انتخاب شرکت باربری مناسب

انتخاب شرکت باربری مناسب

انتخاب باربری یک تصمیم عاقلانه برای کسانی است که قصد اسباب کشی و حمل بار دارند.

اگر تصمیم گرفته اید که خودتان اسباب کشی و باربری اثاثیه منزل را انجام ندهید، پیدا کردن، استخدام  و انتخاب شرکت باربری خوب مهم ترین تصمیم شما در زمان اسباب کشی است. با یک جستجو در اینترنت می توانید لیستی از شرکت های اتوبار و باربری که می توانند برای امور حمل اثاثیه و جابجایی اسباب منزل و نیز بسته بندی وسایل حساس شما کارگران ماهر اعزام نمایند به دست آورید. اما انتخاب شرکت باربری خوب و منصف از میان تعداد خیلی زیاد شرکت های باربری و حمل بار کار سختی است.

به نکات زیر دقت کنید.

1- حداقل با سه شرکت باربری و اتوبار صحبت کنید.

مهم نیست که از کجا به کجا اسباب کشی می کنید.

شما همیشه باید در انتخاب شرکت باربری خوب حداقل سه شرکت خدمات اسباب کشی اضافه در لیست خود داشته باشید. معمولا من سعی می کنم که حداقل با 5 شرکت اتوبار و حمل اثاثیه مشورت کنم، اطلاعات بگیرم، قیمتها را مقایسه کنم و افراد با تجربه را پیدا کنم . با انجام تحقیقات و بررسی عملکرد سابقه شرکت شما اطمینان حاصل خواهید کرد که در انتخاب شرکت باربری اشتباه نکرده اید و  باربرهای خود را از یک شرکت معتبر و قابل اعتماد استخدام کرده اید.

2- نماینده ی شرکت از منزل شما دیدن کند.

زمانیکه از شرکت های باربری و اتوبار قیمت نهایی آنها را در خواست می کنید، باید نماینده شرکت از خانه بازدید داشته باشد تا همه وسایلی که باید در اثاث کشی جابجا شوند را برای ارزیابی دقیق تر بررسی کند بدین ترتیب نماینده ی شرکت با دیدن همه ی وسایل و توضیح در مورد چگونگی حمل آنها به شما این اطمینان را می دهد که در پایان اسباب کشی هیچ مشکلی نخواهید داشت. همچنین من توصیه می کنم که یک لیست کامل از تمام وسایل خود را تا قبل بازدید توسط نماینده شرکت باربری و دادن قیمت پیشنهادی تهیه کنید. تهیه لیست کامل وسایل به شما یاد آوری می کند تا در مورد وسایلی که نیاز به حمل خاص دارند با آنها مشورت نمایید.

در هنگام انتخاب شرکت باربری با آنها در مورد این مسائل صحبت نمایید.

3- انتخاب باربری تنها بر اساس قیمت نباشد.

قیمت پائین شرکت باربری ممکن است بزرگترین ریسک در انتخاب شرکت باربری باشد.

با این حال همیشه باید مطمئن باشید که به طور کامل در انتخاب شرکت باربری تحقیق کرده اید فقط به خاطر داشته باشید که اگر سه تا پنج شرکت را با هم مقایسه می کنید و یک شرکت نسبت به شرکت های دیگر قیمت خیلی پائینی پیشنهاد بدهد این می تواند یک نشانه باشد تا این شرکت را از لیست انتخاب شرکت باربری خود خط بزنید. اغلب شرکت ها کلاه بردار هستند که با دادن قیمت های پائین معاملات ویژه و امتیازات ویژه مانند خدمات رایگان سعی در جذب مشتری دارند بنابراین قبل از انتخاب شرکت باربری مطمئن شوید که کدام شرکت صداقت بیشتری دارد.

البته شما باید به جائیکه می خواهید اسباب کشی کنید را نیز در نظر بگیرید به عنوان مثال اگر شما می خواهید به یک خانه ای در همان منطقه ای که هستید اسباب کشی کنید و این جابجایی تنها یک روز طول می کشد توصیه می شود که در انتخاب شرکت باربری از شرکت های معتبر و بومی منطقه ی خود کمک بگیرید اغلب این شرکت های کوچک قیمت پائین تری نسبت به شرکت های بزرگ با همان خدمات پیشنهاد می دهند. ولی اگر به یک جای دورتر اسباب کشی می کنید که حداقل 2 تا 3 روز زمان می برد توصیه می شود که انتخاب شرکت باربری را از میان شرکت های بزرگ تر و با اعتبار انجام دهید.

انتخاب باربری

4- سوالات مهم در انتخاب شرکت باربری.

انتخاب شرکت باربری برای جابجایی اثاثیه آسان نیست.
به یاد داشته باشید سوالات جزیی و مهمی در انتخاب شرکت باربری وجود دارد که باید جواب آن را پیدا کنید تا درباره ی استخدام باربرها مطمئن شوید. یک شرکت خوب و قابل اطمینان باید قبل از اینکه شما سوال کنید تمام اطلاعات را با جزئیات کامل به شما توضیح دهند با این حال ممکن است در ذهن شما سوالی باشد که آنها در مورد آن هیچ توضیحی نداده اند بهتر است یک لیست از سوالات مد نظر خود تهیه کنید تا با مرور کردن آن مطمئن شوید که تمام اطلاعات را دریافت کرده اید.

معمولا شرکت های کلاه بردار از:

  • دادن اطلاعات شفاف
  • چگونگی کامل حمل وسایل
  • و بیمه باربری

خودداری می کنند.

پس در انتخاب شرکت باربری به این مسائل مهم توجه نمایید.

5- هزینه های اضافی

شما باید با شرکت اتوبار و حمل بار در مورد هزینه های اضافی احتمالی صحبت کنید.

این هزینه ها اضافی شامل:

  • تعداد طبقات
  • نداشتن فضای پارکینگ مناسب برای کامیون
  • و بسته بندی وسایلی که به درستی بسته بندی نشده اند

می شود.

برای صرفه جویی در این هزینه ها در هنگام انتخاب شرکت باربری اطلاعات بیشتری در مورد هزینه های اضافی که ممکن است مسئولیت آن را داشته باشید به دست آورید.

انتخاب شرکت باربری اطلس بار

اگر به دنبال انتخاب شرکت باربری مدرن و یافتن یک شرکت بسته بندی لوازم منزل خوب و منصف هستید می توانید با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید. انتخاب شرکت اطلس بار با ارائه مشاوره رایگان به شما در انتخاب خدمات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل کمک می نماید. حمل و نقل اسباب و اثاثیه خود را  در سراسر تهران بدون محدودیت زمانی و مکانی ارائه می شود.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد