باربری بین شهری و انواع روش های باربری و اتوبار

باربری بین شهری و انواع روش های باربری و اتوبار

باربری بین شهری تفاوت های زیادی با حمل بار درون شهری دارد.

باربری بین شهری زمانی استفاده می شود که فرد قصد داشته باشد شهری را به مقصد شهری دیگر ترک کرده و در شهری جدید ساکن شود. ازاین رو نیاز دارد تا لوازم منزل خود را از شهر مبدا به شهر مقصد ارسال نماید به این شیوه از جابجایی، باربری بین شهری گفته می شود. اصولا این گونه جابجایی ها به جهت تغییر شهر محل زندگی به دلایلی از جمله جابجایی محل کار , درس و یا رهایی از شلوغی شهر مبدا انجام می شود. اسباب کشی معمولا کاری است که با نگرانی و استرس همراه است به خصوص در اتوبار و حمل بار بین شهری که مسافت طولانی تا مقصد باید طی کنیم اما اگر یک برنامه ریزی درست و منطقی داشته باشیم می توانیم تا اندازه ای از این نگرانی و استرس بکاهیم.

انواع باربری بین شهری و درون شهری

همانطور که گفتیم باربری در تهران با حمل بار و باربری بین شهری تفاوت زیادی دارد.

دانستن مطالبی در مورد حمل بار بین شهری و یا ارسال بار به شهرستان های مختلف کشور پیش از شروع اثاث کشی اهمیت زیادی دارد و می تواند دید شما را نسبت به برخی مسائل بازتر کرده و با اطلاعاتی که به دست می آورید می توانید یک جابجایی امن و آرام را تجربه کنید. بسته به محل سکونت فعلی و خانه جدیدی که قصد دارید به آنجا اسباب کشی کنید نوع و روش حمل اثاثیه و باربری متفاوت خواهد بود.

انواع جابجایی و حمل بار در این مورد شامل

  • باربری و اتوبار در تهران
  • حمل بار در شهرستان
  • باربری بین شهری از تهران به شهرستان
  • باربری بین شهری و ارسال بار از شهرستان به تهران

می باشد.

تفاوت باربری بین شهری و باربری در تهران

حمل بار به روش اول و دوم چندان کار مشکلی نیست زیرا باربری داخل شهری انجام می شود و مقصد جایی در خود همان شهر است. حال در تهران یا در شهرستان فرقی نمی کند به هر حال مسئله این است که نیازی نیست در این روش باربری و اتوبار از شهر خارج شد. شاید تنها تفاوت اساسی بین این دو نوع روش باربری درون شهری مسئله شلوغی و ترافیک شهر تهران نسبت به دیگر شهرستان ها باشد. که این مشکل نیز با برنامه ریزی و انتخاب زمان و ساعت مناسب برای اسباب کشی برطرف می شود.

همچنین انتخاب یک شرکت خدمات اسباب کشی و باربری مناسب باعث می شود تمامی نگرانی های شما از بابت حمل اثاثیه در تهران یا شهرستان برطرف شود. روش سوم و چهارم حمل بار به صورت باربری بین شهری باید انجام شود. از آنجا که بین مبدا و مقصد جابجایی فاصله زیادی وجود دارد حساسیت موضوع کمی بیشتر می شود. در اینجا نیز می توان از شرکت های اتوبار و باربری کمک گرفت و کار باربری بین شهری را به آنها سپرد.

در اینجا به شرح این چهار مورد می پردازیم:

-1اتوبار در تهران

حمل بار در تهران یک روش باربری درون شهری است.

شرکت های متعددی باربری در تهران وجود دارد که خدمات متنوعی در زمینه

و دیگر خدمات باربری و حمل بار ارائه می دهند.

پرسنل مجرب حمل بار و تجهیزات مناسب اعم از ماشین اسباب کشی در مدلهای مختلف از کوچک و بزرگ از جمله خدمات ارائه شده در اتوبار در تهران است. شما می توانید با تماس با این شرکت ها از مشاوره اسباب کشی رایگان آنها بهره مند شوید و یا به صورت آنلاین خدمات مورد نیازتان اعم از اجاره ماشین اسباب کشی , استخدام کارگر باربری , فروش لوازم بسته بندی اثاثیه و ...  را رزرو نمایید.

-2حمل بار در شهرستان

تفاوت اصلی در باربری در تهران و باربری در شهرستان این است که ترافیک و شلوغی کمتری در سایر شهرها شاهد هستیم و این امر می تواند باعث تسریع کار جابجایی اثاثیه شود. اما مسئله مهم دیگر این است که کمتر می توان یک باربری مدرن و خوب را در شهرستان پیدا کرد که بتواند به صورت همه جانبه اسباب کشی و باربری را پوشش دهد و تمامی نیازهای ما را در حمل و نقل اسباب و اثاثیه برطرف نماید. البته نمی گوییم چنین شرکت هایی در شهرستان ها وجود ندارد اما در تهران نسبت به شهرستان راحت تر می توان یکی از این شرکت ها را یافت

-3باربری بین شهری از تهران به شهرستان

باربری بین شهری و ارسال بار از تهران به شهرستان از دیگر موارد باربری و حمل بار است.

در این روش مبدا یکی از شهرستان ها و مقصد تهران است. این نوع باربری جزء باربری بین شهری محسوب می شود. مسیر طولانی باعث می شود روی بسته بندی اثاثیه و چیدمان آن در ماشین باربری دقت بیشتری داشته باشیم.

-4باربری بین شهری از شهرستان به تهران

این نوع باربری نیز جزء باربری بین شهری به حساب می آید.

و تمامی نکات ذکر شده و دقت و توجه در بسته بندی و چیدمان نیز در این روش باید انجام شود تنها تفاوت آن این است که بار از شهرستان به تهران ارسال می شود. در باربری بین شهری از ماشین های بزرگ و جادار استفاده می شود تا بتوان در یک نوبت تمام اثاثیه را داخل آن قرار داد. زیرا هزینه باربری در این روش کمی بیشتر از باربری درون شهری است و بهتر است تمامی وسایل در یک نوبت به شهرستان ارسال شود. اگر قصد اسباب کشی از تهران به شهرستان را دارید بهتر است از تجهیزات مناسب برای باربری بین شهری استفاده کنید. نوع بسته بندی اهمیت زیادی در باربری بین شهری دارد. اسناد و مدارک مهم و اشیای قیمتی را نیز بهتر است خودتان با ماشین شخصی حمل نمایید.

خدمات اتوبار اطلس بار در باربری بین شهری

اتوبار و باربری اطلس بار به عنوان یک شرکت باربری اسباب منزل در زمینه باربری بین شهری تخصص کامل دارد و از بهترین ماشین های حمل بار و بهترین سرویس دهی بسته بندی اثاثیه استفاده می کند. تا بار و لوازم شما در سلامت کامل به مقصد برسد. همچنین ارائه بیمه معتبر باربری به صورت رایگان نیز از دیگر خدمات اتوبار اطلس بار است.

بیمه باربری به خصوص در باربری بین شهری از اهمیت زیادی برخوردار است.

اطلس بار علاوه بر باربری بین شهری در زمینه حمل بار در تهران نیز تخصص دارد.

این شرکت در کلیه نقاط مختلف تهران خدمات باربری اعم از:

  • باربری بین شهری
  • و حمل بار درون شهری

را ارائه می نماید.

تنها یک تماس برای باربری بین شهری نیاز است.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد