اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی از ملزوماتی است که در اسباب کشی و حمل بار به کار می رود. از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی برای بسته بندی لوازم و کالاهای مختلف استفاده می شود. اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در اندازه های مختلف وجود دارد و شرکتهای مختلف باربری و حمل بار انواع مختلف کارتن حمل بار و اتوبار و کارتن برای اسباب کشی را برای فروش آماده دارند. در صورتی که از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی مناسب برای بسته بندی اثاثیه در اسباب کشی استفاده شود به خوبی می توان از عهده کار حمل و نقل و جابجایی اثاثیه برآمد.

زیرا بسته بندی مهم ترین قسمت هر اسباب کشی به ویژه باربری برای شهرستان است.

نکاتی در مورد کارتن برای بسته بندی و اسباب کشی

کارتنی که برای بسته بندی لوازم استفاده می شود باید کیفیت بالا و مقاومت خوبی داشته باشد این کارتن ها نباید پاره یا خراب باشند و بهتر است برای جلوگیری از بروز خسارت حتما کف کارتن ها را قبل از بسته بندی اثاثیه با چسب محکم کنید. کف کارتن را با پوشال , پارچه یا کاغذ باطله بپوشانید و سپس به چیدن وسایل داخل آن مشغول شوید. درب کارتن را نیز با چسب های پهن محکم ببندید.

بهتر است جعبه های اصلی لوازم شکستنی و برقی را نگه دارید

و در هنگام بسته بندی از کارتن های خودشان استفاده کنید.

زیرا این کارتن ها دارای حفاظ مناسب هستند.

و از شکستن و آسیب دیدن وسایل شما جلوگیری می کنند.

انتخاب کارتن برای بسته بندی و اسباب کشی

کارتن برای بسته بندی و اسباب کشی در سایزهای مختلفی وجود دارد که با توجه به اندازه های کارتن می توان از آن برای بسته بندی انواع مختلف کالا و لوازم استفاده کرد. برای مثال چند نوع کارتن برای بسته بندی و اسباب کشی در اندازه های زیر وجود دارد که به تناسب سایز کاربرد آن نیز مشخص می شود:

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی دارای طول 60 ، عرض 32 . ارتفاع 34 مناسب برای بسته بندی وسایل حساس و ظروف شکستنی ، کتاب بسته بندی اثاثیه اداری و اتوبار و کارتن برای اسباب کشی دارای طول60 ، عرض40 . ارتفاع 40 مناسب زونکن وسایل شکستنی ، وسایل برقی و لوازم اداری

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی دارای طول60 ،عرض40، ارتفاع40 مناسب بسته بندی اثاثیه اداری ، بسته بندی کتاب و اتوبار و کارتن برای اسباب کشی دارای طول 50 . عرض 50 ، ارتفاع 50 مناسب برای بسته بندی قابلمه و وسایل حجیم

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی دارای طول6،.عرض40، ارتفاع50 مناسب برای بسته بندی وسایل حجیم

اتوبار و کارتن برای اسباب کشی دارای طول72، عرض45، ارتفاع47 مناسب لباس، وسایل حجیم و ...

شما می توانید به تناسب بار و حجم لوازم خود از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی در سایز مناسب استفاده نمایید.

استفاده مناسب از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی بهترین روش بسته بندی اثاثیه می باشد.

بسته بندی خرده ریزها در اتوبار و کارتن برای اسباب کشی

بسته بندی خرده ریزها یکی از کارهایی است که وقت زیادی از ما می گیرد.

اما در افزایش سرعت باربری و اثاث کشی اهمیت زیادی دارد.

اگر بتوانیم تمامی خرده ریزهای منزل خود را به دقت بسته بندی کنیم کار حمل بار را بسیار آسان تر کرده ایم. برای بسته بندی خرده ریزها از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی استفاده می کنیم. وسایلی مثل لوازم داخل کابینت ها , کمدها , کشوها و ... از جمله خرده ریزهایی هستند که در هر منزلی نیز به فراوانی یافت می شوند. تمامی این وسایل را در اتوبار و کارتن برای اسباب کشی مناسب بسته بندی کنید و روی تمامی کارتن ها را با ماژیک علامت گذاری کنید و خرده ریزهای کابینت ها را با خرده ریزهای داخل کشوهای اتاق خواب در یک بسته بندی قرار ندهید. اگر اتوبار و کارتن برای اسباب کشی به تعداد کافی دارید بهتر است وسایل هر بخش از خانه را به صورت مجزا بسته بندی نمایید.

اطلس بار ارائه کننده لوازم بسته بندی و اتوبار و کارتن برای اسباب کشی

شرکت اتوبار و باربری در تهران اطلس بار در زمینه فروش لوازم بسته بندی اثاثیه تخصص دارد.

 بهترین و مناسب ترین تجهیزات بسته بندی از جمله اتوبار و کارتن برای اسباب کشی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می کند. از دیگر لوازم بسته بندی می توان به پلاستیک های حباب دار , چسب پهن و سلفون اشاره کرد. که با بهترین کیفیت توسط اطلس بار شرکت بسته بندی لوازم منزل ارائه می گردد. از سلفون در وکیوم کردن وسایل مختلف به خصوص مبلمان استفاده می شود و پلاستیک های حباب دار نیز جهت محافظت بیشتر از اثاثیه به خصوص لوازم حساس به کار می رود.

بسته بندی اثاثیه در اتوبار اطلس بار

اتوبار در تهران اطلس بار برای شما یک اسباب کشی آسان و ایده آل را با لوکس ترین و بهترین روشهای بسته بندی و استفاده از اتوبار و کارتن برای اسباب کشی مناسب رقم خواهد زد. تمامی لوازم منزل یا محل کار خود را به باربری مدرن اطلس بار بسپارید و شاهد یک بسته بندی حرفه ای و یک اثاث کشی مدرن و بدون دردسر با بهترین اتوبار و کارتن برای اسباب کشی باشید. برای خرید لوازم بسته بندی از جمله اتوبار و کارتن برای اسباب کشی نیازی نیست نگران باشید در هر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید حداکثر پس از دو ساعت تمامی لوازم مورد نیازتان با کیفیت عالی درب منزل ارسال می گردد.

جابجایی اثاثیه با اتوبار اطلس بار

جابجایی اثاثیه یکی از مهم ترین فعالیت ها در باربری و اتوبار اطلس بار است.

حمل اثاثیه منزل و محل کار شما توسط ابزارها و تجهیزاتی انجام می شود که کار حمل بار را بسیار آسان نموده است.

کارگران اسباب کشی و پرسنل این شرکت تمامی آموزش های لازم را در خصوص:

  • حمل بار سنگین و سبک 
  • بسته بندی وسایل حساس 
  • چیدمان اثاثیه
  • و بارگیری اثاثیه داخل ماشین باربری و اسباب کشی

دیده اند.

همچنین جهت بسته بندی از بهترین اتوبار و کارتن برای اسباب کشی استفاده می شود.

  از این رو شما می توانید با اطمینان خاطر بار و اثاثیه تان را برای حمل و نقل به پرسنل شرکت خدمات اسباب کشی اطلس بار بسپارید. اطلس بار در تمامی ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته آماده انجام سرویس های باربری داخل شهری تهران و حمل بار به شهرستان می باشد.

بیمه باربری رایگان و معتبر از دیگر خدمات اتوبار شبانه روزی اطلس بار است.

جهت خرید اتوبار و کارتن برای اسباب کشی با ما در تماس باشید.
از هر جای تهران که باشید اطلس بار با
اتوبار در شمال تهران اعم از اتوبار در صاحبقرانیه
اتوبار در جنوب تهران
اتوبار در شرق تهران اعم از اتوبار در تهرانپارس
اتوبار در غرب تهران اعم از اتوبار در پونک
اتوبار در مرکز تهران اعم از اتوبار در آذربایجان
در خدمات شماست.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد