بسته بندی برای اتوبار و بسته بندی چینی مادربزرگ

بسته بندی برای اتوبار و بسته بندی چینی مادربزرگ

بسته بندی برای اتوبار و باربری حساس ترین و مهم ترین بخش حرکت و جابجایی به خانه جدید است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که چینی مادربزرگ داشته باشید، مسلما شما می خواهید مراقبت های زیادی را در بسته بندی آن برای اثاث کشی به کار ببرید. اگر آن تنها کلکسیونی از بشقاب ها و کاسه های زیبا بود، شما احتمالا نیمی از آن را بسته بندی می کنید و امیدوار هستید که هیچ چیز نمی شکند، اما در پس ذهن شما می دانید که می توانید به راحتی آنها را جایگزین کنید.

اما چینی مادربزرگ این گونه نیست.

هنگامی که آن ها از بین بروند یعنی کاملا از بین رفته اند.

به استثنای اینکه مادربزرگ شخصا آن را به عنوان یک هدیه به شما داد، شانس خوبی است که شما این آثار زیبا را از مادربزرگ تان به ارث برده اید، بنابراین این یک چیز خاص است. ممکن است حتی از ترس از اینکه اتفاقی برای آنها بیفتد از آنها استفاده نکنید. خوب، شما ممکن است کمی در مورد شرکت های باربری و بسته بندی لوازم منزل خوشبین بوده و نسبت به استفاده از خدمات آنها تاکید داشته باشید،
اما اگر خودتان می خواهید این چینی های با ارزش را بسته بندی کنید،
بهتر است همه آنها در یک کارتن بسته بندی اسباب کشی قرار داشته باشند.

بسته بندی برای اتوبار

روش رایج بسته بندی برای اتوبار

یک کارتن بسته بندی متوسط انتخاب کنید.
شما نباید جعبه را بیش از حد سنگین کنید

و همچنین نمی خواهید در کارتن تان فضای خالی داشته باشید

بنابراین در خرید کارتن بسته بندی برای اتوبار و اسباب کشی در اندازه مناسب دقت کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که روی جعبه بسته بندی چینی مادربزرگ هیچ چیزی دیگری قرار نخواهد گرفت.

هر قطعه از چینی ها را با کاغذ بسته بندی بپوشانید.

بسیار مهم است که قطعات چینی یکدیگر را لمس نکنند و با هم تماس نداشته باشند. زیرا می توانند باعث خراشیدگی و یا شکستن یکدیگر شوند. برخی افراد ترجیح می دهند از پلاستیک های حباب دار برای بسته بندی چینی استفاده نمایند.

نکات مهم بسته بندی برای اتوبار

هنگامی که قطعات چینی را در کارتن بسته بندی برای اتوبار قرار می دهید باید آنها بدون فاصله و در کنار یکدیگر باشند. زیرا در این موقعیت بسته بندی بهتری خواهید داشت. شما می توانید با برش قطعات مقوا و چیدن آن داخل کارتن فضای کارتن بسته بندی برای اتوبار را تقسیم بندی کنید و هر قطعه را به صورت جداگانه در فضای تقسیم بندی شده قرار دهید.
اشیای سنگین تر را ته کارتن حمل بار قرار دهید.

و موارد سبک تر روی کارتن قرار می گیرند.

پس از اینکه تمام قطعات را داخل کارتن قرار دادید باید تمامی فضاهای خالی میان آنها را با کاغذ و یا پارچه پر کنید. روی جعبه برچسب شکستنی بزنید و برای این که باربران شرکت های باربری و حمل بار به سرعت آن را ببینند و تشخیص دهند.
روی دو یا چند طرف کارتن واژه شکستنی را درج کنید.

روش کم هزینه در بسته بندی برای اتوبار

اگر شما بودجه کمی برای بسته بندی و اتوبار کنار گذاشته اید استفاده از کاغذ بسته بندی و پلاستیک های حباب دار برای شما گران تمام خواهد شد. با این حال شما مایل هستید که چینی مادربزرگ را با بهترین روش بسته بندی برای اتوبار و اسباب کشی آماده نمایید.
این کار در واقع امکان پذیر است.

به جای اینکه کف کارتن بسته بندی را با کاغذ بسته بندی بپوشانید می توانید از کوسن نرم استفاده نمایید. همچنین از ژاکت های نرم یا تی شرت های قدیمی نیز می توانید برای اینکار استفاده کنید. روزنامه های باطله نیز می تواند برای پوشاندن قطعات چینی مورد استفاده قرار بگیرد. دقت کنید هر چیز نرم و سبکی که دارید می تواند برای بسته بندی برای اتوبار مورد استفاده قرار بگیرد. پس از پر شدن جعبه می توانید برای پر کردن فضاهای خالی از:

  • توپ های جوراب
  • دستکش
  • و پارچه

و ... استفاده کنید.

  • لباس های بچگانه
  • کلاه
  • شال گردن

و ...
نیز می تواند برای این کار مورد استفاده قرار بگیرد.

استخدام یک شرکت حرفه ای

اگر واقعا نگران بسته بندی برای اتوبار و باربری اسباب منزل هستید

و هزینه و بودجه شما این اجازه را به شما می دهد

می توانید از شرکت های باربری و حمل بار برای بسته بندی و  اتوبار اثاثیه خود استفاده نمایید. با استخدام یک شرکت باربری و اسباب کشی حرفه ای برای بسته بندی و اتوبار خیال شما از بابت بسته بندی چینی مادربزرگ و سایر لوازم حساس شما آسوده می شود. این شرکت ها در بسته بندی برای اتوبار کاملا حرفه ای عمل می کنند و بهترین شکل بسته بندی را می توانید مشاهده نمایید.
زیرا این شرکت ها هر روز چندین پروژه بسته بندی برای اتوبار و حمل اثاثیه را انجام می دهند
از این رو شما می توانید به توانایی های این شرکت ها اعتماد داشته باشید.

بسته بندی برای اتوبار و باربری

بسته بندی برای اتوبار و باربری

بسته بندی برای اتوبار اصلی ترین و مهم ترین قدم در اسباب کشی آسان و حرفه ای است.
اگر می خواهید آمادگی بیشتری جهت بسته بندی برای اتوبار داشته باشید قبل از شروع بسته بندی برای اتوبار لازم است یک نگاه کلی روی اثاثیه خود داشته باشید پس از مرتب سازی و نظم دهی به وسایل تان اکنون می توانید یک بسته بندی خوب و ایده آل را شروع کنید. لوازمی که واقعا کارایی لازم را برای شما ندارند باید از لیست وسایل در بسته بندی برای اتوبار حذف شوند. به هر حال شرکت اتوبار و باربری اطلس بار جهت بسته بندی برای اتوبار و حمل بار و جابجایی اثاثیه منزل شما آماده انجام بهترین سرویس دهی بسته بندی است.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد