باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی برای لوازم

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی برای لوازم

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در زمان اثاث کشی و حمل بار ضروری و لازم الاجراست. بسته بندی خوب و مناسب و باربری تخصصی سخت ترین کارهای حمل بار و اسباب کشی را بسیار ساده و آسان می نماید. در این مقاله قصد داریم درباره باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی لوازم گوناگون منزل یا محل کار و تاثیر آن در راحتی اسباب کشی صحبت نماییم.
باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی چیست؟
باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی نیاز به تجهیزات مناسب خود دارد تا با استفاده از آنها بتوان کارهای مشکل و پرزحمت اسباب کشی همچون جابجایی بارهای سنگین را انجام داد. یکی از نگرانی های ما در طول اسباب کشی شکستن و یا آسیب دیدن وسایل می باشد. هیچ کس دوست ندارد با بلند کردن یک جعبه تمامی محتویات آن به یکباره بیرون بریزد و بشکند. مسئله مهم در هر اثاث کشی نوع بسته بندی لوازم است.  هر وسیله به نوع خاصی از بسته بندی نیاز دارد تا بتوان به بهترین شکل ممکن آن را جابجا کرد. برای مثال بسته بندی لوازم حساس مثل ظروف چینی با بسته بندی لباس کاملا متفاوت است. پس آشنایی با شیوه های درست باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی اولین مرحله برای قدم گذاشتن در راه سخت و طولانی اسباب کشی است.

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل حساس

در باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل حساس باید از کارتن هایی استفاده کرد که مقاومت بالایی داشته باشند. این کارتن ها ضخیم و چند لایه هستند و می توانند از محتویات درون شان به خوبی محافظت نمایند. از این رو اگر وسیله ای حساس, شکستنی و یا گرانقیمت است باید در یک بسته بندی مستحکم جای بگیرد. امروزه کارتنهای حمل بار 5 لایه جهت بسته بندی وسایل حساس به کار می رود. ضخامت مناسب این کارتن ها و مقاومت بالای آنها باعث می شود تا حتی با افتادن جعبه نیز محتویات آن صدمه نبیند به شرطی که اصول باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی را رعایت نموده باشید.
کف جعبه را با چسب های پهن کاملا محکم نمایید. داخل جعبه را با مقداری کاغذ یا پارچه یا پلاستیک حباب دار بپوشانید. وسایل تان را که به صورت مجزا داخل روزنامه یا پلاستیک پیچیده اید مرتب داخل کارتن بچینید. تمامی فضاهای خالی میان وسایل را با انواع پارچه و پلاستیک پر کنید. جعبه را خیلی سنگین نکنید. روی جعبه را با وسایل سبک تر پر کنید. درب جعبه را نیز کاملا محکم با چسب های پهن بپوشانید.

باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل قیمتی

بسته بندی وسایل قیمتی یکی از مهم ترین دغدغه های ما در اسباب کشی است.
وسایلی مثل تابلوهای نقاشی , ظروف عتیقه , تابلوفرش ها و انواع دیگر وسایل گرانقیمت نیاز به یک بسته بندی مناسب و اصولی دارد. این وسایل که از ارزش بالایی برخودار هستند را بهتر است به صورت کاملا مجزا از دیگر وسایل بسته بندی نمایید. باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی به شما این امکان را می دهد که هر نوع بار و اثاثیه تان را به روش مناسب خود بسته بندی نمایید. برای باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل قیمتی با توجه به نوع و شکل وسیله می توان از:

 •     کارتن حمل بار مناسب
 •     پلاستیک های حباب دار
 •     روکش های ضد ضربه
 •     و پتو و سایر تجهیزات

استفاده کرد.
بسته بندی لوازم سنگین و کم حجم
بسته بندی لوازم سنگین کم حجم که دارای چگالی زیادی هستند مثل:

 •     لباسشویی
 •     ماشین ظرفشویی
 •     گاوصندوق
 •     چرخ گوشت

    و ...

نیاز به نوعی بسته بندی دارد که کار حمل آن را نیز آسان تر نماید.
برای باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی این گونه وسایل از کارتنهای 5 لایه و انواع ضد ضربه ها استفاده می شود تا حین اتوبار و حمل بار کارتن ها به دلیل وزن زیاد وسایل پاره نشود.
بسته بندی لوازم سنگین و پرحجم
از مهم ترین وسایل سنگین و پرحجم در هر خانه می توان به یخچال به خصوص ساید بای ساید اشاره کرد.
همچنین

 •     میز بیلیارد
 •     بوفه
 •     سرویس خواب
 •     پیانو
 •     و گاوصندق های بزرگ

نیز از این دست وسایل هستند.
برای بسته بندی این گونه وسایل از پلاستیک های حباب دار و کارتن های سه لایه می توان استفاده کرد. همچنین برای باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی  می توان از انواع روکش ها یا پتوهای محافظتی استفاده کرد. استفاده از چرخ و پایه های چوبی در زیر این وسایل می تواند علاوه بر آسان کردن کار حمل بار به محافظت بیشتر بار نیز کمک نماید.

بسته بندی لوازم سبک و کم حجم

یکی از آسان ترین قسمت های اتوبار و بهترین سرویس دهی بسته بندی در بسته بندی این گونه وسایل است که ما آنها را جزء خرده ریزها قرار می دهیم. این وسایل علاوه بر اینکه وزن کمی دارند کم حجم نیز می باشند و بسته بندی آنها کار بسیار ساده تری است برای بسته بندی این گونه وسایل از کارتن های مختلف در اندازه های گوناگون می توان استفاده کرد.
کاغذ یا روزنامه وسیله مناسبی برای بسته بندی این وسایل می باشد.

بسته بندی لوازم سبک و پرحجم

برخی از وسایل نیز سبک بوده و وزن کمی دارند اما حجم و اندازه آنها بزرگ است مثل مبلمان , میز نهارخوری و ... این گونه وسایل نیز نیاز به باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی دارند تا بدون آسیب دیدن به محل جدید منتقل شوند.
استفاده از پتو , روزنامه و پلاستیک های حباب دار برای بسته بندی این وسایل توصیه می شود.
اتوبار و باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی با اطلس بار
اتوبار و باربری اطلس بار متخصص در جابجایی و حمل اثاثیه منزل دارای مدرن ترین و بهترین شیوه ها در باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی است. این شرکت در باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی وسایل حساس , گرانقیمت , سنگین و سبک با شما همراه است و وسایل شما را با توجه به نوع , حجم و قیمت بسته بندی می نماید. یک اسباب کشی آسان و بی دردسر را با باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی اطلس بار تجربه نمایید. این شرکت برای رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات در سریعترین باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در تمامی نقاط شهر دارای دفاتر حمل بار می باشد.
که می توان به برخی از این دفاتر اشاره کرد:

 •     اتوبار و باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در دزاشیب
 •     اتوبار و باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در الهیه
 •     اتوبار و باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در تهران نو
 •     اتوبار و باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در ستارخان
 •     اتوبار و باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی در یوسف آباد

جهت باربری و بهترین سرویس دهی بسته بندی کافیست با ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد