اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه و روش بسته بندی

اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه و روش بسته بندی

اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه یکی از کارهای تخصصی است که جهت اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل یا محل کار انجام می شود. شرکت هایی که تخصص شان اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه است روش های مختلفی برای این کار ارائه می کنند اما اگر بخواهیم خدمات ارائه شده در این شرکت ها را به صورت کلی بیان کنیم شامل  دسته زیر خواهد بود:

 1. بسته بندی اثاثیه
 2. حمل اثاثیه
 3. چیدمان اثاثیه

این سه دسته از مهم ترین خدمات هر باربری و  اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه است.

اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه از گذشته تا امروز

در گذشته افراد خودشان به صورت دسته جمعی اقدام به اسباب کشی می کردند.

در این میان تمامی افراد خانواده , دوستان , همسایه ها و فامیل برای کمک جمع می شدند و کار اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه را انجام می دادند. اما امروزه این روش چندان مورد پسند افراد نیست به این دلیل که اولا هر کسی برای خود مشغولیت هایی دارد و گرفتاری و کارهای روزمره این اجازه را به فرد نمی دهد که بتواند در اسباب کشی خود یا دیگران کمک نماید. همچنین وجود وسایل سنگین و بدبار و وسایل لوکس امروزی که بسیار حساس هستند مسئولیت زیادی برای فرد در بر دارد و هر کسی زیر بار جابجایی این گونه وسایل نمی رود. همچنین ممکن است افراد تمایل نداشته باشند از دوستان و فامیل برای اسباب کشی لوازم منزل شان کمک بگیرند. از این رو اثاث کشی و اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه امروزه به روش دیگری انجام می شود.

این روش که کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار است به شرکت های باربری و حمل بار اجازه می دهد کار جابجایی و اسباب کشی را انجام دهند. خدماتی که این شرکت ها ارائه می کنند می تواند اثاث کشی و باربری اسباب منزل را به بهترین شکل ممکن به پایان برساند. از این رو امروزه افراد بیشتر تمایل دارند با شرکت های باربری در اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود همکاری نمایند.

روشهای بسته بندی در شرکت اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه

روش هایی که در شرکت های اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه برای بسته بندی وجود دارد به گونه ای است که می تواند از لوازم لوکس و شکستنی و حساس محافظت نماید و در طول اسباب کشی و جابجایی به این لوازم آسیبی وارد نشود. از این رو افراد اطمینان بیشتری به شرکت های حمل بار و اتوبار دارند زیرا می دانند که با یک بسته بندی مطمئن و خوب می توانند از خسارت های احتمالی پیشگیری نمایند. از مهم ترین لوازم که در بسته بندی اثاثیه توسط شرکت های اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه ارائه می شود می توان

 • کارتن حمل بار 5 لایه و بسیار مقاوم و ضخیم
 • انواع ضد ضربه اعم از پلاستیک های حباب دار
 • بابل رپ و استرچ رپ
 • چسب پهن

را نام برد.

این تجهیزات لوازم شما را طوری بسته بندی می کنند که احتمال نفوذ هر گونه گرد و غبار و رطوبت به داخل آن وجود نداشته باشد. این مسئله به خصوص زمانی که قصد داریم لوازم خود را در مسافت های دور و باربری بین شهری ارسال کنیم و یا در انبار برای مدتی نگهداری کنیم اهمیت پیدا می کند.

اطلس بار باربری مدرن تهران

در این میان شرکت اتوبار و باربری اطلس بار در تهران یکی از شرکت های باربری خوشنام و با سابقه است و آماده است تا تمامی سرویس های لازم در خصوص اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه را ارائه نماید. این شرکت دفاتر متعددی در سراسر تهران دارد و به عنوان سریعترین باربری تهران از نزدیک ترین دفتر به شما اقدام به ارائه خدمات حمل بار و باربری می نماید.

از خدمات اطلس بار به عنوان سریعترین باربری:

 • اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه در شمال تهران
 • اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه در غرب تهران
 • اتوبار در شرق تهران
 • اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه در جنوب تهران
 • اتوبار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه در مرکز تهرانفرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد