اتوبار کم هزینه (بهینه بسته بندی کنید....)

اتوبار کم هزینه (بهینه بسته بندی کنید....)

اگر به دنبال روشی برای باربری و اتوبار کم هزینه و مقرون به صرفه هستید می توانید از ساده ترین و دم دستی ترین وسایلی که در خانه دارید برای بسته بندی اثاثیه تان استفاده کنید. اگر زمان اسباب کشی شما فرا رسیده است احتمالا بابت پولی که برای این کار باید هزینه کنید کمی نگران هستید. مسلما شما باید مبلغی را برای هزینه های اتوبار و باربری مثل اجاره ماشین حمل بار در نظر داشته باشید با این حال می توانید با راهکارهای موثری این هزینه ها را به میزان بسیار زیادی کاهش دهید مثلا می توانید از دوستان و آشنایان تان برای حمل اثاثیه کمک بگیرید و یا به جای خرید وسایل گرانقیمت بسته بندی از ساده ترین وسایلی که در خانه و در دسترس دارید برای بسته بندی استفاده کنید.
ما چند راهکار ساده برای یک اتوبار کم هزینه و بسته بندی ارزان قیمت پیشنهاد می کنیم:

اتوبار کم هزینه با کیسه های پلاستیکی ساندویچ

از این وسیله برای بسته بندی پیچ و مهره های کوچکی که از مبلمان و قفسه ها جدا کرده اید می توانید استفاده کنید و یا آنها را با هوا پر کنید تا مانند یک کوسن پف شده و نرم تبدیل شود از این کوسن پلاستیکی می توانید به عنوان پرکننده فضاهای خالی درون کارتن حمل بار و بسته بندی استفاده کنید. تا یک اتوبار کم هزینه را برای خودتان رقم بزنید. اگر می خواهید یک حامی واقعی محیط زیست باشید، آنها را بشویید، خشک کنید و دوباره استفاده کنید.

اتوبار کم هزینه و ارزان قیمت

سبدهای میوه

کفش ها , چکمه ها , اسباب بازی ها و سایر وسایل با اندازه متوسط یا بزرگ را درون سبد های میوه قرار دهید و سپس روی آن را با پلاستیک یا یک روکش مناسب بپوشانید. سبدهای میوه دارای اندازه های بزرگ و کوچک هستند بسته به نوع وسایل تان از سبدی با اندازه  مناسب استفاده کنید. می توانید پیش از این کار درون سبد را با روزنامه بپوشانید و سپس وسایل تان را داخل آن قرار دهید و پس از کشیدن پلاستیک روی آن با چسب آن را محکم کنید.
اکنون شما یک بسته بندی خوب و حرفه ای برای یک حمل بار ارزان و اتوبار کم هزینه دارید.

هزینه پایین اسباب کشی با استفاده از چمدان

چمدان ها

چمدان های چرخ دار مناسب برای بسته بندی وسایل الکترونیکی سنگین، وسایل بازی، دی وی دی ها و کتاب ها است. چمدان های بدون چرخ نیز برای بسته بندی کفش ها و چکمه ها، اسباب بازی ها در صورتی که نتوانسته اید همه آنها را درون سبد ها قرار دهید مناسب است.استفاده مناسب و درست از وسایلی که در خانه دارید برای بسته بندی لوازم یک روش ارزان قیمت در جابجایی اثاثیه و اتوبار کم هزینه است.

حوله و پارچه های کتانی

از حوله ها می توانید برای بسته بندی بشقاب ها , دیس ها, ظروف و  گلدان های نقره و وسایل تزئینی و دکوری شکستنی استفاده نمایید. البته مطمئن شوید که یک حوله برای جعبه ضروری خود نگه داشته اید زیرا در اولین شب پس از اسباب کشی به آن نیاز خواهید داشت. پتوهای سنگین نیز برای بسته بندی صفحه تلویزیون های بزرگ و کامپیوتر ها مناسب است. و پتوهای سبک برای بسته بندی هر چیزی به ویژه بسته بندی مبلمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

جوراب ها و کاهش قیمت بسته بندی

اگر از هزینه خرید لوازم بسته بندی حرفه ای شگفت زده هستید
و بودجه ای برای خرید این گونه تجهیزات گرانقیمت بسته بندی ندارید.
می توانید نگاهی به کشوهای جوراب خود بیندازید.
جوراب ها یک پر کننده عالی فضاهای خالی داخل کارتن اسباب کشی و یک وسیله محافظت کننده برای ظروف شکننده و چینی است که هم خیلی سبک و هم پرحجم و کاربردی است. استفاده از جوراب در بسته بندی می تواند به شما درکاهش هزینه باربری و داشتن یک اتوبار کم هزینه کمک کند ضمن اینکه شما یک دوستدار محیط زیست نیز خواهید بود. از این رو می توانید به جای استفاده از پلاستیک های حباب دار و کاغذ های بسته بندی گرانقیمت از توپ های جوراب و دستکش استفاده کنید.

لباس ها و تاثیر آن در اتوبار کم هزینه

  • تی شرت ها
  • ژاکت های پشمی
  • و لباس های زمستانی

نیز می تواند برای بسته بندی وسایل حساس و شکننده به کار رود. ژاکت ها برای پوشاندن کف جعبه و قرار دادن وسایل شکستنی روی آن بسیار مناسب است. البته باید مراقب باشید که کارتن بسته بندی را آنقدر پر نکنید که نتوانید درب آن را ببندید. شما می توانید از لباس های قدیمی و کهنه نیز پیش از دور انداختن آنها برای این منظور استفاده نمایید.
و یک اتوبار کم هزینه و یک اسباب کشی ارزان را تجربه کنید.
کروات
از کروات ها می توانید برای پیچیدن به دور کارتن برای اسباب کشی و سایر وسایل استفاده کنید.
این می توانید یک نگهدارنده خیلی خوب باشد.
کیف و کوله پشتی
برای بسته بندی همچنین می توانید از انواع کیف و کوله پشتی و کیسه های هدیه استفاده کنید. یک اتوبار کم هزینه و یک حمل بار ارزان قیمت نیاز به دقت و ظرافت خاصی برای استفاده از تمامی آنچه در دسترس تان هست دارد.

سطل زباله

سطل های زباله یک وسیله جادار و بزرگ و مناسب بسته بندی است.
این سطل ها را بشویید و خشک کنید
و سپس مواد شوینده را درون آن قرار دهید و بسته بندی کنید.

صندوق های چوبی

از این صندوق های چوبی می توانید برای ساده ترین و ارزان ترین بسته بندی برای:

  • گلدان های گل
  • شیشه های ترشی و مربا

و ... استفاده کنید.
شیشه های ترشی و مربا را داخل تی شرت ها یا حوله ها بپوشانید و کف صندوق را نیز با روزنامه یا یک لباس کهنه بپوشانید و سپس شیشه ها را داخل صندوق قرار دهید و فضای خالی میان آنها را نیز با روزنامه بپوشانید. روی آن را نیز یک کیسه پلاستیکی بکشید. کوزه های گل را نیز درون روزنامه بپوشانید تا هنگام حرکت و ضربه آسیب نبینند.
انواع قابلمه و وسایل مختلف را نیز می توانید در این جعبه ها قرار دهید.

سبدهای خرید

از سبدهای خرید برای بسته بندی وسایل کوچک و سبک استفاده کنید.
و آنها را داخل ماشین شخصی خودتان حمل نمایید. وسایل سنگین را داخل ماشین باربری قرار دهید و بسته بندی وسایل سبک مثل انواع خرده ریزها درون این سبدهای سبک بسیار ایده آل برای یک اتوبار کم هزینه است.
کیسه های زباله و اتوبار کم هزینه تر
از کیسه های زباله می توانید برای بسته بندی لباس استفاده کنید
و پس از اسباب کشی دوباره این کیسه ها را برای هدف اصلی شان مورد استفاده قرار دهید. از کیسه های زباله محکم استفاده کنید و درب آنها را خوب با چسب ببندید.

لباس های تان را از دراور ها خارج نکنید
برخی از لباس های شما می توانند داخل کشوها و کمدها باقی بمانند.
شما به سادگی می توانید برخی از لباس های خود را داخل کشوهای کمد نگه دارید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که درب کشوها را خوب ببندید و قفل کنید. اگر از شرکت های باربری و حمل بار کمک می گیرد قبل از انجام این کار با آنها مشورت نمایید. و این مسئله را به آنها اعلام کنید. این روش به شما کمک می کند تا برای یک اتوبار کم هزینه وسایل بسته بندی کمتری برای حجم زیاد لباس های تان استفاده کنید.

اتوبار کم هزینه با کاغذهای باطله

  • روزنامه ها
  • کاغذهای باطله
  • ضایعات کاغذی

و ...
همه اینها می توانند برای پر کردن جعبه ها و محافظت وسایل استفاده شوند.
پیش از بازیافت این لوازم می توانید در بسته بندی از آنها استفاده نمایید. با این روش هم به یک اتوبار کم هزینه و باربری ارزان کمک می کنید و هم از اسراف در استفاده از کاغذ بسته بندی جلوگیری می کنید. پیش از دور انداختن هر چیزی از خود سوال کنید که آیا می توانید از آن برای ارزان ترین بسته بندی اثاثیه و حمل بار مقرون به صرفه تر استفاده کنید؟

اتوبار کم هزینه تر با کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن برای اسباب کشی یک ضرورت است
اما شما می توانید انواع کارتن حمل بار ارزان برای بسته بندی با کمترین هزینه با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه های مختلف تهیه کنید و یا از کارتن های مختلف که در اختیار دارید برای بسته بندی استفاده کنید. داشتن یک اتوبار تنها نیاز به کمی دقت و خلاقیت دارد تا شما بتوانید از ساده ترین وسایل برای بسته بندی لوازم تان جهت داشتن یک اتوبار کم هزینه استفاده نمایید. اگر به دنبال اسباب کشی ارزان و حمل اثاثیه مقرون به صرفه هستید می توانید با شرکت بسته بندی لوازم منزل اطلس بار متخصص اتوبار کم هزینه و باربری ارزان تماس بگیرید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد