بارداری در زمان اسباب کشی

بارداری در زمان اسباب کشی

بهترین کار این است که قبل از به دنیا آمدن بچه اسباب کشی کنید. زیرا شما می توانید در فرصت مناسب بعد از اسباب کشی خانه را مرتب کرده و به آن نظم دهید، اتاق کودک خود را آماده کرده و بدون هیچ استرسی در انتظار به دنیا آمدن او باشید. اول اینکه سعی کنید بیشتر در دوره ی پرتنش و پر استرس اسباب کشی استراحت کنید و مورد دوم اینکه مطمئن باشید که برای بلند کردن وسایل سنگین فرد مناسبی نیستید.

برنامه ریزی :

تحقیقات نشان می دهد که استرس در دوران اسباب کشی از استرس از دست دادن شغل,طلاق و حتی بیماری بسیار بیشتر است و حتی به جرات می توانیم بگوئیم که یکی از بزرگترین استرس هایی است که ما در زندگی با آن رو به رو هستیم. اما با برنامه ریزی دقیق دیگر لازم نیست نگران باشید.

اسباب کشی به خانه ی جدید و مورد علاقه تان می تواند یک تجربه ی مثبت و دوست داشتنی باشد.

شاد و سلامت بمانید :

همه ی ما می دانیم که شما باید استرس خود را کم کرده و بیشتر استراحت کنید زیرا ممکن است که دیگران در شلوغی اسباب کشی فراموش کنند که شما باردار هستید و نیاز به استراحت دارید. استرس و فشار اضافی بیشتر از عوامل بیولوژیک و هورمونی احتمال افسردگی بعد از زایمان را افزایش می دهد.سعی کنید بیش از حد خود را خسته نکنید و اگر احساس خوبی ندارید حتما با یکی از اعضای خانواده صحبت کنید.

کمک بگیرید :

شما نباید وسایل سنگین را بلند و یا حمل کنید و نیاز به استراحت دارید . بنابراین از دوستان و یا افراد خانواده کمک بگیرید. بهتر است که با یک شرکت باربری (اتوبار)مطمئن صحبت کرده و از آنها کمک بگیرید. اغلب کمک گرفتن از شرکت های باربری (اتوبار)به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه است شما می توانید یک اسباب کشی راحت و مطمئن داشته باشید.

جایزه ی شانس :

خیلی خوب است که شما برای رفتن به یک خانه ی بزرگتر , نزدیک شدن به خانواده , شغل عالی و یا مهاجرت به یک شهر بزرگتر اسباب کشی کنید. بنابراین هر زمان که احساس خستگی کردید و استرس فشار زیادی به شما وارد شد به یاد بیاورید که چرا اسباب کشی می کنید  و تصور کنید که چه آرامشی در خانه  جدید در انتظار شماست .

آماده کردن کیف نوزاد :

اگر در آخرین ماههای بارداری هستید کیف نوزاد خود را آماده کنید و آن در دسترس خود قرار دهید. حتما همه ی وسایل ضروری و مورد علاقه ی خود را داخل کیف بگذارید.

پیدا کردن دوستان جدید :

حاملگی و مراقبت از یک نوزاد در کنار دوستان بسیار ساده تر و هیجان انگیز تر خواهد بود پس در کلاس های زایمان ثبت نام کنید و به کانال مادران باردار وارد شوید.

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد