بایگانی مطالب مرتبط با اتوبار

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی و ماشین چمن زنی

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی و ماشین چمن زنی

بسته بندی و جابجایی وسایل باغبانی نیز دشواری های خاص خود را دارد و می تواند از قسمت های سخت و حساس بسته بندی وسایل منزل باشد. اگر منزل شما نیز دارای گاراژی پر از ابزار و تجهیزات و وسایل مختلف است احتمالا از جابجایی و بسته بندی وسایل داخل آن وحشت می کنید. زیرا این بخش از خانه مملو از وسایل عجیب و غریب , ابزارهای ریز و ...


آسیب های ناشی از حمل و جابجایی بار و ایمنی در حمل بار به صورت دستی

آسیب های ناشی از حمل و جابجایی بار و ایمنی در حمل بار به صورت دستی

يکي از چالش هاي مهم در هر حرکت، آسيب هاي ناشي از حمل و جابجايي بار به صورت دستي مي باشد. اگر چه کارها مثل گذشته سخت و طاقت فرسا نيست و روشهاي حمل بار و جابجايي آنها بسيار آسان تر شده است اما همچنان اين مسئله يکي از مشکلات اصلي در اين زمينه است و اين آسيب ها نسبت به گذشته تغيير چنداني نداشته است. از اين رو بر آن شديم تا در اين زمينه اطلاعاتي به دست آوريم و آن را با شما به اشتراک بگذاريم.
از آنجايي که ما در زمينه ...


جابجایی و حمل و نقل محلی و آشنایی با محلات تهران

جابجایی و حمل و نقل محلی و آشنایی با محلات تهران

جابجایی و حمل و نقل محلی یکی از راهکارهایی است که در جهت هرچه آسان تر شدن پروسه اسباب کشی به کار می رود. جابجایی به هر نقطه از شهر نیازمند آشنایی با آن محله , امکانات , معایب و مزایا و دسترسی های مختلف آن است و طبق این اطلاعات می توان برای جابجایی برنامه ریزی کرده و پیش رفت. هدف این است که با بهترین هزینه همراه با آرامش و آسودگی اثاث کشی کنیم. یکی از برنامه ریزی های ما می تواند مربوط به یافتن یک شرکت باربری مناسب با هزینه معقول و منطقی باشد.
هدف از این مقاله آشنایی با شرکت های باربری و اتوبار در مناطق مختلف تهران و محله های آن و مزیت های جابجایی و حمل و نقل محلی است. یکی از معیارهای مهم در انتخاب اتوبار و باربری محل قرارگیری شرکت خدمات اسباب کشی است این مسئله به ویژه در کلان شهر تهران اهمیت بسیار زیادی دارد و یکی از شاخص های مهم به شمار می رود. بسیاری از شهروندان تهرانی ترجیح می دهند برای اثاث کشی با شرکت هایی کار کنند که در نزدیکی محل زندگی آنها قرار دارد و در محله خود آنها فعالیت می نماید. جابجایی و حمل و نقل محلی مزیت های زیادی دارد و تاثیر زیادی در ...


ضروری ترین خدمات جابجایی با یک شرکت باربری

ضروری ترین خدمات جابجایی با یک شرکت باربری

در استفاده از خدمات یک شرکت اتوبار و  حمل وسایل و بار شما به ضروری ترین خدمات جابجایی نیاز دارید تا بتوانید یک اسباب کشی بی دردسر انجام دهید. اگر شما در حال جابجایی هستید و به دنبال کمک از یک شرکت خدمات اسباب کشی ,ممکن است ندانید که از کجا شروع کنید.محدود کردن انتخاب های شما ئشوار است به ویژه هنگامی که همه شرکت ها شبیه به یکدیگر به نظر برسند. برای کمک به شما ما در اینجا تعدادی ضروری ترین خدمات جابجایی که باید هنگام انتخاب شرکت اتوبار و باربری به دنبال آن باشید، ارائه می کنیم. ده تا از بهترین و مهمترین خدمات حمل اثاثیه که بهترین شرکت های جابجایی برای اطمینان از اینکه شما یک اثاث کشی بی دردسر را داشته باشید، را در اینجا می توانید مطالعه نمایید.

یک بررسی جامع قبل از حرکت

به محض اینکه تاریخ اسباب کشی شما مشخص شد، شما باید شروع به رزرو یک ...


جابجایی اثاث خانه زمانی که همسرت موافق جابجایی نیست

جابجایی اثاث خانه زمانی که همسرت موافق جابجایی نیست

جابجایی اثاث خانه زمانی که شما و همسرتان بر سر آن به توافق نرسیده اید می تواند یک چالش بزرگ به چالش های اسباب کشی تان اضافه نماید. این که شما یک موقعیت بسیار مناسب در یک شهر دیگر پیدا کرده اید یا مکان خاصی را به عنوان رویای خود باور دارید یا نمی توانید شرایط آب و هوایی شدید در منطقه فعلی تان را تحمل کنید، ممکن است دلیلی برای تغییر محل اقامت تان باشد و به دنبال شادی در جایی دیگری هستید.
با این حال، شریک زندگی و همسر شما ممکن است در مورد چنین قدم بزرگی در زندگی احساس مشابهی با شما نداشته باشد. ترس از ناشناخته ها، عدم تمایل به دور شدن از خانواده و دوستان و اضطراب تغییرات و تحولات آتی، عوامل قدرتمندی هستند که در برابر ایده جابجایی اثاث خانه به محلی دیگر قد علم می کنند.  با این وجود، روبرو نشدن با این مشکلات، ممکن است منجر به از دست رفتن فرصت های بسیار خوب در زندگی شما شود. بنابراین، وقتی یکی از همسران میخواهد ...


حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس و روش صحیح بسته بندی و جابجایی آن

حمل و جابجایی میز کنفرانس توسط خودتان یک چالش بزرگ است. ایده های هوشمندانه و نکات مفید در زمینه حرکت یک میز کنفرانس ، تلاش را آسان تر می کند. این مقاله آماده است تا به شما کمک کند تا این جابجایی سخت را به یک حرکت ساده و آسان تبدیل نمایید. درست است که میز کنفرانس به ندرت نقل مکان می شود. حتی نصب کردن چنین قطعه ای از مبلمان دشوار است و افراد به این موضوع در زمان انتقال آن فکر می کنند. در هر صورت، نوسازی دفتر کارتان  یا انتقال آن به آدرس جدید ممکن است نیاز به جابجایی میز کنفرانس داشته باشد.
میزهای کنفرانس نه تنها سنگین و بزرگ، بلکه شکننده هستند. اکثر میزهای کنفرانس در دفتر دارای یک شیشه یا گرانیت هستند که نیاز به مراقبت های اضافی دارند، تا در هنگام حمل و نقل میز کنفرانس دچار شکستگی و خسارت نشوند. علاوه بر این پایه میز های پیشرفته کنفرانس ساخته شده از چوب یا فلز بسیار رایج است که بسیار سنگین می باشد و این وزن زیاد آن هم باید منتقل شود. حتی اگر به این ترتیب هم باشد هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، اتوبار و باربری اطلس بار در اینجا برای دادن همه اطلاعاتی که شما نیاز دارید، جهت حمل میز کنفرانس آماده است.

اصول اولیه اسباب کشی و حمل میز کنفرانس برای انتقال آسان تر

...


بسته بندی کفش و چکمه در زمان جابجایی و اسباب کشی

بسته بندی کفش و چکمه در زمان جابجایی و اسباب کشی

مهم نیست چند جفت کفش دارید، بسته بندی کفش هنگام جابجایی باید ایمن و مطمئن باشد. این راهنمایی اطلاعات کامل در مورد نکات لازم که باید برای بسته بندی کفش بدانید را فراهم می کند. از پیچیدن آنها با کاغذ و چگونگی قرار دادن آنها در داخل جعبه بدون آسیب رساندن و یا خراب شدن آنها را در این جا فراخواهید گرفت.
مزایای بسته بندی کفش هنگام ...


استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری و اجتناب از اشتباهات

استخدام شرکت اتوبار و باربری برای انجام کارهایی که در زمان اسباب کشی باید صورت گیرد یکی از رایج ترین روشهای جابجایی است. این مطلب بر کسی پوشیده نیست که جابجایی اثاث منزل یک روند بسیار دشوار، مشکل و پیچیده است. بنابراین، هر ...


اسباب کشی در نوروز (سال 97 در خانه جدید)

اسباب کشی در نوروز (سال 97 در خانه جدید)

اسباب کشی در نوروز و صرف تعطیلات نوروزی برای اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل می تواند بسیار دلگیر و ناراحت کننده باشد. مسلما اعضای خانواده برای گذراندن تعطیلات نوروز برنامه هایی برای خود دارند که اسباب کشی به منزل جدید می تواند باعث به هم خوردن این برنامه ها شود. همچنین ممنوع بودن اسباب کشی در نوروز نیز از دیگر مشکلاتی است که می تواند گریبانگیرخانواده هایی باشد که قصد دارند تعطیلات نوروز را برای جابجایی اسباب منزل انتخاب کنند. با این حال اگر تصمیم شما مبنی بر اثاث کشی در نوروز همچنان پابرجاست و راه دیگری به جز جابجایی اثاثیه در نوروز را ندارید می توانید از یک شرکت باربری و اتوبار معتبر کمک بگیرید.
همچنین تهیه مجوزهای لازم برای انجام این کار را نیز نباید فراموش کنید.

مزیت اسباب کشی در اسفندماه

اگر موعد اسباب کشی شما در فصل بهار و در تعطیلات نوروزی است توصیه می کنیم این زمان را کمی جلو بیندازید و در اسفندماه اثاث کشی کنید. زیرا همانطور که گفتیم اسباب کشی در نوروز می تواند مشکلات و دردسرهای خاص خود را داشته باشد در  حالی که جابجایی در اسفندماه می تواند به شما کمک کند تعطیلات نوروز را در منزل جدید سپری کنید و خیال تان از بابت اثاث کشی آسوده شود به این ترتیب برنامه های سفر و تعطیلات شما خراب نمی شود
و لزومی ندارد روزهای خوش نوروزی را صرف ...


اتوبار و اسباب کشی سریع در یک هفته

اتوبار و اسباب کشی سریع در یک هفته

اتوبار و اسباب کشی سریع یکی از معضلاتی است که در هنگام جابجایی خانه ممکن است پیش آید. در حالت ایده آل یک اسباب کشی به هشت هفته زمان برای بسته بندی و برنامه ریزی برای جابجایی اثاثیه نیاز دارد. با این حال اثاث کشی در دقیقه های آخر نیز بسیار رایج است و بسیاری از افراد ممکن است اقدام به این کار نمایند. گاهی اوقات زمان این اجازه را به ما نمی دهد تا سر فرصت همه کارهای مربوط به اسباب کشی و ...


روش های اسباب کشی راحت و آسان

روش های اسباب کشی راحت و آسان

همه ما دوست داریم باربری و اسباب کشی راحت , باربری آسان و بی دردسری را تجربه کنیم. زمانی که باربری و اسباب کشی و جابجایی اجتناب ناپذیر می شود باید دست به کار شویم و برای یک کار سخت و دشوار خود را آماده کنیم. مشکلات و دردسرهای اثاث کشی های  گذشته را فراموش کنیم و در لحظه حاضر نکات و ترفندهای اثاث کشی آسان را به کار ببندیم تا بتوانیم به سلامت این فرایند طاقت فرسا را پشت سربگذاریم.
ما با راهکارهای اتوبار و اسباب کشی راحت و نکات جابجایی اثاثیه که بسیار کاربردی و ساده هستند به شما کمک می کنیم تا راحت تر بتوانید از پس این کار برآیید و خسارت و زیان و تا اندازه زیادی هزینه باربری را کاهش دهید.
پس با ما همراه باشید.
اگر برای اولین بار است که قصد جابجایی دارید ممکن است در ابتدای کار هیجان زده باشید و شوق رفتن به خانه جدید در یک محله یا حتی شهر جدید را داشته باشید البته این تا زمانی است که هنوز وارد عمل نشده اید و با کوهی از اسباب و اثاثیه که باید آنها را برای جابجایی آماده کنید مواجه نشده اید.
نترسید و اصول ساده زیر را به کار برید تا اتوبار و اسباب کشی راحت و آسان را تجربه نمایید.

دور ریختنی ها را دور بریزید!!

وسایل خانه تان را به دقت بررسی کنید. اتاق به اتاق بگردید و هر وسیله ای را که به آن نیاز ندارید هر چند نو و سالم باشد کنار بگذارید. در پایان کار با تعداد وسایل زیادی مواجه می شوید که از آنها استفاده نمی کنید و یا کارایی لازم را برای شما ندارند. وسایلی نو و یا سالمی را که به آنها نیاز ندارید برای فروش بگذارید. روشهای زیادی برای فروش وسایل دست دوم وجود دارد که بهترین آنها فروش آنلاین است.
می توانید با این کار پول خوبی به دست آورید.

سایر وسایلی که قابل فروش نیستند را یا اهدا کنید و یا اگر به درد نمی خورند دور بیندازید. با این کار حسابی دور خودتان را خلوت می کنید. خواهید دید  که در این شرایط به میزان زیادی از استرس و نگرانی شما کاسته می شود. وسایل کمتر برابر با ...


اتوبار و جابجایی (اسباب کشی آری یا نه؟)

اتوبار و جابجایی (اسباب کشی آری یا نه؟)

جابجایی اسباب منزل و باربری یکی از کارهایی سخت و پردردسر است و با وجود مشکلات زیادی که باربری دارد حقیقتا باربری یک چالش بزرگ در زندگی افراد محسوب می شود.
چندین تصمیم مهم در زندگی هر فرد وجود دارد که بهتر است با آنها خیلی محتاطانه روبرو شد از جمله ازدواج، تغییر شغل و اسباب کشی . وقت آن رسیده است که از خود بپرسیم آیا چنین رویداد مهمی را انجام دهیم یا خیر، بسیاری از مردم از روش جفت کردن و جبران کردن استفاده می کنند.

لیستی از سوالات زیر برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا ...


دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

دلایل عدم جابجایی توسط خودتان

شرکت های حمل و نقل می تواند به بهترین شکل ممکن به شما در یک اسباب کشی کمک نماید اما با این حال و با وجود تعداد زیادی شرکت های باربری و حمل بار عده ای از افراد ترجیح می دهند که خودشان اسباب کشی کنند.با این تعداد شرکت های باربری ارزان قیمت که وجود دارد.
شگفت آور است که بسیاری از مردم تصمیم می گیرند که این کار بس ...


نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

نقل مکان آسان (بسته بندی وسایل کوچک)

برای یک جابجایی و نقل مکان آسان و کم خطرتر راه حل های زیادی وجود دارد. اما حمل اثاثیه آسان و باربری ایمن واژه هایی هستند که شاید چندان با شرایط زمان اسباب کشی متناسب نباشند اما باید بدانید که جابجایی نیز مانند تمامی کارهای دیگر سختی ها و آسانی هایی دارد اگر بدانیم چگونه نگرانی خود را کنترل کنیم و با آرامش خیال رشته ا ...


اتوبار کم هزینه (بهینه بسته بندی کنید....)

اتوبار کم هزینه (بهینه بسته بندی کنید....)

اگر به دنبال روشی برای باربری و اتوبار کم هزینه و مقرون به صرفه هستید می توانید از ساده ترین و دم دستی ترین وسایلی که در خانه دارید برای بسته بندی اثاثیه تان استفاده کنید. اگر زمان اسباب کشی شما فرا رسیده است احتمالا بابت پولی که برای این کار باید هزینه کنید کمی نگران هستید. مسلما شما باید مبلغی را برای هزینه های اتوبار و ...


اتوبار و لوازم بسته بندی و بازیافت بابل رپ

اتوبار و لوازم بسته بندی و بازیافت بابل رپ

اتوبار و لوازم بسته بندی برای یک اسباب کشی حرفه ای مورد نیاز است.
بابل رپ.

این مواد بسته بندی بسیار عالی هستند، بچه ها دوست دارند با فشردن آن سر و صدای زیادی ایجاد کنند و ... اما دیگر چه؟ اگر بعد از یک اسباب کشی، خودتان را با فشردن حباب های این پلاستیک های حباب دار مشغول می کنید، در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید بابل رپ یا پلاستیک های حباب دار بسته بندی را بازیافت کنید تا از آنها برای هدف های جدیدتری فراتر از ایجاد سر و صدا استفاده کنید. همچنین شما می توانید از وسایل اتوبار و لوازم بسته بندی تان استفاده های خوبی داشته باشید و یا در پایان کار حمل و نقل اسباب و اثاثیه آنها را بفروشید و یا به کسی بدهید. در اینجا کارهای زیادی که می توانید با بابل رپ ها و  یا پلاستیک های حباب دار از مهم ترین وسایل اتوبار و ...


خسارت های اثاث کشی و اتوبار و دریافت خسارت باربری

خسارت های اثاث کشی و اتوبار و دریافت خسارت باربری

خسارت های اثاث کشی و اتوبار همیشه بزرگترین معضل ما در جابجایی اثاثیه به خانه جدید است.

حمل اثاثیه منزل می توان گفت در بیشتر موارد همیشه با خسارت و ضرر و زیان همراه بوده است و این شاید مهم ترین دغدغه مشتریان شرکت های باربری و اتوبار باشد که برای کاهش این خسارت ها چه باید کرد و اگر خسارتی متوجه اثاثیه شد برای جبران خسارت های اثاث کشی و اتوبار چه باید کرد.

تقریبا همه ممکن است بخواهند که جابجایی وسایل شان به خوبی و بدون خسارت های اثاث کشی و اتوبار انجام شود (تقریبا در همه موارد)! همانطور که شرکت های باربری و اتوبار ممکن است حرفه ای باشند، کار جابجایی ممکن است باعث خسارت به اموال شما شود. انواع خسارت های اثاث کشی و اتوبار می تواند از نظر بی توجهی یا بی کفایتی و همچنین بی پروایی در چند مورد باشد. در هر صورت، هنگامی که آسیب ها و خسارت های اثاث کشی و اتوبار به اموال شما مانند مبلمان، ظروف، کف، دیوار، وسایل الکترونیکی و غیره وارد شود شما باید سریعا اقدام کنید،و ادعا کنید. یک شرکت ...


اتوبار و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اتوبار و بسته بندی لوازم عتیقه و قدیمی

اتوبار و بسته بندی لوازم قدیمی و آنتیک همیشه سخت ترین کارها در زمان اسباب کشی و باربری بوده است. آیا تا به حال یک شئ عتیقه و قدیمی را از نزدیک دیده اید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این وسیله در طول عمر خود با چه حوادثی روبرو شده است و چه ماجراهایی را از سر گذرانده است؟

اشیای عتیقه نه تنها بسیار زیبا و با ارزش می باشند، بلکه دارای خاطرات و احساسات فراوان نیز هستند.

اغلب، اشیای عتیقه از یک نسل به نسل بعدی منتقل می شوند.
و به عنوان یک یادگار و ارثیه ماندگار خانواده محسوب می شود.
یک یادگاری گرانبها از زمان های شادی و غم خانواده است.

این اشیا گذر زمان را تحمل کرده و از تغییر روند مد و هنجارهای اجتماعی، تغییر سبک ها و سلیقه ها گذشته است تا امروز به دست ما برسد. بنابراین، هنگامی که با یک تغییر اساسی در زندگی خود مواجه شدید مانند اسباب کشی به یک خانه جدید، قطعا می خواهید ایمنی لوازم و اشیای عتیقه و با ارزش خود را تضمین کنید و آن را به خانه جدید خود منتقل کنید بدون هیچ گونه خراشیدگی یا آسیب دیدگی.
اما چگونه می توان یک شیء عتیقه را به صورت ایمن و کارآمد حرکت داد؟

چگونه در طول فرآیند پر هرج و مرج اثاث کشی و ...


بسته بندی برای اتوبار و بسته بندی چینی مادربزرگ

بسته بندی برای اتوبار و بسته بندی چینی مادربزرگ

بسته بندی برای اتوبار و باربری حساس ترین و مهم ترین بخش حرکت و جابجایی به خانه جدید است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که چینی مادربزرگ داشته باشید، مسلما شما می خواهید مراقبت های زیادی را در بسته بندی آن برای اثاث کشی به کار ببرید. اگر آن تنها کلکسیونی از بشقاب ها و کاسه های زیبا بود، شما احتمالا نیمی از آن را بسته بندی می کنید و امیدوار هستید که هیچ چیز نمی شکند، اما در پس ذهن شما می دانید که می توانید به راحتی آنها را جایگزین کنید.

اما چینی مادربزرگ این گونه نیست.

هنگامی که آن ها از بین بروند یعنی کاملا از بین رفته اند.

به استثنای اینکه مادربزرگ شخصا آن را به عنوان یک هدیه به شما داد، شانس خوبی است که شما این آثار زیبا را از مادربزرگ تان به ارث برده اید، بنابراین این یک چیز خاص است. ممکن است حتی از ترس از اینکه اتفاقی برای آنها بیفتد از آنها استفاده نکنید. خوب، شما ممکن است کمی در مورد شرکت های باربری و  ...


اولین اسباب کشی و اتوبار و نکات مهم اولین جابجایی

اولین اسباب کشی و اتوبار و نکات مهم اولین جابجایی

اولین اسباب کشی و اتوبار یکی از حساس ترین مراحل زندگی در هر فرد است.جابجایی برای اولین بار می تواند یک بار عاطفی بسیار زیاد برای هر کدام از ما باشد. این می تواند همزمان شادی و وحشت، هیجان عظیم و اضطراب عمیق را برای ما داشته باشد. همه چیز خوب است زمانی که هیچ کس نیست تا به شما بگوید چه کاری باید انجام دهید و چه کاری را نباید. اما جدا شدن از خانواده برای اولین بار می تواند یک تغییر عمده در زندگی افراد داشته باشد. مستقل شدن برای حفظ حریم شخصی به خصوص در جوانان بسیار اهمیت دارد.

بیشتر جوانان زمانی که به یک سن مشخص می رسند تمایل دارند از خانواده جدا شوند و یک زندگی کاملا مستقل را آغاز نمایند. همچنین برخی افراد تمایل دارند شهر یا کشور دیگری را برای ادامه زندگی انتخاب کنند که این باعث می شود تا آنها به یک زندگی مستقل و جداگانه از خانواده روی بیاورند.

برای این کار باید مراحل و جزئیات زیادی را در نظر بگیرید.

این راهنما برای کاهش اضطراب و عملکرد بهتر شما در اولین اسباب کشی و اتوبار ارائه شده است.

اولین اسباب کشی و اتوبار

به امور مالی خود را رسیدگی کنید

زمانی که برای اولین بار قصد ترک خانه را دارید احتمالا شما دارای درآمد ماهیانه هستید و می توانید مخارج زندگی خودتان را پرداخت کنید. اما امنیت مالی شما باعث نمی شود تا شما به امور مالی خود توجه و دقت نداشته باشید. اکنون که زمان مستقل شدن شما فرا رسیده است و شما خود را برای اولین اسباب کشی و ...


اتوبار و باربری اسباب منزل و چیدمان اثاثیه مناسب

اتوبار و باربری اسباب منزل و چیدمان اثاثیه مناسب

یکی از مزیت های اتوبار و باربری اسباب منزل این است که شما را مجبور به تغییر دکوراسیون می کند.به علاوه زندگی در یک مکان جدید می تواند روحیه شما را بهتر کند. بنابراین به اتوبار و باربری اسباب منزل به دید مثبت نگاه کنید. در این صورت می توانید از استرس های ناشی از اسباب کشی خود کمی بکاهید. سعی کنید که بسته بندی و حمل بار خود را در آرامش کامل و به دور از عجله و تنش انجام دهید. لذا می توانید از اثاث کشی یک خاطره خوب برای خود و خانواده خود بسازید. 

با این حال اگر فرصت کافی و نیروی کمکی برای اتوبار و باربری اسباب منزل خود ندارید هیچ جای نگرانی نیست. ...


حمل اثاثیه منزل و اتوبار و سازماندهی اسناد مهم

حمل اثاثیه منزل و اتوبار و سازماندهی اسناد مهم

حمل اثاثیه منزل و اتوبار یکی از پراسترس ترین، پرتلاش ترین و گیج کننده ترین حوادث زندگی است. و در واقع، بدون توجه به چگونگی محاسبه، سازماندهی و برنامه ریزی فردی که ممکن است داشته باشید، اسباب کشی به راحتی می تواند منجر به هرج و مرج شود. هنگامی که خانه شما پر از جعبه های مقوایی و وسایل بسته بندی و پلاستیک های حباب داراست،
هنگامی که افراد نا آشنا:

 • نمایندگان شرکت ...


اسباب کشی آسان و اتوبار برای وسایل الکترونیکی

اسباب کشی آسان و اتوبار برای وسایل الکترونیکی

اسباب کشی آسان و اتوبار ایمن مطمئن و ایمن یکی از مهم ترین خواسته های ما در هر جابجایی است. اما هر جابجایی نیز نیازمند آن است تا ما از روشهای مدرن بسته بندی و ...


اثاث کشی و اتوبار با مشاوره اسباب کشی رایگان

اثاث کشی و اتوبار با مشاوره اسباب کشی رایگان

ما در این جا قصد داریم که در مورد نحوه بسته بندی اثاثیه در هنگام اثاث کشی و اتوبار و همچنین جابجایی اثاثیه منزل توصیه های اساسی را به شما گوشزد نماییم تا بتوانید یک اسباب کشی آسان را تجربه نمایید.
همه ما می دانیم که اثاث کشی و اتوبار نیازمند طی چندین مرحله می باشد.

1- در اولین مرحله باید خود و خانواده خود را از نظر روحی و روانی آماده جابجایی اسباب منزل نمایید.
2- از چندین هفته قبل برای اثاث کشی و اتوبار خود برنامه ریزی نمایید.
3- به دوستان و آشنایان خود نیز از چند هفته قبل از اثاث کشی و اتوبار اطلاع دهید تا اگر در صورت لزوم به همکاری و کمک آن ها احتیاج داشتید بتوانند برنامه ریزی نمایند.
4- در مورد نحوه اثاث کشی و اتوبار در اینترنت سرچ نمایید. می توانید از دوستان و آشنایان خود نیز در این زمینه مشورت و راهنمایی بگیرید.
5- با افراد متخصص مشورت کنید
6- تمامی تجهیزات مورد نیاز برای اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل از کارتن حمل بار گرفته تا ماشین باربری را تهیه نمایید.
7- از هر کدام از اعضای خانواده بخواهید که لیستی از متعلقات خود تهیه نمایند.
تمامی مراحل ذکر شده از جمله مراحل ابتدایی اثاث کشی و اتوبار می باشند که باید قبل از اسباب کشی به آن ها پرداخت.
اما خود پروسه اثاث کشی و اتوبار نیز نیازمند طی مراحلی می باشد.

برای مثال شما باید
•     ...


در حمل بار و اتوبار چه وسایلی را نگه داریم؟

 در حمل بار و اتوبار چه وسایلی را نگه داریم؟

حمل بار و اتوبار و باربری اسباب منزل از خانه ای به خانه دیگر علاوه بر سختی هایی که دارد اما فرصت های خوبی نیز در اختیار ما قرار می دهد. ما می توانیم به پروسه جابجایی اثاثیه خود به عنوان یک فرصت ایده آل نگاه کنیم. یکی از بهترین چیزها در مورد اسباب کشی وسایل خانه، این است که فرصت منحصر به فردی برای خانه تکانی و یا آپارتمان فعلی تان با رد شدن از چیزهای اضافه، یک به یک، و حذف هر چیزی که قصد ندارید در آینده از آن استفاده کنید، به دست آورید. فرصت خوبی برای تمیز کردن خانه شماست که ممکن است به زودی دوباره اتفاق نیفتد،

پس از اثاث کشی آینده خانه تان برای نظم دهی به وسایل خود استفاده کنید.

درست است که ما دوست نداریم برخی از وسایل منزل مان را از دست بدهیم اما درا ین مواقع بهتر است واقع بینانه تر عمل کنیم و با حمل بار و اتوبار وسایل بدون استفاده و دست و پاگیر هزینه اسباب کشی خود را افزایش ندهیم و خرج روی دست خانواده نگذاریم. همه ما در خانه و اتاق شخصی خود ممکن است وسایلی داشته باشیم که بدون هدف خاصی نگهداری می شوند. این وسایل می توانند اولین گزینه برای حذف در هنگام حمل بار و اتوبار باشند.

قبل از آغاز کار  ...


حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار و اسباب کشی به خانه بزرگتر

حمل اثاثیه و اتوبار همیشه می تواند هیجان انگیز باشد.به خصوص زمانی که قرار است از یک خانه کوچک به یک خانه بزرگ و دلباز انجام شود.آیا تا به حال احساس کرده اید که فضای خانه شما بسته اند؟برای مثال شما نمی توانید یک لحظه حریم خصوصی خود در خانه تان دریافت کنید؟

مثل اینکه در یک انباری زندگی می کنید و نه در یک خانه ی دلپذیر؟

اگر بله، احتمالا "محل سکونت فعلی تان" را ترک کرده و نیاز داشته باشید به خانه بزرگتر ...


اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران بسیار سریع

اتوبار و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران بسیار سریع

اتوبار و حمل اثاثیه منزل تنها یکی از تخصص های ما در شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد می باشد.

در واقع انجام خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل را تمامی شرکت های باربری انجام می دهند. اما چگونگی به مقصد رسیدن آن ها است که این شرکت ها را از هم متمایز می کند. لذا اتوبار و حمل اثاثیه منزل را تنها از شرکت های باربری و حمل بار مطرح و معتبر بخواهید. زیرا هیچ چیزی بدتر از آن نیست که در حین باربری و اسباب کشی به اثاثیه شما آسیب و صدمه وارد شود.

پس اگر نمی خواهید که چنین تجربه تلخ و فراموش نشدنی را داشته باشید می توانید از خدمات اتوبار و حمل اثاثیه منزل ما استفاده نمایید. ما به شما این تضمین و اطمینان را می دهیم که تمامی اثاثیه و بار را صحیح و سالم به شما تحویل دهیم.

اما بیایید ببینیم:

 • چه امکانات و تخصص هایی برای ارائه اتوبار و حمل اثاثیه منزل الزامی و ضروری می باشد؟
 • چگونه یک ...


اتوبار و اسباب کشی و نحوه کمک گرفتن از دوستان

اتوبار و اسباب کشی و نحوه کمک گرفتن از دوستان

اتوبار و اسباب کشی اغلب می تواند با نگرانی و استرس شدیدی همراه باشد،اما با خدمات اسباب کشی آنلاین و با استفاده از راهنمایی های مفید ارائه شده توسط ما جابجایی اثاثیه منزل می تواند بسیار هیجان انگیز و جالب توجه باشد. ایده کمک گرفتن از دوستان برای کار ...


اتوبار و حمل بار در شرق تهران و بسته بندی اثاثیه

اتوبار و حمل بار در شرق تهران و بسته بندی اثاثیه

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد خدمات بسته بندی، اتوبار و حمل بار در شرق تهران به گونه ای ارائه می دهد که هیچ گونه آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. با این حال ما ارسال و جابجایی بار با بیمه نامه را نیز در دستور کار خود قرار داده ایم. از این رو در صورت بروز هر گونه حادثه و یا مشکل غیر مترقبه در حین اتوبار و حمل بار در شرق تهران اعم از؛
•    آتش سوزی
•    تصادف
•    و ...
هیچ گونه ضرر مالی به شما وارد نخواهد شد.

لازم به ذکر است که ما تمامی خدمات اتوبار و حمل بار در شرق تهران را مطابق با نظر و سلیقه مشتریان انجام می دهیم. لذا تا کنون توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماییم.

بسته بندی اثاثیه برای اتوبار و حمل بار در شرق تهران

به منظور کاهش آسیب های احتمالی برای ...


فروش لوازم بسته بندی برای جابجایی و اسباب کشی

فروش لوازم بسته بندی برای جابجایی و اسباب کشی

در اطلس بار گام به گام با شما در اسباب کشی و باربری همراه است. فهرست کارهای زمان اسباب کشی ؛ اسباب کشی استرس زا و پیچیده است و این خیلی آسان است که چیزهای مهم را فراموش کنید. چیزهایی که می تواند باعث اضطراب در دقیقه های آخر اثاث کشی شود. بنابراین برای کنترل استرس هنگام جابجایی اثاثیه ازخانه قدیمی خود مطمئن شوید که همه چیزهای لازم را با خود برداشته اید و همه کارهایی که باید را انجام داده اید.

1. بررسی تک تک اتاق ها

یک راه کلی این است که تمام خانه و اتاق ها را از نظر بگذرانید تا مطمئن شوید که چیزی را جا نگذاشته اید. کمدها، کابینت ها، انباری، پارکینگ، گاراژ، طبقات بالا و پایین و خلاصه هر جایی که فکر می کنید ممکن است چیزی باقی مانده باشد را برررسی کنید. عجله نکنید. حتی فضاهایی مثل حمام و سرویس بهداشتی را نیز چک کنید و برای این کار زمان کافی در نظر بگیرید.

2.مطمئن شوید که خانه امن است.

بسته به اینکه چه زمانی از سال به حمل اثاثیه منزل تان اختصاص داده اید باید مطمئن شوید که خانه امن است پس تمامی در و پنجره ها را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که تمامی در و پنجره ها قفل هستند حتی در زیرزمین و انباری. این کار را زمانی که دارید اتاق ها و تمامی فضای خانه را برای اینکه چیزی جای نگذارید انجام دهید.

3. وسایل گرمایشی را بررسی کنید.

بسته به اینکه در چه فصلی از سال هستید از کارکرد صحیح وسایل گرمایشی و سرماشی اطمینان حاصل کنید. تا در زمستان و یا تابستان با مشکلی مواجه نشوید. و یا صاحبان جدید خانه از این نظر دچار دردسر شوند. برای جلوگیری از یخ زدن لوله ها آب را قطع کنید و یا با صاحبخانه تماس بگیرید.

4. پاکسازی همه زباله ها

زباله ها و مواردی که به آنها نیاز ندارید را از خانه پاکسازی کنید.
و سپس اسباب کشی کنید.
چیزهایی که نیاز ندارید و یا به درد صاحبخانه جدید نمی خورد را از خانه پاکسازی کنید.
تا مالک جدید در این مورد دچار مشکل نشود و یا بوی نامطبوع در فضای خانه ایجاد نشود. شرکت فروش لوازم ...


اتوبار و حمل بار در جنوب تهران برای اتاق خواب

اتوبار و حمل بار در جنوب تهران برای اتاق خواب

اتوبار و حمل بار در جنوب تهران نکاتی در باب بسته بندی و اسباب کشی اتاق خواب به شما ارائه می نماید.
هنگام اسباب کشی اتاق خواب در ابتدا با مرتب کردن و بسته بندی اتاق هایی که کمترین استفاده را در خانه دارند مثل اتاق های مهمان یا اتاق های اضافی شروع کنید. این اتاق ها همچنین می توانند مکانی برای انبار کردن جعبه ها و کارتن حمل بار بسته بندی شده و مبلمان بسته بندی شده مورد استفاده قرار گیرند. در اینجا هشت گام ضروری برای بسته بندی و اثاث کشی آسان اتاق خواب به شما ارائه می دهیم.

انتخاب اعضای خانواده برای مرتب سازی

...


اتوبار و حمل بار در شمال تهران و اسباب کشی

اتوبار و حمل بار در شمال تهران و اسباب کشی

اتوبار و حمل بار در شمال تهران شرکتی است که در زمینه خدمات باربری و اسباب کشی در تهران فعالیت می کند. این شرکت باربری و اتوبار در تهران می داند که اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل کاری سخت و استرس زا است به خصوص زمانی که قرار است به شهر یا کشور دیگری نقل مکان کنیم. فراموش کردن اشیا و جاگذاشتن آنها و خیلی از چیزهایی دیگری که در هر جابجایی گریبانگیر افراد است نیز ناشی از این استرس و خستگی است که باعث سردرگی افراد می شود. ما تا کنون خانه شخصی بسیاری از افراد را ...


اتوبار در جنوب تهران و بسته بندی وسایل حساس

اتوبار در جنوب تهران و بسته بندی وسایل حساس

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد به منظور ارائه خدمات بهتر و سریعتر به ساکنین جنوب تهران، اتوبار در جنوب تهران را نیز راه اندازی نموده است و تا کنون نیز به موفقیت های بسیاری در این زمینه رسیده است. از این رو بسیاری از ساکنین مناطق جنوبی تهران وظیفه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و اداری خود را به ما در ...


اتوبار در غرب تهران و وسایل تخصصی در اسباب کشی

اتوبار در غرب تهران و وسایل تخصصی در اسباب کشی

اتوبار در غرب تهران به شما کمک می کند تا بدانید برای انجام یک اسباب کشی حرفه ای و آسان به چه چیزهایی نیاز دارید. هنگامی که شما اثاث کشی می کنید اطمینان حاصل کنید که کالاها و وسایل خانه خود را بدون کم و کاست به خانه جدید منتقل می کنید. برای این کار نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی درست و منطقی دارید تا بتوانید لیستی از تمام وسایل خانه خود تهیه کرده و بر آن اساس تمام کالاهای خود را بسته بندی کنید و برای حمل بار آماده نمایید. 

توصیه های اتوبار در غرب تهران اطلس بار

...


اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه حرکت دادن یخچال در اسباب کشی

اتوبار در کامرانیه در این مقاله قصد دارد شیوه اسباب کشی و جابجایی یخچال را آموزش دهد. جابجایی اثاثیه کار بسیار مشکلی است به خصوص وسایلی مثل یخچال که هم حجم و هم وزن زیادی دارد و از یک فرد عادی انرژی و وقت زیادی برای حمل می گیرد. همچنین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که اصلا به سراغ کارهایی مثل جابجایی اسباب سنگین منزل نروند و آن را به دست کارگران و باربران شرکت های اتوبار و باربری بسپارند. جابجایی اثاثیه سنگین کار بسیار مشکلی است با وجود این با کمی برنامه ریزی و کمک می توان وسایل سنگینی مثل یخچال را به راحتی و با امنیت کامل جابجا کرد بدون اینکه به شما یا دستگاه مورد نظرتان آسیب وارد شود.
ما در اتوبار در کامرانیه در این مقاله در مورد چگونگی جابجایی یخچال ها صحبت می کنیم.

آماده سازی یخچال برای حرکت

از یک دیدگاه فنی، یخچال و فریزرها همیشه باید در موقعیت درست و در بیشتر موارد فقط کمی کج شوند. دلیل این امر این است که براکت کمپرسور برای جذب ارتعاشات از کمپرسور در حین عملیات و زمانی که دستگاه در حالت ایستاده است طراحی شده است. اگر دستگاه به صورت افقی حمل شود، ارتعاشاتی که در طول حمل و نقل اتفاق می افتد، باعث ایجاد فشار بر روی براکت می شود و می تواند به آن آسیب برساند.
بسیاری از مشتریان نیز می پرسند که آیا آنها می توانند یخچال و فریزر خود را پس از جابجایی اثاثیه به برق وصل کنند و از آن استفاده نمایند یا خیر. در این مورد انواع مشاوره های متناقض و متفاوت را در اینترنت خواهید یافت. شما می توانید لوازم خانگی خود را پس از حمل و نقل به برق وصل کنید اما توصیه می شود حداقل یک ساعت صبر کنید و پس از آن یخچال را به برق وصل نمایید. البته برخی از انواع یخچال ها هستند که بلافاصله می توانند پس از حمل اثاثیه مورد استفاده قرار گیرند.
در این مورد با شرکت سازنده یا نمایندگان آنها تماس بگیرید.

اتوبار در کامرانیه و اسباب کشی یخچال

راز اسباب کشی موفقیت آمیز

اگر فقط از یک طبقه به طبقه دیگر اثاث کشی می کنید،
زیاد در مورد آن فکر نکنید:
به سادگی یخچال را جدا کنید و بیرون بیاورید،
 دو نفر باربر قوی برای حرکت دادن آن کفایت می کند باربران را استخدام کنید تا یخچال را برای شما حمل نمایند و دوباره آن را به خانه جدید خود بیاورید و نصب نمایید. برای استخدام باربر با ما در اتوبار در کامرانیه تماس بگیرید. اتوبار در کامرانیه اطلس بار دارای ماهر ترین و ورزیده ترین باربران برای حمل بار است. با این حال، هنگام حمل لوازم سنگین از جمله یخچال در مسافت های طولانی تر، اطمینان حاصل کنید که موارد زیر را در نظر داشته باشید:

یخچال را از مواد غذایی کاملا خالی کنید

اتوبار در کامرانیه به شما توصیه می کند تا قبل از جابجایی اثاثیه تان تا حد ممکن از مواد غذایی ذخیره شده در یخچال استفاده کنید.
یخچال را کاملا از مواد غذایی خالی کنید.
قبل از اینکه سعی کنید یخچال را حرکت دهید تمام محتویات آن را خالی کنید.
اطمینان حاصل کنید که هیچ چیزی حتی قالب های یخ و ... در یخچال باقی نمانده است.
همچنین مواردی که در خارج از یخچال و روی در آن قرار دارند مثل آهنرباها را بردارید.

اجزای جدا شدنی را جدا کنید

تمام اجزای قابل جابجایی را از داخل یخچال، از جمله:

 •     قفسه ها
 •     سینی ها

    و دیگر موارد محکم یا متحرک

تقسیم کننده ها
و غیره
را از یخچال باز کنید.
قفسه ها را در حوله ها یا کاغذ و یا پارچه بپوشانید و سپس آنها را با دقت برچسب گذاری کنید. تمام طبقات شیشه ای داخل یخچال را از دستگاه جدا کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها به راحتی و به صورت جداگانه از یخچال برای حمل و نقل بسته بندی می شوند. البته شما می توانید به جای برداشتن طبقات داخلی یخچال آن ها را با چسب محکم کنید اما باربری و اتوبار در کامرانیه اطلس بار توصیه می کند که حتما آن ها را جدا کنید.

اتوبار در کامرانیه و حمل بار

یخچال را خاموش کنید

یخچال را خاموش کنید.
سیم آن را به طور ایمن جمع کنید و آن را در یک بسته بندی کوچک و مناسب قرار دهید.
تا مطمئن شوید که در اسباب کشی جا نمی ماند و گم نمی شود.
اگر یخچال شما دارای یخ ساز است،
آن را از منبع آب جدا کنید.

یخچال را قبل از جابجایی برای چند ساعت از برق بکشید تا اگر قسمت هایی از آن برفک زده یا یخ زده است باز شود. تمامی اتصالات به یخچال را جدا کنید. اگر یخچال شما برفک زده باشد معمولا 6 تا 8 ساعت طول می کشد تا این یخ ها آب شوند پس به یخچال این فرصت را بدهید. می توانید از شب قبل از  ...


اتوبار در شرق تهران و تهیه وسایل بسته بندی

اتوبار در شرق تهران و تهیه وسایل بسته بندی

اتوبار در شرق تهران اطلس بار قصد دارد تا یک راهنمای کلی برای اسباب کشی و حمل بار در اختیار شما قرار دهد. همه کسانی که اسباب کشی می کنند می خواهند به یک خانه متفاوت حرکت کنند. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا کسی ممکن است اسباب کشی کند اما خانه ای را که همیشه خانه اش است نگه دارد. ممکن است جامعه از یک منطقه خانواده محور به یک منطقه دانشجوی کالج تغییر کند. ترافیک در حال حاضر غیرقابل تحمل است یا اینکه زمین هایی که خانه در آن ساخته شده است دیگر محفوظ نیست. گاهی اوقات، شما هیچ شانسی ندارید اما باید اسباب کشی کنید.

در اینجا هر چیز را که باید در مورد اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل به خانه جدید بدانید را خواهید یافت.

برآورد هزینه های اسباب کشی

شما قصد جابجایی اثاثیه را دارید، اما جابجایی خانه ممکن است از لحاظ مالی قابل اجرا نباشد. بنابراین، اولین قدم این است که تعیین کنید چقدر هزینه می شود تا اسباب کشی نمایید. هزینه ها به مجموعه وسیعی از عوامل مانند وزن و اندازه وسایل، فاصله ای که برای حرکت به خانه جدید نیاز دارد بستگی دارد. به این ترتیب، برای دریافت اطمینان از برآورد دقیق هزینه ها مهم است که هزینه ها را براساس مشخصات وضعیت خود دریافت کنید. اگر همه چیز روشن است، وقت آن رسیده است که شروع به کار شود. ما در  ...


اتوبار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان و باربری

اتوبار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان و باربری

اتوبار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان موضوعی است که می تواند برای خیلی از ما نگران کننده باشد. رفتن به یک شهر دیگر برای اولین بار می تواند دلهره آور باشد، به ویژه اگر از یک شهر کوچک به یک شهر بزرگ اسباب کشی کرده باشید. ممکن است برای تضادهای آشکار، مانند ترافیک یا هزینه زندگی، آماده باشید.

اما تغییرات ناگهانی دیگر تا برای مدتی در شهر زندگی نکنید، متوجه آنها نمی شوید.

در اینجا چیزهای هست که باید بدانید.

مراقبت و توجه به جزئیات در اتوبار و  ...


کاهش قیمت حمل بار با استفاده از جعبه های سبز

کاهش قیمت حمل بار با استفاده از جعبه های سبز

کاهش قیمت حمل بار یکی از مهم ترین مسائلی است که این روزها افراد در جابجایی اثاثیه از شرکت های باربری می خواهند. اما چگونه می توان یک سرویس حمل بار مقرون به صرفه داشت. اطلس بار از شرکت های باربری است. در اینجا نکات و راهنمایی هایی برای حمل بار ارزان با کاهش هزینه های بسته بندی ارائه توسط اطلس بار ارائه شده ا ...


اتوبار در پاسداران و اثاث کشی سریع با اطلس بار

اتوبار در پاسداران و اثاث کشی سریع با اطلس بار

اتوبار در پاسداران اطلس بار پاسارگاد روشهای مناسب برای یک اسباب کشی سریع و بسته بندی در یک روز را در اختیار شما قرار می دهد. زمانی پیش می آید که مجبور هستیم خیلی سریع اثاث کشی کنیم و نیاز داریم تا وسایل منزل خود را به نحوی بسته بندی کنیم که این کار در کمتر از یک روز انجام شود. اتوبار در پاسداران اطلس بار با ارائه راهکارهایی در این زمینه به شما کمک می کند.

در حالت ایده آل، بیشتر افراد حداقل برای هشت هفته نیاز به برنامه ریزی و بسته بندی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه دارند. با این حال، اثاث کشی های آخرین دقیقه ای نیز خیلی رایج است، زیرا برخی افراد مجبور به جابجایی اثاثیه در کمتر از یک ماه می شوند. بنابراین، اگر یک اسباب کشی سریع و فوری در برنامه های شما می باشد، در اینجا یک راهنمای آسان برای اطمینان از مرتب سازی سریع و بسته بندی وسایل منزلتان توسط اتوبار در پاسداران اطلس بار خواهید یافت.

جمع آوری وسایل اضافی

یک مزیت فوق العاده که در ...


اسباب کشی آسان و اتوبار و نکات سهولت اسباب کشی

اسباب کشی آسان و اتوبار و نکات سهولت اسباب کشی

اسباب کشی آسان و اتوبار  موضوعی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.در اینجا قصد داریم چند نکته برای اسباب کشی آسان و اتوبار  و بسته بندی که جابجایی شما را آسان تر می کند ارائه دهیم. بابت خانه جدید به شما تبریک می گوییم! اکنون زمان آن است که پیدا کنید چطور می خواهید روشهای بسته بندی اثاثیه و جابجایی وسایل منزل را بدون:

 • شکستن وسایل
 • آسیب دیدن در و دیوارها
 • صدمه دیدن کمرتان

انجام دهید.

فهرست خوبی که در اینجا ارائه می کنیم شامل چند نکته برای راهنمایی جهت ...


اتوبار و حمل بار ارزان با کدام اتوبار و باربری؟

اتوبار و حمل بار ارزان با کدام اتوبار و باربری؟

اتوبار و حمل بار ارزان یک دانش تخصصی در باربری و اتوبار است.جابجایی می تواند یکی از حوادث پر تنش زندگی باشد که پر از هرج و مرج و احساسات است زیرا شما باید همه وسایل خود را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنید. 

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا مردم جابجا می شوند، اما یک چیز مهم باقی می ماند و آن هم این است که این فرآیند نیاز به برنامه ریزی، مدیریت و صبر دارد.  بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر از خدمات و سرویس های حرفه ای شرکتهای اتوبار و حمل بار ارزان استفاده کنند، در نهایت باید هزینه های زیادی را پرداخت کنند. از این رو سعی می کنند همه چیز را به تنهایی انجام دهند. حمل اثاثیه و جابجایی وسایل منزل به تنهایی نه فقط تنش زا است، بلکه می تواند باعث آسیب به اموال شما شود،

به شما آسیب برساند و زمان زیادی را صرف کند.

با کمک یک شرکت اتوبار و حمل بار ارزان مانند ...


اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه جهت اثاث کشی

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه جهت اثاث کشی

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه از خدماتی است که شرکت های اتوبار و حمل بار ارائه می کنند. سرویس های اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه را کسانی که قصد دارند اسباب کشی را خودشان انجام دهند نیاز دارند زیرا با خرید لوازم بسته بندی مناسب می توانند به خوبی اثاثیه خود را جهت جابجایی و حمل و نقل بسته بندی کرده و آماده نمایند. این باعث می شود تا هزینه و قیمت باربری نیز کاهش پیدا کند. امروزه  شرکت های خوب اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تمامی نیازها در امر حمل بار و اتوبار را برطرف می نمایند.

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه منزل و محل کار

در اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار تجهیزات و وسایلی ارائه می شود که جهت بسته بندی انواع وسایل مختلفی که در همه منزل و شرکتها وجود دارد به کار می رود. بسته بندی به دلیل محافظت از اشیایی است که قرار است در اثاث کشی آن ها را جابجا نماییم. همچنین راحتی و سرعت کار ...


حمل پیانو در اسباب کشی با اتوبار اطلس بار

حمل پیانو در اسباب کشی با اتوبار اطلس بار

برای اسباب کشی ها حمل پیانو و حمل سایر وسایل سنگین مانند آن استرس زیادی را برای شما بهمراه خواهد داشت.

برای بسته بندی و حمل پیانو در اسباب کشی ها  ...


اتوبار و ارسال بار به شهرستان با بالاترین کیفیت

اتوبار و ارسال بار به شهرستان با بالاترین کیفیت

اتوبار و ارسال بار به شهرستان یکی از مشاغل سخت و طاقت فرسایی میباشد که بار مسئولیت بسیار سنگینی دارد.

خدمات شرکت های اتوبار و باربری شامل موارد بسیاری است.

که اتوبار و ...


اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی از ملزوماتی است که در اسباب کشی و حمل بار به کار می رود. از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی برای بسته بندی لوازم و کالاهای مختلف استفاده می شود. اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف وجود دارد و شرکتهای مختلف باربری و حمل بار انواع مختلف کارتن حمل بار و اتوبار و ...


اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد و بررسی آن جهت باربری و اتوبار

اتوبار در یوسف آباد که از دیگر محله های شهر تهران است در این مقاله مورد بحث قرار داده می شود. افرادی که در منطقه یوسف اباد زندگی می کنند می توانند جهت باربری و اتوبار در یوسف آباد با شرکتهای باربری و حمل بار در این منطقه در تماس باشند. اما مناسب ترین شرکت باربری و اثاث کشی و  ...


اتوبار در نیاوران و بررسی محله نیاوران برای باربری

اتوبار در نیاوران و بررسی محله نیاوران برای باربری

اتوبار در نیاوران موضوع مورد بحث در این مقاله است.

نیاوران از محله های شمال شهر تهران است. این محله از غرب به دربند، از جنوب با فرمانیه و از شرق با دارآباد منتهی می گردد. خیابان نیاوران که با نام فعالی خیابان شهید باهنر شناخته می شود بزرگترین و مهم ترین خیابان این محله است. این خیابان میدان شهید باهنر یا میدان نیاوران را به میدان قدس و تجریش متصل می گرداند.

این محله دارای شیب خاصی است از این رو نوع معماری ویژه ای در آن به چشم می خورد. این محله در ارتفاع 1700 متری از سطح دریا واقع شده است از این رو از آب و هوای سردی برخوردار است.

مراکز تفریحی در نیاوران

کاخ نیاوران که یک اقامتگاه سلطنتی بوده است به همراه پارک نیاوران، شهر کتاب نیاوران و فرهنگسرای نیاوران از مهم ترین اماکن تفریحی و دیدنی در نیاوران است این اماکن در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده اند. تکیه نیاوارن نیز که از قدیمی‌ترین و مشهورترین تکیه‌های تهران است در محله نیاوران واقع شده است.

مراکز خرید در نیاوران

مرکز خرید نارون ، اطلس مال و فروشگاه های برندهای معتبر از جمله مراکز خرید در نیاوران است.

دسترسی محله نیاوران

اصلی ترین دسترسی نیاوران خیابان نیاوران یا خیابان شهید باهنر است که خیابان اصلی این محله به حساب می آید.

سایر ویژگی های نیاوران

در این منقطه رستوران های متعدد و مختلف, بیمارستان باهنر و بیمارستان نورافشار, ایستگاه مترو باهنر و تاکسی های خطی از دیگر امکانات و دسترسی های این محله به حساب می آیند.

باربری و اتوبار در نیاوران

...


اتوبار در اقدسیه و آشنایی با باربری در اقدسیه

اتوبار در اقدسیه و آشنایی با باربری در اقدسیه

اتوبار در اقدسیه موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. اقدسیه یکی از محلات مهم در شمال تهران است. اقدسیه در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است.  زمین های این منطقه را ناصرالدین شاه خریداری نمود و در آن برای یکی از همسران خود به نام امینه اقدس یا اقدس الدوله کاخی ساخت که به همین دلیل به نام اقدسیه معروف شد. محله اقدسیه از شرق به اتوبان امام علی(ع)، از غرب به خیابان پاسداران، از شمال به خیابان آرش و از جنوب به اتوبان صدر منتهی شده است.

ویژگی های مهم محله اقدسیه

دسترسی ها
اتوبان های ارتش، امام علی و خیابان پاسداران از دسترسی های اصلی محله اقدسیه به حساب می آیند.
مراکز تفریحی
از بوستان های این محله می توان به بوستان ثامن و اراج که از مراکز تفریحی محله اقدسیه می باشند می توان اشاره کرد.
حمل و نقل
ایستگاه مترو قائم و نوبنیاد نزدیک ترین ایستگاه ها به این محله می باشد.

اعلاوه بر آن ایستگاه تاکسی و اتوبوس شرکت واحد نیز در اقدسیه موجود می باشد.
مراکز خرید
علاوه بر مراکز خرید محلی این محله دارای مراکز خریدی مانند الماس شرق و بورس طلا فروشی اقدسیه می باشد.
بیمارستان
دو بیمارستان چمران و بیمارستان نیکان در محله اقدسیه قرار دارند.
رستوران ها
محله اقدسیه دارای انواع رستوران های ایرانی و فرنگی با سطح قیمت متوسط رو به بالا است.

باربری و اتوبار در اقدسیه

اقدسیه نیز همانند دیگر محله های تهران دارای جمعیت زیادی است و این جمعیت نیز نیازمند جابجایی و اسباب کشی هستند. شرکتهای باربری و اتوبار زیادی نیز هستند که در محله اقدسیه فعالیت دارند. ...


اتوبار در تهران با صرف کمترین هزینه و بهترین خدمات

اتوبار در تهران با صرف کمترین هزینه و بهترین خدمات

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد خدمات خود اعم از اتوبار در تهران را با قیمتی استثنایی به شما ارائه می دهد. لازم به ذکر است که کیفیت خدمات ما بسیار بالا می باشد و مقایسه بین کیفیت خدمات ما و قیمت های ما نشان می دهد که ما یکی از با انصاف ترین شرکت های ...


اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه و روش بسته بندی

اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه و روش بسته بندی

اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه یکی از کارهای تخصصی است که جهت اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل یا محل کار انجام می شود. شرکت هایی که تخصص شان اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه است روش های مختلفی برای این کار ارائه می کنند اما اگر بخواهیم خدمات ارائه شده در این شرکت ها را به صورت کلی بیان کنیم شامل  دسته زیر خواهد بود:

 1. ...


اتوبار و حمل بار بین شهری با سرعت عمل بالا

اتوبار و حمل بار بین شهری با سرعت عمل بالا

یکی از خدمات معمول هر شرکت اتوبار و باربری ، حمل بار درون شهری می باشد؛ با این حال برای کسب موفقیت بیشتر در عرصه رقابتی این روزها باید خدمات اتوبار و ...


اتوبار در تهران و حمل بار و انواع اثاثیه در تهران

اتوبار در تهران و حمل بار و انواع اثاثیه در تهران

اتوبار در تهران و حمل بار را می توان یک تجربه سخت و پر استرس دانست.
تهرانی شهری است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی که دارد بسیار پرجعیت و شلوغ است و برای اسباب کشی و  ...


اتوبار و حمل بار تهران و ارائه یک باربری مدرن

اتوبار و حمل بار تهران و ارائه یک باربری مدرن

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین شرکت های اتوبار و ...


اتوبار و اثاث کشی لوازم منزل در آب و هوای بد

اتوبار و اثاث کشی لوازم منزل در آب و هوای بد

اتوبار و اثاث کشی خود یکی از کارهای سخت و پر زحمت است.

و حالا تصور کنید که بخواهید کار اتوبار و اثاث کشی منزل یا محل کارتان را در شرایط آب و هوایی بد انجام دهید. گاهی اوقات تمام برنامه ریزی های ما برای اثاث کشی به هم می خورد و شرایط جوی به گونه ای است که مجبور می شویم اتوبار و اثاث کشی را به تعویق اندازیم زیرا تجهیزات کافی برای محافظت از اثاثیه نداریم.

اتوبار و اثاث کشی در تابستان و بهار

...


اتوبار و بهترین سرویس دهی بسته بندی با اطلس بار

اتوبار و بهترین سرویس دهی بسته بندی با اطلس بار

کادر مجرب و متخصص شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد با در اختیار داشتن بهترین امکانات و تجهیزات، خدمات ...


اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

اتوبار و اسباب کشی و بهترین راه برای جابجایی وسایل

اتوبار و اسباب کشی مهم ترین مسئله ای است که در جابجایی منزل با آن روبرو هستیم.

زمانی که قصد داشته باشیم محل زندگی یا کار خود را تغییر دهیم به ناچار باید تمامی وسایل اطراف مان و تمامی لوازمی که از آنها استفاده می کنیم را به نحوی جابجا نماییم. وقتی به دور و بر خود نگاه می کنیم و انواع وسایل ریز و درشت را می بینیم دچار استرس و نگرانی خواهیم شد و از خود می پرسیم که چطور می شود این همه وسیله را جابجا کرد.

اما خوب است بدانیم که هر کاری راهی دارد و  ...


اتوبار و حمل اثاثیه منزل سریع، ارزان قیمت و مدرن

اتوبار و حمل اثاثیه منزل سریع، ارزان قیمت و مدرن

اتوبار و حمل اثاثیه منزل تنها یکی از تخصص های ما در شرکت ...


اتوبار مطمئن و خوب برای اسباب کشی در تهران

اتوبار مطمئن و خوب برای اسباب کشی در تهران

اگر به دنبال یک اتوبار مطمئن و خوب هستید و قصد دارید که اسباب کشی خود را به آن ها بسپارید می توانید با ما در اتوبار وباربری اطلس بار پاسارگاد تماس بگیرید.

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد در اقدامی بی سابقه تعداد بسیار زیادی اتوبار را در سرتاسر شهر تهران قرار داده است. این کار در خدمت رسانی سریعتر به شما کمک می کند.

 • اتوبار مطمئن در پاسداران
 • اتوبار مطمئن اقدسیه
 • اتوبار مطمئن کامرانیه

از جمله اتوبارهای نامی ما در تهران می باشند.

...


اتوبار غرب تهران اطلس بار پاسارگاد برای اسباب کشی

اتوبار غرب تهران اطلس بار پاسارگاد برای اسباب کشی

اتوبار غرب تهران اطلس بار پاسارگاد همه روزه و به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به تمامی ساکنین مناطق و محله های غربی تهران است.

ما برای تسریع در ارائه خدمات خود و اعزام نیروها و متخصصان خود به منازل و محل کار شما در غرب تهران، ...


انتخاب بهترین اتوبار جهت اسباب کشی و حمل بار

انتخاب بهترین اتوبار جهت اسباب کشی و حمل بار

انتخاب اتوبار برای انجام امور مرتبط با اسباب کشی و ...


اتوبار و وظایف آن و مزیت های استفاده از اتوبار

اتوبار و وظایف آن و مزیت های استفاده از اتوبار

اتوبار اصطلاحی است رایج در صنعت حمل و نقل.

این اصطلاح به شرکت هایی اطلاق می شود که وظیفه حمل بار و جابجایی آن از نقطه ای به نقطه دیگر را دارند. حمل بار در این گونه شرکت ها می تواند شامل هر نوع بار اعم از وسایل و اسباب منزل , جهیزیه عروس , لوازم شرکت و محل کار , انواع بار تجاری و اداری و ... به صورت زمینی و از طریق ماشین های مخصوص باشد.

...


یازده گام برای انتخاب یک اتوبار (باربری)

یازده گام برای انتخاب یک اتوبار (باربری)

انتخاب اتوبار و یک شرکت معتبر از اصلی‌ترین انتخاب‌ها برای اسباب کشی و جابجایی هست.
دقت نمایید که اگر در این زمینه به‌درستی اقدام نکنید قطعاً در طول اسباب کشی تان به مشکلات بسیار زیادی برخورد خواهید کرد.
تاکنون چه خودمان و چه در بین دوستان و آشنایان دیده‌ایم که با انتخابی نامناسب ...