اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه اسباب کشی

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه اسباب کشی

شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه در اطلس بار گام به گام با شما در اسباب کشی و باربری همراه است. فهرست کارهای زمان اسباب کشی ؛ اسباب کشی استرس زا و پیچیده است و این خیلی آسان است که چیزهای مهم را فراموش کنید. چیزهایی که می تواند باعث اضطراب در دقیقه های آخر اثاث کشی شود. بنابراین برای کنترل استرس هنگام جابجایی اثاثیه ازخانه قدیمی خود مطمئن شوید که همه چیزهای لازم را با خود برداشته اید و همه کارهایی که باید را انجام داده اید.

1. بررسی تک تک اتاق ها

یک راه کلی این است که تمام خانه و اتاق ها را از نظر بگذرانید تا مطمئن شوید که چیزی را جا نگذاشته اید. کمدها، کابینت ها، انباری، پارکینگ، گاراژ، طبقات بالا و پایین و خلاصه هر جایی که فکر می کنید ممکن است چیزی باقی مانده باشد را برررسی کنید. عجله نکنید. حتی فضاهایی مثل حمام و سرویس بهداشتی را نیز چک کنید و برای این کار زمان کافی در نظر بگیرید.

2.مطمئن شوید که خانه امن است.

بسته به اینکه چه زمانی از سال به  اتوبار و حمل اثاثیه منزل تان اختصاص داده اید باید مطمئن شوید که خانه امن است پس تمامی در و پنجره ها را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که تمامی در و پنجره ها قفل هستند حتی در زیرزمین و انباری. این کار را زمانی که دارید اتاق ها و تمامی فضای خانه را برای اینکه چیزی جای نگذارید انجام دهید.

3. وسایل گرمایشی را بررسی کنید.

بسته به اینکه در چه فصلی از سال هستید از کارکرد صحیح وسایل گرمایشی و سرماشی اطمینان حاصل کنید. تا در زمستان و یا تابستان با مشکلی مواجه نشوید. و یا صاحبان جدید خانه از این نظر دچار دردسر شوند. برای جلوگیری از یخ زدن لوله ها آب را قطع کنید و یا با صاحبخانه تماس بگیرید.

4. پاکسازی همه زباله ها

زباله ها و مواردی که به آنها نیاز ندارید را از خانه پاکسازی کنید.
و سپس اسباب کشی کنید.
چیزهایی که نیاز ندارید و یا به درد صاحبخانه جدید نمی خورد را از خانه پاکسازی کنید.
تا مالک جدید در این مورد دچار مشکل نشود و یا بوی نامطبوع در فضای خانه ایجاد نشود. شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه توصیه می کند همانطور که دوست دارید زمانی که به خانه جدید می روید همه چیز مرتب باشد خانه قدیمی را نیز قبل از جابجایی اسباب منزل کاملا تمیز کنید.
پس از اتمام کار بسته بندی اثاثیه و باربری اسباب منزل و بارگیری آن داخل ماشین اسباب کشی و باربری نوبت به ترک خانه می رسد. پس از حرکت ماشین حمل بار مطمئن شوید که خانه قدیمی تان کاملا تمیز است و اگر در طول حمل و نقل اسباب و اثاثیه خانه کثیف شده است و یا چیزی شکسته و خرده های آن کف خانه است همه را تمیز کنید.

 • راهروها
 • پله ها
 • کف خانه
 • طبقه بالا
 • آشپزخانه

و ... را بررسی کنید.
و در آخرین لحظات اگر زباله ای باقی مانده آن را تمیز نمایید.

اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه

5. همه کلید ها را تحویل بدهید

کلید تمامی افراد خانواده را جمع کنید و به صاحبخانه جدید تحویل بدهید. همچنین کلید انباری , گاراژ , پشت بام و ... را نیز تحویل بدهید این چیزی است که اکثر افراد آن را فراموش می کنند.

6. توجه داشته باشید

صاحب خانه قبلی من یک یادداشت برای من در خانه باقی گذاشته بود که در آن هر گونه دستور العمل و نکته خاصی در مورد خانه وجود داشت مثل:

 • چگونگی باز کردن قفل درب پشتی
 • زمان تحویل زباله ها
 • شماره آژانس نزدیک به خانه

و ... برای من توضیح داده بود.
و من از این بابت از وی ممنون هستم.

نکات مهم در استخدام شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه

اگر تصمیم گرفته اید که خودتان اموری مثل:

را انجام ندهید می توانید از شرکت های اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه کمک بگیرید.
اما برای استخدام شرکتهای باربری ، اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه باید به نکاتی نیز توجه داشته باشید. اگر سری به اینترنت بزنید می توانید لیستی از شرکت های باربری و حمل بار را پیدا کنید. اما مهم است که از میان این همه شرکت خدمات اسباب کشی و شرکت های اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه کدام یک را انتخاب کنید.
و کدام شرکت بسته بندی لوازم منزل در زمینه جابجایی اسباب منزل بهتر و موثرتر عمل می کند.
همچنین هزینه شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه نیز در انتخاب آن بسیار موثر است. اما تنها ملاک نیست. امروزه می توان انتخاب شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه را یک چالش در نظر گرفت اما ما به شما مواردی را ارائه می کنیم که با در نظر گرفتن آنها بتوانید بهترین انتخاب را در زمینه شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه در حمل بار ارزان و باربری مدرن داشته باشید.

اتوبار و باربری با شرکت باربری

تماس با حداقل سه شرکت باربری

مهم نیست از کجا قصد جابجایی اثاثیه را دارید.
و یا به کجا می خواهید اسباب کشی داشته باشید
همیشه باید حداقل با سه شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه مذاکره نمایید.
و شرایط آنها را بدانید.
مقایسه هزینه های این شرکت ها و استفاده از تجربیات آنها و تجربه کسانی که با این شرکتها قبلا همکاری داشته اند می تواند در انتخاب بهترین شرکت حمل بار و اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تاثیرگذار باشد. انجام تحقیقات و بررسی ها به شما کمک می کند تا یک شرکت مورد اطمینان برای ارسال بار خود به صورت باربری درون شهری و یا حمل بار به شهرستان های دیگر داشته باشید. و استرس و نگرانی شما در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل به میزان چشمیگیری کاهش پیدا می کند.

قبل از استخدام خانه خود را به آنها نشان دهید

برای برآورد هزینه ها و دریافت قیمت نهایی اسباب کشی و باربری بهتر است که شرکت های اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه بازدیدی از خانه و اثاثیه شما داشته باشند. به این ترتیب یک ارزیابی دقیق از اثاثیه شما انجام می شود و بر اساس آن خدمات مورد نیاز در اثاث کشی و بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و نیز اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه مشخص می شود.
همچنین این راهی است برای اینکه شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تمامی لوازم شما را بررسی می کند و از آن لیستی تهیه می کند و در پایان شما مطمئن هستید که تمامی لوازم شما جابجا شده است و هیچ چیزی از قلم نیفتاده است.
شما می توانید خودتان نیز یک لیست تهیه کنید
و لیست تان را دم دست داشته باشید
تا نظارت بهتری بر کار باربران شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه داشته باشید.
لیست خود را با لیست شرکت باربری و حمل بار مطابقت دهید.

فروش لوازم بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی

انتخاب اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تنها بر اساس قیمت

انتخاب یک شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه ارزان قیمت می تواند همیشه برای ما جذاب و هیجان انگیز باشد اما در انتخاب این شرکت ها بهتر است تحقیقات لازم را به عمل آورده باشیم و تنها ملاک ما برای انتخاب شرکت های باربری , اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تنها بر اساس قیمت ارزان آنها نباشد. به یاد داشته باشید که اگر شما با سه یا پنج شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل صحبت کرده اید و یکی از آنها قیمت بسیار پایین ترین نسبت به دیگر شرکت ها ارائه داد این می تواند نشانه این باشد که باید از این شرکت اجتناب کرد.
این شرکت ها اغلب با تبلیغات باربری ارزان قیمت و خدمات رایگان سعی در جذب مشتری دارند اما در عمل شما نه تنها با خدماتی روبرو نمی شوید بلکه ممکن است خسارت هایی نیز از این بابت از طرف شرکت متحمل شوید مثل شکستن وسایل توسط باربران بی تجربه که تنها به صورت روزمزد در این شرکت کار می کنند و هیچ گونه مسئولیتی از این بابت به گردن شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه نیست.
بنابراین توجه داشته باشید که به دام این گونه شرکت های باربری و حمل بار نیفتید.

اتوبار و اسباب کشی

نوع اسباب کشی

اگر مسافت اسباب کشی شما زیاد نیست
و شما می خواهید به صورت محلی اثاث کشی کنید
بهتر است با شرکتهای اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه محلی با شهرت خوب نزدیک به خود وارد مذاکره شوید. زیرا هم قیمت های ارزان تری برای جابجایی اسباب منزل ارائه می کنند و هم مورد اطمینان بیشتری هستند. اما اگر قصد حمل بار بین شهری و یا ارسال بار به شهرستان را دارید بهتر است با شرکتهای اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه بزرگ و معتبر وارد مذاکره شوید. زیرا مسافت طولانی است و اکثر شرکت های کوچک تجهیزات کافی برای باربری بین شهری را ندارند.
نوع حرکت خود را مشخص کنید.
و بر اساس آن نسبت به استخدام شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه اقدام نمایید.

اسباب کشی و سوالات اتوبار و باربری

پرسش سوالات مورد نیاز

استخدام یک شرکت باربری و اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه کار آسانی نیست.
و جزئیات زیادی وجود دارد که برای انتخاب شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه باید به آن توجه داشته باشید. تا مطمئن شوید که شرکت طرف قرارداد شما کاملا مورد اطمینان است. یک شرکت اتوبار خوب و قابل اطمینان باید قبل از اینکه شما سوالات تان را از او بپرسید همه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.
باربران این شرکت ها از میان افراد حرفه ای و ورزیده انتخاب می شوند نه فقط به عنوان یک کارگر روزمزد. اما  اسباب کشی برای هر خانه منحصر به فرد است و اطلاعاتی وجود دارد که ممکن است شما آن را به شرکت ارائه نداده باشید از این رو می توانید سوالات خود را از شرکت های باربری و حمل بار سوال نمایید و در مورد خدماتی که شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه در این زمینه به شما ارائه می نماید گفتگو کنید.

چک لیست اتوبار و اسباب کشی

لیستی از سوالات خود آماده کنید

و مطمئن شوید که شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه به خوبی به سوالات شما پاسخ می دهد. شرکت های باربری و اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه نامعتبر به سوالات شما پاسخ روشن نمی دهند.
و سوالاتی از قبیل

 • بیمه
 • هزینه ها
 • و سایر جزئیات

بی پاسخ خواهد ماند و برای شما کاملا روشن نمی شود.

هزینه های اضافی آری یاخیر؟

شما همیشه باید از شرکت های اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه درباره هزینه های اضافی که ممکن است برای باربری اسباب منزل و حمل اثاثیه شما پیش بیاید، بپرسید. این ممکن است شامل هزینه هایی مانند هزینه های حمل اثاثیه و بالا یا پایین بردن از پله ها، عدم داشتن فضای پارکینگ نزدیک برای کامیون و ماشین باربری و هزینه بسته بندی برای وسایلی که به درستی بسته بندی نشده است باشد. برای صرفه جویی در هزینه های اضافی خود، اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های متحمل شده ای که ممکن است شرکت باربری و اثاث کشی به شما تحمیل نماید داشته باشید.
در زمان استخدام شرکت های باربری چه کارهایی نباید انجام داد.

شرکتی که فقط پول نقد دریافت می کند

از شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه بپرسید که چگونه می توانید هزینه های باربری و حمل اثاثیه را پرداخت نمایید. همچنین اسباب کشی در مسافت های طولانی به این معنی است که لوازم و اثاثیه شما برای مدتی در جلوی چشم شما نیست و شما باید اطمینان کافی داشته باشید که شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه که شما با آنها قرارداد می بندید کاملا قانونی باشند.

بسته بندی اثاثیه و اتوبار و باربری

تا پایان کار جابجایی اثاثیه پولی پرداخت نکنید

وسایل تان را بررسی کنید
و اگر کارتن حمل بار یا جعبه ای را پیدا نکردید هیچ کاغذی را امضا نکنید
و هیچ هزینه ای به شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه پرداخت نکنید.
جابجایی اسباب منزل شما باید تکمیل شود و به صورت کامل انجام شود
سپس شما می توانید پایان کار با اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه را امضا کنید و هزینه های اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه را به شرکت مربوطه پرداخت نمایید. زمانی که شما قرارداد پایان کار اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه را امضا کردید و متوجه کمبود وسایل شدید خیلی سخت است که بخواهید اثبات کنید و از شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه خسارت خود را مطالبه نمایید.
بنابراین ابتدا تمامی کارتن اسباب کشی را بشمرید
و از بودن وسایل تان اطمینان حاصل کنید
سپس برگه را امضا کرده و هزینه باربری را پرداخت نمایید.
این تنها شانس شماست تا مطمئن شوید که همه چیز درست است
و همه وسایل در خانه جدید شما قرار دارد نه در ماشین باربری .

هر چیزی را که متوجه نمی شوید امضا نکنید

این مسائل در هر اسباب کشی لازم است.
اما در باربری بین شهری و در مسافت های طولانی این امر کمی مشکل تر است.
تمامی موارد ذکر شده در قرار داد را به طور کامل بخوانید
و اگر چیزی را در قرار داد شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه متوجه نشدید سوال کنید و هرگز بدون فهم کامل قرارداد اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه آن را امضا نکنید. اگر لیستی از هزینه های اضافی دیدید از شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه بخواهید در این مورد به شما توضیح بدهد. که این موارد چگونه اعمال می شود و شامل چه چیزهایی است و شما باید بابت چه خدماتی هزینه بپردازید. در صورت هر گونه شک و تردید لطفا با مدیریت شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه صحبت نمایید.

وسایل با ارزش را به شرکت باربری ندهید

وسایل مهم و با ارزش مانند

 • پاسپورت
 • سوابق حسابداری
 • سوابق تحصیلی
 • جواهرات

و یا چیزهای دیگری که برای شما بسیار مهم هستند،
باید با شما باشد، نه با شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه .
یک لیست کامل از چیزهایی که نمی توانید بسته بندی کنید آماده نمایید،در هنگام جابجایی اثاثیه لیست خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که این وسایل را با خود دارید. اینها وسایلی نیست که شما بسته بندی کنید و داخل ماشین حمل بار قرار دهید.
بهتر است این گونه اقلام مهم را خودتان و با وسیله شخصی تان جابجا نمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بسته بندی اسباب کشی

تا لحظات آخر صبر نکنید

پس از رسیدن به خانه جدید سریع همه چیز را بررسی کنید.
از سالم بودن وسایل در طول باربری با شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه اطمینان حاصل کنید. اگر صبر کنید زمان را از دست می دهید. ممکن است نتوانید ادعای خود مبنی بر دریافت خسارت از شرکت اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه ثابت نمایید. هر چه زمان بیشتری سپری شود احتمال اثبات ادعای شما در این زمینه کمتر خواهد شد.
برای دریافت مشاوره اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تماس بگیرید.
اتوبار و فروش لوازم بسته بندی اثاثیه در

با شما همراه است.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد