اسباب کشی آسان و باربری و استفاده بهینه از کارتنها

اسباب کشی آسان و باربری و استفاده بهینه از کارتنها

اسباب کشی آسان و باربری توسط بسته بندی خوب و حرفه ای ما درون جعبه ها و کارتن حمل بار صورت می گیرد. جعبه های کمتر اسباب کشی آسان تر و سریعتر را برای ما به ارمغان می آورد.
 اگر هزینه باربری را  ساعتی می پردازید. این مسئله می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در قیمت باربری شود. بسیاری از مردم عجله دارند.
آنها وسایل شان را در جعبه ها پرتاب می کنند و حتی اگر فضای کوچکی وجود داشته باشد، آنها را می بندند. این کمی فضا ممکن است چندان به چشم نیاید و به نظر نرسد، اما شما در آنچه که هنوز در آن جا می توانید جای تعجب خواهید داشت. اگر شروع به بسته بندی اثاثیه کنید، می توانید کمی از وقت خود را صرف کنید و از هر جعبه بیشترین استفاده را داشته باشید. و شما ممکن است در مورد کاهش و صرفه جویی در هزینه خرید برای کارتن اسباب کشی و سایر لوازم بسته بندی شگفت زده شوید.

از چوب رختی ها صرف نظر کنید

یکی از اولین چیزهایی که افراد هنگام بسته بندی برای اسباب کشی آسان و باربری با آن برخورد دارند چوب رختی های داخل کمد است که لباس های شما به آن آویزان است.اگر قصد داشته باشید لباس های تان را به همان صورت آویزان و با چوب رختی بسته بندی کنید نمی توانید از کارتن های حمل بار معمولی استفاده نمایید. برای بسته بندی لباس کارتن های کمدی رگال دار وجود دارد اما این کارتنها نه تنها این ها گران ترین جعبه هایی هستند که می توانید خریداری کنید، بلکه معمولا آنها فضای زیادی نیز در ماشین حمل بار نیاز دارند. اکثر مردم به جعبه های کمدی رگال دار نیاز ندارند.
یک راهکار برای اسباب کشی آسان و باربری در تهران
بسته بندی لباس ها به صورت مسطح است.

که برای بسته بندی آنها می تواند از هر نوع کارتن بسته بندی اسباب کشی استفاده نمایید.  اگر این گزینه مد نظر شما نیست، پس فقط از جعبه های بزرگ استفاده کنید. هر چیزی پوشیدنی که در کمد شماست هم اکنون بسته شده است و می تواند به راحتی در یک جعبه برای اسباب کشی آسان و باربری آماده شود. خبر خوب این است که بسیاری از چیزهایی که در کمد لباس شما وجود دارد، حتی چروک هم نخواهند شد،
آن را از روی آویز برداشته و مرتب تا کنید.
و داخل کارتن بسته بندی قرار دهید.

کارتن کمدی برای اسباب کشی و باربری

استفاده بهینه از کارتن کمدی

اما یک راه عاقلانه در اسباب کشی آسان و باربری برای بسته بندی لباس های خیلی حساس و گرانقیمت استفاده از کارتن کمدی به خصوص در اسباب کشی آسان و باربری بین شهری و مسافت های طولانی که امکان آسیب به لباس های حساس وجود دارد می باشد. بسیاری از افراد برای بسته بندی لباس خود مجبور به تهیه کارتن کمدی هستند. اما این به این معنی نیست که شما فقط مجاز هستید لباس های  تان را درون آن آویزان کنید و فضای خوب و عالی این کارتن ها را از بین ببرید.
شما می توانید برای پر کردن این گونه کارتنها از بسیاری از وسایل استفاده کنید.
چند روز قبل از اسباب کشی آسان و باربری شروع کنید و کارتن کمدی را با آیتم های بزرگ پر کنید.

این می تواند شامل؛

  • کفش
  • انواع ژاکت های زمستانی و پشمی
  • شلوار جین
  • کت، کمربند
  • و کیف

باشد.

سپس، هنگامی که آماده بسته بندی لباس های خود هستید،

می توانید کیسه خرید یا پتو را برای ایجاد یک تقسیم بندی داخل آن قرار دهید. لباس های شما روی رگال آویزان می شود و سایر این وسایل در فضاهای خالی جعبه قرار می گیرد. کارتن را بسته بندی و برچسب گذاری کنید.  به یاد داشته باشید که چیزهای سنگین را در بالای لباس های تان قرار ندهید، اما اگر هنوز در جعبه فضای خالی دارید،
می توانید بالش و کوسن و چیزهای نرم و سبکی از این دست را در آن قرار دهید.

کارتن اسباب کشی را کامل پر کنید

وقتی شروع به بسته بندی وسایل شکستنی و آماده شدن برای اسباب کشی آسان و باربری می نمایید، می توانید برای کاهش هزینه اسباب کشی آسان و باربری این لوازم را در حوله ها ، پتو ها، پارچه های کتانی و حتی تی شرت های کهنه قرار دهید. هیچ چیز به اندازه بسته بندی با پلاستیک های حباب دار پول شما را مصرف نمی کند.  اگر پس از بسته بندی این وسایل هنوز در جعبه فضای خالی وجود دارد و چیزی نباشد که بتوانید داخل کارتن قرار دهید این فضاهای خالی را با چیزهای کوچک مناسب مانند توپ جوراب ، دستکش و غیره پر کنید. به این ترتیب نه تنها شما موارد بیشتری را می توانید در جعبه قرار دهید، بلکه با این کار به کاهش خطر هر گونه شکستن به دلیل تکان خوردن وسایل در اسباب کشی آسان و باربری کمک می کنید.

هنوز جعبه را بسته بندی نکنید

هنگامی که صبح روز اسباب کشی آسان و باربری می رسد،
همیشه چیزهایی وجود دارد که شما آن را نادیده گرفته اید.
به همین دلیل شما ممکن است وسوسه شوید یک جعبه بسته بندی دیگر را برای این اقلام فراموش شده شروع کنید، اما اگر برخی از جعبه ها را هنوز مهر و موم و بسته بندی نکردید، مجبور نیستید کارتن دیگری را بردارید. برخی وسایل فراموش شده در پشت کمد یا فنجان قهوه صبحانه را می توانید داخل جعبه هایی که هنوز درب آنها را نبسته اید قرار داده شوند. جعبه نهایی را در زمانی که کارگران شرکت اسباب کشی آسان و باربری آمدند مهر و موم کنید و مطمئن باشید که همه چیز درون کارتن برای یک اسباب کشی آسان و باربری ایمن و بی نقص است.

باربری و اسباب کشی آسان

اسباب کشی آسان و باربری چگونه محقق می شود؟

اسباب کشی همیشه پر استرس و حساس است.
همه ما دوست داریم اسباب کشی آسان و باربری امن را تجربه نماییم.
این مهم است که تا حد ممکن نگرانی خود را کاهش دهیم.

برای این کار می توانیم روی بسته بندی اثاثیه خود بیشتر تمرکز داشته باشیم. بنابراین برای انجام اسباب کشی آسان و باربری مطمئن نحوه صحیح بسته بندی وسایل را بهتر بدانیم. اگر قصد گرفتن راهنمایی دارید می توانید برای بسته بندی مناسب اسباب کشی آسان و باربری با شرکت اتوبار و حمل بار اطلس بار تماس بگیرید. دوستان نزدیک و خانواده می توانند بهترین کمک برای شما در زمان اسباب کشی آسان و باربری اسباب منزل باشند.
زیرا اسباب کشی آسان و باربری چیزی نیست که شما بتوانید به تنهایی به آن دست پیدا کنید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد