مطالب مرتبط با باربری


آینه ها را سالم به خانه جدید برسانید

آینه ها را سالم به خانه جدید برسانید

آینه‌ها مخصوصاً آینه‌های قدی و بزرگ در جابجایی و اسباب کشی ها بسیار حساس هستند. قطعاً به‌سلامت رساندن آن‌ها از اهمیت بسیار خاص و ویژه‌ای نیز برخوردار می‌باشد. در این مطلب سعی نموده‌ایم اصلی‌ترین نکات و ترفندهای اسباب کشی و بسته بندی آینه‌ها را ذکر نماییم با ما همراه باشید؛
اصلی‌ترین نکات در بسته بندی آینه‌های قدی:
کلیه تجهیزات لازم برای بسته بندی را محیا کنید

تجهیزات بسته بندی آینه

فضای کاری خود را آماده کنید

حتماً از گوشه‌های آینه محافظت کنید

ما امیدواریم که پاسخ‌های زیر به شما کمک کند که آینه خود را به‌درستی بسته بندی کنید یا از یک ...

وظایف رانندگان در انتقال بار و در زمان بارگیری و تخلیه بار چیست؟

وظایف رانندگان در انتقال بار و در زمان بارگیری و تخلیه بار چیست؟

وظایف رانندگان در انتقال بار و جابجایی اثاثیه از دیگر نکات مهمی است که شرکت‌های باربری و مشتریان این شرکت‌ها باید به آن توجه داشته باشند. همچنین رانندگان بخش مهمی از وظیفه حمل بار را برعهده دارند و انتخاب یک راننده آگاه , وظیفه‌شناس و متعهد کمک بزرگی برای موفقیت در امر اسباب‌کشی به شمار می‌رود. در مقالات قبلی درباره موضوعاتی که به بست بندی بهتر اثاثیه و اسباب‌کشی آسان‌تر مرتبط می‌شد مفصل صحبت کردیم.
اما امروز در این مقاله قصد داریم شما را با وظایف یک راننده ماشین باربری آشنا کنیم.

وظایف رانندگان در انتقال بار هنگام بارگیری

پیش از انجام عملیات بارگیری شرکت‌های باربری را از نوع وسایلی که قرار است جابجا شوند مطلع نمایید. همان‌طور که می‌دانید انتخاب ...

مهار بار و روشهای اصولی در حفظ امنیت بار در زمان جابجایی

مهار بار و روشهای اصولی در حفظ امنیت بار در زمان جابجایی

مهار بار از هر نوعی که باشد در زمانی که قصد ارسال و جابجایی بار را داریم یکی از اصول حمل بار ایمن است. مهار کردن کالای مورد حمل روی ماشین باربری در زمان حمل و نقل جاده ای چه داخل شهری و چه حمل بار بین شهری نیاز به  مهارت و تخصص دارد و بارگیری بار روی ماشین های حمل بسته به نوع بار و بر اساس مشخصات بار انجام می شود. در اینجا به ابزارهایی که برای مهار بار های مختلف نیاز داریم اشاره می کنیم:

وسايل و تجهيزات مهار بار

مهار کننده های بارگیر باید از نظر ساختار و تجهیزات شامل انواع:

 • اتصالات
 • درب های کناری
 • نرده های محافظت کننده جلو
 • سقف و پوشش نرده ای
 • و سایر موارد

در وضعیت مطلوبی باشند.
زیرا اگر هر یک از این موراد دچار نقص باشد می تواند باعث انحراف بار و سقوط آن گردد. استفاده از ساختار بارگیر برای مهار کردن بار در وسایل نقلیه خاص باید با توجه به ظرفیت آن و متناسب با ابعاد بارگیر انجام شود. تجهیزاتی که برای نگهداری بار در ...

تجهیزات بارگیری و تخلیه بار کاملا تخصصی

تجهیزات بارگیری و تخلیه بار کاملا تخصصی

تجهیزات بارگیری و تخلیه انواع وسایل امروزه توانسته است کار جابجایی بار را بسیار ساده نماید. درگذشته حمل کالا بسیار مشکل بود زیرابه شیوه‌های سنتی انجام می‌گرفت و معمولاً با خطرات و مشکلات بسیار زیادی نیز همراه بود و امکان بروز خسارت‌های مختلف نیز بالابود.

لزوم کاربرد تجهیزات مدرن در جابجایی وسایل

کاربرد تجهیزات بارگیری مدرن و مناسب برای جابجایی انواع کالا و بار و اثاثیه یکی از نکات مهم و ضروری در حفظ امنیت و ایمنی آن‌ها هست. ایمنی باریکی از مهم‌ترین مسائلی است که در هر جابجایی باید به آن توجه نمود زیرا زمانی که بار شما ازنظر امنیت و ایمنی در سطح قابل قبولی نباشد نمی‌توان تضمین نمود که به‌سلامت به مقصد می‌رسد و خسارتی به آن وارد نمی‌شود.

سرعت در جابجایی و کاهش زمان از دیگر مزیت‌های استفاده از تجهیزات مناسب هست. زمان مسئله بااهمیتی در زندگی امروزی و به‌ویژه جابجایی به شمار می‌رود. یکی از مزیت‌های استفاده از تجهیزات کاربردی حمل‌ونقل این است که می‌تواند سرعت کار را به میزان زیادی افزایش دهد درنتیجه زمان که معیار مهمی در ...

اصول بارگیری و تخلیه بار و روش های تجهیز خودروهای حمل و نقل به وسایل ایمنی

اصول بارگیری و تخلیه بار و روش های تجهیز خودروهای حمل و نقل به وسایل ایمنی

تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی یکی از مهمترین و اساسی ترین اقداماتی است که برای جابجایی بار و کالا باید انجام داد. مسئله ایمنی ماشین حمل بار به ویژه در باربری بین شهری بسیار حائز اهمیت است. طبق استانداردهای جهانی تمامی شرکت ها و موسساتی که در زمینه حمل و نقل جاده ای فعالیت می نمایند باید از وسایل و تجهیزات ایمنی اعم از جعبه کمکهای اولیه، علایم ایمنی از جمله مثلث شبرنگ، کارت معاینه فنی معتبر، کپسول آتش‌نشانی، دستگاه سنجش سرعت و زمان، زنجیر چرخ و لاستیک با آج مناسب بهره مند باشند، و تنها در این صورت است که می توانند صورت وضعیت مسافری و بارنامه صادر کنند.

اقدامات موثر در تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی

از دیگر اقدامات لازم برای تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی استفاده از کپسول آتش نشانی بر حسب تناژ خودروهای باربری می باشد. استفاده از کپسول آتش نشانی بر حسب وزن بار جهت تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی به شرح زیر است : وزن بار ناخالص از 2هزار و پانصد تا ٥ هزار کیلوگرم به یک عدد کپسول آتش‌نشانی به وزن حداقل 2/5 کیلوگرم نیاز دارد. وزن بار بیش از ٥ هزارتا ١٤هزار کیلوگرم یک عدد کپسول آتش‌نشانی به وزن حداقل ٥ کیلوگرم و بیش از ١٤هزار کیلوگرم یک عدد کپسول آتش‌نشانی به وزن حداقل ١٠ کیلوگرم نیاز دارد. ماشین های حمل بار ویژه سیالات قابل احتراق و یا انفجار نیز باید یک کپسول آتش نشانی به وزن 14 کیلوگرم داشته باشند.

1 -هدف از تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی

هدف از تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی ایجاد شرایط استاندارد در فرآیند بارگیری , حمل بار و مهار بار به صورت ایمن می باشد. رعایت نکات و راهکارهای ارائه شده جهت تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی توسط شرکت های حمل و نقل و رانندگان الزامی است. در اینجا بر اساس:

 • قوانین راهنمایی و رانندگی
 • آیین نامه نحوه بارگیری بار
 • و حمل و مهار ایمن بار

نکاتی ارائه شده است که در جهت افزایش ایمنی در حمل بار بین شهری و جاده ای و نیز رعایت مسائل زیست محیطی از مبدا بارگیری تا مقصد تحویل بار به کار می رود.
جهت اطلاع از نحوه تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی با ما همراه باشید.

کاربرد راهکارهای تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی

كليه انتقال دهندگان كالا اعم از شرکت های باربری و پيمانكـاران حمـل و نقـل در جهت تبادلات كالا و عمليات حمل ونقل می توانند از این راهنما جهت افزایش ایمنی در باربری استفاده نمایند. رعایت این موارد برای هر فـرد حقيقـي يـا حقـوقي كـه وظیفه انتقال وجابجايي كالا و حمل اثاثیه را بر عهده مي گيرد الزامی می باشد. مشتریان باید بر اجرای درست این قوانین اعم از تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی در حین دریافت , بارگیری و تحویل بار نظارت داشته باشند و کیفیت انجام امور را خود کنترل نمایند.

مسئولیت شرکت های متصدی حمل و نقل کالا

یک شرکت متصدی حمل بار و حمل و نقل انواع کالا باید بر نحوه بارگیری روی خودرو آگاه باشد. همچنین توصیه های فرستنده کالا در مورد نحوه بارگیری , حمل بار و مهار بار به امن ترین روش باید توجه شود. به رانندگان ماشین های اسباب کشی و باربری نیز باید توصیه های لازم ارائه شود تا بار به امن ترین روش ممکن جابجا شود. تجهیز خودرو های حمل و نقل به وسایل ایمنی و استفاده از وسیله نقلیه متناسب با نوع , اندازه و ابعاد بار مورد حمل از دیگر مسئولیت های شرکت های متصدی حمل بار است. همچنین یک فرد باید مسئولیت نظارت بر نحوه بارگیری صحیح , انتخاب مناسب ضربه گیرها و شیوه درست قرار گرفتن بارها روی یکدیگر را برعهده بگیرد
و راننده را از وضعیت بار و وزن هر بار آگاه نماید.
مهار کامل بار و محموله از دیگر وظایف شرکت های حمل و نقل است.
از دیگر مسئولیت های شرکت های باربری می توان به:

 • اطمينان از بيمه بودن كالا
 • مسئوليت پيمانكاران در محل بارگيری
 • تعیین دقیق آدرس گيرنده كالا
 • تعيين وزن بار و محتوای آن
 • تعيين دقیق زمان رسيدن كالا به مقصد
 • برآورد قيمت بار و خسارات ناشي از آسيب دیدن آنها
 • ارائه رسید توسط متصدی حمل و نقل

توجه و كنترل روی نحوه ...

جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی و نکات ضروری که باید بدانید

جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی و نکات ضروری که باید بدانید

جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی نیز یکی از نمودهای جابجایی اثاثیه است. اگر شما قصد ادامه تحصیل در شهری دیگر را دارید نیاز دارید تا در خوابگاه های دانشجویی اقامت کنید و یا برای زندگی خود خانه یا اتاقی کوچک را اجاره نمایید. زندگی در شهری دیگر می تواند بسیار دشوار باشد بنابراین شما باید تلاش کنید محل اقامت خود را از هر نظر بررسی کنید تا این شرایط دشوار را قدری برای خود هموار نمایید.

زندگی در خوابگاه های دانشجویی

خوابگاه های دانشجویی اغلب اتاق ها و خانه هایی با قیمت مقرون به صرفه در اختیار دانشجویان قرار می دهند و بیشتر دانشگاه ها قادر به ارائه خدمات در این بخش می باشند. معمولا خوابگاه های دانشجویی شامل اتاق ها یا سوییت هایی است که چندین دانشجو به صورت مشترک در آن زندگی می کنند. در این خوابگاه ها ممکن است حمام و سرویس بهداشتی مجزا یا مشترک باشد و معمولا آشپزخانه بخش مشترک خوابگاه های دانشجویی است. ابعاد اتاق ها و امکانات رفاهی موجود بستگی به هر خوابگاه دارد و این به دانشگاه بستگی دارد که چه نوع امکاناتی در اختیار خوابگاه ها قرار می دهد.
اگر دانشجو هستید؛
و برای اولین بار است که تصمیم به زندگی در خوابگاه گرفته اید با ما همراه باشید.
نکات و راهکارهایی زیادی برای یاد گرفتن وجود دارد.
تا بتوانید زندگی در چنین فضایی را بر خود هموار نمایید.

جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی

برای جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی نکاتی وجود دارد که دانستن آنها برای هر دانشجو ضروری و لازم است. زندگی در خوابگاه فصل جدیدی در زندگی دانشجویان است بنابراین برای کمک به این افراد باید به آنها کمک کنیم تا مهمترین و ضروری ترین نیازهای خود را جمع آوری نماید والدین این دانشجویان می توانند برای کمک به آنها بهترین گزینه باشند. شروع سال جدید تحصیلی با ثبت نام دانشجویان جدید در دانشگاه ها همراه است و این دانشجویان که از سراسر کشور برای ادامه تحصیل به شهری دیگر آمده اند برای اقامت و زندگی نیاز به فضای مناسبی دارند معمولا بیشتر دانشگاه ها این خوابگاه ها را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.
شما به عنوان دانشجو چه در خوابگاه های دانشجویی زندگی کنید
و چه در خانه های اجاره ای می توانید با ما همراه باشید
و خود را برای یک زندگی جدید در شهری جدید آماده نمایید.

پیش از جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی آن را بررسی کنید

اولین نکته این است که قبل از جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی ابتدا محل زندگی تان را خوب بررسی کنید.

 • امکانات اتاق
 • اندازه و ابعاد
 • میزان روشنایی و نور اتاق
 • کمدها و محل نگهداری وسایل
 • و تخت های اتاق

را خوب بررسی کنید.
سپس یک لیست بردارید و تمامی چیزهایی که برای زندگی در این اتاق نیاز دارید را یادداشت نمایید. اگر وسیله خاصی برای اتاق نیاز است آن را یادداشت کنید و بامسئولین خوابگاه در میان بگذارید. اما اگر در اسرع وقت می خواهید آن را تهیه کنید می توانید از هم اتاقی های تان بخواهید تا به صورت اشتراکی آن وسیله را خریداری نمایید. پیش از ترک خانه جهت جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی همه چیز را بررسی کنید. گاهی اوقات اتاق و محل زندگی شما نیاز به چیزهایی دارد که باید پیش از اقامت شما در آنجا این وسایل خریداری شود. اگر در خانه های اجاره ای زیر نظر دانشگاه قصد اقامت را دارید تمامی نیازهای ضروری اتاق را با مسئول خوابگاه در میان بگذارید.
برای خرید وسایل عجله نکنید. ابتدا اجازه دهید در اتاق خود مستقر شوید و سپس برای خرید آنها با دیگر هم اتاقی های تان مشورت کنید و خرید آنها را به صورت اشتراکی انجام دهید تا هزینه کمتری بپردازید. وسایلی مانند کتری , قوری , وسایل نظافتی و ... می تواند با هم اتاقی های شما تقسیم شود. در اینجا چیزهایی ضروری برای جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی لیست وار ارائه می شود بسته به محل اقامت شما همه یا بخشی از این وسایل مورد نیاز شما خواهد بود:

جابجایی و باربری اثاثیه خوابگاه

ملزومات اتاق خواب در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی

یکی از موارد اولیه و ضروری در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی حمل بار و اثاثیه اتاق خواب به خوابگاه است. اگر در خوابگاه زندگی می کنید احتمالا یک اتاق کوچک را با چند نفر دیگر شریک هستید. تخت های خوابگاه معمولا خالی هستند و شما باید برای استراحت و خواب با خود تشک تخت , ملحفه , بالش , پتو و ملزومات مورد نیازتان را بردارید. اغلب خوابگاه ها تخت های دو طبقه دارد. تخت خود را مشخص کنید و آنچه برای یک استراحت و خواب مفید نیاز دارید را تهیه نمایید.
به همراه داشتن بالش و پتوی اضافی می تواند به شما کمک کند که حس در خانه بودن را داشته باشید و این برای آرامش و راحتی بیشتر شما بسیار خوب است. به علاوه ممکن است در طول زمستان شما نیاز به پتوی اضافی برای گرم شدن داشته باشید. تشک راحت و مناسبی با خود بردارید زیرا خوابیدن روی تخت های سخت و خشک دانشجویی می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. اگر یک خانه یا سوییت را به صورت اشتراکی اجاره کرده اید باید بر سر انتخاب اتاق خواب , تخت و کمد و ... با شرکای خود کنار بیایید.
از دیگر وسایلی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید

 • جالباسی برای آویزان کردن لباس ها
 • تنظیم روشنایی اتاق
 • زیر انداز برای مواقعی که قصد دارید کف اتاق بنشینید
 • چند دست لباس راحتی

و وسایل شخصی که به آنها نیاز دارید می باشد.

ملزومات حمام در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی

از نکات مهم در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی همراه داشتن وسایل شخصی برای نظافت و حمام است. حمام کردن در خوابگاه های دانشجویی یکی از معضلات زندگی دانشجویان به شمار می رود. بیشتر خوابگاه ها دارای حمام های اشتراکی هستند و شما باید به عنوان یک دانشجو وسایل شخصی و مورد نیاز برای حمام  کردن را با خود بردارید. توصیه می کنیم وسایل خود را داخل حمام باقی نگذارید حتی اگر اتاق شما دارای حمام اختصاصی باشد. وسایل شخصی خود را پس از استحمام داخل کمد شخصی تان قرار دهید.
اما چیزهایی که در جابجایی وسایل به خوابگاه دانشجویی  نیاز دارید شامل:
 کیت کمک های اولیه
داروهای ضد درد و داروهای سرماخوردگی و آنفولانزا و داروهایی که مصرف می کنید وسایل روزمره - هر آنچه که معمولا استفاده می کنید مثل ژل دوش، صابون، شامپو، اسپری، مسواک و خمیر دندان. و همچنین محصولات مورد نیاز برای مو و ...
فراموش نکنید که صاف کننده ها و خشک کن مو را نیز بردارید.
حوله حمام و حوله دست و صورت
کیسه های لباسشویی - احتمالا مجبور به مسافرت به یک روستا هستید، بنابراین به چیزی که آسان حمل می شود نیاز دارید. شما می توانید لباس های تان را خودتان بشویید و یا آنها را به خانه ببرید و یا به قسمت لباسشویی خوابگاه بسپارید. مواد شوینده برای نظافت اتاق و سرویس بهداشتی مثل انواع شوینده ها و پاک کننده ها و ...
مقاله " ...

چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری و حمل بار

چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری و حمل بار

چیدمان یا چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری یکی از مواردی است که باید در اسباب کشی های شخصی و یا اسباب کشی توسط شرکت های باربری مورد توجه قرار گیرد. یکی از نکات ایمنی در زمان جابجایی وسایل توسط ماشین ها و کامیون های حمل اثاثیه نحوه چیدمان درست آنها است. اگر وسایل و  اثاثیه شما در زمان بارگیری به داخل کامیون ها جان سالم به در برده اند اکنون نوبت چیدن آنها داخل این ماشین هاست. اگر وسیله نقلیه مناسبی برای این کار انتخاب کرده اید تا حدود زیادی به موفقیت نزدیک شده اید اکنون نوبت آن است که وسایل تان را به درستی بار ماشین نمایید تا به سلامتی بتوانید آن را به خانه جدید انتقال دهید.
برای چینش اثاثیه بسته بندی شده منزل در ماشین باربری کافیست به نکات زیر توجه داشته باشید تا خطراتی که وسایل شما را در میان راه تهدید می کند به حداقل برسد.

نحوه بسته بندی وسایل

یکی از مواردی که در هر جابجایی اعم از وسایل منزل و یا هر کالای دیگری روش بسته بندی صحیح آن وسیله یا کالا می باشد. در صورتی که وسیله نیاز به جعبه یا کارتن داشته باشد بهتر است از کارتن مناسبی برای بسته بندی آن استفاده کنید. اگر وسیله شما شکستنی است داخل کارتن و کف آن را با چیزی مثل پارچه یا روزنامه بپوشانید تا از آن به خوبی محافظت نمایید همچنین خود وسیله مورد نظر نیز باید داخل کاغذ بسته بندی یا پلاستیک حباب دار پوشانده شود.
اگر وسیله مورد نظر شما نیازی به کارتن بسته بندی ندارد شما می توانید از پتو یا کاغذ یا پلاستیک حباب دار برای بسته بندی آن استفاده کنید تا بدنه کالای شما از آسیب محافظت شود. استفاده از کارتن های هم اندازه و هم سایز کمک بسیار بزرگی برای چینش اثاثیه داخل ماشین حمل بار می نماید زیرا این کار نظم و ترتیب بیشتری به اثاثیه شما می بخشد و کارتن ها راحت تر در کنار هم قرار داده می شوند.
توجه نمایید اگر ...

نکات ایمنی در استفاده از مواد شوینده خانگی قبل و بعد از جابجایی

نکات ایمنی در استفاده از مواد شوینده خانگی قبل و بعد از جابجایی

نکات ایمنی در استفاده از مواد شوینده خانگی مطلبی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. جابجایی اثاثیه منزل یکی از مراحل حساس و سخت در زندگی به شمار می رود و مسئله نظافت و پاکیزگی از مواردی است که در این برهه به ویژه برای خانم های خانه اهمیت زیادی دارد. معمولا همه ما قبل از ...

خرید بیمه از شرکت باربری و چیزهایی که باید بدانید

خرید بیمه از شرکت باربری و چیزهایی که باید بدانید

خرید بیمه از شرکت باربری یکی از موارد مهمی است که شاید بسیاری از ما آن را نادیده می گیریم. ما به عنوان یک شرکت باربری می دانیم درک بیمه برای جابجایی خانه می تواند بسیار دشوار باشد. اگر از شرکت باربری حرفه ای استفاده می کنید، بیشتر در مورد خرید بیمه از شرکت باربری با شما صحبت خواهد کرد، اما درک سطح حفاظت و پوشش می تواند دشوار باشد زیرا بسیاری از شرکت های باربری و اتوبار بیمه را به روش های مختلفی ارائه می کنند. در این مقاله سعی خواهیم کرد توضیح دهیم که بیمه چگونه کار می کند و به برخی سوالات متداول پاسخ دهیم تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

معرفی بیمه باربری

یکی از چالش های بزرگ در هر جابجایی همیشه به سلامت رسیدن اثاثیه و کالا در طی حمل و نقل است، ...

خدمات ذخیره سازی شرکت باربری و نکاتی که باید بدانید

خدمات ذخیره سازی شرکت باربری و نکاتی که باید بدانید

خدمات ذخیره سازی شرکت باربری یکی از خدماتی است که شرکت ها می توانند در راستای برآورده کردن نیاز مشتری ارائه نمایند. یکی از خدمات لازم در سیستم اتوبار و لجستیک، انبارش کالا و اثاثیه و هر نوع بار بر اساس سفارش مشتری می باشد. اما مسئله مهم نحوه انبارش و ذخیره سازی وسایل است تا در طول مدت زمان نگهداری و جابجایی از آسیب دیدگی آنها جلوگیری شود. حمل بار به مقصد نهایی ممکن است با کمی وقفه همراه باشد از این رو احتمال نیاز به خدمات ذخیره سازی شرکت باربری وجود دارد.
آیا شما به زودی ...

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکتها

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی توسط شرکتها

محافظت از اثاثیه هنگام جابجایی یکی از مهمترین مسائلی است که در زمان اسباب کشی و حمل اثاثیه به خانه جدید باید به آن توجه شود. استخدام یک شرکت معتبر و قابل اعتماد باربری برای جابجایی اسباب منزل می تواند تمام تفاوت های زیادی در یک انتقال به وجود آورد. تفاوت بین یک حرکت بدون مشکل و بدون استرس (باربری خوب) و یک حرکت دشوار و پردردسر (باربری بد).
البته، یکی از دلایل اصلی که شما باید انتخاب کنید که از ...

ترس از اسباب کشی و چگونگی مقابله با ترس در هنگام جابجایی

ترس از اسباب کشی و چگونگی مقابله با ترس در هنگام جابجایی

مقابله با ترس از اسباب کشی و جابجایی محل زندگی یکی از مهارت هایی است که باید در زندگی آن را فرابگیریم. جابجایی یکی از رویدادهای مهم در زندگی شماست و به همین ترتیب، جابجایی کسب و کار و تمام دارایی ها از یک خانه به خانه دیگر می تواند در حقیقت یک تهدید و حتی ترسناک باشد. این که آیا شما برای اولین بار در حال جابجایی هستید و یا بارها و بارها آن را انجام داده اید، ترس از حرکت کردن، واکنش کاملا طبیعی انسان است و می تواند با تعدادی از عوامل ایجاد کننده ترس هنگام جابجایی، به طور کل به عنوان ترس از اسباب کشی شناخته شود.
ترس ها برای شما بد هستند، صرف نظر از مبدا، بنابراین اولویت شما برای شناسایی و رفع هر گونه علائم احتمالی ترس از اسباب کشی در نظر گرفته شده است. یکی از چیزهایی که باید به یاد بیاورید این است که برخی از افراد نسبت به دیگران تغییرپذیری بیشتری دارند و اگر شما در حال تجربه اولین تروپوفوبیا هستید (ترس از حرکت یا ایجاد تغییرات)، این برای شما مهم است که با ترس از اسباب کشی کنار بیایید با اثبات به خودتان که این عوامل ترسناک اصلا مهم نیستنند و یا ترس شما بی دلیل می باشد. در اینجا 7 ترس بزرگ در هنگام ...

جابجایی میز بیلیارد در هنگام اسباب کشی (راهنمای گام به گام)

جابجایی میز بیلیارد در هنگام اسباب کشی (راهنمای گام به گام)

یکی از نکات مهم هنگام جابجایی میز بیلیارد است. البته اگر صاحب یک میز بیلیارد در خانه هستید، باید  خوش شانس باشید. این بسیار هیجان انگیز است که بتوانید در خانه بیلیارد بازی کنید، هر زمان که احساس می کنید دوست دارید این کار را انجام دهید. برای آرامش پس از کار، برای سرگرم شدن با دوستان در طول روز و برای یادگیری و تمرین این بازی هیجان انگیز شما می توانید از میز بیلیارد خود استفاده نمایید.
با این حال، اگر شرایط شما را مجبور به رفتن به یک خانه دیگر نموده است، مطمئنا خیلی هیجان زده نخواهید شد. زیرا شما باید نسبت به جابجایی میز بیلیارد اقدام کنید که این هم امکان آسیب رساندن به آن را بالا می برد و هم هزینه های زیادی به دنبال خواهد داشت. و، البته، شما حق دارید که چنین فکری داشته باشید. جابجایی میز بیلیارد می تواند بسیار خطرناک باشد. همچنین بسته بندی و جابجایی آن توسط ...

جابجایی میز کار و بسته بندی آن به صورت گام به گام

جابجایی میز کار و بسته بندی آن به صورت گام به گام

یکی از جابجایی های سخت در اسباب کشی جابجایی میز کار و وسایل چوبی سنگین است. فرآیند انتقال وسایل از یک خانه به خانه ای دیگر شامل صدها تصمیم مهم است که باید انجام دهید تا همه چیز به خوبی پیش برود. یکی از مهمترین تصمیمات این است که برای جابجایی اثاثیه چه باید بکنید و کدامیک از گزینه های فروش، هدیه دادن به دوستان و خانواده مناسب تر است.
یک اثاثیه که ممکن است برای شما جابجایی آن سخت باشد، میزکار است. دلایل بسیاری از قبیل طراحی، متریال، کارامدی، زیبایی و حتی ارزش معنوی وجود دارد که به جابجایی میز کار اقدام نمایید.  چرا که شما ممکن است میز خود را خیلی دوست داشته باشید و مایل باشید آن را به خانه جدید بدون توجه به هزینه آن منتقل کنید. و اگر این مورد است، پس شما باید بدانید که چگونه خودتان می توانید یک میز سنگین را حرکت دهید.
میزها بسیار متنوع هستند و در اندازه، شکل، وزن و طراحی های مختلف وجود دارند  بنابراین ممکن است جابجایی میز کار به خانه دیگری کار سختی باشد. حتی ممکن است که میز در درب ورودی گیر کند زیرا میز ابعادی بزرگتر از درب دارد.
بهترین راه برای جابجایی میز کار سنگین را بیاموزید، به طوری که بتوانید به راحتی اثاثیه مورد علاقه خود را با خود حمل نمایید.

آنچه برای جابجایی میز کار نیاز دارید

به طور طبیعی، ساده ترین راه برای حرکت یک میز سنگین، استخدام باربران حرفه ای ...

جابجایی بار و اثاث و نکات ضروری در چک لیست اسباب کشی

جابجایی بار و اثاث و نکات ضروری در چک لیست اسباب کشی

هنگام آماده شدن برای جابجایی بار و اثاث در اسباب کشی، مهم است بدانید که موفقیت شما تقریبا به طور کامل بستگی دارد به این که چگونه برنامه ریزی کنید و زمان خود را برای تکمیل تمام وظایف اساسی قبل از روز حرکت سازماندهی نمایید. تنها واقعیت این است که شما بدانید چه کاری باید انجام دهید و چه زمانی آن را انجام دهید، این استرس شما را نسبتا کاهش می دهد، زیرا شما می دانید که برای روز جابجایی چگونه آماده خواهید شد.
اکنون که شما یک چک لیست کامل و عالی اسباب کشی در اختیار دارید. یک چک لیست پیشرفته برای انجام نیازهای اثاث کشی شما قادر خواهید بود دوره سختی را قبل از جابجایی بار و اثاث آسان تر نمایید و حتی کوچکترین اهداف تان را نیز به سرانجام برسانید. در نتیجه جابجایی بار و اثاث به خانه جدید بسیار آسان تر و بسیار کارآمدتر خواهد بود.
تهیه ...

جابجایی بوفه و کمد و چگونگی انجام آن بدون نیاز به باربران

جابجایی بوفه و کمد و چگونگی انجام آن بدون نیاز به باربران

جابجایی بوفه نیز بخشی از کار هر اسباب کشی است. بوفه  یک کابینت مستقل، ظریف و کاربردی با کشوها ، قفسه ها و گاهی اوقات فضای خالی است که امکان ذخیره سازی برای لباس و دیگر وسایل شخصی  شما را فراهم می کند. بوفه می تواند بسیار سنگین باشد، زیرا معمولا از چوب سخت ساخته شده است و این واقعیت باعث می شود که آنها واقعا به سختی جابجا شوند، زمانی که قصد داشته باشید آن را به خانه جدید ببرید. خوشبختانه، همیشه یک راه حل وجود دارد. بهترین راه برای جابجایی بوفه ها توسط خودتان، یعنی بدون استخدام شرکت های ...

جابجایی لوازم منزل به آپارتمان های بلند

جابجایی لوازم منزل به آپارتمان های بلند

جابجایی اسباب منزل و انتقال آن‌ها به یک آپارتمان مرتفع می‌تواند همراه با مشکلاتی مانند جابجایی مبلمان بزرگ و جعبه‌های سنگین اثاثیه تا نصب لوازم‌خانگی بزرگ، حمل وسایل توسط آسانسور و یا بدتر از همه قوانین و مقررات سخت تحت کنترل مدیریت ساختمان باشد. اگر قرار است به یک آپارتمان بروید جابجایی لوازم منزل چالش‌برانگیز است و می‌تواند هزینه‌های اضافی به شما تحمیل نماید، اگر به جزئیات (جابجایی اسباب منزل) توجه نداشته باشید. همچنین اگر شما پیش از این در یک خانه ویلایی زندگی می‌کردید تغییر محل سکونت و جابجایی اسباب منزل به یک آپارتمان بلند می‌تواند برای شما بسیار مشکل‌ساز باشد.
ازاین‌رو برای جابجایی به یک آپارتمان شما باید شرایط زندگی خود را بسنجید.
تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

مزیت‌ها و معایب جابجایی اسباب منزل به آپارتمان

افراد دلایل مختلفی برای جابجایی اسباب منزل به یک آپارتمان را دارند.
همچنین تفاوت زیادی بین زندگی در یک آپارتمان و زندگی در یک خانه حیاط دار وجود دارد.
زیرا روش زندگی در این دو کاملاً با هم متفاوت است.
یک خانه ویلایی به صورت دربست در اختیار شما قرار دارد و شما می‌توانید از حیاط , پارکینگ و بخش‌های مختلف به تنهایی استفاده کنید بدون اینکه نیاز به اجازه گرفتن از مدیر ساختمان داشته باشید و یا بخواهید هزینه اضافی پرداخت نمایید. همچنین فضای زندگی شما در یک خانه ویلایی می‌تواند بسیار مناسب‌تر از یک آپارتمان مرتفع در طبقه چندم از یک برج مثلاً 30 طبقه باشد. اما این مسئله را نیز باید بدانید که هزینه زندگی در خانه‌های ویلایی می‌تواند بسیار بیشتر از یک آپارتمان باشد. مصرف انرژی در خانه‌های ویلایی بسیار بیشتر است ازاین‌رو اگر شما به فضای اضافی نیاز ندارید می‌توانید با زندگی در یک آپارتمان کوچک هزینه‌های زندگی‌تان را به میزان زیادی کاهش دهید.
اما باید بدانید که زندگی و جابجایی اسباب منزل به یک آپارتمان نیز مشکلات خاص خود را دارد برای مثال وضعیت پارکینگ , عدم دسترسی به فضای باز , پیروی از قوانین خاص مجتمع‌ها و برج‌های مسکونی , محدودیت در رفت‌وآمد و ... از مسائلی است که در هنگام جابجایی اسباب منزل به یک آپارتمان باید به آن توجه داشته باشید.

جابجایی به آپارتمان های بلند

آپارتمان مرتفع چیست؟

طبق گزارش انجمن ملی حفاظت از آتش، مهندسین، بازرسان و معماران، یک ساختمان بلندبالا، حداقل یا بیشتر از 75 فوت / 23 متر یا تقریباً 7 طبقه است. در بیشتر موارد، دانستن جزئیات نحوه جابجایی لوازم منزل به یک آپارتمان مرتفع می‌تواند تفاوت بین یک جابجایی خوب و بد را مشخص نماید یک جابجایی که در آن همه‌چیز با توجه به برنامه و بودجه‌بندی انجام می‌شود و زمان و اعصاب شما را مدیریت نماید. آپارتمان واحدهایی از یک مجموعه ساختمان است که دارای پلاک ثبتی خاص اما واحدهای مستقل با سند تفکیکی مجزا می‌باشند.
روش جابجایی اسباب منزل به سطح آمادگی شما بستگی دارد.
اما چگونه می‌توان به یک آپارتمان مرتفع ...

بسته بندی تجهیزات ماهیگیری برای جابجایی

بسته بندی تجهیزات ماهیگیری برای جابجایی

اگر یک ماهیگیر حرفه ای هستید احتمالا برای بسته بندی تجهیزات ماهیگیری خود درهنگام جابجایی اسباب خانه نیاز به کمک دارید زیرا دوست ندارید چوب های ماهیگیری تان در حین اثاث کشی بشکند و یا آسیب ببیند. ماهیگیری تقریبا همیشه بسیار سرگرم کننده است ... اما بسته بندی ابزار ماهیگیری برای حرکت می تواند مشکل باشد.  هنگامی که شما می خواهید به خانه جدید بروید باید از وسایل ماهیگیری خود محافظت کنید، اما مشکل اصلی هنگام انتقال و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری است. 

چوب های ماهیگری
1) غالبا بلند هستند
2) دارای قطعاتی هستند که می توانند به راحتی شکسته شوند
و 3) می توانند فوق العاده گران باشند. 

شما حتما متوجه اهمیت داشتن و استفاده از تجهیزات ماهیگیری با کیفیت بالا هستید.
و می خواهید مطمئن شوید که تجهیزات ماهیگیری گران قیمت شما در طول جابجایی کاملا محافظت می شود.
اما چگونه تجهیزات ماهیگیری خود را برای جابجایی بسته بندی کنید؟
برای یادگیری بهترین راه برای محافظت و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری مطلب زیر را مطالعه کنید.

بهترین راه برای جابجایی و بسته بندی تجهیزات ماهیگیری

برای حفظ تجهیزات ماهیگیری خود در طول جابجایی خانه، شما باید از وسایل بسته بندی مناسب استفاده کنید. ایده خوب در اینجا این است که از وسایل بسته بندی مناسب برای این کار استفاده کنید البته برای خرید وسایل بسته بندی چوب ماهیگیری باید هزینه  را پرداخت کنید. شما می توانید این وسایل را از وب سایت های اینترنتی یا شرکت های ...

جابجایی وسایل خانه و محافظت از کفپوش ها و سطوح

جابجایی وسایل خانه و محافظت از کفپوش ها و سطوح

جابجایی وسایل خانه در صورتی که با دقت و توجه لازم انجام نشود می تواند منجر به آسیب رساندن به بخش های مختلف خانه شود. صرف نظر از اینکه شما از یک خانه اجاره ای خارج اسباب کشی می کنید، یا از خانه یا آپارتمان خود خارج می شوید (تا بتوانید آن را به فروش برسانید)، بسیار مهم است که خانه را در شرایط خوبی ترک کنید و بخش های مختلف آن آسیب ندیده باشد. درست مثل روز اولی که وارد آن شدید. به دنبال تهیه لیست دقیق برای کارهایی که باید انجام دهید شما می توانید کارهای تان را در زمان مناسب انجام دهید اما آخرین چیزی که می تواند موجب ناراحتی و در نتیجه مشکلات مالی برای شما گردد، آسیب اتفاقی به قسمت های مختلف خانه در روز جابجایی وسایل خانه است. 

شما مطمئنا نمی خواهید چیزی را از بین ببرید، آسیب بزنید و یا خراب کنید 

در حالی که در جابجایی وسایل خانه هستید، بهترین کار استخدام و استفاده از خدمات ...

جابجایی آکواریوم ماهی هنگام اسباب کشی

جابجایی آکواریوم ماهی هنگام اسباب کشی

 در این مقاله قصد داریم روش حمل بار و جابجایی آکواریوم در زمان اسباب کشی و اتوبار را مورد بررسی قرار دهیم. با تکیه بر تعداد زیادی از وظایف که قبل از رسیدن به روز جابجایی باید انجام داد می توان گفت که روند اسباب کشی خانه یک چالش بزرگ است، یکی از دشواری ها در زمان جابجایی انتقال حیوانات خانگی به محل جدید است. همه ی ما ممکن است در منزل خود انواع حیوانات خانگی مثل پرندگان ، سگ ها، گربه ها، خرگوش و ماهی ها را داشته باشیم. وجود  حیوانات خانگی در منزل برای ما سرگرم کننده هاست و باعث ایجاد شادی و نشاط در خانه می گردد.
با این حال، هنگامی که خبر جابجایی به شما می رسد، یکی از نگرانی های اصلی شما این است که چگونه حیوانات خانگی خود را با خیال راحت به خانه جدید خود منتقل کنید. یکی از معضلات بسیاری از افراد جابجایی آکواریوم پر از انواع ماهی های گوناگون و بعضا گرانقیمت است. اگر صاحب یک آکواریوم پر از ماهی های دوست داشتنی هستید، شما حق دارید از خودتان بپرسید «چگونه با ماهی حرکت کنم؟» برای ساده تر شدن جابجایی آکواریوم به ویژه در اسباب کشی در راه دور، برخی از چالش های ویژه را برای شما ارائه می دهیم.

جابجایی آکواریوم هنگام اسباب کشی

اولین وظیفه پیش روی شما این است که تصمیم بگیرید چه کاری با ماهی ها در هنگام اثاث کشی خانه انجام دهید. به طور طبیعی، شما دوست دارید همه انواع ماهی هایی که در اختیار دارید را نگه دارید و همچنان در خانه جدید خود از آنها لذت ببرید، آن هم همراه با آکواریوم بزرگ آنها. اما با این حال، تنها در نظر گرفتن نیازهای خود می تواند کمی خودخواهانه باشد و این قطعا یک نگرش اشتباه است. تصمیم شما در مورد اینکه با ماهی هایتان چگونه برخورد کنید نیز باید براساس شرایط زندگی شما و محل جدیدتان باشد. با توجه به این واقعیت است که ماهی ها هنگام جابجایی محیط اطرافشان به شدت تحت فشار قرار می گیرند. چگونگی مراقبت از حیوانات خانگی عزیز شما در حالی که آنها را از یک خانه به خانه دیگری منتقل می کنید، حداقل نگرانی شماست.  

متاسفانه، میزان زنده ماندن ماهی در هنگام جابجایی جابجایی آکواریوم ماهی ها ، خیلی کم است.
اگر شما قرار است به شهر یا کشور دیگری اسباب کشی و مهاجرت کنید، با ماموریت پیچیده جابجایی آکواریوم ماهی ها  به خانه جدید روبرو هستید. با این حال، ...

حمل جهیزیه عروس توسط شرکت های باربری

حمل جهیزیه عروس توسط شرکت های باربری

حمل بار و حمل جهیزیه عروس یکی از کارهای سخت و پیچیده ای است که می توان از شرکت های اتوبار درخواست نمود. اصولا جابجایی جهیزیه عروس حساسیت های خاص خود را دارد و باید دقت و توجه کافی به این موضوع داشت. این امر در گذشته تفاوت های زیادی با جهاز برون های امروزی داشته است. در قدیم معمولا جهیزیه عروس شامل چند وسیله ضروری و مقداری لباس , لوازم آرایش و ... می شد که آن ها را داخل سینی های بزرگ تزئین می کردند و روی اسب یا قاطر و یا توسط افرادی که لباس های مخصوص می پوشیدند و این سینی ها را روی سر می گذاشتند به خانه عروس و داماد منتقل می کردند. 

این کار البته مفرح و هیجان انگیز بود و با موسیقی و ساز و آواز همراه می شد.
اما مسلما امروزه با این روش نمی توان اقدام به جابجایی جهیزیه عروس نمود زیرا اولا که جهیزیه عروس و وسایل آن به طور کل با گذشته تفاوت دارد و این حجم از وسایل را نمی توان توسط نیروی انسانی جابجا کرد. همچنین ما معمولا زمان کافی برای جابجایی انبوهی از وسایل و اثاثیه نداریم از طرف دیگر چیدمان این وسایل نیز نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی دارد که باید از قبل به آن توجه داشت. جهیزیه ها معمولا وسایل سنگین و حساس زیادی را شامل می شوند که حمل و جابجایی آنها را بسیار دشوار می نماید. برای حمل جهیزیه عروس نیاز به بسته بندی ویژه و ...

جابجایی ماشین لباسشویی بدون کمک باربران

جابجایی ماشین لباسشویی بدون کمک باربران

برای جابجایی ماشین لباسشویی می توانید از شرکت های اتوبار کمک بگیرید اما اگر قصد دارید بدون نیاز به کمک باربران ماشین لباسشویی تان را جابجا کنید ما به شما کمک می کنیم تا این کار را انجام دهید.  یکی دیگر از نگرانی های مهم شما این است که چگونه وسایل خانگی سنگین خود را از خانه فعلی به خانه جدید منتقل کنید.
بهترین راه برای جابجایی ماشین لباسشویی این است که اجازه دهید افراد حرفه ای تمام پروسه پیچیده در این جابجایی را کنترل نمایند و این دستگاه سنگین را از خانه بیرون بیاورند و سپس دستگاه را با خیال راحت درون ...

جابجایی مبل راحتی هنگام جابجایی اثاثیه منزل

جابجایی مبل راحتی هنگام جابجایی اثاثیه منزل

جابجایی مبل راحتی و کاناپه بخشی از کارهایی است که برای اثاث کشی باید انجام دهیم. اسباب کشی معمولا یک دوره سخت و پرمشغله است و وظایف دشواری بدون استفاده از خدمات شرکت های ...

بسته بندی لامپ برای اسباب کشی و جابجایی

بسته بندی لامپ برای اسباب کشی و جابجایی

بسته بندی لامپ برای  جابجایی بسیار ساده است.  شما فقط باید چند قاعده ایمنی را در هنگام بسته بندی این منابع شکننده و حساس نور دنبال کنید، به این ترتیب وسایلی که به خانه جدید می برید کاملا سالم خواهند بود. علاوه بر شکنندگی، چالش دیگری که هنگام بسته بندی لامپ برای اثاث کشی وجود دارد این است که چراغ های رومیزی، چراغ های خانه و حتی لوسترها دارای اشکال عجیب و نامنظم هستند، بنابراین بسته بندی مناسب و ایمن شما نیاز به کمی دقت و توجه بیشترخواهد داشت.

چگونگی بسته بندی لامپ برای جابجایی
 

به یاد داشته باشید که ضروری است که تمام لامپ هایی که شما تصمیم گرفته اید آنها را جابجا کنید و بدون هیچ گونه صدمه ای در حین  ...

جابجایی اثاث و استخدام شرکت باربری برای اولین بار

جابجایی اثاث و استخدام شرکت باربری برای اولین بار

در صورتی که برای جابجایی اثاث منزل خود قصد استخدام شرکت باربری را دارید و این اولین تجربه شما در استفاده از خدمات شرکت هاست ممکن است جابجایی برای تان کمی سخت و پیچیده شود زیرا شما تا به حال از سرویس های یک شرکت حرفه ای در حمل اثاثیه استفاده نکرده اید. شما واقعا نمی دانید که از شرکت های اتوبار چه انتظار می رود. احتمالا شما شنیده اید که مردم می گویند خدمات جابجایی گران هستند و شما همچنین  داستان هایی در مورد جابجایی کابوس مانند با این شرکت ها و حضور افراد غریبه در خانه شنیده اید. هنگامی که برای نخستین بار یک شرکت اتوبار و باربری را استخدام می کنید، قبل از اینکه از کمک شرکت در روز حرکت استفاده نمایید، باید چیزهایی را بدانید.

راهنمایی های زیر برای استفاده از شرکت های ...

ترفندهای باربری و بسته بندی بدون جعبه مقوایی

ترفندهای باربری و بسته بندی بدون جعبه مقوایی

ترفندهای باربری و بسته بندی برای داشتن یک اسباب کشی آسان و بدون دردسر از اهمیت زیادی برخوردار است. زمانی که صحبت از بسته بندی برای  ...

نکات اتوبار و باربری ( بسته بندی چاقوها)

نکات اتوبار و باربری ( بسته بندی چاقوها)

اگر تصمیم گرفتید خانه خود را جابجا کنید نیاز به رعایت برخی نکات اتوبار و باربری در بسته بندی دارید،احتمالا در ابتدا مواردی را که می دانید می توانید بسته بندی کنید را بسته بندی می کنید و برای بسته بندی های حرفه ای و بسته بندی چیزهای سخت نیاز به راهنمایی و نکات اتوبار و باربری دارید اما شما دیر یا زود به آشپزخانه خواهید رسید. نکات اتوبار و باربری در بسته بندی وسایل مختلف به شما کمک می کند تا بتوانید یک بسته بندی ایده آل بدون خطر داشته باشید. و پس از آن، شما به سرعت متوجه خواهید شد که خود آشپزخانه یکی از سخت ترین بخش های خانه است به دلیل تعداد زیادی از اقلام که در این بخش موجود است:

 • ظروف نقره ای، ظروف چینی، ظرف کریستال
 • قوری، کاسه ها، فنجان ها، لیوان
 • لوازم آشپزخانه کوچک، لوازم آشپزخانه بزرگ
 • لوازم برقی و غیره.

برای انجام کار بسته بندی شما با چالش زیادی روبرو هستید،
آشپزخانه شما پر از موارد مشکل در بسته بندی است که نمی توانید آن ها را در ...

زمان باربری و اعلام آن پیش از اسباب کشی منزل

زمان باربری و اعلام آن پیش از اسباب کشی منزل

اجتناب ناپذیر است این که در زمان باربری و اسباب کشی ، خانه ها، قفسه ها، و کابینت ها پر از وسایل هستند و داخل آنها مملو از لباس، اسباب بازی، ظروف، کتاب ها، وسایل تزئینی، وسایل سرگرمی و موارد مختلف دیگر می باشند. فضاهای انباری , زیرشیروانی و ... با لوازم خانگی قدیمی و جعبه های گرد و خاک گرفته که انواع خاطرات را نگه می دارند و به ندرت از این گونه اشیاء استفاده می شود پر می شوند. شما حتی می توانید چیزهایی را که در گوشه ها و زیر تخت ها پنهان شده اند پیدا کنید.

هرچه زمان بیشتری در یک خانه زندگی کنید، موارد بیشتری انباشته می کنید.
شما حتی ممکن است متوجه نشوید که همه چیز را به عنوان بخشی از خانه احساس می کنید.

با این حال، هنگامی که زمان ...

باربری آسان ( نحوه بسته بندی تشک تخت)

باربری آسان ( نحوه بسته بندی تشک تخت)

باربری آسان وسایل منزل یک رویا نیست بلکه گاهی می توان به سادگی اسباب کشی کرد اگر بدانیم چگونه در هنگام شرایط سخت درست تصمیم بگیریم و بهترین کار را برای بسته بندی وسایل و جابجایی آنها انجام دهیم. یکی از کارهای مشکلی که در اثاث کشی باید انجام دهیم بسته بندی تشک های تخت است. مطمئناً تصور آن برای شما سخت است که چگونه تشک به آن بزرگی و سنگینی را بسته بندی و حمل نمایید. 
اگر بالش و تشک نرمی دارید که شب ها را روی آن استراحت می کنید و شیرین ترین رویاهای خود را می بینید و اگر تشک مورد علاقه شماست و صبح ها که از خواب بیدار می شوید کاملا سر حال و آماده برای رفتن به سر کار و درس خود هستید بهتر است تشک تان را در ...

اسباب کشی در بهار چرا بهترین انتخاب زمانی است؟

اسباب کشی در بهار چرا بهترین انتخاب زمانی است؟

بسیاری از مردم می گویند اسباب کشی در بهار بهترین موقعیت و بهار بهترین زمان برای جابجایی است. آب و هوا در نهایت گرم شده است، در پایان روز یک ساعت بیشتر نور وجود دارد، و نگرانی های زمستان به نظر می رسد مدت زیادی است که رفته است. در حالی که هر فصل دارای مزایا و معایبی برای حرکت است، به نظر می رسد که اسباب کشی در بهار نیز اشکالاتی داشته باشد.

اسباب کشی می تواند یک روند دلهره آور و استرس زا باشد. بین تلاش برای فروش خانه ، پیدا کردن یک خانه جدید، کارتن بسته بندی و پیدا کردن یک ...

باربری و انتقال مدارک پزشکی در اسباب کشی

باربری و انتقال مدارک پزشکی در اسباب کشی

باربری و انتقال مدارک پزشکی یکی از مراحل مهمی است که در حین اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل باید به آن توجه داشته باشیم. اگر در حال رفتن از شهری به شهر دیگر هستید و یا مشغول آماده سازی و ...

باربری شبانه روزی ( خدمات حمل بار شبانه روزی)

باربری شبانه روزی ( خدمات حمل بار شبانه روزی)

یکی از نیازهایی که ممکن است در زمان اسباب کشی به وجود آید نیاز به یک باربری شبانه روزی برای انجام خدمات باربری در طول ساعات یا روزهایی است که جزء تعطیلات محسوب می شود. بسیاری از افراد ممکن است شاغل باشند و در طول ساعات اداری مشغول به کار باشند و نتوانند زمانی را برای انجام کارهای اثاث کشی صرف نمایند همچنین در طول هفته ممکن است مشغله های خاص خود را داشته باشند و تمایل دارند روزهای تعطیل هفته را برای اسباب کشی و باربری در نظر بگیرند. اگر شما خودتان دست به کار شوید و بسته بندی وسایل برای جابجایی را انجام دهید که هیچ اما اگر قصد استخدام یک شرکت اتوبار معتبر برای حمل اثاثیه تان را دارید توصیه می کنیم با یک شرکت باربری شبانه روزی خوب تماس بگیرید.

لزوم استخدام باربری شبانه روزی برای باربری در شب

اثاث کشی از یک خانه به خانه ای دیگر با استرس همراه است،
زیرا کارهای سختی که شامل بلند کردن وسایل سنگین و بسته بندی است باید به خوبی انجام شود.
با این حال، با تغییر روند، عوامل حرفه ای به شما کمک می کنند تا به هر مکان مبادرت به ...

کامیون حمل اثاثیه و ویژگی های ماشین اسباب کشی

کامیون حمل اثاثیه و ویژگی های ماشین اسباب کشی

انتخاب درست در اجاره کامیون حمل اثاثیه یکی از گام های مهم برای موفقیت در اسباب کشی است. آیا شما تا به حال این جمله قدیمی را شنیده اید، "چشمان شما بزرگتر از شکم شما است؟" خوب، همان چیزی که در مورد اجاره کامیون اثاث کشی به کار می رود - کامیون به نظر می رسد که تمام وسایل خانه شما را به راحتی در خود جای می دهد، اما هنگامی که شما شروع به بارگیری وسایل تان داخل آن می نمایید، متوجه می شوید که همه چیز آن طور که شما فکر می کردید مناسب نیست. به همین دلیل است که قبل از اجاره کامیون جابجایی اثاثیه منزل بر اساس آنچه که چشمان شما به شما می گویند بسیار مهم است که بدانید که برای جابجایی وسایل منزل تان به  چه نوع ماشینی نیاز دارید.

ابعاد کامیون حمل اثاثیه

هر کامیون قادر به بارگیری و ذخیره سازی مقدار مشخصی از وسایل می باشد که اندازه های آن معمولا بر حسب متر مکعب اندازه گیری می شود. این اندازه گیری تمام فضای باز از منطقه ذخیره سازی بار در کامیون را از کف تا سقف در نظر می گیرد. این بلافاصله باعث کاهش تعداد متر مکعب های موجود در اکثر افراد می شود، مگر اینکه آنها بسته بندی کنندگان متخصص باشند، از این رو افراد معمولی به ندرت می توانند کامیون را به طور کامل از وسایل بسته بندی پر کنند. بنابراین، انتخاب کامیون حمل اثاثیه کمی بیشتر از آنچه شما انتظار دارید، در یک اثاث کشی و ...

باربری تهران ( پیش پرداخت رزرو باربری)

باربری تهران ( پیش پرداخت رزرو باربری)

انتخاب مناسب ترین باربری تهران که دارای شرایط لازم برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل و یا هرنوع کالای ما باشد اهمیت زیادی دارد. ساکنین تهرانی با خیلی عظیمی از شرکت های باربری در تهران مواجه هستند و انتخاب یک شرکت باربری خوب در تهران گاهی بسیار مشکل می شود. اگر برای انتخاب بهترین اتوبار و باربری نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید به مقالات "ویژگی های یک اتوبار و باربری خوب" و یا مقاله " انتخاب بهترین اتوبار برای اسباب کشی و حمل بار" مراجعه نمایید (یا اینجا ...

بار و شیوه درست بلند کردن و جابجایی بار توسط افراد

بار و شیوه درست بلند کردن و جابجایی بار توسط افراد

روش درست بلند کردن بار و اشیای مختلف و حمل آن ها اهمیت بسیار زیادی برای سلامتی افراد در محیط های کاری و زندگی دارد. یکی از مهم ترین عواملی که باعث شکایت و ناراحتی افراد در محیط کار و یا در انجام کار در خانه می شود صدماتی است که ناشی از بلند کردن بار و اشیای مختلف به آنها به خصوص در ناحیه کمر وارد می شود. این مسئله در افرادی که قصد جابجایی وسایل شان را نیز دارند وجود دارد اما یک کارگر به این دلیل که به صورت دائم مجبور به بلند کردن انواع وسایل مختلف است در این زمینه حساس تر است.
از آنجا که تعطیلات نوروز نزدیک و بازار خانه تکانی داغ است بر خود لازم دیدیم تا نکاتی که رعایت آنها در بلند کردن اشیای سنگین ضروری است را بیان کنیم.
بیشتر آسیب هایی که به کمر وارد می شود قابل پیشگیری است این در صورتی است که درمان آسیب های کمر بسیار مشکل و پر هزینه است. هزینه های مربوط به آسیب های کمر به طور میانگین 11645 دلار بوده است ( که این هزینه شامل هزینه غرامت کارکنان و زمان از دست رفته در محیط های کاری می شود). در اینجا برای پیشگیری از آسیب های کمری در ...

نرخ باربری بین المللی و حمل بار به سایر کشورها

نرخ باربری بین المللی و حمل بار به سایر کشورها

نرخ باربری با توجه به نوع ...

باربری و اثاث کشی و بسته بندی تصاویر و قاب عکس

باربری و اثاث کشی و بسته بندی تصاویر و قاب عکس

در باربری و اثاث کشی احتمال بروز هر گونه حادثه ای وجود دارد.حتی اگر شدیدترین تمهیدات امنیتی را به کار برده باشیم و یا از شرکت های باربری و حمل بار معتبر کمک گرفته باشیم. به هر حال حادثه به خصوص در اثاث کشی چیزی است که خبر نمی کند و اسباب کشی نیز فرایندی اجتناب ناپذیر است.
اما مهم این است که ما آمادگی مواجهه با هر نوع مشکلی را داشته باشیم.
یکی از مهم ترین اقدامات ما در این راستا بسته بندی خوب و قوی است.
بسته بندی به ما کمک می کند تا در مشکل ترین مراحل باربری و اثاث کشی نیز بتوانیم خونسردی خود را حفظ کنیم و اطمینان داشته باشیم که به بار و اثاثیه ما با مشکلی مواجه نخواهد شد. جای تعجب نیست که بیشتر شرکت های باربری و اتوبار به محض مشخص شدن روز اسباب کشی نسبت به بسته بندی وسایل اقدام می کنند.
زیرا که بسته بندی اثاثیه یک خانه برای روز اسباب کشی باید به عنوان یک فرایند کلی از ابتدا سازمان دهی و آماده سازی شود. و چند روز قبل از روز حمل اثاثیه منزل بسته بندی باید تمام شود. فرآیند بسته بندی لوازم منزل خود به عنوان یک پروژه کلی به پروژه های مختلف و کوچک تر بسته بندی تقسیم می شود.
که از بسته بندی وسایل:

 • داخل کمد ها
 • کشوها
 • و کابینت ها

و ...  تا بسته بندی جعبه کتاب های شما ، و حتی آماده سازی کلکسیون سکه های شما برای یک باربری و ...

باربری و جابجایی لوازم و ابزارآلات موسیقی

باربری و جابجایی لوازم و ابزارآلات موسیقی

باربری و جابجایی لوازم و ابزار آلات موسیقی یکی از مراحل حساس در اسباب کشی آموزشگاه های موسیقی است. همچنین بسیاری از افراد هنرمند ممکن است در منزل خود تعداد زیادی از این ابزارآلات موسیقی را داشته باشند.
جابجایی وسایل موسیقی به کلاس ها و آموزشگاه ها برای هنرمندان چندان سخت نیست
اما داستان ما مربوط به جابجایی این وسایل حساس در مسافت های طولانی است.
مگر اینکه شرکت باربری و ...

باربری و حمل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

باربری و حمل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

باربری و حمل تجهیزات پزشکی نیاز به تخصص و روش های مناسب حمل و نقل بار دارد.از این رو که این تجهیزات بسیار حساس بوده و باید در شرایط مناسبی جهت جابجایی قرار بگیرند.تجهیزات پزشکی دارای اندازه و شکل های مختلفی هستند و نیز حساس بسیار گرانقیمت نیز می باشند.حمل و جابجایی تجهیزات پزشکی می تواند بسیار خسته کننده باشد.
اگر شما در حال جابجایی تجهیزات پزشکی هستید،

وظیفه اصلی شما این است که یک شرکت اتوبار و باربری وسایل پزشکی حرفه ای پیدا کنید.
در نهایت شما یا شرکت شما ممکن است نیاز به

 • باربری و حمل تجهیزات پزشکی
 • ماشین آلات
 • و یا سایر تجهیزات الکترونیکی حساس پزشکی و آزمایشگاهی

با ارزش بالا داشته باشید.

و ممکن است از خطاهای موجود در هنگام حمل چنین محموله هایی از جمله بیمه، ادعای ضرر و زیان، دریافت هزینه خسارت ها و برخورد با کارگران حمل و نقل خسته شوید. از این رو شما تمایل دارید که از امن ترین روشها برای باربری و حمل تجهیزات پزشکی استفاده نمایید.

نیاز به جابجایی تجهیزات پزشکی

در حال حاضر این ممکن است به عنوان یک کار آسان به نظر برسد زیرا بسیاری از شرکت های ...

باربری و حمل بار سنگین و اسباب کشی گاوصندوق

باربری و حمل بار سنگین و اسباب کشی گاوصندوق

باربری و حمل بار سنگین یکی از معضلات اسباب کشی و جابجایی است.یکی از این اثاثیه سنگین که در منازل برخی از ما وجود دارد گاوصندوق است.اگر صاحب یک گاوصندوق هستید، دیر یا زود این احتمال وجود دارد که شما مجبور شوید آن را از نقطه فعلی خود به اتاق دیگری در همان خانه یا آپارتمان حرکت دهید یا حتی از یک خانه به خانه دیگری ببرید. و هنگامی که آن زمان می آید، شما با یک چالش واقعی و تصمیم گیری های بسیار مهم مواجه خواهید شد.

کار باربری و حمل بار سنگین با وزن زیاد و اثاثیه بسیار بدبار و سنگین می تواند یک کار سخت و دشوار است، به ویژه هنگامی که درگیر در پله ها و طبقات بالا و پایین می شوید. گاوصندوق می تواند به اندازه بیش از یک هزار پوند وزن داشته باشد،
اما اینکه گاوصندوق ها چرا این قدر سنگین هستند دلیل دارد.

به اندازه کافی جالب توجه است،

در حالی که یک دلیل منطقی وجود دارد که وزن فوق العاده زیاد بیشتر وسایل  سنگین وزن خانگی که در خانه ها یافت می شود مانند پیانو ها را تا حدی توضیح می دهد، این وسایل دارای هارپ های جامد چدنی در داخل آن هستند که تمام رشته ها را در یک مکان نگه می دارد.
میزهای بیلیارد نیز یک، دو یا سه اسلب فوق العاده سنگین سنگ دارند، و غیره. (برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه جابجایی میز بیلیارد ...

حمل بار ارزان و باربری و بسته بندی تردمیل

حمل بار ارزان و باربری و بسته بندی تردمیل

حمل بار ارزان و باربری شرکت اتوبار و باربری اطلس بار این بار با آموزش نحوه بسته بندی و اسباب کشی تردمیل با شما همراه شده است. تردمیل ها می توانند تا 300 پوند وزن داشته باشند که باعث می شود جابجایی آنها به سختی انجام شود. شما می توانید از یک نفر برای جابجایی تردمیل به صورت دستی کمک بخواهید، اما به دلیل حجم بزرگ و همراه با وزن زیاد تردمیل باعث می شود تا جابجایی آن به این شکل دشوار باشد. برای جلوگیری از آسیب و مشکلاتی که برای حمل کننده تردمیل به وجود می آید ،
هند تراک را به شما پیشنهاد می کنیم.

این وسیله می تواند یک تردمیل را جابجا نماید خیلی ساده تر و ایمن تر.

دقت کنید هر اندازه که قوی باشید

زمانی که پای ...

باربری و ارسال بار به شهرستان و اسباب کشی یخچال

باربری و ارسال بار به شهرستان و اسباب کشی یخچال

باربری و ارسال بار به شهرستان به صورت  ...

بسته بندی لباس های مجلسی و گرانقیمت هنگام جابجایی وسایل منزل

بسته بندی لباس های مجلسی و گرانقیمت هنگام جابجایی وسایل منزل

بسته بندی لباس های مجلسی نیز یکی از چالش‌های اسباب کشی می‌باشد. زمانی که شما در طول انجام بسته بندی لوازم منزل به کمد لباس‌ها می‌رسید احتمالاً برنامه خاصی برای بسته بندی لباس‌ها ندارید اما اگر لباس شما از پارچه‌های گران‌قیمت و حساس تهیه شده باشد برای شما مهم است که آن‌ها را بدون آسیب‌دیدگی به خانه جدید انتقال دهید. آموزش ما به شما نحوه بسته بندی لباس های مجلسی را ارائه می‌دهد. دل کندن از لباس‌هایی که دیگر نمی‌پوشید نکته مهمی است که باید آن را خوب یاد بگیرید.

 روش‌های بسته بندی لباس های مجلسی

یکی از مطلوب‌ترین روش‌ها برای بسته بندی کردن لباس های خاص و حساس این است که آن‌ها را داخل کاور مخصوصشان قرار دهید. شما احتمالاً هنگام خرید لباستان را در یک کاور مخصوص دریافت کرده‌اید. این کاور کمک می‌کند تا لباس شما بدون آسیب‌دیدگی , لک شدن , نخ کش شدن و بدون رسیدن هر نوع آلودگی به آن حمل و نگهداری شود. اگر برای لباس خود کاور ندارید می‌توانید از کیسه‌های پلاستیکی بزرگ و محکم استفاده کنید. کیسه‌های پارچه‌ای خرید در سایزهای بزرگ نیز برای این کار بسیار مناسب است. دقت کنید که داخل کیسه‌ها حتماً تمیز باشند.

روش‌های حمل لباس های حساس مجلسی

به دو روش می‌توان لباس های مجلسی بسته‌بندی‌شده را در طول اثاث کشی حمل و نگهداری نمود.
حمل لباس های مجلسی شامل:

 • تا کردن و قرار دادن داخل کارتن بسته بندی لباس
 • استفاده از کارتن رگال دار در بسته بندی لباس

می‌باشد.

استفاده از کارتن‌های معمولی برای بسته بندی لباس های مجلسی

این شاید ایده خوبی نباشد که لباس های حساس مجلسی را که معمولاً ارتفاع بلندی دارند را تا کنید و داخل کارتن روی هم بچینید. این کار باعث چروک شدن لباس‌ها می‌شود. برای لباس‌هایی که حساسیت زیادی ندارد این یک روش مطمئن است اما برای بسته بندی لباس های مجلسی توصیه می‌کنیم آن‌ها را به‌صورت آویزان بسته بندی کنید.

استفاده از کارتن رگال دار در بسته بندی لباس‌ها

یک روش که بسیار مناسب و ایده آل است استفاده از ...

نحوه بسته بندی وسایل حمام و سرویس بهداشتی در جابجایی به خانه جدید

نحوه بسته بندی وسایل حمام و سرویس بهداشتی در جابجایی به خانه جدید

نحوه بسته بندی وسایل حمام و دستشویی موضوعی است که در این پست به آن می‌پردازیم.
تنها به این دلیل که حمام کوچک‌ترین بخش خانه است به این معنا نیست که آسان‌ترین بخش اثاث کشی یا بسته بندی وسایل منزل باشد. حمام یکی از قسمت‌های خانه است که ما اغلب تمایل داریم آن را به همراه وسایل داخل آن از دید پنهان کنیم. اگرچه ممکن است تصور کنیم که داخل حمام وسایل خیلی زیادی وجود ندارد اما ما احتمالاً چیزهای بیشتری در حمام داریم که حتی ممکن است متوجه آن‌ها نباشیم. توجه به چنین جزئیاتی می‌تواند مسیر ما را در داشتن یک اسباب کشی آسان هموارتر نماید.
نحوه بسته بندی وسایل حمام بر سه اصل:
1.    مرتب‌سازی
2.    تمیز کردن
3.    سازمان‌دهی
استوار است.
احتمالاً آخرین کاری که در زمان جابجایی اسباب منزل می‌توانید انجام دهید بسته بندی وسایل حمام و سرویس بهداشتی است زیرا شما تا آخرین لحظه به آن‌ها نیاز دارید. اینجا است که شما مجبور می‌شوید سری به کابینت‌ها و قفسه‌های داخل حمام و دستشویی سر بزنید و آن را مرتب‌سازی و بسته بندی کنید.
با ما همراه باشید تا گام‌به‌گام نحوه بسته بندی وسایل حمام را بررسی کنیم:
در نحوه بسته بندی وسایل حمام یک کیسه‌زباله بزرگ در کنار خود داشته باشید زیرا با انواع چیزهایی روبرو می‌شوید که باید دور ریخته شوند.

نحوه بسته بندی وسایل حمام و بررسی داروها

بیایید با مرتب‌سازی کابینت‌ها، قفسه داروها، کشوها و بطری‌های به‌دردنخور دارو و پمادها و ... نحوه بسته بندی وسایل حمام را شروع کنیم. آن‌ها را کنار بگذارید. احتمالاً شما نیز تعدادی از بطری‌ها و شیشه‌های تمام شده یا تاریخ‌مصرف گذشته قرص و دارو را دارید. بنابراین باید تمامی این موارد را بررسی کنید تا بدانید که کدام‌یک را می‌توانید نگه دارید و کدام‌یک را باید دور بریزید.
داروهایی که:
•    تاریخ انقضای آن گذشته است
•    برچسب روی آن را نمی‌توانید بخوانید
•    روی آن برچسبی دیده نمی‌شود
•    رنگ، ظاهر، بو ،مزه یا انسجام آن تغییر کرده است
•    این دارو عوارض جانبی را ایجاد می‌کند که قبلاً رخ نداده است
•    به نظر نمی‌رسد که این دارو کار کند
•    درمان متوقف‌شده یا کامل شده است
را نگه ندارید و دور بریزید.
اما برای دور ریختن داروها آن‌ها را در دستشویی نریزید یا محتویات آن را خالی نکنید. داروها سبب آسیب و آلودگی محیط‌زیست می‌شوند زیرا آلودگی ناشی از درمان‌های شیمیایی در مواد دارویی به‌طور کامل حذف نمی‌شوند. برای اطمینان از سالم بودن داروها می‌توانید با داروساز محله خود صحبت نمایید. برای دفع داروها می‌توانید از پاک‌کننده‌های خانگی کمک بگیرید. یا با اداره دفع زباله تماس بگیرید. اگر قصد نگه‌داشتن دارویی را دارید بهتر است توجه نمایید که برخی داروها به نور و گرما حساس هستند و بهتر است آن را در جعبه مخصوص خود نگهداری و بسته بندی نمایید.
سایر داروها را می‌توانید در یک جعبه جداگانه بسته بندی نمایید.
و روی آن بنوشید دارو تا در هنگام ...

نکات بسیار مهم در بسته بندی نمودن وسایل اتاق غذاخوری

نکات بسیار مهم در بسته بندی نمودن وسایل اتاق غذاخوری

از اصلی‌ترین نکات در بسته بندی وسایل اتاق غذاخوری می‌توان به موارد و نکات ریز زیر اشاره نمود.

اگر شما هم قصد جابجایی دارید بهتر است تا از این تکنیک‌ها برای اسباب کشی استفاده نمایید.

این خود سبب می‌شود تا بتوانید تجربه‌ای بهتر و دل‌نشین‌تر از جابجایی‌تان داشته باشید.

آماده کردن اتاق خوردی برای اسباب کشی قطعاً نیاز به زمان و دقت بیشتری خواهد داشت.

با توجه به وجود ظروف کریستال, شیشه‌ای و چینی و دیگر ظروف باارزش و بسیار حساس و شکننده و توجه خاص شما به آن‌ها باید در جابجایی و حمل آن‌ها بسیار دقیق اقدام کرد تا از آسیب‌های احتمالی بتوان جلوگیری به عمل آورد.

نکات بسیار مهم در بسته بندی وسایل اتاق غذاخوری

ظروف چینی و کریستال‌ها

این ظروف اصولاً باارزش می‌باشند و قیمت‌های بالایی نیز دارند، پس در مرحله ...

حمل کمد ها و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران با شرکت باربری

حمل کمد ها و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران با شرکت باربری

جابجایی وسایل منزل در شرق تهران یک راهنمای کامل برای حرکت دادن وسایل و جابجایی آنها در اسباب کشی در اختیار شما قرار می دهد.اگر شما در حال جابجایی اثاثیه منزل هستید و دارای کشو یا کمد لباس هستید که باید جابجا شود، می دانید که این قطعات سنگین بدبار بوده و حرکت دادن شان دشوار است. از این راهنمایی استفاده کنید تا به شما کمک کند تاکمد و قفسه های تان را برای باربران شرکت اتوبار و باربری آماده کنید یا خودتان آن را حرکت دهید.

از فضای داخلی آنها برای حمل بار استفاده کنید

 • کمدها 
 • کشوها 
 • و قفسه ها

یک مکان عالی برای بسته بندی لباس و بالش های اضافی هستند،

البته هنگامی که تمام وسایل داخل آنها را خالی و بسته بندی کرده باشید.

این گونه وسایل به عنوان پوشش عمل می کند و یک فضای عالی برای قرار دادن قطعات بزرگ و نرم مانند:

 •  کوسن های مبل
 • انواع بالش ها
 • و لباس ها

 فراهم می کند

آنها در جای مناسب قرار دهید و هرگز نباید فراموش کنید که درون آنها را یک سری از وسایل تان را بسته بندی کردید ... 

راهنماییهای بیشتر را از ما در باربری و  ...

باربری داخل شهری تهران و تمیز کردن انباری

باربری داخل شهری تهران و تمیز کردن انباری

باربری داخل شهری تهران اطلس بار به شما کمک می کند تا گاراژ و انباری خانه خود را در پنج مرحله اسباب کشی کنید گاراژ اغلب آخرین جایی است که برای بسته بندی و اسباب کشی به سراغ آن می رویم. ما در گاراژ و انباری خانه خود ممکن است خیلی از وسایل اضافی و بی اهمیت را روی هم تلنبار کرده باشیم. انباری ها معمولا پر از وسایلی است که ممکن است روزگاری به کار ما بیاید اما در بیشتر مواقع از آنها استفاده ای نمی کنیم.

انباری خانه های ما اغلب به جایی برای پرتاب وسایل اضافی به درون آن تبدیل شده است. اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به پایان رسیده است اکنون نوبت آن است که به سراغ انباری برویم و وسایل داخل آن را نیز بسته بندی کنیم. با کمی برنامه ریزی و تیزهوشی می توانید انباری خانه تان را خلوت کنید و بسته بندی را بهتر انجام دهید و نیز مقداری پول نیز به جیب بزنید. اکنون این سوال پیش می آید که چگونه در ...

باربری در شمال تهران و اسباب کشی حیوانات خانگی

باربری در شمال تهران و اسباب کشی حیوانات خانگی

باربری در شمال تهران و اتوبار در شمال تهران توسط اتوبار و باربری اطلس بار تهران در این مقاله قصد دارد تا به شما توصیه هایی به جهت جابجایی حیوانات خانگی در اسباب کشی و حمل اثاثیه نماید. شرکت خدمات اسباب کشی  ...

باربری و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی با نوجوانان

باربری و حمل اثاثیه منزل ، اسباب کشی با نوجوانان

حمل اثاثیه منزل برای بسیاری از ما دشوار است اما برای یک نوجوان که در حال حاضر مسائل مربوط به سن خود را تجربه می کند این مسئله دشوار تر است. نوجوانان در حال طی کردن اولین مراحل اجتماعی شدن هستند و باربری و  جابجایی اثاثیه منزل اصلا خبر خوشایندی برای آنها نیست. هدف از این مقاله داشتن نوجوانانی شاد در اتوبار، باربری و حمل اثاثیه منزل به یک خانه جدید است.

با جابجایی خانه، زندگی آنها کاملا پیچیده تر می شود.

 • از دست دادن دوستان قدیمی
 • رفتن به مدرسه جدید
 • یک محله جدید

به خصوص در این گروه سنی سخت است.

اما کمک به آنها در مورد آشنایی با مدرسه جدید، کمک به پیدا کردن دوستان جدید و شناختن محله جدید،باعث می شو تا به راحتی این مشکلات را پشت سر بگذارند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در برخورد با این مشکل ارائه می شود. اگر نوجوان شما مایل به ترک خانه فعلی نیست این کاملا طبیعی است. از دست دادن تمامی چیزهای آشنا همیشه ترسناک است.

مجله باربری و حمل اثاثیه منزل

جابجایی برای هر عضو خانواده سخت است،

اما به خصوص برای نوجوانانی که از مدرسه، دوستان، باشگاه ها و دیگر موارد مرتبط به خود دور می شوند، کمتر قابل درک است. حتی اگر این جابجایی برای خانواده مفید باشد اما نوجوان ممکن است با آن مقابله کنند و در برابر این تصمیم خانواده از خود مقاومت به خرج دهد

اگر فکر می کنید آن را می پذیرد خودتان یک مجله در زمینه باربری و حمل اثاثیه منزل برای فرزند نوجوان تان بخرید. یک مجله در مورد اسباب کشی ، جابجایی و حمل اثاثیه گوناگون می تواند وسیله خوبی برای فرزند نوجوان شما باشد تا بتواند احساسات خود را از این جابجایی به خوبی بیان نماید. اگر نوجوان شما مایل به ...

باربری و اسباب کشی و چک لیست اسباب کشی

باربری و اسباب کشی و چک لیست اسباب کشی

قطعا شما هم از افرادی هستید که ...

باربری ارزان قیمت چه نوع خدماتی را ارائه می نماید؟

باربری ارزان قیمت چه نوع خدماتی را ارائه می نماید؟

باربری ارزان قیمت واژه ای است که این روزها از طرف ...

قیمت باربری بین شهری چگونه محاسبه می شود؟

قیمت باربری بین شهری چگونه محاسبه می شود؟

نرخ و قیمت باربری در شهرهای مختلف و در مسیرهای بین شهری از مسائلی است که افراد در هنگام استخدام شرکت های باربری باید توجه زیادی به آن داشته باشند زیرا در مورد قیمت باربری بین شهری و هزینه حمل بار هر دو طرف باید توافق کامل داشته باشند و قیمت  از همان ابتدای کار مشخص شود تا پس از پایان کار هیچ یک از طرفین نتواند چیزی به آن مبلغ اضافه کرده یا از آن کم نماید.
بسیار دیده شده است که شرکت های باربری در ابتدای کار مبلغی را به عنوان هزینه حمل اثاثیه بیان می کنند اما پس از پایان کار لیستی از هزینه های اضافی را به دست مشتری می دهند تا پرداخت کند. از این رو بهتر است با شرکتی کار کنید که از همان ابتدا در مورد قیمت و نرخ آن ها شفاف باشد.
باربری به دو شکل باربری درون شهری و ...

جابجایی اثاثیه منزل و محل کار و حمل وسایل سنگین

جابجایی اثاثیه منزل و محل کار و حمل وسایل سنگین

جابجایی اثاثیه منزل به خصوص وسایل سنگین و بدبار یکی از مشکلات ما در زمان اسباب کشی است. وسایل سنگین را باید به صورت تخصصی بسته بندی و حمل کرد و برای جابجایی آنها باید از تجهیزات اثاث کشی مناسب استفاده کرد.

این تجهیزات کار جابجایی اثاثیه منزل را بسیار ساده تر کرده و زمان اسباب کشی را کاهش می دهد.

اکنون به ارائه نکاتی مهم در خصوص جابجایی اثاثیه منزل به مکان جدید می پردازیم

جابجایی اثاثیه منزل و بارهای سنگین

بارهای سنگین که در تمامی منازل وجود دارند در ...

حمل بار و آشنایی با روشهای مختلف حمل بار و اتوبار

حمل بار و آشنایی با روشهای مختلف حمل بار و اتوبار

حمل بار یکی از مهم ترین نیازهای بشر در طول تاریخ بوده و هست.

پیش از هر توضیح بیشتر در مورد ...

قیمت و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت و هزینه های اسباب کشی در تهران

قیمت و هزینه های اسباب کشی در تهران از اصلی ترین نکات برای افرادی است که قصد جابجایی دارند. با توجه به نرخ نامه های اتحادیه هنوز قیمت مشخصی برای هزینه های اسباب کشی در تهران وجود ندارد و هرکدام از شرکت های باربری قیمت های خود را به صورت دلخواه بیان می نمایند.
این مسئله به خودی خود توانسته است نارضایتی مشتریان را به همراه داشته باشد.
قطعاً شما هم اگر قصد جابجا شدن داشته باشید دوست دارید که هزینه های اسباب کشی و باربری تان را به صورت دقیق در همان ابتدای امر داشته باشید. چراکه این کاری است که نیاز به بودجه‌بندی دارد و قطعاً حق طبیعی مشتریان است که از همان ابتدا از قیمت نهایی اطلاع داشته باشند.

ابهام در تعرفه و هزینه های اسباب کشی

البته منظور ما از اینکه می‌گوییم نرخ و میزان مشخصی برای حق‌الزحمه خدمات باربری در تهران وجود ندارد این نیست که از طرف اتحادیه هیچ مرجع خاصی برای هزینه اسباب کشی در تهران تعیین نشده است اما به دلیل اینکه پروژه جابجایی بار برای هر خانه یا شرکتی متفاوت است ازاین‌رو واضح است که قیمت باربری نیز برای پروژه‌های مختلف متفاوت خواهد بود. از مهم‌ترین دلایل مشخص نبودن نرخ اسباب کشی در تهران و به‌طور کل در تمامی شهرها می‌توان موارد زیر را برشمرد:

مشخص نبودن حجم بار

یکی از مهم‌ترین علل مشخص نبودن قیمت این است که قیمت به‌شدت به میزان و حجم باری که قرار است جابجا شود بستگی دارد. مسلماً اسباب و اثاثیه منزل هرکسی با خانواده دیگری متفاوت است و روشی که برای حمل‌ونقل اسباب و اثاثیه و بسته‌بندی برای هر خانه به کار می‌رود با سایر خانه‌ها فرق می‌کند. به‌عنوان‌مثال ممکن است در یک‌خانه اشیای عتیقه زیادی وجود داشته باشد که به بسته‌بندی بسیار محکم و با دقت نیاز دارد.
و یا در خانه‌ای انواع و اقسام وسایل سنگین مثل:
•        تردمیل
•        میز بیلیارد
•        گاوصندوق
•        سایدبای‌ساید
و ...
وجود دارد.
ممکن است شما از خانواده‌های هنرمند علاقه‌مند به موسیقی باشید که در منزلتان انواع سازها مانند پیانو و ... داشته باشید می‌بینید که وسایل زندگی شما با وسایل و لوازم منزل خانواده‌ای دیگر متفاوت است پس هزینه‌ها نیز برای این دو خانواده می‌تواند به میزان زیادی فرق داشته باشد. این تفاوت در وسایل منزل است که باعث تفاوت در هزینه اسباب کشی در تهران می‌شود و به دلیل مشخص نشدن این مسئله در ابتدای کار حمل اثاثیه منزل ممکن است در انتها موجب بروز سوءتفاهم در مشتریان شود.
حتی بسته به تعداد ...

دکوراسیون ورودی خانه و ایده هایی برای ورودی آن

دکوراسیون ورودی خانه و ایده هایی برای ورودی آن

دکوراسیون ورودی خانه نمای کلی خانه شما را نمایش می‌دهد. یکی از بخش‌های مهم منزل شما ورودی آن است اما در بیشتر مواقع توجه چندانی به ظاهر و نمای آن نمی‌شود. در هنگام ورود به منزل اولین بخشی که جلب‌توجه می‌کند راهروی ورودی است. اگر هنوز فکری برای ورودی منزل خود نکرده‌اید بهتر است یک دکوراسیون زیبا برای این بخش در نظر بگیرید با این کار می‌توانید ذهنیت افرادی که به خانه شما وارد می‌شوند را تغییر دهید. ما اینجا هستیم تا به شما ایده‌های الهام بخشی برای طراحی دکوراسیون راهرو منزلتان ارائه دهیم.

اهمیت طراحی دکوراسیون ورودی خانه

ورودی خانه نیز بخشی از دکوراسیون منزل شما است و تمیز و مرتب بودن آن اهمیت زیادی در دیده شدن دکوراسیون سایر بخش‌های منزل شما دارد. شما می‌توانید با اضافه کردن جزئیات بسیار ظریف راهرو و ورودی خانه خود را به بهترین شکل ممکن بیارایید. حضور یک تابلو نقاشی جسورانه, گل‌های زیبا , آینه و میز کنسول , رنگ‌های مناسب , لوازم دکوری زیبا و ... در راهرو آن را به یک بخش جذاب تبدیل می‌کند. ضمن اینکه نباید هماهنگی راهرو با دیگر قسمت‌ها را نادیده گرفت اما می‌توان تمایزهایی میان طراحی دکوراسیون داخلی راهرو و دیگر بخش‌ها در نظر گرفت.
در اینجا تعدادی از عناصر بسیار مهم و ضروری جهت ایده برای ورودی منزل وجود دارد:

طراحی داخلی دکوراسیون راهرو منزل با نور

...

باربری و اتوبار و تاریخچه پیشرفت و تحول حمل و نقل

باربری و اتوبار و تاریخچه پیشرفت و تحول حمل و نقل

جابجایی و انتقال:
•        انسان‌ها
•        کالاها
•        و اموال
از جایی به جای دیگر باربری و اتوبار اطلاق می‌شود.
این جابجایی می‌تواند با شرایط گوناگون و با جزئیات کاملاً متفاوت انجام شود.
این روزها با توجه به بزرگ‌تر شدن شهرها و ایجاد راه‌های جاده‌ای شاهد تجربه‌های متنوعی از جابجایی و حمل‌ونقل هستیم. همه افراد بلااستثنا در طول زندگی خود حداقل یک‌بار چنین تجربه‌ای را داشته‌اند چه برای ارسال بار به شهر ، محله و محدوده‌ای دیگر و چه برای اسباب کشی و حمل اثاثیه خود برای جابجایی منازل البته این جابجایی‌ها شامل سفرهای انسانی نیز می‌شود.

مراحل توسعه و پیشرفت باربری و اتوبار

از ابتدایی‌ترین تا پیشرفته‌ترین مراحل پیشرفت و توسعه تمدن‌ها همیشه جابجایی از مهم‌ترین دغدغه‌های انسان‌ها بوده است.
این جابجایی می‌تواند شامل:
•    جابجایی مایحتاج زندگی
•    محصولات کشاورزی
•    انواع کالا و حیوانات
و ...
بوده باشد.
جابجایی و حمل‌ونقل امری ضروری و غیرقابل‌اجتناب در زندگی بشر بوده و هست.

تاریخچه جابجایی

پیش از شکل‌گیری هر نوع حمل‌ونقل انسان‌ها آرزوی سفر نداشتند اما زمانی که نیاز به سفر را ا حساس کردند آن‌ها با پا سفر می‌کردند و وسایل و کالاها را خود حمل می‌نمودند. آیا می‌توانید تصور کنید که از شمال تا جنوب کشور را با پای پیاده سفر کنید آن هم با انبوهی از وسایل و اسباب؟!!!

مهم‌ترین اختراعات بشر جهت پیشرفت جابجایی

خوشبختانه 3 تا 4 هزار سال پیش از میلاد مسیح انسان‌ها دریافتند که می‌توانند از حیواناتی مثل اسب , الاغ و شتر برای حمل‌ونقل و مسافرت استفاده نمایند. به‌کارگیری حیوانات درزمینهٔ حمل‌ونقل و جابجایی از اقدامات مؤثر بشر برای رونق این صنعت می‌باشد. اما اختراع چرخ یکی از مهم‌ترین اختراعات بشر به‌خصوص درزمینهٔ پیشرفت ...