بسته بندی وسایل و جابجایی اتاق کودک و توصیه های ضروری آن

بسته بندی وسایل و جابجایی اتاق کودک و توصیه های ضروری آن

بسته بندی و جابجایی اتاق کودک برای اسباب کشی به عنوان بخش مهمی از روند جابجایی مطرح است. بسته بندی وسایل و اثاثیه فرزندان شما می تواند یک روند دشوار باشد که زمان و توجه زیادی را به خود جلب می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، تصمیم گیری در مورد آنچه که در خانه جدید می توان به همراه آورده شود و اینکه چه چیزی نمی تواند باشد دشوار است. خوشبختانه ما راهکارهایی داریم که جابجایی اسباب منزل را برای شما و فرزندان تان سریع و آسان می کند. اجازه دهید به شما نشان دهیم چگونه می توانید اتاق کودک خود را بسته بندی کنید و برای حمل اثاثیه آن آماده باشید تا دفعه بعد که مجبور به جابجایی می شوید به خوبی از عهده بسته بندی و جابجایی اتاق کودک تان برآیید.

آماده سازی بچه ها برای جابجایی

پیش از هر اقدامی برای بسته بندی و جابجایی اتاق کودک تان بهتر است ابتدا کودک یا کودکان خود را برای جابجایی آماده نمایید. کودک شما ممکن است در سنین مختلف زندگی خود باشد و شاید شما تصور کنید که نیازی به صبحت کردن با کودک در مورد جابجایی و تغییر محل زندگی نیست اما این کاملا اشتباه است. کودکان بسیار باهوش هستند و به خوبی این تغییرات را حس می کنند پس بهتر است پیش از آنکه این تغییرات اثرات منفی روی فرزندان شما داشته باشند برای صحبت و آماده کردن آنها پیش قدم شوید. برای اینکه بیشتر با تاثیر اثاث کشی روی فرزندان خود آشنا شوید می توانید به مقاله " تاثیر اسباب کشی در کودکان در سنین مختلف " مراجعه نمایید.
ما اسباب کشی با کودکان در سنین مختلف را مورد بررسی قرار دادیم
و نتایج آن را می توانید در وب سایت ما مشاهده نمایید برای آشنایی با:

  • اسباب کشی با کودکان نوپا
  • اسباب کشی با کودکان در سن مدرسه
  • اثاث کشی با نوجوانان

کافیست از مقالات سایت ما بازدید نمایید.

بسته بندی و جابجایی اتاق کودک با حذف موارد ناخواسته

اکثر کودکان دارای اسباب بازی های زیادی هستند که می دانند چگونه باید با آنها بازی کنند. در میان انواع مختلف اسباب بازی ها تعدادی اسباب بازی شکسته و غیر قابل استفاده نیز وجود دارد. همراه بردن این گونه وسایل غیر قابل مصرف و به درد نخور تنها زحمت بسته بندی و جابجایی اثاثیه را برای شما افزایش می دهد در حالی که می دانید فرزند شما نیازی به این اسباب بازی شکسته ندارد وقت و زمان خود را صرف بسته بندی و جابجایی آن نکنید و سعی کنید فرزند خود را متقاعد کنید که پشت سر گذاشتن برخی چیزها جزئی از روند جابجایی است.
اگر فرزند شما کوچک است.
شما می توانید به سادگی تصمیم بگیرید که چه وسایلی را بسته بندی کنید.
و چه وسایلی را باید دور بیندازید.
اما اگر فرزند شما در سنی است که قادر به تصمیم گیری است بهتر است با او مشورت کنید و پیش از دور انداختن هر وسیله ابتدا فرزند خود را در جریان قرار دهید. اجازه دهید آنها نیز به همراه شما در بسته بندی وسایل کودک و جابجایی اتاق خود همکاری نمایند این کار به آنها کمک می کند تا بهتر با روند اثاث کشی کنار آمده و رشد کنند.  در مورد اسباب بازی های ناخواسته، اغلب فرزندان  فقط نمی خواهند با چیزهای خاص بازی کنند. به جای آنکه آنها را دور بریزید، فرزندانتان را متقاعد کنید که آنها را به کودک دیگری بسپارید. از بسته بندی و حمل اثاثیه منزل به عنوان فرصتی برای تدریس فرزندتان در مورد نحوه سخاوتمند بودن استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر مقاله " اسباب کشی با بچه ها " را مطالعه فرمایید.

اسباب کشی اتاق کودکان و باربری آن

تجهیزات بسته بندی و جابجایی اتاق کودک

اتاق کودک شما نیز مانند هر بخش دیگر از خانه ممکن است دارای انواع و اقسام وسایل حساس و شکننده و یا ارزشمند باشد. بنابراین شما برای بسته بندی و جابجایی اتاق کودک خود به تجهیزات بسته بندی مناسب نیاز دارید.

  • تعدادی کارتن در اندازه های مناسب
  • کیسه های پلاستیکی
  • پلاستیک حباب دار
  • و کاغذ بسته بندی
  • چسب و قیچی
  • و برچسب و ماژیک

از مواردی است که قبل از اقدام به بسته بندی و جابجایی اتاق کودک باید آنها را تهیه نمایید.
در صورت نیاز به تجهیزات بسته بندی و جابجایی اتاق کودک با ما در باربری اطلس بار تماس بگیرید.

بسته بندی اسباب بازی های شکننده

بسته بندی اسباب بازی نسبتا کار ساده ای است.
البته این به شکنندگی اسباب بازی مورد نظر نیز بستگی دارد، اکثر آنها به سادگی می توانند در جعبه قرار داده شوند. اما برخی از اسباب بازی های ظریف (دارای قطعات متحرک) باید به دقت بسته بندی شده و داخل جعبه خود قرار بگیرند. این در حالی است که شما بسیاری از اسباب بازی ها را می توانید داخل یک کیسه پلاستیکی قرار دهید و بدون هیچ گونه آماده سازی آن را داخل ماشین باربری بگذارید.
اسباب بازی های شکننده یا ارزشمند باید به طور جداگانه توسط پلاستیک حباب دار پیچیده شده و در جعبه هایی که با دقت بسته بندی شده اند قرار گیرند. اطمینان حاصل کنید که هر جعبه را بیش از حد پر و سنگین نکنید. اگر اسباب بازی ها و وسایل اتاق کودک شما ارزش بالایی دارند و به روش های تخصصی بسته بندی و جابجایی اتاق کودک نیاز دارند شما می توانید با شرکت باربری اطلس بار تماس بگیرید. همچنین در صورت داشتن اموال با ارزش بالا می توانید نسبت به خرید بیمه باربری نیز افدام نمایید.

بسته بندی لباس کودک

بسته بندی لباس های کودک بخش مهمی از بسته بندی و جابجایی اتاق کودک را به خود اختصاص می دهد. کودکان معمولا پوست های حساسی دارند بنابراین شما باید برای بسته بندی لباس کودک خود دقت زیادی به خرج دهید. لباس ها باید در وضعیت مناسب و کاملا بهداشتی بسته بندی شوند زیرا کمترین آلودگی ممکن است باعث بروز مشکلات پوستی و ... در کودکان گردد. برای این کار می توانید ابتدا لباس ها را داخل کیسه های پلاستیکی تمیز قرار دهید و سپس آنها را داخل کارتن حمل بار جای دهید. همچنین می توانید لباس ها را داخل کشو ها و کمد بسته بندی کنید بدون اینکه آنها را خارج نمایید.
تنها در نظر داشته باشید که درب کشوها و کمدها به خوبی محکم باشند.
تشک و روتختی کودک نیز به اندازه لباس ها اهمیت دارد آنها را نیز داخل کیسه های پلاستیکی تمیز به خوبی بسته بندی کنید و دور آن را محکم نمایید تا کمترین نم و رطوبت یا گرد و غبار داخل آن نفوذ نکند.

توجه به حریم شخصی کودکان

یکی از معضلات مهمی که در بسته بندی و جابجایی اتاق کودک ممکن است پیش آید عدم رعایت حریم شخصی برای کودکان است. اگر کودک شما در سنین پایین زندگی باشد شما می توانید خودتان بسته بندی و جابجایی اتاق کودک را انجام دهید اما زمانی که کودک شما در سنین بالاتر است به خوبی حریم شخصی را درک می کند و شما بهتر است برای انجام کارهای مربوط به بسته بندی و جابجایی اتاق کودک تان ابتدا او را در جریان قرار دهید و از خود او برای این کار کمک بگیرید.
همچنین شما می توانید برخی از کارها را به خود او واگذار کنید
و شخصا در انجام آن کار دخالت نکنید.
مراقب باشید و از دور کارهای کودک تان را زیر نظر بگیرید.
این کار باعث می شود تا کودک احساس بزرگ بودن پیدا کند و بهتر و آسان تر با جابجایی و تغییر محل زندگی کنار آید. اگر به دنبال یک شرکت باربری معتبر برای نقل مکان هستید، با اطلس بار تماس بگیرید. پرسنل حرفه ای ما همه چیز از جمله بسته بندی و جابجایی اتاق کودک را انجام خواهند داد تا حرکت شما هماهنگ و بدون وقفه انجام گیرد.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد