چگونه با هزینه کمتری اسباب کشی کنیم!

چگونه با هزینه کمتری اسباب کشی کنیم!

خریدن یا اجاره کردن خانه جدید به اندازه کافی هزینه بر است، به آسانی هر کسی نمی تواند استطاعت مالی برای پرداخت پیش قصد یا ودیعه، پرداخت اجاره در اول و آخر ماه و هزینه باربری  (اتوبار)را داشته باشد. همه برای یک بار هم که شده تجربه یک اسباب کشی را دارند بناربراین در اینجا کارشناسان مالی به ما توصیه هایی می کنند که چگونه هزینه ها را مدیریت کنیم.

حذف وسایل اضافی

از دست وسایل اضافی راحت شوید! بسته بندی و اسباب کشی زمانی راحت تر خواهد بود که شما وسایل اضافی خود را دور ریخته باشید. بهترین قسمت این کار این است که شما ممکن است با خلاص شدن از دست این وسایل اضافی کسب درآمد هم کرده باشید. با دور ریختن وسایل اضافی هزینه اسباب کشی را کاهش دهید. شما می توانید با شروع بسته بندی وسایل به این فکر کنید که چه وسایلی اضافی هستند مانند لباس هایی که در ته کمد شما پنهان شده اند یا وسایل غیر قابل استفاده ای که در انباری خانه نگهداری می شود.

باربری حرفه ای

یک باربری  (اتوبار)حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا هزینه کمتری را پرداخت کنید. از باربری ها برای چگونگی بسته بندی کمک بگیرید تا در زمان اسباب کشی خسارت کمتری ببینید. از این گذشته بسیار مهم است که در زمان بسته بندی از کاورهای نایلونی استفاده کنید زیرا هم در گرفتن فضا هم در هزینه صرفه جویی می شود.

اجاره نامه خود را فسخ نکنید

اگر اخیرا خانه ای را اجاره کرده اید سعی کنید تا در زمان موعد اجاره در آن خانه بمانید و زودتر از زمان پایان اجاره خانه را خالی نکنید. اگر زودتر از موعد اجاره نامه خود را فسخ کنید پیامدهای مالی زیادی خواهد داشت.

مقیم نشوید

خانه اجاره ای خود را نخرید. زیرا اگر این کار را انجام دهید پشیمان خواهید شد. مطمنا خانه اجاره ای که به آن اسباب کشی کرده اید را کاملا دوست نخواهید داشت. ما باید در برابر انتظارات خود واقع بین باشیم اما شما نمی خواهید که هزینه زیادی را صرف خانه ای بکنید که نیاز به تعمیر اساسی دارد تا به ایده ال و سلیقه شما نزدیک شود

 

 

 

 

محمدی

1396/03/20 10:48:14 ق.ظ

مورد آخر واقعا جالب بود مقیم نشوید، ما معمولا به انتظاراتمون اهمیت نمیدیم و این یک تلنگر بود واسه من واقعا جای فکر داره

پاسخ

داربستان مرجع داربست و ساختمان

1396/03/20 10:10:12 ق.ظ

بسیار عالی

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد