حمل اثاث و انتخاب پکیج بسته بندی مناسب

حمل اثاث و انتخاب پکیج بسته بندی مناسب

بسته بندی و حمل اثاث منزل یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که قصد اسباب کشی منزل شان را دارند. که این کار نیز معمولا سخت , زمان بر و پر دردسر است. بسته بندی معمولا توسط  خود افراد انجام می شود و با استفاده از تعدادی کارتن , روزنامه و چسب و قیچی این کار انجام می شود. البته این روش برای اکثر وسایل منزل جواب می دهد اما باید دانست بسته بندی همه وسایل و بارها به این روش امکان پذیر نیست

و باید شیوه درست بسته بندی بار طبق اندازه , نوع و حجم بار و دیگر شرایط انتخاب شود.

یکی از مهم ترین ملاک ها در اسباب کشی و اتوبار برای حمل وسایل منزل تضمین سلامت و کیفیت وسایل منزل است. هیچ  کدام از ما دوست نداریم زمانی که به خانه جدید رسیدیم با وسایل شکسته و درهم ریخته روبرو شویم. شما می توانید به عنوان فردی که قرار است جابجا شود تمامی اثاثیه منزل تان را بسته بندی کرده و برای حمل اثاث منزل آماده شوید اما پیش از آن توصیه می کنیم این مقاله را تا پایان بخوانید تا بدانید که انتخاب یک شرکت باربری و اتوبار خوب جهت بسته بندی و حمل اثاث منزل تا چه اندازه می تواند به صرفه , درست و اصولی باشد زیرا که مزیت استخدام شرکت های باربری و حمل بار بسیار بیشتر از هزینه ای است که برای این کار صرف می کنید.

بسته بندی و سبک سازی بار

در بسته بندی برای حمل اثاث منزل روشی وجود دارد به نام سبک سازی بار که شرکت های باربری و اتوبار حرفه ای و متخصص با آن آشنایی کامل دارند و به این معنی است که هیچ کدام از کارتن های اسباب کشی و بسته بندی نباید از وزن مشخصی فراتر روند و هر کارتن حمل بار باید وزن متعادل و مطلوبی داشته باشد. سنگین کردن کارتن بسته بندی باعث مشکلاتی در حین باربری اسباب منزل می شود و احتمال افتادن , باز شدن و شکستن وسایل و آسیب دیدن فردی که قصد بلند کردن جعبه بار را دارد بسیار زیاد است.
یک شرکت باربری خوب علاوه بر اینکه وزن هر جعبه را به دقت مورد توجه دارد.
تعداد جعبه های بار نیز برای وی اهمیت دارد.

و با یک بسته بندی ترکیبی از وسایل سبک و سنگین تعداد جعبه های اسباب کشی را به  حداقل می رساند این کار برای مشتری بسیار به صرفه است زیرا تعداد کارتن کمتری برای بسته بندی صرف می شود و مواد بسته بندی کمتر مصرف می گردد و این باعث کاهش هزینه و قیمت باربری برای مشتری می شود. همچنین هر چه تعداد جعبه های بار کمتر باشد اثاث کشی سریعتر و آسان تر انجام می شود در پایان تمامی بسته بندی ها در یک ماشین باربری جای می گیرند.
و نیازی به اجاره ماشین دیگری نیست.
اما اگر میزان بار شما به اندازه ای باشد که با توجه به سبک سازی کارتن ها بازهم نیاز به کارتن های اضافه باشد مجبور می شویم از یک ماشین باربری کوچکتر مثل وانت در کنار ماشین باربری اصلی یا وسیله نقلیه شخصی برای حمل بار اضافه استفاده کنیم.

حمل اثاث منزل و ادارات

حمل اثاث منزل و ادارات

حمل اثاث منزل و شرکتها با هم تفاوت دارند
و بسته بندی این گونه وسایل نیز تفاوتی جدی با هم دارند.

در اسباب کشی ادارات نیاز به سازماندهی جدی تر و مدیریت موجودی اتاق ها و دفاتر است که باید به صورت جداگانه انجام شود البته این به بزرگی اداره و سازمان مربوطه نیز بستگی دارد. ناگفته نماند که این مدیریت برای اثاث کشی منزل نیز انجام می شود اما به شکل و روشی دیگر که یک شرکت باربری معتبر می تواند به سادگی این کارها را انجام دهد. همچنین تمامی لوازم بسته بندی مورد نیاز برای اسباب کشی ادارات را نیز می توان از این شرکت دریافت نمود. بسته بندی وسایل حساس اداری و منزل از جمله کارهایی است که به صورت کاملا حرفه ای در شرکت های باربری متخصص انجام می شود.

تنها نیاز است در انتخاب باربری و اتوبار مورد نظرمان دقت بیشتری داشته باشیم.

پکیج بسته بندی و حمل اثاث

شرکت های باربری به شما دو یا چند گزینه برای انتخاب پکیج های بسته بندی مورد نیاز تان پیشنهاد می دهند. بسته بندی های حرفه ای برای اثاثیه فوق حساس و گرانقیمت پیشنهاد می شود که البته قیمت بالاتری دارند اما کاملا تضمین شده می باشند و می توانند محافظت کننده بسیار خوب وسایل حساس و ارزشمند شما در طول باربری و حمل اثاث منزل باشند. از این پکیج می توان برای حمل بارهایی مثل آثار هنری گرانقیمت , عتیقه جات , آلات موسیقی و وسایلی از این دست استفاده کرد.
پیکج مخصوص بسته بندی وسایل سنگین نیز ارائه می شود.

که از آن برای:
بسته بندی مبلمان سنگین
بسته بندی پیانو
بسته بندی گاوصندوق
بسته بندی ساید بای ساید
و سایر وسایل بزرگ و سنگین استفاده می شود.
نوع دیگری از پکیج ها که مورد استفاده قرار می گیرد که شامل خدمات وی آی پی می باشد
و برای بسته بندی و حمل جهیزیه عروس و وسایل حساس مورد استفاده قرار می گیرد.
پکیج بسته بندی معمولی نیز برای بسته بندی اثاث های معمولی و نه چندان حساس مورد استفاده قرار می گیرد که قیمت ارزان ترین نسبت به پکیج های قبلی دارد. نیاز و میزان بودجه مشتری برای بسته بندی و حمل اثاث منزل است که انتخاب می کند از کدام پکیج بسته بندی استفاده شود. اما در هر صورت ما به عنوان یک شرکت باربری با سابقه و با تجربه توصیه می کنیم برای وسایل حساس و گرانقیمت خود از پکیج های مناسب استفاده کنید زیرا صرف مقدار بیشتری هزینه برای بسته بندی به این که وسایل تان سالم و بدون آسیب به مقصد برسد می ارزد.

دستور العمل های خاص برای حمل اثاث سنگین

یکی دیگر از مواردی که باید در حمل اثاث منزل به آن توجه کنیم حمل بار سنگین است.
این وسایل به بسته بندی و روش حمل و نقل خاصی نیاز دارند
و شرکت های باربری با کیفیت دستورالعمل های خاصی برای حمل این گونه وسایل به کار می برند.
برای مثال حمل یک پیانو بزرگ و سنگین و یا حمل گاوصندوق برای یک فرد عادی می تواند بسیار مشکل و یا حتی غیر ممکن جلوه کند در حالی که یک کارگر اسباب کشی از یک شرکت معتبر اتوبار و حمل بار به سادگی می تواند به شما در جابجایی اثاثیه سنگین و بدبار کمک نماید. استفاده از ترالی چهار چرخه, سطوح شیبدار , انواع تسمه و کمربند و انواع تجهیزات مورد نیاز برای حمل وسایل سنگین به صورت تخصصی توسط باربران انجام می شود

بدون اینکه صدمه ای به بار و یا به اشخاص وارد شود.

ماشین باربری مناسب برای حمل اثاث منزل

استفاده ازماشین باربری مناسب و ایمن برای حمل اثاث منزل بسیار ضروری است.
اگر از یک شرکت باربری و اتوبار حرفه ای کمک گرفته باشید
این شرکت ماشین حمل بار مناسبی در اختیار شما قرار می دهد
که اندازه آن با میزان بار شما همخوانی داشته باشد.

امروز با استفاده از ماشین اسباب کشی که شامل کامیون و انواع وانت بار است حمل اسباب منزل را به خانه جدید انجام داد. کامیون های کوچک و بزرگ باربری وجود دارند که می توانند به سرعت و در زمانی کوتاه وسایل منزل شما را به مقصد برسانند. اندازه ماشین باربری بسیار مهم است که با میزان بار شما تناسب داشته باشد. این کار کاملا به صرفه و عقلانی است و از خستگی زیاد به خاطر تعداد دفعات متعدد استفاده از ماشین اسباب کشی جلوگیری می نماید. ماشین باربری باید از همه نظر برای این کار مناسب باشد. کف ماشین باید دارای موکت و یا پوشش مناسب برای پیشگیری از کثیف شدن وسایل و اسیب دیدن آنها در طول حمل اثاث باشد.
همچنین مسقف بودن یک ویژگی مهم در انتخاب کامیون باربری است.

رانندگان حرفه ای در شرکت های باربری حرفه ای باعث می شود بار شما به سهولت به مقصد برسد.

سایر مراحل حمل اثاث منزل

حمل اثاث منزل تنها مختص به بسته بندی وسایل و اجاره ماشین باربری نیست.
بلکه استخدام کارگر اسباب کشی ماهر و چیدمان اصولی بار در ماشین حمل بار نیز بسیار مهم است.
آماده سازی منزل جدید توسط مشتری باید از قبل انجام شود
و همه چیز برای حمل اثاث منزل به خانه جدید باید آماده باشد.
چیدمان وسایل در خانه جدید نیز از مراحل مهم پس از حمل اثاث است

که می تواند توسط خود افراد و یا کارگران اسباب کشی در شرکت خدمات اسباب کشی انجام شود.
در صورت نیاز به مشاوره حمل اثاث منزل تان با ما در اتوبار و باربری اطلس بار تماس بگیرید.
زیرا انتخاب درست یک شرکت باربری خوب برای حمل اثاث منزل بسیار مهم است.فرم ثبت نظرات کاربران

گزینه های ستاره دار (*) را تکمیل کنید

ارسال پیام شما با موفقیت انجام شد