بهترین باربری و تفاوت نسل های باربری

بهترین باربری و تفاوت نسل های باربری

یافتن بهترین باربری زمانی که نیاز به خدمات اثاث کشی یا حمل بار داریم برای همه ما بسیار مهم است. زیرا تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت با خیل عظیمی از باربری ها مواجه می شویم که هر کدام تبلیغات خاص خود را دارند و تلاش می کنند با شعارها و تبلیغات مشتریان را به خود جذب نمایند. اینکه در این میان کدام از یک از شرکت های باربری و اتوبار مناسب ترین خدمات را ارائه می کنند و خدمات کدام یک از آنها برای انجام امور اسباب کشی منزل ما مناسب نیست به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. باید دید توجه مشتریان بیشتر به کدام یک از تبلیغات و شعارهای باربری ها معطوف می شود.

و شعارهایی از این قبیل که البته خوب و به جا هستند.

اما باید دید که کدام شرکت واقعا به شعارهایی که می دهد پایبند است و به آنها عمل می کنند.
از آنجا که شرکت های باربری رشد قارچ مانندی در این چند سال اخیر داشته اند برای مشتریان هم می تواند سخت باشد و هم می تواند آسان باشد که از این میان بهترین باربری و بهترین اتوبار و یک شرکت باربری خوب پیدا کند. اسان از این لحاظ که تعداد شرکت ها زیاد است و دست مشتری در انتخاب شرکت باربری باز است و به راحتی می تواند با یک جستجوی اصولی شرکت مورد نظر خود را پیدا کند و سخت از این نظر که باید دانست واقعا کدام شرکت بهتر و مناسب تر از بقیه شرکت های باربری و حمل بار کار می کند و تخصص بیشتری دارد.
ملاک های انتخاب بهترین باربری را می توانید در مقاله های زیادی که در اینترنت وجود دارد پیدا کنید که شامل قیمت مناسب , نوع خدمات , نوع رفتار و برخورد پرسنل , انتقاد پذیری شرکت و نوع تجهیزات شرکت و دیگر فاکتور ها می باشد. البته در اینجا اشاره ای کوتاه به این موضوع خواهیم داشت اما موضوع مورد بحث ما در این مقاله ویژگی های خاصی است که باعث می شود یک شرکت حمل بار به عنوان بهترین باربری شناخته شود و اصولا اینکه یک شرکت خدمات اسباب کشی باید چه نوع خدماتی ارائه نماید و چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بهترین باربری و بهترین اتوبار باشد.

تفاوت نسل جدید و نسل قدیم شرکت های باربری

شرکت های باربری جدید و قدیم تفاوت های زیادی دارد.

البته دقت داشته باشید هر کجا از شرکت باربری صحبت می کنیم منظورمان تنها شرکت های خوشنام و دارای اعتبار است و در این مقایسه ما شرکت های بی نام و نشان و شرکت هایی که تنها نام باربری را یدک می کشند نیست. یک شرکت باربری جدید و امروزی دارای تجهیزات مدرن باربری است و همواره تلاش می کند تا به روزترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.  از هر چیز خوب و مثبتی که باعث شود مشتری حس مدرنیته را در این شرکت ها باور کند به کار گرفته می شود. در این جا تعدادی از تفاوت های عمده یک شرکت باربری مدرن و جدید با یک شرکت قدیمی را بیان می کنیم. می توانید با استفاده از این نکات هنگام استفاده از خدمات شرکت های حمل بار و بسته بندی اثاثیه بهترین باربری و بهترین شرکت حمل بار را انتخاب نمایید.

وب سایت حرفه ای و به روز

اولین و مهم ترین تفاوت باربری مدرن و قدیمی این است که یک باربری خوب و حرفه ای دارای وب سایت حرفه ای نیز می باشد. شرکت های حمل بار و باربری اسباب منزل در صورتی می توانند ادعا کنند از نسل جدید شرکت های حمل بار و بهترین باربری می باشند که دارای یک وب سایت زیبا , شکیل و البته پر محتوا باشند. محتوای یک وب سایت نشان دهنده شخصیت اصلی شرکت آن است. شما می توانید همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید یک جستجوی ساده در اینترنت داشته باشید و سایت برخی از شرکت های باربری و جابجایی اسباب منزل را باز کنید و با هم مقایسه نمایید.

خواهید دید که  وب سایت برخی از شرکت های باربری علاوه بر اینکه یک وب سایت حرفه ای نیست بلکه تنها برای این ایجاد شده است که شرکت فقط یک وب سایت برای تبلیغات در اینترنت داشته باشد. که تازه ان هم برخی از شرکت ها از تبلیغات منفی برای بالا بودن در نتایج جستجوی گوگل استفاده می کنند. اما شرکتهایی هم هستند که دارای یک وب سایت حرفه ای , دارای گرافیک زیبا و مشتری پسند و صد البته محتوای مناسب و کاربردی هستند. شما می توانید تفاوت وب سایت بهترین باربری ها را با دیگر وب سایت ها در این ببینید که محتوای خوب چقدر برای یک اتوبار خوب اهمیت دارد.

بهترین باربری همیشه تلاش می کند تا سایت خود را به روز نگه دارد
و با مطالب خوب و آموزنده به مشتریان خود مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه نماید.
همچنین سایر خدماتی که در وب سایت بهترین باربری ها ارائه می شود مثل؛

 • امکان مشاوره آنلاین
 • رزرو آنلاین خدمات
 •  امکان نظر سنجی
 • و انتقاد یا پیشنهاد
 • و خدمات شبانه روزی

از مهم ترین تفاوت یک باربری مدرن و امروزی با یک شرکت اسباب کشی ساده است که تنها به انجام چند پروژه حمل اثاثیه منزل برای کسب درآمد فکر می کند. در واقع برند شدن برای یک بهترین باربری شدن بسیار مهم است  و اولین قدم در برند شدن در هر کسب و کاری داشتن یک وب سایت معتبر است.
مشتریان همچنین بهتر است به شرکت هایی اعتماد کنند که دارای وب سایت به روز و معتبر باشند.
این البته تنها یکی از فاکتورهای بهترین باربری اما مهم ترین آن است.  وب سایت معتبر در بهترین باربری دارای بخش مقالات , نظر سنجی , پرسش و پاسخ , انتقاد و پیشنهاد و مشاوره آنلاین است. با این کار بدون اینکه مشتری بخواهد تماس تلفنی داشته باشد به راحتی می تواند اطلاعات مورد نیاز خود را از بهترین باربری دریافت کند و حتی به صورت آنلاین خدمات مورد نیاز خود را رزرو نماید.
به هر حال هر چه در مورد یک وب سایت حرفه ای سخن بگوییم باز هم کم است.

اگر شما هم قصد انتخاب بهترین باربری را برای انجام خدمات جابجایی اثاثیه منزل یا محل کارتان دارید بهتر است ابتدا به سراغ شرکت هایی بروید که دارای وب سایت معتبر و به روز باشند. می توانید از مطالب مفید این وب سایت ها برای انجام بهتر بسته بندی لوازم منزل تان , انتخاب بهترین ماشین اسباب کشی و دریافت اطلاعات مفید در هر زمینه ای که به اثاث کشی و بسته بندی و ... مرتبط باشد استفاده نمایید. برای مثال اگر قصد اسباب کشی در زمستان را دارید کافیست به مقاله ای به همین عنوان و مضمون در وب سایت رسمی باربری و اتوبار اطلس بار مراجعه نمایید و از مطالب مفید آن استفاده کنید.

مسئله مهم دیگر که باعث تفاوت عمده بهترین باربری با سایر شرکت های حمل و نقل اسباب واثاثیه است این است که این شرکت ها پس از انجام تمام امور مربوط به اسباب کشی از مشتری درخواست می کنند تا نظر خود را در زمینه خدمات ارائه شده شرکت از طریف نظر سنجی اعلام نماید به این ترتیب شرکت تلاش می کند تا نواقص  خود را برطرف نموده و برای مشتریان بعدی هرگز یک اشتباه را تکرار نکند و اگر مشتری ازچیزی رضایت کافی داشت شرکت تلاش می کند تا با بهبود آن باعث رضایت هر چه بیشتر مشتریان گردد.

بهترین باربری و بهترین ماشین حمل بار

بهترین باربری و بهترین ماشین حمل بار

ماشین حمل بار مهم ترین ابزار در باربری و اثاث کشی است.

ما برای جابجایی اثاثیه خود نیاز به یک ماشین حمل بار خوب و مجهز داریم تا بتوانیم بدون کمترین خسارت و به بهترین شکل ممکن این جابجایی را انجام دهیم. اما ماشین باربری در بهترین باربری چه تفاوتی با ماشین اسباب کشی در یک شرکت ساده جابجایی اسباب منزل دارد. ماشین باربری در بهترین باربری و اتوبار خوب است که کم مصرف باشد و مصرف سوخت آن بهینه باشد. این کار چند مزیت دارد اولین مزیت آن این است که با مصرف کم سوخت هزینه تمام شده سوخت برای شرکت کاهش پیدا می کند.
و شرکت نیازی ندارد تا برای جبران هزینه سوخت هزینه بیشتری از مشتری خود دریافت کند.

این مسئله باعث می شود تا قیمت باربری برای مشتری کاهش پیدا کند که این یک نکته بسیار مهم برای همه مشتریان است. نکته مهم دیگر سرعت و کارایی ماشین است که در نسل جدید ماشین های باربری دیده می شود. وقت آن رسیده است که ماشین های قدیمی و کهنه حمل بار جای خود را به ماشین های جدید با مصرف سوخت کم بدهند این ماشین های جدید هوا را آلوده نمی کنند و به محیط زیست آسیب نمی رسانند.
از دیگر ویژگی های یک ماشین باربری خوب مجهز بودن آن است.

 • سیستم ترمز عالی
 • سیستم اتوماتیک
 • فرمان نرم و خوب
 • امکان ردیابی ماشین باربری

و سایر ویژگی هایی که امکان کنترل بهتر ماشین را به راننده می دهد.

البته راننده ماهر و خوب نیز از دیگر چیزهایی است که در بهترین باربری به آن دقت زیادی می شود.

استخدام پرسنل در بهترین باربری

نکته مهم دیگری که برای انتخاب بهترین باربری و بهترین شرکت بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی نباید از آن غافل شد نحوه استخدام پرسنل در شرکت های باربری و اتوبار است. شرکت هایی که تنها به کسب در آمد فکر می کننند ازکارگران روزمزد استفاده می کنند. در این شرکت ها هر کسی که بتواند از پس کارهایی مثل حمل اثاثیه سنگین برآید استخدام می شود و حتی برخی از آنها تنها برای یک روز کار می کنند و شما دیگر نمی توانید آنها را پیدا کنید.
این مسئله بسیار مهمی است.
تصور کنید که شما یک شرکت باربری را استخدام  کرده اید.
و پس از انجام کارهای اسباب کشی هنگام تحویل اثاثیه و پس از آن متوجه می شوید برخی از وسایل تان گم شده یا از بین رفته است.
چه کسی پاسخگو است؟
اینجاست که تفاوت بهترین باربری را با شرکت های دیگر خواهید دانست.

بهترین اتوبار و باربری

قبول خسارت

شرکت های باربری عمدتا زیر بار قبول خسارت های شما نمی روند
و شما نیز نمی توانید ادعای خود را ثابت کنید
زیرا کارگری که شما از این شرکت استخدام کرده اید روز مزد بوده است و دست شما دیگر به او نمی رسد. بهترین باربری ابتدا پرسنل خود را از میان افراد ورزیده و مناسب استخدام می کند. سپس تمامی آموزش های لازم به فرد داده می شود. اینکه چگونه از فناوری های مدرن برای انجام سخت ترین کارها مثل حمل اثاثیه سنگین استفاده نماید.
همچنین نحوه رفتار با مشتری را می آموزد.
و همیشه در کار خود خوش برخورد و مودب عمل می کند.
به اثاثیه آسیب نمی رساند.
و کم کاری نمی کند.

این کارگران روز مزد نیستند از این رو در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید به راحتی با شرکت تماس بگیرید و درخواست خسارت نمایید. بهترین باربری همیشه جلب رضایت مشتری را مد نظر دارد و در سریعترین زمان ممکن به شکایت شما رسیدگی می کند.

بیمه در بهترین باربری

بیمه یک مسئله بسیار مهم و ضروری در اسباب کشی و حمل بار است.
به ویژه زمانی که قصد داشته باشید بار خود را به مقاصد دوری ارسال نمایید نیاز به بیمه بیشتر احساس می شود.
بیمه از دیگر ویژگی های بهترین باربری و بهترین اتوبار است.

البته هر شرکت اسباب کشی سیاست های خاص خود را برای ارائه بیمه جهت بهترین باربری دارد اما بهتر است برای اطمینان بیشتر از شرکت هایی که بیمه باربری ارائه می نمایند استفاده کنید و در مورد شرایط خود و شرایط شرکت در زمینه بیمه بیشتر صحبت نمایید و به یک توافق دو طرف برسید.
اگر در مورد اثاثیه تان احساس خطر می کنید
و نگران از بین رفتن آنها در طول اثاث کشی و جابجایی لوازم هستید
بیمه را در انتخاب بهترین باربری فراموش نکنید.
زیرا همانطور که می دانید حادثه چیزی است که برای معتبرترین شرکت های باربری پیش می آید و اگر شرکتی ادعا می کند بهترین باربری را دارد و نیازی به بیمه نیست اصلا زیر بار این حرف نروید. حرفه ای ترین شرکت های باربری و حمل بار نیز ممکن است خطا کنند و باعث بروز مشکل در حین حمل اثاثیه شوند و یا حوادث پیش بینی نشده ای مثل حوادث جاده ای پیش بیاید.

آرم و نشان تجاری بهترین باربری را همه جا می بینید

شرکتی که ادعای بهترین باربری بودن را دارد باید از هر نظر خاص و کم نظیر باشد.
نشان تجاری معتبر یکی از مهم ترین مسائل در انتخاب باربری خوب است.
شما می توانید نشان تجاری بهترین باربری را روی تمامی تجهیزات شرکت مشاهده نمایید. در واقع یک تفاوت عمده بهترین باربری با یک باربری معمولی و ساده در همین است. نشان تجاری بهترین باربری روی تمامی تجهیزات شرکت به چشم می خورد.

 • روی کارتن حمل بار و کارتن اسباب کشی
 • روی ماشین حمل بار
 • و روی لباس کارگران

و ...
تجهیزات بسته بندی ارائه شده در بهترین باربری که شامل انواع بابل رپ و کارتن بسته بندی و ..است منقش به نشان تجاری شرکت است. کارتن های طراحی شده با لوگوی شرکت باربری و اتوبار و پلاستیک های حباب دار دارای آرم و لوگو و ... یک نشان از اعتبار و هویت شرکت است و این شرکت می تواند بهترین باربری برای انتخاب شما باشد.

خدمات خاص در بهترین باربری

برای انتخاب بهترین باربری همچنین می توانید به چند نکته ساده دیگر توجه نمایید.
بهترین باربری دارای بهترین خدمات نیز هست
اگر به دنبال خدمات خاصی در اثاث کشی هستید برای مثال:
می خواهید یک پیانو حساس و سنگین
یا یک شیء عتیقه و گرانقیمت را حمل نمایید
و یا تجهیزات پزشکی بسیار حساس و گرانقیمتی را جابجا کنید
و یا یک باشگاه ورزشی دارید و قصد اسباب کشی دارید
مسلما به دنبال بهترین باربری هستید.
کاری که از عهده شرکت های معمولی بر نمی آید.

زیرا انجام این گونه کارهای خاص نیاز به تجهیزات خاص و نوع پوشش بسته بندی خاصی دارد که در هر شرکتی ارائه نمی شود.

بهترین باربری و اتوبار اطلس بار

بهترین باربری با اتوبار اطلس بار

اتوبار و باربری اطلس بار یک شرکت باربری مدرن و جدید است.

و شما می توانید تمامی فاکتورهای گفته شده در این مقاله را در این شرکت باربری مشاهده نمایید.
از این رو اتوبار اطلس بار با معرفی خود به عنوان بهترین باربری در تهران و ایران آمادگی خود را برای کمک به شما اعلام می دارد. شما می توانید تک تک فاکتورهای لازم بهترین باربری و اتوبار را در این شرکت مشاهده نمایید. یک وب سایت حرفه ای و به روز مملو از مقالات به روز و کاربردی برای افرادی که به دنبال بهترین راه کارها هستند , خدماتی که در یک وب سایت حرفه ای وجود دارد مثل:

 • امکان چت آنلاین بدون نیاز به تلفن و ایمیل
 • دریافت مشاوره به صورت شبانه روزی

و دهها امکانات دیگر که در این وب سایت خواهید دید.

بهترین باربری را با بهترین باربری در تهران و ایران تجربه نمایید. 

به این وب سایت مراجعه نمایید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد