حمل اثاثیه و بسته بندی به صورت تخصصی و حرفه ای

حمل اثاثیه و بسته بندی به صورت تخصصی و حرفه ای

حمل اثاثیه و همچنین جابجایی اثاثیه منزل , محل کار , شرکت ها , ادارات و انواع سازمان های مختلف و نیز انواع بار و کالا تخصصی است که نیاز تجربه , دانش و امکانات ویژه ای برای حمل و نقل بار می باشد. امروزه این کار یعنی حمل اثاثیه را شرکت های باربری و اتوبار به عهده می گیرند و هر یک از این شرکت ها نیز با توجه به میزان امکانات و تجهیزاتی که دارند در حوزه های مختلف باربری و حمل بار فعالیت می نمایند. اتوبار و باربری اطلس بار به عنوان یک شرکت باربری خوب در تهران اکنون در حال فعالیت در زمینه حمل اثاثیه منزل و اثاثیه اداری می باشد این شرکت باربری مدرن دارای سابقه فعالیت چندین ساله و تجربه انجام ده ها پروژه اتوبار و اثاث کشی در تهران می باشد. همچنین تجهیزاتی که در این شرکت باربری به کار برده می شود قابلیت انجام پروژه های سخت و  طولانی را نیز به این شرکت خدمات اسباب کشی داده است.

برای مثال این شرکت دارای تخصص و امکانات لازم برای حمل بار و بسته بندی وسایل سنگین مثل گاوصندوق , پیانو آلات موسیقی , تجهیزات ورزشی اعم از تردمیل , وسایل و تجهیزات پزشکی و ... می باشد. می دانیم که روش های بسته بندی این گونه وسایل بسیار تخصصی است و نیاز به روش های بسته بندی خاصی برای حمل این گونه وسایل وجود دارد که همگی در شرکت باربری و اتوبار اطلس بار موجود است.

تجهیزات بسته بندی در اتوبار اطلس بار

یکی از مهم ترین نیازها در هر جابجایی و اسباب کشی بسته بندی صحیح و اصولی وسایل و لوازم منزل یا اداره است. بدون یک بسته بندی مناسب نمی توان انتظار یک اسباب کشی آسان و یک اتوبار مطمئن را داشت. بسته بندی لوازم نیاز به یک سری تجهیزات و ابزارهایی دارد که بهتر است پیش از شروع بسته بندی این لوازم را فراهم کرد. مهم ترین نیاز بسته بندی کارتن بسته بندی برای اسباب کشی است. از کارتن حمل بار برای قرار دادن وسایل و بسته بندی استفاده می شود به این ترتیب کار حمل بار نیز ساده تر می شود. اما چه انتخاب کارتن اسباب کشی بسیار مهم است مخصوصا زمانی که پای وسایل شکستنی به میان باشد این مسئله حساسیت بیشتری پیدا می کند.

اگر به دنبال یک اتوبار کم هزینه و باربری ارزان قیمت هستید می توانید این کارتن ها را از فروشگاه های مختلف با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید تنها باید از سلامت و کیفیت کارتن و استحکام آن برای بسته بندی وسایل مطمئن شوید. البته بهتر است برای بسته بندی وسایل حساس و شکستنی از کارتن های 5 لایه که در شرکت بسته بندی لوازم منزل اطلس بار ارائه می شود استفاده نمایید. این کارتن ها به خوبی از اثاثیه لوکس و حساس شما محافظت می کند و مانع از آسیب رساندن به آنها می شود.

کارتن حمل بار برای بسته بندی انواع وسایل مختلف به کار می رود اما در شرکت اتوبار و باربری اطلس بار انواع کارتن به صورت دسته بندی شده وجود دارد که هر کدام مخصوص بسته بندی طیف خاصی از وسایل است برای مثال کارتن رگال دار برای بسته بندی لباس , کارتن های متوسط و کوچک برای بسته بندی وسای سنگین و کارتن های بزرگتر برای بسته بندی لباس , اسباب بازی , ظروف آشپزخانه و ... به کار می رود. کارتن مخصوص بسته بندی لوازم الکترونیکی نیز در بهترین باربری تهران موجود است.

حمل اثاثیه و بسته بندی

سایر لوازم بسته بندی در حمل اثاثیه

از دیگر ملزومات بسته بندی اثاثیه می توان به ساک رختخواب , چسب پهن و مقاوم برای بسته بندی کارتن ها , برچسب برای نشانه گذاری کارتن های بسته بندی و همچنین مهم ترین قسمت کار انواع بابل رپ و استرچ رپ می باشد که به آنها پلاستیک های حباب دار و سلفون بسته بندی نیز گفته می شود. دقت کنید که این نوع سلفون ها مقاومت خوبی دارند و با سلفون های مخصوص بسته بندی غذا فرق دارند. از پلاستیک های حباب دار برای بسته بندی وسایل حساس می توان استفاد کرد و سلفون نیز برای بسته بندی مبلمان و استحکام بیشتر کارتن بسته بندی مورد نیاز است. برای تهیه این وسایل اصلا نگران نباشید زیرا شما به راحتی در و کمترین زمان ممکن می توانید این تجهیزات بسته بندی را برای حمل اثاثیه منزل از شرکت اتوبار معتبر اطلس بار تهیه نمایید.

تجهیزات حمل بار و حمل اثاثیه

برای جابجایی و حمل اثاثیه از نقطه ای به نقطه دیگر پس از یک بسته بندی موفق نیاز به ماشین حمل بار داریم. ماشین باربری و اتوبار باید به اندازه ای بزرگ باشد که بتواند تمامی وسایل شما را در خود جای دهد و دقیقا متناسب با نوع و میزان اثاثیه شما باشد. اگر بزرگتر باشد مجبور می شویم فضای های خالی داخل کامیون را پر کنیم که کار بسیار مشکلی است و اگر کوچکتر باشیم تمام وسایل را نمی توانیم با یک بار جابجایی حرکت دهیم و مجبور به پرداخت هزینه بیشتر می شویم. پس انتخاب درست ماشین اسباب کشی و اتوبار می تواند تا حدود زیادی هزینه حمل اثاثیه و قیمت باربری را کاهش دهد.

مسئله مهم دیگر در حمل اثاثیه نحوه چیدمان وسایل داخل ماشین باربری و اثاث کشی است. اگر وسایل را به درستی داخل ماشین بارگیری نکنیم ممکن است با کمبود فضا مواجه شویم و تصور کنیم که به یک ماشین باربری دیگر نیاز داریم در صورتی که می توانیم با یک چیدمان درست از این کار اجتناب کنیم و هزینه اسباب کشی و حمل اثاثیه را کاهش دهیم.

دقت کنید که برخی از شرکت های باربری و اتوبار به خاطر اینکه هزینه بیشتری در حمل اثاثیه از مشتری دریافت کنند وسایل را به گونه ای داخل ماشین باربری می چینند که ماشین زود پر می شود و شما مجبور می شوید بیش از یکبار از ماشین حمل بار استفاده کنید. برای اجتناب از این امر در هنگام بارگیری بر کار کارگران نظارت داشته باشید. همچنین می توانید با اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید. ما نحوه چیدمان وسایل داخل ماشین باربری را به خوبی می دانیم.

حمل اثاثیه و خدمات اتوبار و باربری

حمل اثاثیه و خدمات اتوبار و باربری اطلس بار

مطمئن ترین اتوبار و باربری در حمل اثاثیه منزل و محل کار شما تمامی اقدامات لازم برای محافظت از وسایل را به کار می بندد. در مرحله اول شما پکیج های مورد نیاز در بسته بندی وسایل تان را با مشورت و راهنمایی کارشناسان اطلس بار انتخاب می کنید سپس باربران و پرسنل این شرکت باربری و حمل بار با دقت تمام وسایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بسته بندی کرده و برای حمل بار آماده می نمایند.

در حمل اثاثیه توسط باربری مطمئن اطلس بار مبلمان شما به دقت درون پلاستیک های حباب دار و سلفون بسته بندی می شود و با استفاده از چسب محکم می شود. وسایل چوبی و حساس , انواع وسایل تزئینی و ... نیز به دقت به همین روش بسته بندی می شود. وسایل سنگین شما با استفاده از تجهیزاتی مثل چرخ باربری حمل می شود. پوشال و کاغذ بسته بندی برای پر کردن فضای خالی داخل کارتن حمل بار استفاده می شود. تعداد کارتن های حمل بار و حمل اثاثیه منزل شما به حداقل می رسد. به این ترتیب قیمت حمل اثاثیه و هزینه باربری و نرخ جابجایی لوازم منزل نیز کاهش پیدا می کند.

برای حمل اثاثیه منزل با ما تماس بگیرید و نگران هیچ چیز نباشید ما بهترین و مدرن ترین روشها و تجهیزات را برای حمل اثاثیه شما به کار می گیریم و در مقایسه با کیفیت خدمات خود بهترین هزینه حمل اثاثیه را نیز از شما دریافت می کنیم. جابجایی اثاثیه منزل و باربری اسباب منزل تخصص ماست. در صورتی که یک بار از خدمات ما در حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل استفاده کنید برای همیشه مشتری ما خواهید بود.
تنها کافیست با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.


محمدعلی کرمی 1396/11/26 09:10:27 ق.ظ

به نظر من موقع جابجایی سالم رسیدن وسایل و ارزونتر تموم شدن قیمت از همه چیز مهمتره

پاسخ

فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد