باربری مطمئن را چگونه می توانیم بیابیم ؟

باربری مطمئن را چگونه می توانیم بیابیم ؟

انتخاب باربری مطمئن و امن برای انجام خدماتی مثل حمل و نقل و باربری از اهمیت زیادی برخوردار است. درست است، اسباب کشی می تواند پیچیده باشد، اما هیچ دلیلی برای استرس و نگرانی وجود ندارد. با کمی تحقیق و برنامه ریزی، می توانید از کلاهبرداری شرکت های باربری و اتوبار جلوگیری نمایید و بسیاری از استرس های ناشی از اثاث کشی در مسافت های طولانی را از بین ببرید.
در اینجا چند پیشنهاد برای اجتناب از یک جابجایی استرس آور وجود دارد:
اگر تصمیم دارید اسباب کشی را خودتان به شخصه انجام دهید و تمایلی برای کمک گرفتن از شرکت های باربری و حمل بار ندارید می توانید با رعایت کلیه تدابیر و نکات مهم در اثاث کشی یک جابجایی موفق داشته باشید
اما اگر بخواهید از شرکت های اتوبار و باربری کمک بگیرید،
انتخاب یک باربری مطمئن و حرفه ای بسیار مهم است.
راهکارهایی که می توانید برای انتخاب باربری مطمئن به کار گیرید.
می تواند شامل موارد زیر باشد:

مشورت با دوستان در انتخاب باربری مطمئن

یک شرکت باربری مطمئن و باربری مدرن و خوب می خواهد مشتریانی خوشحال و مشتاق به اشتراک گذاشتن نظرات داشته باشند. پس می توانید به رسانه های اجتماعی نگاه کنید یا از دوستان بخواهید که تجربیات مثبتی را که با شرکت های حمل اثاثیه منزل داشته اند را با شما در میان بگذارند.
یک مشاور قابل اعتماد پیدا کنید
با نمایندگان املاک و مشاوران خرید و فروش ملک در منطقه خود یا پیمانکاران صحبت کنید زیرا این افراد سر و کار زیادی با شرکت های حمل بار و باربری در تهران دارند و می توانند نظرات بسیار خوبی به شما برای انتخاب بهترین باربری و یک باربری مطمئن کمک نمایند.
آنها می توانند یک چشم انداز حرفه ای به شما ارائه دهند.
تنها داشتن یک وب سایت برای باربری مطمئن بودن کافی نیست
مهم است که تشخیص دهیم که همه وب سایت های شرکت خدمات اسباب کشی و باربری اسباب منزل شرکت های قانونی برای اسباب کشی و باربری مطمئن و مناسب نیستند.

انتخاب اتوبار مطمئن تنها با بازدید از وب سایت شرکت انجام نمی شود.
شما باید شماره های تماس ثابت و یک آدرس درست از شرکت پیدا کنید.
مجوز کسب و کار را بررسی کنید
هنگامی که فهرستی از شرکت های حمل بار پیشنهادی را ایجاد کردید،
با هر شرکت تماس بگیرید

و نام کامل قانونی آن و نام تجاری کسب و کار ، سابقه کار، و شماره مجوز و ثبت شرکت و نام مدیریت شرکت را بدست آورید. با داشتن این اطلاعات شما می توانید از میان شرکت های موجود در لیست خود یک شرکت باربری مطمئن و بهترین باربری را انتخاب نمایید.

باربری مطمئن و هزینه اسباب کشی

برآورد هزینه های اسباب کشی و قیمت باربری

شرکت های اسباب کشی قابل اعتماد و یک باربری مطمئن نیاز دارند تا نوع خدمات شان را با نوع اثاثیه شما مطابقت دهند. نماینده شرکت باربری مطمئن خواهان بازدید از خانه یا اثاثیه شما برای بررسی وسایل تان و شرایط محل اسباب کشی و ارائه تخمینی از هزینه اسباب کشی و تعرفه باربری است. اطمینان حاصل کنید حداقل دو نماینده را برای بررسی شرایط دعوت کنید تا هزینه های که برآورده می شود یک قیمت واقعی باشد و شما نیز درک  بهترین از قیمت باربری و هزینه اثاث کشی به دست آورید. نحوه تعریف قیمت ها و نحوه بررسی و برآورد هزینه های اسباب کشی در هر شرکت ممکن است متفاوت باشد،
که منجر به تغییر در قیمت گذاری می شود.
یک جلسه رو در رو این نکات را روشن می کند
و برای اطمینان از قیمت گذاری دقیق از ابتدا به شما کمک می کند.
شما باید تمامی

  • وسایل داخل خانه
  • زیرزمین
  • گاراژ
  • انباری
  • زیر شیروانی

و هر چیزی را که قصد جابجا کردن شان را دارید
به نماینده شرکت باربری مطمئن و خوبی که انتخاب کرده اید نشان دهید.
تا هیچ نکته مبهمی در اثاث کشی و جابجایی اسباب منزل شما وجود نداشته باشد.

قربانی شرکت های کلاهبردار نشوید

بسیاری از شرکت های تقلبی هستند که با ارسال یک نماینده به خانه شما تمامی اثاثیه و لوازم گرانقیمت شما را تخمین زده و سپس به سرقت اموال دست می زنند. بهتر است مراقب باشید و در دام چنین کلاهبردارانی نیفتید.
با رعایت نکات زیر می توانید خود را از چنین خطری نجات دهید.
آدرس فیزیکی شرکت را بررسی کنید
برای اطمینان از داشتن یک آدرس فیزیکی درست شرکت باربری تمامی آدرس ها , شماره تلفن ها , وب سایت و ... را بررسی کنید. داشتن یک شرکت باربری و اسباب کشی، بدون آدرس مشخص، یا داشتن تعدادی جعبه و کارتن برای اسباب کشی نمی تواند شاخص مناسبی برای انتخاب یک باربری مطمئن باشد.
مجوز فعال شرکت را تأیید کنید
یک شرکت فعال دارای مجوز رسمی پیدا کنید.
همه شرکت های اتوبار و حمل اثاثیه باید دارای مجوز فعال و بیمه مناسب باشند.


بررسی سوابق خدمات  

شهرت و اعتبار شرکت از دیگر مسائلی است که در انتخاب باربری مطمئن و یک باربری حرفه  ای باید به آن توجه شود. شرکتی که بتواند تمامی این نکات را در کنار هم داشته باشد و هیچ نقطه ابهامی در قیمت گذاری و خدمات و مشخصات شرکت وجود نداشته باشد می تواند یک گزینه مناسب برای بهترین باربری و یک باربری مطمئن باشد.

باربری مطمئن و بهترین باربری

انتخاب باربری مطمئن

انتخاب یک باربری مطمئن و مناسب با قیمت خوب و کیفیت بالا همیشه یکی از دغدغه های افرادی است که قصد اسباب کشی و باربری دارند و برای اثاثیه منزل شان نگران هستند. در واقع با انتخاب یک باربری مطمئن و یک باربری ایمن می توان بسیاری از نگرانی ها را در حمل اثاثیه منزل به خصوص در ارسال بار به شهرستان های دیگر برطرف نمود. یک شرکت حرفه ای در زمینه حمل بار و یک شرکت باربری مطمئن همچنین دارای بیمه مناسب و پرسنلی است که تخصص کافی در حمل و نقل اسباب و اثاثیه دارند
و آموزش های لازم را پیش از شروع کار دریافت کرده اند.

باربری مطمئن و باربری مدرن اطلس بار از جمله شرکت هایی است که شما می توانید امور اثاث کشی و جابجایی اثاثیه منزل تان را به این شرکت بسپارید این شرکت کاملا حرفه ای است و پیش از شروع هر کاری به شما مشاوره رایگان ارائه خواهد داد. باربری مطمئن اطلس بار آماده انجام هر گونه خدمات حمل بار , بسته بندی لوازم منزل و اجاره ماشین اسباب کشی می باشد.


زهرا سلطانی 1397/03/26 10:29:53 ب.ظ

شرکت اطلس بار واقعا از بهترین ها در تهران هستند و بهترین خدمات را ارائه کردند. ممنونم از مدیریت و پرسنل محترم این شرکت

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد