توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی

توصیه اسباب کشی که البته باید قبل از جابجایی و پس از آن به آنها توجه نمایید در این کار بسیار به شما کمک خواهند کرد. در اینجا نه توصیه مهم پیش و پس از اسباب کشی را آورده ایم امیدواریم به دردتان بخورد.بزودی از هیجان مستقر شدن در خانه جدیدتان کاسته شده و وحشت باز کردن جعبه ها و جا به جا کردن آن ها جایگزین می شود. در این جا توصیه های اسباب کشی کارشناسی شده و مورد تاییدی به شما ارایه می دهیم تا در زمان اسباب کشی کاملا آماده باشید.

وسایل خود را آراسته و محکم بسته بندی کنید.

بهتر است تمام وسایل خود را بسته بندی کنید.

تمام سعی خود را به کار برید تا بسته بندی ها محکم و مرتب باشند. با انجام این کار شما می توانید اسباب کشی راحت و مطمنی داشته باشید. جابجایی وسایل بسته بندی نشده می تواند بسیار سخت باشد و باعث آسیب رساندن به آنها نیز شود از مهم ترین توصیه های اسباب کشی بسته بندی اصولی و مناسب است.

توصیه های اسباب کشی

استفاده از وسایل مناسب برای بسته بندی مثل:

  •     جعبه ها و کارتن های مقاوم
  •     کاغذ باطله , روزنامه , پتو و پلاستیک حباب دار به عنوان ضربه گیر
  •     چسب پهن و محکم
  •     برچسب و ماژیک برای علامت زدن

نیز از دیگر توصیه های اسباب کشی آسان و بدون دردسر است.

توصیه های اسباب کشی و برچسب زدن بر روی جعبه ها

از دیگر توصیه های اسباب کشی برچسب زدن روی جعبه ها و بسته بندی هاست.

جعبه ها را با نوار چسب های پهن یا طناب محکم ببندید و بعد بر روی آن برچسب بزنید، بر روی برچسب نام وسایلی که در آن جعبه بسته بندی شده را بنویسید تا در موقع باز کردن آن دچار مشکل نشوید. به عنوان مثال اگر کارتنی حاوی ظروف حساس و شکستنی است روی آن برچسب شکستنی بزنید. رعایت توصیه های اسباب کشی در برچسب زنی جعبه ها باعث می شود تا کسی که جعبه را حمل می کند دقت بیشتری داشته باشد و نیز در هنگام باز کردن جعبه ها برچسب زدن بسیار به کار می آید. به این ترتیب شما دقیقا می دانید هر جعبه داخل چیست و مربوط به کدام بخش منزل است.

کمدها را بسته بندی نکنید

از دیگر توصیه های اسباب کشی که اهمیت زیادی دارد این است که برای اسباب کشی از اتوبار و باربری های متخصص و ماهر کمک بگیرید و از آنها بخواهید تا در روز اسباب کشی برای شما جعبه, کارتن و  قفسه لباس بیاورند. از توصیه های اسباب کشی ما در بسته بندی لباس به شما این است که لباس های خود را در کارتن های رگال دار بسته بندی کنید. شما می توانید به جای اینکه لباس های خود را داخل چمدان بگذارید، براحتی آن ها را در جعبه لباس آویزان کرده و به راحتی به خانه جدید ببرید. با رعایت این توصیه های اسباب کشی دیگر لازم نیست تا شما زمان زیادی برای اتو کردن لباس ها صرف کنید.

ماشین اسباب کشی مناسب از دیگر خدماتی است که باربری ها در اختیار شما قرار می دهند. انتخاب ماشین اسباب کشی مناسب بسته به نیاز و حجم وسایل شما دارد:

  •     کامیون یا کامیونت
  •     وانت و نیسان
  •     خاور و یا تریلر

مسقف بودن ماشین اسباب کشی نیز از دیگر توصیه های اسباب کشی است که اهمیت زیادی دارد.

ماشین باربری و ماشین اسباب کشی

وسایل رفاهی را در منزل جدید فراهم کنید

زمانبندی بسیار مهم و کلیدی است.

هنگامی که به زمان اسباب کشی نزدیک می شوید بهتر است که با یک شرکت خدماتی تماس گرفته و از آن ها بخواهید که خدمات رفاهی را در منزل جدید شما فراهم کنند. انجام دادن این کار بسیار مهم است اگر  منزل جدید شما نوساز بوده و یا مدت زمان زیادی خالی بوده باشد. توصیه های اسباب کشی پیش از جابجایی آماده سازی منزل جدید است. این توصیه را جدی بگیرید تا پس از انتقال وسایل دیگر کاری جز چیدمان آنها نداشته باشید.

به آسانی خداحافظی کنید

رفتن از یک خانه با احساسات عاطفی شدید می تواند رنج آور باشد.

احساسات خود را کنترل کنید.

برای رفتن به خانه جدید، دکوراسیون جدید و آشنا شدن با چیزهای نو هیجان زده شوید. بدین ترتیب می توانید از رنج دوری خود بکاهید.

وسایل بسته بندی نشده را قبل از اسباب کشی به منزل جدید منتقل کنید

یکی از توصیه های اسباب کشی مهم جابجایی وسایل بدون جعبه است.

سعی کنید قبل از اسباب کشی وسایلی مانند

  •     لباس ها
  •     وسایل بسته بندی نشده داخل حمام و دستشویی
  •     و سایر وسایلی که نتوانسته اید بسته بندی کنید

را به منزل جدید ببرید.

وسایل گرانقیمت را با ماشین شخصی خودتان ببرید.

زیرا جا به جا کردن این وسایل بدون جعبه در شلوغی روز اسباب کشی بسیار سخت خواهد بود.

زندگی در منزل جدید را تجسم کنید

تجسم منزل جدید از دیگر توصیه های اسباب کشی است.

پیشنهاد می کنیم برای راحتی بیشتر خودتان این کار را انجام دهید.

زمانیکه باربرها فرش ها را به داخل خانه می آورند شما می توانید جای تابلو ها را در خانه تجسم کنید. با باز کردن وسایل بسته بندی شده در خانه جدید می توانید احساس کنید که در خانه خودتان هستید. اگر با مکان های جدید خیلی دیر احساس راحتی می کنید انجام این گونه توصیه های اسباب کشی به شما کمک زیادی می کند. شما می توانید با باز کردن تابلو ها و وسایل مورد علاقه تان و طراحی و دکور کردن آنها خیلی سریعتر با خانه جدیدتان کنار آمده و احساس راحتی کنید.

توصیه های اسباب کشی در ملاقات با همسایه ها

از توصیه های اسباب کشی به منزل جدید آشنایی با همسایه هاست.

مطمنا، یک سلام دوستانه با مقداری غذای خانگی می تواند راه خوبی برای آشنایی با همسایه های جدیدتان باشد. همچنین می توانید برای انتخاب رنگ برای اتاق ها و دکوراسیون از همسایه خود کمک گرفته و بدین ترتیب با آن ها آشنا شوید.رعایت این گونه توصیه های اسباب کشی به شما در آشنایی با مکان جدیدی که قرار است مدت زیادی آنجا زندگی کنید کمک می کند.

توصیه های اسباب کشی در کشف محله جدید

آشنایی با محله جدید از دیگر توصیه های اسباب کشی است. می توانید در محله جدید خود پیاده روی کرده و خود را به همسایه ها و مغازه های اطراف معرفی کنید. بدین صورت می توانید برای کودک خود مهدکودک خوب و برای نوجوان خود یک مدرسه مناسب پیدا کنید

سعی کنید توصیه های اسباب کشی را رعایت کنید تا یک اسباب کشی ایده آل و آسان داشته باشید. با رعایت توصیه های اسباب کشی می توانید تا اندازه ای از بار زحمت و سختی اثاث کشی بکاهید. در هر مرحله از اسباب کشی می توانید با شرکت اتوبار اطلس بار تماس بگیرید و در زمینه توصیه های اسباب کشی مشاوره دریافت نمایید.

commnet_avatar

رضا صابری

1396/10/21 06:07:54 ب.ظ

نکات خوبی بود برای اسباب کشی مطالبتون برای اسباب کشی و باربری خیلی مفیدند ممنون

پاسخ
commnet_avatar

شیوا

1396/03/06 10:15:25 ق.ظ

برای وسایل کوچک میشه از این مطالب کمک گرفت ولی نهایتا باید خودمون هم وسایل رو بسته بندی کنیم و برای وسایل بزرگ و سنگین و قیمتی از باربری کمک بگیریم

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد