بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

اسباب کشی در بارداری می تواند یکی از تجربه های سخت و دشوار برای مادران جوان باشد. در صورتی که قصد جابجایی لوازم منزل خود را دارید بهتر است آن را به قبل از تولد نوزاد تان موکول نمایید. اگر قصد اسباب کشی در بارداری را دارید می توانید با انجام راهکارهایی ساده سختی اسباب کشی در بارداری را برای خود ساده تر نمایید. همانطور که گفتیم بهترین کار این است که قبل از به دنیا آمدن بچه اسباب کشی کنید.
زیرا شما فرصت کافی دارید تا بعد از اثاث کشی:

 • خانه را مرتب کرده و به آن نظم دهید
 • اتاق کودک خود را آماده کنید

سپس بدون هیچ استرسی در انتظار به دنیا آمدن فرزندتان باشید.
اما اثاث کشی در زمان حاملگی می تواند دوره ای سخت و پرتنش باشد زیرا استرس ناشی از جابجایی از یک طرف و دلواپسی برای سلامتی مادر و نوزاد از طرف دیگر ممکن است بسیار زیاد باشد و برای سلامتی مادران آینده خطرناک باشد. البته این مسئله را می توان با راهکارهایی که ما در اینجا برای شما آماده کرده ایم حل کنید تا بتوانید با مسئله بارداری و اسباب کشی کنار بیایید و آن را به خوبی انجام دهید.
با ما باشید و خود را برای اسباب کشی در بارداری آماده نمایید.
سعی کنید در دوره ی پرتنش و پر استرس اسباب کشی در بارداری استراحت کنید و هرگز برای بلند کردن وسایل سنگین اقدام نکنید. برای حمل وسایل سنگین می توانید از خدمات شرکت باربری کمک بگیرید.

اسباب کشی در بارداری با برنامه ریزی مناسب

استرس در زمان اسباب کشی در بارداری از بسیاری از نگرانی های دیگر ناشی از:

 • از دست دادن شغل
 • جدایی و طلاق
 • و حتی بیماری

بسیار بیشتر است.
جابجایی اثاثیه منزل و نقل مکان به یک خانه جدید می تواند یکی از پراسترس ترین کارها در زندگی باشد به خصوص اسباب کشی در بارداری که سختی کار جابجایی اثاثیه را دو چندان می کند. اما با یک برنامه ریزی خوب می توانیم حتی در اسباب کشی در بارداری نیز موفق عمل کنیم. شما می توانید بسته بندی اثاثیه تان را از مدت ها قبل از روز باربری اسباب منزل انجام دهید این باعث می شود تا هم در اسباب کشی در بارداری به شما فشار وارد نشود و هم از استرس و نگرانی شما کاسته شود.
و هم اینکه می توانید با حوصله وسایل تان را بررسی کنید.
و از دست وسایل اضافی و به درد نخور راحت شوید.

باربری و اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری و اهمیت دادن به سلامتی تان

در زمان اسباب کشی در بارداری استراحت برای مادران باردار بسیار مهم است.
اگر قصد اسباب کشی در بارداری را دارید به سلامتی خود اهمیت دهید و خوب استراحت کنید. زیرا ممکن است در شلوغی اثاث کشی شما یا دیگران فراموش کنید که باردار هستید. استرس و فشار می تواند عوارض مختلفی روی بارداری داشته باشد. بیش از حد خود را خسته نکنید و در هر زمان از اسباب کشی در بارداری اگر احساس خوبی ندارید حتما از یکی از اعضای خانواده خود کمک بگیرید. هر زمان که احساس کردید دیگر نمی توانید ادامه دهید بهتر است دست از کار بکشید و کار را به دیگر بسپارید. اگر به درستی برنامه ریزی کرده باشید و بسته بندی وسایل تان از قبل انجام داده باشید اکنون تنها حمل بار و جابجایی آنها باقی می ماند که برای حمل اثاثیه سنگین نیز اصلا وارد عمل نشوید.
و آن را به افراد دیگر بسپارید.

در زمان اسباب کشی در بارداری کمک بگیرید

کمک گرفتن در زمان اسباب کشی در بارداری بسیار مهم است.
وسایل سنگین را خودتان نباید بلند و یا حمل کنید.
زیرا در اسباب کشی در بارداری شما نیاز به استراحت دارید.
از این رو می توانید از دوستان و یا افراد خانواده کمک بگیرید.
همچین راهکار عالی در زمان اسباب کشی در بارداری این است که با یک شرکت باربری که در زمینه اتوبار و حمل بار و بسته بندی اثاثیه تخصص دارد و مطمئن و منصف است صحبت کرده و از آنها کمک بگیرید. کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار می تواند کاملا مقرون به صرفه باشد و شما می توانید یک اسباب کشی آسان ، راحت و مطمئن داشته باشید. به خودتان فشار وارد نکنید.
شما ممکن است به دلایل مختلفی اسباب کشی کنید که این دلایل می تواند شامل:

 • رفتن به یک خانه ی بزرگتر
 • نزدیک شدن به خانواده
 • شغل بهتر
 • و یا مهاجرت به یک شهر بزرگتر

و یا دلایل دیگر باشد. مطمئنا شما دلیل بسیار خوبی برای اسباب کشی در بارداری دارید و گرنه در این زمان حساس خود را به زحمت نمی انداختید و رنج اسباب کشی در بارداری را به جان نمی خریدید اما بهتر است بدانید که حمل اثاثیه منزل به تنهایی کاری محال است و این مسئله به ویژه در زمان بارداری و جابجایی اهمیت دو چندانی پیدا می کند.
هر زمان که احساس خستگی کردید
و استرس فشار زیادی به شما وارد شد
این که چرا اسباب کشی می کنید را به یاد آورید
و تصور کنید که چه آرامشی در خانه جدید در انتظار شماست .

آماده کردن کیف نوزاد در اسباب کشی در بارداری

آماده کردن کیف نوزاد در اسباب کشی در بارداری یکی از نکات بسیار مهمی است که نباید آن را به تاخیر بیندازید. حتی اگر مدت زمانی تا زایمان وقت دارید بهتر است نسبت به آماده کردن کیف اقدام کنید. اگر در ماه های آخر بارداری هستید و مجبور به اسباب کشی در بارداری می باشید کیف نوزاد را آماده کنید و آن در دسترس قرار دهید. حتما همه ی وسایل ضروری و مورد علاقه ی خود را داخل کیف بگذارید. یادتان باشد که کیف نوزاد را با وسایل دیگر در ماشین باربری قرار ندهید و آن را با ماشین شخصی حمل کنید تا همیشه و همه جا در دسترس تان باشد. شما می توانید برای مقابله با هر چیزی در زمان اسباب کشی در بارداری وسایل مورد نیاز و ضروری که فکر می کنید به دردتان می خورد را در این کیف قرار دهید.

بارداری در اسباب کشی

اسباب کشی در بارداری و یافتن دوستان جدید

بارداری و مراقبت از نوزاد در کنار دوستان می تواند ساده تر و هیجان انگیز تر باشد.
می توانید در کانال مادران باردار حضور داشته باشید و یا در کلاس هایی که در این زمینه وجود دارد شرکت کنید. با محل جدید خود آشنا شوید و پیش از اسباب کشی در بارداری سعی کنید با محله جدید و دوستان جدید و همسایه ها آشنا شوید تا بتوانید در صورت لزوم از آنها کمک بگیرید. داشتن دوستانی که در این زمان هوای شما را داشته باشند می تواند بهترین دلگرمی برای شما باشد
و شما با انرژی بیشتری در اسباب کشی در بارداری حضور داشته باشید.

مشاوره با پزشک برای اسباب کشی در بارداری

در زمان اسباب کشی در بارداری بهتر است به صورت مداوم با پزشک خود مشورت نمایید.
و تمامی کارهایی که لازم است در این زمان انجام دهید.
و کارهایی که نباید انجام دهید را از پزشک خود بخواهید.
این باعث می شود تا تمامی کارهای شما زیر نظر پزشک صورت گیرد و این نگرانی شما را در این زمینه کاهش می دهد. سعی کنید دستورات پزشک را در این زمان حساس مو به مو به کار ببندید تا خطری متوجه خود یا نوزادتان نشود.
و بتوانید به راحتی اسباب کشی در دوران بارداری را پشت سر بگذارید.
اسباب کشی در بارداری را به ما در شرکت حمل بار اطلس بار بسپارید.
ما در:

 • تمامی امور اثاث کشی
 • بسته بندی لوازم حساس
 • حمل بار سنگین
 • چیدمان اثاثیه

و ...
تخصص کامل داریم.
برای اسباب کشی در بارداری اصلا لزومی ندارد خود را خسته کنید.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا در این زمینه به شما کمک نماییم. ما تمامی استرس و نگرانی شما در جابجایی اثاثیه را برطرف می کنیم و شما می توانید تنها در انتظار تولد نوزادتان باشید.

الناز دادخواه 1397/05/28 09:41:40 ق.ظ

سلام جابجایی در بارداری کار بسیار مشکلیه و من تجربه اون رو داشتم برای همین به نظر من باید با یه شرکت باربری برای استخدام کارگر برای بسته بندی , بلند کردن وسایل سنگین و چیدمان تماس گرفت این بهترین کاری هست که میشه انجام داد

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد