اثاث کشی و باربری محله های مختلف در تهران

اثاث کشی و باربری محله های مختلف در تهران

اثاث کشی و باربری برای بسیاری از افراد یک تجربه سخت و طاقت فرسا محسوب می شود. این امر در شهری مثل تهران نیز از حساسیت بیشتری برخوردار است. تهران شهری است که جمعیت زیادی در آن زندگی می کنند و محله های مختلف آن از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران نیازمند روش خاصی برای اتوبار و حمل اثاثیه می باشند.

در این مقاله قصد داریم با روش های اثاث کشی و باربری در محلات مختلف تهران آشنا شویم و اتوبار و باربری را انتخاب کنیم که بتواند در تمامی محلات مختلف به خوبی سرویس رسانی نماید.

اثاث کشی و باربری در محله های مختلف تهران

یکی از معیارهای مهم در انتخاب شرکت های اتوبار جهت اثاث کشی و باربری محل قرار گیری آن شرکت است. امروزه افراد ترجیح می دهند از شرکت های باربری و حمل بار در محله خود کمک بگیرند. برای مثال اگر فردی در محله الهیه تهران زندگی می کند اصولی و منطقی است که این فرد برای کار اسباب کشی به شرکت های باربری در این محله رجوع نماید. و از میان شرکت های مختلف در منطقه الهیه بهترین و مناسب ترین شرکت اتوبار و اثاث کشی و باربری ارائه کننده سرویس های حمل بار و بسته بندی اثاثیه را انتخاب کند.

تهران به چهار بخش اصلی شمال , جنوب , شرق و غرب دسته بندی می شود همچنین در یک دسته بندی دیگر شامل پنج بخش است که مرکز نیز در این دسته بندی اضافه می شود. این مسئله برای شرکت های اتوبار و حمل بار نیز مصداق پیدا می کند. البته باید گفت که محل قرار گیری شرکت اثاث کشی و باربری تنها فاکتور برای انتخاب این شرکت ها نیست بلکه در انتخاب شرکت باربری و اثاث کشی باید به دیگر ویژگی های این شرکت ها از جمله

 • نوع بسته بندی اثاثیه
 • نوع و روش حمل بار
 • تجربه و مهارت پرسنل
 • تجربه و دانش تخصصی شرکت
 • بیمه اثاث کشی و باربری
 • قیمت های اثاث کشی و باربری
 • سابقه و اعتبار شرکت اتوبار و حمل بار

و سایر موارد نیز توجه نمود.

نوع بسته بندی شرکت اثاث کشی و باربری

نوع و روش بسته بندی اثاثیه در شرکت اثاث کشی و باربری بسیار مهم است.

بسته بندی جزء مهم و اساسی در جابجایی بار است و با یک بسته بندی خوب و حرفه ای می توان یک اسباب کشی آسان و به صرفه را تجربه کرد. ازاین رو اگر قرار است برای کار حمل بار و باربری اسباب منزل با شرکت های اتوبار در تهران همکاری نمایید بهتر است به روشهای بسته بندی و پکیج های بسته بندی اثاثیه در این شرکت های اثاث کشی و باربری توجه نمایید. اگر در منزل خود وسایل حساس و شکستنی دارید برای بسته بندی لوازم حساس تجهیزات شرکت مربوطه را حتما مورد توجه قرار دهید.

نوع و روش های حمل بار در شرکتهای اثاث کشی و باربری

شرکت های اثاث کشی و باربری روش های مختلفی برای حمل بار و جابجایی اثاثیه به کار می برند و برای این کار این شرکتها نیاز به تجهیزاتی دارند که از آن برای حمل بار و اسباب کشی استفاده می کنند. بسیار مهم است که این شرکت ها از تجیهزات به روز و مناسب این کار استفاده کنند. مهارت و ورزیدگی کارگران , دانش و تخصص و تجربه خود شرکت در زمینه حمل بار و اثاث کشی و باربری و نیز سابقه و اعتبار شرکت در انتخاب آن تاثیری زیادی خواهد گذاشت. همچنین بیمه معتبر اثاث کشی و باربری نیز باعث جلب رضایت و اطمینان بیشتر مشتریان از شرکت مربوطه خواهد شد.

آموزش پرسنل در شرکت اثاث کشی و باربری

شرکت های معتبر و متخصص اثاث کشی و باربری معمولا کارگران حمل بار خود را با روشهای نوین آشنا می کنند و به آنها تمامی آموزش های لازم در خصوص استفاده از تجهیزات اثاث کشی و باربری و حمل بار را آموزش می دهند. همچنین نحوه استفاده از لوازم بسته بندی و چگونگی بسته بندی به صورت حرفه ای نیز به این افراد آموزش داده می شود. همانطور که می دانیم هر وسیله در منزل یا محل کار اعم از مبلمان , وسایل حساس و ظریف, لوازم سنگین و بدبار هر کدام به گونه ای خاص نیاز به بسته بندی و حمل دارند از این رو پرسنل یک شرکت اثاث کشی و باربری معتبر باید در این زمینه ها کاملا ورزیده و حرفه ای شده باشند.

این موضوع باعث می شود مشتریان با اطمینان خاطر بیشتری با شرکت های باربری و اتوبار همکاری داشته باشند.

اتوبار و باربری اطلس بار در تهران

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار از شرکت های خوشنام و با سابقه در زمینه اثاث کشی و باربری است. این شرکت در تمامی محله های مختلف تهران دارای دفاتر متعدد است و از این رو به عنوان سریعترین باربری در تهران شناخته می شود زیرا با تماس مشتری از نزدیک ترین مرکز به محله مشتری اقدام به ارسال خدمات و سرویس های بسته بندی و پرسنل حمل بار می نماید. اطلس بار جهت ارائه سرویس رسانی بهتر در زمینه اثاث کشی و باربری تمامی محلات مختلف تهران را تحت پوشش خود دارد.

از این جهت می توان به

اشاره نمود.

پوشش دهی سراسری اطلس بار در تمام تهران در زمینه اثاث کشی و باربری باعث شده است این شرکت از نظر مشتریان به عنوان تخصصی ترین باربری و به جهت ارائه سرویسهای با کیفیت و بیمه معتبر به عنوان مطمئن ترین باربری تهران و ایران معرفی شود.

اثاث کشی و باربری به صورت شبانه روزی

از جمله برخی دفاتر و مراکز اثاث کشی و باربری در مناطق مختلف تهران توسط اطلس بار شامل

 • اتوبار الهیه , باربری زعفرانیه , باربری صاحبقرانیه در شمال تهران
 • اتوبار و باربری پونک , باربری  در غرب تهران
 • اثاث کشی و باربری در تهرانپارس , باربری گرگان در شرق تهران
 • اتوبار و باربری یوسف آباد , اثاث کشی و باربری فاطمی در مرکز تهران
 • و باربری و حمل بار در تمامی مناطق جنوب تهران

می باشد.

در مقاله های بعدی تلاش داریم تا محله های تهران را مورد بررسی قرار داده و آنها را معرفی و آنالیز نماییم. کافیست در مطالب آینده نیز با ما همراه باشید و مطالب ارائه شده برای آشنایی بیشتر با محله های تهران را از نظر بگذرانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اسباب کشی با کارشناسان اطلس بار در تماس باشید. مشاوره اسباب کشی رایگان و اصولی توسط کارشناسان متخصص اطلس بار ارائه می شود. شما عزیزان می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه اثاث کشی و باربری به صورت شبانه روزی با شماره تلفن 1871 تماس بگیرید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد