اولین روز بعد از اسباب کشی

اولین روز بعد از اسباب کشی

اولین قدم پس ازحمل اثاثیه داخل ماشین باربری باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی می باشد. احتمالا شما برای جابجایی بسیار هیجان زده اید، از این رو باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی می تواند راهی برای لذت بردن از مکان جدید , یک محله جدید و یک شهر جدید باشد. هم چنین ممکن است که شما همه ی جعبه ها و کارتن حمل بار را بعد از باز کردن به بازیافت تحویل بدهید. باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی خود پروسه ای سخت و طولانی است. از این رو اگر نمی خواهید گیج و سردرگم شوید بهتر است که باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی را در چند روز انجام دهید. در اینجا مهم ترین کارهایی که باید برای باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی در اولین روز انجام دهید را شرح داده ایم.

باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی شامل کارهای زیر است:

-1 قرار دادن مبلمان در جای خود:

اگر کار تخلیه ماشین باربری را خودتان انجام می دهید لازم است ابتدا جای وسایل بزرگ مثل مبلمان را بدانید. برای این کار پیش از تخلیه وسایل از ماشین حمل بار اول جای مبلمان را مشخص کنید. و جای مناسبی برای آنها در نظر بگیرید و سپس آنها را در جای خود قرار دهید. اگر از شرکت های اتوبار و باربری کمک گرفته اید پرسنل این شرکت ها به خوبی مبلمان و وسایل سنگین را برای شما در محل مناسب قرار می دهند.

پیش از اسباب کشی بهتر است طرح کلی از منزل جدید خود داشته باشید.

 برای قرار دادن وسایل جای مناسبی را در نظر بگیرید.

و در روز اثاث کشی و پس از باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی هر وسیله را درجای خود قرار دهید. اگر طرح کلی از این کار ندارید پیش از تخلیه بار توسط کارگران شرکت های اتوبار و باربری وسایل سنگین مثل

  • کاناپه , مبلمان
  • تلویزیون و میز آن 
  • ویترین , انواع بوفه 
  • کمد و سرویس خواب
  • و احیانا وسایل سنگینی مثل پیانو

را در جای مناسبی قرار دهید.

-2نصب و راه اندازی لوازم برقی و بزرگ  :

برای نصب وسایل برقی خود در محل مناسب آن مثل

  •  یخچال, فریزر
  • اجاق گاز
  • ماشین ظرف شویی و لباس شویی

از دفترچه ی راهنما کمک بگیرید.

اگر دفترچه ی راهنما ندارید و یا در مورد نحوه ی نصب لوازم خانگی مطمئن نیستید , از افراد متخصص کمک بگیرید. شرکت های باربری و حمل بار در زمینه نصب لوازم برقی می توانند اقدام به ارسال نصب کننده حرفه ای نمایند. پیش از باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی نسبت به راه اندازی و نصب وسایل برقی مهم مثل یخچال و نیز اجاق گاز اقدام نمایید.

برای باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی می توانید از شرکت خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه کمک بگیرید.

-3باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی . چیدمان وسایل چوبی  :

باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی را حول قرار دادن وسایل بزرگ تر قرار دهید.

و سپس به وسایل کوچکتر برسید.

چیدمان تخت خواب یکی از اولین کارهایی است که باید انجام دهیم. قرار دادن وسایل بزرگ نظم لازم برای ادامه کار را در اختیار ما قرار می دهد. چیدمان سرویس خواب برای داشتن یک خواب آرام پس از یک روز خسته کننده بسیار مهم است. به خصوص اگر فرزند کوچک داشته باشید بهتر است نسبت به باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی برای کودکان دقت بیشتری داشته باشید.

و اتاق خواب کودک را سریعتر آماده نمایید.

-4باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی اعم از وسایل ضروری :

اگر هنگام بسته بندی اثاثیه روی تمامی کارتن های حمل بار را علامت گذاری کرده باشیم برای باز کردن آنها دچار مشکل نمی شویم. در باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی ابتدا از وسایل ضروری شروع می کنیم به این ترتیب که ابتدا به سراغ کارتن هایی می رویم که وسایل مورد نیاز و ضروری را داخل آنها بسته بندی کردیم. تمامی لوازمی که در اولین شب در منزل جدید به آنها نیاز داریم جزء وسایل ضروری به حساب می آیند.

اگر وسایل اعضای خانواده را در جعبه های مختلف بسته بندی کرده اید برچسب گذاری این جاست که به کار شما می آید. برای باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی با استفاده از توضیح مختصری که روی کارتن حمل اثاثیه درج کرده اید به راحتی می توانید وسایل مورد نیازتان را پیدا کنید. هر کارتن را در بخش مربوط به خود قرار دهید برای مثال کارتن وسایل آشپزخانه را در همان آشپزخانه قرار دهید تا سر فرصت آنها را باز کرده و بچینید. باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی از جمله خوراکی های داخل یخچال و کابینت ها از مهم ترین بخش این کار است.

اتوبار اطلس بار متخصص باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی

اتوبار و باربری در تهران اطلس بار متخصص جابجایی اثاثیه منزل و باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی است.

برای مشاوره اسباب کشی و چیدمان اثاثیه و باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی کافیست با اطلس بار در تماس باشید.

پوشش دهی کامل مناطق تهران با شرکت بسته بندی لوازم منزل اطلس بار 

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد