تعداد جعبه های لازم برای اسباب کشی

تعداد جعبه های لازم برای اسباب کشی

اگر تصمیم به جابجایی دارید، کارتن برای اسباب کشی از ملزوماتی است که به نیاز شدیدی به آن دارید. یکی از کارهای قبل از اسباب کشی، بسته بندی وسایل می باشد. شاید شما بخواهید که بسته بندی وسایل را خودتان انجام بدهید ولی بدانید که همیشه می توانید از خدمات کارگران حرفه ای شرکت های باربری و اتوبار معتبر برای بسته بندی ظروف ظریف و شکننده مانند کریستال , لوازم الکتریکی , آیینه ها , زیور آلات و غیره استفاده کنید که این می تواند برای شما یک سوپرایز و کمک بزرگ باشد بعد از آن شما می توانید آزادانه دیگر وسایل غیر شکستنی مانند لباس ها , اسباب بازی و کتاب ها را خودتان بسته بندی کنید و به این ترتیب هزینه های اسباب کشی را کم کنید.

چه تعداد کارتن برای اسباب کشی لازم است؟

زمانیکه تصمیم می گیرید که خودتان وسایل را بسته بندی کنید , به سختی می توانید تعداد کارتن برای اسباب کشی و جعبه های لازم برای این کار را حدس بزنید نتیجه ی تجربیات تیم حرفه ای ما به شکل زیر است.

آپارتمان یک یا دو خوابه :
جعبه ی بزرگ 40-30

جعبه ی کوچک 25-15

آپارتمان دو یا سه خوابه :
جعبه ی بزرگ 60-40

جعبه ی کوچک 40-25

آپارتمان و یا خانه های پنج یا بیش تر از پنج خوابه :
جعبه ی بزرگ 100-60

جعبه ی کوچک 75-60

کارتن برای اسباب کشی و باربری

کارتن برای اسباب کشی در اطلس بار

به یاد داشته باشید اگر با شرکت باربری در تهران اطلس بار قرارداد ببندید , تیم دوستانه ما می توانند خدمات بسته بندی حرفه ای را ارائه دهند تا بتوانید با شناخت کامل از بسته بندی وسایل خود در دستان قدرتمند ما آرامش خود را حفظ کنید و یا در صورت تمایل نیز شرکت ما می تواند کارتن برای اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه قابل بازیافت را برای کمک به شما تهیه کند.

شما می توانید کارتن برای اسباب کشی را از فروشگاه های مختلف تهیه کنید اما باید بدانید که برای این کار زمان و وقت زیادی را باید صرف کنید تا بتوانید یک کارتن حمل بار خوب و مقاوم از میان انبوهی از کارتن های خراب پیدا کنید. در صورتی که شما زمان زیادی برای انجام این کار ندارید. پس می توانید با شرکت حمل بار و باربری اطلس بار تماس بگیرید. در این شرکت جابجایی اثاثیه با روشهای مدرن و روز و بسته بندی مناسب انجام می شود. همچنین در صورتی که در منزل تان وسایل حساسی مثل آلات موسیقی , انواع لوستر گرانقیمت , قاب های تزئینی لوکس و ... دارید برای بسته بندی آنها نیاز به جعبه های مخصوصی است که بتواند وسیله مورد نظر را در خود جای داده و محافظت نماید.

کارتن رگال دار و کارتن حمل بار برای بسته بندی

فروش انواع وسایل بسته بندی در اطلس بار

همچنین از دیگر خدمات اتوبار و حمل اثاثیه اطلس بار انواع کارتن برای اسباب کشی شامل:

  • کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس
  • کارتن 5 لایه برای بسته بندی وسایل حساس
  • باکس مخصوص حمل مواد غذایی یخ زده

می باشد.

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار همچنین پس از اسباب کشی و باز کردن کارتن برای اسباب کشی شما تمامی مواد و بازیافت های باقی مانده را از منزل شما جمع آوری می کند. جهت خرید کارتن برای اسباب کشی با ما تماس بگیرید. تمامی انواع کارتن برای اسباب کشی در اتوبار اطلس بار با آرم و نشان تجاری شرکت چاپ می شود و از کیفیت بالایی برخوردار است. علاوه بر کارتن برای اسباب کشی انواع ملزومات اسباب کشی و بسته بندی اعم از سلفون , پلاستیک های حباب دار برای روکش کردن مبلمان و بسته بندی وسایل حساس , چسب پهن و مقاوم , انواع برچسب و ... نیز در اتوبار اطلس بار مدرن ترین شرکت خدمات اسباب کشی و شرکت بسته بندی لوازم منزل در تهران ارائه می شود.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد