آرشیو مطالب مرتبط با اسباب کشی


آپارتمان نشینی و قوانینی که ملزم به رعایتشان خواهید بود

آپارتمان نشینی و قوانینی که ملزم به رعایتشان خواهید بود

این روزها آپارتمان نشینی با توجه به افزایش نرخ جمعیت بسیار باب شده است. کمتر می‌توان خانه‌های حیاط دار و بسیار بزرگی را دید. با توجه به جمعیت بالای ساکن در آپارتمان ها، قوانینی در این راستا وضع‌شده است. تا افراد بتوانند راحت‌تر در کنار یکدیگر زندگی کنند.

قوانین تملک آپارتمان ها دارای 5 فصل اصلی و بسیار مهم به شرح زیر می‌باشد:

 • مجمع عمومی
 • مدیر ساختمان
 • شارژ و هزینه‌های مشترک
 • سرایداری و نظم عمومی ساختمان

اگر قصد اسباب‌کشی به آپارتمان ها رادارید با ما همراه باشید.

مدیر ساختمان و وظایفش

به‌عنوان یکی از ساکنان آپارتمان باید با تمامی حقوق خود و وظایف مدیر ساختمان آشنا شوید. در آپارتمان نشینی، مدیران افراد مهم و کلیدی هستند که در وهله اول وظیفه‌شان برقراری نظم و آرامش می‌باشد.به‌اختصار می‌توان وظایف یک مدیر ساختمان را به شرح زیر بیان نمود:

 • محاسبه هزینه‌های ساختمان و تعیین سهم هریک از ساکنین
 • رسیدگی به وضعیت ساختمان و حفظ آن در برابر اتفاقاتی چون آتش‌سوزی
 • نگهداری کلیه صورت‌جلسات مجمع عمومی ساختمان
 • پیگیری دریافت هزینه‌هایی همچون شارژ از ساکنان ساختمان
 • تصمیم‌گیری در ارتباط با خدمات بازسازی و پیگیری جلساتی که در بین مالکان برگزار می‌گردد.

شما قادر به استفاده شخصی از قسمت‌های مشترک ساختمان نخواهید بود

با توجه به ماده 47 قانون آپارتمان نشینی، قرار دادن اشیا اضافه مانند میز و صندلی در قسمت‌های مشترک ساختمان مانند پارکینگ ، راه روها ، راه‌پله‌ها اکیداً ممنون است.
توجه نمایید نگهداری از حیوانات خانگی در قسمت‌های ذکرشده و در کلیه قسمت‌های آپارتمان غیرقانونی می‌باشد.
گذاشتن کفش ، جاکفشی ، زباله در پشت درب آپارتمان و در راهروها ممنوع است.
به‌عنوان یک آپارتمان نشین شما اجازه تغییر شکل و رنگ درب آپارتمان خود را نخواهید داشت. چراکه می‌تواند سبب ایجاد ناهماهنگی واحدها شود. این مطلب را در ماده 49 قانون تملک آپارتمان می توانید مطالعه کنید.

آپارتمان نشینی و حقوق استفاده از پارکینگ و انباری

در هر آپارتمان، هریک از واحد ها تنها دارای یک انباری و یک پارگکینگ می باشند. پارکینگ و انباری شما دارای پلاک مشخصی است. در نتیجه اجازه پارک خودرو خود را در محل های مشاع درون پارکینگ حتی به منظور تردد و دور زدن نخواهید داشت.
شما می توانید تمامی وسایل خود را در انبار مشخص شده قرار دهید. گذاشتن هرگونه وسیله در فضای غیر از انباری اختصاصی و یا در محل پارکینگ ممنون می باشد.
شما برحسب ماده 60 همین قانون مجاز خواهید بود تا با اجازه مدیر ساختمان از پارکینگ جهت برگزاری مجالس خود استفاده نمایید. توجه نمایید با استفاده از این قانون شما موظف به پرداخت هزینه های 4 ماه شارژ به صندوق خواهید بود. تا بتوانید هزینه های تحمیلی به ساختمان را جبران کنید.

موارد استفاده از آسانسور ها در آپارتمان نشینی

شما می توانید برای امر باربری وسایلتان از آسانسورهای باربر استفاده نمایید. توجه نمایید که استفاده از این آسانسورها الزاما باید با هماهنگی مدیریت ساختمان انجام شود. از چالش هایی اساسی آپارتمان نشینی نحوه جابجایی وسایل به آن می باشد که می توانید در نوشته ای از مطالب بلاگ اطلس بار در اینجا " ...

مستاجر بودن در بالای شهر یا مالک بودن در پایین شهر

مستاجر بودن در بالای شهر یا مالک بودن در پایین شهر

در بازار فعلی قدرت خرید خانه برای افراد به میزان بسیار چشمگیری کاهش یافته است. این سوال برای برخی افراد پیش می آید که مستاجر بودن بهتر است یا مالک بودن؟
باید تمامی موارد مرتبط به زمان فعلی را سنجید و بیان نمود که کدامیک از این انتخاب ها می تواند علاوه بر مقرون به صرفه تر بودن،آسایش بیشتری را نیز برای شما به ارمغان آورد.
با توجه به ...

حمل و بسته بندی اجاق گاز و فر در اسباب کشی

حمل و بسته بندی اجاق گاز و فر در اسباب کشی

حمل و بسته بندی اجاق گاز یکی از فوت و فن های اسباب کشی است.لوازم خانگی بزرگی مثل اجاق گاز و فر به منظور جلوگیری از آسیب به آن ها یا زیرسازی های کف باید با دقت جابجا شوند.هر اجاق گاز می تواند طراحی متفاوتی داشته باشد. برخی از آن ها توکار هستند و برخی در مدل های ایستاده هستند.قبل از جابجایی اجاق گاز، ایده خوبی است که با خواندن دفترچه راهنما با قسم ...

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و نکات کاربردی آن

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و نکات کاربردی آن

نحوه بسته بندی لوازم آرایشی برای اسباب کشی و جابجایی برای آن دسته افرادی که از محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات زیبایی پوست و مو زیاد استفاده می‌کنند و احتمالاً تعداد زیادی از این اقلام شامل کرم‌ها, شامپوها و غیره در منزل دارند می‌تواند مفید باشد اگر کسی هستید که یک روز هم بدون آن‌ها نمی‌توانید زندگی کنید با ما همراه ش ...

حفظ سلامتی در اسباب کشی و راه‌های شاد بودن در جابجایی

حفظ سلامتی در اسباب کشی و راه‌های شاد بودن در جابجایی

یکی از نکات مهم حفظ سلامتی در زمان اسباب کشی است زیرا قطعاً در چنین مقطع زمانی فشار زیادی از نظر ذهنی و روحی و نیز فیزیکی به شما وارد می‌آید و سازمان‌دهی چنین امر خطیری کاری پراسترس و دلهره‌آور است. اگر شما خود مسئول اصلی جابجایی باشید وظایفی مانند حفظ نظم و امنیت دیگر اعضای خانواده را نیز بر عهده دارید بنابراین باید به‌سلامت خود بیشتر بیندیشید و کاری نکنید که سلامتی شما به خطر بیفتد.
توجه کنید که شما در اولویت هستید و اگر سلامت شما به خطر بیفتد ممکن است حتی روی نتیجه نهایی اثاث کشی نیز تأثیرگذار باشد. در این زمان شما شکننده‌تر از هر وقت دیگری هستید بنابراین راهکارهای موردنیاز برای حفظ سلامتتان در طول این پروسه را به خاطر داشته باشید.
سالم ماندن هنگام جابجایی اسباب منزل یک امر ضروری است
در اینجا راهنمایی‌های مهمی برای حفظ سلامتی شما در جابجایی هایتان وجود دارد:

1. حفظ رژیم غذایی سالم

رعایت نکات سلامتی در طول جابجایی اهمیت زیادی دارد یکی از مهم‌ترین آن‌ها تغذیه مناسب است. اگر شما خوب غذا بخورید و رژیم غذایی سلامتی داشته باشید در طول جابجایی می‌توانید انرژی کافی برای انجام کارهایی مثل:

...

چطور چرخ خیاطی را بسته بندی کنیم

چطور چرخ خیاطی را بسته بندی کنیم

نوبت به حمل و بسته بندی چرخ خیاطی برای اسباب کشی منزل می‌رسد. احتمالاً شما نیز یک چرخ خیاطی در منزل خود دارید که یا آن را استفاده می‎کنید و یا مثل بسیاری از خانم‎ها ‎‎تنها‎‎ گوشه ای از منزل را به آن اختصاص داده‌اید. چرخ خیاطی زمانی اهمیت پیدا می‎کند که قصد جابجا کردن اسباب منزل را داشته باشید. اما چطور می‎توان چرخ خیاطی را بدون آسیب به خانه جدید انتقال داد. در اینجا راهکاری برای بسته بندی ایمن چرخ‌های خیاطی و حمل آن‌ها ارائه می‎دهیم.
برای بسته بندی چرخ خیاطی خود شما دو راه پیش رو دارید:
1 بسته بندی اصلی را در اختیار دارید بنابراین می‎توانید به‌سادگی چرخ خیاطی را در بسته بندی اصلی خود قرار دهید.
2 بسته بندی اصلی را در اختیار ندارید بنابراین باید به دنبال تجهیزات بسته بندی مناسب برای آن باشید.

اشیای جانبی را باز کنید

اما پیش از هر کاری لازم است که برای حمل و بسته بندی چرخ خیاطی ابتدا اشیا و تجهیزات جانبی آن مثل سوزن, دسته چرخ , پدال , ماسوره و ... را جدا کنید و آن‌ها به‌صورت مجزا بسته بندی کنید. زیرا احتمال باز شدن و افتادن آن‎ها‎‎ درطول ...

جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

جابجایی تلویزیون صفحه بزرگ به خانه دیگر چگونه انجام می‌شود

امروزه جابجایی تلویزیون نسبت به سال‌های گذشته بسیار ساده‌تر انجام می‌شود زمانی که تلویزیون‌های قدیمی بزرگ و سنگین در بازار موجود بود به دلیل حجم و وزن بسیار زیاد آن‌ها جابجایی و حرکت آن‌ها خیلی به سختی صورت می‌گرفت اما در حال حاضر تلویزیون‌ها حتی از مانیتور لپ‌تاپ شما نیز نازک‌تر هستند و به‌راحتی در یک کامیون باربری یا حتی عقب خودرو شما جای می‌گیرند. بااین‌حال، فقط به این خاطر که حرکت آن‌ها آسان‌تر شده است، به این معنا نیست که آن‌ها کمتر آسیب‌پذیر هستند. یک اشتباه که بسیاری از مردم هنگام حمل‌ونقل تلویزیون انجام می‌دهند این است که از آن‌ها محافظت نمی‌کنند - اغلب آسیب‌ها در پشت کامیون اثاث‌کشی برای این‌گونه لوازم حساس اتفاق می‌افتد.
اگر شما یک تلویزیون گران‌قیمت با صفحه‌نمایش بزرگ دارید، می‌خواهید همه اقداماتی که لازم است تا مطمئن شوید که آن را به‌طور ایمن بسته‌بندی کرده‌اید را انجام دهید و اسباب کشی به خانه جدید را بدون کمترین خسارت به وسایلتان به پایان برسانید.
دو اقدام مهم برای جابجایی تلویزیون لازم است که بدانید.
بهترین بسته بندی تلویزیون برای اثاث کشی چیست؟
بهترین روش جابجایی تلویزیون کدام است؟
 هر دو به همان اندازه مهم هستند.
بنابراین با ما همراه شوید تا از روش‌های مناسب و نکات حمل تلویزیون آگاه شوید:

راهنمای بسته بندی تلویزیون

ممکن است فکر کنید که چگونه یک تلویزیون صفحه‌نمایش بزرگ را بسته بندی کنم، هیچ جعبه‌ای به‌اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را داخل آن جا داد، شما ممکن است برای بارگیری آن داخل کامیون حمل اثاثیه، تلویزیون را با پتو بپوشانید و امیدوار باشید که آسیبی به آن وارد نشود. " شما هم اشتباه می‌کنید درست مثل هر وسیله دیگری که جابجا می‌کنید، تلویزیون شما باید تا حد ممکن محافظت شود.
و این نیاز به محافظتی بیشتر از پیچیدن یک پتو دور آن در پشت ...

جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه های دیواری و نحوه بسته بندی آنها

در حال اسباب ‌کشی هستید و نیاز به جابجایی قفسه های کتاب و کتابخانه شخصی‌تان دارید؟ با ما همراه باشید تا با هم گام به گام برای جابجایی کتابخانه شما پیش برویم. اگر شما یک قفسه بزرگ کتاب دارید، باید اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که جابجایی با خیال راحت انجام شده و موفق خواهد بود. مراقب باشید و بهترین راهنمایی‌ها را برای جابجایی قفسه های کتاب که معمولاً سنگین و مشکل هستند، یاد بگیرید. اما حتی اگر شما یک کتابخانه خانه کوچک داشته باشید، توصیه‌هایی که در اینجا برای شما ارائه شده است را انجام دهید می‌توانید جابجایی کتاب‌های خود و قفسه های آن‌ها را به طور مؤثرتر سازمان‌دهی کنید.
بیایید شروع کنیم.

جابجایی قفسه های کتاب

جابجایی قفسه های کتاب را با جابجایی کتاب شروع کنید.
اگر بخواهید قفسه ها را جابجا کنید، کتاب‌ها یا هر چیز دیگری را که در قفسه های کتابخانه یا شلف ها نگه‌داشته‌اید را بردارید. کتاب‌ها سنگین هستند، اثاثیه تزئینی نیز دارای وزن است و اگر بخواهید شلف‎ها را به همراه کتاب و چیزهای دیگری که داخل آن است بلند کنید، می‌تواند خیلی سنگین باشد، قفسه کتاب می‌تواند کج شود و بر روی زمین بیفتد یا شکسته و آسیب ببیند و یا کتاب‌های داخل قفسه‌ها می‌توانند بیرون بریزند و صدمه ببینند. هیچ کس نمی‌خواهد کتاب و اشیای تزئینی خانه‌اش سقوط کند و از بین برود، درست است؟
بنابراین، برای جابجایی قفسه های کتاب ابتدا کتاب‌ها و دیگر اثاثیه را از روی آن‌ها جمع کنید. اسباب‌کشی قفسه های کتاب زمانی که خالی باشند ساده‌تر از زمانی است که پر از وسیله و کتاب است.  درصورتی‌که کتاب‌های شما غبارآلود باشند، آن‌ها را قبل از قرار دادن  در جعبه حمل بار پاک کنید. اگر شما یک قفسه کتاب را به یک خانه یا آپارتمان دیگر حرکت می‌دهید، باید آن‌ها را بسته بندی کنید. اگر می‌خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، راهنمای ویژه‌ای در مورد بسته بندی کتاب‌ها وجود دارد.

حمل قفسه های کتاب به اتاقی دیگر

اگر قصد حمل قفسه های کتاب به اتاق‌های دیگر خانه‌تان را دارید، به بسته بندی تخصصی کتاب و اشیای درون آن‌ها نیاز ندارید. فقط از قفسه‌ها، کتاب‌ها و وسایل دیگر را بیرون آورید و آن‌ها را در جعبه‌های بزرگ و محکم قرار دهید. شما می‌توانید شلف ها و قفسه‌ها را به اتاق دیگری جابجا کنید و سپس کتاب‌ها را به همان شیوه‌ای که می‌خواهید داخل آن‌ها بچینید. شما در کتابخانه‌های شخصی‌تان، ممکن است موارد دیگری نیز داشته باشید. درصورتی‌که این موارد شکننده و حساس هستند، نکاتی را در مورد چگونگی بسته بندی لوازم شکستنی و حساس بررسی کنید.
پیش از جابجایی شلف های دیواری اشیای حساس روی آن‌ها را جمع‌آوری کنید.

جابجایی قفسه کتاب

چگونه انتقال قفسه های کتاب را خودتان انجام دهید

قبل از انتقال قفسه های کتاب، شلف‎ها یا کتابخانه، محتوای آن‌ها را بردارید و آن‌ها را خالی کنید. اگر قفسه‌ها و شلف ها به دیوار و جای دیگری متصل باشند، باید آن‌ها را جدا کنید، زیرا هنگامی‌که شما شروع به جابجایی کتابخانه خود می‌کنید، باعث خسارت و یا خرابی شوند. درصورتی‌که کتابخانه شما سنگین باشد، بررسی کنید آیا می‌توانید قفسه‌ها را بازکنید تا کار راحت‌تر باشد. باز کردن طبقات مختلف و شلف‎های جداشدنی از کتابخانه اصلی باعث می‌شود
تا کار جابجایی کتابخانه بهتر انجام شود.

مراحل حمل شلف های دیواری توسط خودتان

به‌منظور جلوگیری از هرگونه آسیب در حین جابجایی قفسه های کتاب ، قفسه‌ها را به‌صورت جداگانه در کارتن قرار دهید. اگر شما قفسه کتاب خود را به‌جای دیگری در خانه حرکت می‌دهید، فقط قفسه‌ها را بیرون بیاورید، آن‌ها را تمیز کنید و آن‌ها را برای حرکت آماده کنید. تمام قطعات کوچک مانند پیچ و مهره‌ها را در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و آن را با قفسه‌ها نگه‌دارید تا بتوانید آن‌ها را به‌راحتی پیدا کنید و برای نصب مجدد استفاده کنید. برای جابجایی قفسه های کتاب و حمل شلف های دیواری به‌سادگی می‌توانید از لغزنده اثاثیه سنگین استفاده کنید.
نیازی نیست سعی کنید چیزهای سنگین را بلند کنید.
زمانی که می‌توانید اثاثیه خود را با استفاده از لغزنده‌ها:

 • راحت‌تر
 • ایمن‌تر
 • و سریع‌تر

حرکت دهید.
اگر شلف و یا قفسه بزرگ است، کسی را برای کمک جهت قرار دادن لغزنده‌ها در کنار خود داشته باشید. قفسه‌های کوچک‌تر که می‌خواهید خودتان حرکت دهید را با استفاده از پاها و بازوهای خود از زمین بلند کنید. مراقب باشید که وزن قفسه‌ها به کمر و پای شما آسیب نرساند. برای جابجایی قفسه های کتاب این قفسه‌ها را در پتوها و روکش‌های محافظت‌کننده قرار دهید تا آسیب نبینند.

انتخاب روش حمل کتابخانه های سنگین

مطمئناً استفاده از راهنمایی‌های بالا در حمل کتابخانه های سنگین و سبک و قفسه های کتاب توسط خودتان می‌تواند مفید باشد، اما یک چیز دیگر وجود دارد که می‌توانیم به شما توصیه کنیم. اگر نمی‎خواهید خودتان را درگیر جابجایی اشیای سنگین مثل جابجایی قفسه های کتاب نمایید، همیشه می‌توانید با ...

بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‌ها و پتوها و پرده‌ها برای جابجایی چگونه بهتر انجام دهیم

بسته‌بندی حوله‎ها , سفره‌ها , پرده‌ها , رومیزی‌ها , روتختی‌ها و پتوها و وسایلی ازاین‌دست در زمان جابجایی اسباب منزل می‌تواند یکی از کارهای مشکلی باشد که وقت و انرژی زیادی از ما بگیرد زیرا این نوع وسایل به دلیل ویژگی‌های ظاهری‌شان ممکن است خیلی خوب بسته‌بندی نشوند و یا فضای زیادی از ما در جعبه‌های بسته‌بندی بگیرند. برخی از حوله‌ها مثل حوله‌های دستی کوچک و کم جا هستند بنابراین به‌آسانی بسته‌بندی می‌شوند اما حوله‌های حمام به‌ویژه حوله‌های تن‌پوش حجم زیادی دارند و وزن آن‌ها نیز سنگین است بنابراین ممکن است خانم‌های خانه در بسته‌بندی آن‌ها دچار مشکل شوند و با کمبود فضا مواجه گردند.
سفره‌ها نیز از دیگر وسایلی است که می‌تواند در بسته بندی مشکل ایجاد کنید رومیزی‌ها و سفره‌های بزرگ وزن و حجم زیادی دارند. همین‎طور پرده‌ها و روتختی‌ها و ملحفه ها نیز برای بسته‌بندی به نظر بسیار چالش‌برانگیز هستند.

اهمیت بسته‌بندی حوله‎ها برای اثاث‌کشی

حوله‌ها یکی از مهم‌ترین وسایلی است که شما در بسته‌بندی آن باید دقت داشته باشید و یکی از ملزوماتی است که در جعبه وسایل ضروری برای شب اول اسباب‌کشی باید جای داده شود بنابراین بسته‌بندی حوله‎ها می‌تواند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد. مطمئناً پس از یک روز طولانی و عبور مرحله سخت ...

جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

جابجایی افراد مشهور (افراد مشهور چگونه جابجا می کنند؟)

یکی از چالش های نقل مکان می تواند جابجایی افراد مشهور و معروف باشد. چنین شخصیت هایی از آنجا که شهرت و معروفیت زیادی دارند برای تعییر محل زندگی خود ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوند. نقل مکان می تواند استرس زا باشد علاوه بر این ترکیب این استرس و نیاز به امنیت بیشتر سختی های این کار را چندین برابر می نماید. این زمانی است که شما نیاز به یک شرکت باربری خوب و حرفه ای برای حمل و نقل اسباب و اثاثیه تان دارید تا بتوانید به آنها اعتماد کنید و وسایل تان را برای جابجا شدن به دست آنها بسپارید. ثروت و معروفیت با مزایای غیر قابل انکار و سهولت زندگی همراه است که تعداد کمی از مردم آن را تجربه کرده اند. با این حال، زمان هایی وجود دارد که مشهور شدن بیشتر از آن که یک برتری باشد دردسر زا است.
نقل مکان یکی از این زمان هاست.

 • بسته بندی وسایل
 • تمیز کردن
 • و جابجایی

برای افراد مشهور می تواند چالش برانگیز باشد.
خوشبختانه، با کمی صبر و خلاقیت، افراد مشهور می توانند به راحتی حرکت کنند.
و از چشم مردم دور باشند.

چالش جابجایی افراد مشهور و ثروتمند

اما افراد مشهور این کار را چگونه انجام می دهند؟؟؟؟
مردم تمایل دارند شیوه زندگی افراد مشهور را تحسین کنند.
مزایای غیر قابل انکار بسیاری در رابطه با ثروت و شهرت وجود دارد،
از این رو بیشتر مردم تمایل دارند در مورد زندگی افراد مشهور چیزهای بیشتری بدانند. این در حالی است که این افراد دوری از مردم را ترجیح می دهند. آنچه مسلم است این است که این افراد نیز مانند افراد معمولی کارهای روتین زیادی برای انجام دادن دارند یکی از این کارها اسباب کشی است که برای این افراد نیز می تواند اجتناب ناپذیر باشد. جابجایی افراد مشهور یکی از معضلاتی است که این افراد دارند زیرا به شدت آنها را در معرض دید طرفداران و سایر مردم قرار می دهد و می تواند جزئیات زندگی این افراد را برملا نماید. عکس برداری از جزئیات زندگی یک هنرمند معروف در زمانی که قصد جابجایی و اثاث کشی دارد کار بسیار آسانی است و این شاید یکی از بدترین چیزهایی است که برای چنین شخصیت هایی پیش می آید.
جابجایی افراد مشهور و معروف با چالش های زیادی همراه است.
که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

باربری و اسباب کشی افراد مشهور

استخدام شرکت باربری جهت جابجایی افراد مشهور

در حالی که استخدام شرکت های ...

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی

یک روش ارزان قیمت در اسباب کشی استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی است. اصولا اسباب کشی یک فرایند گران قیمت است، بنابراین طبیعی است که در هنگام جابجایی به دنبال روش های خوب برای صرفه جویی در هزینه باشید. یک راه اثبات شده برای کاهش هزینه های بسته بندی شما، استفاده از کیسه های زباله  به جای جعبه های مقوایی، برای جمع آوری برخی از وسایل می باشد. همانطور که در ادامه متوجه خواهید شد، کیسه های زباله بسیار مفید و کاربردی ترآن چیزی است که فکر می کنید.
در حقیقت، کیسه های زباله در طی یک اثاث کشی کاربردهای زیادی دارند
 که آنها را به تنهایی تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای مبارزه برای کاهش ...

دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی (چگونه پول خود را از صاحبخانه بگیریم؟)

یکی از دغدغه های خانواده های مستأجر دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی و رفتن از خانه فعلی است. اگر شما مستأجر هستید و به صورت موقتی در محلی اقامت نموده اید تا در آینده بتوانید خانه رویایی خود را داشته باشید در زمان اسباب کشی و ترک خانه اجاره ای همیشه یک مشکل وجود دارد و آن هم دریافت پول پیش به صورت کامل بدون کم و کاست از صاحبخانه است. البته مستأجر بودن این حسن را هم دارد که شما تنها به فکر جابجایی اثاثیه منزل خود هستید بدون اینکه نگران خانه , مراقبت از آن و یا فروش آن در لحظه مناسب و با قیمت مطلوب باشید شما تنها اثاث کشی می کنید و از خانه قدیمی به خانه جدید می روید.
با این حال، هر سکه دو رو دارد.
هنگامی که شما به عنوان مستأجر وارد یک خانه می شوید باید مبلغی به عنوان پیش پرداخت به صاحبخانه بدهید و در پایان باید کاری کنید که از این مبلغ مراقبت کنید. حقوق و مسئولیت هایشما به عنوان مستاجر به وضوح بیان می کند که برای دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی ، باید خانه اجاره ای را در همان شرایطی که در هنگام نقل مکان اولیه تحویل گرفته بودید، ترک کنید.
اما گاهی ممکن است مواردی پیش آید که شما برای دریافت پول پیش خانه دچار مشکل می شوید:
می خواهم از درگیری ها و اشتباه ها اجتناب کنم.
و بدون هیچ گونه مشکلی اجاره خانه فعلی خود را به پایان برسانم.

قبل از رفتن به اجاره، چه کاری باید انجام دهید

در اینجا یک لیست اجرایی از کارهایی که باید در هنگام باربری اسباب منزل انجام دهید که به شما کمک می کند تا تمام جنبه های روند جابجایی را به صورت منظم و کارآمد مورد توجه قرار دهید.
قرارداد اجاره ای را مرور کنید.
شما باید از تمام مقررات موجود در قرارداد اجاره نامه خود پیروی کنید و از مسئولیت های اجرایی ویژه و مستمری اجرایی که توافق کرده اید مطلع باشید و آن را بررسی کنید. توجه به مفاد ویژه مندرج در قرارداد و انجام بهترین کارها برای رعایت تمام الزامات مورد نیاز برای دریافت پیش پرداخت هنگام جابجایی به صورت کامل از مالک خود در شرایط مناسب بسیار ضروری است؛
یک پیش نویس حرکت اجاره کننده تهیه کنید.
شما ملزم هستید از یک ماه قبل صاحبخانه را از حرکت خود مطلع نمایید، بنابراين کار ...

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی ( چه وسایلی و چرا؟)

عکس گرفتن از وسایل در جابجایی قبل ، در طی و پس از آن به دلایل خوبی برای شما مفید خواهد بود. در زیر، نگاهی دقیق تر به هر دلیل داریم و توضیح خواهیم داد که چرا باید دوربین دیجیتال خود را بسته نگذارید. حقیقت این است که گرفتن عکس در هنگام جابجایی اثاثیه خانه می تواند به شما کمک کند که پول و زمان را صرفه جویی کنید، از وسایل خود محافظت کنید و مهمتر از همه، ...

اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

اثاث کشی و جابجایی با خانواده هایی با جمعیت زیاد و وسایل زیاد(2)

در ادامه مقاله قبلی در رابطه با اثاث کشی و جابجایی با خانواده بزرگ و پر جمعیت برخی نکات کلیدی و لازم را ارائه می کنیم تا با رعایت این نکات بتوانید جابجایی با خانواده بزرگ و  با فرزندان خود را با موفقیت به انجام برسانید.
یک بار دیگرمی گوییم سازمان دهی جابجایی و نقل مکان کردن با خانواده بزرگ بسیار مشکل تر از سازماندهی یک تغییر محل استاندارد خواهد بود. شما هنوز هم باید یک لیست دقیق جابجایی داشته باشید و دقیقا دنبال آن بروید، یک موجودی از وسایل خود برای اثاث کشی بسازید، بهترین زمان را برای جابجایی با خانواده را پیدا کنید و خدمات حرفه ای مورد نیاز را از شرکت های ...

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ و پرجمعیت و نکات مهم آن(1)

اسباب کشی با یک خانواده بزرگ یکی از وظایف سختی است که سرپرست خانواده های پر جمعیت با آن روبرو است. یک خانواده بزرگ شادی بزرگی است، اما مسئولیت بزرگی نیز دارد. و اگر در حال برنامه ریزی برای اسباب کشی با یک خانواده بزرگ 5، 6 نفره یا بیشتر هستید، مسئولیت ها و چالش های پیش روی شما ممکن است کاملا غیرقابل پیش بینی باشد. چگونه می توانید بدون دردسر این جابجایی را سازماندهی کنید و تمام وظایف مرتبط با اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را به پایان برسانید.
و همچنین از تمام اعضای خانواده خود (همینطور حیوانات خانگی) مراقبت کنید؟
خوب، اسباب کشی با یک خانواده بزرگ دشوار و استرس زا است.
اگر هیچ راهی برای انجام ندادن آن وجود ندارد.
با این حال، شما می توانید آن را به طور کارآمد انجام داده و از ایمنی وسایل، رفاه و رضایت اعضای خانواده خود اطمینان داشته باشید و  پایان خوشی بابت تلاش جهت جابجایی خانه به دست آورید. شما فقط باید بدانید که چگونه اسباب کشی با یک خانواده بزرگ را انجام دهید بدون اینکه دچار هرج و مرج شوید.
راهنمایی های ساده اما در عین حال موثر اسباب کشی با یک خانواده بزرگ که در زیر آمده به شما کمک می کند این تجربه را به دست آورید و فرایند سخت جابجایی با خانواده پر جمعیت تان را به یک ماجراجویی خانوادگی سرگرم کننده تبدیل کنید.
اسباب کشی با یک خانواده شلوغ خود می تواند هیجان انگیز باشد.
زیرا شما می توانید اعضای خانواده را به خوبی درگیر آن نمایید.

برنامه ریزی اسباب کشی با یک خانواده بزرگ

...

بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

بسته بندی لوستر های لوکس و مراقبت از آنها در هنگام جابجایی

جابجایی و بسته بندی لوستر که از جمله لوازم شکستتنی و حساس است در هنگام اسباب کشی بسیار مهم و ضروری است. لوستر ها از وسایل لوکس و بعضا گرانقیمت خانه به شمار می آیند و ممکن است در یک خانه تا چندین لوستر و آویز گرانقیمت وجود داشته باشد همچنین لوستر ها یکی از وسایلی هستند که در طراحی دکوراسیون منزل و نورپردازی آن نقشی اساسی ایفا می کنند و وجود آنها می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی فضای داخل خانه داشته باشد. این لوستر ها در قسمت های مختلف خانه مثل سالن پذیرایی , راهروها , آشپزخانه و ... نصب می شوند اما برای جابجایی نیاز به بسته بندی و مراقبت ویژه دارند. سالم رسیدن وسایل به محل جدید مسئله ای است که به شکل جدی در اسباب کشی های امروزی مطرح است.
و این می تواند به دلیل وجود لوازم حساس و گرانقیمتی باشد.
که جای خود را در زندگی های امروزی باز کرده است.

بسته بندی لوستر با شرکت های باربری یا توسط خودتان

بسته بندی لوستر کاری است که باید با نهایت دقت و صبر و حوصله انجام شود
بنابراین شما می توانید برای این کار از کارگر اسباب کشی از ...

برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب گذاری کارتن اسباب کشی (بهترین روش ها)

برچسب جعبه ها یکی از اقدامات مثبتی است که برای کاهش هرج و مرج اسباب کشی می توانید انجام دهید. دو راه عالی وجود دارد که از هرج و مرج روز اثاث کشی جلوگیری کنید اما به یاد داشته باشید که زمان ممکن است به سرعت بگذرد و وقتی که روز حرکت برسد شما نمی توانید به عقب برگردید و کارهای نا تمام را انجام دهید.روش اول برچسب گذاری این است که یک تقویم شخصی ایجاد کنید که در آن تمام وظایفی که باید انجام دهید و واقعا برای شما ضروری و مناسب است را به صورت اولویت بندی شده قرار دهید.

این چک لیست اسباب کشی به شما کمک خواهد کرد تا جابجایی را به بهترین حالت ممکن سازماندهی کنید. راه دوم این است که جعبه ها و کارتن بسته بندی را پس از این که آنها را بسته بندی کردید برچسب گذاری کنید.
در حال حاضر، برخی از افراد کم تجربه فکر می کنند که فرایند برچسب زدن جعبه ها هنگام رفتن به خانه ای دیگر، اتلاف وقت است. اما برچسب گذاری بلافاصله پس از بسته بندی آن اهمیت خود را در زمانی که شما قصد باز کردن بسته بندی ها را دارید نشان می دهد.
اما چرا برچسب گذاری بسیار ضروری است؟
و بهترین راه برای برچسب گذاری هنگام حرکت چیست؟
برای پیدا کردن پاسخ ها به ادامه مطلب بروید.
پیش از برچسب گذاری کارتن ها چه باید کرد؟
برای جلوگیری از اتلاف زمان و صرفه جویی در وقت هنگامی که شروع به کار باید چند مورد را از قبل آماده کنید.

تهیه وسایل بسته بندی

منطق می گوید که شما نمی توانید بدون استفاده از جعبه ها یا کارتن حمل بار کار بسته بندی و حمل اثاثیه را شروع کنید. توصیه می شود که یک جعبه را بلافاصله پس از اینکه آن را پر کردید برچسب بزنید و انتظار نداشته باشید که پس از بسته بندی چندین جعبه به یاد داشته باشید که چه چیزی درون هر کدام از آنها قرار داده اید. بنابراین، زمان بندی عامل مهمی است که باید در برچسب گذاری به آن توجه کرد. برچسب های رنگ برای معرفی بی عیب و نقص جعبه ها در روز جابجایی و مخصوصا در طی فرایند باز کردن بسته بندی ها بسیار مناسب است همچنین شما می توانید از تعدادی:

 •     ماژیک رنگی
 •     برچسب رنگی
 •     نوار رنگی

و ...به عنوان ابزار نوشتن و علام زنی روی کارتن ها استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که برچسب هایی که خریداری نموده اید

1) از یک نام تجاری که با کیفیت است که آن را می شناسید
2) از رنگ های مختلف که هر کدام کد مخصوص در سیستم رنگ دارند استفاده کنید
3) دائمی و ضد آب هستند به طوری که در:
•    شرایط بد آب و هوایی
•    شرایط ذخیره سازی نامطلوب
•    احتمالا بسته بندی نامناسب
•    نفوذ رطوبت و ...
نوشته های آنها همچنان قابل خواندن باشد و پاک نشود.

استفاده از نوارهای رنگی در برچسب گذاری

استفاده از نوار رنگی بسته بندی واضح برای برچسب گذاری یک ایده دیگر است شما می توایند این نوارهای رنگی را به کارتن بسته بندی بچسبانید (چسب واقعا توصیه نمی شود زیرا می تواند همه چیز را خراب کند). علاوه بر این، اگر می خواهید جعبه تحویل داده شده را آسان تر پیدا کنید، می توانید از نوار رنگ های مختلف برای اتاق های مختلف در خانه یا آپارتمان جدید خود استفاده کنید.
به این ترتیب هر کارتن دارای رنگ مخصوصی خواهد بود که نشان می دهد محتویات آن مربوط به:

 •     آشپزخانه
 •     اتاق خواب
 •     سالن پذیرایی
 •     حمام و سرویس بهداشتی

و ... است.

برچسب گذاری کارتن ها توسط برچسب های رنگی یا نوارهای رنگی به شما کمک می کند تا شناسایی جعبه های بسته بندی را پس از تحویل و انتقال به خانه جدید راحت تر انجام دهید. این کار اشتباهات را به حداقل می رساند و احتمال کارتن ها را به اتاق های اشتباه تحویل دهید کاهش می دهد. شما می توانید برچسب های جعبه ها را از پیش از حرکت از یک شرکت باربری خریداری کنید، همچنین برچسب های قابل دانلود و قابل چاپ را در اینترنت به صورت رایگان پیدا کنید و یا خودتان آنها را به صورت سفارشی طراحی کنید، اگر زمان، مهارت ها و علاقه مورد نیاز برای این کار را داشته باشید.

چگونگی برچسب گذاری کارتن ها

با برچسب گذاری کارتن ها همه چیز روشن است و شما  دقیقا می دانید در هر جعبه بسته بندی شده چه چیزی قرار دارد زمانی که شما آن را با نوار بسته بندی مهر و موم می کنید. خبر خوب این است که شما در واقع دو سیستم برچسب گذاری را می توانید انتخاب کنید که این بسته به ترجیحات شخصی و شرایط بسته بندی خاص دارد.
این دو روش شامل:
1.    سیستم برچسب گذاری کدهای رنگی
2.    سیستم برچسب گذاری با اعداد
می باشد.

برچسب گذاری جعبه ها در جابجایی

سیستم برچسب گذاری با کدهای رنگی

این ساده ترین و بهترین روش برای برچسب گذاری جعبه ها است.
در حقیقت، برچسب زنی نمی تواند ساده تر از آن باشد.

شما یک رنگ را برای یک اتاق خاص در محل جدید خود انتخاب می کنید و با آن رنگ تمام کارتن های حاوی وسایل آن اتاق را برچسب زنی می نمایید. به عنوان مثال، رنگ BLUE را برای آشپزخانه KITCHEN انتخاب کنید، بنابراین از نشانگر آبی برای نشان دادن هر ظرف بسته بندی شده که باید در آشپزخانه جدید خود آن را به کار ببرید، استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید کارتن ها را بیشتر قابل شناسایی کنید، برچسبهای آبی و نوار بسته بندی آبی را ضمیمه کنید. هنگامی که تمام جعبه های آشپزخانه را علامت گذاری کرده اید، رنگ دیگری را برای اتاق دیگری انتخاب کنید (برای مثال از رنگ سبز برای اتاق خواب استفاده کنید) و غیره.
به یاد داشته باشید تا زمانی که شما با رنگ های مختلف سازگار باشید،
مهم نیست کدام رنگ برای کدام اتاق انتخاب می کنید.

مهم: اگر یک شرکت باربری با سرعت بالا را برای کمک به حمل اثاث منزل خود استخدام کرده اید، مطمئن شوید کارت ها یا برچسب های رنگی مربوط به جعبه های هر اتاق در خانه جدیدتان را پیوست کرده اید، به طوری که کارگران و باربران استخدام شده می دانند که کدام رنگها مربوط به کدام بخش از خانه می شود.

سیستم برچسب گذاری عددی

یکی دیگر از سیستم های برچسب گذاری که ممکن است برای شما بهتر باشد،
استفاده از کد ها و اعداد است.
این ایده نیز بسیار ساده است.

شما یک لیست اصلی که در آن تمام محتویات دقیق هر یک از جعبه ها را دارید تهیه کنید. دراین لیست تمامی وسایل مربوط به یک بخش از خانه را عدد گذاری کنید. برای مثال جعبه های حاوی لوازم آشپزخانه اعدادی از 1 تا 15 را به خود اختصاص می دهند. و شما می دانید که این 15 جعبه مربوط به آشپزخانه می شود. یک نگاه سریع به چک لیست به شما یادآوری می کند که جعبه شماره ده برای مثال حاوی قهوه ساز است. این روش برچسب گذاری کارتن های بسته بندی ایده بسیار خوب و بدون هزینه ای است که شما می توانید برای یافتن سریعتر محتویات جعبه ها از آن استفاده کنید. نکته مهم این است که هر کاری که انجام می دهید، چک لیست وسایل را فراموش نکنید.

بهتر است یک نسخه یا یک عکس از روی آن تهیه کنید
و سپس آن را در اختیار باربران یا افرادی که به شما کمک می کنند قرار دهید
تا در صورت وقوع هر رویداد یک نسخه از روی آن داشته باشید.

موارد مورد نیاز در برچسب گذاری

نکات ما برای برچسب گذاری جعبه ها با اطلاعات ضروری در مورد چگونگی نوشتن روی جعبه بسته بندی پایان می یابند. اتاق مقصد اگر سیستم برچسب گذاری کارتن اسباب کشی رنگی را ترجیح می دهید، از برچسب های رنگی استفاده کنید و مکان مقصد را روی برچسب یا به طور مستقیم در روی جعبه بنویسید.

اگر شما از سیستم علامت گذاری عددی استفاده کنید، باید اتاق مقصد را علامت بزنید.

اگر کدهای شمارنده در برچسب گذاری کارتن ها را انتخاب کرده اید، لازم نیست که محتویات هر جعبه را بنویسید زیرا این اطلاعات در چک لیست شما در دسترس خواهد بود. در صورتی که وسایل خاص و حساس را در یک جعبه بسته بندی می کنید می توانید علاوه بر برچسب گذاری با سیستم رنگی یا عددی از کلمات هشدار دهنده ای مثل:

 •     شکستنی
 •     مراقب باشید
 •     احتیاط کنید
 •     بسیارحساس

و ...
برای محافظت بیشتر در حین بلند کردن و بارگیری کارتن ها داخل ماشین باربری توسط باربران یا افراد دیگر استفاده نمایید. به این ترتیب هر کسی که در حال حمل کارتن حمل بار است، مراقبت بیشتری به کار می گیرد.  برای دید بهتر، از نوشته های بزرگ با رنگ قرمز استفاده کنید.در صورتی که قصد اسباب کشی دارید برای برچسب گذاری کارتن واسباب کشی و حمل لوازم منزل خود می توانید با ...

جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

جابجایی ماشین ظرفشویی برای اسباب کشی

یکی از موارد مشکل در جابجایی وسایل جابجایی ماشین ظرفشویی با روشی امن و مطمئن است. جابجایی بین دو خانه یک دوره استرس زا است که باید تصمیمات مهمی گرفته شود، از جمله اینکه چه مواردی باید با خود بیاورید و چه چیزی را کنار بگذارید. و اگر ماشین ظرفشویی مورد اعتماد شما یکی از چیزهایی است که شما به آن نیاز دارید، لازم است بدانید بهترین راه برای جابجایی ماشین ظرفشویی

چیست؟
شما همیشه می توانید متخصصان بسته بندی و باربری را استخدام کنید تا جابجایی ماشین ظرفشویی را برای شما انجام دهند - آنها درابتدا ماشین ظرفشویی را از برق جدا می کنند و از آن به درستی محافظت می کنند و سپس آن را به خانه جدید منتقل می کنند. و پس از آن، شما باید برای این خدمات پول پرداخت کنید. به همین دلیل آگاهای داشتن در مورد چگونگی جابجایی ماشین ظرفشویی توسط خودتان می تواند پول زیادی را برای تان صرفه جویی کند
علاوه بر آگاهی، شما نیز نیاز به یک آچار قابل تنظیم، یک پیچ گوشتی، پتو، آشکار ساز، پلاستیک حباب دار، ریسمان، طناب یا نوارچسب بسته بندی و یک چرخ جابجایی است
این مراحل و نکات را برای جابجایی ماشین ظرفشویی به خانه دیگر دنبال کنید

مرحله اول جابجایی ماشین ظرفشویی و قطع برق

قطع کردن منبع تغذیه اولین کاری است که شما باید در هنگام جابجایی ماشین ظرفشویی به یک خانه جدید انجام دهید. در حقیقت، هر زمان که بخواهید به طور کلی هر دستگاه الکتریکی را جابجا کنید، باید برق آن را قطع کنید
دو روش متمایز برای انجام این کار وجود دارد بسته به اینکه ماشین ظرفشویی شما از شبکه برق چگونه کار می کند. در جابجایی ماشین ظرفشویی اگر کابل آن دارای سوکت باشد که به سادگی می توانید آن را جدا کنید و اگر سوکت نداشته باشد باید نقطه اتصال ماشین و کابل برق را پیدا کنید. می توانید از آشکار ساز استفاده کنید و این نقطه را پیدا کنید این دستگاه می تواند جریان الکتریکی را آشکار کند
می توانید آن را بکشید تا خارج شود
و یا می توانید کابل را جمع کنید و با چسب محکم ببندید و آن را به دیواره ماشین بچسبانید

مرحله 2. جابجایی ماشین ظرفشویی و جداسازی آن از کانتر

برای انجام این کار، شما نیاز به باز کردن دستگاه از کانتر بالا دارید
روش نصب معمول ماشین ظرفشویی با استفاده از 2 یا 3 پیچ انجام می شود که آن را به کانتر ثابت می کند تا دستگاه را در جای خود نگه دارد. درب ماشین ظرفشویی را باز کنید و پیچ ها را با استفاده از پیچ گوشتی باز کنید و جدا کنید و آنها را در یک کیسه پلاستیکی (Ziploc) نگه دارید، زیرا ممکن است بعدا به آنها نیاز داشته باشید

مرحله 3 جابجایی ماشین ظرفشویی و جداسازی پایه ها

چیز بعدی که باید بدانید این است که اکثر ماشین های ظرفشویی دارای پاهای قابل تنظیم هستند که به گونه ای قرار می گیرند تا بتوانند دستگاه را محکم بر روی زمین نگه دارند. بنابراین، برای اینکه بتوانید ماشین ظرفشویی را از جای خود حرکت دهید، ابتدا باید ابتدا دو فوت آن را بلند کنید تا کفپوش کاشی، چوب یا هر نوع کفپوشی که در آشپزخانه دارید را خراش ندهید. در اغلب موارد، شما نیاز به یک آچار برای باز کردن این پایه های جلویی دارید. برای جداسازی پایه های عقب قابل تنظیم، کافیست قسمت عقب ماشین ظرفشویی را کمی بالا

بیاورید
برای این کار می توانید قسمت جلویی را کمی به سمت پایین خم کنید
 پایه های عقب را بچرخانید و آنها را یک به یک باز کنید
در شرایط عادی، شما نباید یک آچار برای پیچاندن آنها نیاز دارید زیرا آنها از زمین خارج خواهند شد

مرحله 4  ماشین ظرفشویی را بیرون بکشید

ماشین ظرفشویی معمولا به کابینت آشپزخانه تعبیه شده و اغلب در کنار سینک آشپزخانه قر ار دارد
قبل از اینکه ماشین ظرفشویی خود را بیرون بکشید، اطمینان حاصل کنید که کاملا خالی است
تمام وسایل داخل کابینت آشپزخانه، ظروف، لیوان ها و هر چیز دیگری که در داخل قفسه ها وکابینت های اطراف ماشین ظرفشویی قرار دارد  را خارج کنید. همه لوازم آشپزخانه را به طور جداگانه بسته کنید. سپس، با دقت، ماشین ظرفشویی را از کابینت دور کنید. این کار را برای جلوگیری از شکستن هر یک از دو خطوط تامین آب و یا برق قبل از اینکه شما آماده برای قطع آنها باشید به آرامی انجام دهید
از آنجا که ماشینهای ظرفشویی می تواند سنگین باشد، از یک کمک یک فرد دیگر استفاده کنید
بخشی از ماشین ظرفشویی را بکشید تا زمانی که بتوانید به سه خط پشت واحد دسترسی پیدا کنید

مرحله 5  جابجایی ماشین ظرفشویی و قطع آب آن

هنگامی که مطمئن شدید که ماشین ظرفشویی از شبکه منبع تغذیه به صورت ایمن قطع شده است (مرحله 1)، وقت آن است که توجه خود را به آب جلب کنید
این مرحله به اندازه کافی ساده است
دریچه تامین آب را ببندید و آن را قطع کنید تا عملا  از رفتن آب به دستگاه جلوگیری شود

مرحله 6 جابجایی ماشین ظرفشویی و جداسازی خطوط آب

هر ماشین ظرفشویی دارای دو خط آب است

خطوط ورود آب

خط تخلیه آب

به یاد داشته باشید در زمان جابجایی ماشین ظرفشویی، قبل از کشیدن ماشین ظرفشویی از جای خود در آشپزخانه، هر دو خط آب را قطع کنید.  معمولا یک مهره وجود دارد که لوله آب را نگه می دارد مهره را باز کنید تا آن را قطع کنید. باقی مانده مانده آب داخل لوله را تخلیه کنید. در صورت لزوم، از یک حوله قدیمی برای خشک کردن هر گونه آب داخل دستگاه و لوله ها استفاده کنید
چگونه قبل از جابجایی ماشین ظرفشویی را تخلیه کنیم؟
حالا که لوله  آب را از دستگاه جدا کرده اید، لوله دیگر را تخلیه کنید
لوله یا شیلنگ را که به سینک متصل می شود دنبال کنید اتصال آن را قطع کنید
 آن را بکشید یا ممکن است با یک گیره متصل باشد آن را باز کنید

مرحله 7. جابجایی ماشین ظرفشویی و خارج کردن آن از زیر کابینت

قبل از اینکه بتوانید ماشین ظرفشویی را از زیر شمع آشپزخانه بیرون بکشید
ابتدا اطمینان حاصل کنید که این 3 کار اساسی را انجام داده اید
شما منبع تغذیه را خاموش کرده اید؟ بررسی
شما خط لوله آب را با خیال راحت قطع کردید؟ بررسی
شما با خیال راحت خط تخلیه را قطع کرده اید؟ بررسی
با دقت، ماشین ظرفشویی  را از کابینت دور کنید
برای محافظت از کف آشپزخانه از آسیب احتمالی، یک یا دو ورق مقوا را روی کف بگذارید
تا ماشین ظرفشویی خود را بیرون بیاورید تا کف آن مستقیما به کف آشپزخانه نخورد

مرحله 8. محافظت با پتو در جابجایی ماشین ظرفشویی

هنگامی که آن را به آرامی از آشپزخانه و زیر سینک خارج می کنید، برای جابجایی ماشین ظرفشویی آن را در پتوهای ضخیم برای حفاظت کامل بپوشانید. سپس با استفاده از طناب برای محافظت از پتو و جلوگیری از تغییر آنها در طول حرکت آن را محکم کنید

مرحله9 جابجایی ماشین ظرفشویی با چرخ

همیشه از وسایل جابجایی مناسب استفاده کنید تا از آسیب های شخصی و آسیب جلوگیری شود
در این مورد، شما باید از یک وسیله نقلیه استفاده کنید تا جابجایی ماشین ظرفشویی را بدون خراش دادن کف و حرکت آن به راحتی انجام دهید. استفاده از طناب یا تسمه ها برای محافظت از ماشین ظرفشویی لازم است.

مرحله 10. جابجایی ماشین ظرفشویی توسط شرکت های باربری

از تمام نیروی انسانی استفاده کنید که باید ماشین ظرفشویی را به راحتی به سمت رمپ بارگیری و به وسیله نقلیه ...

هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه و بسته بندی ابزارها

هزینه بسته بندی اثاثیه در باربری یکی از مهم ترین سوالات و معضلاتی است که افراد در زمان جابجایی اسباب منزل دارند. رفتن به یک خانه جدید بدون هیچ گونه کمک جانبی به خصوص در جابجایی های اضطراری ( با زمان خیلی کوتاه) و یا اسباب کشی با یک بودجه محدود (پول کم) می تواند بسیار دشوار باشد. جای تعجب نیست که یکی از چیزهایی که می تواند هر خانواده را با یک چالش واقعی روبرو کند، وظیفه بسته بندی اثاثیه منزل است. همچنین مسئله دیگر هزینه بسته بندی اثاثیه است. اگر از کمک شرکت های باربری استفاده می کنید باید از هزینه بسته بندی اثاثیه آگاه باشید زیرا بسته بندی برخی وسایل توسط شرکت های باربری اجتناب ناپذیر است.
و پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه می تواند خیلی کمتر از پرداخت ضرر و زیان ها باشد.

اگر فکر می کنید بسته بندی اسباب خانه خیلی طول می کشد، فقط صبر کنید تا به گاراژ، انبار یا کارگاه برسید. به هر طرف که نگاه می کنید با موارد عجیب و غریب، تیز، سنگین و خطرناک روبرو می شوید که در این فضاها نگه داری کرده اید و باید آنها را به نحوی بسته بندی و برای جابجایی آماده کنید. فضاهای انباری و گاراژ معمولا شامل تعداد زیادی ابزار از هر شکل، اندازه، وزن و اهداف است. اما چطور می توانید همه ابزارهای مورد استفاده خود را بسته بندی کنید
و اینکه هزینه بسته بندی اثاثیه توسط شرکت های باربری چقدر است:
مهم ترین ابزارهایی که ممکن است در منزل با آنها روبرو شویم شامل:

 • ابزار دستی
 • ابزار باغبانی
 • ابزار های برقی و الکتریکی
 • ابزارهای  گازی

می باشند.

قبل از بسته شدن ابزارهای خود را مرتب کنید

اولین گام زمانی در بسته بندی ابزار برای حرکت بدین صورت است که قبل از هرچیزی آنها را برای حمل و نقل امن آماده سازید، آنها را مرتب کنید. فرآیند مرتب سازی این ابزارها جهت تصمیم گیری برای این است که ابزار دارای ارزش حمل و نقل به خانه جدید می باشد، و چه ابزارهایی ارزش حمل و نقل و پرداخت هزینه بسته بندی اثاثیه را ندارند.
به عنوان یک قاعده کلی، نباید چیزهایی را که قصد استفاده از آن را ندارید بسته بندی کنید، این مسئله حداقل در آینده قابل پیش بینی نیست. چرا باید برای اینکه ابزار خاصی را منتقل کنید تا آن را در خانه جدید دوباره به انباری منتقل کنید هزینه بسته بندی اثاثیه را پرداخت کنید
درحالی که باز هم آن را به فراموشی می سپارید؟
قبل از این که در حقیقت گاراژ، انباری و یا کارگاه تان را جهت بسته بندی ابزارها مرتب کنید  این منطقه را به چند قسمت تقسیم کنید تا کار سریعتر انجام شود.  مرتب سازی می تواند بی سر و صدا انجام شود وقتی که بدانید سرنوشت هر وسیله و ابزار به دست شما است
زیرا این شما هستید که باید هزینه بسته بندی اثاثیه و ...

راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی جارو برقی در اسباب کشی

راهکارهای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل برای اسباب کشی و باربری می تواند به شما کمک کند تا هر وسیله را با بهترین شکل ممکن بسته بندی کنید و سرعت و دقت خود را در بسته بندی افزایش دهید. بدون شک، جارو برقی به عنوان یکی از لوازم خانگی مورد استفاده در خانه شناخته شده است. به عنوان یک قاعده کلی، هر جا که مردم زندگی می کنند و کار می کنند، همواره ممکن است نیاز به تمیز کردن داشته باشد. بنابراین، این جایی است که دستگاه جارو برقی به کار می رود، زیرا جارو برقی ابزار مناسب برای تمیز کردن گرد و غبار و آشغال های به جا مانده بر روی زمین است و حتی تمیز کردن اثاثیه یا لوازم داخلی و پرده ها نیز توسط جارو برقی  انجام می شود.

جاروبرقی یک وسیله ضروری است، بنابراین زمانی که زمان رفتن به یک خانه جدید فرا می رسد، شما باید بهترین راهکارهای بسته بندی جارو برقی برای ...

راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی که شما دوست خواهید داشت

راهنمایی های اسباب کشی از افرادی که تجربه های خوبی در این زمینه دارد می تواند به ما در انجام بهتر جابجایی اثاثیه کمک نماید. انتقال وسایل از یک خانه به محل دیگر، یک دوره ی منحصر به فرد در زندگی هر کسی است و مشاوره و راهنمایی خوب در مورد چگونگی ایجاد یک جابجایی کمتر چالش برانگیز فکر بسیار خوبی است.
ما، در راهنمایی های اسباب کشی ، به شما کمک می کنیم تا مجموعه ای گسترده از توصیه ها و ترفندهای اثاث کشی را برای راحتی و ارزان تر تمام شدن جابجایی دریافت کنید. ما درک می کنیم که حمل اثاثیه دشوار است، بنابراین ما در اینجا برای کمک به شما راهنمایی هایی را ارائه می دهیم.

این بار ما به شما برخی راهنمایی های اسباب کشی را ارائه می دهیم که متفاوت است، زیرا، به طور تصادفی، ممکن است دقیقا همان چیزی باشد که شما دنبال آن هستید. و حتی اگر نکات باربری زیر ساده و جنون آمیز و حتی پوچ باشند، آنها اثبات شده اند که به عنوان یک معجزه کار می کنند، بنابراین شما نیز انرژی، زمان و پول صرفه جویی خواهید کرد. در اینجا راهنمایی های اسباب کشی هیجان انگیزی را ارائه خواهیم داد که مطمئناً دوست خواهید داشت.
یایید آنها را بشماریم، با شروع از احمقانه ترین آنها همه.

1. راهنمایی های اسباب کشی برای کاهش قیمت (خودتان اسباب کشی کنید)

همانطور که احتمالا می دانید بهترین راه برای یافتن یک شرکت اتوبار ارزان قیمت ، برقراری ارتباط با چندین شرکت خدمات باربری برتر است و از آنها بخواهید تا برای بررسی بیشتر به محل شما بیایند. این تنها راه خوب برای انجام این کار است، صرف نظر از هزینه های انجام شده بر تلفن کردن یا ایمیل زدن.
بنابراین، هنگامی که نماینده اولین شرکت باربری وارد خانه شما می شود، آنها
نگاهی دقیق به وسایلی که می خواهید جابجا کنید بیندازند
تعیین اقلامی که ممکن است نیاز به خدمات بسته بندی ویژه داشته باشند
با شما در مورد نیاز به بیمه اضافی صحبت می کنند
برآورد قیمت های باربری و ...

جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و فراموشکاری های اسباب کشی

جابجایی بار و وسایل منزل و باربری اسباب منزل نیاز به تمرکز و برنامه ریزی از پیش تعیین شده دارد. هرچند ممکن است ما ادعا کنیم که مغزما انسان ها شگفت انگیز است و قادر به ذخیره اطلاعات بی نهایت و پردازش این تکه های عظیم داده ها با سرعت خیره کننده می باشد، ما به نوعی حافظه می پردازیم که می تواند این گونه نباشد. نگران نباشید، ما هم چیزها را فراموش می کنیم.برای مثال، هر زمان که ما تحت استرس زیاد قرار می گیریم، مانند زمان جابجایی بار و اثاث کشی، قابلیت خواندن حافظه و به ذهن سپردن ما اغلب به نظر می رسد کاهش می یابد. به عنوان یک نتیجه، ما در نهایت با تعدادی از چیزهای مهم که فراموش می کنیم جابجایی بار و اثاث منزل مان را انجام می دهیم و بسته می کنیم و در پایان اسباب کشی خانه به آن پی می بریم. شما احتمالا فراموش نخواهید کرد که تلویزیون صفحه تخت، رایانه رومیزی یا میز نهارخوری مورد علاقه خود را بسته بندی نمایید اما تعدادی از اقلام و وسایل خانگی در خانه شما وجود دارد که بعضی از آنها به طور جدی مهم هستند
و شما ممکن است به سادگی فراموش کنید که آنها را بسته بندی و جابجایی بار آماده نمایید.

اقلام فراموش شده در جابجایی بار

در اینجا 7 چیز مهم است که مردم هنگام جابجایی بار و بسته بندی آنها را فراموش می کنند.

1- داروها

داروها یکی از اصلی ترین موارد فراموش شده ای است که هنگام جابجایی بار و بسته بندی جا می ماند
زیرا آنها اغلب در کابینت ها و کمد ها یا قفسه ها قرار می گیرند.

 در حالی که خوب است بقیه جعبه آسپرین را پشت سر بگذارید، ممکن است داروهای ضروری را که به طور منظم، احتمالا حتی روزانه نیاز دارید، داشته باشید و فراموش کردن بسته بندی و مصرف این داروها ممکن است یک مشکل بزرگ باشد. داروهای خود را فراموش نکنید.آنها می توانند بسیار مهم باشند و نباید پشت سر گذاشت! به سراغ کابینت داروهای خود بروید و مطمئن شوید که هر داروی ضروری که نیاز دارید به خوبی بسته بندی می شود این داروها باید در جعبه ای که در طول حرکت با شما باقی خواهد ماند بسته بندی گردد. به یاد داشته باشید که کیت کمک های اولیه خود را نیز در هنگام ...

جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

جابجایی اثاث منزل با استفاده از خدمات کارگزاران

حتی اگر جابجایی اثاث منزل سخت ترین و پرکاربرد ترین کار در زندگی شما نیست، هنگام آماده شدن برای جابجایی اثاث خانه، نیاز به کمک همیشه هست، پیدا کردن شرکت های اسباب کشی خوب، بخش مهمی از روند جابجایی است. چرا؟ خیلی ساده است به این دلیل که کار با متخصصان با تجربه و قابل اطمینان، جابجایی آسان و بدون دردسر را تضمین می کند، در حالی که استفاده ازخدمات غیر قابل اطمینان، ...

تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف

تاثیر اسباب کشی در کودکان یکی از مهم‌ترین مسائل برای خانواده‌هایی است که فرزندانی در سنین مختلف دارند و تصمیم به جابجایی خانه و تغییرات اساسی در محل زندگی خود می‌گیرند. تصمیم‌گیری در مورد جابجایی خانه، یک تحول بزرگ برای کل خانواده است، اما برای بچه‌ها می‌تواند به‌شدت تنش‌زا باشد. اسباب کشی با بچه‌ها می‌تواند کار بسیار مشکلی باشد و این مسئله برای جابجایی چالش دیگری به شمار می‌رود. توجه نمایید که شما به‌عنوان والدین این فرزندان وظیفه دارید تا کار آماده‌سازی کودکان برای جابجایی را انجام دهید. مقاله ما در مورد جابجایی منزل و تاثیر آن بر کودکان را تا انتها مطالعه نمایید تا با این فرایند بیشتر آشنا شوید.

آیا بیشترین تاثیر اسباب کشی در کودکان ایجاد می‌شود؟

تصميم مبنی بر تغییر خانه، تغييرات بزرگی برای کل خانواده ایجاد می‌نماید. اما درحالی‌که بزرگ‌سالان تمایل به تمرکز بر مشکلات عملی دارند، کودک بر تمام زیان‌هایی که این جابجایی به او وارد می‌کند، تمرکز می‌کند. این می‌تواند برای او شامل از دست دادن دوستان خود و یا یک محیط امن و آشنا باشد. تصمیم‌گیری در مورد این جابجایی، درنهایت، توسط بزرگ‌سالان گرفته شده است و کودک احساس خوبی به این قضیه ندارد، زیرا نمی‌تواند و نباید بر این تصمیم تأثیر بگذارد.
درجه استرس و تاثیر اسباب کشی در کودکان و حتی بزرگ‌سالان اغلب توسط همه افراد نادیده گرفته می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که جابجایی لوازم خانه به  یکی از بزرگ‌ترین استرس‌هایی است که ما در زندگی‌مان با آن مواجه هستیم. به حدی که این استرس از استرس ایجاد اختلال روان‌شناختی پس از دست دادن کار، در زمان بیماری و طلاق و ... در نظر اکثریت افراد بیشتر است.
البته برنامه‌ریزی برای اسباب کشی و مدیریت آن می‌تواند تا حد زیادی از استرس ناشی از ...

لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

لباس اسباب کشی (در روز جابجایی چه بپوشیم؟)

یکی از اقدامات مهم ما در روز جابجایی استفاده از لباس مناسب است. روز جابجایی اثاثیه، مسلما از روزهای شلوغ زندگی ما و شامل تمام فرایندهای آماده سازی جهت حمل اثاثیه منزل و حتی روند کل انتقال به خانه جدید است. این زمانی است که باربران از طرف شرکت های باربری و اتوبار وارد خانه شما می شوند (مگر اینکه شما خود تان قصد بسته بندی و جابجایی اسباب منزل تان را داشته باشید) و شروع به بسته بندی وسایل، تحویل و حمل کالاهای خانگی شما به درون  کامیون حمل اثاثیه در انتظار حرکت  و سپس حمل و نقل به آدرس جدید تان می نمایند. دراین روز زمان آن است که شما قصد داشته باشید که به طور فعال در باربری اسباب :

منزل خودتان دخالت داشته باشید، بنابراین نباید اهمیت این مناسبت را زیر سؤال ببرید.
و باید از امنیت خود و اعضای خانواده و اطرافیانتان مطمئن شوید.
یکی از راه های انجام این کار این است که توجه داشته باشید که چه چیزی می پوشید.
توجه به اینکه اهمیت زیادی جهت حفظ امنیت خود و دیگران برخوردار است.

لباس مناسب در روز جابجایی

حتی اگر شما دقیقا دنبال آخرین روند در دنیای مد هستید،
روز جابجایی دوره ای است که در ابتدا باید به راحتی خود توجه کنید.

 

و با انتخاب لباس های مناسب و راحت به محافظت از خود و دیگران کمک نمایید.

لباسی را انتخاب کنید که حداکثر انعطاف پذیری را فراهم کنند، به طوری که شما احساس راحتی کنید تا بتوانید انواع حرکات را که معمولا به انجام آنها عادت ندارید انجام دهید - بلند کردن وسایل، حرکات کششی، چرخش، راه رفتن به سمت عقب، راه رفتن روی نوک انگشت های پا و غیره از جمله حرکاتی است که شما خواه نا خواه در این روز برای ...

ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

ترفندهای اسباب کشی و نکات مشترک خانه تکانی

از آن جا که بسیاری از ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی برای عید نوروز به صورت مشترک و مشابه عمل می کنند بر آن شدیم تا با یک تیر دو نشان زده و با آموزش این ترفندها هم در اثاث کشی وسایل منزل و هم در خانه تکانی برای عید به شما کمک کرده باشیم. خانم های سخت گیر و حساس با ما همراه باشند و ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی را در این جا فرابگیرند.
عید نوروز و همین طور جابجایی اثاثیه منزل فرصت بسیار خوبی فراهم می کند تا حداقل سالی یکبار خانه و لوازم زندگی مان را از نظر بگذرانیم و هر نوع کثیفی , خرابی و ... را تشخیص داده و در رفع آن تلاش کنیم. شستشو و  نظافت منزل از مهم ترین ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی است که می توان انجام داد. همه ما دوست داریم منظره ای زیبا و چشم نواز برای تعطیلات نورزو و پذیرایی از میهمان در منزل خود داشته باشیم. به این جهت به شدت به جان خانه و وسایل آن می افتیم و شروع به تمیز کردن می کنیم
اما مسئله بسیار مهم این است که اگر چه تمیزی و برق افتادن خانه بسیار مهم است اما سلامت ما از هر چیز دیگری مهم تر است و سلامتی اساسی ترین ترفندهای اسباب کشی وخانه تکانی ماست و ما قرار است از یک تعطیلات لذت بخش بهترین استفاده را داشته باشیم نه اینکه با خستگی و کمر درد آن را طی کنیم. جابجایی اثاثیه منزل از جهاتی شبیه به خانه تکانی است و اسباب کشی را نیز مانند خانه تکانی می توان فرصت خوبی برای انجام برخی کارها دانست که در این جا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:
مهم ترین ترفندهای اسباب کشی و برنامه ریزی برای خانه تکانی را دراین جا ارائه کرده ایم.

مهم ترین ترفندهای اسباب کشی و خانه تکانی

یکی از مهم ترین ترفندهای اسباب کشی که در ...

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی (کارگر جهت حمل اثاثیه منزل)

کارگر اسباب کشی و باربری یا کارگری که جهت حمل اثاثیه منزل فعالیت می نماید بدون اغراق باید در زمینه حمل و باربری هر گونه اثاثیه متخصص و حرفه ای باشد. معمولا برای جابجایی یک منزل مسکونی از باربران و یا کارگر حمل بار استفاده می شود این افراد برای حمل وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل آماده شده اند و می توانند وسایلی را بلند کرده و حمل کنند که شما حتی از فکر کردن به آن نیز واهمه دارید. یک باربر اگر به درستی آموزش دیده باشد به گونه ای بسیار ساده و آسان وسایل را حمل می کند طوری که شما شگفت زده می شوید و تصور می کنید که این فرد باید بسیار نیرومند و پرقدرت باشد. در واقع نیرو و ورزیدگی جسمی و فیزیکی برای یک کارگر حمل بار مهم است اما این بدان معنا نیست که تنها ملاک انتخاب یک باربر نیروی جسمانی وی باشد.
در این مقاله ما قصد داریم در مورد:

کارگر اسباب کشی برای حمل و جابجایی اثاثیه
تعداد کارگران برای حمل لوازم منزل و بسته بندی
و نیز روش های انتخاب درست کارگر برای حمل بار
صحبت کنیم.
اگر نیاز به کارگر اثاث کشی دارید با ما همراه شوید و آنچه نیاز دارید را بدانید.

شغلی به نام کارگر اسباب کشی

باربری و حمل اثاثیه منزل یک شغل است.

بنابراین باید بدانید که در زمان انتخاب کارگر برای حمل اثاثیه منزل تان هر کارگری را نباید انتخاب کنید.

هر کسی برای خودش شغلی دارد و در کار خود نیز تخصص و مهارتی دارد که این تخصص و مهارت درجات مختلفی دارد. ممکن است کسی در کار خود کاملا استاد باشد و تمام فوت و فن کار را بداند و یا با علاقه به دنبال کسب مهارت در شغل خود باشد. گاهی ممکن است افراد تخصص کمی در کار خود داشته باشند و تنها از سر نیاز به این شغل روی آورده اند. اگر می خواهید در زمان حمل لوازم منزل تان با صحنه هایی چون شکستن و افتادن وسایل و کارتن های بسته بندی مواجه نشوید در انتخاب کارگر باربری دقت بیشتری به خرج دهید. باربری یک شغل و حرفه است که باید فردی که در آن قدم می گذارد مهارت لازم در آن را کسب نماید.
درست مثل هر شغل دیگری که یک فرد انتخاب می کند.
باربری و حمل بار نیز مثل سایر مشاغل فوت و فن خاص خود را دارد
و نیاز به آموزش و کسب مهارت توسط افرادی است که قصد انجام این کار را دارند.
از کارگرانی استفاده کنید که در این کار خبره اند و آموزش های لازم را در این زمینه دیده
و تجربه کافی به دست آورده اند. 

استخدام کارگر برای حمل بار در شرکت های باربری

یک شرکت باربری معتبر از کارگرانی استفاده می کند که توانایی و تجربه لازم برای ...

بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات و بسته بندی وسایل ارزشمند

بسته بندی جواهرات یکی از کارهای مهمی است که در جابجا کردن وسایل منزل باید انجام دهید.جواهرات بخش عمده ای از دارایی ها و نیز علایق و خاطرات ما هستند.بسیاری از جواهرات از نظر مادی ارزشمند بوده اما بیشتر آنها نیز برای ما ارزش معنوی بسیاری دارند مثل حلقه ازدواج که به هیچ وجه دوست نداریم آن را از دست بدهیم یا گم کنیم. اسباب کشی به اندازه کافی خودش دردسر و دشواری هایی دارد.
اگر به اندازه کافی حواس خود را جمع وسایل با ارزش خود نکنیم
ممکن است خاطره ناخوشایندی از ...

اسباب کشی راحت در فصل زیبای تابستان

اسباب کشی راحت در فصل زیبای تابستان

انجام اسباب کشی راحت و بدون درسر یکی از بزرگترین رویاهای اکثر خانواده ها است.
انجام این کار بسیار سخت نیست. شما می توانید با یک برنامه ریزی دقیق و منظم یک اسباب کشی راحت را تجربه نمایید.
تقریبا بسیاری از خانواده های ایرانی اسباب کشی را تجربه نموده اند. با این حال افراد کمی هستند که این کار را اصولی و تخصصی انجام دهند. از این رو در بسیاری از موارد به اثاثیه و وسایل شما صدمه و آسیب وارد می شود.
اسباب‌کشی‌ها در فصل تابستان بسیار رایج‌ است. زیرا تعطیلی مدارس یک فاکتور مناسب برای این کار می باشد. به‌خصوص در شهریورماه که به دلیل نزدیک شدن به شروع مدارس، بازار تعویض خانه خیلی گرم تر می‌شود.
از آن جایی که بار اصلی اسباب کشی بر دوش خانم های خانه دار است، بیشترین فشار نیز به آن ها وارد می شود.
با این حال اگر اطلاعات کافی برای انجام یک اسباب کشی راحت را داشته باشید می توانی خودتان نیز این کار را د زمانی کوتاه انجام دهید.
ما در ان جا به چند نکته برای تجربه یک اسباب کشی راحت اشاره می کینم.

توصیه های اسباب کشی راحت:

-از شرکت های اتوبار و باربری معتبر در تهران کمک بگیرید.
برای این کار میتوانید از آشنایان و یا دوستان خود کمک بگیرید و یا به وبسایت شرکت های باربری مراجعه نمایید و در مورد خدمات آن ها مطالعه نمایید. حتما به ارائه بیمه نامه باربری توسط شرکت های حمل بار توجه نمایید.
انتخاب بهترین شرکت در تابستان کمی سخت تراست. زیرا مشغله های شرکت های بزرگ در تابستان بیشتر می شود. از این رو می خواهند در کمترین زمان اسباب کشی راحت ار برای شما انجام دهند. از این رو ممکن است در برخی موارد بی دقتی نیز بنمایند.
-لیست وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی راحت را تهیه نمایید.
برای اسباب‌کشی نیاز به وسایلی دارید که باید تهیه نمایید.
•    کارتن‌ از ابعاد کوچک تا بزرگ
•    نوارچسب
•    طناب‌های ضخیم و محکم
•    پاکتهای بزرگ دو جداره
•     ...

اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان و جابجایی گل و گلدان در اثاث کشی

اسباب کشی گیاهان یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که مجبورند زیاد اثاث کشی کنند. اسباب کشی گیاهان به معنی جابجایی گلدان ها یا گیاهان خانگی و آپارتمانی است برای اسباب کشی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که گل های زیادی در منزل خود نگهداری می کنید و قصد اسباب کشی دارید حتما برای اطلاع از تمامی نکات و موارد لازم در جهت حفظ گیاهان در جابجایی ها با ما تا پایان این مقاله در زمینه اسباب کشی گیاهان همراه باشید.

مشکلات اسباب کشی گیاهان

از مهم ترین مشکلاتی که در اسباب کشی گیاهان وجود دارد
بسیاری از گیاهان نسبت به جابجایی حساسیت زیادی دارند
گلدان های گل ممکن است گاهی بسیار سنگین و بدبار هستند
گل های تزئینی ممکن است قیمت زیادی داشته باشند و سال های زیادی از عمر آنها گذشته باشد. حفظ شادابی گیاهان مورد علاقه در اسباب کشی و جابجایی یکی از نگرانی های هر اسباب کشی است. هیچ کس تمایل ندارد در اسباب کشی گیاهان کوچکترین آسیبی به آنها وارد شود. اسباب کشی گیاهان می تواند موجب استرس و نگرانی زیادی شود زیرا آنها را باید به همان شکل که هستند جابجا کرد. نکاتی وجود دارد که باعث می شود گیاهان شما در حین اثاث کشی و باربری بدون کمترین صدمه به محل جدید منتقل شوند. در ادامه برخی نکات مهم در اسباب کشی گیاهان و گل های آپارتمانی برشمرده شده است.

اسباب کشی گیاهان

اسباب کشی گیاهان و نکات مهم آن

در اسباب کشی گیاهان رعایت نکات زیر می تواند موجب سهولت در جابجایی آنها باشد:
دو ساعت قبل از حرکت ماشین اسباب کشی به گلدان ها آب دهید.
خاک گلدان ها نباید خشک و یا بیش از حد گِل و شُل باشد.
گلدان های بزرگ را به همان صورت در ماشین اسباب کشی قرار دهید به گونه ای که خطر افتادن چیزی روی آن نباشد. گلدان های کوچک را می توانید درون کارتن یا جعبه ای بچینید و داخل هر گلدان چوبی بلند به ارتفاع گل فرو کنید و گل را با نخ به چوب ببندید. روی جعبه منافذی برای تنفس گیاهان ایجاد نمایید. در اسباب کشی گیاهان گلدان های ریز و فانتزی را در جعبه های محکم و مناسبی قرار دهید و مطمئن شوید جای آنها در جعبه محکم است. فضای خالی بین گلدانها را با روزنامه پر کنید تا تکان نخورند.
در کارتن یا جعبه گیاه را فقط در زمان بارگیری ببندید. گلدان های بزرگ را پیش از اسباب کشی در محل امنی قرار دهید و در هنگام بارگیری آنها را به دقت داخل ماشین حمل بار قرار دهید تا آسیب نبیند، زیرا روش دیگری برای  اتوبار و اسباب کشی گیاهان در این مدلها و حمل این نوع گلدان ها وجود ندارد.

بهترین زمان برای اسباب کشی گیاهان

اسباب کشی گیاهان آخرین مرحله اسباب کشی است.
 گلدان ها را در آخرین مرحله اسباب کشی در ماشین باربری قرار دهید.
همچنین اولین چیزی که از ماشین باربری خارج می شود نیز گیاهان هستند.
در هنگام چیدن گلدان ها در ...

چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

چیدمان نشیمن مستطیلی شکل پس از اسباب کشی

آخرین مرحله در یک باربری چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی می باشد. این موضوع نیز استرس ها و دغدغه های خاص خود را دارد. برای مثال بسیار از وسایل در هنگام چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی آسیب می بینند. از این رو برای انجام این کار نیز می توانید از یک شرکت اتوبار و باربری خوب کمک بگیرید.برخی از شرکت اسباب کشی ایده های فوق العاده و بی نظیری برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی دارند. از این رو کمک گرفتن از آن ها می تواند به افزایش زیبایی و گیرایی چیدمان وسایل شما نیز کمک کند.

چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی در نشیمن های دراز و باریک بسیار چالش برانگیز است. زیرا چیدمان اثاثیه به صورت دایره ای و مربعی کار دشواری است. به علاوه اگر اثاثیه را مناسب نچینید اتاق شما مانند راهرو می شود.

از این رو ما برخی از ترفندهای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی در اتاق های باریک را برای شما بیان می کنیم.

13 ایده برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی در اتاق نشیمن مستطیلی

مهمترین نکته برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی این است که یک طرف را برای رفت و آمد قرار دهید که برای این کار مزاحم بقیه نشوید.

1-اگر اتاقها را در طبقه ی بالا قرار دارند چیدمان را به گونه ای انجام دهید که بعد از گذشتن از لابی با فضای ناهار خوری و نشیمن مواجه شوید.

2-مبلمان بزرگ طرح خاصی به اتاق های باریک می دهد. با این حال میتوانید از مبلمان کوچک تر نیز استفاده نمایید.

3-رنگ ها را به گونه ای انتخاب نمایید (برای مثال زرد و خاکستری) که طرح نهایی شما چشم نواز و گیرا شود.

4-استفاده از مبلمان و اثاثیه باریک فضای بهتری به اتاق نشیمن باریک شما می دهد.

5- استفاده از رنگ های تیره برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی نیز میتواند مناسب باشد.

6-ترکیب وسایل ساده و ابتدایی با وسایل مدرن طرح زیبایی را به اتاق نشیمن شما میدهد.

7- استفاده از هنرهای مینیمالیستی نیز یکی از روش های چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی میباشد.

8-میتوانید با استفاده از صندلی های پشت باز و نیمکت چیدمان زیبایی را انجام دهید. به رنگ بندی ها نیز دقت نمایید.

9-استفاده از میزها و کرسیهای مستطیلی باریک، زیبا و خوش رنگ نیز میتواند به چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی کمک کند.

10-استفاده از سقف کلیسای جامع, قاب, شومینه و دودکش نیز یکی از ایده های جالب برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی میباشد.

11-استفاده از وسایل تزییناتی مدرن و شیک نیز میتواند اتاق نشیمن باریک شما را زیباتر جلوه دهد.

12-اگر اتاق شما دراز و پهن نیز باشد میتوانید از جادار بودن آن برای چیدمان اثاثیه بزرگتر استفاده نمایید. برای مثال میتوانید در گوشه ها از مجسمه های بزرگ استفاده نمایید.

13-استفاده از چند نوع مبلمان نیز روشی مناسب برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی میباشد.

چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی

خدمات اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی:

در اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با کمک گرفتن از طراحان با سلیقه و متخصص چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی را برای شما انجام می دهیم.

 •     دقت
 •     سرعت
 •     صبوری و آرامش
 •     خلاقیت

از جمله ویژگی های کارکنان ما برای چیدمان اثاثیه پس از اسباب کشی می باشد.

در صورت تمایل می توانید از مشاوره رایگان و تخصصی ما در امور مرتبط با:

 •     ...

راهنمایی های لازم در بسته بندی لوازم آشپزخانه برای جابجایی ها

راهنمایی های لازم در بسته بندی لوازم آشپزخانه برای جابجایی ها

بسته بندی لوازم آشپزخانه احتمالاً یکی از سخت‌ترین بخش‌های یک باربری است زیرا شما با کابینت‌ها , کشوها و قفسه‌های متعدد با انواع وسایل شکننده روبرو هستید که باید یک‌به‌یک آن‌ها را بررسی و بسته‌بندی کنید و اطمینان حاصل نمایید که آن‌ها به‌خوبی مرتب‌سازی و بسته‌بندی شده و آماده حمل بار و باربری به درون کامیون می‌گردند.
بیشتر افراد از جابجایی لوازم آشپزخانه با تمام وسایل و ظروف شکننده و حساس می‌ترسند زیرا اگر در بسته‌بندی دقت نداشته باشید در زمان باز کردن جعبه‌ها با وسایل شکسته و خراب روبرو می‌شوید.
اما نگران نباشید ما توصیه‌هایی برای بسته بندی وسایل آشپزخانه داریم:

مرتب‌سازی، انتخاب و ساده‌سازی

برای بسته بندی لوازم آشپزخانه در ...

راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

راهنمای بسته بندی وسایل ظریف و شکننده

بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی یکی از بخش های مهم جابجایی اثاثیه و حمل بار است که نیاز به توجه خاص دارد. طبیعی است که نگران شکستن وسایل ظریف و شکننده در طول اثاث کشی باشید. بنابراین مهم است که از این وسایل مراقبت بیشتری کنیم تا در طول اثاث کشی و حمل اثاثیه توسط شرکت های باربری و اتوبار صحیح و سالم به مقصد برسند. برای این کار اول از همه باید بدانیم که روش بسته بندی وسایل حساس در اسباب کشی چگونه است. هنگام استفاده از ابزارها و تکنیک ها باید مراقب باشید. اگر در هنگام ...

توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در فصل زمستان می‌تواند تجربه‌ای متفاوت از جابجایی باشد.
اگر تصمیم به جابجایی در فصل زمستان را دارید شما یک گزینه بسیار هوشمندانه برای جابجایی انتخاب کرده‌اید زیرا به‌احتمال‌زیاد هزینه کمتری پرداخت می‌کنید و نسبت به فصل‌های دیگر، جابجایی آسان‌تری خواهید داشت. همچنین، شرکت‌های اتوبار و باربری در فصل زمستان قیمت‌های پیشنهادی خود را کم می‌کنند بنابراین شما می‌توانید حتی در مورد قیمت خدمات نیز با آن‌ها مذاکره کنید. پیدا کردن یک خانه و آپارتمان مناسب با اجاره یا قیمت عالی در این فصل سرد بسیار ساده‌تر است اما جابجایی در فصول سرد معایب و مزایای خاص خودش را دارد.
پس با تمامی این تفاسیر بهتر است برخی از جزییات را در نظر بگیرید.
تا برای اسباب کشی در فصل زمستان آماده باشید.

اسباب کشی و جابجایی آسان در زمستان و تهیه تجهیزات لازم

اسباب کشی در زمستان نیاز به وسایل و تجهیزات خاصی دارد بنابراین تلاش کنید تا تمامی این لوازم را در دسترس خود داشته باشید. یک لیست از کلیه تجهیزاتی که نیاز دارید تهیه کنید و اگر آن‌ها را در خانه ندارید حتماً پیش از شروع جابجایی آن‌ها را خریداری کنید. در اینجا لیستی از ضروری‌ترین لوازمی که برای جابجایی آسان در زمستان و فصول سرد نیاز دارید را ارائه می‌کنیم:

عایق‌بندی اثاثیه برای جابجایی در فصل سرما

عایق کردن ...

چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

چگونه در زمان اسباب کشی همسایه های خوبی باشیم

رعایت حقوق همسایه‌ها در اسباب کشی بسیار مهم است.
فقط به این دلیل که شما به خانه جدید اسباب کشی می‌کنید به این معنا نیست که همسایگان شما شایسته‌ی احترام نباشند و حقوق آن‌ها را در نظر نگیرید. بیشتر افراد به این نکته توجه نمی‌کنند که ممکن است جابجایی آن‌ها باعث بر هم زدن آسایش همسایگان شود به‌این‌ترتیب , مهم است که قبل از آشنایی با همسایگان جدید , آن‌ها ما را افرادی باملاحظه بدانند. در اینجا نکاتی هست که به ما می‌گوید چگونه همسایه‌های خوبی باشیم و در طول فرایند جابجایی منزل کمترین مشکل و نگرانی را برای آن‌ها به وجود آوریم. چه شما در یک مجتمع مسکونی زندگی می‌کنید یا در یک خانه ویلایی مراعات حال همسایه‌ها همیشه باید اولویت شما باشد.

رعایت حقوق همسایه‌ها در اسباب کشی با زمان‌بندی

از مهم‌ترین و اساسی‌ترین کارها برای رعایت حقوق همسایه‌ها در ...

اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی برای افراد سالمند می‌تواند تجربه بسیار سختی باشد.
جابجایی در دوران جوانی هیجان‌انگیز و جالب است. اما زمانی که شما پا به سن می‌گذارید. خواهید دید این می‌تواند یک تجربه بسیار استرس‌زا و نگران‌کننده برایتان باشد. سالمندان خیلی سخت با جابجایی کنار می‌آیند. به‌خصوص اگر قرار است از دیگر افراد خانواده جدا زندگی کنند. این زندگی مستقل می‌تواند تنش‌های زیادی برای افراد سالمند به وجود آورد. اگر می‌خواهید در اسباب کشی به افراد سالمند کمک کنید بهتر است صبور و شکیبا باشد. زیرا در این جابجایی مطمئناً با مشکلاتی مواجه خواهید شد. برای راحتی کار در حین اسباب کشی افراد سالمند می‌توانید ...

بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

اسباب کشی در بارداری می‌تواند یکی از تجربه‌های سخت برای مادران جوان باشد. درصورتی‌که قصد جابجایی لوازم منزل خود را دارید بهتر است آن را به قبل از تولد نوزادتان موکول نمایید.

زیرا در این زمان فرصت کافی برای مرتب کردن اتاق کودک خواهید داشت.پس از آن هیچ کاری به‌جز انتظار برای تولد نوزادتان نخواهید داشت.همچنین حمل وسایل منزل با کودکان می‎تواند کار دشوارتری باشد.

سختی کارها را با راهکارهایی ساده در هنگام اسباب کشی در زمان بارداری می توانید آسان کنید. اما اثاث کشی در زمان حاملگی می‌تواند دوره‌ای سخت و پرتنش باشد. زیرا استرس ناشی از جابجایی و دلواپسی برای سلامت مادر و نوزاد بسیار شدید می باشد. البته با استفاده از راهکارهای ارائه شده می توان این مطئله را حل کرد. باید بتوانید با مسئله اسباب کشی و بارداری کنار بیایید و آن را به خوبی انجام دهید.
با ما باشید و خود را برای ...

چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

چگونه استرس روز اسباب کشی را کم کنیم؟

استرس روز اسباب کشی برای همه کسانی که تجربه باربری اثاثیه منزل و جابجایی اثاثیه را داشته‌اند پیش آمده است. اثاث کشی هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی یکی از چالش‌برانگیزترین مسائل زندگی است . در تحقیقاتی که به‌تازگی به عمل آمده است. دوسوم افراد معتقد بودند که استرس اسباب کشی حتی از استرس یک شغل تازه و یا شکست در روابط و حتی طلاق نیز بالاتر است. چراکه باید به محیط جدید وارد شوید.

علل استرس در باربری و جابجایی

علل استرس در باربری و جابجایی اسباب منزل می‌تواند بسته به شرایط افراد، متفاوت باشد. به اعتقاد روانشناسان اتوبار و باربری یکی از پراسترس‌ترین مسائل در زندگی روزمره است. زیرا جابجایی وسایل همیشه با تغییرات همراه است. این تغییرات می‌تواند برای افراد استرس و نگرانی زیادی به وجود آورد. ناآشنایی و عدم اطلاع از آنچه برای ما پیش می‌آید. باعث بروز استرس و اضطراب می‌شود. اثاث کشی تنها به جابجایی خانه و محل زندگی نیست بلکه استرس ناشی از؛

 • تغییر روزمرگی‌ها و عادت‌ها مثل تغییر مسیر هرروزه برای رفتن به سر کار
 • انتخاب و یافتن یک خانه جدید و مناسب
 • فکر کردن در مورد چگونگی بسته بندی اثاثیه
 • ترس از ناشناخته‌ها
 • احساس عدم آمادگی برای جابجایی
 • تنها بودن

می‌تواند اثر خود را در زندگی هر یک از ما داشته باشد.
البته بروز تنش و استرس در باربری و ...

ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

ده کاری که بعد از اسباب کشی باید انجام دهیم

اقدامات پس از اسباب کشی شامل مجموعه کارهایی می‌شود که برای زندگی بهتر در خانه جدید به آن‌ها نیاز دارید. اگر تصور شما این است که پس از جابجایی به خانه جدید سخت‌ترین قسمت کار را انجام داده‌اید. باید به شما بگوییم که اشتباه می‌کنید. شما باید پس از اسباب کشی اقدامات مهم بسیار زیادی را انجام دهید.کارهای زیادی برای انجام دادن دارید زمانی که به یک خانه جدید وارد می‌شوید.
 در اینجا ده کاری که بعد از اسباب کشی برای رهایی از مشکلات باید انجام دهید ارائه‌شده است.

چک کردن تمام وسایل و جعبه‌ها

بررسی کنید که آیا تمامی وسایل و کارتن‌های بسته بندی را با خود آورده‌اید. چیزی گم نشده باشد. لیست ...

برنامه ریزی برای اسباب کشی و جابجایی

برنامه ریزی برای اسباب کشی و جابجایی

برنامه ریزی برای اسباب کشی شما را در رسیدن به هدفتان بیشتر یاری می‌کند. زیرا همواره داشتن یک استراتژی اطمینان و احساس کنترل بیشتری روی امور می‌دهد. به‌طوری‌که ترس و اضطراب کاهش پیدا می‌کند.
تنظیم یک جدول دقیق و زمان بندی شده برای جابجایی یک ایده بسیار عالی است. که به شما در سازمان‌دهی اثاث کشی کمک می‌نماید. توانایی مرور کارها به صورت هفتگی از مزایای آن است. کارهای باقیمانده را تکمیل کنید.
این کار تمرکز شما را افزایش می‌دهد زیرا نیازی نیست یک کار را دو بار انجام دهید.
بسیاری از فراموش‌کاری‌های اثاث کشی نیز به همین شیوه تکرار نمی‌شود.

چک لیست برای برنامه ریزی اسباب کشی

جدول زمان‌بندی شده و چک‌لیست

همه‌چیز به‌طور واضح در چک‌لیست اسباب کشی شما مشخص می‌شود. شما می‌توانید زمان خود را در بهترین حالت سازمان‌دهی کنید. زیرا جدول جابجایی به شما اجازه می‌دهد دقیقه مشخص کنید. که چه چیزی باید در ماه، هفته و روز قبل از جابجایی وسایل منزل انجام شود. تا بتوانید همه‌چیز را آماده کنید.
شما می‌توانید پیگیری پیشرفت خود را در چک‌لیست اسباب کشی داشته باشید. ازاین‌رو کارهای انجام‌شده و انجام‌نشده را به‌خوبی می‌دانید. دریک کلام چک لیست اسباب کشی باعث:

 • کاهش هرج‌ومرج در جابجایی
 • سرعت بخشیدن به آماده‌سازی جهت بسته بندی اثاثیه و حمل بار
 • و کاهش استرس ناشی از آن می‌شود.

برنامه ریزی برای هشت هفته پیش از اسباب کشی

در این زمان شما باید در برنامه ریزی برای اسباب کشی خود کارهای زیر را انجام دهید:

 • اگر هنوز خانه مناسبی پیدا نکرده‌اید فوراً دست به کار شوید
 • وضعیت محیط اطراف خانه جدید یا احتمالاً شهر جدیدتان را بررسی کنید
 • وسایل خراب و اضافه را کنار بگذارید و از وسایل دیگر جدا کنید
 • به دنبال یک شرکت باربری خوب و معتبر باشید.
 • این کارها را در مدت دو هفته حتماً انجام دهید.

برنامه ریزی برای شش هفته پیش از اسباب کشی

برنامه ریزی خود را برای ...

نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

نه مورد از بزرگترین اشتباهات اسباب کشی

اشتباهات در اسباب کشی و جابجایی‌ها دردسرهای بسیاری را به وجود می‌آورند. شناخت این اشتباهات و اجتناب از آن‌ها تجربه‌ای شیرین از جابجایی را ایجاد خواهد کرد.با بررسی تمامی نکات سعی کرده‌ایم تا مهم‌ترین موارد را در این زمینه فراهم آوریم. در این مطلب می‌توانید نه مورد از بزرگ‌ترین اشتباهات اسباب کشی را مطالعه نمایید.

1-عدم کمک گرفتن از شرکت باربری مناسب از اصلی‌ترین اشتباهات اسباب کشی

عدم استفاده از خدمات شرکت‌های باربری در اسباب کشی اولین مورد می‌باشد. شاید فکر کنید که قادر هستید تا به‌تنهایی جابجایی را انجام دهید. ولی بهتر است این مطالب را بدانید. اثاث کشی و حمل وسایل نیازمند تخصص و تجربه هستند. اصولاً بدون داشتن برنامه‌ریزی اصولی نمی‌توان به‌درستی این کار را انجام داد.از مهم‌ترین خطرات و مشکلات اسباب کشی شامل:

 • آسیب دیدن و زخمی شدن وسایل
 • خراب شدن وسایل و اثاثیه

و همچنین هزینه‌های غیرقابل‌پیش‌بینی هست.

انجام جابجایی به‌تنهایی هزینه‌های دور از انتظاری را برایتان خواهد داشت. باید وقت زیادی برای تحقیق و برنامه‌ریزی صرف نمایید. تا بتوانید از عهده باربری اسباب منزل خود برآیید.

به‌راحتی می‌توانید از یک باربری خوب کمک بگیرید. خدمات بسته بندی و حمل وسایل را از این شرکت‌ها دریافت نمایید. برای جلوگیری از اشتباهات اسباب کشی حتماً از ترفندهای مناسب استفاده نمایید. نکات جابجایی اثاثیه را جدی بگیرید.

2-انتخاب زمان نامناسب برای جابجایی

زمان مسئله بسیار مهمی در جابجایی‌ها است. بیشتر افراد بدون مقدمه و بدون انتخاب یک‌زمان مناسب اقدام به جابجایی اثاثیه منزل می‌کنند. درحالی‌که نمی‌دانند می‌توانند در یک‌زمان مناسب با هزینه بسیار مناسب‌تر و بدون دردسر کمتر جابجا شوند.برای انتخاب بهترین زمان جابجایی به مطلب ...

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

رعایت توصیه های اسباب کشی از مهم ترین و اصولی ترین نکات است. که به شما کمک می نماید تا بدون هیچ دردسر و مشکلی جابجا شوید.قطعا جابجایی و رفتن به حانه جدید می تواند برای شما خوشایند باشد ولی استرس و نگرانی های جابجا نمودن وسایل تا حد زیادی شما را نگران خواهد کرد.

در این مطلب می توانید تمامی نکات و توصیه های اسباب کشی و ترفندهایی جابجایی ایمن را بخوانید. نکاتی وجود دارد که هم قبل و هم بعد از جابجایی باید آن‌ها را رعایت کرد. فرض ما در این است که حداقل چهار هفته تا روز اثاث کشی زمان وجود دارد. از این رو برخی از مهم‌ترین اقداماتی که باید پیش و پس از جابجایی انجام شود. به‌صورت کاملاً کارشناسی شده و استاندارد مطابق با قوانین باربری و اتوبار به شما ارائه می‌شود. لطفاً با ما همراه باشید.

ترفندها و توصیه های بسیار مهم قبل از اسباب کشی

سؤال اساسی و مهم این است که "از کجا شروع کنم؟". نکاتی که لازم است تا پیش از اسباب کشی آن ها را رعایت نمایید عبارتند از :

1-انتخاب زمان اثاث کشی

سعی کنید ...

مناسب ترین ساعت و روز برای اسباب کشی و جابجایی

مناسب ترین ساعت و روز برای اسباب کشی و جابجایی

بهترین روز و ساعت برای اسباب کشی و جابجایی تان را انتخاب نمایید.تا بتوانید تجربه ای دلنشین از آن داشته باشید. جابجایی امری است که می تواند استرس زیادی در وجود شما ایجاد نماید. همین امر سبب شود تا نسبت به تاریخ حرکت کمی بی اهمیت باشید. اما توجه داشته باشید که زمان مناسب اسباب کشی از جنبه های کوچک اما بسیار مهم در جابجایی می باشد .به شما جهت صرفه جویی در زمان و هزینه می تواند کمک شایانی نماید.

در صورت امکان از جابجایی صرفه نظر نمایید

اثاث کشی از اتفاقات پر استرس می باشد و مشکلات به همراه خواهد داشت.

اصولا افرادی که مستاجر هستند اضطراب و استرسی خاص برای جابجا خواهند داشت.(به شما پیشنهاد می نماییم تا مطلب ...