باربری و جابجایی اسباب منزل با تعهد بالا

باربری و جابجایی اسباب منزل با تعهد بالا

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت های باربری و جابجایی اسباب منزل معتبر و مطمئن داشتن تعهد و مسئولیت پذیری بالا است. به این ترتیب اعتماد و اطمینان مشتری به این شرکت های باربری افزایش پیدا می کند زیرا مشتری می داند که شرکت در قبال وسایل او تعهد دارد و تمامی تلاش خود را برای حفظ ایمنی و امنیت وسایل و جلوگیری از هر گونه خسارت به اموال به کار می بندد. از این رو است که تمامی پرسنل شرکت باربری مدرن اطلس بار خود را در قبال تمامی اثاثیه شما مسئول می دانند.
ما می دانیم که باربری و جابجایی اسباب منزل یک فرآیند دشوار و خسته کننده می باشد.
از این رو اکثر مشتریان در این مواقع، بی حوصله و کسل می شوند. ما تمام تلاش خود را می کنیم که در هنگام باربری و جابجایی اسباب منزل اوقات خوب و خوشی را برای شما فراهم کنیم. در واقع هدف ما رفع استرس های شما ناشی از باربری و جابجایی اسباب منزل می باشد. بسیاری از افراد نام اسباب کشی که به میان می آید دچار ترس و اضطراب می شوند و تا جایی که امکان داشته باشد تمایل دارند از این کار اجتناب نمایند. این خوب است اما زمانی در زندگی پیش می آید که جابجایی اثاثیه اجتناب ناپذیر است و شما ناگزیر از اثاث کشی و حمل و نقل وسایل به خانه ای دیگر هستید.
در این زمان است که خدمات حرفه ای جابجایی اسباب منزل در شرکت خدمات اسباب کشی و جابجایی به کمک شما می آید و شما می توانید بدون ترس و نگرانی کلیه کارهای مربوط به انتقال وسایل تان را به دست این شرکت ها بسپارید. نکته مهم انتخاب یک شرکت باربری با تعهد بالا است زیرا این شرکت ها خود را در قبال اثاثیه شما موظف و مسئول می دانند. این کاملا به نفع شماست که یک شرکت حمل بار معتبر و مطمئن پیدا کنید و توسط خدمات جابجایی اسباب منزل در این شرکت جابجا شوید. به ویژه اگر نگران اسباب و اثاثیه خود هستید.
یکی دیگر از موارد در هنگام باربری و جابجایی اسباب منزل توجه به نظرات مشتریان می باشد.
از آن جایی که نظر و سلیقه هر فرد در مورد نحوه باربری و جابجایی اسباب منزل متفاوت است، ما تمام سعی خود را می کنیم که با رعایت نکات و استانداردها، نظرات شما را نیز دخیل سازیم.
ما علاوه بر باربری و جابجایی اسباب منزل ، مسئولیت حمل:

 • بار مراکز دولتی
 • بار مراکز صنعتی و خصوصی
 • مصالح ساختمانی
 • جهیزیه عروس
 • دستگاه ها و تجهیزات کشاورزی
 • مواد اولیه کارگاه ها
 • وسایل گمرکی
 • لوازم فروشگا ها

و ...
را نیز بر عهده می گیریم.
تنها کافیست با شماره 1871 تماس بگیرید. ما در اسرع وقت خدمات خود را به شما ارائه خواهیم داد.

اتوبار و جابجایی اسباب منزل با اطلس بار

مراحل اتوبار و جابجایی اسباب منزل

جابجایی اسباب منزل تنها مسئله مهم در هنگام اثاث کشی نمی باشد.
لذا شما باید از قبل شرایط و لوازم آن را تهیه نمایید.
اولین اقدام این است که خود و خانواده‌تان را از نظر روحی آماده نمایید.
اگر فرزندان کوچک دارید با آنها به زبان خودشان صحبت کنید و آنها را از جابجایی اسباب منزل و رفتن به خانه جدید و دلایل آن آگاه سازید. همچنین فرزندان نوجوان شما نیز باید از این مسئله آگاه باشند و کمک گرفتن از آنها در زمان جابجایی اسباب منزل باعث می شود تا آنها احساس مفید بودن داشته باشند و بهتر و آسان تر با مسئله اثاث کشی کنار آیند. زیرا به هر حال آنها مجبور به جدایی از دوستان , مدرسه , باشگاه محله و تمامی چیزهایی هستند که در طول چند سال با آنها آشنا شده اند و این می تواند برای آنها بسیار مشکل باشد.
اما مشارکت آنها در جابجایی اسباب منزل می تواند از این مشکلات بکاهد برای مثال شما می توانید از آنها درخواست کنید که وسایل اتاق شان را خودشان جمع آوری و بسته بندی نمایند این کار به حفظ حریم شخصی نوجوانان نیز کمک زیادی می کند. شما می توانید دورادور روی کار آنها نظارت داشته باشید. حمل و نقل وسایل به خانه جدید چیزی نیست که بتوان بدون رضایت افراد خانواده آن را انجام داد از این رو شما باید به عنوان سرپرست خانواده سایر اعضا را توجیه کنید و با دلایل منطقی خود آنها را از مزایای حرکت به خانه جدید آگاه نمایید.
جلب رضایت افراد برای جابجایی اسباب منزل اهمیت زیادی دارد.
و این هنر شماست که بتوانید آنها را با خود همگام نمایید.

بسته بندی در جابجایی اسباب منزل

پس از گذشتن از مرحله اول باید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه را تهیه نمایید.
بسته بندی اثاثیه سومین مرحله در جابجایی اسباب منزل است که باید با دقت بالا انجام گیرد.
بسته بندی یکی از مهمترین اقداماتی است که در هر جابجایی باید انجام شود. اهمیت بسته بندی به اندازه ای است که می تواند روی روند اسباب کشی تاثیرگذار باشد و به موفقیت یا شکست آن منجر شود. همچنین سرعت و دقت کار را با بسته بندی اثاثیه به صورت مطمئن و مناسب می توان افزایش داد. اما بسته بندی برای بهتر شدن روند کار نیازمند تجهیزات مناسبی است و پیش از شروع به کار بسته بندی لوازم ابتدا باید این تجهیزات را فراهم نمود. زمانی که صحبت از تجهیزات بسته بندی به میان می آید ذهن ما به سراغ وسایل بسته بندی مختلف که شرکت های باربری استفاده می کنند می روند.
شرکت اتوبار و باربری اطلس بار از نگرانی های شما در زمینه محافظت و ایمنی اثاثیه آگاه است. اگر زمان و افراد کمکی لازم برای بسته بندی اثاثیه ندارید می توانید با ما تماس بگیرید. ما بهترین سرویس دهی بسته بندی را به شما ارائه می دهیم. از این رو نیازی به نگرانی در مورد بسته بندی وسایل حساس خود نیست.

تجهیزات بسته بندی اثاثیه

ما به عنوان بهترین شرکت خدمات اسباب کشی در تهران ، از پیشرفته ترین و بهترین تجهیزات و لوازم بسته بندی در جابجایی اسباب منزل استفاده می کنیم.
برای مثال:

 • وکیوم های 20 و 35 و 100 متری
 • سلفون و فوم ضربه گیر
 • کارتن رگال دار و ساک رختخواب
 • جعبه استریل بسته بندی مواد غذایی یخ زده
 • و مهمتر از همه انواع کارتن 5 لایه مقاوم در ابعاد گوناگون

از جمله لوازم بسته بندی ما می باشند.
ما با فروش تجهیزات بسته بندی اثاثیه نیز در خدمت شما هستیم.
پس از انجام این کار نوبت به باربری و جابجایی اسباب منزل می رسد.
اما ما تنها به فروش تجهیزات بسته بندی خود فکر نمی کنیم اگر شما برای خرید این تجهیزات در جابجایی اسباب منزل با مشکل کمبود بودجه مواجه هستید با راهکارهای مناسبی که ما در اختیار شما قرار می دهیم می توانید هزینه جابجایی اسباب منزل و باربری خود را به میزان زیادی کاهش دهید. همچنین ما تلاش خود را به کار می بندیم تا کمترین تعداد جعبه بسته بندی را ارائه دهیم به این معنی که بیشترین بسته بندی را با کمترین کارتن حمل بار انجام دهیم این کار از هزینه های خرید کارتن بسته بندی , سلفون , پلاستیک حباب دار و چسب و ... جلوگیری می کند.

جابجایی اسباب منزل با ماشین حمل بار

نکات مهم در انتخاب ماشین حمل بار

حمل بار به درون ماشین باربری و نحوه چیدمان آن ها نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است.
یکی از مراحل بسیار مهم در جابجایی اسباب منزل انتخاب مناسب ماشین باربری است.
این انتخاب در جابجایی اسباب منزل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به میزان و حجم اثاثیه و وزن آنها اشاره کرد همچنین بزرگی و کوچکی اثاثیه نیز اهمیت زیادی دارد. هر چه اثاثیه شما بیشتر یا بزرگتر باشد برای حمل وسایل تان نیاز به ماشین اسباب کشی بزرگتر دارید تا فضای بیشتری برای بارگیری داشته باشید. استفاده از یک ماشین حمل بار کوچک در زمانی که اثاثیه شما زیاد است باعث می شود تا شما در دو یا چندین مرحله مجبور به جابجایی اسباب منزل خود باشید و این می تواند هزینه نهایی را افزایش دهد
در حالی که با یک ماشین بزرگتر به سادگی می توانید تمامی وسایل تان را در یک نوبت جابجا کنید. همچنین اگر وسایل شما به اندازه ای است که در یک وانت بار جای می گیرد انتخاب کامیون حمل اثاثیه کار اشتباهی است زیرا فضای خالی زیادی میان وسایل شما به وجود می آید که با هر تکان منجر به آسیب دیدن وسایل می شود و شما مجبور هستید این فضاهای خالی را با روش های مختلف پر کنید. در غیر این صورت خسارت های زیادی به وسایل شما ممکن است وارد شود. رعایت این چهار مرحله به شما کمک می کند که یک باربری و جابجایی اسباب منزل راحت را تجربه نمایید.

جابجایی اسباب منزل با ماشین اسباب کشی مخصوص

پس از آماده سازی تمامی مراحل، وقت آن است که باربری و جابجایی اسباب منزل صورت گیرد.
در هنگام انجام باربری و جابجایی اسباب منزل نیز رعایت استانداردها و توجه به برخی از نکات ضروری است.
اولین مسئله مهم در هنگام باربری و جابجایی اسباب منزل استفاده از ماشین مخصوص حمل بار می باشد.
بنابراین ما در مطمئن ترین باربری تهران از ماشین هایی نظیر:

 • خاور
 • کامیونت
 • نیسان
 • و وانت

استفاده می کنیم.
تمامی خاور ها و کامیونت های ما برای جابجایی اسباب منزل شما سرپوشیده و دارای موکت و پتو برای قرار دادن در بین اسباب و اثاثیه هستند. بنابراین نگران آسیب رسیدن به اثاثیه خود نباشید. این ماشین ها در اندازه های مختلف موجود می باشند از این رو شما می توانید با توجه به حجم و وزن اثاثیه خود از ماشین مناسب استفاده نمایید همچنین ما با توجه به نوع وسایل شما به شما کمک می کنیم تا انتخاب بهترین برای ماشین اثاث کشی برای جابجایی اسباب منزل داشته باشید. همانطور که گفتیم این ماشین ها از امکانات به روز استفاده می کنند تا اثاثیه شما در امن ترین شکل ممکن به مقصد برسد.
نحوه رانندگی رانندگان نیز در باربری و جابجایی اسباب منزل بسیار مهم می باشد.
بنابراین ما از رانندگانی:

 • با سابقه
 • مسلط به رانندگی در تمامی خیابان های تهران
 • صبور
 • و دلسوز

کمک می گیریم.
در واقع راننده باید از نوع و جنس اثاثیه و وسایل شما آگاه باشد. از این رو می تواند باربری و جابجایی اسباب منزل را بهتری انجام دهد. ما به رانندگان خود توصیه می کنیم که در هنگام باربری و جابجایی اسباب منزل نهایت تمرکز و دقت خود را به کار گیرند. برای مثال پس از هر گونه ترمز ناگهانی و یا توقف ناخواسته اثاثیه و کارتن های بسته بندی شده را کنترل نمایند و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل نمایند. به علاوه آن ها باید پس از مشاهده هر گونه مشکل و مسئله ای سریعا با شرکت تماس بگیرند و به رفع مشکل بپردازند.

مراحل پس از باربری و جابجایی اسباب منزل

اسباب کشی شما پس از باربری و جابجایی اسباب منزل به اتمام نمی رسد.
در واقع پس از آن نیز نوبت به:

 • تخلیه وسایل از ماشین حمل بار
 • بازکردن کارتن های بسته بندی شده
 • و چیدمان اثاثیه

می رسد.
تخلیه از ماشین باربری نیز همانند حمل بار و بارگیری به داخل کامیون نیاز به تجهیزات باربری و نیز نیروی متخصص دارد.
برخی از وسایل وزن سنگینی دارند
و یا از حساسیت بالایی برخوردار می باشند که در زمان چیدمان وسایل داخل ماشین و تخلیه آنها باید مراقبت زیادی به عمل آورد اما پرسنل شرکت باربری اطلس بار با توانایی هایی که از آموزشهای خاص کسب کرده اند و تجهیزاتی که شرکت در اختیار آنها قرار می دهند این کارها را به سادگی و در زمانی کوتاه انجام می دهند. چیدمان وسایل از دیگر مشکلاتی است که در زمان جابجایی اسباب منزل پیش می آید. اکنون نوبت آن است که شما کارتن های بسته بندی شده را باز کنید و وسایل تان را در قسمت مربوط به خود قرار دهید. اما این کار نیز زمان زیادی از شما وقت می گیرد. انجام این کارها نیز دغدغه ها و دشواری های خاص خود را دارد.
مخصوصا اگر افراد سالخورده و یا کودک در منزل دارید با مشکلات بزرگتری مواجه خواهید شد.
به علاوه اکثر افراد خانواده ها شاغل و یا محصل می باشند.
از این رو زمان لازم برای اختصاص دادن با باز چینی اثاثیه را ندارند.
بنابراین عاقلانه ترین کار کمک گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای می باشد.
پرسنل شرکت جابجایی اسباب منزل اطلس بار علاوه بر چیدمان اثاثیه به نصب وسایل حساس نیز به شما کمک می کنند و شما به راحتی می توانید در زمانی کوتاه چیدمان وسایل سنگین و حساس را انجام دهید و انجام کارهای کوچکتر و چیدمان وسایل خرده ریز را نیز به مرور زمان و طبق سلیقه خود به پایان برسانید.

نکاتی در مورد هزینه های اتوبار و جابجایی اسباب منزل

جابجایی اسباب منزل از مواردی است که باید برای انجام بهتر آن هزینه کرد.
این هزینه ها شامل هزینه های پیش بینی شده و پیش بینی نشده ای است که باید در زمان جابجایی برای رویارویی با آن آماده نمود.

هزینه و قیمت جابجایی اسباب منزل و اسباب کشی


از مهمترین مواردی که در قیمت نهایی جابجایی اسباب منزل اثرگذار است می توان به:
 

 • هزینه لازم برای خرید تجهیزات بسته بندی در جابجایی اسباب منزل
 • هزینه لازم برای پرداخت دستمزد کارگر اسباب کشی
 • اختصاص هزینه جداگانه برای بسته بندی و حمل اثاثیه سنگین و یا حساس
 • هزینه اجاره کامیون جابجایی اسباب منزل
 • هزینه بابت چیدمان اثاثیه و نصب وسایل حساس

اشاره نمود.
شما می توانید از همه یا برخی از خدمات بالا استفاده کنید و در صورتی که بخواهید یک برآورد قیمت دقیق از هزینه جابجایی اسباب منزل خود داشته باشید باید وسایل و اثاثیه شما توسط کارشناسان شرکت باربری و اتوبار مورد بررسی قرار گیرد. تعداد وسایل حساس که نیازمند بسته بندی ویژه می باشند و یا وسایل سنگین که باید به روشهای خاصی حمل و جابجا شوند روی قیمت نهایی اثر گذار است و کارشناس با بررسی دقیق این موارد قیمت باربری نهایی را به شما اعلام می دارد. نوع ماشین باربری در هزینه نهایی موثر است و همانطور که گفته شد اثاثیه بیشتر برابر با ماشین اسباب کشی بزرگتر است که این خود هزینه اثاث کشی شما را بالا می برد.

خدمات اتوبار و جابجایی اسباب منزل

با توجه به آن چه که ذکر شد، شرکت اتوبار و باربری اطلس بار پاسارگاد به عنوان بهترین شرکت اسباب کشی در تهران ، تمامی مراحل این کار را برای شما انجام می دهد. کیفیت و سرعت عمل بالای ارائه خدمات ما یکی از دلایلی است که سبب شده رضایت تمامی مشتریان حاصل شود. به علاوه ما همه روزه شاهد افزایش تعداد مشتریان خود هستیم. رضایت مشتری از مهمترین مواردی است که در ما در کار خود به آن توجه می کنیم و این رضایت را توسط کیفیت بالای خدمات , قیمت باربری مناسب و تجهیزات عالی و به روز در کنار برخورد مناسب و حرفه ای پرسنل با مشاوره اصولی به دست می آوریم.
همانگونه که ذکر شد ما تمامی تحهیزات مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه را داریم.
از این رو از کارگرانی:

 • حرفه ای و متخصص
 • با سابقه و مسئولیت پذیر
 • با تعهد حرفه ای بالا

نیز کمک می گیریم که بهترین خدمات اتوبار و جابجایی اسباب منزل را به شما ارائه دهیم.
در واقع تمامی پرسنل و کارکنان ما آموزش های لازم برای باربری و جابجایی اسباب منزل را دیده اند.
از این رو به بهترین نحو باربری و جابجایی اسباب منزل شما را انجام می دهند.
ما بازچینی اثاثیه را نیز با کمک گرفتن از افرادی خلاق و متخصص انجام می دهیم.
در واقع ما یک دکوراسیون زیبا و جذاب را متناسب با سلیقه شما ارائه می دهیم.
شبانه روزی بودن خدمات جابجایی اسباب منزل ما باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی زمان خود را تنظیم نمایید و بتوانید در هر ساعتی که مشغله کاری کمتری دارید به جابجایی اسباب منزل خود مشغول شوید. همچنین روزهای آخر هفته که وقت آزاد تری دارید ما آماده هستیم تا به شما در جابجایی اسباب منزل , بسته بندی اثاثیه منزل و حمل اثاثیه منزل به شما کمک نماییم.  اگر باربری و جابجایی اسباب منزل خود را به ما بسپارید می توانید با کیفیت ترین خدمات را در کوتاه ترین زمان از ما تحول بگیرید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد