌مان با آن مواجه هستیم. به حدی که این استرس از استرس ایجاد اختلال روان‌شناختی پس از دست دادن کار، در زمان بیماری و طلاق و ... در نظر اکثریت افراد بیشتر است.
البته برنامه‌ریزی برای اسباب کشی و مدیریت آن می‌تواند تا حد زیادی از استرس ناشی از ...


چالش اسباب کشی و جابجایی به خانه ای کوچکتر

چالش اسباب کشی و جابجایی به خانه ای کوچکتر

این روزها زیاد خبر از اسباب کشی و جابجایی به خانه های کوچکتر را میشنویم. به همین منظور میخواهیم این موضوع را به چالش کشانیم. در ارتباط با دلیل آن اطلاعاتی را که کسب نموده ایم را در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که بر هیچ کسی پوشیده نیست این روزها شهر ها رو به صنعتی شدن نهاده اند و با توجه به افزایش میزان جمعیت دیگر کمتر خبر از خانه هایی با حیاط بسیار بزرگ و حوض های آبی با آب نماهای زیبا و خانه هایی با تعداد اتاق های بسیارزیاد می باشد.

اکثر اتفاقی که شاهد آن هستیم این است که بیشتر این خانه ها رو به معدوم شدن می باشند.

و تبدیل شدن به برج های چندین طبقه که در هر طبقه چندین واحد مسکونی است نهاده اند.

آیا اسباب کشی به خانه ای کوچکتر واقعا چالش بزرگی است؟

میخواهیم نظر شما در باره این نوع از ...


لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

یکی از اقدامات مهم ما در روز جابجایی استفاده از لباس مناسب است. روز جابجایی اثاثیه، مسلما از روزهای شلوغ زندگی ما و شامل تمام فرایندهای آماده سازی جهت حمل اثاثیه منزل و حتی روند کل انتقال به خانه جدید است. این زمانی است که باربران از طرف شرکت های باربری و اتوبار وارد خانه شما می شوند (مگر اینکه شما خود تان قصد بسته بندی و جابجایی اسباب منزل تان را داشته باشید) و شروع به بسته بندی وسایل، تحویل و حمل کالاهای خانگی شما به درون  کامیون حمل اثاثیه در انتظار حرکت  و سپس حمل و نقل به آدرس جدید تان می نمایند. دراین روز زمان آن است که شما قصد داشته باشید که به طور فعال در باربری اسباب :

منزل خودتان دخالت داشته باشید، بنابراین نباید اهمیت این مناسبت را زیر سؤال ببرید.
و باید از امنیت خود و اعضای خانواده و اطرافیانتان مطمئن شوید.
یکی از راه های انجام این کار این است که توجه داشته باشید که چه چیزی می پوشید.
توجه به اینکه اهمیت زیادی جهت حفظ امنیت خود و دیگران برخوردار است.

لباس مناسب در روز جابجایی

حتی اگر شما دقیقا دنبال آخرین روند در دنیای مد هستید،
روز جابجایی دوره ای است که در ابتدا باید به راحتی خود توجه کنید.

 

و با انتخاب لباس های مناسب و راحت به محافظت از خود و دیگران کمک نمایید.

لباسی را انتخاب کنید که حداکثر انعطاف پذیری را فراهم کنند، به طوری که شما احساس راحتی کنید تا بتوانید انواع حرکات را که معمولا به انجام آنها عادت ندارید انجام دهید - بلند کردن وسایل، حرکات کششی، چرخش، راه رفتن به سمت عقب، راه رفتن روی نوک انگشت های پا و غیره از جمله حرکاتی است که شما خواه نا خواه در این روز برای ...


حمل اثاث و انتخاب پکیج بسته بندی مناسب

حمل اثاث و انتخاب پکیج بسته بندی مناسب

بسته بندی و حمل اثاث منزل یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که قصد اسباب کشی منزل شان را دارند. که این کار نیز معمولا سخت , زمان بر و پر دردسر است. بسته بندی معمولا توسط  خود افراد انجام می شود و با استفاده از تعدادی کارتن , روزنامه و چسب و قیچی این کار انجام می شود. البته این روش برای اکثر وسایل منزل جواب می دهد اما باید دانست بسته بندی همه وسایل و بارها به این روش امکان پذیر نیست

و باید شیوه درست بسته بندی بار طبق اندازه , نوع و حجم بار و دیگر شرایط انتخاب شود.

یکی از مهم ترین ملاک ها در اسباب کشی و ...


ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

از آن جا که بسیاری از ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی برای عید نوروز به صورت مشترک و مشابه عمل می کنند بر آن شدیم تا با یک تیر دو نشان زده و با آموزش این ترفندها هم در اثاث کشی وسایل منزل و هم در خانه تکانی برای عید به شما کمک کرده باشیم. خانم های سخت گیر و حساس با ما همراه باشند و ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی را در این جا فرابگیرند.
عید نوروز و همین طور ...


کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی و باربری یا کارگری که جهت حمل اثاثیه منزل فعالیت می نماید بدون اغراق باید در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه متخصص و حرفه ای باشد. معمولا برای جابجایی یک منزل مسکونی از باربران و یا کارگر حمل بار استفاده می شود این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل آماده شده اند و می توانند وسایلی را بلند کرده و حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز واهمه دارید. یک باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و آسان وسایل را حمل می کند طوری که شما شگفت زده می شوید و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت باشد. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار مهم است اما این بدان معنا نیست که تنها ملاک انتخاب یک باربر نیروی جسمانی وی باشد.
در این مقاله ما قصد داریم در مورد:

کارگر اسباب کشی برای حمل و جابجایی اثاثیه
تعداد کارگران برای حمل لوازم منزل و بسته بندی
و نیز روش های انتخاب درست کارگر برای حمل بار
صحبت کنیم.
اگر نیاز به کارگر اثاث کشی دارید با ما همراه شوید و آنچه نیاز دارید را بدانید.

شغلی به نام کارگر اسباب کشی

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل است.

بنابراین باید بدانید که در زمان انتخاب کارگر برای حمل اثاثیه منزل تان هر کارگری را نباید انتخاب کنید.

هر کسی برای خودش شغلی دارد و در کار خود نیز تخصص و مهارتی دارد که این تخصص و مهارت درجات مختلفی دارد. ممکن است کسی در کار خود کاملا استاد باشد و تمام فوت و فن کار را بداند و یا با علاقه به دنبال کسب مهارت در شغل خود باشد. گاهی ممکن است افراد تخصص کمی در کار خود داشته باشند و تنها از سر نیاز به این شغل روی آورده اند. اگر می خواهید در زمان حمل لوازم منزل تان با صحنه هایی چون شکستن و افتادن وسایل و کارتن های بسته بندی مواجه نشوید در انتخاب کارگر باربری دقت بیشتری به خرج دهید. ...


شرکت بسته بندی لوازم منزل و بسته بندی مبلمان

شرکت بسته بندی لوازم منزل و بسته بندی مبلمان

یک شرکت بسته بندی لوازم منزل به صورت حرفه ای می تواند تمامی وسایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بسته بندی کرده و برای حمل و نقل آماده نماید. در زمان اسباب کشی یک شرکت خدمات بسته بندی لوازم به کمک شما می آید و تک تک وسایل شما توسط متخصصین این شرکت ها به خوبی بسته بندی می شود. یکی از مهم ترین وسایلی که در هنگام باربری اسباب منزل نیاز است تا به خوبی بسته بندی شود مبلمان است. مبلمان یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون منزل است و از نظر زیبایی اهمیت زیادی در چیدمان وسایل منزل دارد. همچنین مبلمان از نظر مالی نیز جزء وسایل ارزشمند خانه محسوب می شود.

و برخی از آنها ممکن است از قیمت بالایی برخوردار باشند.

توصیه های ما در شرکت بسته بندی لوازم منزل اطلس بار

در هنگام حمل اثاثیه منزل بسیار ضروری است که به ...


جعبه های مورد کاربرد جهت جابجایی و بسته بندی کردن تمامی وسایل

جعبه های مورد کاربرد جهت جابجایی و بسته بندی کردن تمامی وسایل

پیدا کردن جعبه های اسباب کشی و بسته بندی برای جابجایی وسایل خانه می تواند دشوار باشد، به ویژه اگر قصد داشته باشید  وسایل تان را برای مدتی ذخیره کنید و یا در انبار نگه دارید. جعبه ها لوازم معمولی را با وزن و کیفیت مشابه با جعبه های حمل و نقل معمولی خریداری کنید. مگر اینکه قصد داشته باشید اثاثیه سنگین و یا حساس را ...


اسباب کشی آسان و باربری و استفاده بهینه از کارتنها

اسباب کشی آسان و باربری و استفاده بهینه از کارتنها

اسباب کشی آسان و باربری توسط بسته بندی خوب و حرفه ای ما درون جعبه ها و کارتن حمل بار صورت می گیرد. جعبه های کمتر اسباب کشی آسان تر و سریعتر را برای ما به ارمغان می آورد.
 اگر هزینه باربری را  ساعتی می پردازید. این مسئله می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در قیمت باربری شود. بسیاری از مردم عجله دارند.
آنها وسایل شان را در جعبه ها پرتاب می کنند و حتی اگر فضای کوچکی وجود داشته باشد، آنها را می بندند. این کمی فضا ممکن است چندان به چشم نیاید و به نظر نرسد، اما شما در آنچه که هنوز در آن جا می توانید جای تعجب خواهید داشت. اگر شروع به بسته بندی اثاثیه کنید، می توانید کمی از وقت خود را صرف کنید و از هر جعبه بیشترین استفاده را داشته باشید. و شما ممکن است در مورد کاهش و صرفه جویی در هزینه خرید برای کارتن اسباب کشی و سایر لوازم بسته بندی شگفت زده شوید.

از چوب رختی ها صرف نظر کنید

یکی از اولین چیزهایی که افراد هنگام بسته بندی برای ...


مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری شبانه روزی

مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری شبانه روزی

شرکت خدمات اسباب کشی و حمل بار اطلس بار پاسارگاد در زمینه ها و حیطه های مختلف اثاث کشی اعم از مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری مدرن فعالیت می کند و کلیه امور مربوط یک اسباب کشی آسان را به شما ارائه می دهد.
باید بدانید که قیمت باربری ما بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.
مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری مدرن ما به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل نیز صورت می گیرد. زیرا ما معتقدیم که بسیاری از افراد تنها در ایام تعطیل قادر به اثاث کشی هستند. از این رو برای کمک به آن ها خدمات خود را در کلیه روزهای سال انجام می دهیم.

اگر می خواهید از مشاوره برای اسباب کشی منزل و باربری مدرن ما بهره مند شوید تنها کافی است که با ما تماس بگیرید. علاوه بر این می توانید به وبسایت ما مراجعه نمایید و این درخواست را به صورت آنلاین به ما اعلام نمایید.
در صورت بازدید از وبسایت شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد می توانید تمامی مطالب درج شده در آن را مطالعه نمایید و اطلاعات خود را در زمینه اثاث کشی در تهران و حمل بار بین شهری افزایش دهید. علاوه بر این می توانید از کلیه خدمات ...


بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات یکی از کارهای مهمی است که در جابجا کردن وسایل منزل باید انجام دهید.جواهرات بخش عمده ای از دارایی ها و نیز علایق و خاطرات ما هستند.بسیاری از جواهرات از نظر مادی ارزشمند بوده اما بیشتر آنها نیز برای ما ارزش معنوی بسیاری دارند مثل حلقه ازدواج که به هیچ وجه دوست نداریم آن را از دست بدهیم یا گم کنیم. اسباب کشی به اندازه کافی خودش دردسر و دشواری هایی دارد.
اگر به اندازه کافی حواس خود را جمع وسایل با ارزش خود نکنیم
ممکن است خاطره ناخوشایندی از ...


چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی و حمل اثاثیه

چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی و حمل اثاثیه

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد در راستای رفاه حال مشتریان و ارائه کلیه خدمات مربوط به اثاث کشی چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی را نیز به سایر خدمات باربری خود افزوده است.
در همین راستا ما از طراحان دکوراسیون حرفه ای و خلاق کمک می گیریم تا بتوانیم شیک ترین و زیبا ترین ...


اسباب کشی و جبران هزینه ها با فروش کارتن اسباب کشی

اسباب کشی و جبران هزینه ها با فروش کارتن اسباب کشی

اسباب کشی مراحل مختلف زیادی دارد.از دور انداختن وسایل اضافی , خرید لوازم بسته بندی , بسته بندی اثاثیه , بارگیری در ماشین باربری, باز کردن و چیدمان دوباره اثاثیه همه و همه از مراحلی است که در تمامی جابجایی ها به صورت یکسان دیده می شود تنها ممکن است در جزئیات کار با هم تفاوت داشته باشند. یک مسئله مهم پس از جابجایی اثاثیه و باز کردن بسته بندی ها این است که اکنون با جعبه ها و کارتن های خالی و زباله های برجا مانده از وسایل بسته بندی چه باید  کرد؟

در حالی که پرتاب ...


اثاث کشی و باربری محله های مختلف در تهران

اثاث کشی و باربری محله های مختلف در تهران

اثاث کشی و باربری برای بسیاری از افراد یک تجربه سخت و طاقت فرسا محسوب می شود. این امر در شهری مثل تهران نیز از حساسیت بیشتری برخوردار است. تهران شهری است که جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند و محله های مختلف آن از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران نیازمند روش خاصی برای اتوبار و حمل اثاثیه می باشند.

در این مقاله قصد داریم با روش های اثاث کشی و باربری در محلات مختلف تهران آشنا شویم و اتوبار و باربری را انتخاب کنیم که بتواند در تمامی محلات مختلف به خوبی سرویس رسانی نماید.

اثاث کشی و باربری در محله های مختلف تهران

یکی از معیارهای مهم در انتخاب شرکت های اتوبار جهت اثاث کشی و باربری محل قرار گیری آن شرکت است. امروزه افراد ترجیح می دهند از شرکت های باربری و حمل بار در محله خود کمک بگیرند. برای مثال اگر فردی در محله الهیه تهران زندگی می کند اصولی و منطقی است که این فرد برای کار اسباب کشی به شرکت های باربری در این محله رجوع نماید. و از میان شرکت های مختلف در منطقه الهیه بهترین و مناسب ترین شرکت اتوبار و اثاث کشی و باربری ارائه کننده سرویس های حمل بار و بسته بندی اثاثیه را انتخاب کند.

تهران به چهار بخش اصلی شمال , جنوب , شرق و غرب دسته بندی می شود همچنین در یک دسته بندی دیگر شامل پنج بخش است که مرکز نیز در این دسته بندی اضافه می شود. این مسئله برای شرکت های ...


شرکت اسباب کشی و اتوبار و روشهای بارگیری اثاثیه

شرکت اسباب کشی و اتوبار و روشهای بارگیری اثاثیه

شرکت اسباب کشی و اتوبار شرکتی است که وظیفه حمل و نقل بار و اسباب کشی وسایل منزل یا محل کار را بر عهده دارد و در کل در زمینه جابجایی انواع مختلف کالا فعالیت می نماید. یک شرکت اسباب کشی و اتوبار در زمینه حمل بار و باربری نیاز به تجهیزاتی دارد تا بتواند بار را به سلامت به مقصد برساند این تجهیزات شامل وسایل بسته بندی و وسایل نقلیه برای بارگیری است. همچنین تجهیزاتی که برای حمل بار اعم از بارهای سنگین استفاده می شود نیز از نیازهای ضروری یک شرکت اسباب کشی و ...


بسته بندی اثاثیه اداری با مدرن ترین لوازم

بسته بندی اثاثیه اداری با مدرن ترین لوازم

اگر قصد جابجایی محل کار خود را دارید باید توجه نمایید که بسته بندی اثاثیه اداری یکی از ضروری ترین و اولین کارها می باشد. زیرا بسته بندی اثاثیه اداری به روش مناسب است که منجر به یک اسباب کشی آسان و بی خطر می شود.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز این مرحله را با بی حوصلگی و سهل انگاری سپری نکنید.

هوشمندانه ترین و مناسب ترین روش برای بسته بندی اثاثیه اداری تماس با یک ...


بسته بندی وسایل حساس و قیمتی با کادری مجرب

بسته بندی وسایل حساس و قیمتی با کادری مجرب

مهمترین مسئله برای کسانی که قصد اسباب کشی دارند بسته بندی وسایل حساس می باشد. بسته بندی وسایل حساس از آن جهت حائز اهمیت می باشد که هر گونه بی دقتی و کم حوصلی موجب آسیب رسیدن به آن ها می شود.بنابراین توصیه ما به شما این است که در کمال؛ حوصله , صبر و دقت این کار را انجام دهید.

با این وجود بهترین گزینه این است که با یک شرکت معتبر و متخصص تماس بگیرید و بسته بندی وسایل حساس خود را به آن ها بسپارید.

ما برای سرعت بخشیدن در ارائه خدمات خود در تهران تعداد بسیار زیادی ...


جابجایی اثاثیه منزل در پایتخت با اطلس بار پاسارگاد

جابجایی اثاثیه منزل در پایتخت با اطلس بار پاسارگاد

هر زمان که اسم اسباب کشی می آید، بسته بندی و ...


اسباب کشی راحت در فصل زیبای تابستان

اسباب کشی راحت  در فصل زیبای تابستان

انجام اسباب کشی راحت و بدون درسر یکی از بزرگترین رویاهای اکثر خانواده ها است.
انجام این کار بسیار سخت نیست. شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و منظم یک ...


اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که مجبورند زیاد اثاث کشی کنند. اسباب کشی گیاهان به معنی جابجایی گلدان ها یا گیاهان خانگی و آپارتمانی است برای اسباب کشی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که گل های زیادی در منزل خود نگهداری می کنید و قصد اسباب کشی دارید حتما با ما تا پایان این مقاله در زمینه اسباب کشی گیاهان همراه باشید.

مشکلات اسباب کشی گیاهان

از مهم ترین مشکلاتی که در اسباب کشی گیاهان وجود دارد
بسیاری از گیاهان نسبت به جابجایی حساسیت زیادی دارند
گلدان های گل ممکن است گاهی بسیار سنگین و بدبار هستند
گل های تزئینی ممکن است قیمت زیادی داشته باشند و سال های زیادی از عمر آنها گذشته باشد. حفظ شادابی گیاهان مورد علاقه در اسباب کشی و جابجایی یکی از نگرانی های هر ...


چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

آخرین مرحله در یک باربری چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی می باشد. این موضوع نیز استرس ها و دغدغه های خاص خود را دارد. برای مثال بسیار از وسایل در هنگام ...


پنج نکته برای داشتن یک جابه جایی و اسباب کشی آسان

پنج نکته برای داشتن یک جابه جایی و اسباب کشی آسان

از جمله تخصص های ما در شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد کاهش دغدغه ها و استرس های شما و ارائه یک ...


اسباب کشی لوازم آشپزخانه و بسته بندی اسباب کشی

اسباب کشی لوازم آشپزخانه و بسته بندی اسباب کشی

اسباب کشی لوازم آشپزخانه یکی از معضلات اثاث کشی به منزل جدید است.

نقل مکان به محل جدید همیشه با فعل و انفعالاتی روبروست و اسباب کشی لوازم آشپزخانه و بسته بندی صحیح آنها نیز یکی از این موارد است. مهم ترین گام در هر اسباب کشی به خصوص اسباب کشی لوازم آشپزخانه این است که وسایل را به گونه ای صحیح و اصولی بسته بندی کنیم. بسته بندی باید کاملا محکم و غیر قابل نفوذ باشد تا هنگام ...


حمل اثاثیه و چیدمان آنها در منزل و یا دفتر کار

حمل اثاثیه و چیدمان آنها در منزل و یا دفتر کار

حمل اثاثیه اولین گام جابجایی است.

...


تعداد جعبه های لازم برای اسباب کشی

تعداد جعبه های لازم برای اسباب کشی

اگر تصمیم به جابجایی دارید، کارتن برای اسباب کشی از ملزوماتی است که به نیاز شدیدی به آن دارید. یکی از کارهای قبل از اسباب کشی، بسته بندی وسایل می باشد. شاید شما بخواهید که بسته بندی وسایل را خودتان انجام بدهید ولی بدانید که همیشه می توانید از خدمات کارگران حرفه ای شرکت های باربری و اتوبار معتبر برای بسته بندی ظروف ظریف و شکننده مانند کریستال , لوازم الکتریکی , آیینه ها , زیور آلات و غیره استفاده کنید که این می تواند برای شما یک سوپرایز و کمک بزرگ باشد بعد از آن شما می توانید آزادانه دیگر وسایل غیر شکستنی مانند لباس ها , اسباب بازی و کتاب ها را خودتان بسته بندی کنید و به این ترتیب هزینه های اسباب کشی را کم کنید.

چه تعداد کارتن برای اسباب کشی لازم است؟

زمانیکه تصمیم می گیرید که خودتان وسایل را بسته بندی کنید , به سختی می توانید تعداد ...


راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی یکی از بخش های مهم جابجایی اثاثیه و حمل بار است که نیاز به توجه خاص دارد. طبیعی است که نگران شکستن وسایل ظریف و شکننده در طول اثاث کشی باشید. بنابراین مهم است که از این وسایل مراقبت بیشتری کنیم تا در طول اثاث کشی و حمل اثاثیه توسط شرکت های باربری و اتوبار صحیح و سالم به مقصد برسند. برای این کار اول از همه باید بدانیم که روش بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی چگونه است. هنگام استفاده از ابزارها و تکنیک ها باید مراقب باشید. اگر در هنگام ...


توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در فصل زمستان می تواند تجربه ای متفاوت از اسباب کشی باشد.

اگر تصمیم دارید که در فصل زمستان اسباب کشی کنید.

به احتمال زیاد هزینه کمتری پرداخت می کنید

و نسبت به فصل های دیگر، اسباب کشی راحت تری خواهید داشت.

همچنین، شرکت های باربری و اتوبار در زمستان قیمت های پیشنهادی خود را کم می کنند بنابراین شما می توانید حتی در مورد قیمت خدمات مذاکره کنید. با این حال بهتر است برخی از جزییات را در نظر بگیرید تا برای ...


چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

رعایت حقوق همسایه ها در اسباب کشی بسیار مهم است.

فقط به این دلیل که شما به خانه جدید ...


اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در زمستان می تواند بر سختی های جابجایی بیفزاید.

اسباب کشی در هر فصلی از سال سخت و دشوار است اما اگر برنامه ای قابل تغییر و زمان کافی نداشته باشید , هنگام تصمیم گیری در مورد جابجایی , چندین عامل وجود دارد. اگر شما بخواهید در زمستان که هوا قابل پیش بینی نیست اسباب کشی کنید مشکلات شما به مراتب بیشتر از اسباب کشی در تابستان خواهد بود. اگر چه اسباب کشی در زمستان مشکلات خاص خودش را دارد ولی مزیت هایی نیز به همراه دارد. برای داشتن اسباب کشی در زمستان بدون مشکل باید آمادگی کامل داشته باشید و مطمئن شوید که برنامه ریزی شما کامل است. در زمستان خیلی راحت تر می توانید با یک شرکت اتوبار و ...


اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی افراد سالمند می تواند تجربه بسیار سختی باشد.

زمانی که فرد سالمند می خواهد اسباب کشی کند ممکن است این تجربه برای او بسیار استرس زا و نگران کننده باشد. به خصوص اگر قرار است از دیگر افراد خانواده جدا زندگی کند این زندگی مستقل می تواند تنش های زیادی برای افراد سالمند به وجود آورد. اگر می خواهید در اسباب کشی افراد سالمند کمک کنید بهتر است صبور و شکیبا باشد زیرا در این اسباب کشی مطمئناً با مشکلاتی مواجه خواهید شد. برای راحتی کار در حین اسباب کشی افراد سالمند می توانید توصیه های زیر را در نظر بگیرید.

مهربان باشید:

در اسباب کشی افراد سالمند سعی کنید مهربان تر باشید.
در هنگام مرتب کردن و ...


بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

اسباب کشی در بارداری می تواند یکی از تجربه های سخت و دشوار برای مادران جوان باشد. در صورتی که قصد جابجایی لوازم منزل خود را دارید بهتر است آن را به قبل از تولد نوزاد تان موکول نمایید. اگر قصد اسباب کشی در بارداری را دارید می توانید با انجام راهکارهایی ساده سختی اسباب کشی در بارداری را برای خود ساده تر نمایید. همانطور که گفتیم بهترین کار این است که قبل از به دنیا آمدن بچه اسباب کشی کنید.
زیرا شما فرصت کافی دارید تا بعد از اثاث کشی:

  • خانه را مرتب کرده و به آن نظم دهید
  • اتاق کودک خود را آماده کنید

سپس بدون هیچ استرسی در انتظار به دنیا آمدن فرزندتان باشید.
اما ...


چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

استرس اسباب کشی برای همه کسانی که تجربه باربری و جابجایی اثاثیه را داشته اند پیش آمده است. ...


کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

کمک به بچه ها برای کنار آمدن با خانه و محیط جدید

آماده کردن بچه ها برای اسباب کشی یکی از معضلاتی است که برای اغلب والدین پیش می آید. حتی با وجود کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار باز هم اسباب کشی مشکلات و دشواری هایی دارد. وجود کودکان نیز باعث می شود شرایط اسباب کشی و جابجایی دشوارتر شود. ...


اولین روز بعد از اسباب کشی

اولین روز بعد از اسباب کشی

بعد از انجام ...


پنج گام برای بسته بندی و جابه جایی وسایل

پنج گام برای بسته بندی و جابه جایی وسایل

بسته بندی و جابجایی اثاثیه از اساسی ترین کارهایی است که برای اسباب کشی منزل خود باید انجام دهیم. اما بسته بندی و جابجایی اثاثیه نیز مانند هر کار دیگری نیازمند روشهای خاصی است و به برنامه ریزی و مدیریت احتیاج دارد. اثاث کشی می تواند کاری آسان و سرگرم کننده باشد اگر ما با روشهای حمل بار , ...


ده سوالی که به شما در اسباب کشی کمک می کند

ده سوالی که به شما در اسباب کشی کمک می کند

سوالات اسباب کشی برای تمامی افرادی که قصد جابجایی و تجربه اتوبار و باربری را دارند پیش می آید.

...


اسباب کشی با بچه ها

اسباب کشی با بچه ها

اسباب کشی با بچه ها یکی از کارهای سخت و دشوار برای بسیاری از والدین است. به نحوی که در باربری و حمل بار و جابجایی به منزل جدید از بابت آن استرس بسیاری دارند

بیشتر بچه ها به آسانی با شرایط جدید کنار می آیند برخی از کودکان نیز مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند و دیرتر با شرایط خود راسازگار مینمایند.

در هر صورت در حالت نرمال یک هفته قبل و یک هفته بعد از اسباب کشی می تواند برای شما سخت باشد زیرا مطمئنا در این زمان درگیری هایی زیادی دارید و به دنبال رتق و فتق امور اسباب کشی هستید و یا به دنبال یافتن شرکت باربری و اتوبار مناسب هستید. توصیه های زیر می تواند به شما کمک کند تا این شرایط را برای کودکان آسان‎تر کنید. از این گذشته , بچه ها از اثاثیه و لوازم شما مهم تر هستند.

برای راحتی بیشتر در ...


ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

اقدامات پس از اسباب کشی برای شروع یک زندگی در خانه جدید پس از باربری و اسباب کشی بسیار مهم است.

در واقع رفتن به خانه ی جدید را می توان شروع یک زندگی جدید دانست.

زمانی که به خانه جدید نقل مکان می کنید کارهای مهمی وجود دارد که باید انجام دهید و اقدامات پس از اسباب کشی را به خوبی به پایان برسانید تا بتوانید به خوبی در منزل جدید ساکن شده و بدون مشکل و در کمال راحتی در آنجا زندگی نمایید. انجام اقدامات پس از اسباب کشی به آرامش شما در منزل جدید کمک زیادی می کند. در اینجا ده تا از مهم ترین نکات و اقدامات پس از اسباب کشی را برای شما شرح داده ایم تا به شما کمک کنیم از دست مشکلاتی که در خانه جدید خواهید داشت رهایی یابید.

این موارد از اقدامات پس از اسباب کشی است که باید با جزئیات کامل آن را انجام دهید و حواس تان به ملزومات زندگی باشد. زیرا برای زندگی در هر خانه به مواردی از قبیل آب , برق , گاز و ... نیاز دارید. برای این کار لیست کاملی از مواردی که در خانه جدید به آنها نیاز دارید را تهیه نمایید و پس از انجام هر کدام روی آنها خط بکشید.

در این صورت دیگر چیزی را فراموش نخواهید کرد.

1-اقدامات پس از اسباب کشی و به روز رسانی آدرس های ثبت شده در جاهای مختلف :

به روز رسانی آدرس یکی از مهم ترین اقدامات پس از اسباب کشی است.

پس از جای گیری در خانه جدید اولین اقدام تغییر دادن آدرس است.

این کار برای دریافت قبوض ، مدارک مهم و روزنامه اشتراکی تان مهم است. برای این کار به اداره پست منطقه خود رفته و آدرس جدیدتان را اطلاع دهید. نام و شماره خیابان خود را چک کنید شماره خیابان و خانه ی شما باید قابل مشاهده باشد تا هیچکدام از بسته های ارسالی خود را از دست نداده و دوستان و آشنایان بتواند به راحتی آدرس شما را پیدا کنند.

سعی کنید این کار را پس از مشخص شدن آدرس جدید خود انجام دهید تا در حین ...


هزینه اسباب کشی

هزینه اسباب کشی

هزینه‌ها و وجوه پرداختی قطعاً از اصلی‌ترین نکات در جابجایی‌ها می‌باشند.
جابجایی منزل، شرکت، فروشگاه و هر مکان دیگری قطعاً تجربه‌ای با استرس و نگران‌کننده است که همه ما آن را تجربه نموده‌ایم.
نکته جالب اینجاست که اگر چندین بار جابجا شده باشیم هر بار اثاث کشی می‌تواند تجربه‌ای تازه برایمان داشته باشد.
از راهکارهای اساسی که می‌تواند به شما در کاهش استرس و اضطراب جابجایی و همچنین کاهش ...


سریع و راحت ترین راه اسباب کشی در مسافت های طولانی

سریع و راحت ترین راه اسباب کشی در مسافت های طولانی

مناسب ترین و راحت ترین راه اسباب کشی و ...


جابه جایی در مسافت های طولانی

 جابه جایی در مسافت های طولانی

جابجایی و اسباب کشی در مسافت های طولانی نوعی ...


چند هفته مانده تا اسباب کشی

چند هفته مانده تا اسباب کشی

اسباب کشی و اتوبار پروسه ای است که نیاز به زمان و برنامه ریزی دارد. در زمان های باقی مانده تا ...


نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

اشتباهات اسباب کشی همیشه برای ما مشکلات زیادی را به وجود آورده است.
یکی از اشتباهات اسباب کشی این است که شما فکر می کنید به تنهایی می توانید خودتان اسباب کشی را انجام دهید. اسباب کشی در داخل شهر نیز می تواند بسیار پیچیده باشد و نیاز به یک برنامه ریزی درست و اصولی دارد.
از مهم ترین مشکلات اسباب کشی و خطراتی که در حین جابجایی اثاثیه پیش می آید شامل:
•    آسیب دیدن و زخمی شدن وسایل
•    خراب شدن وسایل و اثاثیه
•    و همچنین هزینه های غیر قابل پیش بینی
می باشد.
اگر قصد دارید خودتان مسئولیت ...


نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

نکاتی که باید در زمان اسباب کشی بدانیم

با رعایت نکات اسباب کشی می‌توانید استرس و اضطراب جابجایی‌تان را به میزان بسیار چشمگیری کاهش دهید. نکات لازم و ضروری در اسباب کشی اصلاً سخت و دشوار نیستند و می‌توانند به میزان بسیار چشمگیری به شما در داشتن تجربه‌ای ایده آل کمک نمایند.
قطعاً در حین جابجایی وسایل و اثاثیه می‌توانید با مشکلات بسیاری روبرو شوید ولی با استفاده از ترفندها و نکات اسباب کشی قادر خواهید بود تا به‌راحتی با تمامی این مشکلات کنار آیید.
یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ترفندهای اسباب کشی همان داشتن برنامه‌ریزی دقیق و درست می‌باشد. برنامه‌ریزی‌تان را جوری تنظیم نمایید که تمامی نکات لازم و ضروری اثاث کشی را در آن رعایت کرده باشید.
اگر به دنبال داشتن روز خوبی برای جای‌جایی‌تان هستید با ما در این مطلب همراه باشید:

ترفندها و نکات اسباب کشی آسان

با انجام چند ترفند و نکته ساده می‌توانید هم از هزینه‌های باربری‌تان کم نماید و همچنین دردسر خود و خانواده‌تان را نیز به میزان بسیار چشمگیری کاهش دهید.

از دست وسایل اضافی‌تان راحت شوید...

قطعاً نیازی به جابجایی تمامی اثاثیه و لوازم به خانه جدید نخواهید داشت. گاهی مشاهده می‌کنیم که برخی افراد در انباری خود وسایلی دارند که چندین سال است اصلاً دست به آن‌ها نزده‌اند و تنها از انبار خانه‌ای به انبار خانه دیگر آن‌ها را جابجا می‌نمایند.
خب چه نیازی است. کمی شجاع باشید و از آن‌ها دل بکنید. می‌توانید آن‌ها را اهدا کنید. یا حتی می‌توانید آن‌ها را بفروشید این‌طور از پول فروش این وسایل نیز می‌توانید برای جابجایی‌تان استفاده نمایید.
برای فروش چنین وسایلی به شما پیشنهاد می‌نمایید خیلی قبل از اسباب کشی‌تان اقدام نمایید. قطعاً روز حمل بار فرصت مناسبی برای فروش وسایل قدیمی نخواهد بود.برای فروش چنین وسایلی نیز می‌توانید از وب‌سایت‌هایی مانند ...


توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توجه به با اهمیت ترین و مهم ترین توصیه های اسباب کشی می تواند به شما کمک نماید تا بدون هیچ دردسر و مشکلی بتوانید جابجا شوید.

این ترفندها را باید هم قبل و هم بعد از جابجایی رعایت نمایید.
در این مطلب نهایت تلاش خود را نموده ایم تا تمامی نکات و توصیه های مرتبط به قبل و بعد از ...


سه توصیه مهم برای اسباب کشی

سه توصیه مهم برای اسباب کشی

روز اسباب کشی از آن روزهای موعودی است که همه آن را تجربه می‌نمایند.
برخی‌ها کمتر و برخی‌ها حتی سالی یک‌بار.

بله بهتر است به این روز به‌عنوان یک روز موعود نگاه کنید تا شاید بتوانید سختی‌ها آن را به شیرینی بی‌مثالی تبدیل نمایید.
اصولاً افرادی که مستأجر هستند همیشه استرس و اضطرابی خاص برای روزهای پایانی قرارداد خود خواهند داشت.
در این تاریخ‌ها دو انتخاب بیشتر ندارید یا در همان خانه قبلی بمانید که این انتخاب به میزان رضایت شما از آن خانه بستگی دارد.
تصمیم به نقل‌مکان بگیرید و بخواهید که ازآنجا جابجا شوید.

شاید از شرایط خانه قبلی بسیار راضی باشید و بخواهید همچنان به زندگی در آن ادامه دهید ولی باید به این نکات توجه داشته باشید که حتماً صاحب‌خانه اجاره‌بها را افزایش خواهد دارد آیا قادر به پرداخت آن هستید؟
این تنها یک از دلایلی است که می‌تواند شمارا مجبور و ملزم به جابجایی نماید.

خب به هر دلیلی اگر مجبور به کوک کردن ساعت ...