باربری در تهران و محتویات جعبه شب اول اسباب کشی

باربری در تهران و محتویات جعبه شب اول اسباب کشی

باربری در تهران از خدماتی است که برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل در سراسر تهران به کارگرفته می شود. شرکت های باربری در تهران به تعداد زیادی وجود دارند و هر روز نیز به شرکت های باربری در تهران افزوده می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد آنچه قرار است در اولین شب پس از اسباب کشی و باربری در تهران به منزل جدید با آن مواجه شویم صحبت کنیم.

اولین شب در خانه جدید

شب اول در خانه جدید شما می تواند یک تجربه حیرت انگیز و حتی کمی ترسناک باشد.

پس از تحمل فشارهای زیاد ناشی از اسباب کشی و باربری در تهران و خستگی فیزیکی و ذهنی روز اسباب کشی فرا می رسد. شما باید کوتاه ترین مسیر برای حرکت ماشین باربری و اسباب کشی در نظر بگیرید تا اثاثیه تان را به خانه جدید حمل نمایید. به محض رسیدن به خانه جدید احتمال به دنبال سریعترین راه برای رسیدن به تخت و کمی استراحت هستید.

اگر خانه جدید دارای یک تخت باشد که شما می توانید از آن برای استراحت استفاده کنید اما اگر این طور نیست باید بتوانید تخت خواب تان را مونتاژ نمایید. از این رو ممکن است برنامه ها آنطور که شما می خواهید پیش نرود و شما نتوانید کارهایی که لازم است را در بدو ورود به خانه جدیدتان انجام دهید. به یاد داشته باشید که شب اول در خانه جدید ممکن است بسیار سخت باشد از این رو بهتر است خود را برای مواجه با هر چیزی آماده کنید.

چک لیست باربری در تهران

چک لیست برای شب اول اسباب کشی

در شب اول در خانه جدید چک لیستی که از قبل تهیه کرده اید به شما کمک زیادی خواهد کرد تا بتوانید خیلی سریع تر در خانه جدید که هنوز نا آشناست جا بیفتید و  از سردرگمی، ناامنی، و حتی ترس در 24 ساعت اول پس از اثاث کشی و باربری در تهران جلوگیری نماید. توصیه های شرکت باربری در تهران اطلس بار در این زمینه می تواند راهنمایی خوبی برای شما باشد.

اولین جعبه را در شب اول باز کنید

هم اکنون شما باید در نظر داشته باشید که در اولین شب پس از باربری در تهران به کدام جعبه ها نیاز دارید و اولین جعبه هایی که در این شب باز می شوند کدام هستند. در این زمان شما به جعبه هایی احتیاج دارید که نیازهای اولیه شما برای زندگی در خانه جدید را تامین نماید. مثل:

 • بطری های آب , ظروف غذا , مواد غذایی
 • مسواک , وسایل بهداشتی
 • لباس زیر
 • داروها
 • چاقو , قیچی
 • وسایل کودکان
 • ابزارهای اساسی مثل چراغ قوه

وسایلی از این دست که برای ابتدایی ترین نیازهای شما مورد نیاز است.

و دیگر وسایل شخصی که فکر می کنید تا زمانی که تمامی لوازم شما به آدرس جدیدتان تحویل داده شود نیاز است. با این حال، برای صرف اولین شب در آپارتمان یا خانه جدید خود به طور معمول بدون دسترسی مناسب به موارد روزمره خود، از جمله مجموعه خاصی از چیزهایی که ممکن است در دسترس تان باشد یا نباشد نمی توانید شب خوبی داشته باشید. در هنگام بسته بندی سعی کنید چنین وسایلی را در یک جعبه بسته بندی کنید و روی آن بنوسید مخصوص شب اول اسباب کشی که محتویات آن نیازهای ضروری شماست.

باربری در تهران و جعبه شب اول

به طور طبیعی، وسایل اصلی برای شب اول در خانه جدید، لوازمی هستند که احتمالا به آن ها در اولین شب نیاز دارید، مانند مجموعه لباس خواب مورد علاقه، ملحفه، لوازم آرایشی و بهداشتی، حوله، پرده های دوش، دارو، تلفن همراه و شارژر آن، یک کتاب خوب یا پخش کننده موسیقی شما اگر به سختی خوابتان می برد و یا احتمالا رایانه شخصی تان.
هنگامی که آخرین کارتن حمل بار و باربری در تهران بر روی کامیون حمل اثاثیه بارگیری می شود و حرکت می کند و با تمام وسایل از شما دور و دورتر می شود احتمالا احساس خستگی و افسردگی می کنید.

نیازهای شما در شب اول

آنچه شما نیاز دارید، یک حمام تازه، یک وعده غذای سالم و یک استراحت خوب است حتی اگر خانه قدیمی شما خالی باشد (اگر قصد دارید برای یک روز دیگر هم آنجا بمانید.) و یا در خانه خالی جدید (اگر قصد رفتن به خانه جدید را دارید). با این حال، بدون توجه به نیازهای اساسی تان، نمی توانید هیچ کدام از این کارها را انجام دهید.

بنابراین، در هنگام بسته بندی وسایل تان برای جابجایی اثاثیه یک جعبه یا دو کارتن اسباب کشی را با عنوان وسایل ضروری کنار بگذارید. محتویات این جعبه ها باید به گونه ای انتخاب شود که بتواند به شما برای مدت طولانی بدون استفاده از دیگر وسایل کمک نماید. این جعبه ها به عنوان اولین جعبه پس از اثاث کشی شناخته می شود. در این جعبه یا جعبه ها اساسی ترین نیازهای خود و خانواده تان را قرار دهید. این جعبه می تواند تا چند روز اول به شما برای یک زندگی نسبتا آرام در خانه جدید کمک نماید.

جعبه ضروری چیست؟

جعبه ضروری در جابجایی اثاثیه و اتوبار و باربری حاوی ابزارها و وسایل مفیدی است که شما را قادر به:

 • تهیه وعده های غذایی مناسب برای خانواده
 • مجموعه ای اضافی از لباس برای هر یک از اعضای خانواده
 • ارائه برخی از گزینه های سرگرمی
 • و حتی مقابله با موارد اضطراری جزئی

می نماید.

دقت نمایید که این باید آخرین جعبه ای باشد که هنگام رفتن از خانه قدیمی بسته بندی می شود، اما به شدت توصیه می شود که تمام موارد را به خوبی در نظر بگیرید (در هنگام بازدید از وسایل خود برای سازماندهی و آماده سازی آنها برای باربری در تهران یا باربری بین شهری ، شما قادر به شناسایی وسایل خاصی هستید که حتی برای یک روز نمی توانید بدون آنها زندگی نمایید.) نکته مهم تر اینکه این جعبه آخرین چیزی است که در ماشین حمل بار و باربری در تهران قرار می گیرد. سوال اینکه چگونه برای بسته بندی وسایل ضروری برای زندگی در روزهای اول در خانه جدید باید اقدام کنید؟ در هنگام آماده سازی برخی از عوامل مهم وجود دارد.

چه چیزی باید در جعبه اول باز شو بسته بندی شود؟

در هنگام بسته بندی جعبه ضروری برای جابجایی و باربری در تهران ، در نظر داشته باشید که ممکن است حمل بار و باربری در تهران یا ارسال بار به شهرستان به دلایلی به تأخیر افتاده باشد و ممکن است لازم باشد یک هفته یا بیشتر در محل جدید بدون وسایل تان زندگی کنید.

بنابراین، مطمئن شوید که جعبه اول باز شو یا جعبه ضروری شامل همه چیزهایی است که ممکن است برای چند روز نیاز داشته باشید. قبل از شروع به بسته بندی وسایل مورد نیاز برای اتوبار در تهران و باربری در تهران ، لیست جعبه ضروری آماده کنید تا کلیه وسایلی که در روز و شب اول به آنها نیاز دارید در دسترس شما قرار داشته باشند.

و احیانا آن ها را اشتباهی در جعبه های دیگر بسته بندی نکنید.

برخی از نکات مفید برای بسته بندی جعبه ضروری:

از جمله وسایلی هستند که می توانند داخل جعبه ضروری باربری و اسباب کشی بسته بندی شوند.

اسباب کشی وسایل آشپزخانه

وسایل ضروری آشپزخانه

مطمئنا پس از یک اسباب کشی طولانی و باربری در تهران شما اکنون خسته و گرسنه هستید و نیاز به یک غذای خوب و پر انرژی دارید. تا بتوانید دوباره به تلاش خود را برای چیدمان اثاثیه و سامان دادن به منزل جدید ادامه دهید.

 • ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف برای شام شب اول
 • چند لیوان و فنجان
 • دستمال کاغذی که از ضروریات است
 • مواد غذایی فاسد نشدنی نظیر ماکارونی و سس ماکارونی، یا یک کیسه شیرینی و ...
 • بطری آب معدنی
 • تنقلات و نوشیدنی های سبک برای شما در طول اسباب کشی
 • ایده خوبی است که نوشیدنی ها را درون یخچال اتومبیل داشته باشید.
 • این نوشیدنی ها را نه تنها برای خودتان که می توانید برای خدمه و کارگران اسباب کشی نیز بردارید.

باربری در تهران و حمل وسایل ضروری اتاق خواب

بعد از یک اسباب کشی و باربری خسته کننده، به استراحت شب نیاز دارید، پس مطمئن شوید که:
تعدادی ملحفه برای هر عضو خانواده ، بالش، و ... برمی دارید
پتوهای کافی برای همه (با توجه به شرایط آب و هوایی)؛
ساعت زنگ دار (مگر اینکه شما از ویژگی زنگ گوشی تلفن همراه خود استفاده می کنید)؛
یک یا دو دست لباس برای هر یک از اعضای خانواده
را در جعبه ضروری حمل بار و باربری در تهران قرار داده اید.

وسایل حمام

پس از مرحله باربری در تهران یک حمام عالی می چسبد.
حمام کردن می تواند به سرعت خستگی را از تن شما بشوید.
و در پایان روز طولانی اسباب کشی و باربری در تهران می توانید خود را تازه کنید،
پس باید:

 • صابون دست و حوله های دست (به جای آن می توانید از حوله های کاغذی استفاده کنید(
 • کاغذ توالت؛
 • شامپو , صابون , ژل شستشو و ...
 • حوله حمام؛
 • خشک کن
 • پرده حمام و ملحفه حمام

را در جعبه ضروری باربری در تهران قرار دهید.

باربری در تهران با اتوبار و باربری اطلس بار

اتوبار و باربری در تهران اطلس بار در زمینه حمل اثاثیه منزل و بسته بندی می تواند بهترین کمک و یاری رسان شما برای رهایی از فشار اسباب کشی و باربری در تهران باشد. باربری در تهران اطلس بار دارای مدرن ترین روشهای بسته بندی برای باربری در تهران است و در زمینه تهیه جعبه ضروری باربری در تهران به شما مشاوره رایگان ارائه می کند. اگر قصد باربری در تهران را دارید برای دریافت خدمات باربری در تهران با ما تماس بگیرید.

باربری در تهران اطلس بار به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی است.

ویژگی های باربری در تهران اطلس بار

باربری در تهران اطلس بار در سراسر تهران خدمات رسانی می کند.

باربری در تهران اطلس بار شامل:

است.

باربری در تهران در این شرکت توسط مدرن ترین ماشین های حمل بار انجام می شود. همچنین بسته بندی مدرن و حرفه ای از دیگر ویژگی های باربری در تهران اطلس بار است. برای آشنایی با خدمات و ویژگی های باربری در تهران اطلس بار لطفا از سایت ما بازدید نمایید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد