باربری و اسباب کشی آسان با کمترین هزینه و قیمت

باربری و اسباب کشی آسان با کمترین هزینه و قیمت

باربری و اسباب کشی آسان یکی از از مواردی است که همه ما دوست داریم در جابجایی اثاثیه آن را تجربه نماییم. اگر بخواهیم یک باربری و اسباب کشی آسان را تجربه کنیم اولین راهش تماس با شرکت های اتوبار و باربری است. اما این کار هزینه های باربری و قیمت تمام شده حمل اثاثیه را برای ما خیلی بالا می برد و برای بسیاری از ما پرداخت هزینه های باربری غیر ممکن است. پس آیا باید گفت کسانی که قدرت استخدام کارگر و یا شرکت های اتوبار و باربری را ندارند باید با سختی اسباب کشی کنند؟

در پاسخ باید گفت خیر.

همیشه تنها راه یک باربری و اسباب کشی آسان استفاده از خدمات شرکت های باربری نیست بلکه خود ما می توانیم کاری کنیم که مشکلات و دشواری های اثاث کشی برای ما آسان تر و قابل تحمل تر شود.

در این مقاله قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم و ببینیم که آیا روشی برای تجربه باربری و اسباب کشی آسان بدون کمک گرفتن از شرکت های حمل بار و حمل اثاثیه منزل وجود دارد یا خیر؟ ما چند راه کار ساده و کم هزینه برای باربری و اسباب کشی آسان در اختیار شما قرار می دهیم با انجام آنها می توانید بدون نیاز به استفاده از شرکت خدمات اسباب کشی وسایل منزل تان را جابجا نمایید. و هزینه باربری و اسباب کشی آسان را کاهش دهید و یا اینکه تنها از بخشی از خدمات شرکت های باربری در جهت باربری و اسباب کشی آسان استفاده کنید که این کار نیز قیمت باربری و حمل بار را برای شما تا حد ممکن پایین می آورد.

برای باربری و اسباب کشی آسان از کجا شروع کنیم؟

اگر قصد داریم باربری و حمل اثاثیه را خودمان انجام دهیم باید نظم و مدیریت کاملی روی کار اسباب کشی داشته باشیم. از این رو نیاز است بدانیم به چه چیزهایی نیاز داریم و چه مقدماتی باید فراهم کنیم. توصیه می کنیم این کار را از یک ماه پیش از اثاث کشی شروع کنید و در طول روزهای آینده همچنان به تکمیل لیست خود ادامه دهید.

نگران نشوید.

چیز زیادی نیاز نیست فراهم کنید.

در این لیست کارهایی که باید انجام دهید نیز ثبت می شود.

تا بدانید در زمان مناسب چه کاری را باید انجام دهید.

خانه تکانی کنید!

بله خانه تکانی کنید.

کسی شما را مجبور نمی کند وسایل بی استفاده و اضافی را با خود به خانه جدید ببرید و برای حمل آنها هزینه اضافی پرداخت کنید. خانه تکانی کنید یعنی تمامی وسایلی که نیاز ندارید, غیر قابل استفاده هستند و یا خراب شده اند را دور بریزید. اگر یک وسیله کارایی لازم را دارد اما شما از آن استفاده نمی کنید اهدا کنید یا بفروشید. خواهید دید که با فروش لوازم غیر ضروری می توانید هزینه های اسباب کشی آسان را نیز فراهم نمایید.

در این مورد شک نداشته باشید

و از وسیله ای که می دانید هیچ وقت به کارتان نمی آید دل بکنید.

این مسئله در مورد

  • لباس های اضافی 
  • وسایل داخل انباری
  • بوفه های سنگین که حتی در منزل جدید جایی برایشان ندارید
  • و ...

نیز می شود.

این کار یکی از اقدامات مهم در باربری و اسباب کشی آسان است.

وسایل بسته بندی اثاثیه در باربری و اسباب کشی آسان

باربری و اسباب کشی آسان بدون بسته بندی اثاثیه مناسب بی معنی است.

بسته بندی اهمیت فوق العاده ای در باربری و اسباب کشی آسان دارد.

 مهم تری کاری که برای تجربه یک باربری و اسباب کشی آسان نیاز داریم این است که بسته بندی را جدی بگیریم. در لیستی که تهیه کردیم حتما اشاره ای به وسایل مورد نیاز در بسته بندی داشته ایم. ابتدا این وسایل را تهیه نمایید. برای بسته بندی وسایل حساس و شکستنی مثل ظروف چینی حتما تعدادی کارتن مناسب تهیه کنید. اینجا از آن مواردی است که نباید خساست به خرج دهید.

خرید کارتن حمل بار برای باربری و اسباب کشی آسان هزینه چندانی برای شما در پی ندارد.

سایر لوازم بسته بندی مثل:

  • چسب پهن 
  • مقداری پلاستیک حباب دار
  •  ماژیک یا برچسب

است.

برای گرفتن ضربه درهنگام جابجایی می توانید از چیزهایی مثل پارچه های اضافی , لباس های کهنه , روزنامه و کاغذهای باطله استفاده کنید. لباس هایی که قرار است دور بریزید در این جا به درد شما می خورند. از این وسایل می توانید در بسته بندی و محافظت از مبلمان , وسایل چوبی اعم از انواع بوفه و کمد و یا وسایلی مثل شیشه میز نهارخوری و انواع آینه و قاب استفاده کنید. سعی کنید تمام وسایل از جمله رختخواب ها و لباس ها را نیز بسته بندی کنید. این کار سرعت باربری و اسباب کشی آسان را افزایش می دهد و مدت زمان اثاث کشی و قیمت باربری کاهش پیدا می کند.

باربری و اسباب کشی آسان و بسته بندی ارزان قیمت

شرکت های اتوبار و حمل اثاثیه به شما پیشنهاد می کنند وسایل تان را برایتان بسته بندی کنند. اگر بودجه لازم برای پرداخت چنین هزینه ای را دارید این کار را به دست شرکت خدمات بسته بندی لوازم منزل بسپارید و خیال تان را آسوده کنید اما اگر هزینه پرداخت آن برای شما گران تمام می شود نگران نشوید با روش های گفته شده در قسمت قبلی خیلی راحت می توانید بسته بندی اثاثیه را انجام دهید. فقط ممکن است کمی زمان از شما گرفته شود. می توانید از افراد خانواده یا دوستان کمک بگیرید. از هر عضو خانواده بخواهید وسایلش را خودش بسته بندی و آماده کند.

از وسایل غیر ضروری شروع کنید تا در نهایت به وسایل ضروری برسید.

وسایل باربری و اسباب کشی آسان را نگه دارید

اگر برای تهیه لوازم بسته بندی برای باربری و اسباب کشی آسان هزینه کرده اید می توانید این وسایل از جمله:

کارتن حمل بار 

پلاستیک های حباب دار

و ... را نگه دارید و از آن در اسباب کشی های بعدی استفاده کنید.

خانه جدید را بررسی کنید

پیش از حمل بار و جابجایی اثاثیه به منزل جدید حتما خانه را از نظر امکاناتی مثل برق , گاز , آب و ... بررسی کنید. اگر نیاز به پرده دارد آن را آماده کنید و حتما از قبل خانه را تمیز کنید. و سپس وسایل تان را در آن بچینید. برای تجربه باربری و اسباب کشی آسان همه چیز را در نظر داشته باشید. تهیه لیست این جا به دردتان می خورد.

باربری و اسباب کشی آسان و چیدمان وسایل

شرکت های باربری و اتوبار کار چیدمان وسایل را پس از باربری و اسباب کشی آسان نیز انجام می دهند اما این کار نیز هزینه ای جداگانه برای شما در پی دارد. از این رو با کمی دقت می توانید این کار را نیز خودتان انجام دهید. کافیست روی هر بسته بندی برچسب بزنید و یا با ماژیک محتویات آن را مشخص کنید. هر کارتن را در محل مخصوص خود قرار دهید و سر فرصت پس از باربری و اسباب کشی آسان نسبت به چیدمان و باز کردن آن اقدام نمایید. بسته بندی مناسب در هنگام چیدمان اثاثیه بسیار به کار می آید.

باربری و اسباب کشی آسان یک رویا نیست و تنها با کمی دقت و تلاش می توان یک باربری و اسباب کشی آسان را تجربه کرد. همچنین قیمت باربری و اسباب کشی آسان را نیز می توان با انجام برخی کارها و رعایت برخی نکات به حداقل رساند. اتوبار و باربری اطلس بار آماده است تا با خدمات باربری مدرن خود به شما در اسباب کشی و باربری آسان کمک نماید.

فروش لوازم بسته بندی اثاثیه از دیگر خدمات این شرکت حمل بار است.

باربری در این شرکت به صورت باربری بین شهری و باربری درون شهری انجام می شود.

تنها یک تماس برای باربری و اسباب کشی آسان نیاز است.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد