اسباب کشی و جبران هزینه ها با فروش کارتن اسباب کشی

اسباب کشی و جبران هزینه ها با فروش کارتن اسباب کشی

اسباب کشی مراحل مختلف زیادی دارد.از دور انداختن وسایل اضافی , خرید لوازم بسته بندی , بسته بندی اثاثیه , بارگیری در ماشین باربری, باز کردن و چیدمان دوباره اثاثیه همه و همه از مراحلی است که در تمامی جابجایی ها به صورت یکسان دیده می شود تنها ممکن است در جزئیات کار با هم تفاوت داشته باشند. یک مسئله مهم پس از جابجایی اثاثیه و باز کردن بسته بندی ها این است که اکنون با جعبه ها و کارتن های خالی و زباله های برجا مانده از وسایل بسته بندی چه باید  کرد؟

در حالی که پرتاب کارتن بسته بندی برای اسباب کشی در سطل زباله یکی از راه های خلاص شدن از آنها است،

ما آمده ایم تا چند راه برای:

  • بازیافت کارتن حمل بار و بسته بندی پس از اسباب کشی
  • ذخیره آن ها برای اسباب کشی های بعدی
  • برگردان بخشی از پول صرف شده برای خرید کارتن
  • و عدم دور انداخت آنها در سطل زباله

به شما ارائه دهیم

هنگامی که شما نقل مکان می کنید نیاز دارید تا وسایل تان را بسته بندی کنید، در بسته بندی وسایل نیاز دارید تا از انواع جعبه ها و کارتن های بسته بندی استفاده کنید.

همچنین وسایلی مثل:

  • پلاستیک های حباب دار 
  • روزنامه ها
  • کاغذها

و ... نیز در بسته بندی اثاثیه مورد استفاده قرار می گیرد.

جمع آوری و خلاص شدن از دست جعبه ها و ضایعات ناشی از بسته بندی یکی از نگرانی های ما در اسباب کشی است. اما راه های دیگری به جز دفع زباله ها برای رهایی از این ضایعات وجود دارد. در اینجا لیستی از راهکارهایی که می توانید با جعبه های حمل اثاثیه داشته باشید را ارائه خواهیم داد. این راهکارها به شما کمک می کند ضمن اینکه از دست وسایل اضافی راحت می شوید می توانید بخشی از پولی که صرف خرید وسایل برای بسته بندی نموده اید را جبران کنید:

اسباب کشی و لوازم بسته بندی برای اسباب کشی

فروشندگان و خریداران کارتن های حمل بار

بسته به جایی که شما زندگی می کنید،

بسیاری از شهرها دارای شرکت هایی هستند که در خرید و فروش کارتن برای اسباب کشی فعالیت می کنند. برای این کار می توانید با شرکت های محلی تماس بگیرید یا یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید

این شرکت ها می توانند تمامی کارتن ها و جعبه های مقوایی را از شما با قیمت مناسبی خریداری نمایند.

به این ترتیب بخشی از هزینه های شما برمی گردد.

فروش آنلاین کارتن اسباب کشی

شما می توانید برای افرادی که به دنبال کارتن اسباب کشی دست دوم هستند یک پیام تبلیغاتی ارسال کنید، از طریق سایت های فروش لوازم دست دوم مثل دیوار یا شیپور می توانید یک آگهی برای فروش کارتن های حمل بار و حمل اثاثیه درج کنید. به این ترتیب افرادی که نیاز به خرید کارتن های حمل بار شما دارند با شما تماس خواهند گرفت.

دقت کنید که کارتن ها قابل استفاده باشند.

برای فروش بهتر از آنها چند عکس تهیه کنید و داخل سایت بگذارید.

فروش کارتن ها به همسایه ها

اگر شما به یک مجتمع آپارتمانی نقل مکان کردید،

می توانید از سایر همسایه ها سوال کنید که برای اسباب کشی به کارتن باربری نیاز دارند یا خیر؟ همچنین می توانید از مدیر ساختمان بخواهید اگر کسی قصد اسباب کشی دارد حتما به شما خبر دهند. از این رو شما می توانید لوازم بسته بندی اثاثیه تان را به همسایه ای که قصد اثاث کشی و جابجایی اثاثیه را دارد بفروشید. شما همچنین می توانید در محله تعدادی تراکت تبلیغاتی بزندید تا افرادی که مایل به خرید کارتن برای بسته بندی هستند با شما تماس بگیرند.

کارتن ها را اهدا کنید

یک بار پس از اسباب کشی ، من از یک کتابخانه محلی سوال کردم که آیا می توانم برخی از جعبه های اسباب کشی را برای آنها بیاورم؟ کارتن های بسته بندی به ویژه کارتن هایی در اندازه های بزرگ برای حمل کتاب مناسب هستند. از این رو می توانید به این روش نیز برای فروش و یا اهدای کارتن های باربری اقدام نمایید. همچنین برخی مراکز تهیه غذا نیز ممکن است به این کارتن ها نیاز داشته باشند.

تنها لازم است یک تماس تلفنی بگیرید

 اما همیشه سازمانهایی هستند که نیاز به جعبه و کارتن بسته بندی دارند.

استفاده به عنوان کود

بعضی افراد از جعبه های مقوایی به عنوان کود استفاده می کنند.

من شخصا هرگز این را امتحان نکردم،

اما می توان تصور کرد که مقوا ممکن است برای این کار مناسب نباشد. فقط مطمئن شوید که آن را در یک مکان نگهداری می کنید که از محیط زیست محافظت می شود. در حالی که این روش ممکن است برای برخی افراد گزینه خوبی باشد،

اما این بهترین راه برای خلاص شدن از جعبه و کارتن اسباب کشی نیست.

کارتن حمل بار و بازیافت آن

شرکت های بازیافت

اکثر شهرهای کوچک یا بزرگ به مردم اجازه می دهند مقادیر زیادی از مقوا و کارتن را بازیافت کنند. در برخی از شهرها مراکز بازیافت ماشین هایی برای بردن زباله های قابل بازیافت ارسال می کنند. گاهی اوقات نیز مراکزی وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به آنها زباله های بازیافتی خود را به آنها تحویل بدهید.

دریافت زباله های بازیافتی بستگی به جنس این زباله ها دارد

و برخی از آنها قابل بازیافت نیستند.

می توانید تماس بگیرید.

و در مورد نحوه بازیافت از آنها سوالاتی بپرسید.

شرکت خدمات اسباب  کشی و جمع آوری بازیافت

اگر برای اسباب کشی از شرکت خدمات اسباب کشی و باربری کمک گرفته اید

برخی از این شرکت ها خودشان کار جمع آوری کارتن ها و ضایعات بسته بندی را برعهده می گیرند. این کار به شما کمک می کند تا سریعتر خانه جدید را برای زندگی آماده کنید. اما خوب باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که این کار برای شما هزینه های در پی دارد. اگر برای پرداخت هزینه جمع آوری ضایعات کارتن برای اسباب کشی مشکلی ندارید از شرکت اتوبار و حمل بار بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

اما اگر شما در اسباب کشی و خرید وسایل بسته بندی هزینه زیادی پرداخته اید و اکنون می خواهید بخشی از هزینه های تان را جبران کنید فروش این کارتن ها برای شما بهترین راهکار است. برای فروش کارتن های اسباب کشی می توانید از طریق یکی از روشهای گفته شده در این مقاله اقدام نمایید. اگر از آن دست خانواده هایی هستید که زیاد اسباب کشی می کنید توصیه می کنیم کارتن های اسباب کشی را نگه دارید

با این کار برای اسباب کشی های بعدی نیازی نیست دوباره مقداری پول صرف خرید کارتن برای بسته بندی نمایید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد