تخصصی ترین باربری و بسته بندی وسایل اتاق غذاخوری

تخصصی ترین باربری و بسته بندی وسایل اتاق غذاخوری

تخصصی ترین باربری در ایران و تهران یعنی اتوبار و باربری اطلس بار به شما در مورد بسته بندی و حمل وسایل درون اتاق غذاخوری توصیه هایی ارائه می کند. اگر چه اتاق غذا خوری نسبت به بسته بندی وسایل آشپزخانه و حمام از حساسیت کمتری است، چون معمولا فقط قطعات بزرگ مبلمان و میز است که شما باید جابجا کنید، اما هنوز در اتاق غذاخوری جزئیاتی وجود دارد که می تواند جابجایی اثاثیه را با مشکلاتی مواجه نماید.

اتاق ناهارخوری شامل آسیب پذیر ترین ظروف چینی و کریستال است. در این اتاق مجموعه ای از:

 • ظروف حساس
 • لوسترها 
 • قاب های تزئینی

و ...

وجود دارد

اطمینان حاصل کنید که هر یک از موارد با ارزش بالا در دسته اثاثیه با ارزش قرار می گیرد تا بدین ترتیب آنها ارزش گذاری مناسب را دریافت کنند. همچنین اطمینان حاصل کنید از اینکه بیمه کافی برای پوشش هزینه های خسارت این وسایل وجود دارد، زیرا در اسباب کشی و بسته بندی وسایل حساس هرچیزی اتفاق می افتد.

1 -مرتب سازی، انتخاب و ساده سازی

مانند تمام اتاق ها، وسایل شما در اتاق ناهارخوری نیز باید مرتب شده و چیزهایی که لازم نیست و از آنها استفاده نمی کنید را حذف کنید.

 • داخل تمامی کشوها و قفسه ها را بررسی کنید
 • تا بدانید که چه چیزی را باید نگه دارید و چه چیزی را باید دور بریزید.
 • و تعیین کنید که کدام یک از اثاثیه باید منتقل شود
 • و چه چیزی در باید دور ریخته یا اهدا شود.

تخصصی ترین باربری و اسباب کشی در تهران

-2اول وسایل حساس تر

در ابتدا از بسته بندی وسایل حساس و شکستنی مثل ظروف چینی , بلور و کریستال شروع کنید. اگر در بسته بندی وسایل حساس به کمک نیاز دارید می توانید با تخصصی ترین باربری ایران یعنی اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید. تخصصی ترین باربری به شما مشاوره رایگان ارائه می دهد. همچنین تیم تخصصی در تخصصی ترین باربری یعنی اطلس بار به صورت شبانه روزی برای انجام خدمات

آماده است.

نکات بیشتر در بسته بندی برای ایمنی بهتر

وسایل تان را کاغذ پیچ کنید.

اگر می خواهید در پول خود صرفه جویی کنید.

و هزینه زیادی بابت بسته بندی نپردازید.

می توانید از کاغذهای باطله و روزنامه برای بسته بندی و پرکردن کارتن اسباب کشی استفاده نمایید. بسته بندی وسایل حساس به محافظت آنها در طول اثاث کشی و حمل اثاثیه در برابر ضربه ها کمک می کند. روی جعبه های خود برچسب شکستنی بزنید و بنویسید که مربوط به اتاق غذاخوری است. دیس ها و بشقاب های بزرگ را به صورت عمودی درون کارتن حمل بار قرار دهید زیرا احتمال شکستن و آسیب دیدن آنها کمتر است.

زیر و روی هر قطعه را با کاغذ و پلاستیک حباب دار بپوشانید.

قبل از اینکه قطعه بعدی را قرار دهید حتما از کاغذ استفاده کنید.

تا وسایل تان درون جعبه به هم برخورد نداشته باشند. ظروف کوچکتر مثل فنجان و نعلبکی , کاسه های کوچک و پیش دستی ها را روی ظروف بزرگتر بسته بندی کنید.

 تخصصی ترین باربری انواع وسایل در بسته بندی را در اختیار شما قرار می دهد

همچنین در تخصصی ترین باربری از بهترین روشهای بسته بندی اثاثیه حساس استفاده می شود.

تخصصی ترین باربری و بسته بندی اثاثیه برای اسباب کشی

-3بسته بندی ظروف نقره

در بسته بندی ظروف نقره مطمئن شوید که هر ظرف به طور جداگانه توسط کاغذ و روزنامه به خوبی بسته بندی می شود. برای محافظت از قطعات نقره آن ها را به صورت جدا جدا در کاغذ بپوشانید. قوری نقره یا وسایل نقره دیگر می تواند توسط تیم بسته بندی تخصصی ترین باربری ایران و تهران در کارتن بسته بندی برای اسباب کشی بسته بندی می شود.

در صورتی که خودتان بسته بندی می کنید مطمئن شوید که کارتن حمل بار کاملا محکم است و به خوبی کف و درب آن بسته بندی شده است. از:

 • ورق های کاغذی 
 • پارچه
 • پلاستیک های حباب دار
 • یا حوله ها

برای محافظت از وسایل حساس استفاده نمایید.

در بسته بندی ظروف نقره و گرانقیمت با ما در تخصصی ترین باربری ایران تماس بگیرید.

4-همه موارد را بسته بندی کنید.

مرحله به مرحله بسته بندی وسایل مختلف اتاق غذاخوری از جمله

 • لوستر ها و چراغ ها
 • قاب ها و آینه ها

را بسته بندی کنید و برای حمل اثاثیه آماده نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی در این زمینه با اتوبار و باربری اطلس بار تخصصی ترین باربری ایران و تهران تماس بگیرید. شما ممکن است بخواهید قبل از اینکه آنها را بسته بندی کنید، این وسایل را کاملا پاک کنید. سپس با استفاده از روکش های پلاستیکی،آنها را بسته بندی کنید و در کیسه های بزرگ پلاستیکی قرار دهید. شرکت خدمات اسباب کشی و بسته بندی اطلس بار تخصصی ترین باربری انواع لوازم بسته بندی را به شما عرضه می نماید.

شما با استفاده از وسایل بسته بندی عرضه شده در اطلس بار تخصصی ترین باربری ایران و تهران می توانید هر نوع اثاثیه را بسته بندی کنید. این یک روش بسته بندی امن و حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد. بسته بندی لوستر را به شرکت بسته بندی لوازم منزل اطس بار بسپارید. این شرکت تخصصی ترین باربری در ایران است و به راحتی وسایل بسیار حساسی مثل لوستر را که به آسانی آسیب می بینند برای شما بسته بندی می کنند.

5 -میز غذاخوری را برای حمل آماده کنید

شیشه روی میز را بردارید و توسط روکش های محافظتی آن را بسته بندی کنید.

برای این کار می توانید از تعدادی پتو یا حوله بزرگ یا پلاستیک حباب دار استفاده کنید.

و شیشه روی میز را به خوبی پتو پیچ کنید.

سپس آن را با استفاده از نوارهای پارچه های و یا تسمه کاملا محکم ببندید تا پتو باز نشود. اگر از پلاستیک های حباب دار استفاده می کنید می توانید اطراف آن را با چسب های پهن محکم کنید. در صورت نیاز به کمک در بسته بندی شیشه میز نهارخوری کافیست با تخصصی ترین باربری یعنی اطلس بار تماس بگیرید

خود میز را نیز توسط پلاستیک های حباب دار یا پتو بپوشانید و محکم کنید.

تا درهنگام حمل اثاثیه به آن خراش یا آسیب وارد نشود.

درب سالن را کاملا باز کنید تا به راحتی بتوانید میز را از سالن خارج کنید.

گوشه های میز و پایه های آن را برای محافظت بیشتر بپوشانید. برای بسته بندی میز غذاخوری با ما در اتوبار و حمل بار اطلس بار تخصصی ترین باربری ایران تماس بگیرید. در شرکت باربری اسباب منزل اطلس بار تخصصی ترین باربری ایران بهترین روشهای محافظتی از اثاثیه شما به کارگرفته می شود.

تخصصی ترین باربری و اسباب کشی اتاق غذاخوری

با تخصصی ترین باربری برای اسباب کشی و بسته بندی وسایل اتاق غذاخوری تماس بگیرید. در تخصصی ترین باربری بهترین روش های بسته بندی و حمل بار را تجربه خواهید کرد. تخصصی ترین باربری به شما یک اسباب کشی آسان و ایمن را ارائه می کند و با استفاده از خدمات تخصصی ترین باربری می توانید از سلامت بار خود درهر لحظه اطمینان داشته باشید.

اتوبار و باربری اطلس بار به عنوان تخصصی ترین باربری ایران آماده است تا به شما در زمینه بسته بندی وسایل حساس با یک سرویس دهی بسته بندی حرفه ای کمک نماید. کلیه وسایل و لوازم لوکس درون اتاق غذاخوری و نشیمن شما را با کیفیت بالا بسته بندی کرده و برای بارگیری داخل ماشین باربری آماده می کنیم. ما از تجهیزات بسته بندی کاملا حرفه ای و به روز استفاده می کنیم. همه آنچه فکرش را بکنید اعم از ظروف حساس , لوسترها, تابلوها , میز و صندلی و ... را بسته بندی کرده و با بهترین کادر باربری آن را جابجا می کنیم.

محافظت از اثاثیه حساس با ارزان ترین روشها

بسته بندی اثاثیه حساس همیشه به این معنی نیست که شما باید لوازم بسته بندی گرانقیمت و لوکس را از شرکت های باربری و اتوبار خریداری نمایید. بلکه به این معنی است که شما به بهترین شکل ممکن بسته بندی لوازم را انجام دهید حتی با چیزهای ساده و دم دستی که دارید به این ترتیب می توانید با ارزان ترین راهکارها کلیه وسایل حساس تان را بسته بندی کنید و مطمئن باشید که در طول حمل بار و جابجایی اثاثیه هیچ آسیبی به لوازم شما وارد نمی شود. تخصصی ترین باربری ایران در اینجا چند توصیه برای شما دارد:
از وسایل سبک و نرم برای پر کردن فضای خالی داخل کارتن بسته بندی استفاده کنید.

این مواد همیشه لازم نیست از کاغذهای بسته بندی گرانقیمت انتخاب شود شما می توانید توپ های جوراب , دستکش و کوسن های نرم را در لابلای لوازم حساس قرار دهید. هم وسایل خرده ریز را بسته بندی کرده اید، همه اثاثیه حساس را محافظت می نمایید و هم هزینه اسباب کشی را کاهش می دهید.

 • تی شرت های قدیمی
 • روزنامه باطله
 • پارچه

مجلات باطله و ... نیز می تواند مورد استفاده شما قرار بگیرد.
امیدواریم این نکات در تخصصی ترین باربری به کار شما بیاید و از آن بهترین استفاده را داشته باشید.

لزوم انتخاب تخصصی ترین باربری ایران

پیشنهاد می کنیم برای جابجایی اثاثیه اتاق غذاخوری تان با یک شرکت حرفه ای و تخصصی ترین باربری بامهارت بالا تماس بگیرید. شما می توانید سایر اتاق ها و لوازم تان را خودتان بسته بندی کنید و یا حمل نمایید اما اتاق غذاخوری به دلیل حساسیت زیادی که دارد به تخصص و مهارت زیادی نیاز دارد اگر می دانید که در انجام این کار با مشکل روبرو خواهید شد تعلل نکنید و همین امروز با تخصصی ترین باربری ایران تماس بگیرید. ماشین اسباب کشی مجهز و باربران آموزش دیده و حرفه ای و تجهیزات مناسب باربری همه و همه در تخصصی ترین باربری ایران گرد هم جمع شده اند تا بهترین و ایده آل ترین و آسان ترین اسباب کشی را برای شما رقم بزنند.
تنها یک تماس با تخصصی ترین باربری ایران فاصله دارید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد