اولین روز بعد از اسباب کشی

اولین روز بعد از اسباب کشی

بعد از انجام اسباب کشی و رسیدن وسایل به منزل جدید دیگر زمان باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی می رسد. که می تواند یکی از دلهره آور ترین و سخت ترین بخش ها و قسمت ها در اسباب کشی و جابجایی ها به حساب آید.احتمالا شما برای جابجایی بسیار هیجان زده اید، از این رو باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی می تواند راهی برای لذت بردن از مکان جدید , یک محله جدید و یک شهر جدید باشد. هم چنین ممکن است که شما همه ی جعبه ها و کارتن حمل بار را بعد از باز کردن به بازیافت تحویل بدهید. باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی خود پروسه ای سخت و طولانی است. از این رو اگر نمی خواهید گیج و سردرگم شوید بهتر است که باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی را در چند روز انجام دهید. نداشتن عجله در این مورد به میزان بسیار چشمگیری می تواند به حفظ آرامش شما عزیزان کمک نماید.

در اینجا مهم ترین کارهایی که باید برای باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی در اولین روز انجام دهید را شرح داده ایم.

باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی شامل کارهای زیر است:

1- قرار دادن مبلمان در جای خود:

از چیدن وسایل بزگتر که می توانند در نظم بخشیدن به شما کمک نمایند شروع کنید.

اگر کار تخلیه ماشین باربری را خودتان انجام می دهید لازم است ابتدا جای وسایل بزرگ مثل مبلمان را بدانید. برای این کار پیش از تخلیه وسایل از ماشین حمل بار اول جای مبلمان را مشخص کنید. و جای مناسبی برای آنها در نظر بگیرید و سپس آنها را در جای خود قرار دهید. اگر از شرکت های اتوبار و باربری کمک گرفته اید پرسنل این شرکت ها به خوبی مبلمان و وسایل سنگین را برای شما در محل مناسب قرار می دهند.

پیش از اسباب کشی بهتر است طرح کلی از منزل جدید خود داشته باشید.

قبل از رساندن وسایل به منزل جدید سعی کنید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و برای قرار دادن وسایل جای مناسبی را در نظر بگیرید.

و در روز اثاث کشی و پس از باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی هر وسیله را درجای خود قرار دهید. اگر طرح کلی از این کار ندارید پیش از تخلیه بار توسط کارگران شرکت های اتوبار و باربری وسایل سنگین مثل:

 •     کاناپه , مبلمان
 •     تلویزیون و میز آن
 •     ویترین , انواع بوفه
 •     کمد و سرویس خواب
 •     و احیانا وسایل سنگینی مثل پیانو

را در جای مناسبی قرار دهید.

2-نصب و راه اندازی لوازم برقی و بزرگ  :

برای نصب وسایل برقی خود در محل مناسب آن مثل:

 •      یخچال, فریزر
 •     اجاق گاز
 •     ماشین ظرف شویی و لباس شویی

از دفترچه ی راهنما کمک بگیرید.

اگر دفترچه ی راهنما ندارید و یا در مورد نحوه ی نصب لوازم خانگی مطمئن نیستید , از افراد متخصص کمک بگیرید. شرکت های باربری و حمل بار در زمینه نصب لوازم برقی می توانند اقدام به ارسال نصب کننده حرفه ای نمایند. پیش از باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی نسبت به راه اندازی و نصب وسایل برقی مهم مثل یخچال و نیز اجاق گاز اقدام نمایید.

برای باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی می توانید از شرکت خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه کمک بگیرید.

با قراردادن همه وسایل بزرگ که جای بسیاری نیز می گیرند می توانید به خود آرامش دهید. مهم نیست که بعدا سر فرصت جای آن ها را تغییر خواهید داد یا خیر بلکه این مورد مهم است که در جایی آن ها را قرار دهید تا دور و برتان خلوت شود.

بعد از اسباب کشی

3-باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی . چیدمان وسایل چوبی :

باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی را حول قرار دادن وسایل بزرگ تر قرار دهید.

و سپس به وسایل کوچکتر برسید.

چیدمان تخت خواب یکی از اولین کارهایی است که باید انجام دهیم. قرار دادن وسایل بزرگ نظم لازم برای ادامه کار را در اختیار ما قرار می دهد. چیدمان سرویس خواب برای داشتن یک خواب آرام پس از یک روز خسته کننده بسیار مهم است. به خصوص اگر فرزند کوچک داشته باشید بهتر است نسبت به باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی برای کودکان دقت بیشتری داشته باشید.

و اتاق خواب کودک را سریعتر آماده نمایید.

4-باز کردن وسایل اعم از وسایل ضروری :

اگر هنگام بسته بندی اثاثیه روی تمامی کارتن های حمل بار را علامت گذاری کرده باشیم برای باز کردن آنها دچار مشکل نمی شویم. در باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی ابتدا از وسایل ضروری شروع می کنیم به این ترتیب که ابتدا به سراغ کارتن هایی می رویم که وسایل مورد نیاز و ضروری را داخل آنها بسته بندی کردیم. تمامی لوازمی که در اولین شب در منزل جدید به آنها نیاز داریم جزء وسایل ضروری به حساب می آیند.

اگر وسایل اعضای خانواده را در جعبه های مختلف بسته بندی کرده اید برچسب گذاری این جاست که به کار شما می آید. برای باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی با استفاده از توضیح مختصری که روی کارتن حمل اثاثیه درج کرده اید به راحتی می توانید وسایل مورد نیازتان را پیدا کنید. هر کارتن را در بخش مربوط به خود قرار دهید برای مثال کارتن وسایل آشپزخانه را در همان آشپزخانه قرار دهید تا سر فرصت آنها را باز کرده و بچینید. باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی از جمله خوراکی های داخل یخچال و کابینت ها از مهم ترین بخش این کار است.

میتوانید وسایل کمد ها را نیز با همان کارتن ها در داخل آن ها قرار دهید تا سر فرصت بتوانید آن ها را بچینید.

اتوبار اطلس بار متخصص باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی

اتوبار و باربری در تهران اطلس بار متخصص جابجایی اثاثیه منزل و باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی است.

برای مشاوره اسباب کشی و چیدمان اثاثیه و باز کردن و کلیه خدمات لازم پس از اسباب کشی کافیست با اتوبار و باربری اطلس بار در تماس باشید.

توانسته ایم ا تیم متخصص خود و امکانات بالا کلیه مناطق تهران را پوشش دهیم و خدمات مان را به شما عزیزان در تمامی مناطق زیر ارائه نماییم.

 •     باربری و چیدمان اثاثیه در شمال تهران
 •     اتوبار و حمل اثاثیه در شرق تهران
 •     اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه در غرب تهران
 •     حمل بار در جنوب تهرانفرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد