بایگانی مطالب مرتبط با اتوبار


بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی و ماشین چمن زنی

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی و ماشین چمن زنی

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی نیز دشواری های خاص خود را دارد و می تواند از قسمت های سخت و حساس بسته بندی وسایل منزل باشد. اگر منزل شما نیز دارای گاراژی پر از ابزار و تجهیزات و وسایل مختلف است احتمالا از جابجایی و بسته بندی وسایل داخل آن وحشت می کنید. زیرا این بخش از خانه مملو از وسایل عجیب و غریب , ابزارهای ریز و درشت است. درهم ریختگی و شلوغی گاراژ و انباری نیز مسئله دیگری است که ممکن است شما را از جابجایی و بسته بندی وسایل آن دچار ترس و نگرانی نماید. از جمله وسایل مختلفی که ممکن است در انباری خانه تان یافت شود تجهیزات و ادوات باغبانی است. اگر شما از آن دسته افرادی باشید که به باغبانی علاقه دارید و گل ها و گیاهان زیادی در خانه تان نگه داری می کنید به این ابزارها و ادوات نیاز دارید تا بتوانید به فضای سرسبز خانه تان رسیدگی نمایید.

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی

 وسایل باغبانی اغلب تیز و برنده می باشند.
و وزن سنگین و اشکال عجیب و غریب آنها باعث می شود.
ما از بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی بترسیم و تا جایی که ممکن است از این کار پرهیز نماییم. اما اگر راهنمایی ما را بخوانید و از ترفندهای بسته بندی و اسباب کشی ما استفاده نمایید خواهید دید که به سادگی و به درست ترین روشهای ممکن می توانید بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی خود را انجام دهید.
زمانی که این قسمت از خانه به خوبی بسته بندی شود شما با خیال آسوده تری می توانید به بقیه امور اثاث کشی بپردازید. ما همچنین راهنمایی های برای ...

ضروری ترین خدمات جابجایی با یک شرکت باربری

ضروری ترین خدمات جابجایی با یک شرکت باربری

در استفاده از خدمات یک شرکت اتوبار و  حمل وسایل و بار شما به ضروری ترین خدمات جابجایی نیاز دارید تا بتوانید یک اسباب کشی بی دردسر انجام دهید. اگر شما در حال جابجایی هستید و به دنبال کمک از یک شرکت خدمات اسباب کشی ,ممکن است ندانید که از کجا شروع کنید.محدود کردن انتخاب های شما ئشوار است به ویژه هنگامی که همه شرکت ها شبیه به یکدیگر به نظر برسند. برای کمک به شما ما در اینجا تعدادی ضروری ترین خدمات جابجایی که باید هنگام انتخاب شرکت اتوبار و باربری به دنبال آن باشید، ارائه می کنیم. ده تا از بهترین و مهمترین خدمات حمل اثاثیه که بهترین شرکت های جابجایی برای اطمینان از اینکه شما یک اثاث کشی بی دردسر را داشته باشید، را در اینجا می توانید مطالعه نمایید.

یک بررسی جامع قبل از حرکت

به محض اینکه تاریخ اسباب کشی شما مشخص شد، شما باید شروع به رزرو یک شرکت باربری کنید.
به عنوان بخشی از این روند، هر شرکتی که با آن تماس می گیرید (باید حداقل با سه شرکت تماس داشته باشید) باید دارای فرم سفارش آنلاین و نظرسنجی باشد. این بررسی برای انتخاب یک شرکت حمل بار جهت انجام ضروری ترین خدمات جابجایی شامل یک مشاوره اصولی است که برای ارزیابی اموال و کالاها جهت تعیین دقیق ...

جابجایی اثاث خانه زمانی که همسرت موافق جابجایی نیست

جابجایی اثاث خانه زمانی که همسرت موافق جابجایی نیست

جابجایی اثاث خانه زمانی که شما و همسرتان بر سر آن به توافق نرسیده اید می تواند یک چالش بزرگ به چالش های اسباب کشی تان اضافه نماید. این که شما یک موقعیت بسیار مناسب در یک شهر دیگر پیدا کرده اید یا مکان خاصی را به عنوان رویای خود باور دارید یا نمی توانید شرایط آب و هوایی شدید در منطقه فعلی تان را تحمل کنید، ممکن است دلیلی برای تغییر محل اقامت تان باشد و به دنبال شادی در جایی دیگری هستید.
با این حال، شریک زندگی و همسر شما ممکن است در مورد چنین قدم بزرگی در زندگی احساس مشابهی با شما نداشته باشد. ترس از ناشناخته ها، عدم تمایل به دور شدن از خانواده و دوستان و اضطراب تغییرات و تحولات آتی، عوامل قدرتمندی هستند که در برابر ایده جابجایی اثاث خانه به محلی دیگر قد علم می کنند.  با این وجود، روبرو نشدن با این مشکلات، ممکن است منجر به از دست رفتن فرصت های بسیار خوب در زندگی شما شود. بنابراین، وقتی یکی از همسران میخواهد اثاث کشی کند، اما دیگری نمی خواهد باید چه کار کرد؟
جوانب مثبت و منفی جابجایی احتمالی را در نظر بگیرید
به منظور متقاعد کردن همسر از مزایای جابجایی اثاث خانه ابتدا باید مطمئن شوید که این واقعا ارزش تلاش و استرس را دارد.
عوامل مهم زیر را در نظر بگیرید:

1) مزایای مالی

تحقیق کنید که آیا زندگی شما بعد از جابجایی اثاث خانه به شهر یا منطقه ای دیگر بهبود خواهد یافت یا خیر:
آیا شما با جابجایی اثاث خانه درآمد بالاتر و توان مالی بهتری پیدا خواهید کرد؟
آیا شما فرصتی برای پیشرفت در حرفه خود و بهبود مهارت، دانش و شایستگی خود با اسباب کشی به دست می آورید؟
آیا فرصت های شغلی مناسب در منطقه جدید وجود دارد؟
آیا هزینه زندگی در شهر جدید مقرون به صرفه است؟
گزینه های شما برای انتخاب خانه چیست؟

2) فرصت های موجود

پیدا کردن فرصت های جدید در شهر جدید:
آیا محیط جدید برای فرزندان شما (در صورت داشتن فرزند) از لحاظ ایمنی، آموزش، سرگرمی و فعالیت های تفریحی، دوستان جدید و غیره مفید خواهد بود؟
آیا در منطقه جدید شما گزینه های سرگرمی، ورزش، موسیقی، سینما، رستوران، مناطق سبز و غیره وجود دارد که به شما امکان می دهد تا با انرژی مثبت بیشتری ادامه دهید؟

3) مسائل مربوط به حرکت

فرآیند جابجایی اثاث خانه واقعی چقدر سخت است:
آیا می توانید یک خانه مقرون به صرفه در یک محله امن و مرفه پیدا کنید؟
آیا شما قادر به پوشش تمام ...

حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس توسط خودتان یک چالش بزرگ است. ایده های هوشمندانه و نکات مفید در زمینه حرکت یک میز کنفرانس ، تلاش را آسان تر می کند. این مقاله آماده است تا به شما کمک کند تا این جابجایی سخت را به یک حرکت ساده و آسان تبدیل نمایید. درست است که میز کنفرانس به ندرت نقل مکان می شود. حتی نصب کردن چنین قطعه ای از مبلمان دشوار است و افراد به این موضوع در زمان انتقال آن فکر می کنند. در هر صورت، نوسازی دفتر کارتان  یا انتقال آن به آدرس جدید ممکن است نیاز به جابجایی میز کنفرانس داشته باشد.
میزهای کنفرانس نه تنها سنگین و بزرگ، بلکه شکننده هستند. اکثر میزهای کنفرانس در دفتر دارای یک شیشه یا گرانیت هستند که نیاز به مراقبت های اضافی دارند، تا در هنگام حمل و نقل میز کنفرانس دچار شکستگی و خسارت نشوند. علاوه بر این پایه میز های پیشرفته کنفرانس ساخته شده از چوب یا فلز بسیار رایج است که بسیار سنگین می باشد و این وزن زیاد آن هم باید منتقل شود. حتی اگر به این ترتیب هم باشد هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، ...

بسته بندی کفش و چکمه در زمان جابجایی و اسباب کشی

بسته بندی کفش و چکمه در زمان جابجایی و اسباب کشی

مهم نیست چند جفت کفش دارید، بسته بندی کفش هنگام جابجایی باید ایمن و مطمئن باشد. این راهنمایی اطلاعات کامل در مورد نکات لازم که باید برای بسته بندی کفش بدانید را فراهم می کند. از پیچیدن آنها با کاغذ و چگونگی قرار دادن آنها در داخل جعبه بدون آسیب رساندن و یا خراب شدن آنها را در این جا فراخواهید گرفت.
مزایای بسته بندی کفش هنگام اسباب کشی :
در فضای ذخیره سازی اثاثیه صرفه جویی می کنید
کفش شما با خیال راحت حمل می شود
کفش های خوب بسته بندی شده به دیگر وسایل آسیب نمی رساند
باز کردن آسان - همه چیز در نظم کامل قرار می گیرد
به جزئیات زیر توجه نمایید و هر مرحله را برای اطمینان از بسته بندی کفش و حمل و نقل ایمن آن دنبال کنید.
در اینجا با بسته بندی کفش در اسباب کشی با شما همراه هستیم.
پیش از انجام هر کاری ابتدا کفش های تان را خوب تمیز کنید.
بسته بندی کفش با توجه به مدل کفش انجام می شود.
نکته مهم دیگر این است که اگر مسیر اسباب کشی شما کوتاه است بهتر است کفش هایی را که برای تعمیر داده اید پس از پایان جابجایی لوازم تان تحویل بگیرید به این ترتیب از بسته بندی کفش تعمیر شده راحت خواهید شد. اما اگر مسیر جابجایی طولانی است آن را پیش از جابجایی تحویل بگیرید. همچنین در بسته بندی کفش تنها کفش هایی که در وضعیت خوبی قرار دارند را بسته بندی کنید هر چند که به آنها علاقه دارید.
این کار در هزینه ها صرفه جویی می کند.

بسته بندی کفش

برخی نکات نهایی برای بسته بندی کفش در زیر پیشنهاد شده است. علاوه بر این در راهنما ما توضیح می دهیم که چطور بوت ها و کفش های پاشنه بلند مجلسی را در چمدان بسته بندی کنیم، زیرا این نوع کفش نیاز به توجه خاص در بسته بندی دارد. در غیر این صورت، احتمال خراب شدن چکمه ها و کفش های پاشنه بلند وجود دارد. قبل از رسیدن به این قسمت ابتدا نکات عمومی را در بسته بندی کفش بخوانید.
تعداد جفت کفش های خود را بررسی کنید.
 به جای چند جفت کفش از یک نوع، تنوع داشته باشید و هر جفت کفش را که با آن احساس راحتی می کنید در نظر بگیرید. این به شما این امکان را می دهد که همیشه کفش های مناسب را با توجه به مناسبت بپوشید. لوازم مناسب برای بسته بندی کفش را تهیه نمایید. اگر مدل های مشابه از یک کفش را دارید می توانید روی فروش یا اهدای آنها با دوستان و نیازمندان فکر کنید به این ترتیب کارتان برای بسته بندی کفش سبک تر می شود.

تجهیزات بسته بندی کفش

محافظت کننده های کفش
نگه داشتن کفش در فرم مناسب، خشک و بدون بو برای بسته بندی آن لازم است.
برای این کار از محافظت کننده های کفش استفاده کنید این وسیله کوچک کفش ها را به شکل خوبی نگه می دارد و مانع از آن می شود که از بین بروند. معمولا کفش ها در هنگام بسته بندی آسیب می بینند و یا شکل و زیبایی خود را از دست می دهند با این وسیله از تعمیر کفش های گرانقیمت اجتناب خواهید کرد.
کفی کفش
همیشه کفش های با کفی های قابل تعویض خریداری کنید.
در غیر این صورت، هنگامی که آنها پاره شد، شما به سختی می توانید کفی جدید جایگزین کنید.
نه فقط برای راحتی در نصب کفی جدید، بلکه همچنین از نظر پزشکی و سلامتی نیز، پوشیدن کفش های با کفی مناسب همیشه توصیه می شود. شرایط آب و هوایی مختلف ممکن است نیاز به تغییر کفی برای حداکثر راحتی داشته باشد. علاوه بر این، کفی ها حفاظت از باکتری ها و قارچ ها را فراهم می کند که یک راه عالی برای نگرانی در مورد مسائل بهداشتی در زمان اثاث کشی است.
چرم طبیعی می تواند توسط قرار دادن کفی خوب کیفیت خود را تا زمانی طولانی حفظ نماید.

بسته بندی کفش برای اسباب کشی

چگونگی بسته بندی کفش پاشنه دار و چکمه در چمدان

بسته بندی کفش های پاشنه بلند معمولا کار مشکلی است اگر کفش های پاشنه دار دارید که فقط با یک لباس خاص مطابقت دارند، این بدان معناست که تلاش برای بسته بندی و حمل آنها به صرفه  نیست. بهترین گزینه در این مورد این است که چنین کفش هایی را فیلتر کنید و کفش هایی را که با لباس های بیشتر مناسب هستند را بسته بندی نمایید.
ایده خوبی است که از فضای داخل کفش به عنوان یک فضای ذخیره سازی استفاده کنید. چکمه های ساق بلند با پاشنه مناسب برای بسته بندی جواهرات، باتری ها و هر چیز کوچک دیگری است که در ...

استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری برای انجام کارهایی که در زمان اسباب کشی باید صورت گیرد یکی از رایج ترین روشهای جابجایی است. این مطلب بر کسی پوشیده نیست که جابجایی اثاث منزل یک روند بسیار دشوار، مشکل و پیچیده است. بنابراین، هر ...

اسباب کشی در نوروز (سال 97 در خانه جدید)

اسباب کشی در نوروز (سال 97 در خانه جدید)

اسباب کشی در نوروز و صرف تعطیلات نوروزی برای اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل می تواند بسیار دلگیر و ناراحت کننده باشد. مسلما اعضای خانواده برای گذراندن تعطیلات نوروز برنامه هایی برای خود دارند که اسباب کشی به منزل جدید می تواند باعث به هم خوردن این برنامه ها شود. همچنین ممنوع بودن اسباب کشی در نوروز نیز از دیگر مشکلاتی است که می تواند گریبانگیرخانواده هایی باشد که قصد دارند تعطیلات نوروز را برای جابجایی اسباب منزل انتخاب کنند. با این حال اگر تصمیم شما مبنی بر اثاث کشی در نوروز همچنان پابرجاست و راه دیگری به جز جابجایی اثاثیه در نوروز را ندارید می توانید از یک شرکت باربری و اتوبار معتبر کمک بگیرید.
همچنین تهیه مجوزهای لازم برای انجام این کار را نیز نباید فراموش کنید.

مزیت اسباب کشی در اسفندماه

اگر موعد اسباب کشی شما در فصل بهار و در تعطیلات نوروزی است توصیه می کنیم این زمان را کمی جلو بیندازید و در اسفندماه اثاث کشی کنید. زیرا همانطور که گفتیم اسباب کشی در نوروز می تواند مشکلات و دردسرهای خاص خود را داشته باشد در  حالی که جابجایی در اسفندماه می تواند به شما کمک کند تعطیلات نوروز را در منزل جدید سپری کنید و خیال تان از بابت اثاث کشی آسوده شود به این ترتیب برنامه های سفر و تعطیلات شما خراب نمی شود
و لزومی ندارد روزهای خوش نوروزی را صرف ...

دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

شرکت های حمل و نقل می تواند به بهترین شکل ممکن به شما در یک اسباب کشی کمک نماید اما با این حال و با وجود تعداد زیادی شرکت های باربری و حمل بار عده ای از افراد ترجیح می دهند که خودشان اسباب کشی کنند.با این تعداد شرکت های باربری ارزان قیمت که وجود دارد.
شگفت آور است که بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که این کار بسیار طاقت فرسا را خودشان انجام دهند. اگر شما قصد اسباب کشی بدون کمک از یک شرکت معتبر را دارید، واقعا باید تجدید نظر کنید. در حال حاضر، احتمالا دارید به جابجایی اثاثیه فکر می کنید و روی هزینه های تمرکز دارید. مطمئنا، ممکن است مقداری از هزینه های اثاث کشی را صرفه جویی کنید، اما با چه قیمتی؟ علاوه بر این، بسیاری از مردم تصور می کنند که آنها خیلی بیشتر از آنچه که واقعا انجام می دهند، صرفه جویی می کنند. در زیر چند دلیل وجود دارد که نشان می دهد عدم استخدام شرکت های باربری  و انجام امور مرتبط با حمل اثاثیه توسط خودتان واقعا ارزشش را ندارد!!.

استرس

در زمانی که خودتان دست به جابجایی و حمل اثاثیه منزل می زنید.
مقدار زیادی استرس به شما وارد می شود.
بله، شما هنوز هم احتمالا بدون توجه به استرس قصد اسباب کشی دارید، اما این کار استرس و نگرانی شما را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. در حال حاضر، به جای اینکه نگران حضور به موقع شرکت های باربری باشید، باید در مورد اجاره ماشین باربری و حمل بار، بارگیری و تخلیه وسایل داخل ماشین اسباب کشی ، نحوه برخورد با اشیاء سنگین، تصمیم گیری در مورد پارک کردن کامیون در یک زمان مشخص و خیلی کارهای دیگر توجه داشته باشید که این می تواند به میزان زیادی نگرانی شما را افزایش دهد.
شما باید بدانید که بسیاری از افرادی که می گویند به شما کمک خواهد کرد.
تنها احتمالا چند نفر برای کمک خواهند آمد.
پس بهتر است زیاد روی کمک دیگران حساب نکنید.

و خودتان یک شرکت معتبر و مطمئن را برای ...

نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

برای یک جابجایی و نقل مکان آسان و کم خطرتر راه حل های زیادی وجود دارد. اما ...

هماهنگی با همخانه برای اسباب کشی

هماهنگی با همخانه برای اسباب کشی

یک باربری مطمئن را می توانید تنها با زمانبندی و برنامه ریزی به دست آورید. اگر شما دارای همخانه هستید و به صورت اشتراکی در یک خانه زندگی می کنید بهتر است قبل از اسباب کشی و جابجایی اثاثیه تان حتما با هم اتاقی تان صحبت نمایید. گفتن اینکه شما در حال جابجایی هستید به هم اتاقی اغلب سخت تر از پایان دادن به یک رابطه پنج ساله است. این مسئله به ندرت آسان است. تقریبا ساده تر است که با یک مباره بزرگ و سخت با طرف مقابل خود داشته باشیم و عصبانی باشیم تا این که یک گفتگوی منطقی و آرام با او داشته باشیم.
با این حال، این کاری است که باید انجام شود.
هر چه زودتر به همخانه خود و کسی که با او در یک خانه زندگی می کنید موضوع برنامه ریزی برای اثاث کشی تان را بگویید، تا او زمان بیشتری برای پیدا کردن یک جایگزین برای شما داشته باشد. لازم به یادآوری نیست که، پیش از اسباب کشی و تماس با شرکت های باربری با تمامی شرکت های سرویس دهنده خود تماس گرفته و به آنها بگویید که در حال جابجایی هستید.
تا زمانی که شما دیگر در این خانه نیستید تلفنی برای شما زده نشود.

زمان بندی برای صحبت

این مهم است که حتما با همخانه خود در مورد ...

اتوبار و لوازم بسته بندی و بازیافت بابل رپ

اتوبار و لوازم بسته بندی و بازیافت بابل رپ

اتوبار و لوازم بسته بندی برای یک اسباب کشی حرفه ای مورد نیاز است.بابل رپ مواد بسته بندی بسیار عالی هستند، بچه ها دوست دارند با فشردن آن سر و صدای زیادی ایجاد کنند و ... اما دیگر چه؟ اگر بعد از یک اسباب کشی، خودتان را با فشردن حباب های این پلاستیک های حباب دار مشغول می کنید، در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید بابل رپ یا پلاستیک های حباب دار بسته بندی را بازیافت کنید تا از آنها برای هدف های جدیدتری فراتر از ایجاد سر و صدا استفاده کنید.

همچنین شما می توانید از وسایل اتوبار و لوازم بسته بندی تان استفاده های خوبی داشته باشید و یا در پایان کار حمل و نقل اسباب و اثاثیه آنها را بفروشید و یا به کسی بدهید. در اینجا کارهای زیادی که می توانید با بابل رپ ها و  یا پلاستیک های حباب دار از مهم ترین وسایل اتوبار و ...

خسارت های اثاث کشی و اتوبار و دریافت خسارت باربری

خسارت های اثاث کشی و اتوبار و دریافت خسارت باربری

خسارت های اثاث کشی و اتوبار همیشه بزرگترین معضل ما در جابجایی اثاثیه به خانه جدید است. حمل اثاثیه منزل می توان گفت در بیشتر موارد همیشه با خسارت و ضرر و زیان همراه بوده است و این شاید مهم ترین دغدغه مشتریان شرکت های باربری و اتوبار باشد که برای کاهش این خسارت ها چه باید کرد و اگر خسارتی متوجه اثاثیه شد برای جبران خسارت های اثاث کشی و اتوبار چه باید کرد.

تقریبا همه ممکن است بخواهند که جابجایی وسایل شان به خوبی و بدون خسارت های اثاث کشی و اتوبار انجام شود (تقریبا در همه موارد)! همانطور که شرکت های باربری و اتوبار ممکن است حرفه ای باشند، کار جابجایی ممکن است باعث خسارت به اموال شما شود. انواع خسارت های اثاث کشی و اتوبار می تواند از نظر بی توجهی یا بی کفایتی و همچنین بی پروایی در چند مورد باشد. در هر صورت، هنگامی که آسیب ها و خسارت های اثاث کشی و اتوبار به اموال شما مانند مبلمان، ظروف، کف، دیوار، وسایل الکترونیکی و غیره وارد شود شما باید سریعا اقدام کنید،و ادعا کنید. یک شرکت ...

اتوبار و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اتوبار و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اتوبار و بسته بندی لوازم قدیمی و آنتیک همیشه سخت ترین کارها در زمان اسباب کشی و باربری بوده است. آیا تا به حال یک شئ عتیقه و قدیمی را از نزدیک دیده اید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این وسیله در طول عمر خود با چه حوادثی روبرو شده است و چه ماجراهایی را از سر گذرانده است؟ اشیای عتیقه نه تنها بسیار زیبا و با ارزش می باشند، بلکه دارای خاطرات و احساسات فراوان نیز هستند.

اغلب، اشیای عتیقه از یک نسل به نسل بعدی منتقل می شوند.
و به عنوان یک یادگار و ارثیه ماندگار خانواده محسوب می شود.
یک یادگاری گرانبها از زمان های شادی و غم خانواده است.

این اشیا گذر زمان را تحمل کرده و از تغییر روند مد و هنجارهای اجتماعی، تغییر سبک ها و سلیقه ها گذشته است تا امروز به دست ما برسد. بنابراین، هنگامی که با یک تغییر اساسی در زندگی خود مواجه شدید مانند اسباب کشی به یک خانه جدید، قطعا می خواهید ایمنی لوازم و اشیای عتیقه و با ارزش خود را تضمین کنید و آن را به خانه جدید خود منتقل کنید بدون هیچ گونه خراشیدگی یا آسیب دیدگی.
اما چگونه می توان یک شیء عتیقه را به صورت ایمن و کارآمد حرکت داد؟

چگونه در طول فرآیند پر هرج و مرج اثاث کشی و ...

حمل اثاثیه منزل و اتوبار و سازماندهی اسناد مهم

حمل اثاثیه منزل و اتوبار و سازماندهی اسناد مهم

حمل اثاثیه منزل و اتوبار یکی از پراسترس ترین، پرتلاش ترین و گیج کننده ترین حوادث زندگی است. و در واقع، بدون توجه به چگونگی محاسبه، سازماندهی و برنامه ریزی فردی که ممکن است داشته باشید، اسباب کشی به راحتی می تواند منجر به هرج و مرج شود. هنگامی که خانه شما پر از جعبه های مقوایی و وسایل بسته بندی و پلاستیک های حباب داراست،
هنگامی که افراد نا آشنا:

 • نمایندگان شرکت ...

اسباب کشی آسان و اتوبار برای وسایل الکترونیکی

اسباب کشی آسان و اتوبار برای وسایل الکترونیکی

اسباب کشی آسان و اتوبار ایمن مطمئن و ایمن یکی از مهم ترین خواسته های ما در هر جابجایی است. اما هر جابجایی نیز نیازمند آن است تا ما از روشهای مدرن بسته بندی و باربری استفاده نماییم تا بهترین نتیجه را بگیریم.وسایل الکترونیک مانند: تلویزیون، رایانه، لپ تاپ ها، تبلت ها،سیستم های استریو ، و سیستم های بازی ویدیویی بخش های جدایی ناپذیر در خانواده های امروزی است.

و معمولا شکننده هستند!
اگر شما قصد دارید که لوازم الکترونیک خود را برای ...

در حمل بار و اتوبار چه وسایلی را نگه داریم؟

 در حمل بار و اتوبار چه وسایلی را نگه داریم؟

حمل بار و اتوبار و باربری اسباب منزل از خانه ای به خانه دیگر علاوه بر سختی هایی که دارد اما فرصت های خوبی نیز در اختیار ما قرار می دهد. ما می توانیم به پروسه جابجایی اثاثیه خود به عنوان یک فرصت ایده آل نگاه کنیم. یکی از بهترین چیزها در مورد اسباب کشی وسایل خانه، این است که فرصت منحصر به فردی برای خانه تکانی و یا آپارتمان فعلی تان با رد شدن از چیزهای اضافه، یک به یک، و حذف هر چیزی که قصد ندارید در آینده از آن استفاده کنید، به دست آورید. فرصت خوبی برای تمیز کردن خانه شماست که ممکن است به زودی دوباره اتفاق نیفتد،

پس از اثاث کشی آینده خانه تان برای نظم دهی به وسایل خود استفاده کنید.

درست است که ما دوست نداریم برخی از وسایل منزل مان را از دست بدهیم اما درا ین مواقع بهتر است واقع بینانه تر عمل کنیم و با حمل بار و اتوبار وسایل بدون استفاده و دست و پاگیر هزینه اسباب کشی خود را افزایش ندهیم و خرج روی دست خانواده نگذاریم. همه ما در خانه و اتاق شخصی خود ممکن است وسایلی داشته باشیم که بدون هدف خاصی نگهداری می شوند. این وسایل می توانند اولین گزینه برای حذف در هنگام حمل بار و اتوبار باشند.

قبل از آغاز کار  ...

حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار همیشه می تواند هیجان انگیز باشد.به خصوص زمانی که قرار است از یک خانه کوچک به یک خانه بزرگ و دلباز انجام شود.آیا تا به حال احساس کرده اید که فضای خانه شما بسته اند؟برای مثال شما نمی توانید یک لحظه حریم خصوصی خود در خانه تان دریافت کنید؟اگر بله، احتمالا "محل سکونت فعلی تان" را ترک کرده و نیاز داشته باشید به خانه بزرگتر اثاث کشی کنید.

شاید خانواده شما از زمانی که خانه خود را خریداری یا اجاره کرده اید گسترش یافته باشد، شاید در طول سالهای زندگی چیزهای زیادی جمع کرده اید، یا شاید شیوه زندگی شما تغییر کرده است و شما نیاز به فضای بسیار بیشتری از قبل دارید - به هر حال به هر دلیلی که باشد اینک شما در خانه یا آپارتمان خود احساس خجالت زدگی می کنید، بنابر این تنها یک راه حل باقی می ماند.
خانه خود را بزرگتر کنید.

البته این کار چندان ساده نیست،

حتی اگر بخواهید به یک خانه بزرگتر بروید،

ممکن است مطمئن شوید که قادر خواهید بود بدون شکستن و آسیب دیدن وسایل تان، حمل اثاثیه و اتوبار را انجام دهید. بنابراین، برای اینکه بتوانید انتخاب های مناسب را انجام دهید و از تغییر مکان صحیح و زندگی موفق در خانه بزرگتر اطمینان حاصل کنید، باید آگاه و آماده باشید. در اینجا چیزهایی که شما در حمل اثاثیه و اتوبار برای رفتن از یک خانه کوچک به خانه بزرگتر نیاز دارید که بدانید ارائه شده است:

دلیل حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگتر

منطقی است که اگر شما در حال رفتن به یک خانه بزرگتر هستید، به این دلیل است که شما به فضای بیشتری نیاز دارید. سوال این است که شما چرا نیاز به فضای اضافی دارید. در اینجا ما عللی که ممکن است در یک خانواده به وجود آید که این خانواده را ناگزیر از زندگی و حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگ می نماید.
یک خانواده رو به رشد
بچه های جدید همواره یکی از دلایل اصلی حمل اثاثیه و اتوبار به یک مکان بزرگ بوده اند.
همه می خواهند فرزندان شان فضایی برای  بازی و رشد مناسب داشته باشند.
علاوه بر این، بچه ها به اتاق شخصی، حریم خصوصی خود و غیره نیاز دارند.

آپارتمان یک خوابه شما ممکن است برای شما و شریک زندگی تان خوب باشد، اما زمانی که صاحب فرزند یا فرزندان می شوید، همه چیز تغییر می کند - افراد بیشتر به معنای وسایل بیشتر، فعالیت بیشتر، تقاضای بیشتر برای استفاده از فضای حمام، و غیره (همچنین محدودیت حفظ حریم خصوصی و فضای کمتر فضای شخصی). بنابراین، اگر شما یک زن و شوهر تنها هستید یا اگر قصد دارید یک کودک داشته باشید، ممکن است بخواهید به یک مکان بزرگتر اسباب کشی یا حمل اثاثیه و اتوبار داشته باشید.

حمل اثاثیه و اتوبار

به هم ریختگی خانه های کوچک

هنگامی که شما در یک فضای کوچک زندگی می کنید، حتی چند مورد کوچک نیز می تواند یک به هم ریختگی بزرگ ایجاد کند. آپارتمان شما ممکن است به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتوانید اقلام خود را در زمانی که شما ابتدا از خانه پدر و مادر خود خارج شده اید در آن جای دهید، اما خیلی چیزها از آن زمان تغییر کرده است. شما ممکن است از آن زمان وسایل زیادی جمع آوری کرده باشید و دیگر فضای آپارتمان تان گنجایش قرار دادن وسایل شما را به گونه ای که آپارتمان همیشه مرتب بماند را نداشته باشد. اگر بیشتر این وسایل دارای ارزش عملی، احساسی، زیبایی شناختی و یا ارزش پولی هستند و شما نمی خواهید با نبود هرکدام از آنها کنار بیایید، باید مکان بیشتری برای حمل اثاثیه و اتوبار به آنجا پیدا کنید تا بتوانید وسایل و لوازم خود را حفظ کنید لذت بردن از خانه راحت تر، زیبا تر و عملکرد بهتر یک عامل مهم برای اسباب کشی و حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتر است؛

تغییر سبک زندگی

خانه اولیه شما ممکناست به نظر شما جدید تر برسد، اما طبع زیبایی شناسی شما ممکن است در طول زمان تکامل یافته باشد و شما ممکن است خود را برای حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه زیبا تر یا لوکس تر آماده کنید. یا ممکن است بخواهید در خانه کار کنید (و نیاز به فضای بیشتر برای اتاق کار در خانه داشته باشید)، یا دوستان و بستگان شما بخواهنند نزد شما بمانند (و نیاز به فضای برای اتاقهای مهمان داشته باشید)، یا برای انجام فعالیتهایی خاص نیاز به فضای آزاد بیشتری داشته باشید ( مانند تمرینات ورزشی، پروژه های هنری و غیره).
تا زمانی که شما بتوانید محل بزرگتری را در اختیار داشته باشید،
هیچ دلیلی وجود ندارد که شما این کار را انجام ندهید.

حمل اثاثیه و اتوبار به یک خانه بزرگتر می تواند مشکلات شما را حل نماید.

درآمدتان افزایش یافته است

فقط به این دلیل که شما می توانید یک خانه بزرگتر را تأمین کنید، لزوما به این معنی نیست که شما باید آن را خریداری کنید. اما این بدان معناست که شما می توانید انتخاب بیشتری داشته باشید و دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید و میخواهید به دست بیاورید و لزومی ندارد که با سختی زندگی کنید.

چیزهایی که باید در هنگام حمل اثاثیه و اتوبار به خانه بزرگتربه آنها توجه کنید

به منظور تصمیم گیری هوشمندانه در مورد بزرگتر کردن خانه خود (و احساس راحتی مالی با این تصمیمات)، باید به خوبی از مزایا و معایب رفتن به خانه بزرگتر مطلع شوید و همه عوامل مرتبط را در نظر بگیرید:

تاثیر مالی:

این موضوع بر کسی پوشیده نیست که خانه های بزرگ دارای هزینه های بیشتر یا اجاره ماهانه بالاتر از خانه هایی هستند که کوچکتر هستند. این، با این حال، این همه چیز نیست که شما باید در مورد ارزیابی امور مالی و محاسبه هزینه های مسکن خود فکر کنید. صورتحساب، مالیات بر دارایی و هزینه های تعمیر و نگهداری (تعمیرات، تمیز کردن و غیره) نیز در زندگی در خانه های بزرگتر، بالاتر خواهد بود.

محل بزرگتر، نیاز به مبلمان بیشتر نسبت به خانه کوچکتر  دارد،
بنابراین شما احتمالا نیاز به خرید

 • مبلمان جدید
 • فرش
 • پرده
 • چراغ
 • دکور خانه

و غیره
دارید.

یک خانه بزرگتر احتمالا یک حیاط بزرگتر باید داشته باشد،

بنابراین ممکن است نیاز به خرید وسایل و ابزار جدید باغبانی، ماشین چمن زنی، چراغانی باغ و غیره داشته باشید. شما باید مطمئن باشید که قبل از اینکه تصمیم به حمل اثاثیه و اتوبار به خانه جدید را پیدا کنید، قادر خواهید بود تمام هزینه های آن را بدون هیچ گونه مشکلی مالی پرداخت نمایید.

اتوبار و باربری

محل قرار گیری خانه بزرگ و مزایا و مشکلات آن

خانه های بزرگتر معمولا در حومه ها و یا حداقل در مناطقی که دورتر از مرکز شهر هستند پیدا می شوند.
و حتی اگر شما می توانید یک خانه بزرگ در مرکز شهر پیدا کنید، آن خانه دارای هزینه های فراوان است.
بنابراین، رفتن به یک خانه بزرگتر، معمولا به معنای حمل اثاثیه و اتوبار و باربری به خانه ای دور از مرکز شهر است. این ممکن است یک مزیت بزرگ باشد.

 • سر و صدای کمتر
 • ترافیک کمتر
 • مناطق سبز بیشتر در مجاورت خانه
 • و غیره
 • یا یک عیب بزرگ
 • فاصله زیادی از محل کار
 • مدرسه کودکان

یا سایر مکانهای که روزانه بازدید می کنید.

بنابراین، هنگام انتخاب یک خانه جدید بزرگ برای خود و خانواده تان، باید بسیار مراقب باشید و اطمینان حاصل کنید که در محله یا منطقه ای قرار دارد که متناسب با شیوه زندگی، تنظیمات و نیازهای شما باشد.

در حمل اثاثیه و اتوبار خوب است بدانید:

از آنجا که خانه های مرکز شهر گران تر از املاک و مستغلات در بخش های دیگر شهر هستند، ممکن است بتوانید یک خانه بزرگتر را در یک منطقه دورتر برای دریافت وام مسکن یا اجاره ای کمتر از اجاره ای که برای مرکز شهر می پردازید پیدا نمایید.
نگهداری ازخانه بزرگ دشوار است!
هرچه خانه شما بزرگتر باشد،

زمان و تلاش بیشتری برای تمیزنگه داشتن و تعمیر و نگهداری آن نیاز خواهید داشت.

فضای بزرگ طول می کشد تا مرتب شود

حیاط وسیع نیاز به مراقبت منظم دارد

و سایر مواردی که در خانه های بزرگ نیاز است انجام شود هزینه و زمان و تلاش بیشتری را می طلبد. بنابراین، اگر شما در حال برنامه ریزی برای جابجایی اثاثیه منزل و ...

حمل و بسته بندی آباژور و نکاتی که باید رعایت کنید

حمل و بسته بندی آباژور و نکاتی که باید رعایت کنید

حمل و بسته بندی آباژور برای جابجایی بسیار ساده است تنها کافیست از چند قاعده برای افزایش ایمنی در هنگام بسته بندی و حرکت این وسایل شکننده تأمین‌کننده نور و روشنایی خانه استفاده نمایید. آباژورها در دسته وسایل حساس قرار می‌گیرند زیرا سایه‌بان آن‌ها معمولاً از متریال شکننده مثل شیشه , سرامیک و ... ساخته می‌شود و لامپ آن‌ها نیز بسیار حساس است. همچنین علاوه بر شکننده بودن چالش دیگری که در هنگام حمل و بسته بندی آباژور با آن روبرو می‌شوید این است که آباژورها معمولاً دارای اشکال مختلف و نامنظمی هستند
و این باعث می‌شود تا بسته بندی آن‌ها نیاز به‌دقت و تلاش بیشتری از طرف شما داشته باشد.

برای حمل و بسته بندی آباژور به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت؟

بیشتر آیتم‌های تزئینی چیزهای زیبایی هستند که به چشم زیبا می‌آیند و باعث افزایش زیبایی فضای خانه می‌شوند، اما ارزش کمی دارند یا کاربردی ندارند. آباژورها اما یک استثنا هستند زیرا هم کاربردی و هم زیبایی‌آفرین هستند. بخشی از نور خانه توسط آن‌ها تأمین می‌شود و در مدل‌های مختلف طراحی و ساخته می‌شوند. به‌سادگی توسط آباژور می‌توانید فضای دلخواه خود را ایجاد نمایید برخی از آباژورها دارای قطعات گران‌قیمت و یا اشیایی هستند که ارزش معنوی دارند.
بنابراین در زمان حمل و بسته بندی آباژور نیاز است تا ایمنی آن‌ها کاملاً تأمین شود. لوسترها نیز از دیگر وسایل تزئینی و کاربردی هستند که برای نورپردازی خانه شیک و زیبا به نظر می‌رسند. اگر به دنبال بهترین روش برای بسته بندی لوستر , چراغ , آویز و ... هستید ...

اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه در این مقاله قصد دارد شیوه اسباب کشی و جابجایی یخچال را آموزش دهد. جابجایی اثاثیه کار بسیار مشکلی است به خصوص وسایلی مثل یخچال که هم حجم و هم وزن زیادی دارد و از یک فرد عادی انرژی و وقت زیادی برای حمل می گیرد. همچنین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که اصلا به سراغ کارهایی مثل جابجایی اسباب سنگین منزل نروند و آن را به دست کارگران و باربران شرکت های اتوبار و باربری بسپارند. جابجایی اثاثیه سنگین کار بسیار مشکلی است با وجود این با کمی برنامه ریزی و کمک می توان وسایل سنگینی مثل یخچال را به راحتی و با امنیت کامل جابجا کرد بدون اینکه به شما یا دستگاه مورد نظرتان آسیب وارد شود.
ما در اتوبار در کامرانیه در این مقاله در مورد چگونگی جابجایی یخچال ها صحبت می کنیم.

آماده سازی یخچال برای حرکت

از یک دیدگاه فنی، یخچال و فریزرها همیشه باید در موقعیت درست و در بیشتر موارد فقط کمی کج شوند. دلیل این امر این است که براکت کمپرسور برای جذب ارتعاشات از کمپرسور در حین عملیات و زمانی که دستگاه در حالت ایستاده است طراحی شده است. اگر دستگاه به صورت افقی حمل شود، ارتعاشاتی که در طول حمل و نقل اتفاق می افتد، باعث ایجاد فشار بر روی براکت می شود و می تواند به آن آسیب برساند.
بسیاری از مشتریان نیز می پرسند که آیا آنها می توانند یخچال و فریزر خود را پس از جابجایی اثاثیه به برق وصل کنند و از آن استفاده نمایند یا خیر. در این مورد انواع مشاوره های متناقض و متفاوت را در اینترنت خواهید یافت. شما می توانید لوازم خانگی خود را پس از حمل و نقل به برق وصل کنید اما توصیه می شود حداقل یک ساعت صبر کنید و پس از آن یخچال را به برق وصل نمایید. البته برخی از انواع یخچال ها هستند که بلافاصله می توانند پس از حمل اثاثیه مورد استفاده قرار گیرند.
در این مورد با شرکت سازنده یا نمایندگان آنها تماس بگیرید.

اتوبار در کامرانیه و اسباب کشی یخچال

راز اسباب کشی موفقیت آمیز

اگر فقط از یک طبقه به طبقه دیگر اثاث کشی می کنید،
زیاد در مورد آن فکر نکنید:
به سادگی یخچال را جدا کنید و بیرون بیاورید،
 دو نفر باربر قوی برای حرکت دادن آن کفایت می کند باربران را استخدام کنید تا یخچال را برای شما حمل نمایند و دوباره آن را به خانه جدید خود بیاورید و نصب نمایید. برای استخدام باربر با ما در اتوبار در کامرانیه ...

اتوبار در پاسداران و اثاث کشی سریع با اطلس بار

اتوبار در پاسداران و اثاث کشی سریع با اطلس بار

اتوبار در پاسداران اطلس بار پاسارگاد روشهای مناسب برای یک اسباب کشی سریع و بسته بندی در یک روز را در اختیار شما قرار می دهد. زمانی پیش می آید که مجبور هستیم خیلی سریع اثاث کشی کنیم و نیاز داریم تا وسایل منزل خود را به نحوی بسته بندی کنیم که این کار در کمتر از یک روز انجام شود. اتوبار در پاسداران اطلس بار با ارائه راهکارهایی در این زمینه به شما کمک می کند

در حالت ایده آل، بیشتر افراد حداقل برای هشت هفته نیاز به برنامه ریزی و بسته بندی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه دارند. با این حال، اثاث کشی های آخرین دقیقه ای نیز خیلی رایج است، زیرا برخی افراد مجبور به جابجایی اثاثیه در کمتر از یک ماه می شوند. بنابراین، اگر یک اسباب کشی سریع و فوری در برنامه های شما می باشد، در اینجا یک راهنمای آسان برای اطمینان از مرتب سازی سریع و بسته بندی وسایل منزلتان توسط اتوبار در پاسداران اطلس بار خواهید یافت.

جمع آوری وسایل اضافی

یک مزیت فوق العاده که در اسباب کشی های سریع و دقیقه آخری وجود دارد این است که شما در مورد وسایل اضافی کاملا بی رحمانه عمل می کنید و:

 • تمامی وسایلی که به آنها نیاز ندارید
 • خراب هستند
 • و کارایی لازم را ندارند

را دور می ریزید.

به این ترتیب وسایل کمتری برای بسته بندی دارید و انرژی بیشتری برای ادامه کار خواهید داشت. صرفه جویی در زمان یکی از مهم ترین مزیت هایی است که از این کار به دست خواهید آورد. اتوبار در پاسداران اطلس بار به شما توصیه می کند حتما این نکته را برای ...

حمل پیانو در اسباب کشی با اتوبار اطلس بار

حمل پیانو در اسباب کشی با اتوبار اطلس بار

برای اسباب کشی ها حمل پیانو و حمل سایر وسایل سنگین مانند آن استرس زیادی را برای شما بهمراه خواهد داشت برای بسته بندی و حمل پیانو در اسباب کشی ها  حمل اثاثیه خود باید نکات بسیار مهمی را رعایت نمایید. بهترین روش نیز محول نمون مسئولیت بسته بندی و حمل پیانو به شرکت های باربری و اتوبار می باشد. تا بتوانند بهترین و ایده آل ترین خدمات را به شما ارائه نمایند.

قطعا بسته بندی و حمل پیانو از آن قسم کارهایی نیست که بتوانید به تنهایی انجام دهید.

و یا اینکه فکر کنید می توانید با کمک دوستان و آشنایان خود قادر به انجام آن باشید.

چگونگی حمل پیانو در اسباب کشی ها

همانطور که می دانید دو نوع پیانو داریم : پیانو دیواری و پیانو رویال

برای حمل پیانو رویال قطعا به شما پیشنهاد می نماییم که از شرکت های باربری و اتوبار کمک بگیرید.

زیرا پیانو های رویال با وزن های بسیار سنگینی می باشند و حمل آن ها نیز کاری است بسیار دشوار.

در ابتدا پس از تصمیم گیری در ارتباط با جابجایی پیانو خود در اسباب کشی از وزن پیانو مطلع شوید.

حتما بدانید که پیانو ما چند کیلو وزن دارد تا بتوانید برای حمل و جابجایی آن به درستی برنامه ریزی نماید.

قطعات پیانو را به درستی از هم جدا نمایید. صفحات آن را بسته بندی کنید.

پایه های پیانو حتما بایستی بسته بندی شوند. تا در حمل و جابجایی ضربه نخورند.

کل پیانو را با استفاده از استرچ رپ و وکیوم حباب دار بسته بندی نمایید.

دورتا دور آن را با چسب پهن بپوشانید.

باید مطمئن شوید که پیانو زیبای شما از هر صدمه ای محفوظ خواهد ماند.

قدم بعدی در حمل پیانو

پس از بسته بندی پیانو باید برای حمل آن به درستی برنامه ریزی نمایید. ابعاد پیانو را دقیقا اندازه گیری نمایید. و مطمئن شوید از درب ورودی شما خارج میشود.

فضای چند سانتی باید برای حمل پیانو و باربری آن جا باشد. تا مبادا با درب برخورد کند.

حتی اگر لازم شد لولاهای درب را خارج نمایید.

برای انتقال و حمل پیانو به ماشین باربری می توانید از گردونه متحرک استفاده نمایید. شرکت های باربری خوب و معتبر تمامی این تجهیزات را بهمراه دارند و نیازی به داشتن هیچ نگرانی در این زمینه از سمت شما نیست.

پس پیانو را با گردون به داخل ماشین باربری حمل نمایید.

قطعا بلند کردن پیانو نیاز به تخصص دارد.

چراکه این وسیله علاوه بر وزن بسیار سنگین خود، بسیار شکننده نیز می باشد. پس بسیار مراقب باشید که اتفاقی برای آن نیافتد.

اسباب کشی و حمل پیانو در اتوبار و باربری اطلس بار

اسباب کشی و حمل پیانو توسط اتوبار و باربری اطلس بار

اسباب کشی و حمل پیانو در ابعاد و اندازه های متنوع از تخصص ها و خدمات ما می باشد.

تیم متخصص ما بسته بندی و حمل پیانو را به نحوی بسیار حرفه ای برای شما انجام می دهند .

دیگر نیازی به داشتن هیچ گونه نگرانی از سمت شما عزیزان نمی باشد.

طریقه بسته بندی پیانو توسط تیم اطلس بار

در بسته بندی پیانو از وکیوم و استرچ رپ استفاده می نماییم.

این تجهیزات بسته بندی قادر به دفع تمامی ضربه های احتمالی به پیانو می باشند.

همکاران ما تخصص های لازم را در این زمینه دارند.

این عزیزان می توانند به بهترین شکل بسته بندی پیانو را برای شما انجام دهند.

با بسته بندی صحیح پیانو دیگر آماده حمل پیانو می شوند.

حمل پیانو با اتوبار و باربری اطلس بار

حمل پیانو به نحوی حرفه ای توسط افراد آموزش دیده انجام می شود.

نیازی به وجود هیچ گونه نگرانی از سمت شما عزیزان نیست.

همکاران ما می توانند بدون اینکه پیانو شما کوچکترین ضربه ای بخورد آن را برای شما به نزدیک ماشین باربری حمل نمایند.

ماشین های باربری ما دارای اتاق هایی با طراحی های بسیار خاص و ویژه ای می باشند.

کفی آن ها صاف است و حمل پیانو با آن ها بسیار آسان می باشد. پیانو در این ...

اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد که از دیگر محله های شهر تهران است در این مقاله مورد بحث قرار داده می شود. افرادی که در منطقه یوسف اباد زندگی می کنند می توانند جهت باربری و اتوبار در یوسف آباد با شرکتهای باربری و حمل بار در این منطقه در تماس باشند. اما مناسب ترین شرکت باربری و اثاث کشی و اتوبار در یوسف آباد را چگونه و بر اساس چه معیاری باید انتخاب کرد

اتوبار در یوسف آباد و آشنایی با یوسف آباد

یوسف آباد از جمله محله های واقع در مرکز تهران است که در منطقه 6 شهرداری تهران قرار گرفته است. این منطقه از محله قدیمی در تهران به شمار می آید. در حال حاضر این محله از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولی عصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد منتهی می گردد. وجه تسمیه این محله از نام بنیانگذار آن میرزا یوسف مستوفی الممالک از رجال دوره ناصرالدین شاه می باشد.

خیابان های محله یوسف آباد

از مهم ترین خیابان های این محله می توان خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (خیابان یوسف آباد)، خیابان مستوفی که به تازگی به خیابان عبدالمجید اکبری تغییر نام پیدا کرده است، خیابان شهید جهان آرا، خیابان مهرام (مدبر)، خیابان بیستون و خیابان چهلستون، خیابان فتحی شقاقی، خیابان ابن سینا را نام برد. شلوغ ترین خیابان در این محله خیابان سید جمال الدین اسدآبادی می باشد. این خیابان بیشتر از واحدهای تجاری و مغازه‌ تشکیل شده است. میدان بزرگ  این محله، میدان سید جمال‌الدین اسدآبادی است این میدان  پیش از انقلاب، میدان کلانتری نام داشته‌ است که علت آن وجود کلانتری یوسف آباد در جنوب شرقی این میدان است.

مراکز تفریحی فرهنگی و درمانی

پارک شفق و فرهنگسرای شفق از مهم ترین مراکز در محله یوسف آباد است. پارک قزل قلعه, شهر کتاب و هنرستان ناشنوایان باغچه بان نیز در این منطقه قرار دارد. بیمارستان حضرت فاطمه(بخش قدیمی) و بیمارستان محب کوثر (بخش جدید) در خیابان 23 نبش پارک شفق نیز از مراکز مهم درمانی این محله است.

مشکلات اتوبار در یوسف آباد

این محله در منطقه طرح ترافیکی زوج و فرد قرار دارد و این مسئله می تواند یکی از مشکلات ...

اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

اتوبار و اسباب کشی مهم ترین مسئله ای است که در جابجایی منزل با آن روبرو هستیم. زمانی که قصد داشته باشیم محل زندگی یا کار خود را تغییر دهیم به ناچار باید تمامی وسایل اطراف مان و تمامی لوازمی که از آنها استفاده می کنیم را به نحوی جابجا نماییم. وقتی به دور و بر خود نگاه می کنیم و انواع وسایل ریز و درشت را می بینیم دچار استرس و نگرانی خواهیم شد و از خود می پرسیم که چطور می شود این همه وسیله را جابجا کرد

اما خوب است بدانیم که هر کاری راهی دارد و  ...

اتوبار ارزان و سریع با ارائه ارزان ترین خدمات

اتوبار ارزان و سریع با ارائه ارزان ترین خدمات

اتوبار ارزان به اتوبار گفته می شود که قیمت های منصفانه را در تمامی خدمات ارائه شده رعایت نماید. همچنین اتوبار ارزان قیمت در ارائه خدمات خود باید تمامی اصول و استانداردهای باربری را طبق ضوابط و مقررات به کار گیرد. در واقع اتوبار ارزان به این معنی نیست که برای پایین آمدن قیمت کیفیت خدمات را کاهش دهیم بلکه به این معنی است که در ارائه تمامی موارد مورد نیاز در باربری و اسباب کشی جانب انصاف رعایت شود

به کارگیری موارد علمی و منطقی در حمل بار ارزان از اصول باربری است و حق هر فردی است که از خدمات با کیفیت در حمل بار بهره مند شود. مطمئنا تبلیغات زیادی در زمینه باربری و اتوبار ارزان شنیده اید و وقتی که پای عمل به میان می آید با قیمت های سرسام آور روبرو می شوید. اگر نمی خواهید پس از اتمام کار اثاث کشی با چنین چیزی مواجه شوید بهتر است با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

اتوبار ارزان قیمت با نرخ مصوب اتحادیه

...

حمل و نقل اسباب و اثاثیه و تجهیزات در باربری

حمل و نقل اسباب و اثاثیه و تجهیزات در باربری

حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل یا محل کار شامل انواع لوازمی است که در منزل یا محل کار ما موجود است. در هر خانه ای انواع وسایل و اثاثیه یافت می شود که باید در هنگام اثاث کشی تمامی این لوازم را بسته بندی و اسباب کشی نمود. این موضوع بر کسی پوشیده نیست که کار حمل و نقل اسباب و اثاثیه کاری است که به نیرو و قدرت بدنی نیاز دارد زیرا چه بخواهیم و چه نخواهیم با حمل بار سنگین در اسباب کشی مواجه می شویم. ...