باربری اسباب منزل و صرفه جویی در وقت و زمان

باربری اسباب منزل و صرفه جویی در وقت و زمان

باربری اسباب منزل از گذشته تا کنون تفاوت های زیادی داشته است.
در قدیم تعدادی از افراد خانواده یا دوستان و همسایه ها جمع می شدند و با کمک یکدیگر وسایل را جمع کرده و اسباب کشی و باربری اسباب منزل به این ترتیب انجام می شد. اما امروزه سبک اسباب کشی و باربری اسباب منزل با گذشته تفاوت های زیادی پیدا کرده است. البته هنوز هم بسیاری از افراد هستند که با کمک دوستان و آشنایان اقدام به اسباب کشی می کنند اما به دلیل سبک زندگی امروزه و مشغله های کاری فراوان افراد فرصت چندانی برای این کار ندارند. همچنین وجود وسایل سنگین و بدبار در میان وسایل زندگی همه ما باعث شده است استرس و نگرانی هایی از بابت حمل بارهای سنگین و یا بسته بندی وسایل حساس و ظریف وجود داشته باشد.

باربری اسباب منزل و صرفه جویی در زمان

سرعت در زندگی امروزه جایگاه و اهمیت زیادی پیدا کرده است.
زمان یکی از مهم ترین و گرانبهاترین داشته های ماست.
 در هر کاری سرعت عمل و صرفه جویی در وقت بسیار مهم است.
خصوصاٌ در زندگی ماشینی و پرسرعت امروز که از دست دادن زمان تنها منجر به ضرر های مادی و اقتصادی می شود. در اسباب کشی و باربری اسباب منزل نیز مانند هر کار دیگری نیاز است تا زمان به خوبی مدیریت شود. خصوصا زمانی که قصد داریم خودمان کار اثاث کشی منزل و باربری اسباب منزل را انجام دهیم مدیریت زمان حساسیت بیشتری پیدا می کند.
زیرا طولانی شدن مدت باربری اسباب منزل جز خستگی , سردرگمی و استرس و نگرانی چیز دیگری به همراه ندارد.
از این رو لازم است تا با یک مدیریت زمان حساب شده اقدام به اسباب کشی و باربری اسباب منزل نماییم. پیش از شروع به کار حتما تمامی نیازهای خود را روی یک کاغذ یادداشت کنید و سپس تمامی آنچه نیاز دارید از وسایل بسته بندی و ... آماده نمایید. بهتر است قبل از باربری اسباب منزل شرایط و لوازم را فراهم کنیم تا بتوانیم در طول اثاث کشی بدون فوت وقت تمامی اقدامات لازم را انجام دهیم و یک باربری اسباب منزل و اسباب کشی سریع و بدون دردسر را تجربه نماییم. تجربه ثابت کرده است اگر زمان به خوبی مدیریت نشود اثاث کشی با مشکلات زیادی مواجه می شود و نتیجه ای جز خستگی افراد خانواده و فشارهای عصبی ناشی از آن به دست نمی آید.

چگونه سرعت اثاث کشی را افزایش دهیم؟

تمام کارهای خانه را پیش از اسباب کشی و باربری اسباب منزل انجام دهید تا درهنگام اثاث کشی هیچ کار انجام نشده ای باقی نمانده باشد. تمامی وسایل خانه تان را بسته بندی کنید زیرا در روز اثاث کشی مجالی برای این کار پیدا نمی کنید. این کار همچنین از خستگی روز باربری اسباب منزل تان نیز کم می کند. در صورت عدم بسته بندی زمانی زیادی صرف جابجایی و یا بسته بندی وسایل می شود در صورتی که با یک برنامه ریزی صحیح می توانید تمامی لوازم را قبل از اثاث کشی به خوبی بسته بندی کنید و در زمان مقرر برای باربری اسباب منزل کاملا آمادگی داشته باشید.
عدم بسته بندی مناسب باعث تشویش خاطر و کاهش سرعت باربری اسباب منزل و اتلاف زمان گرانبها خواهد شد. همچنین اگر وسیله ای در منزل شما اضافه است و از آن استفاده نمی کنید آن را به سمساری بسپارید. و یا اینکه می توانید آن را به افرادی که به آن نیازمند هستند واگذار نمایید با این کار علاوه بر اینکه سرعت عمل باربری اسباب منزل تان را افزایش دهید خود را از دست وسایل بی استفاده نیز راحت می کنید و باعث خوشحالی سایر افراد خواهید شد.
همچنین هزینه اسباب کشی نیز کاهش پیدا می کند.

حمل وسایلی که تا لحظه آخر به آنها نیاز داریم

اسباب کشی از جمله کارهایی است که نیاز به حافظه قوی دارد.
بسیاری از وسایل هستند که تا آخرین لحظه های اسباب کشی به آنها نیاز داریم.
بنابراین همیشه احتمال فراموش کردن  آنها در اسباب کشی و باربری اسباب منزل وجود دارد.
از جمله این وسایل می توان به:
•    قاشق و چنگال
•    شارژ و گوشی موبایل
•    لوازم پزشکی و دارو
•    وسایل شخصی
•    پول
•    اسناد رسمی
•    حیوانات خانگی
اشاره کرد.
حتی اگر شما از شرکت های خدمات باربری اسباب منزل کمک گرفته اید نیز از این دست اتفاقات زیاد پیش می آید که وسیله ای را جا بگذارید. زیرا این شرکت ها ارائه کننده خدمات باربری اسباب منزل بوده و  وظیفه بسته بندی و حمل وسایل شما را دارند اما وظیفه نظافت منزل را ندارند از این رو شما خودتان باید مراقب باشید و تا لحظه آخر دقیقا تمامی نقاط خانه را بررسی کرده تا چیزی از قلم نیفتد. اصولا وسیله ای که در معرض دید نباشد به راحتی فراموش می شود.
پس به دقت تمامی کشوها و قفسه ها را بررسی کنید تا چیزی داخل آنها باقی نمانده باشد.

باربری اسباب منزل با یک بررسی نهایی

وسایلی مثل
•    مسواک
•    خمیردندان
•    داروها
•    پول و
•    یا حتی حیوانات خانگی
از آن دست چیزهایی است که ممکن است در منزل قبلی جا بمانند.
بنابراین باید تا لحظه آخر باربری اسباب منزل هوشیار باشید و چیزی را از قلم نیندازید.
اگر به چیزی نیاز دارید پس از استفاده آن را داخل وسایلی بسته بندی یا داخل کیف شخصی تان قرار دهید.
برای حیوانات خانگی خود نیز فکری بکنید.
اگر دوست ندارید در اسباب کشی و باربری اسباب منزل توی دست و پای شما باشند آن را به کسی بسپارید همچنین ممکن است در منزل جدید شرایط نگهداری از حیوان خانگی تان را نداشته باشید پس بهتر است قبل از باربری اسباب منزل تان آن را به کسی اهدا نمایید. این نکات را پیش از باربری اسباب منزل تان انجام دهید تا در موعد مقرر استرس و نگرانی از بابت آنها نداشته باشید.

کالای جدیدی نخرید!
اگر قصد اسباب کشی و باربری اسباب منزل تان را دارید و زمان زیادی تا آن باقی نمانده است سعی کنید کالای جدیدی نخرید و وسیله ای به وسایل منزل تان اضافه نکنید. این کار را خیلی راحت می توانید پس از اسباب کشی انجام دهید و یا اینکه می توانید کالای مورد نظرتان را سفارش دهید و پس از اسباب کشی آن را مستقیما به منزل جدید انتقال دهید. با این کار می توانید سرعت باربری اسباب منزل را افزایش داده و در زمان خود صرفه جویی نمایید.
خرید مواد غذایی آن هم در حجم و اندازه زیاد در زمانی که به زودی اسباب کشی می کند کار منطقی نیست زیرا باعث می شود مشکلات زیادی برای بسته بندی و حمل مواد غذایی در باربری اسباب منزل برایتان به وجود بیاید. رعایت چنین نکاتی در باربری اسباب منزل کمک می کند تا سرعت کار را افزایش دهید و زمانی زیادی را صرف اسباب کشی نکنید. کمک گرفتن از شرکت هایی که در زمینه باربری اسباب منزل فعالیت و تخصص دارند می تواند به شما در یک اسباب کشی آسان و ایده آل کمک نماید. باربری و اتوبار اطلس بار در زمینه باربری اسباب منزل سابقه ای درخشان داشته و از بهترین روشهای حمل بار و بسته بندی اثاثیه جهت ارائه یک باربری اسباب منزل مدرن , ارزان و سریع استفاده می کند.
از مهم ترین خدمات یک شرکت باربری که بدان نیاز دارید
•    بسته بندی اثاثیه در کمترین زمان
•    حمل بار اعم از بارهای سنگین و خاص
•    ماشین حمل بار مناسب
•    نیروهای متخصص
•    وسایل بسته بندی مناسب
می باشد.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد