توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

توصیه هایی برای اسباب کشی در زمستان

اسباب کشی در فصل زمستان می تواند تجربه ای متفاوت از اسباب کشی باشد.

اگر تصمیم دارید که در فصل زمستان اسباب کشی کنید.

به احتمال زیاد هزینه کمتری پرداخت می کنید

و نسبت به فصل های دیگر، اسباب کشی راحت تری خواهید داشت.

همچنین، شرکت های باربری و اتوبار در زمستان قیمت های پیشنهادی خود را کم می کنند بنابراین شما می توانید حتی در مورد قیمت خدمات مذاکره کنید. با این حال بهتر است برخی از جزییات را در نظر بگیرید تا برای اسباب کشی در فصل زمستان آماده باشید.

وسایل لازم و مجهز را در دسترس خود بگذارید.

از نظر جسمی در سلامت کامل باشید.
اگر اسباب کشی در فصل زمستان تا شب طول می کشد چراغ های خانه جدید را چک کرده و از درستی و سالمی آنها مطمن شوید. پارکینگ و راهرو را تمیز کنید، پیاده روهای خانه جدید و قدیم را تمیز کرده و مطمن شوید که لامپ ورودی خانه روشن می شود. همچنین فضای پارکینگ باید روشن و تمیز باشد به طوری که کامیون شرکت باربری و حمل بار بتواند به راحتی در جلوی پارکینگ ماشین را پارک کند. قبل از روز حرکت، به خانه جدید رفته و اطمینان حاصل کنید که آن منطقه روشن و خالی از یخ است. کیسه های ماسه و نمک را تهیه کنید تا در صورتیکه کامیون در برف گیر کرد بتوانید از آنها استفاده کنید.
دایما از شرایط آب و هوایی خبر بگیرید تا بر طبق آن برنامه ریزی کنید.

با یک شرکت خوب قرارداد ببندید

اگر آب و هوای بد اسباب کشی در فصل زمستان را مختل کرد،

یک راه حل و استراتژی جدید در ذهن داشته باشید.

اگر با شرکت خدمات اسباب کشی و باربری مورد نظر درباره اسباب کشی در مسافت طولانی قرارداد بسته اید، حتما درباره خدمات حمل اثاثیه و گزینه های آنها در مورد اسباب کشی در فصل زمستان صحبت کنید. بعضی از شرکت های جابجایی اثاثیه و اتوبار تجربیات زیادی درباره اسباب کشی در فصل زمستان و آب و هوای سرد دارند و هرگز جابجایی را به تعویق نمی اندازند، در حالی که بعضی از شرکت های اتوبار و اسباب کشی به دلیل نبود تجربه جهت اسباب کشی در فصل زمستان وسایل را بار کامیون می کنند ولی آنها را طبق قرارداد تحویل نمی دهند.

اگر خودتان قصد انجام اسباب کشی در فصل زمستان را دارید و یا اینکه شرکت های حمل و نقل اسباب و اثاثیه این کار را برای شما انجام می دهند در هر دو صورت نوشیدنی گرم آماده کنید. قهوه، چای، شکلات داغ می تواند در طول مسیر در هوای سرد بسیار دلپذیر باشد.
ماشین خود را برای شرایط زمستانی (سرد و یخی) در اسباب کشی در فصل زمستان مجهز کنید، روغن ماشین، لاستیک ها و ترمز را چک کنید. تمام شماره تلفن های مهم مانند گشت بزرگراه، کمک جاده ای و خدمات ایران خودرو را داشته باشید.

اسباب کشی در زمستان

وسایل لازم برای اسباب کشی در فصل زمستان ؟

اسباب کشی در فصل زمستان به توجه زیادی نیاز دارد

زیرا در هیچ فصل دیگری اسباب کشی به این صورت سخت نیست

در اینجا فهرستی از مواردی که باید در طول مسیر انجام دهید را یادآور می شویم. برای حفاظت از وسایل در اطراف آنها از ورقه های کارتن یا پلاستیکی استفاده کنید و بیشتر در جاهایی بگذارید که کارگران باربری و اتوبار در آن جاها در حال رفت و آمد هستند. این ورقه های پلاستیکی می تواند از وسایل برقی، مبلمان چوبی و گیاهان شما محافظت کند. در حین اسباب کشی در فصل زمستان لباس گرم بپوشید و لباس گرم اضافی نیز در ساک دستی خود داشته باشید ممکن است که هر لحظه جوراب و یا دستکش خشک لازم داشته باشید.

نمک و ماسه را فراموش نکنید

ممکن است در طول مسیر اسباب کشی در فصل زمستان برای جلوگیری از لغزندگی جاده به نمک و ماسه احتیاج پیدا کنید. یک کیسه ی اضافی نمک در ماشین خود داشته باشید زیرا ممکن است تا قبل از رسیدن به مقصد به آن احتیاج پیدا کنید. باید پارو و دیگر تجهیزات در دسترس باشد حتی اگر پیاده رو کاملا تمیز باشد.

شاید زمانیکه به خانه جدید می رسید به آن ها نیاز داشته باشید.

نوشیدنی و غذای گرم

برای کارگران اتوبار و حمل بار و افرادی که به شما در اسباب کشی در فصل زمستان کمک می کنند مانند دوستان

  • نوشیدنی داغ مثل قهوه، چای
  • و شکلات داغ
  • و ساندویچ

آماده کنید

بعد از بارگیری وسایل و رفتن کامیون حمل اثاثیه خانه قدیمی را به خوبی تمیز کنید

و صحیح و سالم تحویل دهید

مطمنا شما در فصل زمستان می توانید یک آپارتمان خوب و با قیمت مناسب خریداری کنید. همین موضوع در مورد قرارداد با شرکت های باربری برای باربری اسباب منزل نیز صدق می کند. به ندرت مردم در فصل زمستان جا به جا می شوند بنابراین شما می توانید با یک شرکت بسته بندی لوازم منزل و حمل اثاثیه منزل یک قرارداد خوب ببندید

و با کمترین قیمت بهترین خدمات:

  • اثاث کشی
  •  باربری داخل شهری
  •  حمل بار بین شهری

را دریافت کنید.

اسباب کشی در زمستان و لوازم بسته بندی

اسباب کشی در فصل زمستان با اطلس بار

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار آماده است تا به شما در اسباب کشی به ویژه در فصل زمستان کمک نماید. اگر قصد اسباب کشی در فصل زمستان را دارید ما در باربری مدرن اطلس بار آماده ایم تا کلیه خدمات مورد نیاز در اسباب کشی در فصل زمستان را به شما مشتریان ارائه نماییم.

ما همچنین دارای کلیه تجهیزات مورد نیاز در اسباب کشی در فصل زمستان هستیم.

از این رو بدون نگرانی از بابت اسباب کشی در فصل زمستان می توانید با ما تماس بگیرید.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد