اولین اسباب کشی و اتوبار و نکات مهم اولین جابجایی

اولین اسباب کشی و اتوبار و نکات مهم اولین جابجایی

اولین اسباب کشی و اتوبار یکی از حساس ترین مراحل زندگی در هر فرد است.جابجایی برای اولین بار می تواند یک بار عاطفی بسیار زیاد برای هر کدام از ما باشد. این می تواند همزمان شادی و وحشت، هیجان عظیم و اضطراب عمیق را برای ما داشته باشد. همه چیز خوب است زمانی که هیچ کس نیست تا به شما بگوید چه کاری باید انجام دهید و چه کاری را نباید. اما جدا شدن از خانواده برای اولین بار می تواند یک تغییر عمده در زندگی افراد داشته باشد. مستقل شدن برای حفظ حریم شخصی به خصوص در جوانان بسیار اهمیت دارد.

بیشتر جوانان زمانی که به یک سن مشخص می رسند تمایل دارند از خانواده جدا شوند و یک زندگی کاملا مستقل را آغاز نمایند. همچنین برخی افراد تمایل دارند شهر یا کشور دیگری را برای ادامه زندگی انتخاب کنند که این باعث می شود تا آنها به یک زندگی مستقل و جداگانه از خانواده روی بیاورند.

برای این کار باید مراحل و جزئیات زیادی را در نظر بگیرید.

این راهنما برای کاهش اضطراب و عملکرد بهتر شما در اولین اسباب کشی و اتوبار ارائه شده است.

اولین اسباب کشی و اتوبار

به امور مالی خود را رسیدگی کنید

زمانی که برای اولین بار قصد ترک خانه را دارید احتمالا شما دارای درآمد ماهیانه هستید و می توانید مخارج زندگی خودتان را پرداخت کنید. اما امنیت مالی شما باعث نمی شود تا شما به امور مالی خود توجه و دقت نداشته باشید. اکنون که زمان مستقل شدن شما فرا رسیده است و شما خود را برای اولین اسباب کشی و اتوبار آماده می کنید بهتر است بدانید که چه میزان بودجه دارید و چه کارهایی می توانید با آن انجام دهید.

درآمد ماهیانه خود را در نظر بگیرید.

هزینه های زندگی خود را به طور تقریبی محاسبه کنید.

لیستی از پرداخت های خود اعم از

 • هزینه های اتومبیل
 • هزینه غذا , لباس
 • صورتحساب های تلفن, برق و ...

آماده نمایید.

از این رو شما می توانید هزینه هایی که باید برای انجام کارهای خود کنار بگذارید را بررسی نمایید. این شامل پرداخت هزینه اجاره خانه نیز هست که مهم ترین نکته در اولین اسباب کشی و اتوبار شماست. بودجه خود را باری اولین اسباب کشی و اتوبار و پرداخت هزینه های شرکت باربری و حمل بار برنامه ریزی نمایید. از آنجا که شما برای اجاره ماه اول و پیش پرداخت آن نیاز به مقدار بیشتری پول دارید بهتر است مبلغ بیشتری را برای هزینه های ماه اول پس از اولین اسباب کشی و اتوبار در نظر بگیرید.

یک کار ثابت داشته باشید

تبریک می گوییم شما دیگر بزرگ شده اید!
این یک تفریح نیست!
هیچ کجا سریعتر از محل کار به شما آموزش نخواهد داد.

اکثر جوانانی که برای اولین بار از والدین خود مستقل می شوند و اولین اسباب کشی و اتوبار را به تنهایی تجربه می کنند شروع به بالا رفتن از درجات مختلف در موقعیت های کاری می کنند. در بیشتر موقعیت های شغلی مدت زمان زیادی طول می کشد تا شما بتوانید پیشرفت داشته باشید

اما اجازه ندهید که از ادامه راه باز بمانید.

به این فرصت شغلی کوچک به عنوان یک فرصت بزرگ تر برای نشان دادن استعداد و بلندپروازی های خود استفاده نمایید. تا بتوانید در آینده موفقیت های شغلی بهتری داشته باشید. اگر میزان حقوق دریافتی شما از شغل فعلی تان کفاف پرداخت هزینه های اجاره خانه را نمی دهد در این زمان صلاح نیست که شما از والدین خود مستقل شوید و اولین اسباب کشی و اتوبار خود را به زمان مناسب تری که از نظر شغلی در موقعیت بهتری قرار داشته باشید موکول نمایید.

محل مناسبی برای زندگی انتخاب کنید

این مرحله از مهم ترین مراحل اولین اسباب کشی و اتوبار شماست.

اگر عجله نداشته باشید می توانید یک مورد مناسب برای ادامه زندگی مستقل خود پیدا نمایید. برای انتخاب یک آپارتمان خوب می توانید جستجوی خود را از اینترنت شروع کنید. بسته به شهری که در آن زندگی می کنید ممکن است راه های مختلفی برای پیدا کردن آپارتمان مناسب شما وجود داشته باشد در این مورد می توانید تحقیق کنید. اما به هر حال اینترنت می تواند اولین گزینه برای شمایی باشد که در جستجوی اولین آپارتمان خود جهت اولین اسباب کشی و اتوبار و برای دستیابی به یک زندگی مستقل هستید.

 • پرس و جو از آژانس های املاک
 •  درج آگهی در روزنامه ها
 • و بررسی وب سایت آژانس های املاک

از روشهای دیگر یافتن محل مناسب برای اولین اسباب کشی و اتوبار شماست.

و حتی یک روش خیلی خوب و موثر این است که شما از پروفایل خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید و درخواست خود مبنی بر اجاره آپارتمان مورد نیازتان را در صفحات شخصی تان درج نمایید. شماره تماس خود را نیز درج کنید تا کسانی که محل مناسب شما را برای اولین اسباب کشی و اتوبار در نظر دارند بتوانند با شما تماس بگیرند.
همچنین برای این کار می توانید موارد زیر را در نظر بگیرید.

اسباب کشی و اتوبار

هم اتاقی آری یا نه؟

هم خانه داشتن در اولین اسباب کشی و اتوبار می تواند یک انتخاب کاملا مقرون به صرفه برای شما باشد. همچنین از نظر عاطفی نیز داشتن هم خانه یا هم اتاقی می تواند اضطراب اولین اسباب کشی و اتوبار را تا حد زیادی کاهش می دهد، به خصوص اگر آن فرد کسی است که شما در حال حاضر او را می شناسید. یکی از گزینه های مهم در اولین اسباب کشی و اتوبار این است که با یک یا چند نفر از دوستان خود یک تیم تشکیل دهید، و خانه مورد نظرتان را جستجو کنید،

آنرا تهیه کنید و با هم اجاره نمایید.

یکی دیگر از گزینه ها این است که با کسی که به دنبال هم خانه برای اشتراک آپارتمان خود می گردد شریک شوید،

که می تواند حتی ارزان تر باشد،

زیرا احتمالا آپارتمان آن مجهز و مبله خواهد بود.
اگر شما می توانید هزینه اجاره خانه بدون هم اتاقی را بپردازید
و تنهایی را ترجیح می دهید،
شما احتمالا می خواهید اولین خانه تان تماما متعلق به شما باشد
و دوست ندارید با کسی شریک شوید.
این خانه ممکن است کوچکتر و کمتر جادار باشد،
اما همه فضای آن برای شماست.

موقعیت

یکی دیگر از تصمیم های مهم در اولین اسباب کشی و اتوبار شبیه به معضل هم اتاقی، مسئله مکان و موقعیت خانه است. چگونه تصمیم می گیرید که اولین آپارتمان را اجاره کنید؟ چیزهای زیادی باید در نظر گرفته شود. اول از همه باید خانه در اولین اسباب کشی و اتوبار به اندازه کافی نزدیک به محل کار شما باشد، و همچنین به دیگر مکان های مورد علاقه و دلخواه شما، و مکان های مورد نیاز شما نیز بهتر است نزدیک باشد.
به عنوان مثال، ممکن است بخواهید در نزدیکی یک:

 • ورزشگاه
 • یک پارک
 • یا یک نانوایی واقعا خوب

زندگی کنید.
دوم اینکه باید ایمن باشد.

اگر اجاره به نظر خیلی کم است،

قبل از امضای اجاره، میزان امنیت و ویژگی همسایه ها در آن خیابان را بررسی کنید. در نهایت، باید خانه شما دسترسی مناسبی به حمل و نقل عمومی داشته باشد.این ممکن است به این معنی باشد که شما می توانید برای رفت و آمد خود از ماشین استفاده نکنید و نیازی به پرداخت هزینه های ماشین نداشته باشید.

در هر صورت، برنامه ریزی کنید و شروع به جمع آوری چیزهایی کنید که برای اولین اسباب کشی و اتوبار به آپارتمان جدید خود نیاز دارید مانند مبلمان، وسایل آشپزخانه و لوازم ضروری شخصی، مگر اینکه در حال برنامه ریزی اولین اسباب کشی و اتوبار خود به یک کشور دیگر هستید. در آن صورت، بعد از اینکه شما نقل مکان کردید، این چیزها را می توانید تهیه کنید. چک کردن لیست ملزومات اولین آپارتمان در اولین اسباب کشی و اتوبار شما به دانستن آنچه که شما باید شروع به تهیه آن نمایید کمک می کند. برای اطلاع از این چک لیست در مقاله بعدی وسایل مورد نیاز برای شروع زندگی در اولین آپارتمان را ارائه خواهیم داد. در مقاله بعدی نیز با ما همراه باشید.

آمادگی برای اولین اسباب کشی

برای اولین اسباب کشی و اتوبار آماده شوید

پس از پیدا کردن خانه مناسب برای اولین اسباب کشی و اتوبار اکنون نوبت به آن رسیده است که شما وسایل تا را جمع کنید شما می توانید لباس ها , وسایل شخصی , کتاب ها و ... را بسته بندی اثاثیه کنید و برای شروع یک زندگی جدید با اولین اسباب کشی و اتوبار به خانه جدیدتان منتقل نمایید. اگر برای انجام کارهای بسته بندی لوازم تان در اولین اسباب کشی و اتوبار نیاز به راهنمایی دارید والدین شما می توانند به شما کمک نمایند. اگر خانه شما در همان شهر محل اقامت فعلی شماست می توانید برخی از وسایل تان را با خود همراه کنید اما در اثاث کشی در مسافت های طولانی بهتر است روی چیزهایی که می خواهید با خود ببرید بیشتر دقت کنید. همچنین اگر قصد خروج از کشور را داشته باشید شما تنها به چند دست لباس و کفش و برخی وسایل ضروری نیاز دارید.

استخدام شرکت باربری حرفه ای

یک شرکت حرفه ای در باربری و حمل اثاثیه منزل بدون هیچ زحمت و کمر درد می تواند به شما به خصوص در اولین اسباب کشی و اتوبار کمک نماید. شما به اندازه کافی در مورد سایر جزئیات کوچک در اولین اسباب کشی و اتوبار نگرانی دارید، بنابراین اجازه دهید یک تیم از کارکنان متخصص شرکت باربری و جابجایی اسباب منزل این کار را برای شما انجام دهند

و شما از اولین اسباب کشی و اتوبار خود یک تجربه خوب داشته باشید.

یک توصیه از ما در شرکت باربری و اتوبار اطلس بار داشته باشید که به شما کمک می کند تا بتوانید بودجه لازم برای هزینه های جاری در اولین اسباب کشی و اتوبار خود را سازماندهی نمایید. بنابراین شما می توانید در راس هزینه های خود در اولین اسباب کشی و اتوبار هزینه استخدام یک شرکت باربری و جابجایی لوازم منزل را قرار دهید و مطمئن شوید که یک معامله خوب برای محافظت از دارایی ها و اثاثیه تان در اولین اسباب کشی و اتوبار انجام می دهید. اگر برای اولین اسباب کشی و اتوبار خود نیاز به کمک و راهنمایی دارید می توانید روی ما در شرکت اتوبار و باربری مدرن اطلس بار حساب کنید. مقالات تخصصی ما در زمینه اسباب کشی و باربری می تواند تجربه های لازم را به شما ارائه نماید.

 فهرست کارها پس از اولین اسباب کشی و اتوبار

در چند ماه اول از زندگی خود پس از اولین اسباب کشی و اتوبار به آپارتمان جدیدتان، می تواند وسوسه انگیز باشد که همه چیز را کمی شل بگیرید

 • سینک پر از غذاهای کثیف
 • لباس های شسته نشده
 • یک حمام پر از خرده های صابون

شما می توانید آن را تصور کنید.

به ما اعتماد کنید

پس از مدتی، شما آرزو می کنید که کارهای تان را این طور بد رها نکنید.
به جای تسلیم شدن به نوجوان درونی خود،
سعی کنید یک برنامه کاری را بلافاصله پس از ورود به خانه جدید در اولین اسباب کشی و اتوبار ایجاد کنید.
کارهای تان را می توانید روی یک برد یا تابلو بنوسید
و در زمان مناسب آنها را انجام دهید تا یک خانه برای زندگی داشته باشید.
مطمئن باشید که این برای شما بهتر است.

قبل از اسباب کشی عادت های خوب را تمرین کنید

اگر به یک زندگی آسان بدون انجام دادن کارهای شخصی عادت کرده اید
 و یا پول خود را بیهوده خرج کرده اید،
پیش از اولین اسباب کشی و اتوبار شروع به تغییر این عادت ها کنید
تا راحت تر بتوانید یک زندگی مستقل و جدید را در خانه جدیدتان شروع نمایید.
توجه به عادت های تمیزی و نظافت را افزایش دهید و یک قدم به جلو را بردارید.
یک بودجه دقیق برای پرداخت هزینه های خود تعیین نمایید
و از هزینه های اضافی در صورت امکان اجتناب نمایید.

شاید دشوار باشد:

خودتان را با یک روال روزانه جدید آماده کنید

تا خود را برای ورود به دنیای کار آماده در اولین اسباب کشی و اتوبار به خانه مستقل تان آماده نمایید.
بله، متاسفانه این به معنی ساعت زنگ دار است.
اگر می خواهید ثابت کنید که بزرگ شده اید
و توانایی های لازم برای شروع یک زندگی مستقل را دارید
بهتر است روی برخی رفتارهای تان تمرکز داشته باشید
و عادت های بد را به عادت های خوب تبدیل کنید.

اگر نگران هستید از والدین تان کمک بخواهید

آنها به احتمال زیاد این کار را قبلاً، حداقل چند بار انجام دادند،
به طوری که آنها می توانند به شما در درک آنچه انتظار دارید کمک کنند.
از آنها بخواهید تا به شما در پرداخت هزینه های پیش بینی شده برای اولین اسباب کشی و اتوبار زندگی تان کمک نمایند،
از جمله مواردی که ممکن است نیاز داشته باشید از:
پرده های خانه
وسایل آشپزخانه
که خود تان به آن فکر نمی کنید.
به علاوه، آنها احتمالا از رفتن شما ناراحت هستند
و این فرصت بسیار خوبی برای آنهاست که بتوانند بیشتر از شما مراقبت کنند
و شما را بیشتر ببینند.
علاوه بر اینکه شما می توانید نگرانی های خود را با آنها در میان بگذارید
این کار به آنها نیز احساس خوبی خواهد داد.

پس از اولین اسباب کشی و اتوبار

اولین مهمانی پس از اولین اسباب کشی و اتوبار!!!

پس از اولین اسباب کشی و اتوبار به خانه جدیدتان و سر و سامان دادن به اوضاع می توانید اولین مهمانی را در خانه خودتان برپا کنید. شاید این کمی برای شما عجیب باشد. پذیرایی از مهمان در این شرایط پس از اولین اسباب کشی و اتوبار به یک خانه درحالی که چندان با محیط جدید خو نگرفته اید می تواند کمی مشکل باشد
اما ضروریات اولیه در برپایی مهمانی شامل:

 • مهمانان
 • موسیقی
 • تنقلات و نوشیدنی ها
 • و گاهی شام

می باشد که می توانید به راحتی آنها را فراهم نمایید.
با انتخاب یک تاریخ و ایجاد فهرست افرادی که میخواهید دعوت کنید، شروع کنید.
اگر نیاز به کمک دارید، می توانید از چند نفر از دوستان نزدیک را برای سازماندهی به کارهای اولین مهمانی خود پس از اولین اسباب کشی و اتوبار به خانه خود خواهش نمایید تا به شما کمک کنند.

اولین اسباب کشی و اتوبار با اتوبار اطلس بار

به هر حال شروع یک زندگی مستقل و جدید در یک خانه به تنهایی در یک شهر یا کشور دیگر حتی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.
شما احتمالا برای تحصیلات یا کار زندگی در یک شهر یا کشور دیگر را ترجیح می دهید.
خیلی خوب است.
شما می توانید در این حین با دوستان تازه آشنا شوید.
چیزهای جدید یاد بگیرید
و تجربیات فوق العاده ای به دست آورید
به هر حال امیدواریم که در این راه موفق شوید.

اما برای راهنمایی در اولین اسباب کشی و اتوبار به خانه جدیدتان می توانید با ما در شرکت باربری و اتوبار اطلس بار تماس بگیرید.
ما یک شرکت حرفه ای و متخصص در زمینه حمل اثاثیه منزل هستیم.
و می توانیم یک به شما در اولین اسباب کشی و اتوبار زندگی تان کمک کنیم.
ضمن اینکه این کارها را بسیار مقرون به صرفه و اصولی برای شما انجام می دهیم.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد