بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

اسباب کشی در بارداری می تواند یکی از تجربه های سخت و دشوار برای مادران جوان باشد. در صورتی که قصد اسباب کشی دارید بهتر است آن را قبل از تولد نوزادتان موکول نمایید. اگر قصد اسباب کشی در بارداری دارید می توانید را انجام راهکارهایی ساده سختی اسباب کشی در بارداری را رای خود ساده تر نمایید. همانطور که گفتیم بهترین کار این است که قبل از به دنیا آمدن بچه اسباب کشی کنید.

زیرا شما فرصت کافی دارید تا بعد از اسباب کشی

 • خانه را مرتب کرده و به آن نظم دهید
 • اتاق کودک خود را آماده کنید

سپس بدون هیچ استرسی در انتظار به دنیا آمدن فرزندتان باشید.

سعی کنید در دوره ی پرتنش و پر استرس اسباب کشی در بارداری استراحت کنید و هرگز برای بلند کردن وسایل سنگین اقدام نکنید. برای حمل اثاثیه و وسایل سنگین می توانید از شرکت های اتوبار و باربری کمک بگیرید.

باربری و اسباب کشی در بارداری

اسباب کشی در بارداری با برنامه ریزی مناسب :

استرس در زمان اسباب کشی در بارداری از بسیاری از نگرانی های دیگر ناشی از:
از دست دادن شغل

 • جدایی و طلاق
 • و حتی بیماری

بسیار بیشتر است.

اسباب کشی می تواند یکی از پراسترس ترین کارها در زندگی باشد به خصوص اسباب کشی در بارداری که سختی کار جابجایی اثاثیه را دو چندان می کند. اما با یک برنامه ریزی خوب می توانیم حتی در اسباب کشی در بارداری نیز موفق عمل کنیم.

در اسباب کشی در بارداری به سلامتی خود اهمیت دهید :

در اسباب کشی در بارداری استراحت خیلی مهم است.

به سلامتی خود اهمیت دهید و خوب استراحت کنید. زیرا ممکن است در شلوغی اسباب کشی شما یا دیگران فراموش کنید که باردار هستید. استرس و فشار می تواند عوامل مختلفی روی بارداری داشته باشد. بیش از حد خود را خسته نکنید و در اسباب کشی در بارداری حتما اگر احساس خوبی ندارید حتما با یکی از اعضای خانواده خود کمک بگیرید.

بارداری در اسباب کشی

در زمان اسباب کشی در بارداری کمک بگیرید :

وسایل سنگین را خودتان نباید بلند و یا حمل کنید.

و زیرا در اسباب کشی در بارداری شما نیاز به استراحت دارید

از این رو می توانید از دوستان و یا افراد خانواده کمک بگیرید. همچین راهکار عالی در زمان اسباب کشی در بارداری این است که با یک شرکت باربری که در زمینه اتوبار و حمل بار و بسته بندی اثاثیه تخصص دارد و مطمئن و منصف است صحبت کرده و از آنها کمک بگیرید.  کمک گرفتن از شرکت های باربری و اتوبار می تواند کاملا مقرون به صرفه باشد و  شما می توانید یک اسباب کشی آسان ، راحت و مطمئن داشته باشید.
به خودتان فشار وارد نکنید.
با هر دلیل از جمله؛

 • رفتن به یک خانه ی بزرگتر
 • نزدیک شدن به خانواده
 • شغل بهتر
 • و یا مهاجرت به یک شهر بزرگتر

اسباب کشی می کنید.

هر زمان که احساس خستگی کردید و استرس فشار زیادی به شما وارد شد این که چرا اسباب کشی می کنید را به یاد آورید و تصور کنید که چه آرامشی در خانه جدید در انتظار شماست .

آماده کردن کیف نوزاد :

اگر در  ماه های آخر بارداری هستید و مجبور به اسباب کشی در بارداری را دارید کیف نوزاد را آماده کنید و آن در دسترس قرار دهید. حتما همه ی وسایل ضروری و مورد علاقه ی خود را داخل کیف بگذارید.

اسباب کشی در بارداری و یافتن دوستان جدید :

بارداری و مراقبت از نوزاد در کنار دوستان می تواند ساده تر و هیجان انگیز تر باشد. می توانید در کانال مادران باردار حضور داشته باشید و یا در کلاس هایی که در این زمینه وجود دارد شرکت کنید.

با پزشکتان در تماس باشید

در زمان اسباب کشی در بارداری بهتر است به صورت مداوم با پزشک خود مشورت نمایید و تمامی کارهایی که لازم است در این زمان انجام دهید و کارهایی که نباید انجام دهید از پزشک خود بخواهید. این باعث می شود تا تمامی کارهای شما زیر نظر پزشک صورت گیرد و این نگرانی شما را در این زمینه کاهش می دهد.

اسباب کشی در بارداری را به ما در شرکت حمل بار اطلس بار بسپارید.

ما در

 • تمامی  امور اثاث کشی
 • بسته بندی لوازم حساس
 • حمل بار سنگین
 • چیدمان اثاثیه

و ...

تخصص کامل داریم.

در زمان بارداری اصلا لزومی ندارد خود را خسته کنید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا در این زمینه به شما کمک نماییم. ما تمامی استرس و نگرانی شما در جابجایی اثاثیه را برطرف می کنیم و شما می توانید تنها در انتظار تولد نوزادتان باشید.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد