تغییر دکور پس از اسباب کشی با تغییر فصل

تغییر دکور پس از اسباب کشی با تغییر فصل

تغییر دکور با تغییر فصل یکی از هیجان‌انگیزترین کارهایی است که می‌توانید برای ایجاد تغییر و تحول مثبت در خانه داشته باشید. آمدن فصل نو می‌تواند حال و هوای تازه‌ای در زندگی شما داشته باشد و شما می‌توانید این حال خوب را با تغییر چیدمان وسایل منزل نشان دهید. اگر تصمیم دارید دستی به دکوراسیون خانه‌تان بزنید و تغییر و تحولی ایجاد کنید با توجه به تغییرات فصل این کار را انجام دهید به‌ویژه حالا که در حال آماده شدن برای فصل زیبای بهار هستیم.
پس با ما همراه شوید.

مزایای تغییر دکور خانه با تغییر فصل

هر فصل تغییرات خاصی را در زندگی ما به وجود می‌آورد.
پس چرا ما با این تغییرات همراه نشویم و چیدمان وسایل خانه‌مان را بر اساس آن تغییر ندهیم؟ ممکن است تغییر دکور خانه شما با دلایل مختلفی انجام شود اما به هر دلیل که باشد در تغییر دکور خود با تغییر فصل نیز همراه شوید. تغییر دکور با تغییر فصل یکی از کارهایی است که می‌توانید برای افزایش روحیه خود و اعضای خانواده‌تان انجام دهید. تغییرات فصلی معمولاً با تغییر در دمای هوا, تغییر نور و روشنایی و تغییر رنگ همراه است. این‌ها مواردی هستند که می‌توانیم برای تغییر دکور با تغییر فصل در منزل خود انجام دهیم. همچنین تغییرات دکوراسیون در منزل می‌تواند به دلیل اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل نیز انجام شود. این کار می‌تواند روحیه افراد خانواده را پس از اثاث کشی تقویت کرده و آن‌ها را آماده زندگی در خانه جدید نماید.
 در اینجا ما توصیه‌هایی برای دست‌یابی به یک دکور خوب و مناسب داریم.

تغییر دکوراسیون در فصل بهار

تغییر دکوراسیون با تغییر فصل زمستان به بهار

بهار یکی از فصل‌های زیبای طبیعت است.
بهار آمدن آن مژده تازه شدن و نو شدن را می‌دهد.
همچنین بهار از فصل‌های پرنور و روشن است و گرما به دنبال دارد.
همه ما با خانه‌تکانی خود را برای فصل زیبای بهار آماده می‌کنیم اما تغییر دکوراسیون با تغییر فصل زمستان به بهار نیز می‌تواند یکی از کارهای مثبتی باشد که می‌توانیم انجام دهیم. بهار فصلی با گل‌های زیبا و تازه است و ما می‌توانیم از گل‌ها برای تغییر چیدمان منزل خود استفاده کنیم. استفاده از طرح‌های گل‌دار برای کوسن , بالش‌ها , پرده‌ها و قالیچه‌های کوچک می‌تواند ایده جالبی باشد. مزایای استفاده از گیاه در خانه نیز بسیار زیاد است و فصل بهار گل‌ها و گیاهان زیادی برای ما به ارمغان می‌آورد بنا برای استفاده از چند گلدان گل در منزل ایده خوبی برای تغییر دکور با تغییر فصل است.

تغییر دکور با تغییر فصل بهار به تابستان

فصل‌های بهار و تابستان ازنظر ویژگی‌ها خیلی به هم نزدیک هستند بنابراین شما می‌توانید از شباهت‌های ظاهری میان این دو فصل استفاده کنید و بسیاری از المان‌ها در دکوراسیون بهاری خود را نگه دارید و تنها با اضافه کردن چند مورد کوچک خود را برای رسیدن تابستان آماده نمایید. استفاده از رنگ‌های خنک در این فصل می‌تواند حس خنکی را برای شما به ارمغان آورد. اکثر افراد دکوراسیون پرنور و روشن را برای تابستان می‌پسندند. برای این کار می‌توانید از رنگ‌های گرم و سنگین استفاده نمایید.
رنگ‌هایی نظیر:
•     زرد
•    نارنجی روشن
•    و سبز کم‌رنگ
مناسب‌ترین رنگ‌ها برای تغییر دکور با تغییر فصل تابستان می‌باشند.
برای مثال می‌توانید از رنگ کردن دیوارها شروع نمایید.
اگر قصد جابجایی دارید پیش از حمل اثاثیه ابتدا دیوارهای منزل جدیدتان را رنگ‌آمیزی نمایید. و سپس با کمک شرکت‌های خدمات باربری وسایلتان را به منزل جدید بیاورید. توجه کنید که انتخاب یک رنگ شاد منزلتان را روشن‌تر نشان می‌دهد. به‌علاوه به شما نیز انرژی بیشتری می‌دهد.

تغییر دکور مناسب با تغییر فصل به پاییز

برای تغییر دکور مناسب با تغییر فصل تابستان به پاییز می‌توانید از طبیعت الهام بگیرید. پاییز جشنواره رنگ‌ها است. برای مثال رنگ نارنجی پررنگ برگ‌ها در پاییز می‌تواند یک رنگ مناسب برای دکوراسیون جدید شما باشد. همچنین استفاده از رنگ‌های گرم و تیره برای دکور پاییزی می‌تواند بسیار مناسب باشد. رنگ‌هایی مثل زرد خردلی , قهوه‌ای, خرمایی , قرمز برای این فصل بسیار جذاب هستند.

تغییر دکور و چیدمان اثاثیه با تغییر فصل به زمستان

برای تغییر چیدمان اثاثیه با تغییر فصل در زمستان از رنگ‌های گرم استفاده نمایید. ایجاد ساختارهای نرم نیز کمک بسیاری در زیبا جلوه دادن منزل شما دارد. برای مثال می‌توانید روکش مبلمان خود را از جنس پارچه مخمل جیر تهیه نمایید. ترکیب رنگ‌های تیره با رنگ‌های روشن ایده بسیار جالبی برای تغییر دکور با تغییر فصل در زمستان می‌باشد.
یک ایده جالب برای تغییر دکور با تغییر فصل استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون است. بسیاری از افراد رنگ سفید را برای تابستان نگه می‌دارند اما این رنگ در فصل زمستان نیز می‌تواند زیبایی خاصی به دکوراسیون شما ببخشد. استفاده از تابلوهایی با تصاویر درختان بی‌برگ و چراغ‌های درخشان در کنار یک شومینه گرم لذت تلفیق بسیار زیبایی خواهد شد.

تغییر دکور با تغییر فصل با استفاده از شرکت‌های خدماتی

یک تغییر اساسی در دکور با تغییر فصل کار آسان و راحتی نیست. به‌ویژه زمانی که قصد اثاث کشی به یک خانه جدید را دارید. شما برای این کار نیاز به:
•    تمرکز
•    خلاقیت
•    تجربه
•    تخصص
•    دانش
•    و استفاده مناسب از اشیا
دارید. شما می‌توانید از خدمات جابجایی اثاثیه شرکت‌های اتوبار استفاده کنید. اطلس بار مطابق باسلیقه و نظر شما پس از اسباب کشی به چیدمان وسایل شما می‌پردازد.


فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد