استخدام باربر برای بسته بندی اسباب کشی و اتوبار

استخدام باربر برای بسته بندی اسباب کشی و اتوبار

استخدام باربر یکی از اقدامات مهمی است که شما برای کمک به خودتان در هر اسباب کشی می توانید انجام دهید. یک باربر یا کارگر اسباب کشی می تواند کارهایی را برای تان انجام دهد که از عهده خودتان برنمی آید و یا انجام دادن آن برای تان سخت و دشوار است. یکی از کارهای مفیدی که یک باربر می تواند انجام دهد بسته بندی برای اسباب کشی است. بسته بندی از اقدامات اولیه هر اثاث کشی است و نیاز است که به درستی انجام شود تا در دیگر مراحل اعم از حمل بار و چیدمان وسایل داخل کامیون حمل اثاثیه مشکلی به وجود نیاید.
اسباب کشی معمولا در لیست کارهایی که اکثر مردم برای سرگرمی انجام می دهند نیست، به ویژه هنگامی که به بسته بندی تمام وسایل خود می پردازند، که این کار می تواند فرایندی پر تنش و وقت گیر باشد. هنگامی که شما اثاث کشی می کنید، دو گزینه دارید خودتان وسایل تان را بسته بندی کنید یا یک شرکت بسته بندی لوازم منزل حرفه ای را استخدام کنید. بسته بندی بار بیشترین زمان را از شما می گیرد، اما می تواند ارزان تر تمام شود، زیرا شما فقط نیاز به لوازمی مانند:

 • جعبه یا کارتن حمل بار
 • نوار چسب
 • کاغذ بسته بندی
 • و برچسب

خواهید داشت.
صاحبان خانه معمولا می توانند چیزهایی را به اندازه کافی برای اثاث کشی در سراسر شهر بسته بندی کنند اما ممکن است حمل اثاثیه منزل صدها یا هزار کیلومتر دورتر باشد از این رو بهتر است از طرف یک شرکت باربری ( اتوبار ) خوب و حرفه ای بسته بندی کنندگان حرفه ای اعزام  شود.
اگر برای بسته بندی حرفه ای از باربران شرکتهای اتوبار استفاده می کنید،
پیش از تصمیم گیری، مزایا و معایب هر روش را بررسی کنید:

نکات مثبت استخدام باربر برای بسته بندی

افزایش سرعت بسته بندی و سرعت اسباب کشی :
عوامل حرفه ای شرکتهای باربری و اتوبار می توانند وسایل کل خانه را فقط در چند ساعت بسته بندی کنند؛
همین کار ممکن است برای شما هفته ها طول بکشد.
و زمان زیادی صرف می شود تا شما بتوانید خانه کنونی خود را ترک کنید.
و تمام وقت تان از بین می رود.
بسته بندی مناسب و مقاوم :
با استخدام باربر از شرکت های باربری متخصص به سادگی می توانید یک بسته بندی حرفه ای داشته باشید. کارگر اسباب کشی در شرکت های اتوبار معتبر به خوبی آموزش داده شده و با تجربه هستند و می دانند که از چه متریالی استفاده کنند و چگونه بهترین بسته بندی بار را برای وسایل شما انجام دهند.
این به خصوص اگر شما دارای وسایل شکننده
و ارزشمند در طول باربری اسباب منزل هستید اهمیت بیشتری پیدا می کند.

بسته بندی و اسباب کشی بدون آسیب :

بسته بندی مناسب احتمال خسارت را از بین می برد
و تا حد زیادی به شما امکان می دهد وسایل و اثاث تان را در طول مسیر بدون صدمه به خانه جدید انتقال دهید. حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل بدون خسارت با یک بسته بندی مطمئن از طریق استخدام باربر از شرکت های حمل بار معتبر امکان پذیر است.
 جداسازی قطعات :
هنگامی که شما انتخاب می کنید که با استخدام باربر شرکت های باربری امور بسته بندی اثاث شما را مدیریت کنند، همه ی مبلمان و وسایل جداشدنی شما را از هم جدا می کنند. آنها همچنین اطمینان می دهند که تمام قطعات به طور محکم متصل شده و به راحتی قابل نصب هستند تا بتوانید در خانه جدید تان به درستی مجددا آنها را نصب شوند.
پوشش مسئولیت :
زمانی که باربران شما وسایل تان را بسته بندی می کنند،
معمولا مسئولیت خسارت ناشی از غفلت آنها را می پذیرند.
از این رو شما می توانید اطمینان داشته باشید که با استخدام باربر از شرکت های باربری معتبر در صورت بروز خسارت تمامی خسارت های خود را دریافت نمایید.

نکات منفی استخدام باربر برای بسته بندی

افزایش هزینه اسباب کشی و قیمت باربری :
مطمئنا، سرویس بسته بندی که از شرکت های باربری و اتوبار دریافت می کنید به هزینه ای که جهت حمل اثاثیه منزل پرداخت می کنید افزوده می شود، اما ممکن است ارزش آن را داشته باشد، زمانی که در نظر داشته باشید که این کار اختلال در زندگی شما را به حداقل می رساند. قیمت خدمات بسته بندی و استخدام باربر می تواند از چند ده هزار تا چند صد هزار تومان متغیر باشد،
بسته به اینکه چقدر آنها نیاز به وسایل بسته بندی دارند
و چه مدت طول می کشد تا بسته بندی وسایل شما به طور کامل به پایان برسد.

عدم کنترل روی کار باربران :

این یک معامله بزرگ برای برخی از افراد است.
حرفه ای ها برای انجام کارها در موثرترین روش ها آموزش دیده اند، اما ممکن است کارهایی که شما مد نظر دارید و  چیزهایی را که می خواهید انجام دهید را نتوانند به درستی انجام دهند. به عنوان مثال، آنها ممکن است همه وسایل داخل کمد ها را با هم بسته بندی کنند در صورتی که شما ترجیح می دهید لباس های تابستانی و زمستانی خود را مرتب کنید و جدا از هم بسته بندی نمایید.
اگر فقدان کنترل این گونه اقدمات باعث ناراحتی شما می شود،
بهتر است که خودتان آن را انجام دهید.
همچنین به جای آن، به سادگی می توانید روی کار باربران و کارگران اسباب کشی نظارت داشته باشید تا بسته بندی ها به درستی انجام شود و یا با دادن دستورالعمل های مناسب به آنها کمک کنید تا خواسته های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده نمایند.

 اعتماد کردن به شرکت های باربری :

اجازه دادن به افراد غریبه که به وسایل شما دسترسی پیدا کنند و آنها را مرتب نماید نیاز به اعتماد زیادی دارد. هیچ تضمینی وجود ندارد که استخدام باربر از شرکت های باربری و حمل بار به کلیه اصول اخلاقی پایبند باشد. پیش از استخدام باربر تحقیق کاملی از شرکت های باربری و اتوبار انجام دهید تا میزان اعتمادی که باید به این شرکت ها داشته باشید تامین شود. پس از آن برای استخدام باربر به سراغ شرکت هایی بروید که می توانند اعتماد شما را جلب نمایند.

کارگر اسباب کشی و باربر برای باربری

چگونه با استخدام باربر یک بسته بندی مطمئن داشته باشیم

اگر تصمیم خود مبنی بر استخدام باربر از شرکت های حمل بار را گرفته اید اما هنوز هم اعتماد کافی به انجام صحیح کارها آن طور که شما می خواهید ندارید می توانید تقسیم کار کنید. بخشی از کارهایی که دلتان نمی خواهد به دست افراد غریبه بسپارید را خودتان انجام دهید.
برای مثال لوازم شخصی تان را خودتان بسته بندی کنید.
جواهرات و اسناد و مدارک تان را پیش از رسیدن کارگران بسته بندی کرده
و در ماشین شخصی تان قرار دهید.
همینطور کارهایی که فکر می کنید به ظرافت نگاه یک خانم خانه نیاز دارد را انجام دهید
و کارهای کلی و بسته بندی وسایل مشکل را به باربران بسپارید.

مشاوره با شرکت باربری خوب

اکنون که جوانب مثبت و منفی بسته بندی بار توسط خودتان و یا استخدام باربر برای بسته بندی را می دانید، می توانید برای استخدام باربر و مقایسه قیمت ها و بررسی واقعی شرکت های باربری تحقیقات لازم را به عمل آورید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای جابجایی اثاثیه منزل خود انتخاب کنید!
استخدام باربر از یک شرکت باربری خوب می تواند مشکلات شما در زمینه بسته بندی و اسباب کشی را حل کند. پیش از اینکه نسبت به استخدام باربر و استخدام شرکت های حمل بار اقدام کنید چند شرکت اتوبار را انتخاب کرده و با آنها مشورت نمایید. خدماتی که توسط این شرکت های بسته بندی اثاثیه ارائه می شود را با هم مقایسه کنید. مطمئن شوید که خدمات آنها کاملا واقعی است این مسئله را از مشتریان سابق و افرادی که قبلا از خدمات آن ها استفاده کرده اند می توانید بفهمید.

ویژگی های یک باربر خوب

توجه کنید که شما می خواهید افرادی غریبه را به منزل خود راه دهید و اموال شخصی تان را برای بسته بندی به آنها بسپارید پس برای استخدام باربر و کارگر بسته بندی دقت زیادی به خرج دهید تا بعدا برای شما مشکلی به وجود نیاید. یک باربر حرفه ای از یک شرکت حرفه ای باربری و اتوبار مشخصات مهمی دارد که توجه به آنها می تواند به شما در استخدام باربر حرفه ای کمک کند.

 • داشتن لباس مخصوص کار منقش به آرم شرکت
 • ورزیدگی و حرفه ای بودن در انجام کارها
 • داشتن متریال مناسب برای بسته بندی
 • مهارت کافی در بسته بندی
 • مهارت در چیدمان وسایل در ماشین باربری
 • اخلاق و ادب و متانت کافی
 • و مسئولیت پذیری

از مهم ترین مسائلی است که در استخدام باربر باید به آنها توجه نمایید.
در صورت نیاز به باربر حرفه ای و برای مشاوره استخدام باربر متخصص بسته بندی وحمل بار با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد