جابجایی و حمل و نقل محلی و آشنایی با محلات تهران

جابجایی و حمل و نقل محلی و آشنایی با محلات تهران

جابجایی و حمل و نقل محلی یکی از راهکارهایی است که در جهت هرچه آسان تر شدن پروسه اسباب کشی به کار می رود. جابجایی به هر نقطه از شهر نیازمند آشنایی با آن محله , امکانات , معایب و مزایا و دسترسی های مختلف آن است و طبق این اطلاعات می توان برای جابجایی برنامه ریزی کرده و پیش رفت. هدف این است که با بهترین هزینه همراه با آرامش و آسودگی اثاث کشی کنیم. یکی از برنامه ریزی های ما می تواند مربوط به یافتن یک شرکت باربری مناسب با هزینه معقول و منطقی باشد.
هدف از این مقاله آشنایی با شرکت های باربری و اتوبار در مناطق مختلف تهران و محله های آن و مزیت های جابجایی و حمل و نقل محلی است. یکی از معیارهای مهم در انتخاب اتوبار و باربری محل قرارگیری شرکت خدمات اسباب کشی است این مسئله به ویژه در کلان شهر تهران اهمیت بسیار زیادی دارد و یکی از شاخص های مهم به شمار می رود. بسیاری از شهروندان تهرانی ترجیح می دهند برای اثاث کشی با شرکت هایی کار کنند که در نزدیکی محل زندگی آنها قرار دارد و در محله خود آنها فعالیت می نماید. جابجایی و حمل و نقل محلی مزیت های زیادی دارد و تاثیر زیادی در هزینه های باربری به وجود می آورد.
برای مثال برای شهروندی که در محله زعفرانیه زندگی می کند بهترین انتخاب می تواند باربری و اتوبار در زعفرانیه باشد و این گزینه مناسبی برای جابجایی اثاثیه این شهروند محسوب می شود زیرا مسافت زیادی تا محل زندگی او فاصله ندارد و لازم نیست مدت زمان زیادی را در ترافیک و شلوغی شهر صرف نماید و با خستگی و کلافگی زیاد روند جابجایی خود را ادامه دهد.

تقسیم بندی محله های تهران

تقسیم بندی تهران بزرگ

تهران بزرگترین شهر ایران به شمار می رود و پایتخت سیاسی آن نیز می باشد. این شهر بیست و پنجمین شهر پرجمعیت جهان نیز به شمار می رود. از زمانی که آقا محمد خان قاجار آن را به پایتختی برگزید تا این زمان همچنان وظیفه پایتختی را بر دوش دارد و با شتاب فراوان به سمت پیشرفت و گسترش حرکت می کند.
تهران محله های بسیار زیادی دارد
اما به طور کلی به پنج بخش اصلی تقسیم بندی می شود که شامل:

 • شمال
 • جنوب
 • شرق
 • غرب
 • و مرکز

می باشد. این شهر دارای 374 محله , 22 منطقه و 134 ناحیه می باشد.
این شهر از سمت شمال به نواحی کوه
ستانی و از سمت جنوب به مناطق کویری منتهی می شود از این رو در شمال شهر تهران آب و هوا سرد و کوهستانی است در حالی که در جنوب این شهر شاهد آب و هوای گرم و خشک هستیم.

جابجایی و حمل و نقل محلی در محلات تهران

یکی از معضلات و مشکلات شهر تهران در زمینه ترافیک و جابجایی است که برای رفع این مشکل طرح های ترافیکی زیادی در حال اجرا می باشد. اثاث کشی مشکل بزرگ دیگری است که در این شهر به چشم می آید و حل این مشکل نیز با راهکار جابجایی و حمل و نقل محلی صورت می پذیرد. به این ترتیب که شرکت های جابجایی و حمل بار در مناطق و محلات مختلف شهر تهران تاسیس شده اند که می توانند در جابجایی و حمل و نقل محلی به شهروندان کمک نمایند. این اتوبارهای محلی تعداد بسیار زیادی دارند و تقریبا در تمامی محلات مختلف تهران می تواند یک یا چند تا از این شرکت های باربری را یافت.
ترفند بسیار خوبی است که برای اثاث کشی از شرکت های جابجایی و حمل و نقل محلی در هر محله استفاده کنیم.
اما انتخاب اتوبار و باربری تنها مختص به موقعیت مکانی شرکت مربوطه نیست.
برای این انتخاب ما به معیارها و عوامل مختلفی باید توجه کنیم که از آن جمله می توان به:

 • کیفیت خدمات شرکت از جمله سرویس بسته بندی اثاثیه و تجهیزات حمل بار
 • کارگر اسباب کشی و میزان دستمزد باربر در این شرکت
 • قیمت باربری و حمل بار در جابجایی و حمل و نقل محلی
 • اعتبار و سابقه و تجربه شرکت در جابجایی و حمل و نقل محلی و باربری در تهران

و سایر موارد اشاره نمود که برای آشنایی با معیارهای انتخاب بهترین اتوبار جهت اسباب کشی مقالات ما را دنبال کنید.
ما در اتوبار و باربری اطلس بار در بخش های مختلف شهر تهران خدمات خود را به شرح زیر ارائه می کنیم:

جابجایی و حمل و نقل محلی در شمال تهران

شمال تهران یکی از بخش های اصلی و مهم تهران به شمار می رود.
این منطقه دارای محله های مختلفی است و بخش اعیان نشین شهر تهران به شمار می رود.
دفتر مرکزی اتوبار و باربری اطلس بار در منطقه شمال تهران و در محله اقدسیه قرار دارد
این شرکت فعالیت خود را از این منطقه شروع نموده و در حال حاضر کلیه نه تنها قسمت های مختلف شمال تهران بلکه تمامی مناطق مختلف شهر تهران زیر پوشش خدمات جابجایی و حمل و نقل محلی اطلس بار قرار دارد. این بخش از شهر تهران همچنین محل سکونت افراد مشهور سیاسی , فرهنگی , هنری و ... می باشد که اطلس بار تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از این خانواده ها را پیدا کرده است. رازداری و ایمنی در جابجایی یکی از اصول اساسی در این شرکت است از این رو این شرکت با انتخاب بهترین روشهای بسته بندی وسایل برای جابجایی اثاثیه ارزشمند , گران قیمت و خاص به حمل بار در شمال تهران می پردازد. باربری اطلس بار خدمات بی نظیر و متنوع خود را در قالب باربری در شمال تهران جهت جابجایی و حمل و نقل محلی در مناطق زیر ارائه می نماید:

 • اتوبار در اقدسیه
 • اتوبار در سعادت آباد
 • اتوبار در الهیه
 • اتوبار در نیاوران
 • و سایر محله های شمال تهران

جابجایی و حمل و نقل محلی در غرب تهران

غرب تهران از دیگر بخش های شهر تهران است که نیازمند پوشش کامل خدمات باربری و اتوبار است
زیرا این بخش از شهر تهران جمعیت روبه رشدی دارد.
و نیاز به خدمات حمل و نقل اسباب و اثاثیه یکی از مسائلی است که می تواند به یک معضل در این بخش از تهران تبدیل شود. این بخش از شهر تهران دارای بافت جدید و منظمی است از این رو کار جابجایی و حمل و نقل محلی در این بخش می تواند نسبت به جنوب و شرق تهران کمی ساده تر باشد. اما لازم به ذکر است که این بخش از شهر تهران بیشتر به سمت آپارتمان نشینی روی آورده اند و این می تواند روی حمل اثاثیه منزل تاثیرگذار باشد  اما شرکت اتوبار و باربری اطلس بار با دارا بودن تجهیزات حمل بار مناسب و به روز این مشکلات را برطرف نموده است برای این شرکت تعداد طبقات , پله های زیاد , راهروهای باریک و ساختمان های مرتفع مفهومی ندارد و جابجایی با هر شرایط در این شرکت قابل انجام است.
اتوبار و باربری اطلس بار در زمینه باربری در غرب تهران نیز تخصص دارد.
و شعبه های مختلف این شرکت در غرب تهران در حال فعالیت و خدمات رسانی می باشند:

 • اتوبار در ستارخان
 • اتوبار در پونک
 • اتوبار در گیشا
 • اتوبار در تهرانسر
 • اتوبار در آزادی

و سایر محلات غرب تهران از خدمات بی نظیر اتوبار و باربری مدرن اطلس بار می باشد.

جابجایی و حمل و نقل محلی در شرق تهران

از دیگر مناطق پنجگانه در تهران شرق تهران است این منطقه نسبت به شمال و غرب تهران دارای بافت قدیمی تری است و آپارتمان نشینی در این منطقه کمتر رواج داشته است اما اصول شهرسازی و معماری در این بخش نیز فرسوده و سنتی است و این می تواند کار اتوبار و جابجایی اثاثیه را با مشکل مواجه نماید. اتوبار و باربری اطلس بار مانند همیشه در صحنه حاضر است و خدمات خود را در قالب باربری در شرق تهران نیز ارائه می نماید.
ساکنین غرب تهران می توانند از طریق:

 • اتوبار در تهرانپارس
 • اتوبار در نارمک
 • اتوبار در شهرک امید
 • اتوبار در نیروی هوایی

و سایر محله های شرق تهران خدمات باربری , بسته بندی وسایل , کارگر اسباب کشی , نیروی حمل بار و تجهیزات جابجایی و حمل و نقل محلی و داخل شهری و باربری بین شهری را از شرکت اتوبار و باربری اطلس بار دریافت نمایند. انتخاب شرکت جابجایی و حمل و نقل محلی قیمت ها و هزینه های جابجایی را به شدت کاهش می دهد و برای کسانی که قصد دارند در هزینه های اسباب کشی خود صرفه جویی داشته باشند انتخاب یک شرکت جابجایی و حمل و نقل محلی خوب و معتبر اهمیت زیادی دارد. از همین رو اتوبار و باربری اطلس بار شعبات مختلف جابجایی و حمل و نقل محلی خود را در سراسر تهران گسترده است و دسترسی به خدمات جابجایی برای تمامی ساکنین به سادگی امکان پذیر شده است.

جابجایی و حمل و نقل محلی در مرکز تهران

مرکز تهران نیز در یک تقسیم بندی جزء بخش های اصلی شهر تهران به شمار می رود و محله های بسیار زیادی نیز در این بخش وجود دارد
از این رو ساکنین این مناطق برای جابجایی و حمل و نقل محلی می توانند به:

 • اتوبار در یوسف آباد
 • اتوبار در امیر آباد
 • اتوبار در لاله زار
 • اتوبار در استانبول
 • اتوبار در توپخانه

و سایر محله ها در باربری در مرکز تهران زیر نظر اتوبار و باربری اطلس بار مراجعه نمایند.
 منطقه جغرافیایی یکی از معیارها و شاخصه های مهم در انتخاب شرکت باربری و بسته بندی لوازم منزل است و یک جابجایی و حمل و نقل محلی می تواند بسیار ارزان تر از هر جابجایی دیگر برای مشتریان تمام شود. به همین دلیل است که شرکت های باربری معتبر در پی آن هستند که خدمات جابجایی و حمل و نقل محلی خود را گسترش دهند و تمامی مناطق مختلف شهر تهران را تحت پوشش خدمات خود داشته باشند. در این میان شرکت اتوبار و باربری اطلس بار توانسته است به یاری دانش و تجربه و تجهیزات به روز خود از عهده این مهم برآید و به مشتریان خود در سراسر تهران خدمات رسانی داشته باشد.
یک تماس با این شرکت می تواند شما را به هر آنچه برای یک حمل بار ایمن و مطمئن نیاز دارید برساند.

جابجایی و حمل و نقل محلی در جنوب تهران

آخرین بخش از شهر تهران مربوط به جنوب تهران می شود.
که جابجایی و حمل و نقل محلی در این بخش سختی ها و مشکلات خاص خود را دارد.
این بخش از شهر برخلاف شمال و غرب تهران دارای بافت بسیار فرسوده و قدیمی است و از مهمترین مشکلات برای جابجایی و حمل و نقل محلی در این بخش کوچه های بسیار باریک می باشد که حرکت ماشین باربری و حمل بار را با مشکل مواجه می نماید. درب های کوچک و باریک نیز از دیگر مشکلات حمل بار در جنوب تهران است زیرا باعث اتلاف زمان در بارگیری وسایل داخل ماشین اسباب کشی می شود. اتوبار و باربری اطلس بار اما برای حل مشکلات باربری در جنوب تهران تمهیدات خاص خود را به کار می برد و با هر شرایطی آماده است تا بهترین و مناسب ترین خدمات جابجایی و حمل و نقل محلی در جنوب تهران را ارائه نماید.
از مهمترین محله های واقع در بخش جنوبی شهر تهران می توان به مشیریه ، خراسان ، شاپور ، شوش ، جوادیه ، یاخچی آباد ، آب منگل ، خزانه فلاح ، کاروان (رضویه) ، منیریه ، خانی آباد نو ، جی ، یافت آباد ، آذری ، امیربهادر ، شهرک مسعودیه ، مولوی ، دروازه غار ، کشتارگاه ، امیریه ، خزانه بخارایی ، اتابک ، افسریه ، بازار تهران ، سیروس اشاره نمود. اگر ساکن این مناطق هستید اصلا نگران نباشید و برای یک جابجایی و حمل و نقل محلی با ارزان ترین قیمت باربری با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.

اتوبار و باربری اطلس بار در تهران

شرکت اتوبار و باربری اطلس بار مفتخر است در زمینه جابجایی و حمل و نقل محلی در شهر تهران فعالیت دارد
و خدمات خود را در تمامی محله های مختلف تهران تحت عنوان:

 • اتوبار و باربری در شمال تهران
 • اتوبار و باربری در شرق تهران
 • اتوبار و باربری در غرب تهران
 • اتوبار و باربری در جنوب تهران
 • اتوبار و باربری در مرکز تهران

به شهروندان عزیز تهرانی ارائه می نماید.

جابجایی و حمل بار با اتوبار و باربری اطلس بار
مهم نیست در کدام منطقه و محله از شهر تهران ساکن باشید تنها با یک تماس تلفنی و یا رزرو آنلاین در وب سایت ما می توانید از به روزترین خدمات باربری اسباب منزل و جابجایی و حمل و نقل محلی در محله خود استفاده کنید و کلیه اثاثیه و وسایل خود را به محله جدید انتقال دهید. انتخاب کوتاه ترین مسیر برای ارائه خدمات کمترین زمان و کمترین هزینه را از شما می گیرد. سیستم حمل و نقل یکپارچه , منسجم و منظم اطلس بار مجهز به سیستم GPS جهت ارسال بار به شهرستان های دیگر کشور نیز در اختیار شهروندانی است که قصد حمل اثاثیه منزل به شهرستان را دارند و می خواهند از تهران به شهر دیگری نقل مکان نمایند و یا قصد جابجایی بار و کالای خود را به صورت بین شهری دارند.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد