اتوبار و جابجایی (اسباب کشی آری یا نه؟)

اتوبار و جابجایی (اسباب کشی آری یا نه؟)

جابجایی اسباب منزل و باربری یکی از کارهایی سخت و پردردسر است و با وجود مشکلات زیادی که باربری دارد حقیقتا باربری یک چالش بزرگ در زندگی افراد محسوب می شود.
چندین تصمیم مهم در زندگی هر فرد وجود دارد که بهتر است با آنها خیلی محتاطانه روبرو شد از جمله ازدواج، تغییر شغل و اسباب کشی . وقت آن رسیده است که از خود بپرسیم آیا چنین رویداد مهمی را انجام دهیم یا خیر، بسیاری از مردم از روش جفت کردن و جبران کردن استفاده می کنند.

لیستی از سوالات زیر برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اثاث کشی و جابجایی اسباب منزل ایده خوبی هست یا خیر، ایجاد شده است. پاسخ این سوالات صادقانه است، و شما ممکن است با نتایج شگفت زده شوید!
پیش از تصمیم گیری برای اتوبار و جابجایی اثاثیه تان به این سوالات خوب دقت کنید و پاسخ های صادقانه بدهید. پس از آن متوجه خواهید شد که آیا حمل اثاثیه منزل به یک خانه جدید به نفع شما هست یا اصولا ضرورتی برای این کار وجود دارد یا خیر؟
این لیست را در جدول زیر پر کنید.

اسباب کشی بله یا خیر

1. آیا می خواهید به کسی نزدیک شوید؟
بله
نه
2. آیا اتوبار و جابجایی منزل به شما اجازه می دهد به عنوان یک فرد رشد کنید؟
بله
نه
3. آیا شما در مورد رفتن به شهر مورد نظر هیجان زده شده اید؟
بله
نه
4. آیا شما قرار است هر یک از افراد خاصی که بخشی از زندگی شما هستند را ترک کنید؟
بله
نه
5. آیا مدارس مناسب برای فرزندان شما در محل جدید وجود خواهد داشت؟
بله
نه
6. آیا میزان جرم در محله فعلی و محله جدیدتان قابل تحمل است؟
بله
نه
7. آیا اتوبار و جابجایی مسکن مقرون به صرفه خواهد بود؟
بله
نه
8. آیا فرصت شغلی بهتری دارید؟
بله
نه
9. آیا تغییر آب و هوا به نفع شماست؟
بله
نه
10. آیا می توانید فعالیت های فوق برنامه ای را ادامه دهید که  از انجام آن ها لذت می برید؟
بله
نه
11. آیا مردم را در شهر جدید می شناسید؟
بله
نه
12. آیا همسر و فرزندانتان با جابجایی اسباب منزل و اثاث کشی خوشحال و سازگار خواهند بود؟
بله
نه

نتیجه تست برررسی اتوبار و جابجایی

اگر بیشتر پاسخ های شما به سوالات بالا بله بود خب شما می توانید به راحتی جابجا شوید و اتوبار و جابجایی شما موفقیت آمیز خواهید بود. اما اگر بیش از سه پاسخ منفی داشته باشید بهتر است تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام دهید و یا در مورد اتوبار و جابجایی وسایل منزل تان به خانه ای جدید بیشتر فکر کنید. به این مسئله فکر کنید که رفتن شما می تواند به نفع شما باشد یا ماندن شما!!
ضرورت های رفتن و ضرورت های ماندن را در لیست های جداگانه بررسی کنید.
و آن را با هم مقایسه نمایید.

این تست تا اندازه ای می تواند به شما کمک نماید برای اتوبار و جابجایی خود تصمیم بهتری بگیرید البته اگر تا به حال در مورد رفتن و ماندن مردد بوده اید. اگر دلایل شما برای حرکت کردن و جابجایی اثاثیه به خانه ای جدید , به شهری جدیدی یا حتی به کشوری جدید قانع کننده است و این به نفع شماست می توانید هر چه زودتر برای این کار اقدام نمایید اما اگر ابهاماتی در این مسئله برای شما وجود دارد کمی صبر کنید.

روی تصمیم خود بهتر فکر کنید و برای این کار با افراد دیگری نیز مشورت نمایید. تصمیم خود را پس از بررسی و تحقیقات کامل بگیرید. پیش از تمصیم گیری حتما با اعضای خانواده تان مشورت نمایید و نظرات آنها را نسبت به جابجایی خانه و اثاث کشی بپرسید. اتوبار و جابجایی چیزی نیست که شما بخواهید به تنهایی برای آن تصمیم گیری کنید و باید تمام اعضای خانواده تان نسبت به این امر آگاه بوده و از دلایل شما برای رفتن مطلع باشند. این به آنها کمک می کند تا سریعتر و بهتر با شرایط جدید کنار بیایند.

اتوبار و جابجایی

دلایل اتوبار و جابجایی منزل

افراد برای جابجا شدن و دل کندن از محله , شهر یا کشوری که در آن بزرگ شده اند و خانه ای که از آن خاطرات زیادی دارند دلایل مختلف و متعددی دارند.
پیشرفت های شغلی
تحصیلات
و ازدواج
از جمله مهترین دلایلی است که افراد به خاطر آنها حاضر می شوند تمامی این خاطرات را ترک کرده و تن به اتوبار و جابجایی دهند. اما این همه ماجرا نیست دلایل متعدد دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود افراد ترغیب به رفتن شوند. شرایط بد زندگی و نا امن بودن محله فعلی یکی دیگر از این دلایل است. ممکن است افراد به دلیل این که نمی توانند به خوبی با شرایط محله یا حتی شهر خود کنار بیایند اقدام به جابجایی می زنند. مدرسه بچه ها , تعویض خانه با یک خانه بزرگتر و بهتر و شرایط بهتر رفاهی و زندگی در محل یا شهر جدید باعث می شود افراد تمایل به اتوبار و جابجایی وسایل منزل شان داشته باشند.
تنوع طلبی از دیگر دلایل جابجایی است.
خیلی از افراد دوست ندارند برای مدت طولانی در یک خانه یا در یک محل زندگی کنند.
این ها شاید افرادی ماجراجو باشند که برای تنوع طلبی و دوری از یکنواختی حاضرند مشکلات و سختی های یک اسباب کشی را به جان بخرند و به دنبال خواسته های شان بروند البته در نظر بیشتر این افراد حمل اثاثیه و باربری آنقدر ها هم مشکل نیست
و برای آن ها یک تفریح لذت بخش محسوب می شود.

تغییر شرایط زندگی علت اصلی اتوبار و جابجایی

یکی از مهم ترین دلایل اتوبار و جابجایی منزل تغییر شرایط زندگی است.
بچه هایی که بزرگ می شوند و نیاز به فضای بزرگتر و امکانات بیشتری دارند.
وسایل بچه ها , اسباب بازی های شان , سر و صدا و دوستان شان زیاد شده است و اتاق های شما کوچک و کوچک تر. در این زمان به نظر می رسد باربری وسایل منزل به خانه ای بزرگتر (اینجا کلیک کنید) تنها راهی است که پیش رو دارید. همچنین کسب و کار رو به رشدی که رفتن شما را اجتناب ناپذیر می کند. پیشرفت در زندگی همه رخ می دهد و گاهی رفتن و جابجا شدن می تواند بهترین گزینه برای افراد باشد. این نکته مهمی است زیرا زندگی همیشه به همان صورت باقی نمی ماند و تغییرات در زندگی همیشه وجود دارد. شدت این تغییرات می تواند ما را مجبور به اتوبار و جابجایی منزل نماید.
از این نظر زندگی افراد با هم تفاوت دارد.
تغییرات روحی و روانی و بیماری ها از دیگر عللی است که افراد را مجبور به جابجایی و تغییر محل زندگی می نماید. بسیاری از شهرهای شلوغ و پرترافیک برای زندگی چندان مناسب نیستند به خصوص اگر افراد با مشکلات و بیماری هایی مثل  بیماری های قلبی و تنفسی درگیر باشند شرایط زندگی در شهرهای بزرگ برای آنها بسیار مشکل است.
همچنین دور بودن از برخی خاطرات تلخ از دیگر علت های جابجایی افراد است.
تصمیم ما هر چه که باشد باید بدانیم که کار سختی را شروع کرده ایم
و مشکلات زیادی در این راه خواهیم داشت.
اما بهبود شرایط زندگی به تحمل این مشکلات و سختی ها می ارزد.

پیش از اتوبار و جابجایی همه جوانب را بسنجید

این مسئله را در نظر داشته باشید که ممکن است شرایط شما دوباره به حالت قبل برگردد.
برای مثال ممکن است شما در حال حاضر به یک خانه بزرگ با چهار اتاق خواب , پارکینگ و باغ و... نیاز داشته باشید اما بعد از رفتن بچه ها نیز آیا بازهم به چنین خانه بزرگی نیاز دارید؟ آیا از پس هزینه های نگهداری این خانه بزرگ برمی آیید؟ هزینه های زندگی در شهر یا کشور جدید برای شما قابل تحمل است؟ آیا از پیشرفت شغلی خود در منظقه جدید مطمئن هستید؟ این سوالات و سوالاتی از این قبیل باید پیش از شروع اتوبار و جابجایی پرسیده شود.
سعی کنید پاسخ هایی که به این سوالات می دهید کاملا قانع کننده , منطقی و عقلانی باشد.
احساساتی تصمیم نگیرید.

قبل از انجام هر کاری و پیش از تصمیم گیری خوب فکر کنید و تحقیق کنید.
اول مطمئن شوید و سپس اسباب کشی کنید.
اگر فکر می کنید که شرایط شما ممکن است دوباره به حالت قبل برگردد می توانید راهی برای برگشت نگه دارید. مثلا اگر در حال حاضر با کمبود فضا مواجه هستید و بچه ها بزرگ شده اند خانه فعلی تان را نفروشید شما می توانید یک خانه بزرگتر را اجاره کنید در حالی که خانه قبلی تان را نیز حفظ می کنید. زمانی که بچه ها هر کدام به دنبال زندگی خود بروند شما می توانید دوباره به خانه کوچک خود برگردید و  مجبور به پرداخت هزینه های گزاف خانه های بزرگ نیستید.

اتوبار و جابجایی با اتوبار و باربری اطلس بار

اگر با همه این تفاسیر تصمیم به اتوبار و جابجایی گرفته اید ما در اتوبار و باربری اطلس بار به شما بابت این جابجایی تبریک می گوییم و امیدواریم شرایط بهتری را در خانه یا شهر جدید داشته باشید. اکنون زمان آن رسیده است چمدان خود را ببندید و وسایل تان را بسته بندی کنید. اگر برای انجام بسته بندی لوازم منزل و امور حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل تان در حین اتوبار و جابجایی نیاز به کمک دارید می توانید با ما در اتوبار و باربری اطلس بار متخصص حمل بار تماس بگیرید. باربری اسباب منزل شما در کمترین زمان و با قیمت مناسب از تهران به تمامی شهرهای ایران انجام می شود.
اتوبار مطمئن و باربری خوب اطلس بار در انجام تمامی امور مربوط به اتوبار و جابجایی با شما همراه است.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد